Dropbox vs Google Drive проти Onedrive: порівняння великої трійки у 2020 році

Якби ви попросили когось назвати п’ять хмарних служб зберігання даних, було б добре, що Dropbox, Google Drive та OneDrive отримають згадку.


Не дивно, чому. Dropbox – це хмарний сервіс зберігання даних, який дійсно популяризував цю концепцію, а Microsoft та Google – два найбільші гравці навколо. Якщо ви думаєте про реєстрацію в хмарному сховищі, вам може бути цікаво, хто виграє в битві між Dropbox і Google Drive проти OneDrive за функціями, цінами та іншим.

Ми сподіваємося допомогти вам вирішити для себе в цьому порівнянні трьох найвідоміших доступних хмарних систем зберігання даних.

Що краще: Google Drive vs OneDrive vs Dropbox?

Це три величезні імена у хмарному сховищі, тож яке з них виходить на перше місце як найкращий постачальник хмарних сховищ? Швидка відповідь – OneDrive. Ну, з цих трьох: Google Drive проти Dropbox проти OneDrive. Однак Sync.com – наш абсолютний фаворит.

Microsoft OneDrive простий у використанні та пропонує швидку синхронізацію. Хоча це не найбезпечніша хмарна служба зберігання даних на ринку, вона все ж пропонує кращі функції безпеки, ніж інші два провайдери. Це також перша послуга, яку ми рекомендуємо використовувати у порівнянні хмарних пам’яток.

Dropbox набирає дуже високих показників, особливо якщо ви шукаєте продукт, який ідеально підходить для співпраці в документах Office та Google. Однак у нього є деякі недоліки, особливо для користувачів Mac та iOS, про які ми розповімо докладніше. Google Drive пропонує найбільше безкоштовного місця для зберігання та покращує обслуговування клієнтів, але є відомі проблеми конфіденційності. 

Перш ніж ми розберемося детальніше, ось коротке пояснення того, як буде працювати це порівняння.

Налаштування битви: Dropbox проти OneDrive проти Google Drive

Щоб спробувати зробити це порівняння максимально справедливим, ми поділили його на дев’ять ключових областей, які, на наш погляд, є найважливішими при виборі постачальника послуг хмарного зберігання. Ми порівняємо постачальників у кожній із цих областей.

В кінці кожного раунду ми оголосимо переможця, якщо такий є. Якщо раунд занадто близький, щоб викликати, він може закінчитися дво- або тристороннім зв’язанням. Наприкінці дев’яти раундів ми додамо всі бали. 

Постачальник, який виграє найбільшу кількість раундів, стане коротким переможцем. Не маючи зайвої прихильності, нехай розпочнеться битва!

1

Особливості

OneDrive – продукт Microsoft, тому він дуже добре грає з іншими програмами Microsoft. Наприклад, якщо ви отримаєте вкладення в Outlook, наприклад, ви можете клацнути правою кнопкою миші та зберегти його безпосередньо в будь-яку папку OneDrive на ваш вибір..

В рамках підписки на Office 365 ви також отримуєте 60 хвилин Skype для дзвінків на мобільні телефони та стаціонарні телефони. Ви можете ділитися файлами, фотографіями або папками OneDrive безпосередньо через сам Skype. Про деякі інші функції ви можете дізнатися в нашому огляді OneDrive.

Так само Google Drive працює бездоганно з іншими програмами Google, такими як “Документи Google” та “Google Таблиці”. Microsoft OneDrive – це інтеграція з сторонніми службами. Ви можете використовувати медіаплеєри, редактори фото та відео, облікове програмне забезпечення та інше в інтерфейсі Google Drive.

Інтеграція з Gmail також відмінна. Ви можете прикріпити файл із Google Диска безпосередньо у вікні “скласти”. Перегляньте наш огляд Google Диска, щоб дізнатися більше.

Dropbox_paper_empty

Dropbox не має власного офісного набору або клієнта електронної пошти, але він пропонує дві власні програми: Paper and Showcase. Папір – це основна програма для заміток, що дозволяє вставляти текст, зображення, відео та навіть фрагменти коду. Як ми обговорюємо в нашому огляді Dropbox Paper, корисність її досить обмежена, особливо в порівнянні з Документами Google або Microsoft Word (або з цього приводу OneNote.)

Цікавою особливістю є вітрина Dropbox, яка дозволяє обмінюватися файлами в професійному портфоліо. Якщо ви вже платите за Dropbox Professional і вам потрібно надіслати роботу клієнтам, це хороший спосіб зробити це, але це не сама особливість.

Особливості співпраці

Всі троє цих постачальників пропонують чудові інструменти для співпраці, тому ми рекомендуємо всіх трьох у нашому найкращому хмарному сховищі для списку співпраці. Це не дивно, адже двоє провайдерів відповідають за деякі найпопулярніші офісні програми там.

Як ми вже згадували, OneDrive забезпечує безперешкодну інтеграцію з додатками Microsoft Office. Якщо файл надається спільним з іншими, ви можете працювати над документом одночасно. Ви побачите, хто ще працює над файлом, а також будь-які зміни, які вони вносять в режимі реального часу. Усі зміни автоматично зберігаються у вашому обліковому записі OneDrive. 

Інтеграція Google Диска працює аналогічно, використовуючи власні офісні програми Google, такі як Google Документи та Google Таблиці. Ви можете бачити, які інші співпрацівники переглядають файл, а їх ім’я відображається як курсор різного кольору, коли вони додають новий текст.

Веб-інтерфейс Диска Google

Dropbox не має власних офісних додатків, тому ви можете очікувати, що він буде менш корисним як інструмент спільної роботи. Насправді все навпаки, оскільки Dropbox працює з файлами Microsoft та Google Docs. Якщо ви хочете перемикатися між службами, Dropbox робить це легко.

Клацніть будь-який документ Google у вашому сховищі Dropbox, і він відкриє його у відповідній програмі Google. Ви можете співпрацювати точно так само, як і з документами Google на Диску Google, але ваші зміни будуть автоматично збережені в Dropbox.

Ви можете співпрацювати з файлами Microsoft Office точно так само, як і в OneDrive. Ви навіть можете відкривати формати файлів Microsoft у Документах, Таблицях або Слайдах Google і вносити зміни. Файли все ще зберігатимуться у вашому сховищі Dropbox у оригінальних форматах Microsoft. 

Замість того, щоб вирішувати, якою послугою ви хочете скористатися, Dropbox дозволяє використовувати обидва. Це сама по собі може бути виграшною функцією, але для її використання, можливо, вам доведеться заплатити за доступ до Office (Google Документи безкоштовні).

Тут не так багато між OneDrive та Google Drive, але завдяки підтримці додаткових сторонніх послуг Google Drive витісняє OneDrive, щоб стати тут загальним переможцем.

Раунд: Особливості точки на Google Диску

Dropbox логотип
Логотип Google Диска
Логотип OneDrive

2

Ціноутворення

Усі три постачальники пропонують певний рівень безкоштовного зберігання. Dropbox пропонує всього 2 Гб. OneDrive поставляється з 5 Гб, хоча ви можете зберігати лише максимум три файли у вашому особистому сховищі, функцію, яку ми розглянемо більш глибоко пізніше. 

Google Drive виходить найвищим з наших трьох претендентів у нашому кращому місті найкращих постачальників безкоштовних хмарних сховищ, пропонуючи щедрий 15 Гб безкоштовного сховища. Якщо ви просто шукаєте трохи пам’яті для своїх особистих файлів, перегляньте наш довідник щодо найкращого хмарного сховища для особистого використання. 

Платні яруси – це те, де все ускладнюється. Плани Dropbox починаються від $ 11,99 на місяць для плану Dropbox Plus, або 9,99 дол. США на місяць при сплаті щорічно. У комплекті є 2 ТБ пам’яті, а також деякі додаткові функції, зокрема мобільні папки в офлайні та пріоритетна підтримка електронної пошти.

План Dropbox Professional займає це ще більше, з 3 ТБ пам’яті на рівні 19,99 доларів на місяць (16,58 доларів на місяць за річним планом). Це додає додаткові функції, такі як повнотекстовий пошук та Dropbox Showcase, про портфоліо, про який ми згадували раніше.

Також у Dropbox є три бізнес-рівня, за планом Business Standard дається 5 ТБ за 15 доларів на користувача на місяць. Якщо цього недостатньо, ви можете скористатися “необмеженим” сховищем за 25 доларів США на місяць за допомогою програми розширеного плану Dropbox Business. Ви можете дізнатися більше про те, як працюють бізнес-рівні в нашому огляді Dropbox Business. 

Існує також план Dropbox Enterprise, але це налаштоване рішення для великого бізнесу, тому вам потрібно буде зв’язатися з Dropbox для отримання пропозицій. Можливо, варто скористатись цим часом, якщо це ваш випадок використання, оскільки Dropbox вийшов у верхній список нашого найкращого хмарного сховища для підприємств.

Дивлячись на OneDrive, він розпочинає свої платні сховища за 100 Гб всього за 1,99 долара на місяць, хоча це не стосується доступу до додатків Office. 

Персональний план Office 365 становить 6,99 доларів на місяць (при еквіваленті 5,83 долара на місяць, якщо щорічно виплачується) за 1 ТБ місця для зберігання, а також для настільних версій Outlook, Word, Excel та Powerpoint. Домашній план Office 365 – це 9,99 доларів США на місяць (8,33 долара США щомісяця, що сплачується щорічно) з 1 ТБ місця для зберігання до шести чоловік.

Плани OneDrive

Як і Dropbox, OneDrive має три бізнес-плани. Одним іменем OneDrive для бізнес-плану 1 є 5 доларів на місяць на кожного користувача і дає 1 ТБ пам’яті кожен. OneDrive for Business Plan 2 постачається з необмеженим сховищем у розмірі 10 доларів на місяць на користувача. Обидва плани вимагають щорічних зобов’язань і не мають доступу до будь-яких програм Office. 

План Office 365 Business Premium – це план, який вам знадобиться, якщо ви хочете отримати доступ до Office, за 15 доларів на місяць на користувача за необмежений обсяг пам’яті. Ви можете знизити це до 12,50 доларів на місяць, якщо підписуєтесь щороку.

Ціни на Диску Google не дуже відрізняються від OneDrive. Перший платний план Google Диска – 1,99 долара на місяць за 100 Гб. Ви можете взяти 200 ГБ за $ 2,99 на місяць, або 2 ТБ за 9,99 доларів на місяць. Знижки доступні і для щорічних підписок.

Більш масштабні плани можна придбати лише щомісяця, при 10 ТБ за 99,99 доларів на місяць, 20 ТБ за 199,99 доларів на місяць і 30 ТБ за величезних 299,99 доларів на місяць. Загальний обсяг пам’яті розділений між багатьма службами Google, включаючи Диск, Gmail та Google Фото. 

Існує можливість ділитися своїм сховищем до п’яти членів сім’ї, за винятком початкових 15 Гб безкоштовного сховища. Як і інші провайдери, також існує три варіанти бізнесу. 

Основний план G Suite становить 6 доларів на місяць на користувача, пропонуючи 30 Гб пам’яті. Бізнес-план G Suite становить 12 доларів на місяць на користувача, упакований з необмеженим сховищем, а план G Suite Enterprise – 25 доларів на місяць для кожного користувача, з необмеженим обсягом пам’яті, а також додатковими функціями, такими як розширений контроль підприємства та запобігання втратам даних для Gmail та Google Диск.

Якщо ви не хочете зберігати величезну кількість даних, існують цінні варіанти хмарного зберігання від усіх трьох постачальників. Насправді всі троє перетворюють на наш довідник найкращий спосіб зберігання 1 ТБ у хмарі.

Необмежене зберігання – це все не здається 

Якщо ви шукаєте необмежену хмарну пам’ять, радимо ознайомитись з найкращими необмеженими постачальниками Інтернет-сховищ. Усі три постачальники цього порівняння пропонують те, що вони називають “необмеженим сховищем”, але це не обов’язково повне уявлення.

Наприклад, з розширеним планом Dropbox Business, наприклад, ви починаєте з 3 ТБ. Отримавши доступ до повної необмеженої кількості, потрібно спочатку звернутися до служби підтримки Dropbox.

OneDrive працює аналогічно. Для підписок з більш ніж п’ятьма користувачами спочатку кожному користувачеві буде надано 1 ТБ пам’яті, а адміністратори можуть збільшити до 5 ТБ на користувача. Все, що вище цього, потрібно запитати через службу підтримки OneDrive, яка потім збільшить доступний простір до 25 ТБ на користувача. 

Крім цього, вам потрібно буде ознайомитися з планами команди SharePoint та іншими комерційними або некомерційними планами, які потребують схвалення Microsoft.

Так само користувачі G Suite Business обмежуються до 1 ТБ на користувача менше ніж п’ять користувачів. Вам потрібно буде мати більше п’яти користувачів, які користуються вашим сховищем, щоб мати можливість отримувати необмежений доступ.

Для більшості особистих користувачів 2 ТБ зазвичай буде достатньо місця для зберігання. Ви можете отримати це трохи дешевше, якщо вибрати Google Drive проти Dropbox. Особисті плани OneDrive пропонують лише до 1 ТБ пам’яті, хоча це також включає додатки Microsoft Office для настільних ПК. 

Оскільки Google Drive пропонує найбільшу кількість безкоштовного сховища, найдешевший особистий варіант 2 Тб і, безумовно, найкращий необмежений варіант, Google Drive є переможцем у ціноутворенні.

Раунд: цінова точка для Google Диска

Dropbox логотип
Логотип Google Диска
Логотип OneDrive

3

Синхронізація файлів

Dropbox – компанія, яка вперше популяризувала модель папки синхронізації, яку використовують усі три провайдери. Dropbox встановлює папку синхронізації на вашому комп’ютері, яку ви можете використовувати, при цьому будь-які файли або папки, розміщені в цій папці, синхронізовані до хмари. 

Усі три провайдери пропонують те, що Dropbox називає «селективною синхронізацією». Це дозволяє вибрати, які папки синхронізуються на жорсткому диску, а які залишаються виключно у хмарі, щоб заощадити місце на диску. Несинхронізовані папки не будуть видимі на вашому комп’ютері.

Dropbox вирішує це за допомогою Smart Sync, який доступний для планів Plus, Professional та Business. Це відмінна функція, яка допомогла Dropbox потрапити до самого верхнього списку найкращих хмарних сховищ із синхронізацією. Це дозволяє встановити файли як “лише в Інтернеті”, тобто файли відображатимуться у папці синхронізації на вашому комп’ютері, але не займуть місця на вашому диску.

dropbox-sync-online-файли

OneDrive має схожу систему під назвою Files On-Demand. Якщо ви завантажите файл, доступний лише в Інтернеті, він залишиться на вашому жорсткому диску після закриття. Вам потрібно буде клацнути правою кнопкою миші та вибрати “звільнити простір”, щоб повернути його лише до Інтернету. 

Розчаровуючи, Диск Google не пропонує можливість інтелектуальної синхронізації. Якщо ви не хочете, щоб файли займали місце на жорсткому диску, ви не зможете їх бачити у своїй папці Диска Google. Однак він може запропонувати для ваших фотографій необмежену кількість пам’яті за умови, що ви готові дозволити Google Диску стиснути їх першими.

Блокова синхронізація та історія версій

Одним з найважливіших факторів при виборі постачальника послуг хмарного зберігання даних є швидкість синхронізації та те, чи вибраний вами постачальник використовує блокчейн синхронізацію. Це розбиває кожен файл на більш дрібні шматочки. Коли зміни вносяться до файлу, синхронізується лише та частина, яка змінюється, що знімає необхідність знову синхронізувати весь файл..

Це може значно пришвидшити час синхронізації, особливо для великих файлів. Якщо ви більше використовуєте сховище для менших файлів, перевірте наш список найкращих хмарних сховищ для документів. 

І Dropbox, і OneDrive використовують синхронізацію на рівні блоків, що відповідає іншим постачальникам великих імен, як pCloud. OneDrive використовував цей метод лише для власних форматів файлів Microsoft Office, але тепер застосовує синхронізацію на рівні блоків до більшості основних типів файлів. Google Диск все ще не використовує блокове копіювання файлів на рівні. 

onedrive-selective-sync

Історія версій – ще одна корисна особливість хмарного зберігання. Це дозволяє повернути файли до попередніх версій, якщо ви не задоволені внесеними вами змінами. Dropbox пропонує історію версій до 180 днів. Насправді Dropbox складає наш список найкращих хмарних сховищ для версій, поряд із Sync.com та Google Drive.

OneDrive обмежує історію версій до 30 днів для особистих акаунтів. Для бізнес-акаунтів за замовчуванням зберігається до 500 версій. Схоже, історія версій Google Drive не обмежує, але в документації зазначено, що вона може об’єднати зміни, щоб заощадити місце. 

Dropbox також пропонує функцію під назвою “перемотування назад”. Це дозволяє повернутись до попередньої версії всього облікового запису Dropbox, якщо у вас виникли проблеми, наприклад вірус. OneDrive має аналогічну функцію під назвою “відновлення файлів”, включену в особисті та бізнес-плани з максимальним обмеженням 30 днів. 

Диск Google не пропонує однакові можливості. Ви можете побачити список останніх дій у всіх своїх файлах і повернутися до попередніх версій окремих файлів, але немає можливості відновити весь диск у попередньому стані.

І Dropbox, і OneDrive пропонують інтелектуальну функцію синхронізації та перемотування назад, з якою Google Диск не може відповідати, хоча пропонує версію файлів. Google Drive також не використовує синхронізацію на рівні блоків, на відміну від двох інших провайдерів.

Між цим не багато, але з більш довгою історією пропозицій Dropbox – кращий варіант.

Круглий: точка синхронізації файлів для Dropbox

Dropbox логотип
Логотип Google Диска
Логотип OneDrive

4

Файлообмінник

Усі три провайдери спрощують обмін файлами, створюючи спільні посилання. Dropbox навіть потрапив до нашого списку найкращих хмарних сховищ для спільного використання, хоча інші платні провайдери, такі як pCloud та Tresorit, перемогли його.

Кожна служба надає вам можливість визначити, чи може одержувач редагувати чи переглядати файл. Google Диск також дозволяє встановити, хто може коментувати документ. Ознайомтеся з нашим посібником щодо спільного використання файлів на Диску Google, якщо хочете дізнатися більше.

Dropbox та OneDrive також дозволяють захистити паролі своїми посиланнями та встановити терміни придатності, щоб забезпечити тимчасовий доступ. Це не те, що дозволяє Google Диск, якщо ви не маєте платного облікового запису Google Диск для бізнесу.

Обмін файлами за допомогою посилань – простий, але ефективний метод, який полегшує роботу як відправника, так і одержувача. Це одна з причин, чому всі три провайдери з’являються в нашому списку найкращих хмарних сховищ для кількох користувачів, поряд з Egynyte та Sync.com.

Обмін великими файлами

Що стосується спільного використання великих файлів, є деякі відмінності у максимальному розмірі файлу, який ви можете завантажити. Якщо у вас є багато великих файлів, які ви хочете зберегти, перегляньте наш кращий міст найкращого хмарного сховища для великих файлів. 

OneDrive дозволить завантажувати та обмінюватися файлами розміром до 100 Гб. Для отримання файлу вашому одержувачу не знадобиться обліковий запис Майкрософт або його вхід.

Файли веб-інтерфейсу OneDrive

Google Диск дозволяє завантажувати файли розміром до 5 ТБ, якщо це не документи, електронні таблиці чи презентації, де застосовуються інші обмеження файлів.

Dropbox має спеціальну опцію для спільного використання великих файлів. Розмір файлу обмежений 100МБ на безкоштовних акаунтах, 2 Гб для плану Dropbox Plus та 100 ГБ для плану Dropbox Professional з однаковими обмеженнями для акаунтів у бізнесі. Замість того, щоб поділитися своїм оригінальним файлом, Dropbox надає копію; будь-які внесені до нього зміни не будуть застосовані до оригінального файлу.

Диск Google не дозволяє встановлювати терміни придатності для спільних посилань на особистих облікових записах, але ви можете ділитися файлами більшого розміру, ніж інші постачальники. Однак переважній більшості користувачів не потрібно буде ділитися файлами понад 100 Гб. 

Дати закінчення терміну дії посилань – набагато корисніша функція, і завдяки підтримці файлів об’ємом до 100 Гб, а також спільному доступу до файлів з власниками акаунтів, що не належать Microsoft, OneDrive виграє цей тур.

Раунд: Точка обміну файлами для OneDrive

Dropbox логотип
Логотип Google Диска
Логотип OneDrive

5

Простота використання

OneDrive та Google Drive пропонують клієнтів для настільних ПК як для Windows, так і для macOS, але якщо ви працюєте в Linux, вам не пощастить. OneDrive встановлений у Windows 10, але для його використання потрібно буде увійти. Dropbox надає клієнтів для Windows, macOS та Linux, і внесли його до нашого списку найкращих хмарних сховищ для користувачів Linux, нарівні з pCloud та MEGA (читайте наш Dropbox vs MEGA фрагмент).

Усі три постачальники використовують один і той самий перевірений метод для синхронізації папок із доступним системним треєм або значком рядка меню, що дозволяє швидко змінювати налаштування. Досвід досить схожий на всіх трьох платформах.

Однак у нас із цим є невелика проблема – іконографія. У приголомшливому знаку оригінальності Google Drive та OneDrive обидва використовують значки у формі хмари, і вони виглядають (на наш погляд) досить схожими. 

Amazon Prime Photos також використовує піктограму хмари, тому якщо у вас є кілька облікових записів у хмарному сховищі, можливо, вам доведеться навести курсор на пару піктограм, перш ніж знайти потрібний. У Dropbox, принаймні, використовується досить характерний значок коробки.

Для користувачів Mac проблема з веб-додатком Dropbox полягає в тому, що він попередньо не перераховує папки. За замовчуванням – список усіх файлів і папок в алфавітному порядку, незалежно від типу. Якщо у вас є велика папка з фотографіями та папками, можливо, вам доведеться перебирати тисячі файлів зображень, перш ніж знайти папку, яку ви шукаєте..

dropbox-web-додаток

Неможливо це виправити; Ви можете сортувати за типом, але папки не розміщуються вгорі. Здається, також немає жодного способу навколо проблеми. Це трохи невтішно, але ми все ж радимо іншим провайдерам як кращі варіанти, як OneDrive або Sync.com, які зробили наш кращий хмарний обмін для короткого списку Mac.

Слід зазначити, що ця проблема не виникає з веб-додатком Dropbox в Windows; папки з’являються перед файлами, як ви і очікували. Насправді Dropbox складає наш список найкращих хмарних служб зберігання даних для Windows.

Все ж це незначна проблема, але ви, можливо, хочете шукати в іншому місці, якщо ви користувач Mac. Завдяки бездоганним інтерфейсам OneDrive та Google Drive є кращими, хоча OneDrive перемагає тут за свою інтеграцію в Windows.

Раунд: точка простоти використання для OneDrive

Dropbox логотип
Логотип Google Диска
Логотип OneDrive

6

Мобільний додаток

Усі три провайдери пропонують мобільні програми для Android та iOS. Загалом, всі вони виглядають досить схожими, хоча додаток Dropbox має серйозний недолік у версії iOS, як ми побачимо незабаром. Ми бачили хороші показники роботи всіх трьох додатків на Android, і всі три – найкращий хмарний об’єм пам’яті для Android. 

У мобільному додатку Google Drive є чотири основні вкладки. На вкладці “домашня сторінка” відображаються ваші найновіші файли, на вкладці “X” відображаються ваші улюблені файли чи папки, на вкладці “спільний доступ” відображаються файли, якими ви поділилися, а “загальні файли” дозволяють отримати доступ до всіх своїх дисків Google файли.

OneDrive схожий, але включає в себе сторінку “фотографій”, яка дозволяє шукати фотографії за місцями, тегами тощо. Додаток Dropbox також включає в себе розділ облікового запису, де ви можете побачити релевантну інформацію, таку як кількість пам’яті, яку ви зараз використовуєте.

dropbox-mobile-app

Розчарування в додатку Dropbox для iOS виникає та сама проблема, що і з веб-програмою на Mac: файли та папки перераховані в алфавітному порядку, і немає ніякого способу змусити програму спочатку перелічити папки. Якщо ви заблоковані в екосистемі Apple, ви отримуєте набагато гірший досвід роботи в Інтернеті та на мобільних пристроях.

Як альтернативу, ознайомтеся з нашою версією найкращого хмарного сховища для iPhone, де iCloud, Google Drive та pCloud отримують згадку.

Додавання файлів до вашого хмарного сховища з програми

Усі три програми дозволяють завантажувати файли з телефону, незалежно від операційної системи. Ви також можете використовувати камеру в додатку, щоб робити фотографії, які завантажуються безпосередньо у ваш сховище, не зберігаючи їх на телефоні.

Сканування документів – це корисна функція, яка знімає документ, автоматично обробляє його, щоб видалити зайве, а потім обробляє зображення, щоб вирівняти його, якщо фотографія не була зроблена безпосередньо зверху. Як Dropbox, так і OneDrive пропонують цю функцію на мобільному пристрої.

dropbox-особливості-мобільне сканування

OneDrive дозволяє сканувати документи, дошки, візитні картки та стандартні фотографії з різними налаштуваннями для кожної. Отримані зображення відображаються в повному кольорі. Dropbox має лише одне налаштування за замовчуванням, при цьому ваше зображення зберігається чорно-білим кольором. 

Для загального використання всі три програми досить схожі. Однак Dropbox і OneDrive пропонують корисні функції сканування, які Google не має. Завдяки більшій функціональності та трохи кращим функціям, OneDrive висуває минулий Диск Google, щоб стати переможцем, хоча всі три додатки пропонують досить хороший досвід роботи на мобільних пристроях.

Раунд: Точка мобільних додатків для OneDrive

Dropbox логотип
Логотип Google Диска
Логотип OneDrive

7

Безпека

Почнемо цей раунд з чіткого моменту: не важливо, де ви сидите в дискусії OneDrive vs Dropbox і Google Drive, оскільки жодна з цих служб не є блискучою для безпеки, і ми пояснимо, чому.

Золотим стандартом безпеки в хмарному сховищі є шифрування нульових знань. Цей тип шифрування означає, що ваш постачальник не зберігає копію вашого ключа шифрування, щоб він не міг розшифрувати ваші файли, навіть якщо цього хотів. Це стосується нашого улюбленого постачальника хмарних пам’яток Sync.com.

На жаль, жоден із цих трьох постачальників не пропонує шифрування знань із нульовим знанням. Якщо ви шукаєте додаткову безпеку, перегляньте наш довідник з найкращих хмарних сервісів з нульовим знанням. Інший варіант – використовувати програмне забезпечення для шифрування сторонніх виробників, наприклад Boxcryptor, яке може зашифрувати ваші файли, перш ніж завантажувати їх у хмару. Ви можете переглянути наш огляд Boxcryptor, щоб дізнатися більше. 

google-drive-security

Хоча жоден з наших провайдерів не пропонує шифрування знань із нульовими знаннями, вони все ж пропонують галузеві рівні безпеки в інших сферах. OneDrive for Business використовує AES 256-бітове шифрування для даних у спокої та SSL / TLS-з’єднання для передачі даних. Для особистих облікових записів дані шифруються під час транзиту та в спокої, але Microsoft не вказує, яке саме шифрування використовується. 

Google Drive використовує як 128-бітове, так і AES-256-бітне шифрування AES для даних у спокої, хоча незрозуміло, коли використовується кожен протокол. Дані в дорозі шифруються за допомогою протоколу TLS. Dropbox використовує 256-бітове шифрування AES для даних у спокої та SSL / TLS для даних у дорозі.

Додаткові функції безпеки

Навіть у сервісах, які пропонують шифрування нульових знань, ваш обліковий запис безпечний лише як ваш пароль. Ми завжди радимо використовувати надійні паролі, які може бути складніше запам’ятати, але ви зможете зберегти їх у безпеці, використовуючи менеджер паролів, щоб зберегти їх. Перегляньте наш список найкращих менеджерів паролів, щоб отримати інформацію про такі параметри, як Dashlane.

Ще один рівень захисту, який ви можете використовувати, – це двофакторна автентифікація. Коли ви ввійдете в систему, вам потрібно буде надати другий рівень підтвердження того, що ви справді ви маєте доступ до своїх даних. Це може бути у вигляді SMS-повідомлення або за допомогою програми автентифікатора, яка генерує обмежений у часі код для використання.

Dropbox пропонує двофакторну автентифікацію за допомогою SMS або програми автентифікатора. Якщо цього вам недостатньо, погляньте на наш кращий міст найкращих альтернатив Dropbox для безпеки. За допомогою Google Диска ви можете налаштувати двофакторну автентифікацію за допомогою SMS, програми автентифікатора або за допомогою повідомлення-сповіщення, якщо встановити додаток Google на свій телефон.

Ауті

За допомогою OneDrive ви можете використовувати текстове повідомлення або додаток для автентифікації для входу, або як користувач Windows, ви можете використовувати Windows Hello для доступу до свого облікового запису за допомогою розпізнавання обличчя або відбитків пальців, залежно від обладнання.

Нещодавно OneDrive представив нову функцію під назвою «особистий сейф», яка змушує використовувати двофакторну автентифікацію для доступу до всього, що знаходиться в межах. Він також автоматично заблокується після 20 хвилин бездіяльності. Однак немає можливості оновити свій обліковий запис до шифрування нульових знань, як ви можете з такою послугою, як pCloud, як пояснюється в нашому огляді pCloud.

Окрім необхідності двофакторної автентифікації, персональні файли сховищ у Windows 10 синхронізуються з зашифрованою BitLocker областю вашого жорсткого диска. Однак для Mac немає подібного захисту, тож якщо ви фанат Apple, ви можете ознайомитися з нашим посібником з найкращого програмного забезпечення для шифрування..

Як ми вже згадували раніше, ви можете використовувати додаток OneDrive для завантаження відсканованих документів безпосередньо у сховище, не зберігаючи їх попередньо на телефоні. Коли ми тестували додаток, він навіть виявив, що у нас встановлені сторонні клавіатури на телефоні, і заохочував нас використовувати клавіатуру за замовчуванням під час введення пароля.

З точки зору безпеки, жоден з провайдерів не пропонує шифрування знань із нульовим знанням, тому вони ніколи не стануть найкращим хмарним сховищем для шифрування в наших очах. Однак OneDrive пропонує трохи більше захисту, маючи особистий сейф, який змушує вас використовувати двофакторну автентифікацію і автоматично блокується під час бездіяльності. 

З цієї причини OneDrive просто пробирається як переможець цього раунду.

Раунд: Точка безпеки для OneDrive

Dropbox логотип
Логотип Google Диска
Логотип OneDrive

8

Конфіденційність

Як і в галузі безпеки, жоден з постачальників послуг тут не має великої репутації, коли справа стосується конфіденційності. Якщо ви шукаєте постачальника послуг хмарного сховища, який поважає вашу конфіденційність, то тут є кращі варіанти. Ми вже вказали кілька імен, але спробуйте Tresorit (див. Наш огляд Tresorit) або Sync.com для альтернатив, якщо вам не подобається те, що ви читаєте тут.

Політика конфіденційності Google зазначає, що вона “збиратиме вміст, який ви створюєте, завантажуєте чи отримуєте від інших під час використання наших послуг”, і включає електронні листи, створені вами документи та коментарі на платформах Google, таких як YouTube. Google заявляє, що збирає ці дані для надання кращих послуг, а також для надання вам персоналізованих оголошень.

OneDrive трохи менш нав’язливий. Політика конфіденційності Microsoft зазначає, що вона не використовує те, що ви говорите в електронній пошті, чаті, відеодзвінках чи голосовій пошті, а також ваші документи, фотографії та інші особисті файли для націлювання на вас оголошень. ” Незважаючи на це, без шифрування нульових знань та файлів, що базуються в США, інженери Microsoft можуть отримати доступ до ваших файлів, якщо цього потрібно.. 

Це означає, що у вас може бути повний незнайомий просіювач файлів, що не є привабливою думкою.

onedrive-конфіденційність-панель управління

Політика конфіденційності Dropbox зазначає, що вона збирає ваші дані з ряду причин, включаючи “розслідування та запобігання проблемам безпеки та зловживанням користувачами Dropbox Services або Dropbox”. Він також визнає, що дані, що аналізуються, включають “ваші речі”, тобто “те, що ви вирішили зберігати у своєму обліковому записі Dropbox” – тобто ваші файли.

Мало того, але ваші дані також розкриваються “довіреним” третім сторонам, до яких належать веб-служби Amazon, Google та Zendesk. Dropbox також був славно зламаний у 2012 році, він просочив майже 70 мільйонів паролів користувачів, хоча з тих пір він збільшив свою гру. Ви можете дізнатися більше про стан конфіденційності Dropbox в нашому огляді Dropbox.

Одкровення PRISM

У 2013 році Едвард Сноуден розголосив секретні документи NSA The Washington Post та The Guardian. Частина розкриттів включала інформацію про ПРИЗМ, програму спостереження за АНБ та компанії, які були частиною програми. Ці компанії включали Facebook, Yahoo, Apple, YouTube і, що найважливіше для цього порівняння, Google та Microsoft.

У витікаючих документах стверджувалося, що ПРИЗМ дозволяв АНБ збирати вміст електронних листів, дзвінків та файлів, що зберігаються у хмарі. Названі компанії швидко прояснили ситуацію. Microsoft заявила, що дозволила отримати доступ до даних клієнтів лише в тому випадку, якщо отримала “юридично обов’язкове доручення або повістку до суду”. 

У відповіді Google було сказано, що “ми розкриваємо дані користувачів уряду відповідно до закону, і ретельно перевіряємо всі такі запити”. Якщо це вас лякає, подивіться в інше місце.

Dropbox не був вказаний в якості однієї з компаній, які брали участь у програмі, але витікаючі документи вказували, що планується додати Dropbox як партнер. У відповіді компанії було сказано, що вона “не є частиною будь-якої такої програми і залишається відданою захисту конфіденційності наших користувачів”.

Навіть без PRISM американське законодавство, наприклад, Патріотський закон, дозволяє агенціям вимагати отримання даних із хмарних служб зберігання даних. Оскільки жоден із цих постачальників не пропонує шифрування знань із нульовим знанням, будь-яка інформація, яка розкривається, буде цією доступністю для цих агентств. 

Визначити переможця важко, оскільки жоден з постачальників не відчуває себе славою, коли справа стосується конфіденційності. Google відомий тим, що збирає та використовує ваші дані, однак Dropbox – єдиний із трьох, хто мав великий інцидент злому. 

Схоже, OneDrive має найменш нав’язливу політику конфіденційності, тому тут просто викреслюється справа, навіть якщо ваші файли базуються на американській моралі історії: якщо ви переживаєте за конфіденційність, зашифруйте свої файли будь-яким найкращим програмним забезпеченням для шифрування..

Раунд: Точка конфіденційності для OneDrive

Dropbox логотип
Логотип Google Диска
Логотип OneDrive

9

Підтримка клієнтів

Dropbox та Google Drive пропонують підтримку чату в режимі електронної пошти, телефону та 24/7, хоча для Диска Google немає чату, якщо у вас немає платного облікового запису. Під час тестів Dropbox в прямому ефірі чату відгукнувся майже одразу. 

Якість підтримки було розумним, хоча вони не змогли запропонувати вирішення питань додатків для Mac та iOS, окрім того, що вони пропонують запропонувати її як запит на функцію.

Google також відповів менше ніж за хвилину. Відповіді, як правило, були корисними, хоча вони не змогли сказати, яке шифрування використовувала послуга. Вони також надсилали електронні електронні листи, які пропонували ще корисну інформацію стосовно запиту, що було приємним дотиком.

google-drive-help center

OneDrive набагато менш корисний. Ваш перший порт дзвінка – це менш корисний віртуальний помічник. Коли ви вимагаєте поговорити з агентом, єдиний варіант – електронною поштою. 

Ми отримали відповідь про акції, що підтверджує нашу електронну пошту протягом 20 хвилин, а інша електронна пошта, яка стосується нашого запиту, надійшла протягом години. Знову ж таки, це було менш ніж корисно, порадивши нам звернутися до нашого ІТ-відділу для запиту про бізнес-рахунок.

У робочий час ми отримали відповідь електронною поштою протягом п’яти хвилин із посиланням на спілкування з експертом Microsoft OneDrive. За словами компанії, це «кваліфіковані професіонали», обрані для відповіді на питання, а не працівники Microsoft. 

Перший раз, коли ми спробували це, нам дали корисну відповідь. Вдруге нам дали застарілу інформацію. Вам буде краще шукати в Google.

І Dropbox, і Google Drive пропонували цілодобову підтримку чату в реальному часі, але спроба спілкуватися з людиною на OneDrive була досить складною проблемою. Завдяки негайній підтримці та корисним електронним листуванням Google Drive проходить цей раунд.

Раунд: Точка підтримки клієнтів для Google Диска

Dropbox логотип
Логотип Google Диска
Логотип OneDrive

10

Вирок

Це було завжди рішенням, заснованим на найменшій маржі. Якщо ви прочитали це повністю, ви побачите викрійку: майже всі наші категорії мали близькі стосунки, але може бути лише один переможець.

Маючи п’ять очок, переможець цієї боротьби за Dropbox проти Google Drive проти OneDrive – OneDrive. Google Drive стежить з трьома точками, тоді як Dropbox сидить внизу з (несправедливим на перший погляд) однією точкою. Зрештою, це дійсно залежить від того, що ви шукаєте у постачальнику хмарних сховищ.

Переможець: OneDrive

Якщо ви переживаєте за ціноутворення, Google Drive – це чудовий варіант, який пропонує більше пам’яті та послуг за ціну, яку ви платите, а також хороший безкоштовний план внизу. В інших областях, таких як синхронізація та обмін файлами, Dropbox та OneDrive поділилися славою, забезпечивши повну версію облікового запису та простий обмін посиланнями.

OneDrive пропонує синхронізацію файлів на рівні блоків із особистим сховищем для ваших найчутливіших документів, саме тому він висунувся в нашому раунді безпеки. Це також було добре в багатьох інших областях, включаючи пропонування найкращого інтерфейсу для користувачів мобільних пристроїв та настільних комп’ютерів, а Google Drive майже майже відповідає йому.

Однак це не було добре для підтримки клієнтів. Google став переможцем там, Dropbox запропонував дуже корисну альтернативу. 

OneDrive може стати загальним переможцем у порівнянні OneDrive проти Google Drive та Dropbox, але це не обов’язково означає, що це найкращий варіант. Якщо безпека та конфіденційність є основними проблемами, то в наявності є чудові продукти. Просто погляньте на Sync.com або скористайтеся такою послугою, як Boxcryptor, щоб зашифрувати свої файли спочатку.

Ми завжди прагнемо почути ваші думки щодо будь-якого з провайдерів у цьому порівнянні. Залиште свої коментарі нижче і, як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map