Backblaze vs Carbonite: Хто кращий сервіс у 2020 році?

Важливо створити резервну копію даних, але важко вибрати сервіс, який найкраще підходить для вас. Ось чому ми склали список найкращих онлайн-резервних копій, щоб допомогти вам вибрати. Якщо ви намагаєтесь вибрати між Backblaze та Carbonite, ми допоможемо вам простіше у цьому порівнянні Backblaze vs Carbonite.


Карбоніт – у нашому списку найкращих онлайн-резервних рішень. Він пропонує необмежений обсяг пам’яті за гідну ціну і, залежно від обраного вами плану, дозволяє створювати резервні копії декількох комп’ютерів або серверів.

Backblaze популярний через дешеві ціни та необмежене зберігання. Це друге місце в нашому списку найкращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті, а Carbonite – внизу. Ми перевіримо, чи повториться це замовлення.

Якщо ви хочете дізнатися більше про конкурентів, прочитайте наш огляд Backblaze та огляд Carbonite. Якщо ви плутаєте різницю між хмарним сховищем та резервним копією, прочитайте наше пояснення.

Доречно використовувати хмарне резервне копіювання, оскільки ви не можете бути впевнені, як довго протримається ваш жорсткий диск, і ви могли втратити свої дані через несправності або збої..

Ви можете використовувати програмне забезпечення для відновлення даних, щоб спробувати відновити файли, але це не надійний метод. Твердотільні накопичувачі також не є надійними, оскільки вони відчувають більше помилок даних, хоча рівень їх відмови становить менше 1 відсотка.

Протягом чотирьох раундів ми побачимо, як порівняння Backblaze та карбоніту допоможуть вибрати один із них. В кінці кожного раунду ми будемо називати переможця. Потім, на завершення, ми зробимо резюме та оголосимо загального переможця. Давайте розпочнемо.

1

Значення

Найкраще, якщо служба має багато планів, оскільки це дає більше шансів знайти той, який відповідає вашим потребам. Плани збільшуються в ціні, коли провайдери пропонують більше за менше. Якщо ви шукаєте безкоштовні плани, прочитайте наш найкращий безкоштовний резервний фрагмент хмари.

Для тих, хто потребує необмеженого резервного копіювання та хотів би побачити більше варіантів, ніж Backblaze та Carbonite, зверніться до нашого найкращого необмеженого онлайн-списку резервного копіювання..

Backblaze має просту схему ціноутворення лише з одним планом. За 5 доларів на місяць ви отримуєте необмежену кількість резервного простору для одного комп’ютера. Оскільки це щомісячний план, ви можете скасувати його в будь-який час, що є зручним варіантом, який більшість послуг не пропонує.

Якщо ви заплатите за рік наперед, ціна знизиться до 50 доларів. Якщо ви заплатите за двох, ціна складе 95 доларів. Ви можете протестувати послугу за допомогою 15-денної безкоштовної пробної версії.

Карбоніт пропонує три необмежені плани: Basic, Plus та Prime. Базова коштує $ 71,99 на рік і забезпечує необмежену резервну копію голих кісток. Плюс – це найпопулярніший план, і він додає резервне копіювання зовнішнього диска та автоматичне резервне копіювання відео за $ 111,99 на рік. За 149,99 доларів США на рік Prime надає послугу відновлення кур’єра понад усе.

Перед передплатою вам слід скористатися 15-денною пробною версією для тестування послуги. Якщо ви вирішите, що це добре підходить, ви можете отримати 5-відсоткову знижку на оплату за два роки або 10 відсотків на три. Якщо вам не потрібно необмежену кількість резервних копій і ви хочете створити резервну копію необмежених комп’ютерів, IDrive наразі пропонує знижку. Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді IDrive.

Це дозволяє також створювати резервну копію декількох комп’ютерів. Carbonite Safe Backup Pro починається від $ 287,99 на рік та дозволяє створити резервну копію цілих 25 комп’ютерів та забезпечує 250 ГБ резервного простору.

Хоча Carbonite дозволяє створити резервну копію більше комп’ютерів, Backblaze дешевше, і різниця стає більшою, якщо ви заплатите заздалегідь. Backblaze виграє цей раунд.

Круглий: Значення для Backblaze

Логотип Backblaze
Карбоніт логотип

2

Безпека

Сильна безпека захистить вашу резервну копію. Його сила залежить від шифрування, яке використовується під час транзиту та в спокої, який протокол захищає ваші файли під час передачі та інші фактори.

Краще, якщо сервіс не має знань, а це означає, що ви можете лише читати свої файли. Також важлива двофакторна автентифікація, оскільки вона запобігає доступу до вашого облікового запису, якщо хтось вкраде ваш пароль.

Backblaze проти карбоніту

Backblaze має безліч функцій безпеки, включаючи приватне шифрування. Якщо ви відключите функцію, Backblaze збереже ваш ключ шифрування. В іншому випадку воно залишається з вами.

Незалежно від цього для відновлення зашифрованих файлів потрібно надіслати свою парольну фразу Backblaze для розшифровки. Причиною цього є те, що Backblaze відновлює файли в Інтернеті, а не за допомогою настільного клієнта. При цьому компанія стверджує, що згодом видаляє вашу парольну фразу. Про сервіс, який базується на приватному шифруванні з нуля, читайте наш огляд SpiderOak.

Крім приватного шифрування, Backblaze шифрує ваші файли в спокої за допомогою 128-бітного AES. Це не так сильно, як 256-бітний AES, але це робить свою роботу. Протокол TLS захищає файли в дорозі.

У вас не виникне проблем, якщо хтось вкраде ваш пароль, оскільки Backblaze забезпечує двофакторну автентифікацію, яка вимагає коду безпеки кожного разу при вході в систему, що ускладнює доступ до свого облікового запису для всіх, крім вас..

Блоки обробки даних Backblaze зберігають копії ваших файлів на декількох серверах для надмірності за допомогою установки RAID. Центри можуть протистояти стихійним лихам та фізичним зловмисникам.

Backblaze проти карбоніту

Карбоніт шифрує файли користувачів за допомогою 128-бітного шифрування Blowfish перед передачею їх у хмару за допомогою протоколу TLS.

Потім служба захищає дані на своїх серверах за допомогою 128-розрядного AES та зберігає ваш ключ у захищеному центрі обробки даних, тому його співробітники не можуть читати ваші дані. Ви також можете ввімкнути приватне шифрування, якщо ви користувач Windows та керуєте ключем самостійно. У цьому випадку служба перейде на 256-бітний AES, але він не зможе скинути ваш пароль, якщо ви його загубите.

Ви можете розраховувати на двофакторну автентифікацію, яка також допоможе вам захистити свій обліковий запис. Вам, мабуть, не доведеться, тому що до карбоніту потрібні жорсткі вимоги до пароля.

Карбоніт зберігає ваші файли у захищених центрах обробки даних. Вони можуть зазнати віртуальних атак, а також катастроф, таких як землетруси та пожежі. Її заходи безпеки включають в себе надлишкову різноманітність блоків розподілу енергії, резервне копіювання акумуляторів, генератори на місці, системи контролю клімату, цілодобові патрульні служби, біометричні сканери, електронні картки ключа та телевізійне спостереження із закритим контуром..

Карбоніт краще піклується про вашу конфіденційність, оскільки він не вимагає вводити свою парольну фразу, як це робить Backblaze. Крім того, він використовує 256-розрядний AES замість 128-бітної версії Backblaze. Це робить його переможцем у цій категорії.

Раунд: Точка безпеки для карбоніту

Логотип Backblaze
Карбоніт логотип

3

Швидкість

Початкове резервне копіювання може зайняти багато часу. Скільки часу це буде залежати від вашого постачальника послуг Інтернету та від того, наскільки ви близькі до сервера. Ваш зв’язок буде кращим, чим ближче ви.

Служби отримують більше балів, якщо вони дозволяють налаштувати параметри передачі, швидкість перемикання та використовувати алгоритм передачі на рівні блоку, щоб допомогти після першої резервної копії.

Наші тести показали, що Backblaze завантажує 1,85 ГБ на годину, що становить приблизно 50 відсотків від теоретичної потужності. Для справедливості, проте ми провели свої тести з Чіанг-Май, Таїланд, зі швидкістю завантаження 8 мегабіт в секунду.

Backblaze не обмежує швидкість завантаження чи завантаження, тому головним фактором, який впливає на вашу швидкість, повинна бути віддаленість від центру обробки даних у Каліфорнії. Якщо це не працює на вашу користь, ви можете збільшити кількість запущених ниток резервного копіювання для швидшого завантаження.

Карбоніт не виявився так добре в наших тестах, які проводилися за межами Бостона зі швидкістю завантаження 10 Мбіт / с. Щоб завантажити папку 1 Гб, пішло більше трьох годин. Хоча початкове завантаження може бути повільним, наступні завантаження будуть швидшими завдяки блочному копіювання. Швидкість завантаження теж була швидкою.

Якщо вам потрібна служба, яка завантажує файли, як ні завтра, навіть при первинному завантаженні, перегляньте таблицю тестування швидкості в нашому огляді Acronis True Image.

Зважаючи на розрив у швидкості завантаження, легко зрозуміти, яка послуга є кращим варіантом. Backblaze виграє цей раунд.

Круглий: Точка швидкості для зворотного світла

Логотип Backblaze
Карбоніт логотип

4

Простота використання

Налаштування резервного копіювання, а також подальших та відновлення даних має бути простим. Таким чином, ви можете зосередитися на своїй роботі, а не турбуватися про свої дані. Щоб забезпечити це, настільний клієнт повинен працювати в більшості операційних систем, а його інтерфейс, поряд з веб-та мобільними додатками, повинен бути приємним та інтуїтивним у використанні.

Резервне копіювання з настільним клієнтом Backblaze є простим. Насправді це найпростіший з усіх послуг, які ми перевірили. Це тому, що це не вимагає від вас керування кількістю або тим, що ви створюєте резервну копію. Натомість створює резервну копію всього, крім системних та тимчасових файлів.

Зауважте, що зручність робить резервну копію повільнішою, тому вам слід виключити те, що не хочете створювати резервну копію в меню “налаштування”. Він працює в Windows та macOS.

Веб-інтерфейс теж добре працює. Це інтуїтивно зрозуміло, а навігація зручна для користувачів. На вкладці «Огляд» відображатиметься стан вашого облікового запису, тоді як на вкладці «Перегляд / відновлення» ви отримаєте доступ до файлів.

Мобільний додаток дозволяє переглядати файли та завантажувати їх на свій пристрій. Він доступний для Android та iOS.

Настільний додаток Carbonite простий і не перевантажує вас параметрами. Більшість процесів є автоматизованими, тому вам потрібно виконати лише один крок для ініціювання резервного копіювання. Він доступний для Windows та macOS.

Backblaze проти карбоніту

Колір служби кодує ваші файли, тому ви можете легко перевірити їх стан. Він виключає деякі файли та розширення і не створює резервну копію файлів розміром більше 4 ГБ за замовчуванням, тому вам потрібно буде вибрати їх вручну, щоб включити їх.

Якщо ви натиснете посилання “переглянути мою резервну копію”, ви перейдете до веб-інтерфейсу. Це функціональна функція та дозволяє перевіряти стан резервної копії, отримувати доступ до файлів та керувати своїм обліковим записом.

Backblaze проти карбоніту

Це можна зробити з мобільним додатком Carbonite для Android та iOS. Його інтерфейс зрозумілий і мінімальний, тому він вас не бентежить.

Backblaze та карбоніт пропонують якісну роботу користувачів, тому нам довелося розділити волоски в цій категорії. Настільний клієнт Carbonite привабливіший і не відчуває себе стриманим, як Backblaze, тому ми пропонуємо це в цьому раунді.

Раунд: точка простоти використання для карбоніту

Логотип Backblaze
Карбоніт логотип

5

Вирок

Це кількість виграшів, але карбоніт ледве перемагає у використанні, тому ми оголошуємо Backblaze загальним переможцем. Він простий у використанні, має хороші швидкості та високу безпеку. Його головним досягненням є відмінна цінність його єдиного необмеженого плану, на який ви можете підписатись лише за 5 доларів на місяць.

Карбоніт, однак, не відстає. Його базовий необмежений план коштує лише долар більше. Він має потужну безпеку, яка виявляється кращою, ніж Backblaze, оскільки вона використовує 256-бітний AES. Однак із значно повільнішими часом завантаження він не може відповідати швидкості Backblaze.

Переможець: Backblaze

Що ви думаєте про цей близький матч? Чи підходить вам Backblaze чи більше ви віддаєте перевагу карбоніту? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me