12 кращих безкоштовних хмарних сховищ до 2020 року: Sync.com, pCloud, MEGA та багато іншого

Якщо ви вже не платите за хмарне сховище, ви, ймовірно, не збираєтеся виплеснути підписку, не намагаючись це зробити. На щастя, майже всі кращі постачальники хмарних сховищ пропонують безкоштовний план, який дозволить вам зберігати свої дані в Інтернеті, не платячи ні цента за пільгу.


Ми тут для того, щоб допомогти вам відібрати непогашене від хорошого за допомогою нашого списку деяких найкращих планів безкоштовного зберігання хмарних продуктів на сьогодні. У нас є 12 провідних постачальників, від pCloud до IDrive і все між ними, кожен з різними обмеженнями та можливостями зберігання..

Що є найкращим безкоштовним хмарним сховищем?

Відповімо на це швидко. Найкращий на сьогоднішній день безкоштовний хмарний накопичувач на ринку – це pCloud, який має до 10 Гб пам’яті та безліч преміальних функцій – все абсолютно безкоштовно. Щоб отримати повних 10 Гб, вам потрібно буде виконати кілька завдань, але це здебільшого без зусиль.

Sync.com приходить ближче до секунди, однак інші постачальники не відстають, тому давайте переглянемо їх усі по черзі.

 1. pCloud – безкоштовне зберігання даних до 10 Гб
 2. Sync.com
 3. Google Диск
 4. МЕГА
 5. Dropbox
 6. Amazon Drive
 7. Apple iCloud
 8. Microsoft OneDrive
 9. MediaFire
 10. Яндекс диск
 11. Дегу
 12. Я їду

1. pCloud

Почнемо з нашого улюбленого постачальника. Як показує наш попередній огляд pCloud, ми певний час були великими шанувальниками цього постачальника хмарних пам’яток, оскільки він всебічний, пропонуючи багато пам’яті з великою безпекою та преміальними варіантами відтворення для вашого медіа-контенту.

pcloud-desktop-app

Деякі плани безкоштовного зберігання хмари пропонують багато місця, але тимчасово. Тим часом, пропозиція 10Gb від pCloud – це завжди для вас – без обмежень і жодних проблем. Вам потрібно буде виконати кілька додаткових завдань, щоб отримати повних 10 Гб, наприклад, перенаправити інших користувачів на pCloud. Інакше у вас залишиться досить базовий 2 Гб.

Найкраще сховище для музики

Окрім місця зберігання, вбудований медіаплеєр HD для відеороликів pCloud робить його гарним місцем для зберігання улюблених телешоу та домашніх відео. Це також один з найкращих варіантів безкоштовного зберігання музики в хмарі, завдяки вражаюче розробленому медіаплеєру, який дозволяє створювати власні списки відтворення зі збережених музичних файлів.

Єдині функції, які вам не вистачать у вільному плані pCloud, – це захист паролем для файлів, термін придатності для загальнодоступних файлів і шифрування нульових знань для ваших важливих документів. 

Якщо це проблема, ви можете оновити до pCloud Premium з 500 Гб або 2 ТБ пам’яті, починаючи з $ 4,99 на місяць.

2. Sync.com

Якщо pCloud не звертається до вас, рекомендуємо скористатися Sync.com як спірну найкращу альтернативу. Ви можете спочатку ознайомитися з нашим оглядом Sync.com для більш детального ознайомлення з сервісом.

sync.com-sync-web-додаток

Sync.com пропонує лише 5 Гб пам’яті у вільному плані. Цього цілком достатньо, аби почати користуватися ним, можливо, вам буде важко протистояти спокусі оновлення до 500 Гб або 2 ТБ пам’яті, доступного починаючи з 60 доларів на рік. Також немає обмежень розміру файлів, що робить його одним з найкращих варіантів хмарного зберігання для великих файлів.

Якщо ви віддаєте перевагу “вільний”, щоб означати безкоштовно, і ви не заперечуєте проти суєти, ви можете скористатися щедрою системою рефералів Sync.com. Запропонуйте реальним людям зареєструватися, щоб користуватися Sync.com (вони повинні бути справжніми, Sync.com перевіряє), і ви отримаєте додаткові 1 Гб за реєстрацію. Хоча 20 Гб є обмеженням, компанія, як відомо, видалила його, якщо ви надсилаєте електронну пошту.

Найкраще для Android

Sync.com – один з найкращих варіантів безкоштовного хмарного зберігання для Android, завдяки його щедрому сховищу та потужному, простому у користуванні мобільному додатку. Це один з найкращих постачальників хмарних систем зберігання даних із нульовим знанням, а 256-бітове шифрування файлів AES та двофакторна автентифікація стандартно. 

Чіткі закони про конфіденційність з Канади (де розташована Sync.com) допомагають зробити його одним із найбезпечніших постачальників хмарних пам’яток у нашому списку. Особливості преміум-класу також достатні: місяця історії файлів, захист паролем для ваших файлів, віддалене витирання файлів та легко доступні журнали облікових записів доступні безкоштовно. 

Якщо вам цікаво, як Sync.com та pCloud співпадають один з одним, наше порівняння Sync.com проти pCloud має допомогти.

3. Диск Google

Було б божевілля, якби стаття про найкращий безкоштовний онлайн-сховище не включала Google Drive. Як показує наш огляд Google Диска, це одне з найкращих безкоштовних хмарних рішень для зберігання даних, завдяки безперебійній інтеграції з Google Документами, а також обширним лімітом пам’яті на 15 Гб для безкоштовних користувачів.

Веб-інтерфейс Диска Google

Вам не потрібно нічого робити, якщо у вас є обліковий запис Google, оскільки пам’ять на Диску Google є стандартним. Це сховище стосується Диска, Gmail та інших продуктів Google, таких як Google Фото. Це не проблема, але варто враховувати, якщо у вас вже є велика колекція фотографій, завантажена на сервери Google.

Він також є сховищем для будь-яких документів, створених за допомогою Документів Google, потужних (і безкоштовних) продуктів співпраці Google. Всі продукти та функції Google Документів включені безкоштовно. 

Є деякі проблеми конфіденційності (зрештою, це Google), які можуть бути непридатними. Google, як відомо, сканує ваші файли без дозволу, і якщо їм не подобається те, що вони знаходять, вони закриють ваш обліковий запис. Про це слід пам’ятати, якщо головна увага приділяється конфіденційності, тим більше, що Диск Google не включає шифрування файлів.

Ціни на Диску Google

Безкоштовний 15 Гб пам’яті Google Диска є щедрішим, ніж наші основні рекомендації, pCloud та Sync.com. Ви не можете розширити це за допомогою халяви чи рефералів, але ви можете завантажувати певні масивні файли розміром до 5 ТБ.

Якщо вам потрібен додатковий обсяг пам’яті Google Диска, це обійдеться вам. Ціна варіюється в залежності від вашої країни, але американські користувачі можуть розраховувати платити $ 19,99 на рік (1,99 долара на місяць) за 100 Гб пам’яті, 29,99 доларів на рік за 200 ГБ або 99,99 доларів на рік за 2 ТБ. Ви можете поділитися цим додатковим сховищем також з членами сім’ї.

4. МЕГА

З такою назвою, як MEGA, ви дійсно повинні очікувати чогось вражаючого. Це не зовсім так, але MEGA оснащений цікавими функціями та дивовижним сховищем, яке входить у першу п’ятірку.

МЕГА

У попередньому огляді MEGA ми розповідали про остаточну увагу МЕГА на конфіденційності – те, що походить від засновника MEGA Кім Дотком. Його сумна слава допомогла витіснити MEGA в публічну сферу, і хоча він давно покинув компанію, його етос залишається в логотипі компанії: “Компанія конфіденційності”. 

Відмінне зберігання в Інтернеті

Як і Sync.com, MEGA також забезпечує шифрування знань із нульовими знаннями для ваших файлів. Однак його зберігання є найбільш привабливою річчю про MEGA. Нові користувачі отримують неймовірно великі 50 Гб безкоштовного сховища, хоча це тимчасово і має рядки. 

Об’єм зберігання за замовчуванням у вільному плані MEGA становить 15 Гб. Додаткових 35 ГБ додається для нових користувачів, але цей термін закінчується через 30 днів. Ви також можете розблокувати додаткові 10 ГБ, 15 ГБ і 20 ГБ, встановивши настільні та мобільні програми та звернувшись до користувачів. Термін дії закінчується через 180 днів (для встановлення програм) та 365 днів (для перенаправлення нового користувача.)

Як тільки ці надбавки закінчуються, ви повернетесь до пам’яті 15 Гб за замовчуванням. Єдиний спосіб збільшити обсяг пам’яті – продовжувати звертатися до користувачів (отримуючи 10 ГБ за кожну реєстрацію) або платити, платні плани пропонують від 200 Гб до величезних 8 ТБ в пам’яті. 

Також є кілька інноваційних, виділених функцій, включених у MEGA, навіть у її вільний план, від шифрування в кінці до безпечних чатів до інтегрованої версії та відновлення файлів..

5. Dropbox

Dropbox – це тато всіх постачальників хмарних сховищ. Це постачальник, який зробив усю ідею зберігання хмари здаватися можливою ще під час запуску в 2007 році, і хоча це не найкращий хмарний диск, доступний в наші дні, він все ще досить гідний, щоб потрапити до нашої п’ятірки..

dropbox-web-додаток

Це все-таки швидкий, простий у користуванні варіант зберігання в Інтернеті для користувачів, але маючи 2 Гб безкоштовного пам’яті, він ніде не досягає дозволу MEGA (читайте наше порівняння Dropbox проти MEGA), і він не збирається зберігати. вашу колекцію фотографій чи відео. Його функції теж досить основні, але це дозволяє вам публічно ділитися своїми файлами. Ви можете дізнатися більше про ці функції в нашому огляді Dropbox.

З безкоштовним планом ви можете не багато іншого, але якщо ви шукаєте простий магазин файлів, Dropbox робить саме це. Це працює, і це чудово, але не очікуйте нічого преміального чи додаткового.

Ціни на Dropbox

Якщо ви вирішили вирішити проблему, ви можете розширити своє безкоштовне сховище Dropbox до 16 Гб, звернувшись до нових користувачів. Кожен новий користувач надає вам додаткових 500 Гб, але вам потрібно буде направити безліч користувачів, щоб потрапити на шапку. 

Якщо ви хочете додатково, план Dropbox Plus коштує 9,99 дол. США на місяць для зберігання до 2 ТБ пам’яті, а Професійний план коштує 16,58 доларів США на місяць для зберігання до 3 ТБ..

Dropbox не дуже підходить для конфіденційності та безпеки. У минулому воно зазнало порушень даних і, на відміну від pCloud, не підтримує шифрування нульових знань (читайте наш фрагмент pCloud vs Dropbox). Можливо, ви не хочете використовувати Dropbox для своїх важливих файлів, але за допомогою простого інтерфейсу користувача це рішення, яке ви могли б налаштувати для своїх бабусь і дідусів і розраховувати, що вони використовуватимуть його з кількома проблемами.

6. Amazon Drive

Маючи в своєму розпорядженні величезну кількість обчислювальних ресурсів, Amazon має чітку перевагу перед деякими іншими меншими гравцями. Він може пропонувати недороге сховище, і саме це робить Amazon Drive.

Amazon-Drive

Однак не сподівайтеся, що ім’я призведе до високої якості. Амазонка може бути мегабуксом, але Amazon Drive – це справа середнього шляху. Це досить базові та легкі функції, як показує наш попередній огляд Amazon Drive. 

Також для ваших файлів немає шифрування, тому очікуйте, що Amazon зберігатиме всі карти, коли мова йде про вашу конфіденційність. Якщо це проблема, ви можете підвищити свою конфіденційність, скориставшись Amazon Drive за допомогою послуги шифрування, наприклад Boxcryptor.

Гарне зберігання для фотографій

Це не найкращий інтернет-сховище для фотографій, але він, безумовно, увійшов до нашого списку. Ви не тільки маєте необмежену кількість фотографій, але й можете створити спільний “сімейний оберіг” для поєднання та зберігання сімейних альбомів у хмарі. 

Хороша річ у програмі Amazon Drive – це те, що вона безкоштовна для всіх, хто підписався на Amazon Prime, послугу підписки «все включено», яку пропонує Amazon для безкоштовної доставки, телебачення тощо. Абоненти Amazon Prime отримують 5 Гб пам’яті для своїх файлів, а також необмежену кількість фотографій.

Якщо на 5 Гб недостатньо місця для зберігання або якщо ви не є членом Amazon Prime, ви можете збільшити надбавку до 100 ГБ за 19,99 дол. США на рік або 1 ТБ до 59,99 дол. США на рік. Однак необмежене зберігання фотографій доступне лише для передплатників Amazon Prime, тому вам також доведеться враховувати вартість підписки в розмірі 119 доларів на рік.

7. Apple iCloud

Справжня радість від використання хмарного сховища від виробників, таких як Apple чи Google, – це інтеграція. Ось чому Apple iCloud – одне з найпопулярніших безкоштовних хмарних систем зберігання даних, доступне для користувачів.

iCloud

Користувачам Apple не потрібно багато робити, щоб почати користуватися iCloud. Він доступний як накопичувач у вашому додатку Mac Finder або доступний як резервне рішення для ваших пристроїв iOS. Якщо ви перебуваєте за межами екосистеми Apple, використовувати її складніше, як пояснюється в нашому огляді iCloud Drive.

Зв’язаний з вашим Apple ID, план безкоштовного iCloud зберігання пропонує 5 Гб пам’яті. Це може звикнути досить швидко, особливо якщо у вас встановлений iPhone або iPad для автоматичного резервного копіювання в iCloud.

Плани Apple iCloud

Із випуском безкоштовного онлайн-сховища iCloud не збирається вигравати жодної нагороди за сховище, але користувачі Apple не зможуть розпочати його використання. Ви можете оновити мізерні 5 Гб пам’яті у вільному плані до 50 ГБ, 200 ГБ або 2 ТБ замість цього. Користувачі на планах 200 ГБ або 2 ТБ можуть також ділитися сховищем з іншими членами своєї родини.

Для американських користувачів 50 Гб додаткового сховища коштує 0,99 дол. США на місяць, 200 ГБ коштує 2,99 дол. На місяць, а 2 ТБ – 9,99 дол. США на місяць.

У вашому сховищі також вбудована додаткова безпека. Хмара має двофакторну автентифікацію, і ваші дані шифруються за допомогою 128-бітного шифрування AES. Це не нульові знання, але Apple не знає, як передавати дані поспішно, тож вам краще з iCloud, ніж інші провайдери.

8. Microsoft OneDrive

Ми охопили Диск Google, і рішення хмарного зберігання даних, пропоновані корпорацією Майкрософт, є дуже схожим, інтегруючи хмарний сховище з популярними службами Microsoft Office і Outlook, що користуються Microsoft. Ми порівняли Google Drive проти OneDrive в окремому огляді, але подивіться наш огляд OneDrive, щоб отримати чіткішу картину послуги самостійно.

Файли веб-інтерфейсу OneDrive

Безкоштовні користувачі отримують 5 Гб пам’яті, включеного в їх план, з обмеженням розміру файлу в 20 ГБ. Ви можете використовувати цей накопичувач у програмах Microsoft для мобільних пристроїв та настільних ПК або шляхом його прямої інтеграції з додатками Office. Наприклад, ви можете зберігати документи Word прямо у сховищі OneDrive.

Цей рівень інтеграції є причиною того, що бізнес-план OneDrive ввійшов у наш кращий хмарний сховище для списку співпраці.

Безпека була проблемою для OneDrive, але тепер Microsoft пропонує 256-бітове шифрування AES для файлів. Історія корпорації Майкрософт тут є дещо невід’ємною, особливо при її підозрі на участь у програмі PRISM.

Ціни на OneDrive

Якщо ви задоволені умовами конфіденційності Microsoft, але ви переживаєте за обмежене 5 Гб пам’яті, то можете оновити. Якщо ви вибрали підписку на Office 365, ви отримаєте 1 ТБ пам’яті за $ 69,99 на рік.

Сюди входить повний, необмежений доступ до продуктів Office для Windows та Mac, а також додаткова підтримка захисту від вимушеного програмного забезпечення та захисту файлів паролів. Якщо це вас не цікавить, ви можете зняти просту підписку на OneDrive за 1,99 долара на місяць.

Це дає вам 100 Гб додаткового пам’яті, але не включає доступ до Office, захист паролем або захист від вибору програмного забезпечення.

9. MediaFire

Просто те, що щось безкоштовне, не означає, що це чудово чи навіть добре. У попередньому огляді MediaFire ми описали MediaFire як “голі кістки”, і це все ще стосується цієї служби, яка розташована внизу нашого списку.

mediafire-web-клієнт

Почнемо з добра, адже ми говоримо про зберігання файлів, яке вам нічого не коштує, і саме це пропонує MediaFire. Безкоштовні користувачі отримують 10 Гб місця безкоштовно, хоча ви можете оновити до 1 ТБ за 5 доларів на місяць, або неймовірно великі 100 ТБ за 50 доларів на місяць для ділових користувачів. Ви також можете збільшити безкоштовні 10 Гб до 49 Гб за допомогою реєстрації. 

На жаль, всі корисні товариші отримують лише платні клієнти. У вільному плані користувачі MediaFire не можуть публічно публікувати файли, захищати паролем свої файли, отримувати доступ до журналу безпеки або використовувати мобільні додатки MediaFire для iOS або Android. Ви можете перетягувати свої файли у веб-браузер, але програм для настільних ПК немає.

Проблеми конфіденційності MediaFire

Функції не є чимось особливим, навіть на платних планах. Справжня проблема, однак, полягає в досить чудових процедурах конфіденційності та безпеки MediaFire.

Це не постачальник нульових знань (наскільки ми можемо сказати) і не пропонує ніякої інформації про те, як він захищає ваші файли. Ми не можемо сказати, чи MediaFire зашифровує ваші файли чи робить щось особливе, що стосується безпеки.

Політика зберігання даних MediaFire передбачає, що вона буде містити деякі ваші дані. Він включає досить неясне твердження, яке говорить про те, що він буде зберігати “записи, необхідні для дотримання законодавства” протягом 10 років. Ми не можемо рекомендувати MediaFire для конфіденційності або для зручності користування, але якщо вам потрібен основний постачальник даних, це може бути це.

10. Диск Яндекс

Хороший, поганий, потворний. Ось як ми описали «Яндекс-диск» трьома словами, тому що в цьому російському сервісі є багато що сподобатися, але також є багато проблем, які змусять багатьох користувачів захотіти цього уникнути, як пояснюється в нашому огляді Яндекс Диска.

yandex-disk-web-client

Почнемо з добра. Yandex Disk досить приємний для використання з мобільними додатками, настільним додатком для Mac та Windows та простим веб-сайтом для перетягування файлів. Доступна версія версії файлів, колишні версії файлів зберігаються протягом 90 днів. Yandex Disk також пропонує інтеграцію з Microsoft Office Online для редагування файлів в Інтернеті.

Користувачі отримують 10 Гб пам’яті безкоштовно, але ви можете збільшити це до 20 Гб за допомогою рефералів. Також є безкоштовне необмежене зберігання фотографій для користувачів із доступними мобільними додатками.

Плати теж є. Yandex Disk Pro пропонує 100 ГБ за 2 долари на місяць або 1 ТБ для зберігання за 10 доларів на місяць.

Питання конфіденційності та безпеки

Перш ніж поспішити зареєструватися на Диску Яндекс, давайте розберемося про погане. Компанія пропонує дуже мало інформації про те, як вона обробляє ваші файли. Ми не можемо сказати вам, чи він шифрує ваші дані, тому вам потрібно зробити це самостійно перед завантаженням файлів.

Однак більш проблематичним є той факт, що Яндекс-диск родом з Русси, країни, яка, як відомо, не має найкращих законів про конфіденційність. Для користувачів у Європі фінська філія Yandex Disk несе відповідальність за ваші дані, тобто ви повинні бути захищені більш суворими загальними положеннями про захист даних.

З незрозумілою політикою щодо збереження та шифрування файлів, Yandex Disk не є однією з наших головних рекомендацій.

11. Дегу

Ми знизили наші стандарти щодо прийнятних рішень для безкоштовного зберігання, але це не означає, що ми надаємо Degoo безкоштовний пропуск. Його 100 Гб безкоштовного сховища – єдине, що варто згадати про цього провайдера.

Дегу

Degoo називає себе хмарною службою резервного копіювання. Це означає, що він не постачає щоденні інструменти для підвищення продуктивності, які пропонує Sync.com або Google Drive. Синхронізація файлів не включена, і ви не можете ділитися своїми файлами з іншими.

Настільний досвід – це не те, що ми рекомендували в попередньому огляді Degoo, але мобільні додатки непогані, підтримуючи Android та iOS.

Ціни Degoo

Як послуга резервного копіювання, 100 Гб є великою, але майже не достатньою. Однак ви можете отримати більше рефералів, і це підтримується мобільною програмою. 

Платні плани починаються від $ 3 на місяць за 500 Гб місця або 9,99 дол. США на місяць за 10 ТБ. Це дорожче інших постачальників хмарних резервних копій, таких як CrashPlan, який пропонує необмежену кількість пам’яті за 10 доларів на місяць (див. Наш огляд CrashPlan). Він також отримує нульову відповідь від служби підтримки клієнтів, тож якщо у вас виникли проблеми, ви самостійно.

Плюси:

 • Масивні 100 ГБ безкоштовного сховища
 • Мобільна підтримка

Мінуси:

 • Дорогі платні плани
 • Немає підтримки програми продуктивності

Логотип Degoo

Огляд Degoo

Починає від 093 доларів на місяць за 2000 ГБ
Безкоштовний план доступний Усі плани

Відвідайте Degoo

12. Ідею

IDrive – ще один постачальник резервних копій, але, на відміну від Degoo, це також трохи гібридний варіант. Як ми згадували в огляді IDrive, це досить стара компанія зберігання, починаючи з 1995 року. З 5 Гб безкоштовного сховища, що збільшує до 5 ТБ на платних планах, він також є нашим рейтинговим постачальником резервних копій у кращому списку хмарних сервісів резервного копіювання..

idrive-приладова панель

IDrive пропонує мобільні додатки для Android та iOS, а також додаток для настільних ПК для Mac і ПК під управлінням Windows або Linux. Він також має інструмент управління, який дозволяє контролювати резервні копії в Інтернеті. Клієнти настільних ПК підтримують синхронізацію файлів, що дозволяє швидко завантажувати файли в хмару.

Гібридне рішення

Тому ми називаємо ICloud гібридною службою, оскільки пропонуємо синхронізацію на робочому столі означає, що ви можете використовувати IDrive як рішення в стилі Dropbox для своїх файлів. Він поставляється з версіями файлів, а також спільним використанням файлів через Інтернет-інтерфейс.

Хоча IDrive пропонує 5 Гб безкоштовно, особисті користувачі можуть оновити до 2 ТБ пам’яті за $ 52.12 на рік (близько 4 доларів на місяць) або до 5 ТБ за 74.62 доларів на рік (близько 6 доларів на місяць). Безпека IDrive досить сильна як у вільному, так і в платному планах, а 256-бітове шифрування AES пропонується як стандарт.

Ваш приватний ключ розшифровки не зберігається IDrive. Якщо ви втрачаєте їх, ви втрачаєте можливість розшифровувати свої дані. IDrive зберігає ваші дані в США, де немає кращих хмарних законів про конфіденційність, але компанія сильно наголошує на своїй відданості конфіденційності, заявляючи, що тільки ви – не IDrive – можете отримати доступ до своїх файлів.

Плюси:

 • Гібридне хмарне сховище & резервне копіювання
 • Хороші мобільні та настільні програми

Мінуси:

 • Гаразд (але не чудово) безкоштовне зберігання
 • Дані, розміщені відповідно до законів про конфіденційність США

IDrive логотип

Огляд IDrive

Починає від 579 доларів на місяць за 2000 ГБ
Безкоштовний план доступний Усі плани

Відвідайте IDrive

Як ми обирали наших постачальників

Коли ми розглядаємо подібні списки, основні критерії, які ми шукаємо, включають зберігання, швидкість, простоту використання, загальну безпеку та пропоновані функції. Очевидно, що це безкоштовні провайдери, тому наші стандарти не є настільки високими, як це може бути для наших платних відгуків про зберігання в хмарі.

З огляду на це, ми очікуємо базового рівня якості та обслуговування навіть від безкоштовних планів. Ось чому ми шанувальники pCloud та Sync.com, оскільки обидва постачальники пропонують продукт преміум-рівня безкоштовно. З іншого боку, тому постачальники, такі як Yandex Disk і Degoo, не отримують нашої повної рекомендації..

Кращий безкоштовний необмежений хмарний сховище

Якщо ви коли-небудь побачите постачальника, який пропонує безкоштовне необмежене зберігання хмарних даних – а компанія, яка пропонує його, не має ім’я Google, Amazon, Apple чи Microsoft – зупиніться та загляньте в інше місце. Наразі (наскільки нам відомо) жоден провайдер на даний момент не пропонує безкоштовне та необмежене хмарне зберігання для споживачів, і, щоб бути тупим, ми були б дуже сумнівними щодо будь-якої компанії, яка запропонувала це.

Причини, чому досить очевидні. Хмарне зберігання дорого коштує для провайдерів, і ймовірність зловживання цим продуктом висока. Компанії, що зберігають, як правило, існують для того, щоб заробляти гроші, тому малоймовірно, що будь-який постачальник буде підривати потенційні платні плани та витрачати прибутки з таким щедрим продуктом.

Вибачте, тільки необмежені плани зберігання хмарних продуктів на ринку обійдуться вам. Не всі провайдери пропонують це, але деякі з них роблять, і Dropbox є одним з найкращих.

Фінальні думки

Ви досягли кінця, це означає, що ви, ймовірно, прийняли рішення про те, якого безкоштовного постачальника хмарних пам’яток ви хочете спробувати. Хороша річ у ціні – полюбити ці нулі – це те, що навіть якщо вам не подобається pCloud (наша головна рекомендація), ви можете швидко перейти на один з інших продуктів, наприклад Sync.com.

Однак це не означає, що ви можете ігнорувати деякі інші плани у нашому списку. Google Drive та iCloud завжди збираються згадати завдяки простоті інтеграції з пристроями iPhone та Android. Ви також не можете помилитися з великим обсягом пам’яті, яке надає MEGA, або простотою перетягування, яку пропонує Dropbox.

Який би план ви не вибрали, ми сподіваємось, він принесе вам сховище та якість, яку ви шукаєте. Якщо ви використовували будь-який із перерахованих нами продуктів або не погоджуєтесь з будь-яким із наших коментарів, повідомте нам про ваш досвід у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Sync.com логотип

Sync.com огляд

Починає від 500 доларів на місяць за 1000 ГБ
Безкоштовний план доступний Усі плани

Відвідайте Sync.com

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map