Незважаючи на те, що випливає з назви, є «хмарне зберігання» більше, ніж просто зберігання файлів. В іншому випадку ви можете просто зберігати файли на сервері та виконувати з ним, не потребуючи використання спеціальних хмарних служб зберігання даних. 


Однак сьогодні хмарні служби розвинулися, щоб забезпечити багато інших функцій. У цій статті ми висвітлимо 10 цікавих речей, які ви можете зробити із хмарним сховищем.

Якщо ви хочете дізнатися більше про хмарне сховище або наші улюблені послуги, ознайомтеся з нашою статтею про найкращі варіанти хмарного зберігання. Також ми хочемо зазначити, що сховище та резервне копіювання – це дуже різні звірі, тому, якщо ви хочете дізнатися більше про це, прочитайте нашу статтю хмарного сховища та резервну копію в Інтернеті.. 

Тепер, без зайвих прихильностей, давайте подивимось на все цікаве, що можна зробити із хмарного сховища.

1. Створюйте та діліться фотоальбом

Часи друкованих фотографій в основному минули, тепер ви можете робити сотні цифрових фотографій без жодних проблем. Однак якщо з вашими пристроями щось трапиться, це може означати втрату всіх цих фотографій. Зберігання їх у хмарі – ідеальне рішення.

Хоча ви можете просто завантажувати фотографії та створювати альбоми за допомогою будь-якої служби хмарного зберігання, деякі роблять це краще, ніж інші. Ми порівняли послуги за цим критерієм у нашому найкращому онлайновому сховищі для фотографій, так як pCloud був одним з наших улюблених.

10-класних альбомів

Щоб створити фотоальбоми та поділитися ними, спочатку потрібно завантажити свої фотографії. Після цього ви можете розділити їх у папки, відповідні вашим альбомам. Потім ви можете поділитися цими папками з іншими.

2. Завантажте та зашифруйте свої чутливі дані

Хоча хмарне зберігання набуває все більшої популярності, ви все ще можете вагатись із збереженням ваших конфіденційних даних у хмарі. Однак послуги хмарного зберігання добре знають це і мають на меті забезпечити найкращі заходи щодо хмарної безпеки. Основне серед цих заходів – шифрування нульових знань, що є іншою назвою для приватного шифрування в кінці.

10-класні речі-завантаження

Більшість сервісів надають шифрування, але це часто не приватна версія, оскільки служби зберігають ваш ключ шифрування. Однак приватне шифрування гарантує, що ви єдиний з ключем, і він зашифровує ваші файли, щоб ніхто, крім вас, не міг їх читати. 

Частина “від кінця до кінця” означає, що шифрування перебирає ваші файли перед тим, як вони покинуть ваш комп’ютер, а не тоді, коли вони доходять до хмарного сервера зберігання даних. Ми склали список найкращих хмарних сервісів з нульовим знанням, на який ви можете вибрати, і ви також можете заглянути в нашу найбільш безпечну обласну пам’ять для зберігання хмар..

3. Зберігайте паролі у хмарі

Щоб уникнути втрати ваших паролів, ви можете зберігати їх у хмарі за допомогою диспетчера паролів. Деякі з найпопулярніших менеджерів паролів на ринку – Dashlane, LastPass та 1Password – пропонують дещо інші функції, тому переконайтеся, що прочитайте наш посібник щодо безпечного зберігання паролів у хмарі, де ви можете дізнатися більше про цих трьох менеджерів.. 

Перш ніж це зробити, переконайтеся, що ви створили надійний пароль. Немає сенсу зберігати пароль, якщо він настільки слабкий, що прості атаки грубої сили можуть зламати його. 

4. Робіть нотатки та зберігайте їх у хмарі

Нанесення записів на папері може набриднути і швидко перетвориться на кошмар, якщо ви не організований тип. Однак ви можете використовувати хмару і уникати перебирання документів, щоб зібрати свої зафіксовані думки. Крім того, вам не потрібно турбуватися про втрату нотаток, якщо ваш комп’ютер вийде з ладу, оскільки вони будуть безпечно зберігатися в хмарі.

10-cool-речі-google-Keep

Можна скористатися різними інструментами: Google Keep та Evernote – одні з найпопулярніших варіантів, але їх цілі різні. Google Keep найкраще для створення списків та розміщення думок (читайте наш огляд Google Keep), а Evernote чудово підходить для поглиблених досліджень (читайте наш огляд Evernote).

Якщо ви хочете більш поглибленого порівняння, прочитайте нашу статтю про найкращі програми для запису приміток. Про іншого звіра, який працює з різними медіафайлами, читайте наш огляд Dropbox Paper.

5. Керуйте своїми документами

Якщо ви працюєте з документами, ваші потреби можуть бути вищими, ніж прості нотатки. На щастя, тут грає чудовий G Suite від Google. G Suite включає Документи Google, Google Таблиці та Google Слайди, які дозволяють вам відповідно працювати з документами, електронними таблицями та слайдами презентацій..

10-класні речі-google-docs

Не дивно, що G Suite інтегрується з Google Drive, що дозволяє легко створювати документи, які сидять у вашій платформі Google Cloud. Після створення документа за допомогою Диска Google ви можете запросити інших співпрацювати над ним майже в реальному часі. Усі додатки з G Suite мають додатки – більшість з них безкоштовні – які допоможуть вам більше.

Крім того, якщо ви хочете, ви можете використовувати свій смартфон або інші пристрої, підключені до Диска Google, щоб працювати над своїми документами та залишатися продуктивними (читайте наш огляд Google Диска). Для альтернативних служб, які добре працюють з документами, проконсультуйтеся в кращому хмарному сховищі для документа.

6. Поділіться вмістом

Обмін вмістом – це велика частина використання хмарного сервісу зберігання даних, оскільки він дозволяє співпрацювати та допомагає уникати використання незграбних методів – таких як флешки та вкладення електронної пошти – для передачі файлів. 

Більшість сервісів на ринку дозволяють вам ділитися файлами, але вони відрізняються тим, наскільки добре вони це роблять. Це найбільш очевидно в тому, як сервіси дозволяють вам захищати свої акції та керувати ними. Щодо сервісів, які добре обмінюються, зверніться до кращого хмарного сховища для спільного доступу.

Ви можете ділитися своїми файлами, створюючи посилання, але для спільного використання папок зазвичай потрібно запросити користувачів та надати їм дозволи доступу. Після того, як ви поділитеся своїм вмістом, ви зможете захистити його, додавши пароль, встановивши термін придатності, позначивши його як “лише для перегляду” або навіть зашифрувавши його.

7. Використовуйте сторонні додатки для покращення співпраці

Хмарні служби зберігання інтегруються з багатьма програмами, які можуть покращити вашу співпрацю. Хоча більшість хмарних служб зберігання даних інтегруються з послугою управління документами і, можливо, декілька інших додатків, корпоративна синхронізація файлів та сервіси спільного доступу – або коротко “EFSS” – зазвичай мають велику бібліотеку сторонніх інтеграцій, які ви можете вибрати.

10-крутих-речей-егеніт-бібліотека

Такі програми, як Trello, Zoho, OneLogin та інші – це основні варіанти багатьох служб EFSS. З іншого боку, якщо ви хочете редагувати фотографії, деякі інтеграції допомагають і вам. Тим, хто хоче посилити свою безпеку, можливо, вдасться інтегруватися з Boxcryptor, додатком для шифрування.

Ми перерахували сервіси, придатні для роботи з іншими людьми, у нашому кращому хмарному сховищі для колабораційного кола, який займає Dropbox for Business як наш найкращий вибір. Якщо ви є частиною великої організації, не забудьте ознайомитись з нашим списком найкращих послуг EFSS на ринку.

8. Потокова музика та відео

Якщо у вас є величезна бібліотека музики та фільмів, ви отримаєте користь від зберігання їх у хмарі, оскільки це дозволить вам насолоджуватися ними де б ви не були. Однак, залежно від розміру вашої бібліотеки, можливо, вам знадобиться план передплати, який забезпечує багато місця для зберігання.

10-класні речі-потокові фільми

Послуги також відрізняються тим, наскільки добре вони обробляють завантаження великих файлів, наскільки великі обмеження розміру файлів і наскільки вони хороші при відтворенні вмісту з хмари. Ми все це врахували в нашому кращому хмарному сховищі для списку відео. Якщо ви більше шанувальник музики, проконсультуйтеся в нашому кращому хмарному сховищі для збору музики.

9. Звільніть місце на жорсткому диску

Хоча синхронізація – це чудовий спосіб передачі файлів на ваші пристрої, зберігання файлів із хмари на комп’ютері може швидко з’їсти місце на жорсткому диску. Щоб уникнути цього, ви можете вибрати параметр мережевого диска, доступний для деяких хмарних служб зберігання даних, або вибірково синхронізувати лише потрібні файли..

За замовчуванням опція мережевого диска не зберігає файли на вашому комп’ютері. Натомість він показує їх лише у папці мережевого диска та передає їх на ваш комп’ютер на вимогу. Однак це означає, що ваші файли доступні вам лише в Інтернеті.

Якщо ви хочете, щоб ваші файли були доступні навіть у режимі офлайн, ви можете використовувати папку синхронізації та покладатися на вибіркове синхронізацію, щоб мінімізувати вплив на ваш жорсткий диск. Селективна синхронізація дозволяє вам вибрати, які файли потрібно синхронізувати з хмари. Ви можете знайти сервіси, які добре синхронізуються в нашому найкращому хмарному сховищі за допомогою синхронізації.

10. Створіть власну хмару за допомогою Nextcloud

Nextcloud – це програмне рішення, яке допомагає вам налаштувати та підтримувати хмарний сервер зберігання даних. Такі програмні рішення відомі як “Зроби сам для зберігання хмарних рішень”. Вони допомагають вам створити хмару, надаючи простіший спосіб налаштування вашого сервера та встановлення клієнтського програмного забезпечення для своїх пристроїв.

10-класних речей-наступнийклас

Nextcloud має видання Enterprise, яке може вмістити від 50 до 10 мільйонів користувачів. Якщо вам цього не потрібно, ви можете підписатися на Nextcloud Standard або скористатися відкритим виданням, яке безкоштовне.

Як і власні рішення, Nextcloud дозволяє вам ділитися вмістом, забезпечує міцну безпеку та має бібліотеку, яка містить 162 програми, з якими можна інтегруватися. Якщо ви хочете дізнатися більше про Nextcloud та інші хмарні сервіси DIY, ознайомтеся з нашим кращим областю інструментів для зберігання хмарних продуктів.

Фінальні думки

Ми розібралися, що таке хмарне сховище, і як ви можете ним користуватися. Ми також описали кілька цікавих речей, які ви можете зробити з цим, зокрема створення альбомів, створення нотаток, зберігання паролів у хмарі, обмін вмістом тощо.

Що ви думаєте про ці класні речі, які ви можете зробити за допомогою хмарних служб зберігання даних? Чи їх вам достатньо, щоб почати користуватися хмарою? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me