Огляд сховища даних – оновлено 2020 рік

Огляд каси даних

Хоча він пропонує необмежену кількість резервних копій, Data Deposit Box виділяється у всіх інших аспектах. Найкраще шукайте в іншому місці.


Кращі огляди в Інтернеті

Рішення для резервного копіювання даних для зберігання даних приваблює завдяки тому, що одну підписку можна використовувати для резервного копіювання необмежених пристроїв, включаючи комп’ютери, смартфони та сервери. Однак, якщо справа доходить до нижнього рядка, послуга не настільки доступна, як деякі інші варіанти в нашій онлайн-бібліотеці оглядів резервних копій.

Це, як виявляється, лише одна з багатьох причин шукати в іншому місці. Під час цього огляду каси даних ми познайомимо вас із сервісом, про який ми не витрачали багато часу, пишучи тут, на Cloudwards.net і з поважною причиною, як виявляється. Помилковий досвід користувача та обмежені функції резервного копіювання, відновлення та безпеки – це все проти.

Якщо ви все ще відчуваєте бажання надати шафу для передачі даних після того, як ми закінчимо, скористайтеся 30-денною безкоштовною пробною версією, перш ніж зареєструватися для обслуговування, щоб бути впевненим..

Якщо ви думаєте, що вам краще шукати в іншому місці, у нашої найкращої онлайн-резервної копії для бізнесу є безліч кращих варіантів. Для домашніх резервних копій, а не для бізнес-рішень, ознайомтеся з нашим загальним найкращим посібником із резервного копіювання в Інтернеті.

Альтернативи для зберігання даних

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Сейф даних забезпечує резервне копіювання в Інтернеті, в першу чергу, спрямоване на малих і середніх підприємств. Підтримка пристроїв – одна з небагатьох привабливих сервісів, оскільки вона здатна створювати резервні копії комп’ютерів, мобільних пристроїв та серверів за допомогою однієї підписки..

Підтримувані комп’ютерні операційні системи включають Windows та MacOS, але не Linux, тому перегляньте найкращу онлайн-резервну копію посібника для Linux, якщо це пріоритет. Додатки для смартфонів доступні для Android та iOS. Резервне копіювання файлового сервера пропонується для Windows.

Також підтримується зовнішній жорсткий диск та підтримка NAS, хоча через деякі проблеми у використанні, серед іншого, ми, звичайно, не зараховуємо Data Deposit Box до числа найкращих онлайн-резервних копій для параметрів NAS..  

Data Box також не здатний створювати резервну копію зображень на диску, лише резервну копію за типом файлу. У нас є список основних варіантів резервного копіювання на основі зображень, якщо це необхідно. Ми особливо рекомендуємо резервне копіювання CloudBerry для цього завдання (читайте наш огляд Cloudberry Backup).

Нам подобається те, що Data Deposit Box пропонує налаштовану версію файлу, в якій зберігаються минулі копії файлів, на які можна відкатати у разі випадкових змін або пошкодження файлів, включаючи причину зловмисного програмного забезпечення.

З тієї ж панелі налаштувань ви також можете придушити резервну копію, щоб зменшити вплив на системні ресурси.

Загалом, функції, які пропонує Data Deposit Box – це трохи змішаний мішок. Найбільша проблема сервісу, яку ми виявили, полягає в тому, що він не використовує настільний клієнт для управління процесами резервного копіювання. Ми вирішимо цю проблему докладніше, коли обговоримо зручність використання нижче.

Ціноутворення

Плани передплати для сховища даних складаються навколо набору багатоярусних опцій, починаючи від 60 Гб і до 1 ТБ. Якщо вам потрібно більше 1 ТБ, ви можете зв’язатися з продажами за умовами.

Виплати проводяться щомісяця, тобто ви можете скасувати їх коли завгодно. Немає жодних знижок при реєстрації на довгостроковий термін, як ви отримуєте з багатьма іншими сервісами резервного копіювання в Інтернеті.

Тарифи тут більші, ніж у більшості інших провайдерів. Наприклад, за допомогою CrashPlan (читайте наш огляд CrashPlan) ви можете отримати необмежену резервну копію для одного бізнес-комп’ютера всього за 10 доларів на місяць.

Щоправда, потрібно враховувати, що Data Deposit Box можна використовувати для резервного копіювання необмежених комп’ютерів, а також серверів і мобільних пристроїв. Це робить IDrive (читайте наш огляд IDrive for Business) кращим порівнянням – сервісом, який дозволяє створювати резервні копії необмежених пристроїв та ціни 1,25 ТБ приблизно за 50 доларів на місяць.

Це означає, що сховище даних все ще не виглядає особливо дешево. Перш ніж влаштуватись на касу даних як резервне рішення, вам обов’язково слід скористатися 30-денною безкоштовною пробною версією, щоб з’ясувати, чи дійсно вона відповідає вашим потребам.

Простота використання

Зареєструватися у сховці даних потрібно лише кілька хвилин, після чого вам потрібно буде завантажити клієнт на робочому столі.

Однак процес створення резервного плану та подальшого відновлення файлів повністю проходить через веб-інтерфейс. Це суперечить нормі, за якою слідує більшість інструментів онлайн-резервного копіювання.

Хоча ми не проти використання веб-інтерфейсу GUI настільного графічного інтерфейсу, дизайн виглядає старомодним, невеликим шрифтом, і він погано використовує доступний простір. Це ускладнює спочатку отримання підшипників.

Перемикання між вкладками в інструменті браузера також призвело до збільшення часу завантаження, ніж ми очікували. Проблема, яка не матиме графічний інтерфейс робочого столу.  

Не купувати, але нам також не дуже подобалося те, що Data Deposit Box негайно почав створювати резервну копію нашого комп’ютера, не вимагаючи. Хоча довгі шанувальники підходу Backblaze “встановити і забути”, ця служба принаймні розповідає вам, що робити, перш ніж вона почне це робити, тоді як з касою даних нам було не зрозуміло, що резервне копіювання.   

Резервне копіювання & Відновлювати

Як згадувалося, Data Deposit Box негайно починає створювати резервну копію вашого жорсткого диска після встановлення настільного клієнта. Цим процесом керує браузер, але якщо ви закриєте браузер, він зберігатиме резервну копію у фоновому режимі.

Для негайного резервного копіювання додаються папки на робочому столі, а також папки документів і зображень у вашій папці користувача. Звичайно, ви можете змінити це, якщо хочете, віднімаючи та додаючи папки і навіть додаючи теги до конкретних файлів для резервного копіювання.

Перейдіть на вкладку “Налаштування” та натисніть “Вибір резервного копіювання”, щоб побачити та внести зміни до плану резервного копіювання.

Резервне копіювання працює за замовчуванням постійно, що забезпечує найкращий рівень захисту. Однак більшість інструментів резервного копіювання в Інтернеті також надають можливість створення запланованих резервних копій; Каса даних не робить.

З іншого боку, є варіант блокування, де ви можете планувати блоки часу, протягом якого ваша спина не працює. Це не так добре, як графік, але майже.

Ви можете відновити файли, натиснувши кнопку «відновити» у веб-інтерфейсі. Вибираючи файли, ви можете вказати минулу дату резервного копіювання для відновлення попередніх версій файлів.

Вибравши файл, натисніть кнопку “Завантажити”. Вам не надано вибір відновити файли до їх початкового місця. Натомість Data-Box підготує для вас .zip файл.

Загалом, ми просто не були вражені процесом резервного копіювання та відновлення. Це не так настільки гнучко та багатофункціонально, як деякі інші доступні сервіси, будь то рішення високого класу, наприклад, Acronis Backup (читайте наш огляд Acronis Backup) або бюджет, такий як CrashPlan (читайте наш огляд CrashPlan).

Швидкість

Однією з областей, де Сейф даних не помиляється, є швидкість. Ми перевірили послугу за допомогою тестової папки об’ємом 1 ГБ, тієї ж, яку ми використали для оцінки її конкуренції.

Ось цифри, які ми отримали:

SpeedTest Перший: Тест другий: Середній:
Завантажити:01:10:0001:30:0001:20:00
Завантажити:00:16:0000:16:0000:16:00

Наші тести проводились через мережу WiFi зі швидкістю завантаження 25 Мбіт / с та швидкістю завантаження 10 Мбіт / с, а наше тестове розташування було у Південно-Східній Азії. Очікуйте кращих результатів, якщо ви будете ближче до центру обробки даних, що знаходиться в Канаді, і у вас є кращий Інтернет-зв’язок.

Однак, навіть з нашого далекого місця, часи непогані. Деякі змагання, наприклад, як Carbonite, знадобилися кілька годин, щоб завантажити один і той же вміст.

Незважаючи на те, що ви, можливо, очікуєте, що передача файлів об’ємом 1 ГБ займе від 15 до 20 хвилин, але, як правило, це не так з інструментами для резервного копіювання в Інтернеті, якщо тільки ви не працюєте з більш розвиненою інфраструктурою, як Amazon S3 або Acronis Backup (читайте наш Acronis Резервний огляд).   

Безпека

Каса даних не розкриває багато про налаштування безпеки в Інтернеті, що зазвичай є поганим знаком. Ми зв’язалися із службою підтримки, щоб дізнатися, що файли насправді шифруються до виходу з комп’ютера і залишаються зашифрованими до відновлення, тобто шифрування закінчується до кінця.

Рівень використовуваного шифрування – 448-бітний Blowfish. Хоча він є менш поширеним, ніж AES, вони все ще повинні зберігати ваші файли в безпеці.  

Однак для приватного шифрування немає варіантів, як ви знайдете сьогодні з найбільш респектабельними сервісами резервного копіювання. Це означає, що Data Deposit Box управляє вашим ключем шифрування і може розшифрувати ваші файли в будь-який час.

Немає жодної можливості двофакторної аутентифікації з Data Deposit Box, як і у випадку з IDrive, Backblaze та багатьма іншими сервісами резервного копіювання в Інтернеті..

Data Box також не дає жодних відомостей про те, які кроки потрібно вжити для захисту своїх центрів обробки даних від віртуальних атак, порушників та стихійних лих. Враховуючи це, ми помиляємось з боку обережності і вважаємо, що це не дуже безпечно.

Підтримка

Каса даних надає підтримку по телефону та електронній пошті. Ми перевірили кілька електронних листів, щоб перевірити ефективність мережі підтримки. Хоча ми були раді отримати відповіді протягом робочого дня, але отримані нами відповіді не повністю відповіли на запитання, які ми задавали.

Наприклад, ми попросили подробиці про використовуваний протокол шифрування та про те, чи є він приватним, і лише нам повідомили, що файли насправді зашифровані, без будь-якої іншої інформації, про яку ми просили.

Незважаючи на те, що в Інтернеті також є прекрасна база баз знань, ми виявили, що більшість відповідей на питання, які ми не містили. Це включало питання про шифрування та версії.  

На сайті підтримки є кілька цікавих відеоуроків, але вони допоможуть лише з найосновнішими питаннями.  

Фінальні думки

Суть полягає в тому, що окрім респектабельних швидкостей завантаження відносно конкуренції, не дуже сильно любити про Data Deposit Box. Користувальницький досвід, особливо, відчуває себе безладом. Веб-інтерфейс інтерфейсу працює повільно, з важким для читання шрифтом і не так багато варіантів, як ви знайдете з більш сучасними рішеннями для резервного копіювання в Інтернеті, такими як CloudBerry Backup.

Наприклад, ви не можете відновити файли до їх початкового місця, ви можете завантажити лише поштовий файл. І без можливості приватного шифрування або двофакторної аутентифікації Data Box не відчуває себе дуже безпечно.

Вам буде краще ознайомитись з деякими іншими рішеннями в нашому найкращому онлайн-резервному підручнику для бізнесу. Хоча насправді немає жодної послуги, яка перевершує всі інші, ви можете зробити трохи краще, ніж Сейф даних.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me