Огляд резервної копії резервного копіювання на хмару Zoolz – оновлено 2020 рік

Огляд резервної копії резервної хмари Zoolz

Zoolz Home Cloud Backup – це просте у використанні онлайн-рішення для резервного копіювання, яке має льодовик Amazon Glacier. Загалом це досить добре, але не має мобільних додатків та дивного джерела зі своїми планами на життя. Прочитайте наш повний огляд Zoolz для деталей.


Слайдер1

Слайдер2

Слайдер3

Слайдер4

Попередній

Далі

Zoolz Home Cloud Backup – це проста у користуванні послуга резервного копіювання, яка дає вам великий ступінь контролю над своїми файлами, а також чудову безпеку, конфіденційність та обслуговування клієнтів. Ви також отримуєте досить багато місця для зберігання за ціною, хоча більшість із них “холодна”. Якщо це здається цікавим пакетом, продовжуйте читати наш огляд Zoolz, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати.

Це не всі хороші новини, тому що є і деякі суттєві недоліки. Немає мобільних додатків Zoolz, а також немає можливості створити повне зображення на диску. 

Схему ціноутворення також важко визначити, оскільки на веб-сайтах Zoolz є кілька різних сторінок, де відображені абсолютно різні плани. Крім того, оскільки більшість хмарних сховищ є “холодними”, у більшості випадків ви не можете миттєво відновити свої файли з серверів.

Якщо ці слабкі місця здаються вам перешкоджаючими угод, ви можете ознайомитись з нашим списком найкращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті для альтернатив.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для резервного копіювання в хмарі Zoolz Home

Особливості

Хоча деякі сервіси резервного копіювання вирішують пакувати клієнта з повною кількістю функцій – від посилань на соціальні медіа до традиційного хмарного сховища, Zoolz замість цього зосереджується на наданні добре функціонуючого, але базового рішення для резервного копіювання без занадто багато розширених функцій, про які можна говорити..

Основним стовпом Zoolz є його подвійний хмарний підхід до резервного копіювання, який використовує як звичайне, так і холодне зберігання. 

Подібно до льодовика Amazon, холодильне зберігання дозволяє Zoolz пропонувати відносно дешеві місця для зберігання, що зазнають певних обмежень. Найголовніше, що все, що ви помістите в холодильне сховище, не буде негайно доступним. Скоріше, коли ви починаєте завантажувати відновлення з холодного сховища, вам доведеться почекати десь від 12 до 12 годин, перш ніж завантаження розпочнеться.

Zoolz-Cold-Storage-Restore

Хоча це суттєве обмеження, це не найбільше, якщо все, що вам потрібно, – це резервне копіювання файлів, які ви рідко використовуєте, наприклад, старі фотографії та рідко використовувані документи. Крім того, багато рішень для зберігання холодів – наприклад, Amazo Glacier – стягуватимуть з вас гроші за кожне відновлення, яке ви робите, що Zoolz робить безкоштовно.

Zoolz-Cold-Порівняння

Що стосується типів пристроїв, ви можете використовувати Zoolz для резервного копіювання серверів і комп’ютерів, але не мобільних пристроїв. Також є гібридна опція резервного копіювання, яка дозволяє одночасно зберігати свої файли як у хмарі, так і в локальному пункті призначення.

Про ці функції ми поговоримо більш глибоко в розділі «резервне копіювання та відновлення файлів» далі в огляді, а також про послугу відновлення кур’єрів, яку пропонує Zoolz.

На жаль, не існує жодного варіанта зображення на диску, тобто ви не можете клонувати всю свою систему. Це функція, яку ви можете отримати за допомогою багатьох інших резервних рішень, таких як IDrive або CloudBerry, тому якщо це потрібна вам функція, ви можете перевірити ці служби замість цього.

Версія Zoolz

Версія є однією з найбільших переваг Zoolz, оскільки ви можете точно вибрати, скільки попередніх версій файлів ви хочете зберегти, а також скільки часу видалені файли повинні залишатися в архіві. Зоольз у цьому плані не обмежує обмежень, тож ви можете назавжди зберегти необмежену кількість попередніх версій файлів і повісити на видалені файли, якщо хочете.

Налаштування Zoolz-версії

Поза самою функцією резервного копіювання, не можна багато сказати про функції Zoolz. Однак ви можете ділитися файлами, які ви завантажували на його сервери через веб-клієнт, або електронною поштою, або за допомогою спеціального посилання.

Zoolz-Share

На жаль, не існує програми Zoolz для Android чи iOS, а це означає, що ви не можете скористатися сервісом для резервного копіювання мобільних пристроїв, а також не можете отримати доступ до резервних файлів, не переходячи через клієнт браузера. 

Принаймні, мобільні додатки для доступу до файлів – це те, що пропонують більшість інших резервних служб (наприклад, Degoo або Backblaze), навіть якщо вони не можуть створити резервну копію самого мобільного пристрою, як, наприклад, IDrive.

Огляд особливостей домашньої програми Zoolz

Золотий логотип резервного копіювання домашньої хмариwww.zoolz.com

Починає з 416 доларів США на місяць для 1000 планів GBAll

Резервне копіювання

Резервне планування

Безперервне резервне копіювання

Інкрементальне резервне копіювання

Резервне копіювання на основі зображень

Резервне копіювання зовнішнього диска

Резервне копіювання NAS

Резервне копіювання сервера

Гібридна резервна копія

Резервне копіювання мобільних пристроїв

Необмежена резервна копія

Необмежені пристрої

Швидкість затухання

Копіювання файлів на рівні блоку

Багатопотокове резервне копіювання

Відновлювати

Служба відновлення кур’єра

Доступ до браузера

Доступ до мобільних додатків

Версія

Збереження файлу видалено

Безпека

Приватне шифрування

Шифрування на відпочинок

Шифрування в режимі транзиту

Протокол шифрування
256-бітний AES

Двофакторна автентифікація

Загартовані центри даних

Налаштування проксі-сервера

Сумісний з HIPPA

Підтримка

24/7 Підтримка

Підтримка чату в прямому ефірі

Підтримка телефону

Підтримка електронної пошти

Форум користувачів

База знань

Різне

Файлообмінник

Синхронізація пристрою

Безкоштовний період випробовування
Необмежений

Ціноутворення

Хоча це, звичайно, не найдешевший варіант, Zoolz пропонує цілий ряд місця для зберігання всіх своїх планів з невеликими відмінностями між ними у функціональних можливостях. Однак, пошук самих реальних планів є заплутаним процесом, оскільки не існує єдиної сторінки ціноутворення.

Перші два плани для домашніх користувачів, які пропонує Zoolz, – це Сімейний план і важкий план, обидва з яких дозволяють п’ятьом користувачам. 

Єдина відмінність двох планів з точки зору особливостей полягає в тому, що сімейні акаунти можуть створювати резервні копії трьох зовнішніх / мережевих накопичувачів, тоді як важкі облікові записи не мають обмежень у цьому плані. Жоден план не дозволяє сплачувати щомісяця, це означає, що ви повинні підписатися на повний рік.

Сім'я Зоольца-І-Важка

Сімейний план дає вам доступ до 1 ТБ зберігання холодильника за 69,99 доларів на рік, а важкий план передбачає 4 ТБ за 249,99 доларів на рік. Зараз у цих планах велика знижка, а це означає, що ви можете отримати їх за 39,95 доларів на рік та 99,95 доларів на рік, якщо зареєструватися зараз.  

Хоча це, безумовно, не найдешевший варіант, особливо, якщо у вас є багато даних для резервного копіювання, це приблизно відповідає деяким іншим постачальникам, таким як IDrive, де ви отримуєте 2 ТБ пам’яті за 69,50 долара на рік або 5,79 долара на місяць.

Решта трьох планів – Zoolz 1TB, Zoolz 2TB та Zoolz 5TB – відрізняються тим, що вони дозволяють лише одному користувачеві при кожному вході в Zoolz, але всі три дозволяють створити резервну копію необмеженої кількості пристроїв та зовнішніх накопичувачів.. 

Ці три плани зазвичай коштують $ 49,95, $ 149,90 і $ 124,90 на рік відповідно, але всі вони наразі знижуються на 60 відсотків. Це означає, що ви можете зафіксувати його за $ 19,95, $ 59,95 або $ 49,95 на рік відповідно, якщо ви зареєструєтесь прямо зараз, але ми не маємо уявлення, як довго ця пропозиція триватиме.

Зоольц-три-нові плани

За винятком плану Zoolz 2TB, усі підписки постачаються лише з холодним зберіганням. Якщо вам потрібен миттєвий доступ до резервних файлів, план 2 ТБ забезпечує по 1 ТБ холодного та регулярного (або «миттєвого», як це називає Zoolz) пам’яті, тому він постачається з більш високою ціною, ніж план 5 ТБ.

Таблиця цін Zoolz

Якщо ви не впевнені, що готові роздрібнити цю суму готівки для резервного сервісу, Zoolz пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію з 50 Гб регулярного зберігання та 100 ГБ холодного зберігання, щоб ви могли ретельно перевірити це.

Безкоштовна пробна версія Zoolz

З урахуванням сказаного, Zoolz явно перебуває на дорогому кінці речей, якщо ви хочете створити резервну копію більше 1 ТБ даних. Є кілька альтернативних послуг, які пропонують необмежену кількість місць зберігання за нижчою ціною, наприклад Backblaze або Carbonite.

Zoolz також мав сумнівну честь бути представленим у нашому звіті “Держава Хмара” за лютий 2020 року, в якому ми детально розповіли про деякі підступні ділові практики компанії щодо своїх передплатників..

Ви можете прочитати повну історію в статті, що пов’язана вище, але підсумовуючи, до року тому ви могли отримати план життя Zoolz. Ви отримали або 1 ТБ простору для зберігання, або 100 ГБ всього життя до інтелектуальної хмари Zoolz за одноразовий платіж від 30 до 40 доларів. 

Це, без сумніву, було дуже багато, і багато людей стрибали на цю пропозицію, припускаючи, що вони збережуть це на вічність.

Однак це змінилося в середині січня 2020 року, коли Zoolz надсилав електронну пошту, в якій повідомляв, що довічно передплатники, що, починаючи з лютого, їм потрібно буде платити 1,50 долара на місяць, щоб зберегти доступ до своїх резервних файлів. Це ставить під сумнів надійність компанії, оскільки важко довіряти їй свої файли після того, як вона вже перейшла вперед і переплутала його умови.

Простота використання

Zoolz Cloud, як і його двоюрідний брат BigMIND Home, має простий у користуванні інтерфейс, ретельний процес впровадження та чіткий макет, що спрощує пошук того, що ви шукаєте. Вам також надано великий контроль над процедурою резервного копіювання, а також багато інформації про те, що відбувається в будь-який момент.

Коли ви вперше зареєструєтеся, вас перейдуть на веб-інформаційну панель і запропонують завантажити настільний клієнт. Веб-панель інструментів проста і містить деяку основну інформацію про ваші активні пристрої, а також про те, скільки місця ви використовуєте, і будь-які очікувані сповіщення.

Zoolz-Web-Dashboard

Завантаживши клієнт, вам буде запропоновано вступ, який запропонує вам вибрати те, що ви хочете створити, і які налаштування резервного копіювання ви хочете використовувати.

Вибір файлів

У частині вибору даних у налаштуваннях ви можете вибирати файли автоматично на основі категорії за допомогою функції «розумного вибору» Zoolz. До таких категорій відносяться бібліотеки Windows за замовчуванням, як-от документи, робочий стіл та відео, а також типи файлів, як-от фінансові файли та електронні книги та PDF-файли.

Zoolz-Data-Selection-Smart

Якщо ви бажаєте вибрати саме те, які файли та папки робити в режимі резервного копіювання вручну, ви можете використовувати другу вкладку з написом “мій комп’ютер”, яка є лише базовим представленням структури дерева у вашій системі..

Zoolz-Web-My-Комп'ютери

Нарешті, вибір даних також надає можливість розміщення файлів у холодному сховищі. Як ми пояснимо в наступному розділі, це окремий хмарний накопичувач, який дешевший, але не доступний миттєво.

Zoolz-Data-Selection-Cold-Storage

Вибравши резервну копію, ви можете встановити параметри планування, дроселювання та “гібридного +” в останньому діалоговому вікні. Тут також можна встановити власний приватний ключ, і якщо ви цього не зробите зараз, вам доведеться перевстановити Zoolz, щоб отримати можливість зробити це ще раз.

Zoolz-Intro-Settings

Після завершення налаштування Zoolz надзвичайно схожий на BigMIND Home, що не все дивно, враховуючи, що вони розроблені тією самою материнською компанією, Genie9. 

На головній панелі надається простий огляд вашого поточного рівня захисту та стану будь-якої резервної копії, яка наразі виконується. У нижній частині панелі є три кнопки: “вибір даних”, “налаштування” та “відновлення”.

Zoolz-Main-Panel

Меню вибору даних є тим самим, яке ви пройшли під час налаштування, і ми висвітлимо меню відновлення в наступному розділі цього огляду. Тим часом налаштування розділені на шість категорій: графік, оптимізація ресурсів, з’єднання, гібрид +, розширені налаштування та налаштування.

Zoolz-графік

У перших двох із них, “графік” та “оптимізація ресурсів”, ви можете змінити параметри того, як часто Zoolz виконуватиме резервне копіювання, а також інші параметри, такі як дроселювання, багатопотокове чи ввімкнення режиму презентації та заряду акумулятора..

Оптимізація ресурсів Zoolz

На вкладці “З’єднання” ви можете визначити, які типи мереж ви хочете завантажити, включаючи дротові, бездротові та мобільні з’єднання. Ви також можете ввімкнути або вимкнути резервне копіювання за допомогою дозованих з’єднань і відкрити налаштування проксі вашого пристрою, яке Zoolz успадковує.

Zoolz-Connection

У розділі “гібрид +” налаштувань ви можете налаштувати параметри функції гібридної резервної копії Zoolz. Це включає налаштування шляху для вашої локальної резервної копії, як на самому пристрої, так і на мережевих накопичувачах, а також фільтри та ковпачки, які ви хочете накласти на гібридну резервну копію..

Zoolz-Hybrid +

У «розширених налаштуваннях» у вас є кілька основних функцій, такі як включення попереднього перегляду зображень, показ прихованих файлів та включення параметрів контекстного меню Windows. Тут ви також встановлюєте, для яких типів файлів ви бажаєте, щоб Zoolz використовував його VSS та алгоритми блокового рівня, обидва ми детальніше пояснимо в наступному розділі цього огляду.

Zoolz-Advanced-Settings

Нарешті, в розділі «налаштування» з’являється окреме вікно, де ви можете налаштувати виключення файлів, включити розширений журнал та змінити диск, який Zoolz використовує для кешування.

Зоольц-налаштування

Крім настільного клієнта, ви також можете використовувати веб-інтерфейс Zoolz для резервного копіювання файлів та керування своїм обліковим записом. На інформаційній панелі ви можете натиснути “Мої комп’ютери”, щоб отримати огляд усіх ваших пристроїв та місця для зберігання. Звідси ви також можете безпосередньо завантажувати файли, хоча стабільність та швидкість значно кращі за допомогою настільного клієнта.

Zoolz-Web-My-Комп'ютери

Резервне копіювання файлів & Відновлення

Незважаючи на те, що він не такий функціональний, як деякі його конкуренти, Zoolz все ще забезпечує надійний процес резервного копіювання, який легко налаштувати та керувати. Поки відбувається резервне копіювання, вам дають багато інформації про його статус, тому завжди легко зрозуміти, що відбувається.

Як згадується в розділі “функції”, ви можете використовувати Zoolz для резервного копіювання як настільних пристроїв, так і серверів, але немає можливості резервного копіювання мобільних пристроїв або навіть доступу до ваших даних через мобільний додаток.

Сам процес резервного копіювання дуже простий. Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати файли, які ви хочете створити для резервного копіювання, і якщо ви вибрали план 2TB, ви також можете вибрати, що потрібно помістити в холодильне сховище і що перейти в “миттєвий сховище”.

Сплануйте свої резервні копії

Хоча, як і раніше, немає постійного резервного копіювання, ви можете встановити графік роботи кожні п’ять хвилин, що на практиці – це майже те саме. Розклад можна також встановити на більш тривалі інтервали, з варіантами – від кожні п’ять хвилин до кожні 24 години. Якщо ви хочете робити менш часті резервні копії, ви також можете вибрати конкретні дні тижня.

Ви також можете здійснювати деякий контроль над резервною копією з точки зору фільтрів та дроселювання, а також декількох різних «режимів» для завантаження та завантаження. По-перше, фільтри дозволяють ігнорувати файли на основі типів, розміру, віку та їх розташування. З іншого боку, Throttling обмежує швидкість передачі, що добре, якщо ви хочете робити інші речі під час резервного копіювання..

Zoolz-Фільтри

У цьому плані також надзвичайно корисні різні режими завантаження. “Режим презентації” автоматично зупиняє завантаження, коли ви використовуєте пристрій для ігор, перегляду відео чи презентацій, тоді як “режим батареї” робить те саме, коли у вашого пристрою мало енергії.

Zoolz підтримує багатопотокові завантаження та завантаження, а також використовує алгоритм блочного рівня для певних типів файлів, щоб уникнути повторної завантаження цілого файлу, коли змінилася лише невелика його частина. Аналогічно, VSS сервісу, скорочене до “сервісу копіювання томів”, дозволяє Zoolz завантажувати файли під час їх використання..

Як згадувалося раніше, функція візуалізації диска відсутня, що можна отримати, наприклад, з Acronis True Image або Backblaze. Якщо ви хочете мати змогу відновити всю систему так, як це було на новому пристрої, слід перевірити замість цього одну з цих альтернатив.

Служба доставки

Якщо ви створюєте резервну копію або відновлення великої кількості файлів через повільне з’єднання, Zoolz пропонує кур’єрську службу під назвою “імпорт / експорт Zoolz”, щоб заощадити деяку пропускну здатність.. 

Тут у вас є два варіанти. Перший полягає в тому, що ви можете використовувати власний жорсткий диск, який ви можете використовувати для резервного копіювання або відновлення 1 ТБ, 2 ТБ, 4 ТБ, 8 ТБ або 10 ТБ за ціною 160, 225 доларів, 380, 740 і 1500 доларів відповідно.

Zoolz-Import-Export

Другий варіант – використання пристрою Amazon “Snowball”, який надає Zoolz – набагато кращий варіант для дуже великих резервних копій. За допомогою цієї опції ви можете надсилати до 100 ТБ даних на наданому пристрої чи пристроях за рівну плату в розмірі 500 доларів США плюс плату за обробку, яка змінюється залежно від розміру передачі (100 доларів за 10 ТБ або 300 доларів за 50 ТБ).

Однак послуга імпорту / експорту доступна лише клієнтам Zoolz, які знаходяться в Європі, Північній Америці чи Австралії, тому будь-хто інший повинен буде створити резервні копії своїх файлів старомодним способом.

Відновлення файлів за допомогою Zoolz Home Cloud Backup – справа непроста. Все, що вам потрібно зробити – це увійти в меню “відновлення” на головній панелі клієнта, що відкриє окреме вікно.

Zoolz-Restore

Звідси ви можете вибрати пристрій, який ви хочете відновити, у спадному списку у верхній частині вікна, де буде перераховано всі файли, які ви завантажили з цього пристрою, на хмарні сервери зберігання Zoolz.

Параметри Zoolz-Restore

Вибравши файли, які потрібно відновити, наступний крок надає вам кілька варіантів завантаження. Сюди входить місце, у яке ви хочете завантажити (або визначене вручну, або оригінальне місце розташування), а також використовувати багатопотоковість для прискорення завантаження та фільтри залежно від віку файлів.

Швидкість

Швидкість має вирішальне значення для хмарних сервісів резервного копіювання, оскільки користувачам часто потрібно завантажувати та завантажувати велику кількість файлів, особливо під час їх початкової резервної копії. Zoolz дуже добре працює в цій області, демонструючи швидкі швидкості передачі як для завантажень, так і для завантажень, навіть якщо ви знаходитесь далеко від сервера.

Щоб перевірити швидкість резервного резервного копіювання Zoolz Home Cloud, ми здійснили два завантаження та два завантаження папки 3,51 ГБ через з’єднання зі швидкістю завантаження 20 / Мбіт / с та швидкістю завантаження 10 / Мбіт / с. Реально, ми хотіли б, щоб завантаження закінчилося приблизно за три години, а завантаження – приблизно за півтори години.

Перша спроба: Друга спроба: Середня:
Завантажити02:49:0001:56:0001:22:30
Завантажити01:42:0001:24:0001:33:00

Як бачите, це майже всі результати, на які ми сподівалися. Хоча теоретично можливо досягти більшої швидкості на нашому з’єднанні, все це залежить від навантаження мережі – як з нашого кінця і Zoolz ”, так і фізичної відстані до серверів. Для наших тестів ми ввімкнули багатопотокове та турборежим (що надає пріоритет Zoolz у вашому мережевому з’єднанні) для досягнення максимальної швидкості.

Zoolz-Data-Center-Locations

Варто мати на увазі, що оскільки ми виконували ці тести з Азії, ми задумалися про центри обробки даних, розташовані в США, що призводить до значної відстані – географічно кажучи – між нашим пристроєм та серверами. Користувачі в регіонах із виділеними серверами (Північна Америка, Європа, Австралія / Нова Зеландія та Японія) повинні побачити кращі результати.

Безпека

Вибираючи службу резервного копіювання в Інтернеті, важливо, щоб ви відчували впевненість у безпеці своїх файлів, будь то віртуальними загрозами, як хакерами та кіберзлочинцями, чи фізичними, як крадіжка та стихійні лиха. Zoolz добре ставиться до цього, єдиним помітним винятком є ​​відсутність двофакторної аутентифікації.

Ваші файли захищені за допомогою 256-розрядного шифрування AES, що є достатньо хорошим, що для того, щоб зламати через грубу силу, знадобиться тисячі – якщо не мільйони – років. Для більш детального пояснення, як це працює, обов’язково ознайомтеся з нашим описом шифрування.

Хоча шифрування за замовчуванням не є приватним, ви можете встановити власний приватний ключ під час процесу налаштування кожного пристрою. Поки ваші файли рухаються, Zoolz використовує SSL, щоб переконатись, що вони не загрожують атаками людини в середині.

Zoolz-Private-шифрування

Що стосується фізичної безпеки речей, то центри обробки даних Zoolz насправді є лише Amazon, оскільки AWS забезпечує серверну інфраструктуру, яку використовує сервіс. Це означає високий рівень захисту, включаючи загартовування від стихійних лих та найсучасніші системи безпеки для запобігання фізичних вторгнень та крадіжок..

Zoolz-AWS

Хоча двоюрідний брат Zoolz Home Cloud Backup, BigMIND Home, пропонує двофакторну автентифікацію, це не те, що доступне для звичайних користувачів Zoolz. Це прикро, оскільки це єдиний недолік безпеки в тому, що інакше є дуже безпечним сервісом.

Конфіденційність

Наше конфіденційність в Інтернеті постійно порушується, тому важливо знати, що рішення щодо резервного копіювання в Інтернеті робить все, що від нього можна, щоб забезпечити вашу конфіденційність та анонімність. Як і у сфері безпеки, Zoolz добре справляється з цим, демонструючи сильне шифрування та чітку політику конфіденційності.

Як було сказано в попередньому розділі, Zoolz використовує сильне приватне шифрування, яке захищає ваші файли від сторонніх очей як у спокої, так і під час транзиту. Оскільки ключ приватний, це означає, що ви можете лише розшифрувати свої файли.

Оскільки Zoolz використовує центри обробки даних Amazon для своїх серверів, саме там, де зберігаються ваші дані, залежить, де ви знаходитесь. Британські та європейські клієнти зберігають свої дані в Сполучених Штатах Америки, тоді як центри обробки даних в Австралії використовуються для тих, хто знаходиться в Австралії або Новій Зеландії, а японські користувачі розмістять свою інформацію в центрах обробки даних в самій Японії..

Американські користувачі – і всі інші, які не були згадані вище, – за замовчуванням для центрів обробки даних Amazon в США. Це трохи прикро, оскільки США мають, як відомо, погані закони про конфіденційність в Інтернеті. Деякі приклади – Закон про патріоти та PRISM. Зважаючи на це, більшість сервісів резервного копіювання в Інтернеті використовують центри обробки даних в США, тому Zoolz не є унікальним у цьому плані..

Зоольц-конфіденційність-політика

Zoolz має чітку політику конфіденційності, яка дає зрозуміти, що, хоча вони збирають певні метадані про своїх користувачів – включаючи імена, адреси та платіжну інформацію, – вона не продає цю інформацію нікому і буде ділитися нею лише з надійними партнерами або з владою виконувати закони.

Зоольз-відповідність

Genie9, головна компанія Zoolz та BigMIND, також відповідає як GDPR, так і HIPAA, а також ряду інших правил конфіденційності.

Обслуговування клієнтів

Ви будете довіряти постачальникам хмарних резервних копій з нашими найважливішими файлами, тому важливо, щоб вони надавали належне обслуговування клієнтів, щоб ви могли почувати себе в безпеці, знаючи, що з вашими файлами обробляється добре. Завдяки дуже чуйному відділу обслуговування клієнтів, Zoolz перевершує це, незважаючи на відсутність підтримки телефону.

Для більшості запитів вам потрібно надіслати запит на підтримку через форму електронної пошти, яка запропонує вам детально пояснити свою проблему. Ми кілька разів перевіряли реакцію на це і завжди отримували відповідь протягом дня, а іноді і протягом декількох годин.

Zoolz-Email-форма

Підтримка чату значно обмежена, оскільки вона в основному зосереджена на наданні допомоги з продажу. З цього приводу ви можете використовувати його для вирішення незначних технічних проблем, але все, що складніше, ймовірно, призведе до того, що буде спрямовано на згадану раніше форму електронної пошти.

Zoolz-Chat

Вирок

На цьому закінчується наш огляд Зоольца. Якщо все, що ви шукаєте, це захищене хмарне резервне копіювання файлів, до яких вам не потрібен постійний доступ, Zoolz, без сумніву, є важливим вибором. Простий у користуванні веб-інтерфейс та настільний клієнт пропонують вам багато контролю над процесом резервного копіювання, а також безпека та конфіденційність – це найвищий рівень.

Це означає, що відсутність мобільних додатків та варіантів зображень на дисках, а також надійність у холодному зберіганні можуть стати для багатьох угод. Ціни також дещо високі, особливо в порівнянні з такими послугами, як Backblaze або Carbonite, які пропонують необмежений обсяг зберігання за аналогічною ціною, ніж план на 1 ТБ, який надає Zoolz.

Що ви думаєте про наш огляд? Чи погоджуєтесь ви з тим, що це відмічає всі найважливіші поля для резервного сервісу, або недостатня кількість мобільних додатків та функції дискового зображення – плюс хиткі ділові практики щодо плану життя – достатньо, щоб уникнути вас? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map