Огляд резервного резервного копіювання Memopal – оновлено 2020 рік

Огляд резервної копії Memopal Online

Хоча наміри, які стоять за цим, явно хороші, Memopal Online Backup страждає від недружнього інтерфейсу, а також має всі неправильні функції у всіх неправильних місцях.


Кращі огляди в Інтернеті

Memopal Online Backup, розташований поза межами Італії, пропонує послуги як для домашніх, так і для бізнес-споживачів. Хоча в цьому огляді Memopal ми будемо зосереджуватися на його персональній підписці на 500 ГБ, більшість наших висновків стосуються також і його бізнес-планів. На жаль, це погані новини для всіх.

Хоча він має пристойну підтримку платформи і не цінується набагато більше, ніж цінні інструменти онлайн-резервного копіювання, такі як Carbonite, Backblaze та IDrive, через розчаровану відсутність гнучкості Memopal, це відчуває завищені ціни. Створення плану резервного копіювання перешкоджає клієнт, який відчуває себе занадто упакованим, навіть якщо його відсутні ключові функції, такі як виключення типу файлів та відновлення файлів до їх початкового місця.

Безпека – це ще одна проблема. Файли шифруються, але приватне шифрування не пропонується таким, як у кращих онлайн-рішеннях для резервного копіювання. На додаток до цього, Memopal просто не дуже швидкий.

Жоден з його недоліків також не зменшується функціями синхронізації та спільного використання файлів Memopal. Хоча ви можете спробувати послугу, якщо вам подобається з безкоштовним обліковим записом 3 Гб, можливо, вам краще почати з деяких пропозицій, згаданих у нашому найкращому оглядовому резервному веб-реєстрі. Якщо ви шукаєте робоче рішення, ми також маємо посібник з найкращого резервного копіювання в Інтернеті для бізнесу.

Якщо ви шукаєте резервну копію з такими хмарними функціями зберігання даних, як Memopal, наш інструмент порівняння може вам також допомогти. Дивіться наш огляд SpiderOak ONE для одного з наших улюблених.

Альтернативи для Memopal Online Backup

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Memopal – це онлайн-резервне рішення з деякими функціями зберігання хмар. Сьогодні це дещо незвично, оскільки більшість служб, як правило, дотримуються тих чи інших. У нас є стаття про відмінності між резервною копією та сховищем, якщо ви не впевнені, що вони.

Функції хмарного зберігання, які ви отримуєте з Memopal, включають обмін файлами та синхронізацію. Однак, як хмарне рішення для зберігання даних, воно не наближається до того, щоб згадати як один із найкращих варіантів хмарного зберігання.

Знову ж таки, це не набагато краще, як онлайн-інструмент резервного копіювання, мета якого – відновлення після аварій у разі аварії на жорсткому диску чи втрати комп’ютера. Наша найкраща онлайн-резервна копія для домашнього плану для більш корисних рішень.  

Memopal має хорошу підтримку платформи, здатну створювати резервні копії комп’ютерів Windows, MacOS та Linux. Немає обмежень, на скільки комп’ютерів можна створити резервну копію за допомогою однієї підписки. Однак, маючи лише 500 Гб для роботи, у будь-якому випадку вам може знадобитися купувати додаткові ліцензії.

Memopal HD резервне копіювання

Memopal також можна використовувати для резервного копіювання зовнішніх жорстких дисків, а також є клієнт для резервного копіювання Windows Server. У будь-якому випадку ми не вважаємо це одним із найкращих резервних копій зовнішнього диска чи найкращих доступних резервних копій сервера Windows.  

Резервне копіювання смартфонів – це не функція, але є програми для Android та iOS, які можна використовувати для доступу до своїх файлів.

Наша основна проблема з Memopal, окрім обмеженого резервного простору, полягає в тому, що він насправді не такий гнучкий, незважаючи на пристойну підтримку платформи.

Ми розглянемо деякі його слабкі сторони більш докладно в цьому огляді, але деякі найяскравіші з них полягають у тому, що ви можете створювати резервну копію лише в папці, але не по файлу, ви не можете виключати конкретні типи файлів із резервної копії, ви не можете відновити файли до їх початкового місця та немає можливості приватного шифрування або двофакторної аутентифікації.

Memopal також не здатний створювати резервну копію зображень на диску. Перегляньте нашу найкращу статтю резервного копіювання на основі зображень щодо деяких рішень.

Принаймні, ви отримуєте необмежену версію програми Memopal, яка дозволяє повернутися до попередніх станів файлів у разі випадкової зміни або пошкодження файлу. Файли, видалені з комп’ютера, також не видаляються з хмари, якщо ви не видаляєте їх окремо.

Ціна

У Memopal є вільний план, який ви можете використати, щоб випробувати його. Всього в 3 Гб, це майже все, що буде добре, оскільки більшість людей мають набагато більше даних на своєму жорсткому диску, ніж дані для резервного копіювання.

Після цього ви можете перейти до Memopal Pro, що дає 500 ГБ резервного простору для роботи. Однак у нас є кілька проблем із цією пропозицією.

Для одного 500 Гб – це не дуже резервне місце для роботи. Незважаючи на те, що з малими накопичувачами SSD, ймовірно, буде добре, користувачі з більшими жорсткими дисками та зовнішніми накопичувачами для резервного копіювання можуть бути змушені залишати деякі файли зі своєї резервної копії..

Інша проблема, яку ми маємо, – це приблизно 97 доларів на рік (79 євро), це також не дуже гарна угода. Це спрацьовує дотик понад вісім доларів на місяць.  

Можна зробити краще для домашнього резервного копіювання. Наприклад, Backblaze надає необмежену кількість резервного простору для комп’ютера та зовнішніх накопичувачів, і коштує всього 5 доларів на місяць. Прочитайте наш повний огляд Backblaze, якщо це теж добре вам подобається.

Звичайно, Backblaze не підтримує Linux, як Memopal. Тож ми, натомість, ми вкажемо вам наш найкращий Інтернет-резервне копіювання для керівництва Linux, якщо це не потрібно. Справа в тому, що там можна знайти кращу угоду.

Простота використання

Реєстрація та встановлення Memopal займають всього кілька хвилин. Якщо ви спочатку зареєструєтесь для безкоштовного облікового запису, ви можете зареєструватися через настільний клієнт після його встановлення.

Сам інтерфейс робочого столу, як ми виявили, був дещо малим для ефективного використання. Це особливо вірно при перегляді папок, що містяться у вашому резервному плані. Про те, що ми маємо на увазі під скріншотами, ви можете побачити в наступному сегменті огляду.  

Більш важливим питанням є те, що, створюючи спеціальний план резервного копіювання, ви можете одночасно вибрати лише одну папку, щоб додати її. Це робить створення всеосяжних планів захисту вашого жорсткого диска набагато довшим і набагато більш схильним до помилок, ніж потрібно.

Іншими послугами, такими як IDrive та Carbonite, набагато простіше користуватися завдяки великим інтерфейсам, які дозволяють керувати кількома додатками до папок та файлів одночасно. Хоча ви могли просто додати багато папок вищого рівня до свого резервного плану, факт, що Memopal обмежує вас лише 500 ГБ резервної копії, може зробити цю складну задачу управління..

Ви також можете отримати доступ до своїх файлів через веб-графічний інтерфейс, який, хоча і не такий приємний, як ми бачили, набагато краще розроблений, ніж клієнт-настільний клієнт Memopal..  

Навігаційні посилання в лівій частині дозволяють переходити між резервними папками та синхронізувати. Ви також можете швидко отримати доступ до нещодавно завантажених файлів, вибраних та спільних файлів.

Досвід роботи смартфона Memopal, як для Android, так і для iOS, також чудово виконаний з аналогічними можливостями для веб-інтерфейсу.

Резервне копіювання & Відновлювати

Клієнт Memopal для настільних ПК автоматично позначає вашу “папку мої документи” для резервного копіювання (якщо ви користувач Windows). Однак ви можете налаштувати резервну копію.

Якщо ви хочете змінити план резервного копіювання, просто натисніть там, де написано “власні”.

Потім натисніть «додати».

Ви зможете переглянути вашу файлову систему та вибрати папки для резервного копіювання. Зверніть увагу, що файли не можуть бути вибрані або виключені для резервного копіювання; ви можете додавати лише папки, що трохи незвично та обмежує.

Резервне копіювання працює за замовчуванням постійно. Якщо ви не хочете робити безперервне резервне копіювання, ви можете створити щоденний або навіть тижневий план резервного копіювання, натиснувши кнопку «розширений», а потім скориставшись спадне меню «Налаштування розкладу»..

Параметри планування резервного копіювання Memopal не настільки широкі, як більшість наших улюблених рішень резервного копіювання. Однак безперервне резервне копіювання забезпечує найкращий захист вашого комп’ютера, тому загалом найкраще все-таки не торкатися цього.

Більш вражаючим, ніж недоліки його планування, є те, що ви не можете виключати певні типи файлів для резервного копіювання. Наприклад, за допомогою Backblaze ви можете вводити розширення для типів файлів, які не потрібно включати до вашої резервної копії.

Однак ви можете налаштувати максимальний розмір файлу, завантажений Memopal. Насправді за замовчуванням він з якоїсь причини встановлений лише в 500 МБ, тому ви, мабуть, захочете (10 ГБ – це верхня межа).   

Ви також можете налаштувати швидкість резервного копіювання. За замовчуванням встановлено автоматичне значення, тобто клієнт буде регулювати швидкість резервного копіювання на основі доступних комп’ютерних ресурсів.

Після того, як у вас є всі налаштування, як ви хочете, натисніть «застосувати», щоб розпочати першу резервну копію.

Клієнт буде постійно інформувати вас про його прогрес. Він також показує, як швидко працює резервна копія та скільки часу у вас залишилось до її завершення. Ми висвітлюємо швидкість резервного копіювання в наступній частині цього огляду.

Після резервного копіювання ваших файлів до хмари, ви можете отримати доступ до них через клієнта, натиснувши, де написано “доступ”. Це відкриє веб-інтерфейс користувача.

Ви можете переглянути певні типи файлів у веб-графічному інтерфейсі (хоча це лише тому, що Memopal не використовує приватне шифрування) та завантажувати окремі файли. Ви також можете завантажувати файли, якщо хочете.

Якщо ви хочете виконати повне відновлення, натисніть «відновити» у настільному клієнті замість «доступу». Це дозволить вам відновити декілька файлів одночасно. Ви також можете повернутися до попередніх версій файлів.

Однак ви не можете відновити файли до їх початкового місця. Ви можете завантажити їх лише у вибрану вами папку, як-от папка для завантаження або зовнішній диск. Ми вважаємо за краще вибір, як ви отримуєте з Acronis True Image, набагато більш універсальним рішенням для резервного копіювання в Інтернеті (читайте наш огляд Acronis True Image).   

Швидкість

Ми проходимо Memopal за допомогою декількох тестів на швидкість, щоб зрозуміти, скільки часу можуть тривати процеси резервного копіювання та відновлення. Ці тести проводилися через мережу WiFi зі швидкістю завантаження 25 Мбіт / с та швидкістю завантаження 12 Мбіт / с.

Результати не були чудовими:

Тест перший: Тест другий: Середній:
Завантажити:02:30:0002:20:0002:25:00
Завантажити:00:40:0000:25:0000:32:00

В середньому дві з половиною години для резервного копіювання одного гігабайти означає, що ви можете чекати днів або тижнів, щоб завершити первинну резервну копію..

Хоча це те, що ви можете очікувати від IDrive протягом резервного часу, принаймні IDrive дає вам безкоштовну резервну копію кур’єра, щоб пристосувати його млявість, про яку ви можете прочитати в нашому огляді IDrive.

Частина проблеми швидкості полягає в тому, що Memopal, здається, має досить обмежену інфраструктуру, і єдиний центр обробки даних знаходиться в Італії. Ви, швидше за все, отримаєте кращі швидкості, якщо базуєтесь у Європі.

Якщо ви цього не зробите, то найкраща ставка для швидких резервних часів – співпраця з хмарним провайдером із більш глобальною присутністю. Резервне копіювання Cloudberry в парі з веб-сервісами Amazon або Acronis True Image – це хороший вибір для нетерплячих (читайте наш огляд CloudBerry Backup для отримання додаткової інформації про цю послугу).

Безпека

Файли, резервні копії на Memopal, шифруються до виходу з комп’ютера і залишаються зашифрованими, перебуваючи в спокої в хмарі. Використовуваний криптографічний протокол – це 256-розрядний AES, який є тим же самим, що використовується в більшості інших онлайн-резервних рішень, крім банків та військових установ.

Передача файлів між вашим комп’ютером та хмарою Memopal також захищена за допомогою TSL, що дозволить електронним підслуховувачам не розшифровувати будь-які файли, які вони можуть перехоплювати через загальнодоступний Wi-Fi (хоча ви також повинні використовувати VPN, щоб захистити конфіденційність у відкритому доступі; див. Наш найкращий посібник з VPN для рекомендацій).  

Хоча це добре, Memopal не дає вам можливості приватного шифрування. Це означає, що сама компанія завжди управляє вашими ключами шифрування, які зберігаються на сервері в її центрі обробки даних.

Будь-яке онлайн-рішення для резервного копіювання настійно рекомендує Cloudwards.net, принаймні, надає можливість приватного шифрування. Також називається шифруванням з нульовим знанням, при приватному шифруванні ви знаєте лише свій ключ шифрування, тому тільки ви можете коли-небудь розшифрувати свої файли.

Ще одна помилка Memopal – це відсутність двофакторної автентифікації, що дозволяє захистити ваш обліковий запис, навіть якщо ваш пароль вкрадений. Хоча це не так часто, як приватне шифрування, це все-таки функція, яку ми любимо бачити в хмарній безпеці.

Дані, що зберігаються в хмарі Memopal, поширюються фрагментами і надмірно зберігаються на декількох серверах. Метод, який використовується Memopal, – це RAID 5, що є досить стандартним для більшості хмарних сервісів.

Загалом, Memopal міг би зробити набагато кращу роботу з безпекою. Навіть якщо ви добре з іншими недоліками, це хороший привід скористатися іншою службою.  

Підтримка

Memopal має електронні адреси як для продажу, так і для технічної підтримки. Ми надіслали тестовий лист для технічної підтримки для вимірювання часу відповіді. Відповіді надійшли лише за один робочий день.  

Також пропонується телефонна підтримка, хоча в дуже обмежені години. Ви можете дістатися до Мемопалу з 10:00 до 16:00 за центральноєвропейським часом з понеділка по п’ятницю.

На веб-сайті Memopal також доступний варіант онлайн-чату. Однак це, здається, не дуже добре укомплектовано. Ми розмістили запитання і почекали годину, не отримавши відповіді.

Якщо ви хочете розібратися, не чекаючи відповіді від Memopal, ви можете скористатися веб-сайтом підтримки компанії. Сайт можна шукати, або ви можете переглядати категорії.

Ми здійснили декілька пошуків за темами, такими як “шифрування” та “версія”, і не знайшли жодної статті, що стосувалася б їх. Тож здається, що сам сайт досить дрібний. Однак ті статті, які є в наявності, принаймні досить добре написані.

На веб-сайті підтримки також є основні відео-уроки, якщо ви більше навчаєтесь із візуального характеру, хоча тема є основною.

Остаточний вердикт

Важко уникнути відчуття, що Мемопал відчуває себе напівзапеченим. Замість того, щоб включати такі функції хмарного зберігання, як синхронізація, команда розробників повинна була б витратити більше зусиль на створення дієвої служби резервного копіювання.

Більш просторий клієнт настільних ПК, кращі функції планування, можливість резервного копіювання конкретних файлів, а не просто папки, виключення типу файлів та відновлення файлів у їх первісному місці – це всі функції, які ми хотіли б побачити. Можливо, ще важливіше, так це приватне шифрування та двофакторна автентифікація.

До цього часу ми не можемо обґрунтувати рекомендації Memopal, окрім того, щоб зазначити, що в нашій онлайн-бібліотеці резервних відгуків є, принаймні, гірші варіанти. Нортон Онлайн резервне копіювання, будь-хто?

Звичайно, ми відкриті до інших думок. Залиште нам свої думки про Memopal в коментарях нижче, і дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me