Огляд MyPCBackup – Неіснуючий сервіс – оновлено 2020 рік

Огляд MyPCBackup

Проста у користуванні послуга онлайн-резервного копіювання. Гідний інтерфейс користувача. Додатки доступні, але дуже дорога, іноді прихована плата.


Увага: Важливе оновлення!

Огляд

Домашня сторінка MyPcBackup

Звернімо увагу: так багато компаній звертаються до постачальників хмарних сховищ, щоб безпечно захищати свої важливі дані. Але хмарне сховище та Інтернет – це не лише щось для ділових користувачів.

Ви можете скористатись онлайн-резервним копіюванням у багатьох способах, з яких ви знайдете пару в цьому огляді MyPCBackup. MyPCBackup – компанія, яка пропонує ці послуги. Завдяки економічній ціні та гарантії 99,99% точності та тривалості роботи, ця компанія тут, щоб полегшити та покращити життя своїх клієнтів.

Вони відомі своєю надійністю і більшість клієнтів здаються справді задоволеними своїми послугами. Оскільки майже 43% людей втратять свої дорогоцінні файли, включаючи електронні листи, музичні відео, документи та інші файли, потреба в таких послугах продовжує зростати.. 

Все про резервне копіювання мого ПК

MyPC Backup – це компанія, що розробляє Just Just It, є лідером у галузі революції в режимі онлайн резервного копіювання. Мета закладу – надати прості рішення для складних технічних труднощів.

Компанія вперше запустилася в 2010 році, і вони надають таку ж кількість послуг, які пропонують їхні дочірні компанії, ZipCloud та JustCloud. Єдина відмінність полягає в тому, що вони мають дещо іншу візуальну привабливість веб-сайту, щоб вони могли задовольнити іншу аудиторію.

Плани & Ціноутворення

Іноді, трохи важко їх знайти на їхньому веб-сайті, ось інформація про ціни MyPCBackup: 

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для MyPCBackup

Резервне копіювання

MyPCBackup призначений для людей, які не хочуть думати про їх резервне копіювання файлів і про те, що робити, коли робити резервну копію. Вони розуміють, як неприємно завжди створювати резервні копії даних, тому роблять це за вас.

Вони все стосуються автоматизації, і саме тому їх система постійно робить резервні копії в Інтернеті, навіть коли ви працюєте. Вони роблять цей процес дуже простим, так що незалежно від рівня комп’ютерних знань, ви надійно захищені.

Єдине, що вам потрібно буде зробити, – це просто встановити програму на вашу систему, а система зробить все, що вам потрібно. Краса полягає в тому, що не тільки ваші введені документи є безпечними, але вони захистять фотографії, відео та будь-який інший тип файлів, які ви можете собі уявити.

Часто після збою комп’ютера може знадобитися перевстановити багато програм через збій жорсткого диска. Однак ви не зможете повернути ці документи чи фотографії, вони зникнуть назавжди.

Саме з цієї причини було створено MyPCBackup. По мірі того, як люди більше рухаються в епоху технологій і менше віддаляються від відчутних предметів, загроза стає більшою.

Відновлення файлів

Відновлення файлів з MyPCBackup легко з надзвичайно простої інформаційної панелі. MyPCBackup створив виняткову сітку сервера, яка спілкується з Amazon S3.

Це дає своїм користувачам надзвичайно швидке відкликання своїх даних. Просто перейдіть до своїх файлів і знайдіть ті, які ви хочете завантажити, це так просто, як натискання кнопки. Немає причин агонізувати та шукати години, намагаючись знайти файли, як у деяких резервних компаній, це робить все зручним для всіх.

Кожен повинен попрактикуватися зробити тестове відновлення пару разів. Це дасть вам можливість швидко реагувати і знати, що робити в умовах кризи. Ви можете вибрати конкретні файли або папки, які ви хочете відновити, або ви можете відновити всі свої дані, вибір залежить від вас..

Завантажувати 1 або 2 документи не потрібно багато часу, але чим більше даних потрібно відновити, тим довше буде потрібно. Весь процес є досить прямим вперед і кожен може це зробити.

Особливості & Екстри

Ви завжди можете перейти до нашого онлайн-резервного порівняння, щоб порівняти MyPCBackup з іншими постачальниками. MyPCBackup поки що не робить революції на ринку резервного копіювання та зберігання, приносить вам різноманітні корисні доповнення:

1. Обмін файлами

Ви можете поділитися вибраними файлами чи папками з друзями та родиною. Завдяки цьому особливо легко ділитися своїми останніми фотоальбомами вибраній групі людей. 

2. Синхронізація файлів

MyPCBackup має такі функції, як Dropbox, як синхронізація файлів, так що ви завжди можете мати найновішу версію на будь-якому пристрої. 

3. Знайдіть мій ноутбук

MyPCBackup може знайти ваш ноутбук, якщо він викрадений або загублений. Таким чином у вас є потенціал відновити його. Хороша річ: якщо ви не можете відновити ноутбук, принаймні ваші файли є в безпеці. 

Остаточний вердикт

MyPCBackup – дуже сильний конкурент на ринку хмарного зберігання та резервного копіювання, але має деякі недоліки. При порівнянні MyPCBackup з іншими провайдерами є деякі обмеження. Хоча вони пропонують резервне копіювання в Інтернеті добре, вони не надто виходять за рамки лише аспектів онлайн-резервного копіювання.

Однак вони надають своїм користувачам Інтернет-резервні можливості і роблять це виключно добре. Крім того, ми повинні зазначити, що, враховуючи їх приладну панель, це найпростіший інтерфейс користувача навколо. Вони постійно оновлюють своє програмне забезпечення, і з цими вдосконаленнями виходять більші та кращі речі.

Блог – це прекрасний спосіб залишатися на зв’язку з компанією та тим, що вони хочуть робити в майбутньому. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me