Огляд машини Apple Time Machine – оновлено 2020 рік

Огляд машини Apple Time Machine

Time Machine – це рішення для резервного копіювання для більшості шанувальників Apple, але хмара пропонує занадто багато переваг, щоб рекомендувати цю попередньо упаковану програму на основі апаратних засобів..


Кращі огляди в Інтернеті

Для багатьох користувачів macOS рідне резервне програмне забезпечення Apple, Time Machine, є першою і останньою лінією захисту від несправності жорсткого диска. А чому ні? Це простий у використанні, швидко та ретельно захищає ваші файли, і все безкоштовно.

Однак, хоча Time Machine може виконати роботу, її залежність від локального сховища означає, що ви не будете користуватися хмарою. Це означає, що ви втрачаєте рівень захисту, який ви отримуєте, зберігаючи ваші дані RAID-сервери в загартованому центрі обробки даних.

Для варіантів хмари розгляньте вибране Cloudwards.net, Backblaze та IDrive, або ознайомтеся з нашою найкращою резервною копією Mac у порівнянні зі статтею. У нас також є більш повний посібник із резервного копіювання в Інтернеті для користувачів Mac із більшою кількістю хмарних варіантів. В іншому випадку насолоджуйтесь нашим оглядом, коли ми детально описуємо плюси та мінуси Apple Time Machine.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Apple Time Machine

Особливості

Машина часу майже така ж безхарактерна, як може отримати інструмент резервного копіювання. Для багатьох користувачів це буде просто чудово; для інших це буде приводом для переходу на більш повнофункціональний інструмент резервного копіювання, наприклад CloudBerry Backup або навіть дублікатів (ознайомтеся з нашим оглядом CloudBerry Backup або оглядом Duplicati для отримання додаткових відомостей про ці дві послуги).

Мабуть, найбільша відсутність функції полягає в тому, що Time Machine не створює резервну копію до хмари. Це лише для місцевого зберігання. Крім того, це не дозволяє створити власний графік резервного копіювання. Ви можете перейти до автоматичного чи ручного резервного копіювання, і це все.

Однією з областей Time Machine переборює більшість варіантів резервного копіювання – це резервне копіювання всіх файлів, включаючи системні файли. Незважаючи на те, що це чудово, можна отримати можливість лише резервного копіювання певних типів файлів, оскільки виключення файлів – це ручний, стомлюючий процес.

Окрім призначення та автоматичного чи ручного резервного копіювання, єдиний інший реальний варіант, який ви отримуєте за допомогою Time Machine – це шифрування файлів, які отримують резервну копію чи ні..

Ціноутворення

Apple Time Machine безкоштовна з macOS. Однак вам потрібно придбати місцеве сховище. Одним із популярних варіантів для цього є власний бренд Apple з підтримкою Wi-Fi, Time Capsule.

Деякі марки мережевих накопичувачів (NAS) також сумісні з Time Machine, або ви можете використовувати зовнішній жорсткий диск, що використовує USB-з’єднання.

Простота використання

Time Machine поставляється заздалегідь встановленим на macOS, і, як ми обговоримо в розділі «Резервне копіювання файлів», нижче, в основному, автоматизовано. Єдине, що вам дійсно потрібно зробити, щоб створити резервну копію вашого жорсткого диска, це вибрати місце резервного копіювання.

Time Machine створює резервні копії всіх файлів, включаючи системні файли, за замовчуванням. З цієї причини в технічному обслуговуванні йде дуже мало, якщо ви не хочете обмежувати захищені об’єкти.

Якщо у вас локальний привід без багато місця, можливо, вам доведеться це зробити. У такому випадку ви будете вирізати свою роботу, оскільки ви повинні виключити кожен окремий об’єкт, який ви не хочете створити. Було б краще, якби Time Machine дав вам можливість виключити об’єкти за типом файлу.

Самі інструменти є досить простими, але він не потребує особливих складностей, враховуючи те, що мало він може зробити.  

Резервне копіювання файлів & Відновлення

Клацніть на машині часу, щоб розпочати налаштування свого резервного плану. Перше, що він попросить вас зробити, це вибрати резервне місце призначення.

Запуститься програма Time Machine.

Переконайтеся, що ви або підключили до комп’ютера локальний привід (відформатований для Mac) або, якщо ви хочете пофантазувати, підключились до капсули часу Apple. Time Capsule – це власний бренд зберігання Apple в Apple. Вони поставляються в розмірах 2 ТБ і 3 ТБ і підключаються за допомогою WiFi. Також працюють з пристроями iOS, Apple TV та ПК з Windows.

Машина часу не дає вам можливість економити до хмари. Це досить великий мінус в порівнянні з такими послугами, як CloudBerry Backup, який дозволяє вам вибрати з півсотні різних інтеграційних хмарних сховищ, включаючи Dropbox, Google Drive, Amazon S3 та Backblaze B2.

Щойно ви вибрали резервне місце, Time Machine почне резервне копіювання даних.

Перше резервне копіювання займе зовсім небагато часу, хоча буде швидше, ніж резервне копіювання до хмари. Після завершення Time Machine працюватиме у фоновому режимі та виконувати автоматичні резервні копії.

Time Machine зберігає погодинні резервні копії за попередні 24 години, щоденні резервні копії за попередні 30 днів та щотижневі резервні копії за всі попередні місяці. Резервні копії є поступовими, тому лише файли знову створюються резервними копіями, лише якщо вони були змінені.

Якщо ваш накопичувач заповниться, Time Machine автоматично видалить найстаріші резервні копії. З цієї причини слід подумати про те, що ви хочете використовувати зовнішній накопичувач, який значно більший, ніж ваш жорсткий диск.

Ви також можете створити резервну копію вручну в будь-який момент часу та повністю вимкнути автоматичне резервне копіювання.

Під час відновлення файлів ви можете вибрати останню версію або попередні версії, якщо такі є. Time Machine може також включати знімки, що зберігаються на жорсткому диску вашого пристрою. Ви можете використовувати їх для відновлення, якщо у вас немає негайного доступу до вашого жорсткого диска.

Перед відновленням файлу ви можете натиснути пробіл, щоб переглянути його та переконатися в тому, що ви хочете.

Крім того, ви можете відновити все, що ви створили резервну копію одразу з відновлення macOS.

Ви також можете скопіювати файли на інший Mac за допомогою “помічника з міграції”.

Безпека

Про безпеку Time Machine не можна сказати багато, оскільки це буде так само безпечно, як і збереження локального приводу. Втім, можна сказати, що, як правило, локальні диски – не найкращий засіб для захисту ваших даних.

Їх легко вкрасти та пошкодити. Хмарні сервіси зберігання даних, як Backblaze, тим часом зберігають ваші дані у захищених центрах обробки даних, розроблених для запобігання фізичних та віртуальних крадіжок.

Крім того, хмарні сервери зазвичай пропонують інфраструктуру RAID, тобто ваші файли зберігаються на декількох серверах для надмірності. Таким чином, якщо диск вийде з ладу, ви не втратите свої дані. Єдиний спосіб отримати такий рівень захисту для Time Machine – придбати RAID-накопичувач.

Єдина функція безпеки, яку ви отримуєте за допомогою Time Machine, – це перемикач шифрування, який ви можете вмикати або вимикати. Це зашифрує ваші файли, перш ніж надсилати їх на локальний диск.

Підтримка

Apple підтримує портал підтримки лише для Time Machine. Там ви знайдете посібники з початку роботи та усунення несправностей. Немає способу пошуку статей, але вам не потрібно: не так багато для перегляду. Що є в наявності, принаймні добре написано.

Якщо ви не можете знайти відповіді на свої запитання, ви можете зв’язатися зі службою підтримки Apple, що насправді непогано. Довідкові канали включають телефон та чат у прямому ефірі. Єдине справжнє питання – вам потрібно пройти майстра розгалуження, щоб насправді дістатися до цього каналу, і немає чіткого шляху для машини Time.

Як тільки ви перейдете на сторінку, яка дозволяє обирати підтримку в реальному часі, терміни очікування зовсім не довгі. Ми провели тести в суботу вдень, а очікування на чат було п’ять хвилин. Чекання на телефонну підтримку було два.

Apple також має форум користувачів, і, звичайно, ви завжди можете відвідати місцеве місце поклоніння Apple.  

Вирок

Якщо у вас немає нульового інтересу до резервного копіювання хмари і ви відчуваєте, що розвіваються на Apple Time Capsule, є порівняно мало причин не використовувати Time Machine. Він безкоштовний і відносно простий у використанні.

Резервне копіювання виконується автоматично і поступово щогодини за замовчуванням, і більшість комп’ютерів Apple набирають достатню кількість кінських сил, щоб процес не перешкоджав потоковій передачі на YouTube.

Якщо ви визначили цінність резервного копіювання в Інтернеті, можливо, ви можете розглянути більш багатий на функцію інструмент, як CloudBerry Backup, який підтримує локальну та хмарну резервну копію..

Якщо ви хочете використовувати як Time Machine, так і резервну копію в хмарі, радимо переглянути Backblaze. Він коштує лише 5 доларів на місяць, надає необмежений простір для резервного копіювання та резервне копіювання за типом файлу. Його простота робить його великим поєднанням з машиною часу.

Це все, що ми маємо сказати на тему Apple Time Machine. Ми не величезні шанувальники, але це робить роботу. Ми вітаємо ваші власні думки з цього приводу в коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me