Огляд Livedrive

Livedrive – це гідний інструмент резервного копіювання, який також пропонує трохи місця для зберігання. Однак послуга надзвичайно дорога, і ми мали незліченну кількість повідомлень про проблеми з оплатою та підтримкою. Хоча це нам подобається досить добре в нашому повному огляді, ми вагаємось, щоб рекомендувати його.


Кращі огляди в Інтернеті

Livedrive – це сервіс резервного копіювання, який був запущений у 2008 році та куплений J2 Global у 2014 році. Він націлений на малий бізнес та домашніх користувачів. Окрім пропонування резервного копіювання, у нього є також місце для зберігання даних, але нічого, що конкурує з найкращими хмарними послугами зберігання даних. У той же час, він також не входить до числа кращих постачальників резервних копій в Інтернеті, навіть завдяки чудернацькій функціональності та дорогим планам.

Livedrive розташований у Великобританії, що робить його придатним для наших кращих хмарних сервісів зберігання в Європі. Ми включили його до служби хмарного зберігання, але якщо ви переплутані в різниці між хмарним сховищем та резервним копієм, прочитайте наше пояснення. Щоб отримати більше варіантів, які не базуються на території США, прочитайте наш хмарний сховище за межами США.

Livedrive має цікаві функції, окрім звичайної, старої резервної копії, що дає вам необмежений простір для резервного копіювання своїх файлів, хороша простота використання та дотримання законодавства про конфіденційність у Європі. Проте це недешево і не містить ключових функцій, таких як шифрування нульових знань та двофакторна автентифікація. Також, за словами читачів читачів, питань рясніє оплатою та підтримкою; прокрутіть до нашого розділу коментарів внизу, щоб дізнатися більше про це.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи Livedrive

Особливості

Як резервне рішення, Livedrive досить середній, і ми детальніше підемо далі в цьому огляді. Однак, що відрізняє Livedrive від більшості конкурентів, це функція зберігання даних, яка називається портфель.

Портфель Livedrive дозволяє вам отримувати доступ та редагувати свої файли з різних пристроїв та в Інтернеті, обмінюватися великими файлами з родиною та друзями та вільний простір на комп’ютері. Якщо ви шукаєте спеціалізовані послуги хмарного зберігання, зверніться до наших оглядів хмарного сховища.

liverive-портфель

Портфель працює як зовнішній диск на вашому комп’ютері, тому він схожий на загальну модель синхронізації більшості хмарних служб зберігання даних.

Файли, які ви розміщуєте там, автоматично синхронізуються в Інтернеті. Потім ви можете отримати доступ до них та відредагувати їх за допомогою програми для настільних ПК, мобільного додатка чи веб-клієнта.

Якщо вам потрібно заощадити місце на жорсткому диску, ви можете зберігати файли лише в Інтернеті. Для відкриття вам доведеться завантажити їх. Дивіться тут посібник про те, як це зробити.

Як і хмарні служби зберігання даних, портфель дозволяє обмінюватися файлами з родиною та друзями та вільний простір на комп’ютері, зберігаючи файли у хмарі. Ви також можете відтворювати свої музичні файли з браузера.

liverive-веб-галерея

У веб-додатку є функція галереї, яка дозволяє переглядати резервні копії фотографій, але вона не відображала фотографії для нас після завантаження декількох. Хоча попередній перегляд фотографій справно працював.

liverive-фото-попередній перегляд

Детальніше про розширені функції резервного копіювання, включаючи гібридне резервне копіювання, читайте в нашому огляді BigMIND Home.

Ціноутворення

Резервне копіювання становить 8 доларів на місяць і забезпечує необмежену резервну копію для одного комп’ютера, а також дозволяє отримати доступ до своїх файлів через мобільний додаток. Однак вам доведеться придбати функцію резервного копіювання пам’яті, пов’язаної з мережею, окремо за 6,33 дол. США на місяць. При цьому він має відновлення, шифрування та версію файлів, що зберігає останні 30 версій ваших файлів.

Портфель коштує $ 16 на місяць і дає 2 ТБ місця для синхронізації. Він працює на настільних і мобільних пристроях і дозволяє обмінюватися файлами зі свого місця для зберігання. Він також зберігає останні 30 версій ваших файлів, щоб ви могли відновити попередню версію, якщо ви змінили щось, чого не хотіли. Крім того, ви можете створювати резервні копії фотографій зі свого телефону.

Це не дешево: ви можете отримати 2 ТБ хмарного місця для зберігання набагато менше із Sync.com або pCloud. Якщо ви зацікавлені, прочитайте наш огляд Sync.com та огляд pCloud, щоб дізнатися більше.

Pro Suite поєднує в собі попередні два плани, що дозволяє створювати резервні копії пристроїв та використовувати хмарний простір для зберігання даних за 25 доларів на місяць. Це дає 5TB місця для зберігання синхронізації та необмежений простір для резервного копіювання.

Можна створити резервну копію п’яти комп’ютерів, а також планшетів та мобільних пристроїв. FTP, SFTP та WebDAV також доступні разом із планом. Якщо ви не знайомі з цими методами доступу, ознайомтеся з нашими поняттями FTP та статтями WebDAV.

Хоча нам подобається ідея комбінувати простір резервного копіювання та синхронізувати сховище, ціна плану пакета Pro Suite досить крута, щоб конкурувати з більш дорогими рішеннями для синхронізації файлів і спільного використання файлів..

Користувачі Pro Suite отримують вбудовану підтримку NAS для кожного мережевого накопичувача або пристрою NAS, який вони хочуть створити для резервного копіювання. Вони можуть почати використовувати його, перейшовши до “Налаштування облікового запису” на веб-порталі та додавши папки на накопичувачі до їх резервного вибору. Якщо вам потрібна сильна підтримка NAS, ознайомтеся з нашою найкращою онлайн-резервною копією статті NAS.

Випробування Livedrive

Сервіс пропонує безкоштовну пробну версію на 14 днів з усіма планами. Скасувати це не просто, оскільки вимагає зателефонувати команді для скасування у Великобританії, що може дорого, якщо ви не звідти.

Існує більш простий метод в умовах використання. Це посилання, яке призводить до форми скасування, яку ви можете заповнити, щоб скасувати свій рахунок. Ми вважаємо, що це дешевий хід з боку Livedrive, оскільки це ускладнює користувачам скасування безкоштовної пробної версії.

Простота використання

Програма для настільних ПК кілька разів відставала під час нашого тестування, переважно під час додавання або видалення папок із резервного копіювання. Це потрібно зробити, оскільки Livedrive вимагає вибрати конкретні папки для резервного копіювання.

проживав-контролювати-центр

Ви отримаєте доступ до центру управління додатком через значок системного трея. Це простий у користуванні, в основному меню вгорі та в іншому вікні відображається вміст. Інтерфейс чудовий, але зрозумілий, і він вас не бентежить.

liverive-web

Веб-додаток показує пристрої, на які ви створили резервну копію, дозволяє завантажувати окремі файли та надає доступ до вашого портфеля, якщо він у вас є. Крім того, ви можете зайти до свого облікового запису, переглянути попередньо створені резервні фотографії в галереї або переглянути інформацію про підтримку.

Він не має багатьох функцій, тому він не переповнить вас. Ви можете переходити між ними за допомогою меню зліва, в той час як функції відображаються поруч із ним чітко та привабливо.

liverive-mobile

Мобільний додаток доступний для iOS та Android. Це швидко і полегшує доступ до вашої хмарної резервної копії. Ви також можете бачити файли, якими ви ділитесь, і відкривати свої музичні файли. Відтворення музики – це приємна функція, яка дозволяє створювати список відтворення та переглядати музику за виконавцем, альбомом, роком чи жанром.

Резервне копіювання файлів & Відновлення

Livedrive вибирає декілька папок за замовчуванням для резервного копіювання, включаючи робочий стіл, документи, зображення, музику та відео.

liverive-backup-select

Однак він виключає деякі файли, тому перегляньте список на його веб-сайті, щоб побачити, чи є вони важливими для вас. Вам доведеться вручну вибирати файли, які потрібно створити для резервного копіювання, оскільки Livedrive не може створити резервну копію за типом файлу. Якщо вам потрібна ця функція і вам подобається простий досвід користувача, ви можете отримати її за допомогою Backblaze. Прочитайте наш огляд Backblaze, щоб дізнатися більше.

liverive-планувальник

Визначивши резервну копію, ви можете вибрати кількість годин між скануваннями Livedrive на зміни файлів або встановити певний час для цього щодня.

Функція відновлення працює з настільного додатка. Для відновлення файлів потрібно вибрати комп’ютер, на якому ви створили резервну копію, а потім вибрати окремі файли або папки для відновлення. Ви можете використовувати веб-додаток і для завантаження окремих файлів.

Швидкість

Початкові резервні копії зазвичай займають багато часу, залежно від того, скільки даних ви маєте захистити. Щоб побачити, як Livedrive порівнює з іншими в полі резервного копіювання в Інтернеті, ми провели тести завантаження та завантаження за допомогою папки з блискавкою 1 Гб. Ми були на Wi-Fi підключенням з Белграда, Сербія, зі швидкістю завантаження 6 мегабіт в секунду та швидкістю завантаження 83 Мбіт / с..

Ми боролися з тестуванням Livedrive з другої спроби. Клієнт настільного ПК застряг при “розрахунку” часу завершення і не почав завантажувати. Однак, наші наступні спроби були більш успішними. В середньому на завантаження 1 ГБ даних знадобилося приблизно годину, що набагато повільніше, ніж теоретично потрібно 24 хвилини.

Завантаження не було повільним, оскільки це займало лише дві хвилини, що є близьким до теоретичного часу, який він повинен зайняти.

Однак, швидкість завантаження та завантаження не лише на Livedrive. Вони також залежать від вашого постачальника послуг Інтернету та від того, наскільки ви близькі до серверів у Великобританії.

Якщо ви виявите, що для завантаження резервної копії потрібна занадто велика пропускна здатність, ви можете зменшити її, перейшовши до “Налаштування”, натиснувши “Додатково”, а потім “Пропускну здатність”.

Безпека & Політика конфіденційності

Ви можете налаштувати Livedrive запитувати пароль при кожному запуску. Це корисно, якщо хтось краде ваш пристрій і намагається відновити ваші файли на ньому.

Livedrive має сервери у захищених центрах обробки даних у Великобританії. На сторінці безпеки зазначено, що у неї “три рівні фізичної безпеки даних”. У центрах обробки даних використовується моніторинг 24/7 для виявлення та запобігання вторгнення. Всі вони сертифіковані ISO 27001, що є стандартом для систем управління інформаційною безпекою.

Livedrive використовує 256-бітове шифрування AES для того, щоб скремтувати ваші файли перед завантаженням, але він зберігає ключ розшифровки, тому він не кваліфікується як нульове знання.

Ви можете знайти послуги, які є найкращими в нашій службі з нульовими знаннями. Один із них, SpiderOak ONE, – це також хмарне резервне копіювання. Якщо вас цікавить резервне копіювання знань, прочитайте наш огляд SpiderOak ONE, щоб дізнатися більше про його безпеку.

Нульові знання важливі, якщо ви турбуєтесь про свою конфіденційність. У розділі H політики конфіденційності Livedrive зазначено, що Livedrive може обмінюватися вашими персональними даними з юридичними та регулюючими органами, зовнішніми консультантами та будь-якою необхідною стороною для судового розгляду. Проте послуга відповідає Загальному регламенту захисту даних, який забезпечує належний захист для користувачів ЄС.

Livedrive не пропонує двофакторну автентифікацію для захисту вашого облікового запису, якщо хтось викраде ваш пароль, тому переконайтеся, що ви зробите надійний.

Підтримка

прожив підтримку

Розділ підтримки складається з поширених запитань та бази знань та функції, що показує стан обслуговування.

Поширені запитання та база знань завжди доступні, хоча функція пошуку може бути швидшою при поверненні результатів. Якщо ви не знайдете відповіді на своє запитання, можете подати квиток команді підтримки. Ви можете зв’язатися із службою підтримки з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. Середній час в Грінвічі Під час тестування ми отримали відповідь приблизно за годину, що добре.

Підтримка може бути покращена за допомогою додавання онлайн-чату та телефонної підтримки.

Вирок

Livedrive використовував окремі програми, але тепер все інтегровано, що дозволяє користувачам легко отримувати доступ до того, що їм потрібно. Її прихильність до GDPR також є плюсом, оскільки він використовував сумнівні положення у своїй політиці конфіденційності. Оскільки це не нульові знання, ви повинні подбати про вибір файлів, які ви хочете створити для резервного копіювання.

При цьому він використовує 256-бітове шифрування AES для того, щоб скремтувати ваші файли перед завантаженням. Однак він також не захищає ваш обліковий запис, оскільки двофакторна автентифікація недоступна. Попередній перегляд фотографій та простір синхронізації пам’яті є цінними доповненнями до його особливостей.

Швидкість завантаження та завантаження не має чим похвалитися, оскільки вони повільні. Це не дивно, якщо він не має глобальної мережі серверів. Майте це на увазі, якщо у вас є багато даних, які ви хочете створити для резервного копіювання.

Ціна також не є великою ціною, і не може конкурувати з іншими службами серед наших оглядів онлайн резервного копіювання. Чи переваги Livedrive перевищують його витрати? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me