Огляд Jottacloud – оновлено 2020 рік

Огляд Jottacloud

Дуже доступний постачальник резервних копій з великою швидкістю завантаження, Jottacloud не вистачає більшої кількості імен на ринку завдяки відсутності копіювання на рівні блоку та сумнівної безпеки. Прочитайте все про них у нашому повному огляді Jottacloud.


Кращі огляди в Інтернеті

Jottacloud – це сервіс резервного копіювання, змішаний з особливостями та дизайном служби хмарного зберігання. Він походить з Норвегії, що сприймає приватне життя.

Він порівняно недорогий і простий у використанні. Крім того, він має функції синхронізації та спільного використання, додаток для фотографій, який керує вашими фотографіями, інструмент командного рядка тощо. Також буде створено резервну копію всіх типів файлів. Вам також не доведеться турбуватися про те, що не вистачить резервного простору, оскільки це необмежено.

Однак, у сервісу є і недоліки, зокрема відсутність копіювання файлів на рівні блоку та приватне шифрування. Це великі промахи, якщо врахувати більшість найкращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті.

Jottacloud може бути не найкращим вибором для всіх, але спробувати його можна легко завдяки своїм вільним планам. Якщо ви хочете дізнатися більше про це спочатку, дотримуйтесь нас, коли ми детальніше розберемося в цьому огляді Jottacloud.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Jottacloud

Особливості

Jottacloud дозволяє створювати резервні копії персональних та ділових комп’ютерів у хмарі. Він також може створювати резервні копії мережевих пристроїв зберігання даних та зовнішніх накопичувачів. Після завершення резервного копіювання ви можете бути впевнені, що не втратите файли через збої на жорсткому диску або інші програмні збої.

На відміну від типових служб резервного копіювання, Jottacloud надає можливість синхронізації пристроїв та обміну файлами. Синхронізація пристрою, тому ваші фотографії, документи, відео та інші файли відображаються на кількох пристроях, тобто вам не доведеться переносити їх вручну. Зміни в цих файлах також відображаються.

Jottacloud також пропонує онлайн-архів, тому ви можете переміщати файли до нього, якщо вам потрібно звільнити місце на комп’ютері.

Обмін файлами дозволяє вам обмінюватися резервними файлами з товаришами по команді та друзями, тому вам не доведеться використовувати USB-накопичувачі, зовнішні накопичувачі та інші пристрої для їх надсилання. Jottacloud дозволяє створювати посилання для спільного доступу, тоді як додаток Jottacloud Photos дозволяє публікувати повідомлення безпосередньо у Facebook чи Twitter.

Ці функції є спільними для кращих хмарних сервісів зберігання, але деякі резервні сервіси мають їх. IDrive та SpiderOak ONE виділяються серед тих, хто робить, тому що вони є одними з наших найкращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті. Ви можете прочитати більше про них у нашому огляді IDrive та огляді SpiderOak ONE. Якщо вам не зрозуміло, чим відрізняється резервне копіювання та сховище, прочитайте наше пояснення.

фотографії jotta

Медіа-ентузіасти будуть раді дізнатись, що Jottacloud дозволяє завантажувати фотографії та відео та керувати ними в додатку, призначеному для такої мети. Крім того, Jottacloud Photos не стискає фотографії та відео. Він підтримує безліч форматів, включаючи RAW. Ви також можете передавати завантажене відео у свій веб-переглядач чи пристрій.

Jottacloud Photos також дозволяє створювати альбоми та ділитися своїм вмістом, що не є звичайним рішенням для резервного копіювання. Найбільш помітним винятком є ​​BigMIND Home, який укомплектований функціями, включаючи розпізнавання обличчя та текстове зображення для фотографій. Ви можете дізнатися більше про BigMIND Home в нашому огляді BigMIND Home.

Jottacloud дозволяє також переглядати файли документів, використовуючи Office Online. Ви також можете використовувати Office Online для створення документів.

Якщо ви користувач живлення, ви будете раді дізнатися, що у Jottacloud є клієнт командного рядка, який ви можете використовувати для резервного копіювання папок..

Jottacloud доступний для Windows, macOS та Linux, і він може працювати на настільних комп’ютерах, серверах, пристроях NAS і навіть Raspberry Pi.

Інші функції, поширені серед хмарних сервісів резервного копіювання, включають резервне копіювання зображень, планування та версію файлів. Версія файлів дозволяє відновити попередні версії файлів, якщо ви внесете небажані зміни файлів або стаєте здобиччю для викупу. Якщо ви хочете отримати додатковий захист від нього, ознайомтеся з нашим посібником із захисту програмного забезпечення.

Реалізація Jottacloud зберігає лише останні п’ять версій, тому, якщо вам потрібно більше, прочитайте нашу кращу онлайн-резервну копію для збору версій версій.

Jottacloud може запускати безперервне резервне копіювання, а це означає, що він буде запускати резервну копію кожного разу, коли ви редагуєте резервний файл або додаєте новий файл у папку з тегом для резервного копіювання.

До відсутніх функцій відносяться додаткові резервні копії та можливість резервного копіювання на локальному пристрої, що означає, що ви не можете користуватися гібридним резервним копією. Приватне шифрування теж відсутнє, але ми про це поговоримо в розділі “безпека”. Якщо функції резервного копіювання вам цікаві, зверніться до нашої бібліотеки онлайн-резервних копій, щоб дізнатися більше.

Огляд функцій Jottacloud

Логотип Jottacloudwww.jottacloud.com

Починається від $ 660 на місяць для необмежених планів GBAll

Резервне копіювання

Резервне планування

Безперервне резервне копіювання

Інкрементальне резервне копіювання

Резервне копіювання на основі зображень

Резервне копіювання зовнішнього диска

Резервне копіювання NAS

Резервне копіювання сервера

Гібридна резервна копія

Резервне копіювання мобільних пристроїв

Необмежена резервна копія

Необмежені пристрої

Швидкість затухання

Копіювання файлів на рівні блоку

Багатопотокове резервне копіювання

Відновлювати

Служба відновлення кур’єра

Доступ до браузера

Доступ до мобільних додатків

Версія

Збереження файлу видалено

Безпека

Приватне шифрування

Шифрування на відпочинок

Шифрування в режимі транзиту

Протокол шифрування
256-бітний AES

Двофакторна автентифікація

Загартовані центри даних

Налаштування проксі-сервера

Сумісний з HIPPA

Підтримка

24/7 Підтримка

Підтримка чату в прямому ефірі

Підтримка телефону

Підтримка електронної пошти

Форум користувачів

База знань

Різне

Файлообмінник

Синхронізація пристрою

Безкоштовний період випробовування

Ціноутворення

Jottacloud має шість планів, розділених між домашніми та діловими користувачами. Двоє безкоштовно.

Приємно, що у Jottacloud є два вільних плани. Інші сервіси резервного копіювання, такі як Backblaze та CrashPlan for Small Business, не пропонують безкоштовне резервне копіювання. І все-таки 5 Гб – це невеликий вибір, коли йдеться про резервну копію комп’ютера, але достатньо спробувати послугу.

Крім того, персональний план коштує майже вдвічі дорожче, ніж Carbonite та Backblaze, обидва вони також пропонують необмежену кількість резервних копій. Проте ні Carbonite, ні Backblaze не пропонують функції синхронізації пристрою та обміну файлами. Особистий план Jottacloud становить 7,92 дол. США на місяць, але ціна знижується до 6,59 дол. США на місяць, якщо ви платите за весь рік, що становить 79,19 дол..

Для отримання додаткової інформації про сервіси, що пропонують необмежену кількість резервного простору, ознайомтеся з нашим кращим необмеженим оглядом резервного копіювання в Інтернеті.

Сімейний план становить $ 11,36 на місяць і забезпечує 5 ТБ резервного простору для п’яти користувачів. Якщо ви платите за рік наперед, ціна становить 9,46 долара на місяць або 113,61 долара на рік.

Jottacloud також має два преміальні плани для бізнесу. Business Small може вмістити двох користувачів, які поділяють 1 ТБ резервного простору. Це $ 7,92 або 95 $ за рік. Оплата за рік вперед не дає вам знижки.

Те саме стосується Business Large, який надає однакову кількість місця, але дозволяє мати необмежену кількість користувачів. Це $ 11,36 на місяць або 136,34 $ на рік.

Обидва плани мають хорошу цінність. Найближчі до них відповідні бізнес-плани Acronis True Image та IDrive, але вони дорожчі. План премії Acronis True Image Premium 1 ТБ становить 8,33 дол. США на місяць лише для одного комп’ютера, тоді як план IDrive 1,25 ТБ – 31,22 дол. США на місяць.

Якщо у Jottacloud у вас не вистачає місця, ви можете отримати 1 ТБ за додаткові $ 6,72 на місяць. Бізнес-плани включають інструменти адміністратора, такі як консоль адміністратора та створення звітів. Також доступний єдиний вхід. Ціни для бізнесу без ПДВ.

Простота використання

Зареєструватися в Jottacloud легко. Після цього ви отримуєте безкоштовну підписку, яку можете оновити пізніше. Щоб налаштувати резервну копію, потрібно завантажити та встановити настільний клієнт.

Він працює в Windows та macOS. Якщо ви працюєте в команді Penguin, проконсультуйтеся в нашому найкращому онлайн-резервному резервному режимі для Linux.

папки jotta-default-резервні копії

Установка займає лише небагато часу. Після цього потрібно увійти до свого облікового запису. У наступному вікні відображаються папки за замовчуванням, вибрані Jottacloud для резервного копіювання. У Windows це “робочий стіл”, “мої документи” та “мої фотографії”. Якщо вони вам не потрібні, ви можете зняти галочку та включити інших, коли ви входите в програму.

Після показу папок за замовчуванням Jottacloud надає можливість увімкнути синхронізацію, а також змінити місце розташування папки синхронізації за замовчуванням..

jotta-desktop-app

Дизайн настільного клієнта не належить до найкрасивіших, які ми перевірили, але теж не серед потворних. Нам подобається, як це просто і зрозуміло. Кнопки вгорі дозволяють ініціювати процеси резервного копіювання чи відновлення, переглядати передачі або отримувати доступ до налаштувань. Також є панель пошуку, але вона не працює для нас.

Це означає, що це незграбно, тому що потрібно вибирати файли, які потрібно створити в резервному режимі, або перетягувати їх через центральну панель.

Інші рішення включають можливість вибору найпоширеніших типів файлів або ієрархії дерев, яка дозволяє швидко знаходити потрібні файли. Jottacloud вимагає пройти вашу файлову систему та вибрати папки для резервного копіювання. Ви можете вибрати лише папки, а не окремі файли.

файли, підтримувані jotta-файлами

Нещодавно веб-клієнт оновив свій інтерфейс, і це показує. Це швидкий і простий у використанні. Ви користуєтесь меню ліворуч для навігації між резервними копіями, фотографіями, сміттям, підтримкою чату, налаштуваннями та сторінкою пам’яті оновлення. Крім цього, меню у верхньому правому куті дозволяє вам побачити, скільки місця у вас залишилось, встановити додаток та вийти з системи.

jotta-web-sync-page

Для синхронізованих, резервних копій, спільних та архівованих файлів є окремі представлення даних. Ви можете завантажувати файли у свій простір синхронізації Jottacloud, але ви не можете завантажувати його в резервне місце. Для завантаження потрібно вибрати файли за допомогою меню «+» або перетягнути їх. Завантаження в архів працює так само, з тією різницею, що ці файли не синхронізуються з іншими пристроями.

jotta-mobile-додаток

Мобільний додаток доступний для Android та iOS. Він привабливий і простий у використанні. Він дозволяє автоматично створювати резервні копії фотографій і відео, але він не може створювати резервну копію ваших мобільних даних. Якщо вам це потрібно, ви можете використовувати IDrive або BigMIND Home. Щоб дізнатися більше, прочитайте нашу кращу статтю резервного копіювання для мобільних пристроїв.

Проте мобільний додаток Jottacloud дозволяє синхронізувати файли на інших пристроях, звільняючи місце, завантажуючи фотографії та видаляючи їх із телефону та завантажуючи файли з хмари для офлайн-використання.

У нас не виникало проблем, але деякі давні користувачі повідомляли про помилки в Google Play Store. У додатку 3,7-зірковий рейтинг і понад 10 000 завантажень.

файли, підтримувані jotta-файлами

Резервне копіювання файлів & Відновлення

Вам потрібно відкрити додаток для настільних ПК та натиснути вкладку «резервна копія», щоб створити план резервного копіювання. Далі ви можете перетягнути папки через вікно програми або натиснути «Додати папку», щоб вибрати їх за допомогою програми провідника файлів. Після цього розпочнеться резервне копіювання, і ви можете додати папки за потребою.

папки jotta-add-add

Процес простий, але обмежений. Ви можете створювати резервні копії лише папок, а не окремих файлів або всього диска. Більшість сервісів резервного копіювання, які ми розглядаємо, можуть створювати резервні копії на рівні файлів. Jottacloud говорить, що “будь-який тип файлів може зберігатися”, і правда в цьому, ми не мали проблеми з завантаженням будь-якого поширеного типу файлів або виконуваних файлів.

Ви можете виключити файли та папки зі своєї резервної копії, але ви не можете виключити типи файлів, як це можливо, за допомогою багатьох інших інструментів резервного копіювання..

jotta-backup-розклад

Jottacloud дозволяє виконувати автоматичне резервне копіювання, яке є безперервним, або планувати його. Ви можете створювати резервні копії щодня у визначений час, щоденно або у вихідні дні. Крім того, ви можете вказати, як довго повинна працювати резервна копія. Якщо ви хочете, ви також можете створити власний графік.

Планування Jottacloud не настірно настроюється, як деякі кращі інструменти. Наприклад, Acronis True Image має більше варіантів, включаючи щомісячне резервне копіювання та резервне копіювання на події. Він також може надсилати вам сповіщення про ваш статус резервного копіювання. Дізнайтеся більше про це в нашому огляді Acronis True Image.

Більша помилка для Jottacloud полягає в тому, що він не виконує додаткові резервні копії на рівні блоків. Інкрементальна резервна копія передає лише змінені частини файлу, а не передає їх усі. Це економить час та пропускну здатність. Більшість сервісів резервного копіювання, включаючи IDrive, BigMIND Home та Carbonite, можуть виконувати додаткові резервні копії.

jotta-відновити-почати

Процес відновлення також дозволяє лише відновити папки з резервної копії. Щоб відновити свої дані, вам потрібно натиснути кнопку «відновити». Далі виберіть файл або папку, яку ви хочете відновити, і натисніть кнопку «розпочати завантаження». Потрібно вказати, до якої папки ви хочете відновити, але немає можливості відновити до початкового місця, як ви отримаєте з багатьма службами резервного копіювання..

jotta-відновлення готове

Ви також можете використовувати процес відновлення, щоб отримати дані зі свого сміттєвого відра, фотографій чи архіву, що зручно.

Процеси резервного копіювання та відновлення прості, якщо у вас простий план резервного копіювання з невеликою кількістю файлів і папок. Все ускладнюється, коли ви додаєте до списку багато файлів і папок. Крім того, ви не можете створити кілька резервних планів або складних.

Швидкість

Jottacloud зберігає свої центри обробки даних у Норвегії, тому чим ближче ви знаходитесь до цієї країни, тим краще буде швидкість вашого зв’язку. Ваша швидкість залежить також від вашого постачальника послуг Інтернету.

Для перевірки сервісу ми використовували Ethernet-з’єднання в Белграді, Сербія, який мав швидкість завантаження 10 мегабіт в секунду і швидкість завантаження 31 Мбіт / с. Теоретично ці швидкості повинні допомогти нам завантажити нашу тестову папку 1 Гб приблизно за 14 хвилин і завантажити її трохи більше чотирьох хвилин без накладних витрат..

Перша спроба:
Друга спроба: Середня:
Час завантаження00:22:4400:22:3800:22:41
Час завантаження00:06:3500:06:3500:06:26

Jottacloud не був близький до теоретичного часу, але все ж був швидким порівняно з іншими службами. Середня швидкість завантаження становила 22 хвилини та 41 секунду. Однак швидкість завантаження була меншою, ніж повинна бути. Щоб завантажити нашу папку-блискавку на 1 ГБ, знадобилося шість хвилин і 26 секунд.

jotta-пропускна здатність-дросель

Якщо процеси резервного копіювання та відновлення перешкоджають вашій роботі, ви можете зменшити швидкість завантаження та завантаження з меню налаштувань.

Безпека

Протокол TLS / SSL захищає ваші файли під час переходу з комп’ютера на сервер. Після того, як вони там, Jottacloud використовує 256-бітове шифрування AES для того, щоб сканувати ваші файли в спокої.

При цьому Jottacloud створює та керує вашим ключем шифрування і не підтримує створені користувачем ключі. Цей метод швидкий і зручний, але ваші дані загрожують, якщо сервери будуть порушені або працівник шахрая вирішив заглянути до ваших даних..

Jottacloud не підтримує приватне шифрування, оскільки це суперечить його можливості перегляду, спільного використання та синхронізації файлів. Тим не менш, люди, занепокоєні конфіденційністю, можуть вирішити це питання. Ми розповімо більше про конфіденційність у наступному розділі.

Якщо приватне шифрування є обов’язковим для вас, ви можете розглянути IDrive, Carbonite, SpiderOak ONE та інші з наших оглядів онлайн-резервних копій..

Jottacloud має двофакторну аутентифікацію. Якщо це ввімкнено, під час входу з незнайомого комп’ютера вам потрібно ввести код безпеки на додаток до звичайних облікових даних. Це допомагає запобігти доступу до вашого облікового запису всім, хто викрав ваші облікові дані.

Конфіденційність

Через відсутність приватного шифрування важливо, щоб політика конфіденційності була сильною. Факт, що Jottacloud базується в Норвегії, країні, яка має найкращі закони про конфіденційність у світі, іде на користь. Законодавчі норми не дозволяють провайдеру шпигувати і не грати добре з програмами спостереження в США, наприклад PRISM.

Jottacloud обіцяє, що він не буде контролювати інформацію, яку ви зберігаєте в своїй гарантії конфіденційності. Тут також сказано:

 • Він не передасть власні дані користувачам, якщо не буде представлений ордер Норвезького закону.
 • Він не буде обмінюватися, зберігати чи обробляти дані користувачів через сторонні сервіси, такі як Amazon.
 • Його працівники не відкриватимуть, не матимуть доступу чи читатимуть ваші файли без вашого письмового згоди.
 • Її працівники повинні підписати угоди про нерозголошення.

Однак політика конфіденційності говорить, що деякі дані будуть передані. У ньому написано: “Коли ви завантажуєте файли в Jottacloud, ви також надсилаєте інформацію про файлову систему, включаючи назви файлів та каталогів. Файли зашифровані шаром захищеного сокета (SSL) під час передачі. “

Усі сервіси резервного копіювання використовують таку інформацію для підтримки процесу резервного копіювання, і політика конфіденційності говорить про це. Він також говорить, що Jottacloud не продаватиме та продавати вашу електронну адресу чи розголошувати ваші особисті дані третім сторонам. Крім того, Jottacloud дотримується Загальних регламентів ЄС щодо захисту даних. Ви можете дізнатися більше про закон про конфіденційність ЄС у нашому посібнику з GDPR.

Політика конфіденційності Jottacloud не має підозрілих застережень, і компанія дотримується норвезьких законів про конфіденційність та GDPR. Однак, лише приватне шифрування гарантує конфіденційність ваших файлів поза тінню сумнівів.

Підтримка

Якщо ви зіткнулися з проблемою, ви можете переглядати довідковий центр або зв’язатися зі службою підтримки через чат або телефон.

jotta-help-center

Довідковий центр розділений на категорії, щоб допомогти вам знайти відповідь на свою проблему. Якщо це виявляється складно, ви можете шукати його за допомогою панелі пошуку. Деякі статті є тонкими, однак у більшості є достатня кількість інформації та скріншотів. Вони також зрозумілі.

Якщо у довідковому центрі немає відповіді, ви можете звернутися до служби технічної підтримки. Це можна робити лише в будні дні, однак з 9:00 до 17:00. для підтримки телефону та з 9:00 до 8:00. для чату. Часовий пояс UTC + 2. Ми задавали кілька запитань через чат, і команда швидко відповіла. Відповіді теж були корисними.

jotta-support-chat-window

Вирок

Jottacloud не позначає всі хмарні резервні копії. Не вистачає додаткового резервного копіювання, розширених варіантів планування та можливості створення декількох і складних планів резервного копіювання. Крім того, це дозволяє лише вибирати папки для резервного копіювання. Оскільки він має функції з довідника хмарного зберігання, він не має приватного шифрування.

Однак це означає, що ви можете використовувати ці функції для синхронізації та обміну своїми файлами. Jottacloud також дозволяє відтворювати відео та переглядати фотографії за допомогою програми Jottacloud Photos. Ви також можете відкривати, створювати та редагувати документи Office завдяки службі Office Online. Просунуті користувачі користуються інструментом командного рядка.

Послуга порівняно дешева і пропонує необмежену кількість резервних копій. Швидко завантажується файли. Це не можна сказати про швидкість завантаження, яка просто жахлива.

Зрештою, Jottacloud – мішана сумка. Незалежно від того, чи буде він відповідати вашим потребам, зводиться до того, чи будете ви отримувати більше від своїх функцій сховища, ніж ви збираєтеся втратити, не маючи функцій резервного копіювання в хмарі.

Що ви думаєте про Jottacloud? Розкажіть нам у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map