Огляд IDrive – оновлено 2020 рік

Огляд IDrive

IDrive входить до числа найкращих постачальників резервних копій в Інтернеті завдяки безлічі функцій, гідному ціноутворення та зручності використання. Однак читачі повідомили про деякі проблеми, пов’язані зі швидкістю, і щомісячних планів немає. Прочитайте наш повний огляд IDrive, щоб побачити, чи він для вас.


Слайдер1

Слайдер2

Слайдер3

Слайдер4

Слайдер5

Слайдер6

Попередній

Далі

IDrive – це програмне забезпечення хмарного резервного копіювання, яке забезпечує цілий ряд функцій, як з точки зору фактичного процесу резервного копіювання, так і з більш незвичайних функцій, таких як хмарна синхронізація та обмін файлами. 

Про конфіденційність та безпеку сервісу не так вже й погано сказати, що забезпечує добре продуманий продукт. Щоб отримати детальнішу інформацію про те, чому нам це подобається, продовжуйте прокручувати та читайте наш повний огляд IDrive.

Окрім того, що сам процес резервного копіювання багатий на функції, сервіс виконує хороший захист ваших даних як від випадкових втрат, так і від навмисного проскоку. Його цінові плани також розумні, навіть пропонуючи абсолютно безкоштовний план без обмеження часу, але, на жаль, без необмежених планів. Обслуговування клієнтів також відмінне, а швидкість передачі пристойна, але може бути кращою.

Ми порушимо все це вниз, переходячи через кожен розділ огляду, тому продовжуйте читати, якщо це звучить як пакет, який вас зацікавив би. Однак, якщо відсутність необмежених і щомісячних планів є для вас вимикачем угод. , перейдіть до нашого списку кращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті, щоб знайти альтернативи.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для IDrive

Особливості

IDrive – це неймовірно насичений функціоналом сервіс, і йому вдається поставити галочку у кожному полі нашого списку функціональних можливостей, який ми хотіли б побачити у хмарному резервному копії. Насправді він навіть включає можливості синхронізації та спільного використання, що дозволяє конкурувати не тільки з іншими сервісами резервного копіювання, але і з хмарними рішеннями для зберігання даних, такими як Dropbox.

Настільний клієнт доступний в операційних системах Windows і Mac, але не в Linux. Хоча ви все ще можете користуватися сервісом на машині Linux, використовуючи веб-клієнт, ви можете перевірити наш список найкращих хмарних резервних копій для Linux, щоб знайти службу, яка пропонує спеціалізований настільний клієнт для операційної системи.

Що стосується самих функцій резервного копіювання, IDrive підтримує зображення на основі зображень, NAS, мобільний, зовнішній жорсткий диск та гібридне резервне копіювання, все це можна робити на постійній або плановій основі. Ми детальніше розглянемо ці функції в розділі резервного копіювання та відновлення файлів далі, тож тепер давайте подивимось, що ще може запропонувати IDrive.

Якщо файл або папку видалено, вона залишається в архіві IDrive, поки ви не видалите її вручну, гарантуючи, що випадково нічого не буде втрачено. Те саме стосується попередніх версій файлів, що дозволяє легко відновити будь-які внесені вами зміни.

IDrive-Trash

IDrive також пропонує мобільні додатки для Android та iOS, і на відміну від інших служб, таких як SpiderOak ONE, ці програми дозволяють виконувати резервні копії мобільного пристрою, а не просто виконувати функції порталу управління вашими резервними копіями даних на робочому столі.

Якщо резервне копіювання фотографій важливе для вас, можливо, вам сподобається функція “тимчасової шкали” IDrive, яка доступна у веб-клієнта та мобільних додатків, а також надає вам вид галереї фотографій для легшого перегляду.

IDrive-Timeline

Особливості синхронізації та спільного використання IDrive

Щось дійсно відрізняє IDrive від більшості його конкуренції, це включення того, що, як правило, вважається хмарним сховищем. 

Ви можете налаштувати папки синхронізації, які автоматично синхронізують їх вміст між пристроями, і це також ефективно подвоює ваш простір пам’яті, оскільки заповнення цієї папки не потрапляє у ваше резервне сховище. Це означає, що ви можете використовувати IDrive як альтернативу таким додаткам, як Google Drive або pCloud, на додаток до його функції в режимі онлайн резервного копіювання.

Налаштування папки – дуже простий процес, і після її налаштування ви можете перемістити її куди завгодно, а також увімкнути селективну синхронізацію, щоб запобігти синхронізації певних файлів або папок на певних пристроях. На відміну, наприклад, від SpiderOak ONE – який пропонує однаковий функціонал – папка не повинна бути частиною вашої звичайної резервної копії..

IDrive-Move-Sync-Folder

Для доступу до функції спільного доступу потрібно використовувати веб-клієнт IDrive. Якщо це не включати в додаток для настільних ПК, це виглядає як незвичайний вибір, але незалежно від того, веб-клієнт простий у використанні, а також забезпечує огляд усіх ваших пристроїв. Щоб надати спільний доступ до файлу чи папки, все, що вам потрібно зробити, це вибрати предмет у веб-клієнті, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть пункт «Надати доступ»

IDrive-Share

Це відкриє діалог, де ви можете ввести адресу електронної пошти людини чи людей, з якими ви хочете поділитися, а також встановити їхні привілеї доступу, дозволяючи одержувачу або переглядати, або редагувати файл. На жаль, ви не можете просто скопіювати посилання, це означає, що вам потрібно надіслати запрошення на спільний доступ електронною поштою.

Ціноутворення

IDrive пропонує широкий спектр планів, хоча більшість з них призначені для бізнес-користувачів. Вам забезпечено велику кількість місця для зберігання, а також необмежену кількість пристроїв з усіма планами, і є навіть абсолютно безкоштовний базовий план без обмеження в часі.

Найдешевший особистий план дає обмеження на зберігання у 2 ТБ за ціною 69,50 долара на рік, що цілком розумно. 

При цьому інші сервіси, такі як Backblaze (читайте наш огляд Backblaze) та Carbonite, пропонують необмежену кількість пам’яті, а у випадку з Backblaze ціна насправді трохи нижча (60 доларів на рік), ніж найдешевший план IDrive. Якщо двох-п’яти терабайт вам недостатньо, перегляньте наш список найкращих необмежених хмарних сервісів резервного копіювання або перейдіть до нашого порівняння Carbonite vs. Backblaze.

На жаль, не існує плану, який дозволяє платити за місяць, тож ваш єдиний варіант – платити за весь рік вперед. Це невеликий недолік, особливо якщо ви не впевнені, що хочете так довго дотримуватися послуги. На щастя, є основний безкоштовний план, який постачається з 5 Гб пам’яті, що дозволяє ретельно протестувати його, перш ніж приступити до повного року.

На відміну від інших сервісів, що мають безкоштовну пробну версію, базовий обліковий запис не обмежений часом, тому якщо вам потрібно створити резервну копію лише невеликої кількості даних, ви можете це зробити постійно, повністю безкоштовно. Крім того, IDrive наразі продається, пропонуючи свої особисті плани на 2 ТБ та 5 ТБ за $ 52,12 та 74,62 долара відповідно для користувачів, які підписалися на перший рік.

Незалежно від того, який план ви вибрали, ви можете створити резервну копію необмеженої кількості пристроїв за допомогою одного облікового запису, будь то настільні машини, планшети чи смартфони. Усі платні особисті плани також дають вам одну експрес-резервну копію IDrive на рік, тоді як відновлення коштує $ 99,50 за запит, плюс додаткові збори за доставку для клієнтів за межами США.

IDrive-IDrive-Express-Policy

Простота використання

Інтерфейс IDrive представляє чистий вигляд і його легко обернути головою. Все, що вам потрібно, легко доступне в головному меню клієнта. І веб-інтерфейс, і мобільний додаток аналогічно добре розроблені та прості у роботі.

Клієнт робочого столу розділений на шість основних областей, усі вони розташовані в головному меню зліва на вікні. Це: “резервне копіювання”, “відновлення”, “планувальник”, “синхронізація”, “резервне копіювання сервера” та “настройки”.

На вкладці “Резервне копіювання” ви можете вибрати, які файли чи папки слід створити, створити резервну копію, побачити хід роботи резервної копії під час її роботи та переключитися між резервними копіями на свій акаунт IDrive або на локальний пристрій.

IDrive-Server-Backup-Tab

На вкладці “відновлення” ви знайдете огляд усіх своїх пристроїв та файлів, створених із резервної копії для кожного. Тут ви можете вибрати папки з пристрою, щоб завантажити або відновити їх – на нове або вихідне місце – а також видалити резервні дані.

IDrive-Restore-Tab

Ви також можете скористатися функцією «знімки», щоб знайти файли, резервні копії до певної дати, і натисніть «переглянути сміття», щоб знайти видалені елементи.

IDrive-знімки

На вкладці “Планувальник” ви знайдете елементи керування для автоматичного резервного копіювання. Ви можете встановити щоденний графік або вибрати конкретні дні, в які потрібно здійснювати резервне копіювання.

IDrive-Scheduler-Tab

На вкладці “Синхронізація” ви знайдете простий огляд вашої папки синхронізації, що складається з ярлика до самої папки та кнопки для переміщення її на нове місце.

IDrive-Sync-Tab

Вкладка “резервне копіювання сервера”, ймовірно, не зацікавить більшість користувачів, але тут ви можете вибрати різні типи серверів для резервного копіювання, включаючи MS SQL, Oracle, Exchange та інші. Натиснувши на “резервну копію” або “відновити” одну з них, відкривається діалог входу для самого сервера перед початком операції.

IDrive-сервер-резервне копіювання-підказка

Нарешті, у розділі “Налаштування” ви можете увімкнути безперервне резервне копіювання, процесора чи передачу даних, а також налаштувати інші налаштування, наприклад сповіщення та виключення файлів.

IDrive-Settings-Tab

IDrive Mobile App та веб-клієнт

IDrive також має відмінний веб-клієнт, який дозволяє виконувати всі ті ж завдання, що і його настільна версія. Зайшовши на приладну панель, ви отримуєте поглиблений контроль над кожним пристроєм, навіть дозволяючи віддалено ініціювати резервну копію або відновити дію.

IDrive-Web-Dashboard

Що стосується мобільного додатку, то його головна мета – допомогти вам використовувати IDrive для резервного копіювання відео та фотографій, що зберігаються на вашому телефоні та планшеті. На головному екрані програми розміщено огляд усіх ваших фотографій, які ви ще маєте створити для резервного копіювання в хмару, а також кнопку резервного копіювання, щоб швидко перенести їх у ваше місце зберігання IDrive.

IDrive-Mobile-додаток

Функція часової шкали для фотографій та відео також доступна з мобільного додатку, а також усіх ваших синхронізованих папок. На вкладці “Доступ та відновлення” відображаються всі ваші пристрої, на яких ви можете натиснути, щоб переглянути та завантажити всі дані, резервні копії на зазначені пристрої.

IDrive-Mobile-Restore

Нарешті, ви також можете використовувати цю програму для керування всіма папками, якими ви поділилися з іншими, і тими, якими ви поділилися з вами.

Резервне копіювання файлів & Відновлення

IDrive має надзвичайно багатий набір функціональних можливостей, коли справа доходить до його основної мети – резервного копіювання пристроїв у хмару. Дані можна створити резервну копію або як окремі файли або папки, або як повне зображення вашого жорсткого диска. Ви можете створити резервну копію необмеженої кількості настільних машин, мобільних пристроїв та серверів локально, у хмарі або як гібрид обох.

Після вашого початкового входу в систему IDrive клієнт автоматично включає декілька папок для резервного копіювання, включаючи ваші папки «документи», «музика», «відео», «зображення» та «настільний ПК».. 

Потім ви можете видалити ці та додати інші папки вручну, натиснувши кнопку «змінити…» на вкладці «резервна копія». Якщо ви хочете виконати резервне резервне копіювання, ви можете просто натиснути кнопку «резервна копія зараз» на цій же вкладці.

IDrive-Change-Backup

IDrive також підтримує багатопотокові та блокові передачі. Перший означає, що IDrive може переносити декілька файлів одночасно, значно збільшуючи швидкість передачі за рахунок більшого завантаження процесора. Тим часом алгоритм рівня блоку збільшує швидкість подальших резервних копій і зберігає дані, скануючи кожен файл і завантажуючи лише ті частини, які були змінені.

Ви можете вибрати терміни плану резервного копіювання в розділі «планувальник» клієнта IDrive, який може бути щогодинним або щоденним. Якщо ваш комп’ютер вимкнено та пропущено завантаження, ви можете сказати IDrive, що він автоматично почне завантажувати, коли ваш пристрій увімкнеться, а також надішле його електронною поштою, коли це вдасться або не вдасться зробити резервну копію..

Ви також можете увімкнути “постійний захист даних” у меню “Налаштування”, що дозволить постійно зберігати резервні копії файлів розміром менше 500 Мб, коли зміни до них вносяться локально. IDrive попереджає, що це не заміна запланованої резервної копії, оскільки ця функція буде ігнорувати більші файли та зміни.

IDrive-безперервний захист

На додаток до звичайного способу створення резервних копій, ви також можете створити клон вашого жорсткого диска, натиснувши кнопку «Резервне копіювання образу диска» на настільному клієнті. Це можна зробити як для повної системи, так і просто для одного приводу, і в залежності від розміру може знадобитися кілька днів або навіть тижнів.

IDrive-DiskImage

IDrive Express

Щоб вирішити надзвичайно тривалий час завантаження, IDrive пропонує послугу під назвою IDrive Express. Це включає виконання локальної резервної копії за допомогою IDrive перед тим, як фізично доставити компанію накопичувач, що містить вказану резервну копію. 

Якщо ваша система має кілька терабайт у вас і у вас немає найшвидшого підключення до Інтернету – або ще гірше, ваш зв’язок обмежений – тоді це може бути збереження життя, особливо для вашої першої резервної копії.

IDrive Mobile

Як уже згадувалося, ви можете створювати резервні копії своїх мобільних пристроїв за допомогою програм Android та iOS. Для пристроїв iOS це означає ваші контакти, фотографії, відео та календар, тоді як версія Android також дозволяє створювати резервну копію музики, текстових повідомлень, історії викликів та будь-яких інших файлів, збережених на пристрої..

Сервери також можна створити резервну копію за допомогою IDrive, і, перейшовши в розділ «резервне копіювання сервера» клієнта, ви побачите цілий ряд різних варіантів, включаючи найпопулярніші архітектури сервера, будь то VMware, Oracle або MS SQL.

IDrive-Server-Backup-Tab

Під час відновлення файлів у вас є можливість завантажити в певну папку або відновити в початкове місце. Просто перейдіть на вкладку «відновити», виберіть місце відновлення внизу вікна та натисніть кнопку «відновити зараз», щоб розпочати процес.

IDrive-Restore-Location

Швидкість

Швидкість є важливим елементом онлайн-сервісу резервного копіювання. Вам часто потрібно буде завантажувати велику кількість даних, особливо якщо ви виконуєте резервну копію на основі зображень, оскільки це клонує весь ваш жорсткий диск і може тривати дні або навіть тижні, якщо служба повільна. IDrive робить досить добре в цій галузі, спортивно розумні – хоча і не ідеальні – швидкість завантаження та завантаження.

IDrive-Logs

Щоб перевірити швидкість IDrive, ми завантажили та завантажили папку 3,51 ГБ, наповнену різними типами файлів, включаючи зображення, відео та текст. Наше з’єднання для тесту має швидкість завантаження та завантаження приблизно 20 Мбіт / с і 10 Мбіт / с відповідно, хоча точні швидкості в будь-який момент в цілому залежать від завантаження мережі.. 

В ідеалі з цим підключенням завантаження має тривати близько 30 хвилин, а завантаження – близько години. Щоправда, правда, це займе приблизно півтори години і три години відповідно. Якщо IDrive стискає файли у сховищі, завантаження може бути набагато швидшим.

Перша спроба: Друга спроба: Середня:
Час завантаження02:54:4303:52:0003:23:21
Час завантаження02:33:5502:57:202:45:37

Як бачите, ці результати прекрасні, навіть якщо вони не дивовижні. Швидкість завантаження – це приблизно те, що ми очікували. Однак нам би хотілося швидшого часу завантаження, особливо в порівнянні з такими послугами, як SpiderOak ONE, який стискає ваші файли, щоб значно прискорити швидкість завантаження..

Оскільки центри даних IDrive розташовані в США, ви зможете отримати кращі результати для з’єднань з Північної Америки. 

Варто зазначити, що якщо ваше з’єднання перебуває в середині резервного копіювання, клієнт настільного комп’ютера IDrive важко підключиться та відновить резервну копію. Ми перевірили це і дали IDrive більше 20 спроб відновити з’єднання, але врешті-решт цей сценарій змусив нас зупинити резервну копію та перезапустити її для її завершення..

IDrive-Failed-Backup

Безпека

IDrive має чудову безпеку із сильним шифруванням. Незалежно від того, чи є це фізична безпека для центрів обробки даних у разі поломки або стихійного лиха, або мережева безпека для запобігання порушень та злому даних, IDrive проходить довгий шлях до того, щоб ваші дані були безпечними.

Ваші дані захищені як у спокої, так і під час транзиту за допомогою бітового шифрування AES-256, яке, наскільки хтось знає, є нерозривним, якщо у вас немає суперкомп’ютера та декількох мільярдів років, щоб його зламати. Хоча ми не будемо витрачати час у цій статті, де детально описується функціонування алгоритму шифрування, ви можете ознайомитися з нашим описом шифрування, якщо хочете дізнатися більше.

IDrive-Encryption-Setup

За замовчуванням IDrive тримається на вашому ключі шифрування, але вам пропонують вибір, щоб створити приватний ключ під час реєстрації. Однак IDrive попереджає, що це відключить функціональність обміну, описану раніше в цій статті. Ви також можете включити двофакторну автентифікацію для додаткового рівня безпеки.

Що стосується безпеки фізичного центру обробки даних, IDrive використовує підняті підлоги та сейсмічні підставки для захисту від землетрусів, системи контролю температури з окремими зонами охолодження для запобігання перегріву, а також сучасні системи виявлення диму та гасіння пожежі для захисту ваших дані у разі пожежі.

IDrive-Data-Center-Security

Зважаючи на те, що ваші дані зашифровані за допомогою AES-256, найбільший ризик для ваших файлів – це фізичні крадіжки та соціальна інженерія. IDrive захищає від цього, застосовуючи датчики руху, цілодобово захищений доступ, відеоспостереження та тривогу порушень безпеки, щоб гарантувати відсутність несанкціонованого доступу до серверів..

З мережевого боку речей, IDrive проводить періодичні огляди своєї інфраструктури сторонніми сторонами, щоб гарантувати відсутність відомих уразливостей.

Конфіденційність

IDrive не тільки пропонує чудову безпеку, але також присвячений конфіденційності користувачів. Завдяки чудовій політиці конфіденційності, приватному шифруванню та дотриманню GDPR та HIPAA, в цій області скаржитися дуже мало..

Як і більшість хмарних резервних копій, IDrive збирає особисту інформацію про своїх користувачів. Сюди входять ваше ім’я та прізвище, платіжні дані, а також електронна адреса та фізичні адреси. Це все досить стандартно, і IDrive стверджує, що ніколи не ділиться цією інформацією з третіми сторонами без явної згоди користувача.

IDrive-Privacy-Policy

Однак IDrive залишає за собою право використовувати зазначену інформацію для внутрішнього аналізу та вдосконалення їх обслуговування, а також ділитися нею з довіреними сторонніми особами, які працюють з IDrive для надання її послуг.

Ще одним важливим застереженням цієї політики є те, якщо IDrive змушені правоохоронними органами чи місцевими органами влади розголошувати вашу інформацію. Це може бути поганою новиною з огляду на те, що центри обробки даних розташовані в США, країні, відомій своїми поганими законами про захист конфіденційності цифрових мереж та готовністю до виконання невмілих програм та законів, таких як Закон про патріоти або PRISM.

На щастя, якщо увімкнути приватний ключ шифрування під час реєстрації, IDrive не зможе розкрити ваші резервні дані нікому, навіть органам влади, оскільки тільки ви володієте ключем, необхідним для розшифровки ваших даних. Таким чином, за умови, що ви вибрали правильний варіант під час реєстрації, IDrive – це послуга з нульовими знаннями.

Підтримка

Ми можемо сказати про обслуговування клієнтів IDrive не так вже й багато, оскільки йому вдається надати все необхідне для підтримки. Якщо вам потрібна допомога щодо продукту IDrive, ви можете скористатись цим способом, починаючи від підтримки телефону до розширеної сторінки поширених запитань..

По-перше, на веб-сайті компанії пропонується широкий розділ поширених питань, який містить відповіді на найпоширеніші запитання, впорядковані в категорії для полегшення навігації..

IDrive-FAQ-Page

Якщо ви не можете знайти те, що шукаєте там, наступним кроком буде безпосередньо зв’язатися з відділом підтримки IDrive. Відділ підтримки працює з 6:00 до 23:30. PST і до нього можна дістатися за допомогою телефону, електронної пошти чи чату. 

Параметри телефону та чату, очевидно, найшвидші. Хоча чат працює цілодобово, телефонна підтримка доступна лише в години роботи, що може бути проблематично, залежно від вашого часового поясу.

IDrive-Contact-Support

Форма запиту на підтримку досить детальна, вимагає вказати своє ім’я користувача та електронну адресу, а також те, які операційні системи та веб-браузери ви зараз використовуєте. Щоб перевірити чуйність, ми надіслали запит на підтримку та отримали відповідь протягом дня, що насправді все, що ви можете попросити.

Вирок

На цьому ми закінчуємо наш огляд IDrive. Загалом, це відмінна послуга, яка має багаті функції – як в області хмарного резервного копіювання, так і в хмарному сховищі – з відмінною конфіденційністю, безпекою та підтримкою клієнтів. Швидкість завантаження та завантаження пристойна, хоча є декілька корчів, коли справа стосується нестабільних з’єднань.

Плани IDrive недорогі за те, що ви отримуєте, але, на жаль, не існує необмежених планів. Це не є великою проблемою, оскільки вам забезпечено велику кількість місця для зберігання у всіх планах. Якщо ви не зовсім продаєтеся в IDrive або вам потрібна послуга з необмеженим обсягом пам’яті, обов’язково прочитайте решту наших онлайн-резервних оглядів.

Що ви думаєте про наш огляд IDrive? Чи погоджуєтесь ви, що це чудовий сервіс із великою кількістю корисних функцій, або це відсутність щомісячного плану та необмежене зберігання для вас – це вимикач? Повідомте нас у розділі коментарів нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map