Огляд диска з джунглів – оновлено 2020 рік

Огляд диска з джунглів

Jungle Disk швидко працює і виконує роботу, але просто не пропонує функцій або досвіду користувача у наших найкращих постачальників резервних копій. Однак це досить дешево, тому обов’язково ознайомтеся з нашим повним оглядом Jungle Disk.


Кращі огляди в Інтернеті

Ділові користувачі, які не хочуть платити за резервне місце, яке їм не потрібно, повинні відчувати себе вдома за допомогою Jungle Disk. Це хороша бізнес-альтернатива таким рішенням, як Carbonite та IDrive, але це не без проблем.

Назва походить від того, що вона спочатку була лише партнером Amazon Web Services. Тепер Jungle Disk пропонує також Google Cloud storage, а також можливість вибору між місцями обробки даних.

Веб-сервіси Amazon та Google Cloud надають Jungle Disk швидкість переваги перед деякою його конкуренцією, але він не може конкурувати з CloudBerry Backup, який може підключитися до понад 60 хмарних сервісів. Якщо це вам подобається, прочитайте наш огляд CloudBerry Backup. Комплексне користувацьке користування Jungle Disk також не дозволяє входити до числа найкращих веб-резервних копій для бізнесу.

При цьому, Jungle Disk має функції на свою користь, зокрема можливість резервного копіювання серверів та мережевих пристроїв зберігання даних. Це також доступно та швидко.

Якщо це викликає ваш інтерес, будьте з нами, тому що ми розповімо деталі цього огляду на Jungle Disk. Ми поговоримо про функції, витрати, безпеку та загальний досвід, щоб допомогти вам вирішити, чи добре підійде Jungle Disk для вашого бізнесу. Якщо ні, зверніться до найкращого списку резервного копіювання в Інтернеті щодо інших варіантів.

Альтернативи для диска Jungle

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Jungle Disk – це онлайн-сервіс резервного копіювання, орієнтований на бізнес-користувачів. Ви можете використовувати його для зберігання файлів у хмарі для резервного копіювання комп’ютера та сервера. Прочитайте найкращу статтю щодо резервного копіювання сервера щодо альтернатив.

Крім цього, ви можете використовувати Jungle Disk для резервного копіювання даних з USB-пристроїв, таких як зовнішні жорсткі диски та пристрої NAS. До інших функцій диска Jungle Disk належать планування резервного копіювання та дроселювання, що дозволяє контролювати швидкість завантаження та завантаження..

Jungle Disk купує місце для зберігання у Amazon S3 та Google Cloud Storage, тому ви можете зберігати свої дані на будь-якому. Прочитайте наш огляд Google Cloud Storage для отримання додаткової інформації про нього. Чим більше місць розташування на сервері, тим краще вибирати, тому що це означає потенційно більшу швидкість резервного копіювання. Ви можете дізнатися більше про рішення Amazon в нашому огляді Amazon S3.

Jungle Disk дозволяє створювати резервні копії всіх облікових записів на одному диску або створювати окремі диски для кожного користувача.

Ви можете використовувати його додаток для смартфонів для резервного копіювання відео, фотографій, аудіо та інших файлів, а також контактів. Дивно, але він також може створювати резервні копії файлів із хмарних служб зберігання даних, які ви маєте на своєму телефоні, включаючи Google Drive, pCloud, Dropbox та MEGA.

jungle-disk-create-new-disk

Оскільки це бізнес-рішення, Jungle Disk дозволяє керувати користувачами та їх дозволами.

Обмін файлами дискових дисків у джунглях

Jungle Disk надає можливість спільного використання резервних файлів, папок та мережевих дисків. Ви можете поділитися файлом із вашої файлової системи, клацнувши правою кнопкою миші та вибравши “Надати спільний доступ до диска з джунглями”. Завантаження розпочнеться, і сторінка із посиланням для обміну відкриється після її завершення. Ви можете зробити те ж саме з веб-інтерфейсу. Зауважте, що ви не можете ділитися файлами розміром більше 5 Гб.

Обмін файлами Jungle Disk є рудиментарним і не може конкурувати з іншими інструментами, такими, як ми маємо в нашому найкращому файлі корпоративного синхронізації файлів та посібниках для надання доступу.

До інших функцій відносяться приватне, розшифроване шифрування, синхронізація та спільне використання, які є важливими для хорошого резервного рішення.

Версія дозволяє отримати попередні версії файлів. Це корисно, якщо ви помилитесь або стаєте здобиччю викупу. Jungle Disk дає змогу вказати кількість днів, які мають зберігати старіші версії та видалені файли до їх закінчення. Якщо зняти цю опцію, вона зберігатиме старі резервні копії та видалені файли нескінченно.

Синхронізація диска з джунглів

Jungle Disk дозволяє використовувати синхронізацію, що означає, що ви можете синхронізувати файли на різних пристроях. Це дозволяє вам редагувати файл на одному пристрої та бачити зміни на всіх пристроях, підключених до вашого облікового запису Jungle Disk майже в режимі реального часу.

Як і у випадку спільного використання, сфера синхронізації обмежена. Jungle Disk рекомендує не синхронізувати папки, що перевищують 10 Гб, і мати в них більше 100 000 файлів. Щоб використовувати синхронізацію, вам потрібно створити та налаштувати папку синхронізації, яка нудна. Однак підхід дозволяє виключати файли, які ви не хочете синхронізувати, вибираючи їх типи файлів.

Немає можливості створити резервні копії зображень на диску, тому якщо ви хочете це зробити, ознайомтеся з нашою кращою програмою резервного копіювання на основі зображень. Крім того, немає постійної резервної копії, яка б запускала процес резервного копіювання кожного разу, коли ви додавали або змінювали файли у своїх резервних копіях. Ви можете дізнатися більше про функції резервного копіювання в нашій онлайн-бібліотеці резервного копіювання.

Ціноутворення

Jungle Disk може вмістити від двох до 250 користувачів. Він стягує 4 долари за ліцензію на резервне копіювання комп’ютера. Кожен користувач безкоштовно отримує необмежену передачу даних та 10 ГБ резервного копіювання. Оскільки мінімальна кількість користувачів у вас є два, вам доведеться платити не менше 8 доларів на місяць.

Це хороша відправна точка для більшості підприємств, але витрати можуть швидко зрости. Це тому, що після використання безкоштовного 10 Гб резервного простору кожен додатковий гігабайт складає 15 центів. Чудово, що ціна зменшується, тому ви платите лише за те, що використовуєте, а не купуєте площу, яка вам може не потрібна за фіксованою ставкою.

Також є план підписки, який забезпечує резервне копіювання для серверів Windows та Linux. Коштує 5 доларів за ліцензію. Ви отримуєте 10 Гб безкоштовно, а за кожен додатковий гігабайт – 15-відсоткова плата.

Jungle Disk має безкоштовну 30-денну пробну версію, але вам потрібно надіслати його електронною поштою. Ви можете підписатися самостійно та скористатися 30-денною гарантією повернення грошей, якщо Jungle Disk вам не підходить.

Простота використання

Клієнти настільних дисків Jungle Disk працюють у Windows, macOS та Linux, а клієнт сервера доступний для Windows та Linux. Додатки для смартфонів можна використовувати на Android та iOS.

користувачі, що додають джунглі-диски

Після створення свого облікового запису вам потрібно буде створити персоналізований домен для вашого головного облікового запису, який дозволить вам додавати користувачів. Домен повинен бути у форматі yourdomain.myjungledisk.com. Живий чат доступний для вас під час налаштування домену, що приємно.

Наступним кроком є ​​додавання одного користувача для кожної придбаної ліцензії. Додаючи користувачів, ви можете позначити їх спеціальними тегами, які згодом ви зможете створювати звіти про використання. Ви можете додати теги, такі як “продаж”, “маркетинг” або “розвиток”.

налаштування джунглів-дисків

Після налаштування облікових записів користувачів ваші користувачі повинні встановити клієнт для своєї операційної системи. Майстер встановлення вкаже їх кроки, але процес заплутаний, оскільки їм доведеться підключитися до онлайн-диска та налаштувати папки синхронізації та мережевий диск, що не нормально для резервного копіювання в Інтернеті..

Далі, після перезавантаження комп’ютера, майстер провідить вас через налаштування плану резервного копіювання. Про це ми поговоримо в наступному розділі. Ви можете використовувати веб-клієнт Jungle Disk для подальшого управління користувачем, отримуючи доступ до звітів про використання та резервні копії.

джунглі-диск-павутина

Ви можете отримати доступ до свого онлайн-диска через веб-клієнт. Це простий у використанні. Ліва сторона показує ієрархію файлів, а права – файли. Ви можете виконувати дії з меню вгорі. Вони працюють чудово, але вони повільно.

джунглі-диск-мобільний

Додаток для смартфона дозволяє отримувати доступ до даних, створених із резервних копій, зі своїх пристроїв. Тут відображаються і ваші синхронізовані дані. Додаток є спрощеним та інтуїтивним, тому у вас не виникне проблем із його використанням. Він має 4-зірковий рейтинг у Google Play Store та понад 1000 завантажень.

Jungle Disk є складнішим у використанні, ніж рішення для одноразових налаштувань, наприклад Backblaze. Якщо ви цього хочете, прочитайте наш огляд Backblaze Business. Вам потрібен час, щоб налаштувати Jungle Disk і розібратися, і навіть тоді не завжди зрозуміло, що з нього виходить. Користувальницький досвід виграє від оновлення.

Резервне копіювання файлів & Відновлення

Щоб створити резервну копію, вашим користувачам потрібно буде увійти у вашу робочу групу за допомогою облікових даних, які ви встановили для них, та домену вашого диска. Потім потрібно буде вибрати папки зі свого комп’ютера для резервного копіювання.

Jungle Disk містить список поширених папок, до яких можна включити, як-от “робочий стіл”, “документи”, “картинки”, “музика” та інше, але ви також можете вибрати інші. Якщо ви не вибрали жодну з цих папок, вам доведеться створити план резервного копіювання вручну. Те саме стосується редагування наявної резервної копії.

jungle-disk-start-backup

По-перше, вам потрібно натиснути кнопку «налаштувати». Потім виберіть онлайн-диск, на який потрібно завантажити, та пройдіть його ієрархію сховищ резервного копіювання, поки не досягнете опції «що робити резервну копію». Натиснувши на нього, ви побачите, що можете додавати або змінювати резервні папки або видаляти їх.

резервне копіювання джунглів-дисків

Наступним кроком потрібно встановити графік резервного копіювання. За замовчуванням – одна резервна копія на день, але ви можете запускати її так само часто, як кожні п’ять хвилин. Це найближчий диск Jungle до постійного резервного копіювання. Також є можливість ручного резервного копіювання.

Після цього ви зможете створити свій приватний диск, якщо у вас є дозвіл, а також створити папки синхронізації та мережеві спільні папки. Загалом, процес резервного копіювання не є складним, але також не є зручним для користувачів.

джунглі-диск-відновлення

Ви можете розпочати процес відновлення з настільного клієнта, натиснувши «відновити» в меню онлайн-диска. Відкриється вікно “відновлення файлів”, яке дозволяє вибрати файли, які потрібно відновити та де потрібно відновити. Ви можете відновити їх до їх початкового місця чи нового. Також є можливість відновити попередні версії файлів, зроблені в попередніх резервних копіях.

Окрім настільного клієнта, ви можете використовувати веб-клієнт або мобільний додаток для завантаження файлів.

Швидкість

Початкові резервні копії можуть зайняти багато часу. Скільки часу триватиме, залежить від вашого постачальника послуг Інтернету та від того, наскільки ви близькі до сервера. За допомогою Jungle Disk, швидше за все, ви будете близькі до одного, оскільки він спирається на інфраструктури Amazon та Google, які розповсюджуються по всьому світу..

Щоб перевірити швидкість диска Jungle Disk, ми виконали кілька завантажень і завантажень за допомогою папки з блискавкою 1 Гб. Ми провели свої тести, використовуючи Ethernet-з’єднання в Белграді, Сербія, зі швидкістю завантаження 10 мегабіт в секунду і швидкістю завантаження 31 Мбіт / с..

З цією швидкістю ми порахували, що для завантаження нашої тестової папки потрібно близько 14 хвилин і трохи більше чотирьох хвилин, щоб завантажити її без накладних витрат.

Перша спроба: Друга спроба: Середня:
Час завантаження:00:32:0000:31:4200:31:51
Час завантаження:00:05:1200:05:1600:05:14

Швидкість завантаження була чудовою, оскільки вони становили в середньому 31 хвилину та 51 секунду. Зрозуміло, це повинно бути близько 14 хвилин, але для порівняння багато послуг займають майже годину. Середній час завантаження був набагато кращим за п’ять хвилин та 14 секунд, що майже до того, що ми очікували.

джунглі-диск-дросель

Якщо диск «Джунглі» заважає вашій роботі, ви можете придушити його. Для цього відкрийте вікно налаштування, натисніть на «Налаштування програми» та виберіть «Обмеження пропускної здатності». Більшість сервісів дозволяють вказати обмеження на пропускну здатність для завантаження та завантаження, але Jungle Disk також дозволяє налаштувати час, коли він повинен їх застосовувати..

Однак, за нашим досвідом, перенапруження не було необхідним, оскільки наша резервна копія не заважала нам інакше використовувати наш комп’ютер.

З іншого боку, якщо швидкість передачі повільна, ви можете ввімкнути опцію “оптимізувати продуктивність для високої пропускної здатності”. Jungle Disk рекомендує вмикати його, лише якщо швидкість завантаження перевищує 2 Мбіт / с. Ми пройшли наші тести без цього.

Безпека

Jungle Disk використовує 256-бітове шифрування AES для захисту ваших файлів під час перевезення та в спокої на своїх серверах. Це один із найсильніших алгоритмів шифрування, про що свідчить його використання банками та державними установами. Наскільки нам відомо, ніхто не зміг її зламати.

Jungle Disk дозволяє вам утримувати свій ключ шифрування, що означає, що ви отримаєте перевагу шифрування нульових знань. Це означає, що тільки ви зможете розшифрувати та прочитати свої файли. Це також означає, що Jungle Disk не зможе скинути ваш пароль, якщо ви його загубите. Не забудьте запам’ятати його, запишіть його або використовуйте одного з найкращих менеджерів паролів для його зберігання.

Протокол TLS також захищає файли, які перебувають під час передачі, від атак зловмисників та інших загроз, які можуть націлити ваші файли під час передачі на сервер.

Наскільки безпечними будуть ваші дані в центрі обробки даних, залежить від того, якого постачальника послуг хмари ви вибрали. У центрах обробки даних Google використовуються електронні картки доступу, сигналізації, металошукачі тощо. Вони також контролюються 24/7.

Надлишкові енергосистеми забезпечують безперебійність роботи центрів обробки даних. Крім того, системи охолодження підтримують оптимальну робочу температуру. Також є обладнання, яке займається пожежею та іншими екологічними загрозами. Компанія опублікувала інформацію про безпеку, якщо хочете дізнатися більше.

Бази даних Amazon проходять сторонні аудити і обмежують доступ лише до тих людей, які мають виправдану причину перебування там. Відеоспостереження, виявлення вторгнень та журнали доступу допомагають захистити майно від небажаного доступу.

Вода, електропостачання та інші системи розроблені із надмірністю, тому безперервні операції продовжуватимуться працювати в надзвичайних ситуаціях. Плюс об’єкти можуть протистояти пожежам, повені та іншим екологічним катастрофам. Докладніше про безпеку центру обробки даних Amazon можна прочитати тут.

Jungle Disk не підтримує двофакторну автентифікацію, яка допоможе захистити ваші облікові дані. При цьому адміністратори облікових записів можуть увійти до своєї панелі керування Jungle Disk через свій обліковий запис Google, який це підтримує.

Jungle Disk має більшість функцій безпеки, які ми хотіли б побачити щодо захисту резервної копії, тому не варто хвилюватися за свої дані.

Конфіденційність

Нагорі своєї політики конфіденційності Jungle Disk каже, що не буде переглядати файли, які ви завантажуєте, завантажуєте чи зберігаєте за допомогою них. Він також говорить, що він не контролюватиме та не розголошуватиме інформацію про ваші файли без вашого дозволу, якщо це не відповідає політиці конфіденційності та умовам надання послуг.

Це означає, що Jungle Disk обмежує доступ до особистої інформації своїм працівникам, підрядникам та агентам, які повинні знати цю інформацію для роботи своїх служб. Такий підхід поширений серед хмарних сервісів. Плюс, якщо ці особи зловживають своїми правами доступу, вони можуть бути піддані дисципліні та кримінальному переслідуванню.

Jungle Disk також вживає заходів для запобігання несанкціонованого доступу до або несанкціонованого внесення змін, розкриття чи знищення даних. Вони включають внутрішній аудит даних, практики зберігання та обробки та заходи з безпеки.

Це недостатньо захисту від зловмисних людей, тож радимо обробити свій приватний ключ, який забезпечить приватне шифрування, захистить ваші файли від сторонніх очей.

Добре, що Jungle Disk обіцяє не продавати та продавати електронні адреси своїх користувачів або іншу особисту інформацію третім сторонам.

Jungle Disk збирає інформацію, коли ви підписуєтесь на її послуги. Він не використовуватиме цю інформацію з будь-якою іншою метою, крім того, чому вона була зібрана, якщо ви не дасте свого дозволу. Він також відстежує різні параметри переданих даних для підтримки функцій, таких як звіти про пропускну здатність, використання пам’яті та інші показники.

Ваші права з диском джунглів

Jungle Disk дозволяє вам змінити свій обліковий запис, щоб виправити або оновити інформацію, яку ви надали до сервісу.

Якщо ви скасуєте свій рахунок, Jungle Disk може зберігати ваші особисті дані та іншу інформацію в архіві чи резервній копії. Це, найменше, хвилює, адже ви не можете бути впевнені, що Jungle Disk видалить ваші дані.

З цього приводу, якщо ви є громадянином ЄС і надали Jungle Disk свої особисті дані замість ділової інформації, ви можете надіслати запит на видалення, надіславши електронною поштою [захищено електронною поштою] “GDPR” у рядку теми. Якщо ви не знайомі із загальним положенням про захист даних, прочитайте наш посібник щодо GDPR.

Підтримка

джунглі-диск-база знань

Коли ви натискаєте на корч за допомогою Jungle Disk, ваш перший і найшвидший варіант – використовувати базу знань для вирішення своєї проблеми. Ви можете шукати відповідь на свою проблему або переглядати найпоширеніші статті. У статтях є багато скріншотів і їх легко прослідкувати.

Якщо вони не допомагають, вам потрібно зв’язатись із службою підтримки Jungle Disk, але це можна зробити лише з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 17:00 за центральним стандартним часом. Підтримка через телефон замість чату.

Якщо ви бажаєте уникати розмов, ви можете також надіслати запит до служби підтримки Jungle Disk, скориставшись онлайн-формою або надіславши електронний лист на адресу [email protected]. Ми перевірили розсилку підтримки електронною поштою, задаючи питання і отримавши відповідь протягом двох годин або, пізніше, через пару хвилин. Однак, час відповіді залежить від часу звернення до служби підтримки. Відповіді були корисними, і вони навіть надавали посилання для нас, щоб дізнатися більше.

Вирок

Користувачі, які не проти складного користувальницького досвіду, виявлять, що Jungle Disk не є дорогим, має надійну безпеку і може створити резервні копії ваших серверів та NAS-пристроїв. Він також має необмежену версію та збереження видалених файлів. Крім цього, він має функції синхронізації та спільного використання, хоча й рудиментарні.

Приємно, що ви можете обирати між Amazon S3 або Google Cloud Storage для розміщення файлів. Це, поряд із приватним шифруванням, збереже ваші бізнес-файли в безпеці.

І все-таки Jungle Disk не відчуває себе настільки відшліфованим чи багатим функціями, як деякі сервіси, такі як Cloudberry Backup, Acronis True Image або CrashPlan для малого бізнесу. Ви можете прочитати більше CrashPlan для малого бізнесу в нашому огляді CrashPlan for Small Business. У ньому немає постійного резервного копіювання, що є головною особливістю служби хмарного резервного копіювання.

Якщо Jungle Disk не призначений для вас, перегляньте наші огляди в Інтернеті, щоб знайти альтернативи. Що ви думаєте про Jungle Disk? Опублікуйте свої думки в коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map