Огляд CloudAlly – принесіть власні сховища – оновлено 2020 рік

CloudAlly огляд

CloudAlly взяв лист із книги CloudBerry Backup та пропонує послугу резервного копіювання, де ви надаєте сховище. Однак це дорожче, ніж його натхнення, і має деякі проблеми з інтерфейсом. Прочитайте наш повний огляд CloudAlly для детальної інформації.


Кращі огляди в Інтернеті

CloudAlly – компанія із резервного копіювання хмарних даних із Ізраїлю. Однак він відрізняється від більшості сервісів у нашому найкращому онлайновому резервному копії, тому що він створює резервні копії ваших даних, які вже є у хмарі. Постачальники хмарних послуг мають вбудовані резервування та резервні копії для власного відновлення після аварій, але за допомогою CloudAlly можна створити ще один рівень захисту для резервних даних.

Більшість постачальників хмарних послуг зберігають видалені файли у папці “сміття”, але не можуть відновити їх, як тільки ви видалите їх звідти. Щоб уникнути цього, ви можете використовувати CloudAlly для резервного копіювання та відновлення файлів, які ви зберігаєте за допомогою інших хмарних служб.

CloudAlly інтегрується з декількома популярними хмарними службами бізнесу та має потужну безпеку та конфіденційність, що є першорядним, враховуючи, що ви збираєтесь робити резервну копію найважливіших бізнес-файлів.

Однак це стосується схеми ціноутворення резервного копіювання даних із хмарних служб зберігання даних, якщо вам потрібно створити резервну копію багатьох даних. Однак у більшості випадків вам, мабуть, знадобиться лише зберегти важливі дані, які не потребують багато місця для резервного копіювання. База знань CloudAlly може допомогти вирішити загальні проблеми, а його команда з технічної підтримки доступна цілодобово.

CloudAlly також простий у використанні, але обмежений веб-клієнтом. Операції з резервного копіювання та відновлення прості та швидкі. Якщо вам цікаво про послугу, зв’яжіться з нами, як ми збираємося розповісти вам деталі в цьому огляді CloudAlly.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Класичне хмарне резервне копіювання допомагає захистити дані на персональних комп’ютерах та зовнішніх накопичувачах. Як тільки ваші файли знаходяться в хмарі, ви можете бути впевнені, що збої на жорсткому диску або програмні збої не змусять вас їх втратити.

хмарні послуги

CloudAlly – інший звір порівняно з такими послугами. Він не може створити резервну копію комп’ютера чи іншого обладнання. Натомість це допомагає захистити ваші файли, які вже є у хмарних службах зберігання даних, таких як Dropbox, Google Drive, Microsoft OneDrive або Box. Перші три – це імена домогосподарств. Якщо ви ще не чули про четвертий, прочитайте наш огляд Box, щоб дізнатися більше про нього.

Якщо ви не знаєте різниці між хмарним сховищем та резервним копієм, прочитайте наше пояснення.

Окрім Google Диска, CloudAlly може створювати резервні копії Gmail, ваших контактів, календаря Google, сайтів Google, завдань Google та декількох доменів із G Suite Google. Так само ви можете використовувати його для резервного копіювання файлів Office 365, Microsoft Exchange та Microsoft OneNote. OneNote – одне з найкращих додатків для запису приміток. Про це читайте в нашому огляді OneNote.

Також доступна резервна копія для Microsoft SharePoint Online, включаючи сайти, документи та бібліотеки. Крім того, ви можете створювати резервні копії електронних листів IMAP та виробничих середовищ Salesforce Production та Sandbox, включаючи документи, вкладення, канали балачки та стандартні та спеціалізовані об’єкти.

Якщо вам потрібно зробити резервне копіювання баз даних, ви можете зробити це для своїх баз даних Amazon DynamoDB та Amazon SimpleDB..

CloudAlly також забезпечує необмежене резервне копіювання та зберігання щоденних архівів. Якщо ви хочете зберегти резервну копію на локальній машині, ви можете завантажити .zip архів з неї. Крім того, CloudAlly ніколи не видаляє ваші файли, тому ви завжди можете їх отримати.

Нові резервні копії не перезаписують старі, щоб ви могли отримати попередні версії резервних копій. Так працює версія файлів з іншими службами резервного копіювання в хмарі. Ви можете знайти більше статей про хмарне резервне копіювання та його функції в нашій онлайн-бібліотеці резервного копіювання.

Огляд функцій CloudAlly

Ціноутворення

CloudAlly має просту схему ціноутворення, яка складається з планів, які можуть створювати резервні копії різних онлайн-сервісів та баз даних.

Усі плани включають необмежений обсяг зберігання, який надає Amazon S3. Якщо ви не знайомі з ним, прочитайте наш огляд Amazon S3. Усі плани CloudAlly також мають 256-бітове шифрування AES. Ми детальніше про це поговоримо в розділі “безпека”.

Перший план дозволяє створити резервну копію Google Suite G та Microsoft Office 365 Exchange за $ 3 на місяць на місяць. Якщо ви платите за рік наперед, ціна знижується до 30 доларів за користувача.

Наступний план може створити резервну копію ваших даних із хмарних служб зберігання даних за 2 долари на користувача на місяць. План є гнучким, оскільки він заряджається за 5 Гб, тому ви можете використовувати стільки, скільки потрібно. Річна підписка знижує ціну до 20 доларів на користувача на місяць за 5 Гб. Як мінімум, це не так багато, а резервне копіювання всього 100 ГБ обійдеться вам у 40 доларів на місяць.

Якщо вам потрібно багато місця за дешевшими тарифами, прочитайте нашу кращу необмежену онлайн-групу резервного копіювання.

План IMAP дозволяє створювати резервну копію електронної пошти IMAP за 3 долара на користувача на місяць або 30 доларів на користувача на рік. План Salesforce коштує стільки ж, і він дозволяє створювати резервні копії виробництва, даних та пов’язаних з ними файлів Salesforce.

Останні два плани можуть створювати резервні копії ваших баз даних SimpleDB та DynamoDB за 12 або 15 доларів на місяць відповідно. Немає безкоштовного плану, але всі плани мають безкоштовну 15-денну пробну версію, яка дозволяє протестувати послугу перед передплатою.

Простота використання

CloudAlly не має настільного клієнта. Натомість все робиться через веб-клієнт. Це зрозуміло і просто. Меню зліва дозволяє переходити до резервних копій, сторінки відновлення, платежів, активності рахунку, налаштувань та підтримки. Перемикання між сторінками відбувається швидко.

хмарно-союзник-веб-клієнт

У правому верхньому куті ви можете отримати доступ до налаштувань свого облікового запису та вийти з системи. Сторінка “резервного копіювання” – це місце, де ви потрапите, коли ви входите в систему, і це дозволяє швидко налаштувати резервну копію. Про це ми поговоримо в наступному розділі.

Підхід CloudAlly, в якому ви керуєте декількома резервними копіями з одного місця, схожий на CloudBerry Backup. При цьому CloudBerry Backup використовує настільний додаток, який керує кількома хмарними сховищами, які обслуговуються для резервного копіювання файлів з вашого комп’ютера та пристроїв. Таким чином, це навпаки CloudAlly. Якщо ви цього хочете, прочитайте наш огляд CloudBerry Backup, щоб дізнатися більше.

Додавання програми для смартфонів буде вітатися, оскільки тоді ви можете перевірити стан своїх хмарних резервних копій або ініціювати його в дорозі.

Резервне копіювання файлів & Відновлення

cloud-ally-create-backup-start

Все, що вам потрібно зробити, щоб створити резервну копію для своїх файлів, це увійти до свого облікового запису CloudAlly та вибрати послугу, яку ви хочете створити для резервного копіювання, зі стартової сторінки.

хмарно-союзник-автентифікація-папка

Далі ви повинні надати CloudAlly доступ до цієї послуги. Ви робите це, вводячи свої облікові дані, використовуючи маркер OAuth або відкриваючи нове вікно, яке дозволяє увійти в цю службу. Наявні методи залежать від послуги. Ми вибрали Dropbox Business і ввели свої облікові дані на сторінці, що відкрилася, коли ми натиснули кнопку «автентифікувати».

cloud-ally-new-backup-options

Після цього ви побачите варіанти, які можна налаштувати. Ви можете вибрати автоматичне запуск резервної копії, коли додається новий користувач, що полегшує роботу, якщо їх багато. З цього приводу ви можете запустити окремі резервні копії, натиснувши значок відтворення поруч із резервною копією на панелі “акаунт”.

CloudAlly запускає резервне копіювання автоматично о 2:00 за UTC, але ви можете змінити це з самого нижнього розділу. Резервна копія налаштована на запуск кожного дня, але ви можете змусити її виконувати кожен третій день або один раз на тиждень.

Налаштування резервного копіювання легко та швидко. Вам не потрібно повозитися з налаштуваннями, якщо цього не хочеться.

Якщо ви хочете ініціювати процес відновлення, вам потрібно натиснути «відновлення» у меню зліва. Як тільки ви це зробите, ви побачите сторінку, в якій перераховані ваші активні акаунти. Ви можете шукати створені завдання або створити їх, натиснувши на панель «акаунт».

хмарно-союзник-відновлення-запуск

Ми вибрали наш рахунок Dropbox Business, і на наступній сторінці показали список резервних копій, які ми можемо відновити. Однак єдиним доступним резервним копієм було те, що ми запускали вручну, тому ми натискали значок правої стрілки поруч.

хмарно-союзник-відновлення-вибір-вибір

Наступне вікно дозволяє відновити дані за допомогою знімка або певного файлу. Знімок дозволяє відновити всю резервну копію з встановленого діапазону дат. Ми вибрали знімок, починаючи з початкового резервного копіювання, і натиснули кнопку «продовжити», щоб продовжити процес.

хмарно-союзник-відновлення-список

Ви можете вибрати елементи, які потрібно відновити, на наступній сторінці. Для нас він містить лише один знімок. Вибравши знімок, ви зможете відновити його у службі зберігання або завантажити його. Опція завантаження дозволяє експортувати файли у форматі .zip на Amazon S3, Microsoft Azure Blob, Box або Dropbox.

хмарно-союзник-відновлення-завантаження

Відновити файли не важко, але потрібно багато кроків. Ми вважаємо за краще мати можливість відновити все одним клацанням миші або двома-трьома. Це було б швидше, ніж поточна процедура.

Швидкість

Початкові резервні копії можуть зайняти багато часу. Скільки часу вони займають, залежить від того, скільки даних ви маєте захищати, але на відміну від інших хмарних служб резервного копіювання, не важливо, наскільки ви близькі до служби, яка зберігає ваші дані. Швидше, важливо, наскільки сервери CloudAlly наближені до серверів вашої служби. У цьому випадку ми перевірили CloudAlly з Dropbox Business.

Dropbox Business знаходиться в нашому списку кращих постачальників синхронізації файлів корпоративного підприємства та спільного доступу, тому якщо це вас заінтригує, прочитайте наш огляд Dropbox Business..

Щоб побачити, наскільки швидкі операції з резервного копіювання та відновлення CloudAlly, ми провели тести передачі та завантаження за допомогою папки з блискавкою 1 Гб. Ми використовували Ethernet-з’єднання з Белграда, Сербія, зі швидкістю завантаження 95,88 мегабіт в секунду. Теоретично, з такою швидкістю наше завантаження повинно зайняти близько хвилини і 30 секунд.

Порівнювати CloudAlly з іншими службами резервного копіювання непросто, оскільки він не завантажує файли з комп’ютера, а передає їх із партнерської хмарної служби. При цьому для перенесення нашого спільного робочого простору команди Dropbox Business, в якому містилася наша тестова папка об’ємом 1 ГБ, знадобилося в середньому хвилину і 20 секунд. Це чудовий результат.

Операція відновлення – це інша справа, оскільки ми можемо порівняти її час з теоретичним часом, який ми очікуємо. У середній час семи хвилин і 15 секунд CloudAlly не було навіть близько хвилини і 30 секунд, що це повинно пройти. Це повільно порівняно з іншими службами, які займають близько двох хвилин.

Перша спроба: Друга спроба: Середня:
Час переказу:00:01:1800:01:2200:01:20
Час завантаження:00:07:0000:07:3000:07:15

Безпека

CloudAlly зберігає дані у сховищі Amazon S3 та шифрує їх за допомогою бітового шифрування AES-256. Протокол SSL захищає та шифрує дані під час транзиту. Ключі шифрування є унікальними для кожного клієнта, і вони надійно зберігаються. Крім того, використання унікальної папки Amazon S3 для кожного клієнта забезпечує ізоляцію даних.

Однак немає жодного способу отримати прямий доступ до даних резервного копіювання клієнта. Доступ до нього можна лише за допомогою платформи CloudAlly. Крім того, лише адміністратор даних може керувати резервними копіями CloudAlly. Персонал CloudAlly не може отримати доступ до даних клієнтів, і лише обмежена кількість членів команди “потрібно знати” мають доступ до виробничих ключів, щоб мати змогу вирішувати проблеми.

Центри обробки даних CloudAlly захищені, зміцнені та містять найновіші виправлення безпеки. Крім того, CloudAlly має сертифікат ISO 27001, що є міжнародно визнаним стандартом управління інформаційною безпекою. CloudAlly також сумісний із HIPAA.

Вам не потрібно зберігати облікові дані користувачів CloudAlly в системі CloudAlly, оскільки вона використовує галузевий стандарт OAuth для доступу на основі дозволів. OAuth надає лише основну інформацію, необхідну CloudAlly, щоб він міг робити те, що потрібно робити. Ви можете відкликати OAuth у будь-який час або зберегти облікові дані та зашифрувати їх за допомогою бітового шифрування AES-256.

Крім того, ви можете дозволити двофакторну автентифікацію, щоб додати додатковий рівень безпеки для вашого облікового запису.

Конфіденційність

CloudAlly робить хорошу роботу із забезпечення файлів та обмеження доступу співробітників до них. І все-таки ми вкладаємось у політику конфіденційності, щоб перевірити наявність підозрілих застережень щодо конфіденційності.

Як і в багатьох сервісах, CloudAlly вимагає створити обліковий запис, в якому зберігаються особисті дані, такі як ім’я та прізвище та електронна пошта. Він використовує цю інформацію для покращення свого обслуговування, зв’язку з вами, підтвердження автентичності та надання доступу до її послуг.

Він може передавати вашу особисту інформацію в CloudAlly або стороннім постачальникам послуг, але лише для надання вам послуг. Крім того, особиста інформація може передаватися в інші країни.

Дочірні компанії та афілійовані компанії також можуть отримувати особисту та неособисту інформацію для її обробки в CloudAlly. CloudAlly вимагає, щоб ці сторони обробляли дані відповідно до своєї політики конфіденційності.

CloudAlly також може розкривати вашу особисту інформацію або будь-яку іншу інформацію, яку ви подали, щоб відповідати законам, запобігати проблемам безпеки або захищати людей від шкоди.

Приватне шифрування недоступне, але лише обмежена кількість старших працівників має доступ до виробничого середовища, яке зберігає інформацію користувачів. Крім того, представник CloudAlly повідомив нас, що вся робота над виробничим середовищем реєструється та переглядається.

Протокол безпеки CloudAlly

Коли операція з резервного копіювання чи відновлення потребує уваги через проблему, пов’язану з файлом, команда CloudAlly спочатку повинна переглянути необхідність доступу до файлу, а потім отримати дозвіл власника даних на доступ до нього. Це хороша практика, і це робить нестачу знань з нульовими показниками нестерпною.

CloudAlly зберігає ваші резервні дані, поки ви підтримуєте свою підписку. Якщо ви скасуєте підписку, CloudAlly видалить ваші архіви протягом двох тижнів. Якщо ви деактивуєте резервну копію окремого користувача, ці дані будуть видалені протягом доби.

Ви можете зберігати свої дані з Amazon в американських, канадських, європейських або австралійських центрах обробки даних. Це відмінна особливість для тих, хто хоче уникнути проекту PRISM дядька Сема та ескізних законів про конфіденційність, таких як акт CLOUD.

CloudAlly також дотримується Загального регламенту захисту даних, який є сильним законодавством Європи щодо конфіденційності даних в Інтернеті. Ви можете дізнатися більше про це у нашому посібнику з GDPR.

Все, що є стандартним тарифом для хмарних послуг. Тут немає жодних сумнівних статей, які можуть зашкодити вашій конфіденційності.

Підтримка

CloudAlly має команду технічної підтримки, яка працює цілодобово. Перш ніж зв’язатися з ними, ви можете переглянути базу знань, щоб вирішити свою проблему.

хмарно-союзник-база знань

Він розділений на різні довідкові теми, але якщо ви не можете знайти відповідь, переходячи через них, ви можете скористатися панеллю пошуку. Статті легко дотримуватися і мають скріншоти, щоб полегшити завершення рішення. Крім того, є розділ із відеороликами, які допомагають вирішити поширені проблеми.

Якщо база знань не допоможе, ви можете надіслати електронний лист зі своїм запитанням. Ми отримали відповідь протягом 10 годин, це не так швидко, як деякі служби, але все ще швидко. Тим, хто має нагальну проблему, можна телефонувати безпосередньо в службу підтримки. Доступні телефонні лінії в США, Великобританії та Австралії.

Вирок

CloudAlly – це конкретна послуга. Це може вам і не знадобитися залежно від того, скільки довіри ви надаєте своєму постачальнику хмарних сховищ або резервного копіювання. Можливо, ви також не хочете зберігати яйця в одному кошику, і в цьому випадку це хороше рішення. Ви можете підключити його до сервісу, який ви хочете створити для резервного копіювання, і дозволити йому робити свою справу без особливого вкладу від вас.

Якщо вам потрібно щось підправити, вам не доведеться звертатися за допомогою, оскільки послуга проста у використанні. Це також безпечно завдяки протоколам шифрування, функціям, що захищають ваші облікові дані та загартовані центри обробки даних. CloudAlly також добре піклується про вашу конфіденційність.

Немає мобільного клієнта, який би надав доступ до нього, поки ви не вдома. Ціни CloudAlly не дешеві, якщо ви хочете створити резервну копію багатьох файлів, але вони прекрасні, якщо обмежите резервну копію найважливішими.

Що ви думаєте про CloudAlly? Це щось вам потрібно чи ви довіряєте механізму відновлення після аварій, який використовує ваша хмарна служба? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me