Огляд BigMIND Home (автор Zoolz) – оновлено 2020 рік

Огляд BigMIND Home (автор Zoolz)

BigMIND Home, продукт тієї ж команди, що стоїть за Zoolz Backup, – це надійний сервіс резервного копіювання, який пропонує хороший досвід. Мінуси полягають у тому, що іноді він може бути дещо повільним, оскільки його резерв надає льодовик і що це досить дорого. Прочитайте наш повний огляд для деталей.


Слайдер1

Слайдер2

Слайдер3

Слайдер4

Слайдер5

Попередній

Далі

BigMIND Home – це сервіс резервного копіювання в Інтернеті, запропонований Zoolz, який забезпечує приємне користувацьке враження, хороші швидкості та деякі цікаві функції, які ви часто не бачите в такому вигляді. На жаль, це дорога сторона речей і не має приватного шифрування. Продовжуйте читати наш огляд BigMIND Home, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати про послугу.

Окрім того, що пропонує вам великий контроль над процесом резервного копіювання, BigMIND Home може похвалитися простим у користуванні інтерфейсом та чудовою підтримкою клієнтів. Він також має деякі нові функції, включаючи розпізнавання обличчя за допомогою фотографії за допомогою штучного інтелекту та можливість зв’язувати служби, такі як Facebook та Google Drive.

На жаль, це все виходить за високу ціну, оскільки плани BigMIND коштують досить дорого, враховуючи, що ви отримуєте. Крім того, відсутність приватного шифрування сильно впливає на безпеку та конфіденційність. Якщо це найважливіші проблеми, переконайтеся, що ви перегляньте наш список найкращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті, щоб допомогти у пошуку альтернатив.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для BigMIND Home (автор Zoolz)

Особливості

BigMIND Home має пристойну кількість функцій, навіть якщо деякі речі, які ми хотіли б побачити, відсутні. Окрім стандартних функцій резервного копіювання, BigMIND Home також включає деякі менш поширені функції, включаючи потужні інструменти для управління фотографіями, що працюють на базі AI, а також інтеграцію з хмарним сховищем та іншими сторонніми послугами.

Що стосується самих функцій резервного копіювання, BigMIND Home підтримує як гібридні, так і мобільні резервні копії. На iOS це означає ваші фотографії, відео, календарі та контакти, тоді як додаток Android також може створювати резервні копії журналів викликів, текстових повідомлень та інших файлів.

На жаль, немає резервного копіювання на основі зображень (щось, наприклад, з IDrive), що означає, що немає можливості клонувати всю вашу систему. Крім того, немає сервера резервного копіювання чи відновлення кур’єрської служби, оскільки вони обмежені для BigMIND Business.

Потокове відео BigMIND

Однією чудовою особливістю, яку ми хотіли б побачити включеною в інші сервіси резервного копіювання, є можливість трансляції ваших відео безпосередньо зі сховища. На жаль, ви можете це зробити лише в стандартному режимі, якщо ви не вибрали найдорожчу підписку, яка також надає вам доступ до потокової передачі високої чіткості..

BigMind-Video-Streaming

Як ми вже згадували раніше, Zoolz BigMIND Home має вражаючу інтеграцію з іншими сервісами. Ви можете пов’язати свої облікові записи у хмарному сховищі, як-от Dropbox або Google Drive, щоб створити додатковий рівень надмірності для своїх файлів, які зберігаються там. Ви також можете пов’язати облікові записи соціальних мереж, наприклад Facebook та Instagram, щоб створити резервну копію всього, що ви зберегли або опублікували на цих платформах.

Послуги BigMind-Linked-Services

Інструменти для управління фотографіями на основі AI, про які ми згадували на початку цього розділу, є цікавим включенням. Якби це працювало, це буде чудовим способом організації фотографій, оскільки ви зможете шукати зображення за людьми чи предметами. 

Ми намагалися завантажити кілька фотографій людей, і, на жаль, BigMIND не вдалося визначити більшість облич.

BigMind-Faces

Функція “об’єкти”, здається, працює трохи краще, і ви можете вибрати зі списку категорій пошук таких речей, як “текст” або “електроніка”, що запропонує BigMIND показати вам фотографії, що містять один із цих об’єктів.

BigMind-об'єкти

Якщо мова заходить про версії версій – це означає збереження змінених та видалених файлів – BigMIND Home добре працює. Видалені файли зберігаються назавжди, але лише останні 10 версій зміненого файлу зберігатимуться в записі. Цього, мабуть, достатньо для більшості людей, але це не дуже дотримується необмеженої версії таких служб, як SpiderOak ONE.

BigMind-Trash

Огляд функцій для дому BigMIND

Головна сторінка BigMIND (автор Zoolz)www.zoolz.com

Починає від $ 299 на місяць за 100 планів GBAll

Резервне копіювання

Резервне планування

Безперервне резервне копіювання

Інкрементальне резервне копіювання

Резервне копіювання на основі зображень

Резервне копіювання зовнішнього диска

Резервне копіювання NAS

Резервне копіювання сервера

Гібридна резервна копія

Резервне копіювання мобільних пристроїв

Необмежена резервна копія

Необмежені пристрої

Швидкість затухання

Копіювання файлів на рівні блоку

Багатопотокове резервне копіювання

Відновлювати

Служба відновлення кур’єра

Доступ до браузера

Доступ до мобільних додатків

Версія

Збереження файлу видалено

Безпека

Приватне шифрування

Шифрування на відпочинок

Шифрування в режимі транзиту
SSL

Протокол шифрування
256-бітний AES

Двофакторна автентифікація

Загартовані центри даних

Налаштування проксі-сервера

Сумісний з HIPPA

Підтримка

24/7 Підтримка

Підтримка чату в прямому ефірі

Підтримка телефону

Підтримка електронної пошти

Форум користувачів

База знань

Різне

Файлообмінник

Синхронізація пристрою

Безкоштовний період випробовування

Ціноутворення

Модель ціноутворення Zoolz BigMIND Home дуже задіяна, і різні плани пропонують різні функції, рівні підтримки та кількість пристроїв. Що стосується того, скільки місця для зберігання ви отримаєте за свої гроші, BigMIND Home, безумовно, не є ідеальним, тому якщо ви хочете отримати найбільше грошей на свій долар виключно з точки зору простору, то, можливо, ви захочете пошукати в іншому місці.

По-перше, це безкоштовний план, який пропонує 1 Гб пам’яті для одного користувача, розкинутого на трьох комп’ютерах, двох мобільних пристроях та одному зовнішньому диску. Хоча ми цінуємо безкоштовний план, 1 Гб не буде достатньо навіть для самих основних резервних планів, і ви не отримаєте жодної підтримки клієнтів.

Далі – персональний план, який за $ 35,88 на рік пропонує 100 Гб пам’яті для одного користувача на трьох комп’ютерах, трьох мобільних пристроях та необмеженому кількості зовнішніх накопичувачів. 

Тимчасовий сімейний план обійдеться вам у 83,88 доларів на рік і включає 500 ГБ місця для трьох окремих користувачів, дев’яти комп’ютерів, шести мобільних пристроїв та необмежених зовнішніх накопичувачів. Обидва ці плани отримують те, що BigMIND називає «стандартною підтримкою».

Нарешті, план Family Plus отримує 1 ТБ пам’яті для п’яти користувачів, 15 комп’ютерів та необмежену кількість мобільних пристроїв та зовнішніх накопичувачів за 12,99 доларів США на місяць або 155,88 доларів на рік. Ви також отримуєте доступ до потокової передачі відеофайлів високої чіткості зі свого сховища (на відміну від інших планів, які пропонують лише потокове потокове стандартне визначення) та підтримку преміум-класу.

Варто мати на увазі, що як в Особистих, так і в сімейних планах потрібно платити цілий рік, тоді як план Family Plus можна рахувати щомісяця. Немає пробної версії, що шкода, оскільки 1 ГБ, запропонований безкоштовним планом, може бути недостатньо для адекватного тестування послуги.

Загалом, це надзвичайно дорога послуга, яка не пропонує вам багато місця в порівнянні з тим, скільки ви платите. 

Якщо вам потрібно багато місця для зберігання, вам буде краще з одним з найкращих необмежених сервісів резервного копіювання в Інтернеті, таких як Backblaze, який пропонує весь простір, який вам може знадобитися за нижчою ціною, ніж усі плани BigMIND, за винятком особистого той, який пропонує лише мізерні 100 Гб хмарного сховища.

Простота використання

BigMIND Home має дуже добре розроблений інтерфейс користувача, який легко зрозуміти та використовувати, як і його двоюрідний брат Zoolz Home. Хоча мобільний додаток залишає бажати кращого, і настільний клієнт, і веб-панель приладів відмінно і легко зрозуміти.

BigMind-Intro-Setup

Завантаживши настільний клієнт, вас негайно попросять вибрати файли для резервного копіювання. Це можна зробити за допомогою “розумного вибору”, який розділений на купу категорій: пошта, музика, робочий стіл, відео, документи, закладки, Microsoft Office, фінансові файли, зображення та електронні книги та PDF.

BigMind-Intro-Smart-Selection

Для більшості цих категорій BigMIND Home просто сканує робочий стіл та папку документів для певних типів файлів. Однак для деяких категорій – включаючи пошту та Microsoft Office – він сканує весь ваш пристрій на наявність цих типів файлів.

BigMind-Intro-My-Computer

Якщо ви бажаєте шукати свій пристрій і вручну вибирати папки, ви можете перейти на вкладку “мій комп’ютер”, де ви побачите стандартну структуру дерева вашого диска, що дозволяє точно вибрати файли та папки, які ви хочете захистити. . Вибравши файли, вас попросять встановити графік та інші параметри резервного копіювання.

Параметри BigMind-Intro-Backup

На головній панелі настільного клієнта ви знайдете більшу частину того, що вам потрібно знати. Рівень захисту відображається вгорі, що вказує на те, чи потрібен інший із ваших файлів для іншого резервного копіювання.

BigMind - не захищений

Трохи далі ви побачите інформацію про наступну заплановану резервну копію, останнє завантаження та кількість файлів, які зберігаються на серверах BigMIND. Внизу вікна розташовані три кнопки: “вибір даних”, “налаштування” та “відновлення”. Перший з них просто викликає той же діалог для вибору файлів, який ви отримали під час першого встановлення клієнта.

BigMind-Main-Panel

Кнопка «відновити» перенесе вас у досить стандартне меню відновлення, яке містить випадаючий список ваших пристроїв та головну панель, де відображається все, створене із резервного копіювання вибраного пристрою.

BigMind-Restore-Main-Menu

Нарешті, в меню “налаштування” знаходиться місце, де знаходиться більшість м’яса клієнта. Це розділено на сім категорій: розклад, оптимізація ресурсів, з’єднання, гібрид +, розширені налаштування, мобільні додатки та налаштування.

Резервне планування

Заявляючи очевидне, у меню “Розклад” ви можете налаштувати свій резервний графік. Ви можете вибирати між годинним або щоденним графіком, але, на жаль, немає варіанту створення резервного резервного плану. Хоча план вручну був би непоганим, принаймні BigMIND Home дає безліч варіантів вашого розкладу порівняно з такими послугами, як Backblaze.

BigMind-Settings-Schedule

Меню “Оптимізація ресурсів” дозволяє вам ввімкнути багатопотоковість, а також встановити програму BigMIND Home автоматично призупиняти завантаження, якщо ви виступаєте з презентацією, переглядаєте фільм, граєте у відеоігру або якщо рівень заряду батареї вашого комп’ютера низький..

BigMind-Settings-Resource

Ви також можете ввімкнути дроселювання загалом або в певний час доби. Якщо у вас є обмежені дані про підключення або ви використовуєте старіший комп’ютер з низькою потужністю обробки, ці функції дуже корисні, оскільки позбавляють вас від необхідності вручну призупиняти або виходити з програми, коли вам потрібні ресурси для інших завдань.

BigMind-Settings-Connection

Меню “з’єднання” містить посилання на налаштування проксі-сервера вашого пристрою, а також елементи контролю того, чи потрібно завантажуватись у певних мережах. Ви можете ввімкнути або вимкнути резервні копії через локальну мережу, Wi-Fi та мобільні дані, що приємно мати, якщо ви переймаєтесь обмеженнями даних під час з’єднання..

BigMind-Settings-Hybrid +

У розділі “гібрид +” можна ввімкнути гібридні резервні копії. Це означає, що щоразу, коли ви створюєте резервну копію у хмарі, BigMIND Home також зберігатиме копію ваших файлів на місцевому призначенні, наприклад, на зовнішній диск.

BigMind-Settings-Advanced-Settings

У меню “розширені налаштування” ви можете визначити, які типи файлів BigMIND Home буде використовувати свій протокол VSS та алгоритм блокового рівня. “VSS” – це короткий термін “тіньова копія”, що дозволяє BigMIND створювати резервні копії файлів під час їх використання. Це потрібно встановити вручну, оскільки типові файли не включені до цього поля за замовчуванням.

Оновлення файлів

Тим часом алгоритм рівня блоків по суті означає, що замість повторного завантаження цілого файлу, коли відбувається зміна, BigMIND сканує файл на предмет змін та завантажує лише ті частини (або “блоки”), які були змінені. За замовчуванням це стосується файлів PST (тобто файлів даних Microsoft Outlook), але ви можете вручну додавати й інші типи файлів.

BigMind-Settings-Mobile-програми

Розділ “Налаштування мобільних додатків” у налаштуваннях не дуже цікавий, оскільки все, що він робить, – це посилання на сторінку завантаження програм для iOS та Android BigMIND.

BigMind-Preferences - Автоматичне виключення

Кінцева категорія налаштувань – “налаштування” – відкриває окреме вікно з двома вкладками. На першій вкладці можна ввімкнути резервну копію для прихованих файлів та змінити список виключень, щоб ігнорувати певні папки, незалежно від того, включені вони у ваш вибір даних.

Загальні налаштування BigMind

На другій вкладці – “загальна” – ви можете ввімкнути розширений журнал та змінити кеш-накопичувач, де BigMIND Home зберігає файли, що очікують до їх завантаження у хмару.

Веб-клієнт BigMIND та мобільні програми

Окрім клієнта для настільних ПК, Zoolz BigMIND Home пропонує також чудову інформаційну панель на базі браузера, яка надає вам великий контроль над резервними копіями даних. 

Веб-клієнт розділений на чотири області, першою з яких є приладова панель. Тут ви можете побачити багато корисної інформації про ваш обліковий запис, включаючи захищені пристрої, інформацію про ваш обліковий запис та графіки, в яких детально описуються типи файлів, які ви зберігаєте, та трафік завантаження.

BigMind-Web-Dashboard

Далі йде вкладка “виявити”, де ви можете переглядати свої пристрої та файли, завантажені з них, а також будь-які зовнішні облікові записи, які ви пов’язали з BigMIND Home, наприклад Dropbox або Instagram. Тут ви також знайдете згадану раніше функцію розпізнавання обличчя, що працює на AI.

BigMind-Web-Discover

Третій запис у меню веб-клієнта призначений для керування користувачами. На відміну від багатьох резервних рішень, BigMIND Home дозволяє налаштувати окремих користувачів, які не можуть отримати доступ один до одного, що є прекрасним рішенням для сімей, зокрема.

BigMind-Web-користувачів

Нарешті, розділ “звіти” дозволяє генерувати всі види звітів про ваше використання, включаючи використання пропускної здатності, історію платежів та інформацію про пристрій.

BigMind-Web-Reports

На жаль, мобільний додаток не настільки вражає, як настільні та веб-клієнти. Хоча ви можете використовувати його для резервного копіювання мобільних пристроїв, це досить негнучко з точки зору вибору файлів.

BigMind-Settings-Mobile-програми

Замість того, щоб дозволяти вам вибирати окремі файли, вам потрібно завантажити цілу категорію (наприклад, фотографії чи контакти), що неймовірно незручно, особливо якщо у вас багато фотографій чи відеозаписів і у вас немає місця (або потрібно) для створити резервну копію всіх них.

Вибір даних BigMind-Mobile-Data

З огляду на це, ви можете використовувати мобільний додаток для керування резервними копіями даних, зміни налаштувань облікового запису, використання функцій AI фотографій та передавання відеофайлів, збережених у вашому хмарному сховищі.

Резервне копіювання файлів & Відновлення

Хоча в Zoolz BigMIND Home відсутні певні функції резервного копіювання – такі як дискові зображення та резервні копії серверів – вони все ще добре працюють у цій категорії. Вам надано великий контроль над процедурою резервного копіювання, і BigMIND повідомляє вам, що саме відбувається під час завантаження чи завантаження..

Хоча ви вибираєте файли, які ви хочете створити для резервного копіювання вручну, ви все одно можете встановити фільтри, щоб обмежити файл залежно від його розташування, розміру, типу файлу або віку. Хоча фільтри місцеположення не надто корисні в ручному налаштуванні, інші чудові, тому що ви можете уникнути випадкового завантаження величезних файлів або чогось, з чим не працювали роками..

BigMind-File-Filters

Під час налаштування розкладу резервного копіювання ви можете встановити BigMIND Home для того, щоб виконувати нове завантаження з інтервалом (від кожні п’ять хвилин до кожні 24 години), а також вирішити, як часто програма повинна виконувати повне сканування всіх обраних вами файлів. Якщо резервне копіювання кожного дня здається завищеним, ви також можете вибрати певний день тижня для запуску резервного копіювання.

BigMind-Backup-In-Progress

Поки відбувається резервне копіювання, вам надано багато інформації про те, як це відбувається. Клієнт повідомляє вам, які файли зараз завантажуються, а також скільки даних (і скільки файлів) вже створено резервними копіями.

Файли BigMind-очікують

Для завантажень ви можете перемикатися між режимами “турбо” та “розумним”. Режим “Turbo” дає клієнту BigMIND Home максимальний пріоритет для вашого мережевого підключення та процесора, тоді як “розумний” режим розглядає, що ще робиться на комп’ютері, і відповідно регулює його споживання ресурсів..

Якщо ви хочете ще більше контролювати завантаження, ви можете ввімкнути багатопотоковість та дроселювання в налаштуваннях, а також встановити BigMIND Home для завантаження файлів за допомогою алгоритму рівня блоку. Хоча більшість хмарних сервісів резервного копіювання роблять це за замовчуванням, BigMIND вимагає включити його для окремих типів файлів, що неприємно.

Відновлення файлу просте, оскільки все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку «відновити» на головній панелі клієнта. Після цього відкриється нове вікно, де ви можете вибрати свій пристрій зі спадного списку. Звідси ви можете вибрати окремий файл або папку або вибрати відновлення всього резервного копіювання з пристрою.

Параметри BigMind-Restore

Вибравши те, що ви хочете відновити, на наступній сторінці ви знайдете купу варіантів. По-перше, ви можете вибрати місце, в яке ви хочете завантажити, яке ви можете вибрати вручну, або дозволити BigMIND Home відновити файли до їх початкового місця.

BigMind-Restore-In-Progress

Швидкість

Швидкість є важливим елементом хорошої служби хмарного резервного копіювання, особливо для початкового резервного копіювання, яке часто може зайняти дуже багато часу, може, навіть декілька днів, залежно від того, скільки даних ви створюєте. BigMIND досить добре в цій категорії, особливо з точки зору швидкості завантаження, хоча ми хотіли б побачити трохи швидше завантаження.

Щоб перевірити швидкість завантаження та завантаження BigMIND, ми створили резервну копію та відновили папку 3,51 ГБ, наповнену різними типами файлів. Зробивши це двічі, ми усереднили результати. Ми використовували з’єднання зі швидкістю завантаження 20Mbps та швидкістю завантаження 10Mbps. Теоретично це означає, що завантаження повинно тривати близько години, а завантаження – приблизно 30 хвилин.

Однак, з’єднання рідко є повністю стабільними, і швидкість змінюватиметься залежно від завантаження мережі та кількості трафіку, що надходить на сервери BigMIND. Реально, ми хотіли б, щоб завантаження закінчилося приблизно за три години, а завантаження – через півтори години.

Перша спроба: Друга спроба: Середня:
Час завантаження04:23:0003:40:0004:01:30
Час завантаження00:41:0001:03:0000:52:00

Як бачите, ці результати зовсім не погані. Швидкість завантаження, зокрема, відмінна, але завантаження могло бути трохи швидшим. Ми включили багатопотоковість для всіх наших тестів і включили режим “турбо” BigMIND для завантажень, що надає клієнту максимальний пріоритет.

Варто зазначити, що ми провели тест з Азії, підключившись до центру обробки даних на сході США, тож якщо ви знаходитесь ближче до одного з центрів обробки даних BigMIND (або Amazon, оскільки BigMIND використовує AWS), ваші результати повинні бути кращими.

Безпека

Щоразу, коли ви зберігаєте файл у хмарі, важливо бути впевненим, що він захищений від зовнішнього доступу чи випадкової втрати. Захищеність Zoolz BigMIND пристойна, відрізняється великим, хоча і не зовсім приватним – шифруванням та надійною безпекою центру обробки даних.

Усі ваші резервні дані захищені за допомогою 256-бітного шифрування AES як у спокої, так і під час транзиту. Це майже найкраще шифрування, яке ви можете запитати за допомогою резервного копіювання, оскільки це займе роки, щоб зламати з грубою силою, як ми пояснюємо в нашому описі шифрування. 

Коли ваші дані на шляху до серверів, Zoolz BigMIND використовує SSL, щоб переконатися, що він захищений від атаки людини в середині.

На жаль, немає способу створити власний приватний ключ, а це означає, що Zoolz має право розшифрувати будь-який бажаний файл або папку. Це викликає велике занепокоєння не лише щодо безпеки, але й конфіденційності, про яку ми торкнемося в наступному розділі.

Для своїх центрів обробки даних Zoolz BigMIND – як і багато інших корпорацій – орендує серверний простір у центрах обробки даних AWS (Amazon Web Services) Amazon.

Це не тільки означає чудову фізичну безпеку, але також дозволяє BigMIND поширювати ваші дані між декількома центрами обробки даних – подібними до установки RAID – для захисту від випадкових втрат, таких як у випадку стихійного лиха чи пожежі.

BigMind-двофакторна автентифікація

Нарешті, BigMIND також дозволяє встановити двофакторну аутентифікацію. Це означає, що вам потрібно ввести одноразовий код, доставлений вам за допомогою текстового повідомлення, щоб увійти в службу, що забезпечує додатковий рівень захисту від хакерів або інших кіберзлочинців.

Конфіденційність

Як і в галузі безпеки, конфіденційність BigMIND є гідною, але вона має деякі серйозні недоліки. Розташування його центрів обробки даних представляє певний ризик у цьому плані, але це загальна проблема для хмарних служб резервного копіювання в цілому. Більш серйозним є відсутність приватного шифрування, що дає Zoolz BigMIND повноваження розшифровувати будь-який файл, який він хоче.

Zoolz – компанія, що стоїть за BigMIND – відповідає як HIPAA, так і GDPR, а також безлічі інших правил конфіденційності. Хоча штаб-квартира компанії знаходиться в Лондоні, більшість центрів обробки даних, які вона використовує для зберігання ваших даних, розташовані в США, завдяки оренді серверного простору від AWS.

Відповідність BigMind

Це проблематично, оскільки в США є деякі найгірші закони про конфіденційність в Інтернеті, з помітними та сумнозвісними прикладами, зокрема Закон про патріоти та приховані програми, такі як ПРИЗМ.

Ця проблема посилюється тим, що немає способу встановити власний приватний ключ. Незалежно від намірів Zoolz, якби АНБ примусило його забезпечити відповідність, воно зможе побачити вміст будь-якого файлу, який ви зберігаєте на серверах BigMIND, і ви, мабуть, навіть не дізналися б, що це сталося.

BigMind-Privacy-Policy

Крім того, BigMIND зберігає трохи метаданих як у вас, так і у ваших файлах, включаючи ваше ім’я, адресу, електронну пошту та певні метадані файлів, наприклад розміри файлів, використану ємність пам’яті та назви файлів. 

Це не рідкість, але це залишає відкритими двері для того, щоб ця інформація була запитана владою. Окрім цього, Zoolz стверджує, що ніколи нікому не продавати вашу інформацію, і що вона буде ділитися інформацією лише внутрішньо або з надійними партнерами, які допомагають їй надавати свою послугу.

Обслуговування клієнтів

Незважаючи на те, що не пропонує телефонної підтримки, Zoolz забезпечує відмінне обслуговування клієнтів для своїх користувачів, включаючи форму електронної пошти, онлайн-чат та широкий довідковий центр у вигляді сторінки вікі.

Якщо у вас є проблема із Zoolz BigMIND, ви можете почати пошук, виконавши пошук на сторінці вікі, який включає найбільш поширені проблеми та інструкції щодо їх усунення. Якщо ви не можете знайти там, що шукаєте, вам доведеться надіслати електронний лист або звернутися до служби підтримки чату.

BigMind-Zoolz-Wiki

Надсилаючи запит на електронну пошту, вас попросять надати трохи інформації, включаючи, який продукт Zoolz BigMIND ви використовуєте та яку підписку у вас є. Останнє особливо важливо, якщо ви є членом Family Plus, оскільки ті користувачі, які мають цей план підписки, отримують пріоритетну підтримку, тобто вони натрапляють на передню частину черги.

BigMind-Email-форма

Щоб перевірити чуйність підтримки електронної пошти Zoolz, ми надіслали запит і отримали початкову відповідь трохи більше ніж за 24 години. Це було без «преміум підтримки», тож якщо ви вибрали передплату Family Plus, ви можете очікувати ще швидшого часу відгуку.

Хоча підтримка електронної пошти може допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем, чат дещо обмежений. Його головне призначення – продаж, але він також може допомогти у вирішенні незначних технічних проблем. Крім того, єдиний спосіб використовувати чат для цілей підтримки – це запланувати зустріч, що є клопотом.

Вирок

З цим ми дійшли кінця нашого огляду Zoolz BigMIND Home. Хоча це простий у користуванні сервіс, забезпечений цікавою функціональністю, він втрачає як безпеку, так і конфіденційність, в основному через відсутність приватного шифрування.

Висока ціна на рік викликає ще одну проблему, особливо враховуючи обмежене хмарне сховище, яке ви отримуєте зі своїм обліковим записом. Якщо для вас важливо отримати найвищу суму грошей, ви, ймовірно, захочете розглянути інші послуги з нижчою ціною на рік або більш високою надбавкою для зберігання.

Що ви думаєте про наш огляд Zoolz BigMIND Home? Чи згодні ви з тим, що відсутність приватного шифрування та відносно висока ціна на рік є проблемою, чи вважаєте ви, що ці проблеми є прийнятною компромісною новиною та цікавими особливостями, що входять до продукту? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map