Огляд AltDrive – неіснуючий сервіс – оновлено 2020 рік

Огляд AltDrive

Просте резервне копіювання даних та архівування. Не вистачає декількох функцій налаштування. Загалом, це простий у використанні.


Увага: Важливе оновлення!

Плани цін AltDrive

Для кого AltDrive?

Творці компанії AltDrive визнають, що в сучасному світі, який завжди пов’язаний з Юбер, життя відбувається так само, як і в Інтернеті. Це означає, що доступність простого, ефективного та доступного засобу забезпечення, зберігання та отримання своїх даних є важливішою, ніж будь-коли раніше.

Однак, хоч безпека та зберігання даних об’єднують більшість людей сьогодні, компанія, що стоїть за AltDrive, розуміє, що самі користувачі та дані, які створюють ці користувачі, є лише монолітними – і тому програма надходить як в корпоративних, так і в індивідуальних / домашніх користувачів..

Тепер хороша частина полягає в тому, що AltDrive пропонує необмежений обсяг зберігання ваших файлів. Ви не вірите, що це можливо? Ви можете перевірити нашу статтю про необмежені послуги резервного копіювання в Інтернеті або скористатися нашою схемою порівняння хмарного сховища. Необмежена онлайн-резервна копія позбавляє вас від турботи про те, скільки даних у вас є або буде створено в майбутньому. Ви завжди знаєте, що на серверах AltDrive є багато місця, без того, щоб платити більше. 

Звучить занадто добре угоди? Читайте далі, щоб отримати всі деталі. 

Альтернативи для AltDrive

Головна AltDrive

AltDrive Home – це саме те, що звучить – проста утиліта для резервного копіювання файлів для індивідуального та малого бізнесу, незалежно від віку та вимог. Принаймні, це теорія.

Будь то фотоальбом бабусі, бібліотеки iTunes підлітків або ваша магістерська дисертація, AltDrive Home забезпечує гладкий, не суєтний спосіб зберегти все це в безпеці та доступності. Не важливо, в якій операційній системі ви працюєте. Коли справа доходить до цього, Mac і ПК можуть чудово грати … і не тільки один з одним, але і з Linux.

AltDrive пропонує подібні функції, як Backblaze та інші необмежені сервіси резервного копіювання в Інтернеті. У наших тестуваннях вона була дуже ефективною порівняно з як швидкими завантаженнями файлів, так і з безперебійною роботою у фоновому режимі. 

85

Плани лінії AltDrive Home включають золото (зберігання, безпека та резервне копіювання / завантаження файлів на одній машині) за $ 4,95 USD / місяць. або 44,50 дол. США / рік, і AltDrive Platinum, який включає всі функції пакета Gold, але з додатковою перевагою місця для трьох комп’ютерів та / або інших пристроїв.

Якщо потенційний користувач виявить, що кожна копійка по-справжньому розраховує в пошуку найкращого рішення для своїх потреб, вони знайдуть рівень платинового найвищого значення для компанії, щомісячні плани коштують 9,95 доларів США, тоді як річні плани встановлюються в розмірі 99,50 долара або просто волосся понад два долари на місяць.

Що стосується набору функцій AltDrive Home, “надійний” – це, мабуть, найкраще слово, яке можна було б описати. Наприклад, питання безпеки: наприклад, подвійне SSL / AES 256-бітне шифрування AltDrive, його протоколи авторизації, які використовують створені користувачем ключі, та розшифрування цільових пристроїв, забезпечують, щоб навіть найчутливіші файли були захищеними як на ваших машинах, так і на AltDrive’s власні сервери.

Домашні плани AltDrive оснащені необмеженою ємністю та двомісячним вікном збереження, в той час як його унікальний алгоритм відстежує зміни та створює резервні копії їх поступово, значно збільшуючи швидкість доступу для кінцевого користувача. Звичайно, це не єдині функції, доступні в AltDrive Home, але вичерпний перелік було б майже неможливо дати в цьому короткому огляді; користувачеві рекомендується скористатися безкоштовною пробною версією AltDrive, яка триває 30 днів і є достатньо часу для вивчення всього, що може запропонувати система AltDrive.

AltDrive Biz

AltDrive Business – для серйозних підприємців та малого бізнесу

Ви є власником бізнесу компанії Fortune 500 рівня або керуєте ним середнього розміру? Можливо, ви системний адміністратор, відповідальний за щоденні технологічні операції такої організації. Якщо так, то ви знаєте, наскільки важливим може бути своєчасний і надійний доступ до ваших файлів і програм. AltDrive, можливо, добре підходить для ваших потреб. Подивимось, чому. 

На додаток до всіх функцій, обговорених вище в розділі AltDrive Home (і багатьох, які не були, але в них все ще не входить стандарт), AltDrive Biz оснащений власним набором специфічних та унікальних функцій для корпоративного класу..

Наприклад, клієнти AltDrive Biz насолоджуються нульовими обмеженнями щодо їх пропускної здатності, швидкості передачі тощо, а також жодних обмежень для файлів. Вам потрібно те, що вам потрібно, і AltDrive є там, щоб переконатися, що він у вас є, незалежно від того, який він буде, якого розміру він може бути або в якій ОС ви знаходитесь. У той же самий спосіб швидкість зберігання та передачі є дуже конкурентоспроможною; тарифи на просте зберігання – близько п’ятнадцяти центів (USD) на місяць, тоді як усіма машинами можна керувати лише на північ від 3 USD на місяць. 

Безпека

Безумовно, безпека є першорядною у контексті ділової інформації, тому бізнес-продукт продукту AltDrive використовує подвійне шифрування SSL / AES 256-бітного шифрування, захищені сховища за межами сайту з надмірними функціями безпеки (серверні стійки для серверів, кілька шарів спостереження, тощо) тощо.

Крім того, системні адміністратори можуть сі ін. спеціальні профілі доступу на індивідуальному та груповому рівнях, тим краще контролювати, хто може бачити та взаємодіяти з чим. Збереження даних є надмірним, за умовчанням вікна протирання встановлені на 30 днів, сім років та відкриті – тобто ваші дані залишаються назавжди. Що б ви не вибрали, дані знову створюються резервними копіями на абсолютно окремому сервері. Втрати того, що найбільше важливо для вас і ваших клієнтів, більше не потрібно боятися. 

Як і у випадку з сервісом AltDrive Home, вичерпний перелік функцій є просто занадто великим завданням для перегляду цього типу. Цікавість потенційного клієнта найкраще можна забезпечити, використовуючи безкоштовну 30-денну пробну версію, доступну для всіх нових клієнтів.

Про AltDrive

Компанія AltDrive була заснована в 2005 році. Як це часто трапляється з технологічним прогресом, її засновник – інженер – побачив власну потребу в простому безпечному рішенні для своєї файлової скарбниці і вирішив щось зробити з цим..

Через вісім років цей колись скромний старт-ап працює в чорному і краще, ніж будь-коли, що не так вже й мало в такому місті, як Сіетл, – просто попросіть усіх компаній, в яких місто пожовкло і виплюнуло! Це просто показує вам, що компанія може будувати на етапі допомоги іншим.

Резервне копіювання & Відновлювати

Як створити резервну копію та відновлення файлів за допомогою AltDrive

Звичайно, найважливіша частина сервісу онлайн-резервного копіювання – це те, наскільки добре він створює резервну копію ваших даних. Але резервного копіювання недостатньо, якщо процес відновлення є несправним, ви можете забути про фантазійні функції та приємні переваги безпеки. 

AltDrive створює резервну копію як автоматичної, так і від руки, і це можна зробити за графіком, визначеним користувачем, або просто залишити автоматичні програмні пресети.

Відновлення файлів аналогічно інтуїтивно – просто виберіть що-небудь із окремих файлів на всій машині, і AltDrive буде працювати з рештою, і все за суворими протоколами безпеки. Користувачі можуть просто насолоджуватися чашкою кави чи безладом у Facebook, і нехай AltDrive робить свою справу у фоновому режимі, при цьому більшість користувачів повідомляють про відсутність значного відставання та падіння швидкості Інтернету. Це все наближається до одного клацання мишкою, як ця операція. 

У порівнянні з іншими програмами резервного копіювання ми раді повідомити, що AltDrive працює бездоганно, відновлюючи наші тестові файли без великих інцидентів.. 

Остаточний вердикт

Не секрет, що сьогодні на ринку існує безліч утиліт резервного копіювання файлів. Однак багато з них страждають від різних обмежень, деякі з яких можуть бути досить суворими.

AltDrive прагнути бути доступним для всіх, незалежно від того, молодий чи старий, багатий чи ні, великий бізнес або малий смажений смак, і їхня послуга відображає це. Підсумок такий: Ви, можливо, не будете з ними назавжди, але якщо ви шукаєте доступне, багате на функції, елегантне рішення для потреб зберігання файлів, безпеки та доступу, які працюватимуть для вас незалежно від того, хто ви є (а це не призведе до того, що ваш гаманець не задихається від вашого жорстокого поводження), тоді вам обов’язково слід поглянути на AltDrive. 

Альтернативи для AltDrive

 • «
 • {номер сторінки}
 • »

Постачальник
рейтинг хмарних областей
$ на місяць

основні можливості
Більше

 1. 1
 2. AltDriveЛоготип AltDrive
  www.altdrive.com
 3. $ 371
  Економте 17% / місяць
  • Безперервне резервне копіювання
  • Інкрементальне резервне копіювання
  • Резервне копіювання зовнішнього диска
  • Резервне копіювання NAS
  • Необмежена резервна копія
  • Версія
  • Приватне шифрування
 4. Відвідайте огляд AltDriveAltDrive
 1. 2
 2. JustCloudJustCloud логотип
  www.justcloud.com
 3. 761 дол
  Економте 29% / місяць
  • Безперервне резервне копіювання
  • Інкрементальне резервне копіювання
  • Резервне копіювання зовнішнього диска
  • Резервне копіювання NAS
  • Необмежена резервна копія
  • Версія
  • Приватне шифрування
 4. Відвідайте JustcloudJustcloud Review
 1. 3
 2. CrashPlan для малого бізнесуЛоготип CrashPlan для малого бізнесу
  www.crashplan.com
 3. $ 1000 / місяць
  • Безперервне резервне копіювання
  • Інкрементальне резервне копіювання
  • Резервне копіювання зовнішнього диска
  • Резервне копіювання NAS
  • Необмежена резервна копія
  • Версія
  • Приватне шифрування
 4. Відвідайте CrashPlan для BusinessCrashPlan для огляду бізнесу
 1. 4
 2. КарбонітКарбоніт логотип
  www.carbonite.com
 3. $ 600 / місяць
  • Безперервне резервне копіювання
  • Інкрементальне резервне копіювання
  • Резервне копіювання зовнішнього диска
  • Резервне копіювання NAS
  • Необмежена резервна копія
  • Версія
  • Приватне шифрування
 4. Відвідайте огляд CarboniteCarbonite
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me