Інтернет-огляд резервного копіювання SOS – оновлено 2020 рік

Огляд резервного копіювання SOS в Інтернеті

Хоча SOS Online Backup робить хорошу роботу загалом, його схема ціноутворення повинна дати покупцям паузу. Іншими проблемами є слабкий рівень безпеки, відсутність інтерфейсу браузера та інші речі, про які ви можете прочитати все у цьому повному огляді SOS Online Backup.


Кращі огляди в Інтернеті

SOS Online Backup був запущений у 2001 році. У 2012 році компанія змінила назву на Infrascale, але основний хмарний продукт резервного копіювання зберіг стару назву. Ціни SOS Online Backup не можуть конкурувати з деякими послугами, про які ми говоримо в наших оглядах онлайн-резервних копій, але це не означає, що вони не отримують позитивних оцінок.

Це включає такі функції, як підтримка NAS та мобільного резервного копіювання, приватне шифрування, справжнє архівування та необмежена версія версій. Зважаючи на це, йому не вистачає важливих функцій, таких як доступ браузера до файлів, постійне резервне копіювання та двофакторна автентифікація, що викликає у нас змішані почуття.

Якщо вам потрібно створити резервну копію бізнес-пристроїв, ви можете використовувати офісну версію SOS Online Backup, але зауважте, що вона також страждає від ціни, яка сподобається лише тим, хто не проти кровоточити зайвими грошима.

У цьому огляді резервного копіювання на SOS в Інтернеті ми збираємось дати вам детальну інформацію про добро і погано, тому дотримуйтесь нас, якщо хочете дізнатися більше про послугу. Однак, якщо ви думаєте, що його мінуси переважають його плюси, вам слід порадитись з найкращим порівнянням в Інтернеті для альтернативних варіантів.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для резервного копіювання в Інтернеті SOS

Особливості

SOS Online Backup забезпечує резервну копію для ваших пристроїв та смартфонів. Можливість створювати резервні копії смартфонів – це приємно, оскільки багато конкуруючих служб резервного копіювання розроблені лише для резервного копіювання комп’ютера. Маючи резервну копію в програмі, ви можете бути впевнені, що ваші файли захищені від втрат, спричинених збоями на жорсткому диску чи іншими глюками програмного забезпечення.

Ви можете створювати резервні копії необмежених мобільних пристроїв, але одна підписка обмежує вас лише п’ятьма комп’ютерами. Цього достатньо для більшості домашніх користувачів, але IDrive надає можливість резервного копіювання необмежених телефонів та комп’ютерів за вигідною ціною. Ви можете прочитати більше про це в нашому огляді IDrive.

SOS Online Backup також може створювати резервні копії необмежених зовнішніх накопичувачів і навіть пристроїв NAS. Якщо вам потрібні інші варіанти для останнього, ознайомтеся з нашою найкращою онлайн-резервною копією для огляду NAS.

Онлайн-резервне копіювання SOS не обмежує ваші резервні копії залежно від розміру, типу чи кількості файлів, що є стандартним для більшості онлайн-резервних копій..

Безперервне резервне копіювання теж є основним, але дивно, що це не передбачено SOS Online Backup.

Єдине, що ви можете зробити – це резервне копіювання розкладу, яке потрібно проводити щогодини, щодня або щотижня. Ми детальніше про це поговоримо, коли в подальшому будемо говорити про процес резервного копіювання та відновлення.

sos-backup-upload-limit

Ще одна помилка полягає в тому, що ви не можете зменшити швидкість завантаження чи завантаження, що також є звичайним варіантом сучасних інструментів резервного копіювання. Існує можливість встановити щоденний ліміт завантаження, але це не так корисно, оскільки операції з резервного копіювання можуть зависати ваше інтернет-з’єднання і не дозволяти вам виконувати іншу роботу.

Архівне копіювання та версія версій SOS в Інтернеті

Онлайн-резервне копіювання SOS дозволяє використовувати справжнє архівування, а це означає, що коли ви видаляєте файли зі свого комп’ютера, вони не будуть автоматично видалені з хмари. Також є можливість приватного шифрування, тобто ви можете зберігати ключ шифрування, щоб ніхто, крім вас, не міг читати ваші файли.

SOS Online Backup також забезпечує необмежену версію файлів, але це може зайняти більше місця для резервного копіювання. Зважаючи на це, оскільки резервні копії працюють на рівні блоку, це означає, що створюються резервні копії лише змінених частин файлів, версія не повинна використовувати занадто багато вашого резервного простору.

Немає можливості використовувати резервне копіювання дзеркальних зображень із SOS Online Backup для дому. Для цього ви повинні використовувати бізнес-версію інструменту. Якщо вам потрібні функції візуалізації та клонування, прочитайте нашу найкращу статтю щодо резервного копіювання та програмного забезпечення для клонування.

Основна помилка – той факт, що SOS Online Backup не дозволяє використовувати веб-інтерфейс для доступу до файлів, які ви створили резервну копію, що, як мінімум, не дивно..

Онлайн резервне копіювання SOS – це суміш хороших і поганих функцій. Зверніться до нашої онлайн-бібліотеки резервного копіювання, якщо вам потрібна додаткова інформація про функції резервного копіювання.

Огляд функцій резервного копіювання в Інтернеті SOS

SOS Інтернет резервного логотипуwww.sosonlinebackup.com

Починає від 375 доларів США на місяць для 50 планів GBAll

Резервне копіювання

Резервне планування

Безперервне резервне копіювання

Інкрементальне резервне копіювання

Резервне копіювання на основі зображень

Резервне копіювання зовнішнього диска

Резервне копіювання NAS

Резервне копіювання сервера

Гібридна резервна копія

Резервне копіювання мобільних пристроїв

Необмежена резервна копія

Необмежені пристрої

Швидкість затухання

Копіювання файлів на рівні блоку

Багатопотокове резервне копіювання

Відновлювати

Служба відновлення кур’єра

Доступ до браузера

Доступ до мобільних додатків

Версія

Збереження файлу видалено

Безпека

Приватне шифрування

Шифрування на відпочинок

Шифрування в режимі транзиту
SSL

Протокол шифрування
256-бітний AES

Двофакторна автентифікація

Загартовані центри даних

Налаштування проксі-сервера

Сумісний з HIPPA

Підтримка

24/7 Підтримка

Підтримка чату в прямому ефірі

Підтримка телефону

Підтримка електронної пошти

Форум користувачів

База знань

Різне

Файлообмінник

Синхронізація пристрою

Безкоштовний період випробовування
15

Ціноутворення

SOS Online Backup For Home має кілька рівнів, починаючи з рівня 50 Гб за $ 4,99 на місяць. Приємно, що ви можете вибрати один з багатьох рівнів підписки, на відміну від більшості резервних служб.

Крім цього, схема ціноутворення SOS Online Backup не виграє жодних призів. Це набагато дорожче, ніж ті, що пропонують конкуренти. Ви не зможете багато зробити лише з 50 Гб, а інші рішення дають набагато більше резервного простору за подібну вартість. Наприклад, Backblaze пропонує необмежену кількість резервних копій за 6 доларів на місяць. Якщо це здається непоганим, прочитайте наш огляд Backblaze.

Інші плани теж не дуже допомагають, оскільки їх ціни не кращі. План на 100 ГБ становить $ 7,99 на місяць, але він пропонує лише 100 ГБ резервного простору. За 7 доларів на місяць BigMIND Home дозволяє вам насолоджуватися 500 ГБ, які можна використовувати для резервного копіювання декількох комп’ютерів та мобільних пристроїв, а також необмежених зовнішніх накопичувачів. Детальніше про це читайте в нашому огляді BigMIND Home.

Аналогічно, план Acronis True Image Premium 1TB становить 8,33 дол. США на місяць, тоді як 150 Гб від резервної копії SOS онлайн – 9,99 дол. На місяць. Якщо Acronis True Image звучить привабливо, детальніше про це читайте в нашому огляді Acronis True Image 2018.

Ціноутворення не є єдиною важливою категорією, але вона є актуальною. Завдяки своїй високій ціні, SOS Online Backup не надає достатньої вартості, щоб виправдати його за багато рішень, які мають більш конкурентоспроможні ціни.

Однак, якщо вам здається, що SOS Online Backup цікавий, ви можете спробувати безкоштовну 30-денну пробну версію, щоб задовольнити цікавість.

Простота використання

sos-backup-login

Щоб почати використовувати резервну копію SOS Online на домашньому комп’ютері, потрібно завантажити та встановити настільний клієнт для вашої операційної системи. Він працює в Windows та macOS, але не в Linux. Прочитайте нашу найкращу статтю резервного копіювання в Інтернеті для ідей у ​​цьому відділі.

Установка займає близько хвилини. Після завершення роботи потрібно увійти, надавши облікові дані, створені під час реєстрації облікового запису.

sos-backup-desktop-client

Після входу в систему клієнт попросить вибрати між продовженням звичайного облікового запису або переходом до керованого шифрування, званого «стандартне ультрабезпечне», або особистого шифрування, що називається «ультразбережений макс.» Про них ми поговоримо детальніше в розділі безпеки.

Після цього ваш рахунок буде готовий, і ви можете почати створювати резервні копії файлів. Інтерфейс робочого столу мінімальний, зрозумілий і простий у використанні. Це також на привабливій стороні. Одразу ж з бітою вона просканує ваш жорсткий диск, щоб дати рекомендації щодо створення резервного плану. У головному вікні є посилання, яке переносить вас на веб-портал.

sos-backup-web-client

Після входу веб-клієнт покаже вашу інформаційну панель, на якій відображаються ваші статистичні дані щодо резервного копіювання, такі як загальний використаний простір та сповіщення. Клієнт простий і простий у використанні. Ви будете використовувати панель навігації вгорі для переміщення між сторінками. Для доступу до меню вашого облікового запису потрібно натиснути поле з зареєстрованою електронною поштою, що знаходиться над головним меню.

Клієнт також має представлення щодо моніторингу процесів та формування звітів. Вони дозволять вам переглянути ваші журнали та історію резервного копіювання. Ви можете експортувати їх у Excel, що приємно. Більшість домашніх користувачів ці функції не потребуватимуть, але вони є цікавою перевагою щодо конкуренції.

sos-backup-web-account-cleanup

Ще одна корисна особливість веб-клієнта – це можливість очищення резервного простору, встановивши правила збереження та версії версій. Ви також можете отримати доступ до порталу підтримки SOS Online Backup та знайти свій пристрій.

Веб-клієнт має багато функцій, але йому бракує можливості доступу до файлів, які ви зберігаєте у хмарі. Цей упущення викликає подив, оскільки більшість резервних рішень дозволяє це зробити. У режимі резервного копіювання SOS в Інтернеті єдиний спосіб зробити це через настільний додаток або мобільний пристрій.

sos-mobile-home

Мобільний додаток SOS Online Backup пропонує функції, які ми очікуємо від мобільних клієнтів рішень для резервного копіювання. Меню головного екрана мобільного додатка дозволяє отримувати доступ до вашого хмарного сховища, бачити завантажені файли, переглядати улюблені файли та створювати план резервного копіювання для мобільних пристроїв.

sos-mobile-резервне копіювання

Як і в багатьох рішеннях, мобільний клієнт SOS Online Backup просить вас вибрати типи файлів, які ви хочете створити. Після цього ви можете запустити резервну копію негайно або запланувати її. Планування дозволяє вам вибрати, в які дні тижня і в який час буде виконуватися резервна копія.

У додатку 3,8-зірковий рейтинг і трохи більше 10 000 завантажень для Android. Існує багато відгуків, в яких користувачі скаржаться на помилки. Кількість завантажень ми приписуємо дорогому сервісу. Він доступний для Android та iOS.

Резервне копіювання в Інтернеті SOS пропонує хороший досвід роботи з користувачем, але в ньому відсутні зручні функції, такі як доступ до файлів у веб-переглядачі. Це робить роботу користувача дещо обмежувальною, але вона все ще пристойна і проста у використанні.

Резервне копіювання файлів & Відновлення

Вам потрібно повідомити SOS Online Backup, які файли ви хочете створити, щоб мати можливість розпочати процес резервного копіювання. Клієнт настільного комп’ютера допомагає вам це зробити, автоматично скануючи файли, в яких він може бути резервний. Ви можете запустити сканування, натиснувши значок гайкового ключа, щоб налаштувати резервну копію.

Після закінчення сканування ви побачите знайдені файли та скільки місця для резервного копіювання, щоб їх створити. Кнопка «розширений» дозволяє редагувати сканування, щоб виключити файли залежно від розміру або типу, або ви можете вибрати конкретні файли. Ви можете виключити папки, лише вибравши їх. Також є можливість включати власні типи файлів.

Ви можете пропустити процес сканування, якщо ви вже знаєте, які файли ви хочете створити для резервного копіювання, але для цього нам знадобилося лише 30 секунд. Ваш час може бути різним, залежно від кількості ваших даних. Незалежно від цього, натисніть «наступний», щоб продовжити налаштування резервного плану.

sos-backup-selection

Наступний крок вимагає вручну позначити вміст для резервного копіювання. Це можна зробити на рівні папки або файлів. Результати сканування червоного кольору, і вони попередньо вибрані.

Можливо, у вас є набагато більше файлів для резервного копіювання, ніж у вас є місце для резервного копіювання, тому вам доведеться збільшити обсяг пам’яті або виключити деякі файли, включені автоматично. Це подібно до конкуруючих служб, таких як Карбоніт.

Різниця, однак, полягає в тому, що Carbonite – це необмежений сервіс і вибирає найпоширеніші типи файлів за замовчуванням. Це також дешевше, ніж резервне копіювання SOS в Інтернеті, тому якщо це вражає вас, прочитайте наш огляд Carbonite, щоб дізнатися більше про нього..

Після завершення натисніть «далі». Тут з’явиться наступне вікно, яке дозволяє налаштувати налаштування, але більшість можна налаштувати пізніше.

Онлайн-планування резервного копіювання SOS

sos-backup-варіанти

Ви повинні вирішити графік, за яким будуть працювати резервні копії. Це потрібно зробити, тому що ви не можете розраховувати на постійне резервне копіювання, яке б захистило ваші файли під час їх редагування.

Натомість резервне копіювання SOS в Інтернеті за замовчуванням щоденний графік. Ви можете встановити його, щоб він працював щогодини, якщо хочете, але найменший інтервал – це лише одна година, а це означає, що безперервне резервне копіювання просто не є можливим. Це одна з найважливіших особливостей та найрізноманітніших рішень, тому SOS Online Backup не має цього є головним недоліком. Це вагомий привід розглянути інші варіанти.

Якщо вам подобається, ви можете ввімкнути резервні копії вручну, знявши прапорець “створити резервну копію навіть без втручання користувача”.

Перед початком процесу резервного копіювання ви також можете зробити резервне копіювання як у хмарі, так і в локальній папці, яка може бути зовнішнім диском. Це гібридне резервне рішення, яке дозволяє вам скористатися перевагами хмарного та локального зберігання. Це також допомагає вам реалізувати правило резервного копіювання 3-2-1.

Ви також можете налаштувати політику збереження файлів, видалених з комп’ютера. Параметр вимкнено за замовчуванням, що означає, що SOS Online Backup пропонує справжнє архівування. Це корисно, якщо ви хочете очистити простір на своєму комп’ютері, але у вас немає необмеженого простору резервного копіювання, тому, ймовірно, ви захочете налаштувати клієнта на видалення видалених файлів із хмари через 30 днів або близько того.

Після налаштування натисніть “Далі”, щоб розпочати резервну копію. З’явиться нове вікно і покаже хід резервної копії, але якщо ви закриєте його, SOS Online Backup продовжуватиме працювати у фоновому режимі.

Клієнт повідомляє вас про швидкість завантаження вашого файлу, але в ньому не відображається ніякої іншої корисної інформації, наприклад, скільки часу може зайняти резервне копіювання. Перегляньте наступну категорію – “швидкість”, щоб дізнатися, скільки часу знадобилося для завершення нашого резервного копіювання.

Відновлення файлів резервного копіювання SOS в Інтернеті

sos-backup-start-recovery

Для відновлення файлів потрібно натиснути кнопку «переглянути / відновити». Клієнт дозволяє переглядати файли, що зберігаються в хмарі, або використовувати панель пошуку, щоб швидко знайти їх, якщо ви знаєте їх імена. Він також дозволяє фільтрувати файли за розміром і датою резервного копіювання.

sos-backup-recovery-window

Ви можете відновити файли до їх початкового місця чи нового. Якщо ви ввімкнули особисте шифрування, вам потрібно ввести свій пароль для завершення відновлення.

sos-backup-Resto-location

Як ми вже говорили, ви можете відновити файли лише з настільних та мобільних додатків. Це серйозний недолік для SOS Online Backup, оскільки доступ браузера до файлів є головною особливістю більшості інструментів резервного копіювання в Інтернеті.

Швидкість

Початкові резервні копії можуть зайняти досить багато часу, якщо у вас є сотні гігабайт для резервного копіювання. Час, який потрібно, також буде залежати від того, наскільки хороший ваш зв’язок і наскільки ви близькі до сервера. Чим ближче ви, тим краще буде ваша швидкість.

Цілком ймовірно, що ви не будете занадто далеко від центру обробки даних, оскільки SOS Online Backup має 16 країн по всьому світу. Країни, які їх тримають, – це США, Канада, Австралія, Великобританія, Австралія та Південна Африка.

Щоб побачити, як SOS Online Backup порівнює з іншими рішеннями для резервного копіювання, ми виконали кілька тестів резервного копіювання та відновлення за допомогою папки з блискавкою 1 Гб. Ми провели свої тести, використовуючи WiFi-з’єднання з Белграда, Сербія, зі швидкістю завантаження 10 мегабіт в секунду та швидкістю завантаження 31 Мбіт / с..

З цією швидкістю завантаження нашого файлу потребує близько 14 хвилин, а завантаження – трохи більше чотирьох хвилин, без накладних процесів, таких як дедуплікація, шифрування чи розшифровка. Результати наших тестів не були близькими до цих, навіть якщо ми відключили процес шифрування.

Перша спроба: Друга спроба: Середня:
Час завантаження00:34:1600:34:3200:34:24
Час завантаження00:08:0100:08:3000:08:16

Для завантаження нашого файлу в середньому для резервного копіювання SOS в Інтернеті було потрібно 34 хвилини та 24 секунди. Онлайн-сервіси резервного копіювання часто займають майже годину, щоб завантажити гігабайт, тому все, що менше, краще середнього.

Результати завантаження порівнянні. Щоб завантажити наш файл, потрібно було вісім хвилин і 16 секунд SOS Online Backup. Це вдвічі більше часу. Якщо вам потрібна послуга, яка має швидкі та постійні швидкості, вам слід спробувати Acronis True Image.

Ці швидкості завантаження дивні, враховуючи, що SOS Online Backup швидко створив резервну копію нашої тестової папки, і вона має сервери по всьому світу. Принаймні, він використовує алгоритм копіювання файлів на рівні блоку, який допомагає при передачі вже завантажених файлів, лише переносячи змінені частини.

Резервне копіювання в Інтернеті SOS не дозволяє скорочувати швидкість, що є корисною функцією, якщо процеси резервного копіювання чи відновлення напружують ваш комп’ютер. Він також не пропонує послугу відновлення та резервного копіювання кур’єру для домашніх користувачів, як це робить IDrive. Кур’єрські служби допомагають, коли вам потрібно відновити величезну кількість даних.

Безпека

За замовчуванням SOS Online Backup не шифрує ваші файли. Однак, ви можете додати 256-бітове шифрування AES, що ми рекомендуємо робити.

sos-шифрування

Ви можете дозволити SOS Online Backup генерувати та зберігати для вас ключ шифрування або обробляти його самостійно. Якщо ви зробите останнє, у вас буде приватне шифрування в кінці, відоме також як шифрування з нульовим знанням. Це гарантує, що тільки ви можете читати свої файли.

Якщо ви хочете керувати вашим ключем шифрування, вам потрібно ввімкнути це перед тим, як почати створювати резервну копію файлів. Ви не можете її змінити пізніше, що нормально для служб, які пропонують приватне шифрування.

Приватне шифрування є більш безпечним, але SOS Online Backup не зможе скинути ваш пароль, якщо ви його забудете. Обов’язково запишіть його кудись або використовуйте один з найкращих менеджерів паролів для його зберігання.

Протокол SSL / TLS захищає файли під час транзиту від атак “людина-в-середині”, що є поширеним серед сервісів резервного копіювання в Інтернеті..

У центрах обробки даних файли зберігаються на серверах. SOS Online Backup використовує розширені конфігурації RAID для надмірності та моніторингу мережі в режимі реального часу. Безпека центрів обробки даних включає цілодобовий персонал та відеоспостереження, доступ до значків, системи з регульованою температурою навколишнього середовища, конструкцію з сейсмічною стійкістю та надмірні резервні електроживлення.

Найбільший недолік безпеки – відсутність двофакторної аутентифікації, яка допоможе захистити ваші облікові дані.

Конфіденційність

З самого початку політика конфіденційності повідомляє нам, що SOS Online Backup відповідає ЄС-США. та швейцарські-США. рамки захисту конфіденційності. Ці рамки допомагають керувати збором, використанням та зберіганням особистої інформації, яку ви передаєте з ЄС та Швейцарії в США.

Infrascale володіє SOS Online Backup, тому її політика конфіденційності розміщена на веб-сайті Infrascale. Хоча SOS Online Backup дозволяє вам вмикати приватне шифрування, політика конфіденційності все ще важлива щодо особистої інформації користувача.

Що збирає резервне копіювання SOS в Інтернеті

Infrascale збирає стандартну інформацію, яку збирає більшість сервісів резервного копіювання в Інтернеті. Він зводиться до двох категорій інформації про користувачів. По-перше, дані, оброблені їх обладнанням та додатками для резервного копіювання, архівних чи аварійних цілей.

По-друге, Infrascale збирає дані користувачів, що стосуються облікових записів клієнтів та управління ними, такі як інформація про представників та контакти в його замовних організаціях, включаючи їх імена, адреси, телефони, електронні адреси, посади та прізвище свого роботодавця.

Infrascale також збирає інформацію платіжних карток для обробки платежів за свої продукти та послуги. Компанія також генерує метадані та системні дані у зв’язку з наданням своїх послуг.

Infrascale збирає особисту інформацію, яку ви надаєте, коли ви використовуєте веб-сайт SOS Online Backup для спілкування з представниками, подання квитка підтримки або використання функції чату..

Використання особистої інформації

Infrascale обробляє інформацію користувачів, зібрану його службами, щоб доставляти користувачеві резервне копіювання, архівування та відмову від служби та функціональність. Крім того, він використовує інформацію, пов’язану з обліковим записом, для ринкових послуг, налагодження відносин, отримання оплати за послуги, надання підтримки та іншим чином спілкування з клієнтами.

Infrascale також використовує метадані та інші системні дані для запуску своїх служб та доставки їх клієнтам. Він зберігає вашу особисту інформацію лише дозволеного законодавством.

При цьому Infrascale може розкривати інформацію про користувачів та завантажувати дані працівникам, агентам, представникам, радникам, філіям та незалежним підрядникам. Політика конфіденційності говорить про те, що це пов’язано з їх послугами для або від імені клієнтів Infrascale, але це означає, що хтось може отримати доступ до ваших даних, якщо ви не включите приватне шифрування.

Він також може обмінюватися даними з постачальниками послуг, які допомагають йому в господарських операціях, продажах та маркетингу, інформаційних технологіях або професійних послугах. Він також може обмінюватися даними з правоохоронними органами, якщо це вимагається.

Infrascale може використовувати веб-сервіси Amazon, Google Cloud або інші постачальники хмарних платформ для розміщення його хмарних рішень та збору та підтримки даних користувачів, завантажених у сервіси.

Через це Infrascale укладає угоди з третіми сторонами, що розміщують ці дані. Ці угоди вимагають від третіх осіб поважати конфіденційність даних, використовувати їх лише для надання послуг Infrascale, не розголошувати їх без дозволу та дотримуватися практик конфіденційності, узагальнених у політиці конфіденційності.

Ваші права

Сервіси Infrascale дозволяють отримувати доступ та оновлювати завантажені дані. Ви можете переглядати, оновлювати, додавати та виправляти дані, які ви завантажили в сервіси Infrascale або у власні загальнодоступні чи приватні хмарні рішення.

Ви можете переглянути інформацію про вашу інформацію, що зберігається в базах даних Infrascale, і виправити, видалити або заблокувати неправильні дані, як це дозволено чинним законодавством та політикою Infrascale. У таких випадках ви можете редагувати свою інформацію, увійшовши в профіль свого облікового запису або звернувшись до Infrascale.

Потрібно надіслати письмовий запит до Infrascale, щоб він стерв вашу інформацію.

Якщо правоохоронний орган або третя сторона вимагає доступу до вашої інформації, Infrascale повідомить вас про це. Також вони відхилять усі запити, якщо вони не дійсні згідно із законодавством чи договором.

Більшість пунктів політики конфіденційності існують для захисту вас, але факт, що агенти та інші можуть отримати доступ до ваших даних, є простим порушенням конфіденційності. Як уже згадувалося, найкраще включити приватне шифрування та керувати своїм ключем.

Підтримка

sos-backup-help-center

Якщо вам потрібна допомога, ви можете отримати доступ до центру підтримки SOS Online Backup через веб-інтерфейс. Ви можете шукати потрібні статті за допомогою панелі пошуку або за допомогою посібника, який допомагає вибрати ваш пристрій, операційну систему, категорію проблеми, а потім перераховує статті підтримки.

На момент написання публікацій було 90 статей для домашніх користувачів. Вони тонкі, але легкі для перегляду та показу відео, щоб допомогти вам.

Якщо ви не можете знайти відповідь на своє запитання, ви також можете зв’язатися зі службою підтримки клієнтів SOS Online Backup. Для цього ви можете використовувати чат наживо або підтримувати квитки. Підтримка телефону зарезервована для ділових користувачів.

Ми кілька разів намагалися ввійти в чат наживо, але в обох випадках агенти чату були зайняті. Через це ми подали квиток на підтримку. На наступний день ми отримали відповідь, скільки часу потребує відповідь більшості служб.

Вирок

SOS Online Backup має переваги, включаючи приватне шифрування, резервне копіювання NAS та мобільних пристроїв, велику швидкість завантаження та можливість виконувати гібридні резервні копії. При цьому, в мінуси набито більше удару.

Відсутність постійної резервної копії, відсутність доступу до вашої резервної копії з веб-переглядача і крута ціна не дозволяють їй конкурувати з послугами в нашому найкращому списку резервного онлайн-копіювання. Якщо ви зможете проковтнути ціну, угода не така вже й погана, але ми радимо спочатку скористатися безкоштовним 30-денним пробним періодом.

Повідомте нас, що ви думаєте про резервну копію SOS Online у ​​коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map