ElephantDrive огляд – оновлено 2020 рік

ElephantDrive огляд

ElephantDrive – це універсальна служба резервного копіювання, яка страждає від серйозних недоліків. Однак для певних людей це може бути чудовим пристосуванням. Перегляньте наш повний огляд ElephantDrive, щоб побачити, чи є ви одним із них.


Кращі огляди в Інтернеті

ElephantDrive – це хмарне серверне резервне копіювання, яке базується на американських послугах, яке намагається відповідати послугам у верхній частині наших оглядів онлайн-резервних копій. Це завдяки його неконкурентоспроможним цінам, поганій експлуатації користувачів на робочому столі, відсутності відновлення файлів із настільного клієнта та слабкій політиці конфіденційності.

Однак, ElephantDrive має переваги. Окрім резервного копіювання своїх файлів, він може синхронізувати їх на різних пристроях та ділитися ними з іншими. Крім того, ви можете створити резервну копію своїх файлів на локальному сховищі, включаючи підключені до мережі пристрої зберігання даних та зовнішні накопичувачі. Без додаткових витрат ви також можете створити резервну копію свого сервера. Він має надійну безпеку і пропонує захист від нульових знань.

В решті цього огляду ElephantDrive ми детально розберемося, щоб допомогти вам вирішити, чи ElephantDrive – послуга для вас.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи ElephantDrive

Особливості

Як і інші сервіси з нашого найкращого списку резервного копіювання в Інтернеті, ElephantDrive може захистити ваші файли від збоїв на жорсткому диску, небажаних редагувань та випадкових видалень. На додаток до цього, він пропонує більше функцій, навіть деякі, які більше звичні для хмарних служб зберігання даних. Користувачі, які потребують додаткових функцій, вважають, що ElephantDrive є надійною формою.

На додаток до резервного копіювання комп’ютера та мобільних пристроїв, ElephantDrive може створювати резервні копії ваших пристроїв та серверів NAS. Служби резервного копіювання, такі як Keepit, зазвичай стягують додаткову плату за резервне копіювання сервера, але це не так у ElephantDrive. Домашній план включає резервне копіювання сервера та зовнішні диски. Однак, якщо ви хочете дізнатися, як це робить Keepit, прочитайте наш огляд Keepit.

слон-драйв - скрізь

ElephantDrive може зробити більше, ніж просто резервне копіювання файлів. Він також може синхронізувати та ділитися ними. Синхронізація є короткою для синхронізації, що означає, що ви можете синхронізувати файли на різних пристроях. Це дозволяє редагувати файл на одному пристрої і бачити зміни, відображені на іншому майже в режимі реального часу.

Для цього вам потрібно перетягнути свої файли у папку, що називається «скрізь», яка знаходиться всередині вашої папки ElephantDrive. Щойно ви додасте файли до них, вони будуть скопійовані на інші комп’ютери та пристрої, на яких ви працюєте з ElephantDrive. Це стосується і змін, які ви вносите у свої файли.

слон-привід-синхронізація

Кількість пристроїв обмежена, тому, якщо ця функція вам подобається, але вам потрібно синхронізувати багато пристроїв, ElephantDrive не зробить цього. Ваша найкраща ставка – IDrive, який коштує дешево і може створювати резервні копії та синхронізувати необмежену кількість пристроїв. Детальніше про це читайте в нашому огляді IDrive.

слон-драйв-частка

ElephantDrive також дозволяє обмінюватися своїми даними. Ви можете ділитися файлами з друзями та товаришами по команді, створюючи та надсилаючи посилання на URL. Якщо ви хочете переконатися, що жодна третя сторона не може отримати доступ до них, ви можете захистити їх паролем. Існує також можливість ділитися папками.

Якщо вам потрібні ці функції, але не подобається ElephantDrive, перегляньте SpiderOak ONE. Він має надійну безпеку, крім функцій синхронізації та спільного використання. Детальніше про це читайте в нашому огляді SpiderOak ONE.

Версія ElephantDrive

Версія файлів дозволяє отримати попередні версії файлів, щоб скасувати небажані зміни. Це також допомагає захистити вас від викупу, яке шифрує ваші файли та вимагає оплати за їх розшифровку. Ви можете скористатися веб-клієнтом, щоб вказати, скільки версій і скільки днів ви хочете їх зберігати.

Коли ви видаляєте файли або папки з веб-клієнта, вони не видаляються назавжди. Натомість вони надсилаються до папки “сміття” ElephantDrive. Щоб назавжди видалити дані, потрібно видалити їх із цієї папки. Якщо ви хочете вказати, як має працювати збереження видалених файлів, ви можете використовувати «управління архівом» у настільному клієнті.

За замовчуванням видалені файли зберігаються у вашому обліковому записі протягом 30 днів. Ви можете тримати їх довше, встановивши певну кількість або вирішивши зберігати їх на невизначений термін.

ElephantDrive також може планувати створення резервних копій, включаючи постійне резервне копіювання, і може захищати ваші файли, використовуючи приватне шифрування. Ми детальніше про це поговоримо в розділі “безпека”.

У ElephantDrive теж є недоліки. Він встановлює обмеження на завантаження файлу: 2 Гб для домашніх планів та 15 ГБ для бізнес-планів. Це не так багато, особливо для домашніх користувачів, оскільки фільми високої чіткості значно перевищують 2 Гб. Крім того, ElephantDrive не дозволяє відновити з настільного клієнта. Натомість вам потрібно використовувати веб-клієнт.

Якщо ви хочете дізнатися більше про функції резервного копіювання, зверніться до нашої онлайн-бібліотеки резервного копіювання.

Огляд функцій ElephantDrive

ElephantDrive логотипwww.elephantdrive.com

Починає з 833 доларів США на місяць для 1000 планів GBAll

Резервне копіювання

Резервне планування

Безперервне резервне копіювання

Інкрементальне резервне копіювання

Резервне копіювання на основі зображень

Резервне копіювання зовнішнього диска

Резервне копіювання NAS

Резервне копіювання сервера

Гібридна резервна копія

Резервне копіювання мобільних пристроїв

Необмежена резервна копія

Необмежені пристрої

Швидкість затухання

Копіювання файлів на рівні блоку

Багатопотокове резервне копіювання

Відновлювати

Служба відновлення кур’єра

Доступ до браузера

Доступ до мобільних додатків

Версія

Збереження файлу видалено

Безпека

Приватне шифрування

Шифрування на відпочинок

Шифрування в режимі транзиту
SSL

Протокол шифрування
256-бітний AES

Двофакторна автентифікація

Загартовані центри даних

Налаштування проксі-сервера

Сумісний з HIPPA

Підтримка

24/7 Підтримка

Підтримка чату в прямому ефірі

Підтримка телефону

Підтримка електронної пошти

Форум користувачів

База знань

Різне

Файлообмінник

Синхронізація пристрою

Безкоштовний період випробовування

Ціноутворення

ElephantDrive пропонує три плани передплати: Безкоштовний, Дім та Бізнес.

Безкоштовний план не обійдеться вам ні копійки, але він забезпечує лише 2 Гб пам’яті. Це не багато, але це досить добре, щоб протестувати ElephantDrive. Ви можете спробувати більшість функцій, включаючи резервне копіювання, синхронізацію та спільне використання NAS та серверів. Ви також можете захистити свої файли за допомогою шифрування в кінці. Безкоштовні користувачі отримують FAQ та електронну пошту.

Рідко можна побачити службу резервного копіювання, яка має безкоштовний план. Більшість пропонують випробування. Безкоштовні плани частіше зустрічаються серед хмарних служб зберігання даних, і ви можете побачити, які з них пропонують найбільше у нашої п’ятірки провайдерів із великою статтею про плани обслуговування.

слон-привід-більше-сховище

Більшість особистих користувачів потребують оновлення до домашнього плану. Це 9,95 дол. США на місяць. Якщо ви вирішите заплатити за рік наперед, ціна знизиться до 99,95 дол. План збільшує ваш обсяг пам’яті до 1 ТБ і збільшує ліміт файлу до 2 Гб. Можна створити резервну копію максимум трьох пристроїв.

Крім функцій безкоштовного плану, він додає можливість резервного копіювання зовнішніх накопичувачів та заблокованих файлів і папок. Доступна планова підтримка чату. Якщо він не забезпечує достатньо місця, ви можете збільшити його на 1 ТБ за 10 доларів на місяць. Максимальний об’єм пам’яті, який ви можете мати, – 10 ТБ, а кількість пристроїв, які ви можете створити для резервного копіювання, – 10. План передбачає три субрахунки.

Ділові користувачі отримають максимальну користь від, ну, бізнес-плану. Він надає користувачам 2 ТБ пам’яті за $ 39,95 на місяць. Обмеження розміру файлу – 15 ГБ. Якщо вам потрібно більше місця для зберігання, ви можете додавати його з кроком 1 ТБ. Кожен приріст обійдеться вам у 20 доларів на місяць. Максимальний обсяг пам’яті, який ви зможете досягти, – 50 ТБ.

Можна створити резервну копію 20 пристроїв за допомогою 25 облікових записів. План також додає пряму телефонну лінію до ElephantDrive та можливість успішного відновлення.

Якщо бізнес-план не вирізав його, ви можете зв’язатися з ElephantDrive, щоб отримати ціну за користувальницький план. Він забезпечує 5 ТБ пам’яті, збільшує обмеження розміру файлу до понад 50 Гб і не встановлює обмеження на обсяг пам’яті, який ви можете придбати. Якщо ви купуєте додатковий обсяг пам’яті, ви сплачуєте на основі ГБ. Це також дозволяє створити резервну копію понад 100 пристроїв і мати понад 100 субрахунків.

Як користувацький користувач, ви отримаєте пріоритетну підтримку та спеціального менеджера облікових записів.

Ми згадували, що IDrive має подібні функції, але його плани також є кращими. Домашній план ElephantDrive становить $ 95,99 на рік, він пропонує лише 1 ТБ, тоді як особистий план IDrive 5TB становить 74,62 долара на рік.

Якщо ви просто хочете придбати 1 ТБ дешево, тоді як зможете створити резервні копії зовнішніх пристроїв, ознайомтеся з оглядом Zoolz Home. План сім’ї Zoolz Home становить 39,95 доларів на рік на момент написання, і він пропонує 1 ТБ резервного простору.

Простота використання

Клієнти ElephantDrive доступні для Windows, macOS, Linux, iOS та Android. Налаштувати клієнта легко. Вам потрібно лише вказати адресу електронної пошти та пароль для реєстрації облікового запису. Після його створення ви можете завантажити клієнт для своєї операційної системи та встановити його.

слон-драйв-установка

Під час налаштування ElephantDrive надає можливість створити резервну копію загальних папок, таких як папки “робочий стіл”, “музика” та “документи”. Після цього він просить вказати, куди ви хочете, щоб він розмістив папку «ElephantDrive». Всередині нього буде створено папку для резервного копіювання та папку для синхронізації.

Клієнт не має центру управління, як це роблять клієнти інших служб, але в ньому є значок системного лотка, який можна використовувати для встановлення параметрів, відкриття папок резервного копіювання та синхронізації, запуску веб-клієнта тощо.

слон-привід-резервне перетягування

Ви можете створювати резервні копії та синхронізувати файли за допомогою кількох методів, але найпростіший це через вашу ОС. Вам потрібно лише перетягнути файли в папки, які створює ElephantDrive, і чекати, коли завантаження закінчиться. Якщо вам потрібно створити резервну копію папки, ви можете просто клацнути її правою кнопкою миші та вибрати “резервну копію цієї папки” у меню ElephantDrive.

слон-драйв-веб-клієнт

Ви також можете створити резервну копію зі свого телефону чи веб-переглядача. Веб-клієнт простий у користуванні, але відчуває себе дещо застарілим.

Коли ви ввійдете у свій обліковий запис, ви побачите список своїх пристроїв, угорі – кнопки дій та панель пошуку. Кнопки дозволяють завантажувати, перейменувати, видаляти та виконувати інші дії над своїми папками та файлами. Функція пошуку швидка, але вона може здійснювати пошук лише через поточні папки. Ви можете завантажувати файли в хмару через веб-клієнт, але перетягування не відбувається.

слон-драйв-мобільний

Мобільний додаток може створювати резервні копії фотографій та контактів з вашого телефону, але це все. Ви можете налаштувати роботу резервної копії щодня або щомісяця. Якщо ви не хочете автоматичного резервного копіювання, ви можете перейти в ручний режим. Мобільний додаток також дозволяє отримувати доступ до фотографій, аудіофайлів та відеофайлів, що зберігаються в Інтернеті.

ElephantDrive легко використовувати, коли вам нічого не потрібно змінювати, але це не так приємно, коли вам потрібно змінити налаштування резервного копіювання. Це включає в себе доступ до меню “дії” на панелі завдань, перехід до потрібної резервної копії, її вибір та натискання кнопки “редагувати резервну копію”. Це не важко, але він почуває себе незграбним і перекрученим.

Ми вважаємо за краще бачити контрольний центр, який більш зручно відображає стан вашої резервної копії разом з іншими параметрами. Однак, деякі можуть віддати перевагу “тонкому” підходу ElephantDrive.

Резервне копіювання файлів & Відновлення

Основним способом створення резервних копій є той, який програма показує вам під час налаштування. Він передбачає перетягування файлів у дві папки, які створює клієнт на робочому столі на головному диску.

Є папка для резервного копіювання та папка для синхронізації, але кінцевий результат буде таким самим. Ви можете створити резервну копію папок з вашої файлової системи, виконавши операцію правою кнопкою миші, про яку ми говорили в попередньому розділі.

слон-драйв-папка

Під час завантаження папки показують синій символ передачі під час завантаження та зелену галочку, коли вони закінчуються. Ви не отримаєте більше розуміння того, що відбувається, ніж це, якщо не відкриєте вікно активності. ElephantDrive може створювати резервні копії загальних типів файлів, а також деякі рідкісні.

слон-драйв-редагування-резервне копіювання

Зміна налаштувань резервного копіювання не є простим. Щоб керувати налаштуваннями, включаючи редагування резервних копій, потрібно використовувати значок панелі завдань. З налаштувань резервного копіювання ви можете встановити виключення для своїх резервних копій. Це можуть бути конкретні папки, типи, файли, що перевищують встановлений ліміт, або старіші за певну дату.

Ви також можете налаштувати частоту створення резервних копій. Клієнт дозволяє вам планувати їх щодня, щотижня, щомісяця або постійно. Ми рекомендуємо використовувати постійне резервне копіювання. Якщо ви користуєтесь цим, вам не доведеться турбуватися про те, чи створили ви резервну копію всього, оскільки воно автоматично створює резервні копії нових файлів і змінюється на існуючі файли..

слон-драйв-відновлення-папка

На жаль, ви не можете відновити файли за допомогою настільного клієнта. Натомість вам потрібно використовувати веб-клієнт. Є два варіанти відновлення файлів за допомогою нього. Перший – завантажити папку чи файл, а другий – відновити папку. Щоб зробити останнє, вам потрібно знайти папку, яку ви хочете відновити, клацніть правою кнопкою миші та виберіть “відновити папку”.

слон-привід-відновлення-папки-налаштування

Ви побачите вікно, в якому потрібно ввести інформацію та налаштувати налаштування. Ви можете вибрати пристрій, на якому потрібно пройти відновлення, ввести шлях відновлення, вибрати час запуску завдання, перезаписати або зберегти наявні файли та включити або виключити архівовані файли.

слон-привід-відновлення-робота-діяльність

Після того як ви створите роботу, настільний клієнт запуститься і почне працювати над ним. Ми не бачили сповіщення про процес. Швидше, нам довелося відкрити вікно активності. Для цього клацніть піктограму системного лотка, а потім наведіть курсор на “дії” та виберіть “активність”. Робота для нас зайняла деякий час, але файл приземлився там, де він повинен був.

Інший підхід вимагає від вас знайти файл або папку, яку ви хочете відновити, клацніть правою кнопкою миші та виберіть “завантажити”. Далі запуститься диспетчер передач ElephantDrive і попросить вас вибрати, де ви хочете зберегти свої дані. Після цього почнеться завантаження.

Обидва підходи виснажливі та складні порівняно з тим, як відновлюються інші рішення. Ми вважаємо за краще функцію відновлення одним клацанням миші, яку ви можете змінити за потреби.

Швидкість

Початкові резервні копії можуть зайняти багато часу, залежно від кількості даних, які ви хочете створити.

Швидкість завантаження залежатиме від того, як далеко ви знаходитесь від центрів обробки даних ElephantDrive, які знаходяться в США, вашого постачальника послуг Інтернету, і як швидко ElephantDrive обробляє шифрування та дедуплікацію ваших даних..

Для перевірки швидкості завантаження та завантаження ми використовуємо папку-блискавку 1 Гб. Для цього огляду ми використовували бездротове з’єднання WiFi з Белграда, Сербія, зі швидкістю завантаження 6 мегабіт в секунду та швидкістю завантаження 100 Мбіт / с..

Перша спроба: Друга спроба: Середня:
Час завантаження:00:25:2000:25:1600:25:18
Час завантаження:00:04:5300:04:4700:04:50

Як видно з таблиці, завантаження становило в середньому 25 хвилин і 18 секунд. Це близько 21 хвилини, що теоретично потрібно. Більшість служб займає близько години, щоб завантажити папку 1 Гб, тому це чудовий результат.

Те саме не можна сказати під час завантаження, оскільки теоретично це повинно бути трохи більше хвилини, трохи більше, коли ми розбираємось у накладних процесах. Якщо взяти близько п’яти хвилин, це поганий результат. ElephantDrive не має алгоритму передачі на рівні блоку для прискорення передачі вже завантажених файлів, лише надсилаючи змінені частини.

Безпека

ElephantDrive шифрує ваші файли, перш ніж вони покинуть ваш пристрій за допомогою 256-бітного шифрування AES. Під час передачі 128-розрядний протокол SSL захищає їх від атак людини.

слон-привід-шифрування

Ви можете налаштувати своє шифрування залежно від ваших потреб. За замовчуванням шифрування на стороні сервера, а це означає, що ElephantDrive автоматично генерує та керує вашим ключем. ElephantDrive розшифрує ваші файли під час завантаження, тож вам не доведеться мати справу з наданням ключа.

Якщо ви вирішите керувати своїм ключем, вам сподобаються переваги шифрування в кінці, що означає, що працівники ElephantDrive не зможуть отримати доступ до ваших даних. Це також означає, що якщо ви забудете свій пароль, ElephantDrive не зможе відновити його для вас. Отримайте одного з наших найкращих менеджерів паролів, щоб ви не забули свій пароль.

Третій варіант – відсутність шифрування для швидкого резервного копіювання. Однак ми не рекомендуємо цього враховувати кількість онлайн-загроз вашій безпеці.

Шифрування не допоможе, коли хтось спробує вкрасти ваші дані для входу. Двофакторна автентифікація буде, але ElephantDrive її не має. Що ви можете зробити для захисту свого облікового запису – створити надійний пароль.

ElephantDrive зберігає ваші дані у загартованих центрах обробки даних, до яких може отримати доступ лише авторизований персонал. Установки контролюють температуру, мають надлишкову потужність, підключення та захищають від повеней та пожеж. Крім того, вони використовують заблоковані клітки для захисту серверів.

Конструкція системи безпеки прозора, що дозволяє незалежним експертам з безпеки перевірити її та надати відгуки про вразливості. Ви можете прочитати більше про це та інші функції безпеки, які ElephantDrive використовує на цій сторінці.

Конфіденційність

Ми вирішили перевірити політику конфіденційності ElephantDrive, оскільки підозрілі положення можуть зашкодити вашій конфіденційності, навіть якщо у вас є приватне шифрування.

Однак, ми виявили, що ElephantDrive відповідає ЄС-США. та швейцарські-США. рамки захисту конфіденційності. Структури управління збирають, використовують та зберігають особисту інформацію, передану з Європейського Союзу та Швейцарії до США.

Створюючи свій обліковий запис, ElephantDrive поєднує інформацію, яку ви надали, та інформацію третіх сторін, щоб створити профіль. У деяких службах ви можете відмовитися від цього.

Інформація включає ваше ім’я, адресу та адресу електронної пошти. Він також зберігає інформацію вашої кредитної картки у зашифрованому вигляді. Незважаючи на те, що він зашифрований, це все ще хвилює.

Що стосується доступу до даних, то все не так зрозуміло. Політика конфіденційності говорить, що ElephantDrive не отримає доступ до ваших даних без вашого дозволу, але є виняток. У цій частині політики написано:

“ElephantDrive не контролюватиме, не редагуватиме та не розголошуватиме будь-яку інформацію щодо ваших Vault Data без вашого дозволу, за винятком відповідно до цієї Політики та наших Умов надання послуг. ElephantDrive може отримати доступ до вашого облікового запису, включаючи дані Vault, для відповіді на запити клієнтів або під час аудиту, досліджень та аналізу з метою підтримання, захисту та вдосконалення наших послуг. “

Служба може отримати доступ до ваших даних і недостатньо зрозуміла про це в політиці конфіденційності.

Що ще гірше, ElephantDrive знаходиться в США, і, схоже, у нього не виникне проблем з передачею вашої інформації до Агентства національної безпеки США. Компанія визначає, що потрібно пройти за допомогою наступного методу:

“Ми сумлінно віримо, що доступ, використання, збереження або розголошення такої інформації є розумним необхідним для (a) задоволення будь-якого застосовного закону, регламенту, судового процесу чи обов’язкового урядового запиту; (b) застосовувати діючі Умови надання послуг, включаючи розслідування (c) виявляти, запобігати чи іншим чином вирішувати проблеми шахрайства, безпеки чи технічних питань або (d) захищати від неминучої шкоди правам, майну чи безпеці ElephantDrive, його користувачів чи громадськості, як того вимагає чи дозволяє закон “.

Як і у більшості служб, ElephantDrive має положення у своїй політиці конфіденційності щодо обміну вашою інформацією з третіми сторонами поза межами правоохоронних органів. Він ділиться особистою інформацією з третіми особами лише за умови вашої згоди і робить це лише з дочірніми компаніями, афілійованими компаніями або іншими довіреними підприємствами або особами для обробки особистої інформації від її імені.

Коли ElephantDrive передає інформацію, вона гарантуватиме, що такі дані можуть оброблятися лише для конкретних цілей і що третя сторона забезпечить той самий рівень захисту, що і ElephantDrive, і повідомить про це, якщо вона не може цього зробити..

Крім того, ElephantDrive дотримується Загальних положень про захист даних. GDPR – закон, який допомагає захистити особисту інформацію громадян ЄС. Ви можете дізнатися більше про це у нашому посібнику з GDPR.

Політика конфіденційності не обробляє вашу конфіденційність найкращим чином. Щоб переконатися в безпеці вашої інформації, радимо обробити свій приватний ключ, який забезпечить захист від нульових знань.

Підтримка

слон-привід-підтримка

Види вашої підтримки залежать від типу облікового запису. У домашньому плані є запланований чат, але для того, щоб розпочати його, вам потрібно розширити свій квиток. Бізнес-план додає підтримку планових телефонів, тоді як Спеціальний план надає вам пріоритетну підтримку. Усі плани, включаючи безкоштовний, мають доступ до запитів електронної пошти та довідкового центру.

Ви можете шукати у довідковому центрі відповідь на своє питання або вибрати його у розділі FAQ. Відповідей багато, і їх чітко і легко дотримуватися. Ті, хто пояснює, як щось зробити, також мають скріншоти, які допоможуть вам. Користувальницький форум допоможе при нечастотних проблемах. Відео також буде вітатися.

Підтримка електронної пошти не працює цілодобово, але ви можете надіслати запит у будь-який час. Ми зробили і отримали відповідь менш ніж за день, що швидко.

Вирок

У ElephantDrive є багато плюсів, але вона також має серйозні недоліки. Сервіс чудово працює, якщо ви хочете створити резервну копію декількох комп’ютерів та інших пристроїв, включаючи зовнішні накопичувачі, NAS та сервери. Користувальницька робота гостро потребує переробки, оскільки вона не відповідає тому, що можуть запропонувати найкращі послуги на ринку. Це стосується і моделі ціноутворення.

Після створення резервної копії ви можете використовувати службу для синхронізації та обміну файлами, що дозволяє емулювати деякі функції, більш поширені для хмарних служб зберігання даних. Будучи сервісом резервного копіювання, недарма ElephanDrive не може співставити послуги в найкращому порівнянні хмарного сховища.

Що ви думаєте про ElephantDrive? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map