Acronis True Image Review 2020 – оновлено 2020 рік

Acronis True Image Review 2020 огляд

Acronis True Image має багато для цього, майже все, насправді, але це шкодить своїм важким у користуванні інтерфейсом і складним ціноутворенням. Це, швидше, всебічно, тому варто перевірити. Прочитайте наш повний огляд Acronis True Image для отримання детальної інформації.


Слайдер1

Слайдер2

Слайдер3

Слайдер4

Слайдер5

Слайдер6

Попередній

Далі

Acronis True Image – це багатофункціональний сервіс резервного копіювання в Інтернеті, що забезпечує чудову безпеку, конфіденційність та обслуговування клієнтів. Однак, це шкодить його незграбний настільний клієнт, поганий дизайн інтерфейсу та складна схема ціноутворення. Продовжуйте читати цей огляд Acronis True Image, щоб дізнатися про сильні та слабкі сторони програмного забезпечення.

Завдяки такому функціонуванню, як очищення диска, захист від програмного забезпечення та багато іншого, послуга неймовірно багата на функції, навіть якщо включення всього цього означає, що знайти проблеми, які ви шукаєте, може бути важко. Цьому не допомагає той факт, що настільний клієнт часто не реагує, і при спробі відкрити різні вікна виникають сильні затримки..

Втім, його безпека, конфіденційність та обслуговування клієнтів – чудові, і, незважаючи на складний спектр варіантів, ціни теж непогані. Сам процес резервного копіювання також добре розроблений, з різними підтримуваними операційними системами та параметрами, такими як планування, гібридне створення та резервне копіювання на основі зображень..

Однак якщо простота використання та швидкий час відповіді є важливими факторами для вас, вам варто розглянути можливість пошуку альтернативи у нашому списку найкращих онлайн-резервних служб резервного копіювання.. 

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Acronis True Image Review 2020

Особливості

Хоча багато сервісів резервного копіювання фокусуються на забезпеченні чистого користувальницького досвіду, включаючи безліч функцій, Acronis True Image йде у зворотному напрямку. Клієнт настільного комп’ютера завалений функціональними можливостями, включаючи захист від програмного забезпечення, очищення диска, очищення системи та інше.

Acronis-Cloud-Sync

Починаючи з функцій резервного копіювання, Acronis True Image підтримує резервні копії на основі зображень, тобто ви можете створити повну копію вашої системи на її серверах. Крім того, також включені мобільні, гібридні, резервні копії NAS та серверів, про які ми детальніше ознайомимось у розділі «резервне копіювання та відновлення файлів»..

Там, де програмне забезпечення дійсно виділяється, є його велика кількість додаткових функцій. Сюди входить можливість створити прихований розділ для зберігання локальних резервних копій (званий Acronis Secure Zone), інструмент для створення рятувального медіа-пристрою та повну синхронізацію хмарного сховища, що більше відповідає продуктам, таким як Dropbox та Google Drive.

Acronis-Secure-Zone

Пристрій рятувального носія дозволяє завантажити резервну копію на USB або інший зовнішній пристрій та виконати повне відновлення системи до попереднього стану. Це також стане в нагоді під час налаштування нового комп’ютера, оскільки ви можете миттєво перетворити його в клон свого старого пристрою.

Acronis-Rescue-Media

Ця функція також оснащена функцією під назвою “універсальне відновлення”. Коротше кажучи, це дає вам можливість відновити образ системи на принципово іншому апаратному забезпеченні, не турбуючись про проблеми сумісності.

Acronis-Universal-Restore

Ви також можете використовувати Acronis для очищення системи, за допомогою якого можна видалити зі свого пристрою конфіденційну інформацію – наприклад, паролі – та забезпечити постійне знищення всіх записів (на відміну від регулярного видалення, де сліди все ще залишатимуться у вільному режимі місце на жорсткому диску).

Acronis-System-Cleanup

Аналогічно, функція “очищувач приводу” дозволяє повністю витерти диск або розділ, гарантуючи, що ніхто не може відновити будь-яку інформацію, яка зберігалася там.

Acronis-Drive-Очисник

Acronis також має функцію, відому як “активний захист”, яка захищає вас від вимушеного програмного забезпечення та незаконного криптовалюти, якщо ви випадково завантажите якесь хитре програмне забезпечення.

Ще одна цікава особливість – «спробувати & вирішити », який відводить певний простір на вашому жорсткому диску як тип карантину для тестування потенційно небезпечного програмного забезпечення або файлів. Якщо щось піде не так, негативні наслідки знімаються, і ви можете легко відновити його до того, як було.

Акроніс - Спробуйте і вирішіть

Якщо ви підписалися на розширені або преміум-плани (докладніше про це пізніше), ви також можете скористатися функцією «архіву» Acronis. Все, що ви помістите в архів, буде видалено з вашого пристрою, щоб звільнити місце, але воно все одно залишатиметься видимим у Провіднику файлів так само, як це було б нормально, якщо ви підключені до Інтернету.

Хоча раніше ви могли створювати резервні копії облікових записів соціальних медіа, таких як Facebook та Instagram, цю функцію було видалено з платформи в серпні 2019 року.

Огляд функцій зображення Acronis True

Логотип Acronis True Image Review 2020www.acronis.com

Починає з 417 доларів США на місяць для необмежених планів GBAll

Резервне копіювання

Резервне планування

Безперервне резервне копіювання

Інкрементальне резервне копіювання

Резервне копіювання на основі зображень

Резервне копіювання зовнішнього диска

Резервне копіювання NAS

Резервне копіювання сервера

Гібридна резервна копія

Резервне копіювання мобільних пристроїв

Необмежена резервна копія

Необмежені пристрої

Швидкість затухання

Копіювання файлів на рівні блоку

Багатопотокове резервне копіювання

Відновлювати

Служба відновлення кур’єра

Доступ до браузера

Доступ до мобільних додатків

Версія

Збереження файлу видалено

Безпека

Приватне шифрування

Шифрування на відпочинок

Шифрування в режимі транзиту
TLS

Протокол шифрування
256-бітний AES

Двофакторна автентифікація

Загартовані центри даних

Налаштування проксі-сервера

Сумісний з HIPPA

Підтримка

24/7 Підтримка

Підтримка чату в прямому ефірі

Підтримка телефону

Підтримка електронної пошти

Форум користувачів

База знань

Різне

Файлообмінник

Синхронізація пристрою

Безкоштовний період випробовування
30

Ціноутворення

Acronis True Image має дещо незвичну модель ціноутворення, оскільки стандартний пакет вимагає лише одноразового платежу, тоді як плани Advanced та Premium діють як підписки, що стягуються щорічно. Хоча може бути важко обернути голову навколо всіх різних варіантів, фактична ціна є дуже розумною.

Хмара Acronis True Image Cloud по суті працює як необмежена послуга резервного копіювання для заданої кількості пристроїв. Ви можете виконати повне резервне копіювання зображень для одного, трьох або п’яти пристроїв, незалежно від розміру. 

Якщо вам потрібно створити резервну копію лише одного пристрою, ціна 59,99 дол. США приблизно нарівні з іншими необмеженими постачальниками резервних копій, такими як Backblaze та Carbonite. Що ще краще, стандартний план вимагає лише одного платежу, а не періодичної підписки. 

Хоча у нас немає підстав вірити, що Acronis витягне килимок з-під своїх клієнтів, недавнє фіаско, що стосується довічної підписки Zoolz, нас змушує насторожено ставитися до подібних пропозицій (детальніше про це читайте у лютому в Державі Хмари).

Однак ви не можете створювати резервні копії файлів або папок окремо, тому якщо ви хочете бути більш вибірковими під час процесу резервного копіювання, вам потрібно буде вибрати план Advanced або Premium..

Окрім того, користувачі Advanced та Premium мають можливість збільшити об’єм пам’яті для зберігання хмарних ресурсів за межами розподілу за замовчуванням. Розширений план за замовчуванням включає 200 ГБ, але ви можете збільшити його до 500 ГБ за додаткові 20 доларів на рік.

Acronis-Додаткове зберігання

Тим часом користувачі Premium отримують 1 ТБ пам’яті, включеного в їхній план, і мають можливість збільшити це до 2 ТБ за 40 доларів, 3 ТБ за 80 доларів, 4 ТБ за 120 доларів або 5 ТБ за 160 доларів.

Acronis True Image також пропонує дуже велику безкоштовну пробну версію, яка надає вам 1 ТБ пам’яті протягом цілого місяця, надаючи багато можливостей вирішити, чи хочете ви платити за послугу чи ні..

Простота використання

Оскільки це так багато функцій, навігація на настільному клієнті Acronis True Image може бути дещо заплутаною справою. Додайте до цього схильність до відставання, коли користувачі натискають на різні елементи інтерфейсу, і ви отримуєте програмне забезпечення, яке може викликати біль, особливо для користувачів, які вперше починають користуватися.

Клієнт настільних ПК – доступний для Windows XP та новіших версій та ОС X 10.10 та новіших версій – розділений на дев’ять основних розділів, розташованих у меню зліва на вікні. Спочатку – розділ “резервне копіювання”, де ви можете керувати та ініціювати резервну копію, налаштувати налаштування та відновити файли з сервера.

Підрозділ Acronis-Backup

Далі – меню “архіви”, де ви можете впорядкувати свої архівовані файли, тобто вони видалені з вашого пристрою, але залишаються доступними через звичайний Провідник файлів.

Розділ «Акроніс-Архів»

Третій запис у списку – це функція «синхронізація», де ви можете призначити конкретні папки для синхронізації між пристроями та із самою хмарою Acronis. Ця функція частіше спостерігається у хмарних службах зберігання даних, таких як Dropbox, і вона неймовірно корисна для того, щоб переконатися, що ви маєте миттєвий доступ до важливих файлів на своїх пристроях.

Розділ Acronis-Sync

Далі – меню “інструменти”, де розміщені всі інші функції, згадані раніше в нашому огляді – такі як інструмент для створення рятувальних медіа, функція очищення системи та функція захищеної зони Acronis..

Розділ Acronis-Інструменти

Після меню інструментів з’являється панель для системи “активного захисту”, на якій ви можете дозволити Acronis True Image блокувати програмне забезпечення та файли, що містять програмне забезпечення та / або код, який використовує ваш пристрій для здійснення криптовалюти.

Acronis-Active-Protection

Перейшовши на вкладку «діяльність», ви можете побачити, чи щось зупинено, а вкладка «керувати процесами» дозволяє вам визначити конкретні процеси, за якими потрібно спочатку спостерігати та / або блокувати їх..

Акроніс-рахунок-розділ

Наступне меню внизу дає вам огляд вашого облікового запису, включаючи поточний план підписки та кількість місця, яке ви використовуєте. Загальні налаштування знаходяться в цьому меню, де ви можете змінювати речі, включаючи дроселювання залежно від рівня заряду батареї, місця резервного копіювання мобільного пристрою та налаштування сповіщень.

Загальні параметри Акроніса

Нарешті, у лівому нижньому куті є ще два розділи. Перший – це просто оновлення вашого акаунта, якщо вам здається, що вам потрібно більше місця, а другий – це довідковий центр, де ви можете отримати доступ до бази знань, створити системний звіт або надіслати відгук компанії.

Акроніс-довідковий відділ

Як ми коротко згадували на початку цього розділу, настільний клієнт Acronis True Image на жаль, часом, неймовірно млявий. Неодноразово ми натискали на вкладку, лише щоб зачекати цілих 10 – 20 секунд, перш ніж додаток насправді відповів і відвів нас туди, куди ми хотіли піти..

Це величезна проблема, оскільки це робить клієнта досить неприємним у використанні, особливо коли ви новачок у сервісі та не зовсім зрозуміли, де все.

Acronis також доступний у мобільних операційних системах, із програмами, доступними для завантаження як у магазині додатків iOS, так і в Google Play Store. Мобільні додатки прості та прості у використанні, особливо порівняно з роздутим клієнтом на робочому столі, тому що все, що ви можете зробити, це створити план резервного копіювання для вашого мобільного пристрою та керувати наявними резервними копіями..

AcronisiOS-Main-Panel

Хоча веб-клієнт доступний, він надзвичайно рідкий. Він складається з трьох розділів, які дозволяють завантажувати та видаляти наявні резервні копії, керувати посиланнями для спільного використання та бачити, скільки вільного місця у вас залишилося.

Акроніс-веб-клієнт

Резервне копіювання файлів & Відновлення

Це, мабуть, найважливіший критерій служби онлайн-резервного копіювання. На щастя, сам процес резервного копіювання та відновлення становить основу функціональності Acronis True Image, і це область, де вона працює добре. Можна створити резервні копії всіх пристроїв, від мобільних пристроїв до цілих серверів, і вам надано безліч варіантів, як пройти процес.

За допомогою Acronis у вас є можливість резервного копіювання окремих файлів і папок або повне резервне копіювання зображень системи на всьому пристрої. Ви можете встановити це так, щоб це відбувалося за розкладом, який може бути щоденним, щотижневим, щомісячним або безперервно, тобто клієнт перевіряє кожні п’ять хвилин, щоб побачити, чи були внесені зміни до вибраних файлів.

Acronis-Select-Source

Резервне копіювання робиться за допомогою алгоритму блокового рівня, що означає, що клієнт не витратить на ваше з’єднання або системні ресурси, завантажуючи весь змінений файл. Натомість він сканує точні зміни та завантажує лише ті частини, які були змінені.

Акроніс-графік

Окрім настільного комп’ютера, ви також можете створювати резервні копії серверів, пристроїв NAS, зовнішніх накопичувачів та мобільних телефонів. На iOS ви можете створювати резервні копії своїх фотографій, відео, контактів, календарів та нагадувань, а додаток Android також дає можливість створювати резервні копії текстових повідомлень.

Acronis-New-iOS-резервне копіювання

Якщо ви хочете зберегти локальну копію резервної копії, Acronis надає можливість (під час першого налаштування резервної копії) вибрати місце розташування на вашому поточному пристрої чи на підключеному зовнішньому диску, замість хмари Acronis. Хоча ваша інформація повинна бути абсолютно безпечною у хмарі, це забезпечує додатковий рівень надмірності, про всяк випадок.

Акроніс-Призначення

Щодо версії версій, то Acronis може зберігати стару версію зміненого файлу протягом необмеженої кількості часу, або ви можете встановити клієнту видалення будь-якої попередньої версії, яка досягла визначеного віку. За замовчуванням це шість місяців, але ви можете повністю відключити це, якщо хочете.

Acronis-версія

Фактичний процес налаштування резервного плану є простим. Все, що вам потрібно зробити, – це натиснути кнопку «Додати резервну копію» в розділі «резервне копіювання» настільного клієнта. Тоді ви можете вирішити, що ви хочете створити для резервного копіювання та де ви хочете його зберігати. 

Acronis-Add-Backup

Натискаючи кнопку “Параметри” в цьому вікні, ви можете визначити графік, включити приватне шифрування для посилення захисту та налаштувати виключення на основі типів файлів або розташування. 

Ви також можете вибрати, в якому центрі обробки даних будуть зберігатися ваші файли, налаштувати дроселювання, щоб зменшити вплив програмного забезпечення на ваше з’єднання, і вирішити, скільки часу потрібно зберігати стару версію або видалений файл.

Акроні-Виключення

На жаль, не існує варіантів багатопотокового прочитання, що ви отримуєте з кількома конкурентами, такими як Cloudberry та BigMIND Home. Також немає служби відновлення кур’єра (мається на увазі доставка фізичного пристрою під час відновлення резервної копії), тому якщо ви плануєте відновити величезні резервні копії через повільне з’єднання, ви можете замість цього розглянути IDrive.

Швидкість

Швидкість – важливий аспект сервісів резервного копіювання, враховуючи, що користувачі часто створюють резервні копії великих обсягів даних. При повільному обслуговуванні це може означати дні або навіть тижні завантаження файлів. 

Особливо це стосується початкового резервного копіювання або повного завантаження зображень системи, де розмір завантаження може бути досить великим. Як ви побачите, Acronis True Image має відмінні швидкості як під час завантаження, так і завантаження.

Для нашого тесту ми завантажили папку 3,51 ГБ, яка містить декілька різних типів файлів, включаючи відео, текст та зображення. З’єднання, яке використовується для тесту, має швидкість завантаження та завантаження 25Мбіт / с. 

Хоча теоретично це означає, що завантаження та завантаження можуть закінчитися приблизно через 20 хвилин, ми реалістичніше хотіли б, щоб вони прийшли приблизно за годину до півтори.

Перша спробаДруга спробаСредня
Завантажити1:43:000:57:001:20:00
Завантажити1:25:001:41:001:33:00

Як бачимо, ці результати прямо підпадають під наші очікування, а друге завантаження насправді робиться навіть краще, ніж ми очікували. 

Acronis-Data-Center-Map

Наші резервні копії проводилися в Азії, тобто ми завантажували свої файли в центр обробки даних в Сінгапурі. Незважаючи на те, що це географічно близько до нас, воно все ще далеко, ніж Європейські та Північноамериканські центри обробки даних для клієнтів у цих регіонах. 

Це означає, що якщо ви знаходитесь, наприклад, на Східному узбережжі США або в Західній Європі, ви повинні відчувати ще кращі результати. 

Безпека

Зважаючи на те, що постачальникам резервних копій довірена потенційно конфіденційна інформація, обов’язково будь-яка служба резервного копіювання вживає значних заходів для забезпечення її безпеки. 

Незалежно від того, чи управляє віртуальними загрозами у вигляді кіберзлочинців чи більш відчутних небезпек, таких як фізичні крадіжки та стихійні лиха, Acronis робить все можливе, щоб ваша інформація була в руках.

Що стосується віртуальних загроз, Acronis True Image використовує 256-бітове шифрування AES для захисту ваших даних та TLS, щоб переконатися, що ніхто не перехоплює їх під час транзиту (відомий як атака “людина в середині”).. 

Це чудово, тим більше, що шифрування можна зробити повністю приватним. Це означає, що навіть сам Acronis не зможе зазирнути до ваших файлів. Якщо ви хочете вникнути в цю тему, то перегляньте наш опис шифрування, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати.

Acronis-Private-Encryption

Однак важливо пам’ятати, що якщо ввімкнути приватне шифрування, Acronis не зможе відновити ваш пароль, якщо ви забудете його. Таким чином, найкраще поєднатися з одним з найкращих менеджерів паролів, щоб ви не втратили назавжди доступ до своїх даних.

На жаль, не існує жодної можливості двофакторної аутентифікації, яка була б гарним додатковим рівнем безпеки. Якщо це для вас критично важливо, розгляньте щось на зразок CloudAlly.

З фізичної сторони речей, у центрах обробки даних компанії є персонал охорони на місці цілодобово, а також біометричні сканування безпеки та відеоспостереження, що підтримують журнали протягом 90 днів. У ньому також є системи для контролю та контролю вологості та температури, а також резервні генератори, які можуть працювати до 48 годин у разі відключення електроенергії..

Конфіденційність

Конфіденційність – це ще одна сфера, в якій Acronis True Image дуже добре працює. Його приватне шифрування, гнучкі місця розташування центрів обробки даних та чітка, стисла політика конфіденційності – все це частина цього, а також його відповідність ряду регламентів, таких як GDPR.

Як згадувалося раніше, він забезпечує захист за допомогою приватного 256-бітного шифрування AES, що відмінно, оскільки це означає, що компанія не може отримати доступ до ваших файлів, навіть якщо хотіла. 

Однак він збирає основну особисту інформацію, зокрема ваше ім’я, електронну адресу тощо. Згідно із заявою про конфіденційність, цією інформацією надсилаються лише надійні партнери, такі як продавці чи торгові посередники, або відповідно до закону.

Acronis-конфіденційність-заява

Під час першого налаштування плану резервного копіювання за допомогою програмного забезпечення клієнт вибере найближчий центр обробки даних до вашого місцезнаходження. Якщо ви хочете, щоб ваша інформація зберігалася в іншому місці, ви можете легко змінити це під час початкового налаштування. Однак після створення резервної копії назад вже не буде.

Acronis-Pick-Data-центр

У цьому плані можна вибрати багато варіантів, оскільки компанія Acronis True Image використовує центри обробки даних в США, Великобританії, Європі (Німеччина, Швейцарія та Франція), Японії, Сінгапурі та Австралії. 

Це суворо на відміну від багатьох інших резервних служб, таких як IDrive, де єдиним варіантом є центр обробки даних, що базується в США, який є країною, яка відома своїми поганими законами про конфіденційність цифрових технологій..

Як уже згадувалося раніше, компанія відповідає GDPR, а також низці інших регуляторних рамок, таких як HIPAA, та різних стандартів знищення даних, як німецький VSITR.

Обслуговування клієнтів

З огляду на критичний характер резервного обслуговування, важливо, щоб вони пропонували кілька різних способів підтримки клієнтів, а також високий рівень чуйності, коли ви звернетесь до них із проблемою. У цій категорії Acronis виводить її з води, оскільки існує безліч способів отримати допомогу на кількох різних мовах – з її продуктами.

По-перше, існує широка база знань, що містить усі найпоширеніші проблеми та їх рішення. Це перший крок у будь-якому процесі усунення несправностей, і по базі знань легко переміщуватися, щоб ви могли швидко дізнатися, як виправити проблему.

Acronis-KnowledgeBase

Якщо база даних не може допомогти, ви можете звернутися до форуму, де ви можете звернутися до інших користувачів, щоб дізнатися, чи відчули вони подібну проблему, і як вирішити її..

Форум Акроніс

Якщо ви все ще не можете знайти вирішення своєї проблеми, можна скористатися декількома способами безпосередньо звернутися до відділу підтримки. Ви можете надіслати електронний квиток – на який ми протестували і отримали відповідь менш ніж за 24 години – або зв’язатися з відділом підтримки в режимі реального часу через опцію чату в реальному часі, яка доступна 24/7.

Acronis-підтримка-чат

Ці варіанти доступні не лише англійською мовою (очевидно), але й мандаринською, німецькою, іспанською, французькою та італійською мовами. На жаль, немає телефонного номера, за яким можна зателефонувати, але це навряд чи потрібно, враховуючи всі інші варіанти для підтримки.

Вирок

З цим ми дійшли кінця нашого огляду. Без сумніву, сильна опція для резервного копіювання в Інтернеті, Acronis, тим не менш, стримується своїм захаращеним і часто млявим настільним клієнтом. Зважаючи на це, він виконує своє основне завдання – резервне копіювання даних – із гарною швидкістю, безпекою та конфіденційністю, а також високим рівнем обслуговування клієнтів..

Що ви думали про наш огляд? Чи погоджуєтесь ви, що млявий і занадто розроблений клієнт затягує те, що інакше є чудовою послугою резервного копіювання і за розумною ціною, чи ви вважаєте, що кількість функцій сприяє роздутому фрагменту програмного забезпечення? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map