Посібник для початківців про те, як працює резервна копія хмари за допомогою Amazon S3

Amazon S3 може означати «простий сервіс зберігання даних», але придумати, як розпочати роботу, може здатися чим іншим. В основному це пов’язано з тим, що S3 був розроблений, щоб допомогти розробникам створити інструменти для обчислення хмарних технологій і є лише одним із приблизно 70 різних сервісів, включених у платформу Amazon Web Services (AWS).


Під час цього посібника ми дамо вам короткий огляд того, як працює зберігання з Amazon S3 та як його налаштувати. Ми також покажемо, як ви можете створити свою хмарну стратегію зберігання та резервного копіювання навколо S3 з мінімальними роботами, використовуючи дружнє інтеграційне програмне забезпечення, як це розроблене CloudBerry Labs.

Регіони, класи та збори в Amazon S3

Серед хмарних служб зберігання даних мало хто має стільки регіонів центрів обробки даних – 14 – у всьому світі, як Amazon S3. Це тому, що Amazon S3 побудований на тій же інфраструктурі, яку використовує торгова платформа Amazon.com.

Перевага можливості вибору регіону поблизу полягає в тому, що він зменшує затримку, що означає швидше перенесення в хмару та з неї. Друга ключова перевага використання S3 – це те, що вам стягується плата лише за те, що ви використовуєте. Це допомагає зробити S3 набагато більш масштабованим, ніж багато інших варіантів хмарного зберігання, наприклад Backblaze B2.

Перш ніж почати налаштовувати S3, звичайно, ви захочете розібратися в платі. Приємно те, що вам стягується плата лише за те, що ви використовуєте, що допомагає контролювати витрати. У той же час, не розуміння того, як нараховуються збори, може призвести до деяких неприємних сюрпризів.

Amazon стягує як квартиру за гігабайт, так і коефіцієнт використання для різних транзакцій. Ціни різняться в залежності від регіону, але не дуже, за винятком Південної Америки, де вони приблизно вдвічі.

Ось перегляд ставок на США (Вірджинія):

РівеньСтандарт на гігабайтСтандартний – нечастий доступ на гігабайт
Перші 50 ТБ / місяць$ 0,0230,0125 дол
Наступні 450 ТБ / місяць$ 0,0220,0125 дол
Понад 500 ТБ / місяць0,021 дол0,0125 дол

“Стандартний” та “стандартний – нечастий доступ” – це два різні класи зберігання даних, пропоновані S3. Класи зберігання дозволяють вам ще більше контролювати витрати, зменшуючи базові швидкості зберігання даних, до яких не потрібно часто звертатися.

Існує третій клас зберігання S3, який називається зменшеним резервуванням, що зменшує кількість копій ваших даних, що зберігаються. Крім того, існує окрема служба хмарного зберігання під назвою Amazon Glacier, призначена для архівації та відновлення після аварій.

За плату за користування будь-яке завантаження в Amazon S3 безкоштовне. За завантаження стягується плата за один гігабайт на місяць:

Витрати на пошук даних Amazon S3

Перший 1 Гб на місяць безкоштовно
До 10 ТБ на місяць$ 0,090 за ГБ
Наступні 40 ТБ на місяць$ 0,085 за ГБ
Наступні 100 ТБ на місяць$ 0,070 за ГБ
Наступні 350 ТБ на місяць$ 0,050 за ГБ

Amazon також стягує кошти за інші транзакції, хоча якщо ви просто використовуєте S3 для синхронізації чи резервного копіювання, вам ніколи не доведеться турбуватися про них.

СтандартнийСтандартний – нечастий доступАмазонський льодовик
Запити PUT, COPY, POST, LIST0,005 дол. США на 1000 запитів0,01 долара за 1000 запитівН / З
GET, усі інші запити0,004 дол. США на 1000 запитів0,01 долара за 10000 запитівН / З
Перехід життєвого циклуН / З0,01 долара за 1000 запитів0,05 долара за 1000 запитів

Налаштування Amazon S3

Якщо це не вийде, давайте налаштуємо вас на Amazon S3.

Крок перший: Увійдіть у консоль управління AWS

Щоб розпочати роботу з S3, перейдіть на сторінку консолі AWS і натисніть кнопку «Увійти до консолі».

Ви будете перенаправлені на сторінку входу, де ви можете ввійти або створити акаунт AWS. Якщо у вас вже є обліковий запис Amazon.com, ви можете просто увійти в систему за допомогою цих облікових даних.

Тепер, коли ви ввійшли в AWS, вам потрібно знайти S3 серед доступних 70 послуг. Ви можете переглядати списки в розділі “Усі сервіси”, щоб знайти їх під заголовком “Зберігання” або просто ввести S3 в рядок пошуку вгорі сторінки.

Ви будете надіслані на консоль управління S3, де ви зможете налаштувати хмарне сховище, створивши відро для зберігання.

Крок другий: Створіть відро для зберігання

За допомогою AWS за замовчуванням будь-який обліковий запис може створити до 100 відра хмарного сховища. Якщо вам потрібно більше, ви можете надіслати запит на збільшення ліміту послуг.

Натисніть кнопку «створити відро», щоб розпочати роботу.

Вам буде запропоновано ввести ім’я відра та вибрати регіон.

Будь-яке ім’я, яке ви вводите, повинно бути унікальним, тобто рахунки, які зберігаються іншими, не можуть мати таке ім’я. Крім того, Amazon застосовує відповідні DNS конвенції про іменування у всіх областях, окрім регіону США.

Ось правила, що відповідають іменам DNS відповідно до Amazon:

  • Імена відра повинні бути принаймні 3 та не більше 63 символів.
  • Імена відра повинні бути серією з однією або кількома мітками. Суміжні мітки розділені одиничним періодом (.). Імена відра можуть містити малі літери
  • літери, цифри та дефіси. Кожна етикетка повинна починатися і закінчуватися малою літерою або цифрою.
  • Імена відра не слід форматувати як IP-адресу (наприклад, 192.168.5.4).
  • Під час використання віртуальних відра з розміщеним стилем із SSL сертифікат підстановки SSL відповідає лише тим, хто не містить періодів. Щоб вирішити це, скористайтеся HTTP або напишіть власну логіку підтвердження сертифікатів. Ми рекомендуємо не використовувати періоди (“.”) У назвах відра.

Вибраний регіон визначає, в якому центрі обробки даних зберігається ваше відро. Виберіть близький вам регіон для швидшої швидкості.

Після завершення натисніть кнопку “Наступний”, щоб налаштувати властивості відра.

Є три ключові властивості, які можна встановити зараз або пізніше:

  • Версія: збережіть більше однієї копії об’єкта, щоб ви могли повернутись до попередніх станів у разі небажаних змін, пошкоджень тощо.
  • Ведення журналу: створити доступ до звіту про відстеження для моніторингу подій у хмарному сховищі
  • Теги: призначте відмітки маркерам для відстеження звітів

Далі ви можете встановити дозволи, щоб інші могли читати чи писати у ваше відро S3.

Дозволи можуть бути встановлені як для “об’єктів”, так і для “дозволів на об’єкти”. Об’єктами є файли чи папки. Дозвіли об’єктів дозволяють або вимикають можливості читання і запису списку контролю доступу (ACL), що також дозволяє іншим контролювати дозволи.

Останній крок – це просто огляд всього, що ви встановили.

Якщо все виглядає добре, натисніть «створити відро».

Крок третій: додавання даних у відро

Тепер, коли ваше відро створено, ви можете почати зберігати в ньому дані. Повернувшись на домашню сторінку S3, натискання нового відра дозволить вам це зробити.

Ви перейдете на інтерфейс для керування вашим відром із чотирма вкладками вгорі: об’єктами, властивостями, дозволами та керуванням. На даний момент ми залишимося на вкладці “Об’єкти”.

Натисніть кнопку «розпочати роботу» внизу вкладки. Відкриється спливаюче вікно, яке пройде вас через кроки завантаження.

Для першого кроку потрібно натиснути кнопку “додати файли”. Потім ви можете переглянути вашу файлову систему, щоб знайти та завантажити файли.

Ви можете завантажувати одночасно лише один файл і не можете завантажувати папки. Отже, процес буде повільним, якщо керувати хмарним сховищем S3 таким чином. Ми вирішимо цю проблему найближчим часом, тому дотримуйтесь нас.

Наступний крок дозволяє встановити дозволи та є ідентичним кроку під час процесу створення відра. Крок третій – встановити властивості.

Властивість класу зберігання дозволяє вам змінити відро зі стандартного на стандартне неактивне, щоб зменшити надмірність.

Шифрування дозволяє вам вибирати, чи Amazon шифрує ваші дані в спокої в хмарі. Є два варіанти: головний ключ S3 або головний ключ Amazon KMS. KMS – це ключовий сервіс управління Amazon. За ціною він дозволяє створювати та керувати власними ключами шифрування з додаткових причин безпеки та відповідності.

Клацніть на “Далі”, щоб переглянути свої налаштування перед завантаженням вмісту, натиснувши кнопку завантаження. Процес повинен бути досить швидким. Ми виміряли швидкість між 1 МБ / с і 1,5 МБ / с, що краще, ніж більшість хмарних служб зберігання даних.

Повернувшись на головну сторінку, ви також можете створити папки на вкладці “Об’єкти”, щоб упорядкувати хмарний простір для зберігання.

Вкладки “Властивості, дозволи” та “Управління”

Щойно ви отримаєте дані, збережені в S3, ви можете будь-коли налаштувати налаштування властивостей та дозволів, перейшовши на вкладки для будь-якої категорії.

Вкладка “Властивості” містить кілька додаткових елементів, про які ви хочете знати. До них відносяться статичний хостинг веб-сайтів, моніторинг подій та копіювання даних у різних регіонах Amazon S3.

Четверта вкладка під назвою “управління” включає варіанти управління життєвим циклом. Управління життєвим циклом дозволяє автоматично передавати дані з одного класу зберігання в інший. Наприклад, передача файлів із стандартного сховища до льодовика Amazon, який використовується для архівування.

Ви також можете встановити дані для автоматичного видалення. І транзакції передачі, і видалення можуть бути налаштовані так, щоб вони відбувалися на основі визначеного вами набору правил.

На вкладці управління також є інструменти для аналітики, метрики та інвентаризації.

Інструменти сторонній інтеграції для управління даними

Налаштування відра Amazon S3 виявляється досить простим, зрештою, резервне копіювання одного файлу одночасно не спрацює для більшості людей. На відміну від типових хмарних служб зберігання даних та хмарного резервного копіювання, з консолі S3 немає можливості автоматично синхронізувати чи створити резервну копію декількох файлів. Ось тут і корисне програмне забезпечення сторонніх виробників.

Ви можете знайти програмне забезпечення для домашнього та офісного використання різного ступеня витрат, продуктивності та функцій. Ми будемо використовувати, мабуть, найвідомішого та особистого улюбленого розробника як приклад: Cloudberry Labs.

Ліцензії та цінові послуги CloudBerry

Робочий стіл безкоштовноНастільний ProWindows Server
ВартістьБезкоштовно29,99 дол119,99 дол
Резервне копіювання файлової системи
Резервне копіювання зображень
Шифрування та стиснення
Ліміт зберігання (оновлений)200 Гб1 ТБ1 ТБ

Cloudberry Labs виробляє два різних типи програмного забезпечення, які інтегруються з Amazon S3:

  • CloudBerry Explorer: переміщення та керування файлами зі свого робочого столу. Дозволяє групово керувати вмістом, а не завантажувати один файл за один раз
  • CloudBerry Backup: Автоматизація резервного копіювання жорсткого диска комп’ютера. Налаштуйте резервну копію на основі файлів або зображень

Ми не будемо детально розбиратися в цих можливостях цих інструментів, але давайте коротко розглянемо, як легко вони інтегруються в S3, використовуючи CloudBerry Backup, наприклад. Якщо вам потрібна додаткова інформація, перегляньте наш огляд CloudBerry Backup.

CloudBerry Backup використовує інструмент робочого столу для впорядкування процесів резервного копіювання. Цей інструмент можна використовувати для автоматизації резервного копіювання на жорсткому диску та надсилання файлів чи зображень диска не лише Amazon S3, але й Azure, Google Cloud, Backblaze B2 та багатьох інших служб зберігання даних.

Після встановлення інтеграція з CloudBerry Backup виконує кілька кроків, але має бути керованою для більшості користувачів завдяки зручному майстру резервного копіювання.

Щоб налаштувати резервну копію на основі файлів, натисніть на значок «файли» у верхньому лівому куті програмного забезпечення. Це відкриє майстра і проведе вас через те, що вам потрібно зробити.

На другій панелі майстра резервного копіювання CloudBerry є кнопка “додати новий рахунок”. Натисніть цю кнопку, щоб налаштувати нову інтеграцію.

Вам буде запропоновано вибрати вашу хмарну платформу зберігання даних. Натисніть на піктограму для S3 до у вікні підключення.

Для Amazon S3 вам потрібно створити ключі, щоб активувати це з’єднання. Повернувшись на портал AWS, натисніть на назву свого облікового запису в правій верхній частині та виберіть у спадному меню “мої облікові дані”.

На наступній сторінці натисніть на рядок для “ключі доступу”.

Натисніть кнопку «створити новий ключ доступу». Це створить ідентифікатор ключа доступу, і секретний ключ доступу, який потрібно підключити CloudBerry Box до Amazon S3. Щойно ви закриєте цей екран, ви більше не зможете отримати свій секретний ключ. Ви можете завантажити ключовий файл, якщо хочете захистити.

Знову у вікні інтеграції CloudBerry Amazon S3 введіть ключі у відповідні поля. Вам також потрібно створити відображуване ім’я для вашої інтеграції та вибрати поле для зберігання хмари Amazon S3, до якого потрібно підключитися, у полі “ім’я відра”.

Це складна частина. Майстер проведе вас через інші кроки, які включають створення імені плану резервного копіювання, встановлення рівнів шифрування, параметрів передачі файлів та повідомлень, а також вибору папок і файлів, які ви хочете створити резервну копію..

Якщо ви не хочете робити резервну копію, перевіряючи конкретні об’єкти, ви навіть можете встановити CloudBerry Backup для резервного копіювання файлів на основі типу файлу, що економить час і гарантує, що ви нічого не пропустите.

Вам доведеться прийняти кілька рішень, але виплата буде того варте. Вперед, дані вашого пристрою будуть захищені у відрі Amazon S3, який ви просто налаштували за допомогою резервної копії CloudBerry.

Фінальні думки

Amazon S3, мабуть, не стане рішенням, з яким хочуть скористатися домашні споживачі. $ 0,023 за гігабайт на місяць для зберігання дорівнює 23 доларам за терабайт. Тим часом хмарні сервіси зберігання даних, як Sync.com, дають 2 ТБ пам’яті за 8 доларів на місяць. Хмарні сервіси резервного копіювання, такі як CrashPlan, дають вам необмежену кількість резервних копій за $ 5,99 на місяць.

Однак S3 використовує свої особливості, особливо для підприємців, розробників та підприємств, які шукають більшої гнучкості, можливостей та масштабованості. Хоча сервіс налаштований не так просто, як деякі споживчі параметри, додаткові переваги, які ви отримуєте, інтегруючи його в потужне програмне забезпечення сторонніх виробників, як CloudBerry, роблять варті зусиль.

Ми хотіли б дізнатися про ваш власний досвід налаштування Amazon S3 та про те, які сторонні інструменти ви використовуєте для впорядкування процесу зберігання. Тож сміливо повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me