Поради щодо резервного копіювання за допомогою Synology NAS

Деякі з наших більш постійних читачів знають, що ми є завзятими користувачами Synology DiskStation тут, в нашому офісі. Ні, ми не пов’язані з цим брендом, і не отримуємо жодної компенсації за їх згадування (крім афілійованих комісій Amazon, якщо ви купуєте через одне з наших посилань).


Ми просто любимо, як працює Synology і як це полегшує наше життя.

Безумовно, Synology – не єдиний з NAS, багато інших авторитетних марок теж виробляють високоякісну продукцію. Ми просто випадково використовуємо Synology і вже зробили хороший досвід роботи зі своїми продуктами. Ось чому ми хотіли розробити статтю про деякі наші особисті поради щодо резервного копіювання за допомогою Synology NAS. 

Використовуйте NAS для резервного копіювання комп’ютерів

NAS – дуже практичний пристрій для резервного копіювання та зберігання даних. Ось чому ви повинні використовувати його можливості для резервного копіювання комп’ютерів у вашій мережі.

Це може здатися очевидним, але багато людей використовують свій NAS тільки як кращий зовнішній жорсткий диск для зберігання даних, що було б прикро. Ключовим фактором успіху є автоматизація: якщо ви робите резервні копії вручну, ви ускладнюєте своє життя, ніж це повинно бути.

Налаштування машини часу з Synology DiskStation

Якщо ви використовуєте Mac, ви можете налаштувати Time Machine для резервного копіювання до вашого NAS-місця у вашій мережі. Просто виберіть папку, в якій потрібно зберігати вашу резервну копію, і запустіть Time Machine. Ви можете прочитати наш поглиблений посібник щодо резервного копіювання комп’ютера Macintosh. 

Використовуйте CloudStation для синхронізації файлів

Особливо для бізнесу може знадобитися тримати всі дані під своїм контролем і не покладатися на сторонніх постачальників, таких як Dropbox (Оцінка редактора:, 2 ГБ за 0 $ / рік) для синхронізації файлів. Якщо ви використовуєте Synology DiskStation, вона оснащена функцією під назвою CloudStation, яка встановлює папку на вашому комп’ютері, яка працює як централізоване відро для ваших файлів.

Якщо ви збережете щось у цій папці, воно буде синхронізовано на всіх інших пристроях, на яких ця папка встановлена ​​на їхніх машинах. Ви можете синхронізувати ще більші файли розміром до 10 Гб, CloudStation також синхронізує локальну мережу, тобто ваші файли швидко передаються, якщо ви перебуваєте в одній мережі, і ви можете отримати доступ до своїх файлів мобільним. 

Резервне копіювання вашого NAS

Хоча, можливо, ви створили свій NAS з RAID, який гарантує надмірність надмірності, якщо один з ваших жорстких дисків вийде з ладу, ви також подумайте, як зробити резервну копію файлів NAS. Це крок, який багато людей не вважають необхідним.

Однак, резервне копіювання резервного копіювання має вирішальне значення, щоб бути готовим до катастрофи. Це зводиться до питання: “що робити”. Що робити, якщо хтось викраде ваш інвентар, включаючи ваш NAS, і у вас немає резервної копії цих файлів? Що робити, якщо трапиться якась аварія, яка знищить ваш NAS і зробить дані невідновними? 

Більше про те, що можна запитати, зрештою, це зводиться до того, який ризик ви готові взяти на себе та скільки рівня безпеки вам потрібно для ваших особистих чи службових даних. Якщо ви використовуєте Synology та CrashPlan, ви можете встановити CrashPlan на цей NAS і створити резервну копію всіх своїх файлів у CrashPlan Central.

Однак установка непроста, оскільки персональний CrashPlan Pro зазвичай не підтримує резервне копіювання NAS. Ось хороший посібник, як це зробити. Якщо ви не хочете зламати дорогу, просто захочете підписатися на їхню версію для бізнесу. 

Магазин & Передайте свої носії за допомогою DiskStation 

Для власників будинків мережевий пристрій зберігання даних може бути ідеальним способом управління медіа-файлами. Ви можете зберігати свої фільми, аудіофайли та зображення у вашій Synology NAS та автоматично створювати резервну копію. На щастя, Synology щойно випустила їх DSM 4.2 (DiskStation Manager), який має багато вдосконалень.

Хмарний податок

Наприклад, ви можете передавати свої фільмові файли безпосередньо на AppleTV. Ви можете відтворювати відео де завгодно, і якщо ви ввімкнули перетворення відео для мобільних пристроїв, навіть на мобільному телефоні. Це чудово, якщо ви можете створити резервну копію всіх відео вашого малюка та показати їх друзям та родинам. 

Створіть резервну копію своїх даних на льодовику Amazon

Якщо ви не користувач Crashplan або просто не відчуваєте себе комфортно, обмінюючись командним рядком, але все ще хочете насолодитися розумом, ви можете встановити підтримку Amazon Glacier одним клацанням у вашому DiskStation. Amazon Glacier – це послуга зберігання даних, пропонована Amazon спеціально для зберігання даних, щоб її можна було відновити у разі катастроф.

Створіть резервну копію своїх даних на льодовику Amazon

Це набагато дешевше, ніж зберігання на Amazon S3, оскільки дані зберігаються на стрічці (так, це все ще є життєздатною альтернативою жорстким дискам). Але оскільки він зберігається на стрічці, для відновлення файлів потрібно більше часу, тому його не слід використовувати як активний інструмент зберігання даних. Так само як резервне копіювання.

Висновок

Можливості Synology DiskStation нескінченні. Просто вивчіть деякі речі, які ви можете зробити з DiskStation на своєму веб-сайті. Навіть якщо ви не дуже досвідчена людина, ви можете розпочати роботу відразу. У нас є Amazon і майте на увазі, що вам також потрібні жорсткі диски. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map