Онлайн резервна битва Royale: IDrive проти CrashPlan проти Backblaze

У різних людей є різні потреби, і це так само, як і в резервному режимі хмари, як і все інше. Найкращий хмарний резервний шлях для однієї людини часто може бути неправильним поворотом для когось іншого. Гірше, що неправильний вибір на основі огляду хмарного резервного копіювання може коштувати вам часу та грошей.


Щоб допомогти вам прийняти найкраще рішення щодо резервного копіювання для ваших потреб, ми вирішили поглянути на три наші улюблені рішення резервного копіювання: IDrive, CrashPlan та Backblaze. На Cloudwards.net ми все про зручність.

Чому ми використовуємо хмарне резервне копіювання

Швидше за все, той факт, що ви читаєте цю статтю, означає, що ви вже зрозуміли хоча б деякі переваги зберігання даних у хмарі.

Щоб зробити резюме для тих, хто все ще знаходиться в темряві, хмарне резервне копіювання дозволяє надсилати дані вашого жорсткого диска у віддалений центр обробки даних для збереження. Якщо ви віддалено зберігаєте свої дані, ви зменшуєте ймовірність того, що збій на жорсткому диску, фізичні пошкодження, крадіжки, віруси або викупне програмне забезпечення відірвуть вас від ваших цінних файлів.

Є ймовірність, що ви вже зрозуміли ключові відмінності між хмарним резервним копією та хмарним сховищем. А саме, хоча хмарні рішення для зберігання даних, такі як Google Drive та Sync.com, фантастичні для продуктивності роботи, вони не розроблені для ефективного захисту вашого жорсткого диска.

Найбільша проблема використання хмарного сховища для резервного копіювання полягає в тому, що такі інструменти зазвичай дотримуються моделі Dropbox, щоб змусити переміщувати будь-які файли, які ви хочете захистити, в спеціалізовану папку синхронізації. Хоча це впорядковує ваш робочий процес, це не гарний спосіб резервного копіювання даних, оскільки це дозволяє легко пропускати важливий вміст.

Хмарні рішення для резервного копіювання, з іншого боку, дозволяють тегувати папки та файли для резервного копіювання незалежно від того, де вони знаходяться у вашій файловій системі. Багато з них, як, наприклад, Carbonite та Backblaze, навіть автоматизують процес, так що вам не доведеться турбуватися, чи резервне копіювання кожного документа, відео чи фотографії на вашому жорсткому диску.

На відміну від хмарних рішень для зберігання даних, більшість рішень хмарного резервного копіювання також містять планувальники резервного копіювання та інші інструменти, які допомагають керувати процесом, щоб він не витрачав ресурси та не дозволяв виконувати роботу..

Матч: IDrive проти CrashPlan проти Backblaze

Існує безліч відмінних хмарних резервних копій рішень. Два улюблені Cloudwards.net, супербезпечний SpiderOak та зручний Carbonite, у цій статті не вказані. Однак будьте впевнені, оскільки ми написали багато матеріалів про обидві служби.

Ми вирішили представити IDrive, CrashPlan та Backblaze в цій статті, оскільки вони представляють захоплююче тематичне дослідження щодо того, як підходи до хмарних продуктів резервного копіювання можуть різко відрізнятися, незважаючи на те, що мають на увазі ту саму мету. Ці відмінності частково підкреслені в нашому кращому онлайн-рейтингу резервного копіювання в 2017 році.

У цьому розкладі наші три пропоновані сервіси завоювали рейтинг у чотирьох з п’яти категорій:

 • Найкраща необмежена резервна копія: CrashPlan
 • Найпростіша резервна копія хмар: Backblaze
 • Найкраще хмарне резервне копіювання з синхронізацією: IDrive
 • Найкраща резервна копія бізнес-хмари: IDrive

У нашому рейтингу 2017 року для найкращого загального резервного копіювання у хмарі, який ви можете знайти в тій самій статті, IDrive, CrashPlan та Backblaze вказані перше, друге та третє відповідно. Ці три хмарні резервні копії рішень є не лише найкращими доступними варіантами для споживачів, вони заробляють найкращі оцінки за дуже різних причин.

Підготувавшись, ми переглянемо плюси та мінуси кожної послуги протягом п’яти раундів покрокового аналізу: цінові плани, інструменти, функції, швидкість та безпека. Якщо ви хочете отримати заголовки про те, що нам подобається в цих послугах, перегляньте наші відео огляди нижче.

IDrive Video Review

Відео огляд CrashPlan

Зворотне оглядове відео огляд

Перший раунд: плани цін

Спочатку ми розглянемо обмеження та вартість резервного копіювання, щоб допомогти вам визначити, яке рішення найкраще відповідає вашому бюджету та потребам даних..

Я їду

Можливо, найбільш очевидно, що виділяє IDrive осторонь натовпу служб резервного копіювання в Інтернеті – це те, що всі його плани, від базового до ділового, дозволяють створити резервну копію необмежених пристроїв за допомогою однієї підписки. Більшість провайдерів або обмежують вас одним пристроєм, або змушують вас зареєструватися для більш дорогого плану на комп’ютері. Це включає як CrashPlan, так і Backblaze.

Однак IDrive не надає вам необмеженого простору для зберігання, що також є відривом від моделі, яка використовується багатьма іншими сервісами резервного копіювання в хмарі. Це не дивно, якщо ви подумаєте про це, оскільки пропонування як необмеженого обсягу пам’яті, так і необмеженого резервного копіювання пристрою не було б найрозумнішою бізнес-стратегією..

Усі плани IDrive також поставляються з окремими, але рівними відрами для резервного копіювання та синхронізації. Дуже мало конкуруючих сервісів резервного копіювання пропонують синхронізацію, ключову складову хмарного сховища. Винятки включають Livedrive, Sugarsync та SpiderOak.

IDrive пропонує безкоштовний план, але враховуючи, що він обмежений 5 Гб резервного простору (+ 5 ГБ місця синхронізації), можливо, це не буде достатньо для більшості резервних копій на жорсткому диску. Однак два основних особисті плани повинні виконати роботу.

Для обох ярусів потрібно заплатити за рік наперед. Однак IDrive наразі пропонує знижки на 25 відсотків за перші 12 місяців обслуговування. Ви можете заощадити п’ятдесят відсотків за перший рік, якщо заплатите за 24 місяці наперед.

Однорічна знижка на план в 1 ТБ, яка потрібна більшості користувачів, виходить лише до $ 4,34 на місяць – угода в хмарному резервному секторі.

Малі та середні підприємства та ІТ-професіонали можуть бути спокушені бізнес-планами IDrive, які пропонують додаткові функції, такі як субрахунки, резервне копіювання сервера та пріоритетна підтримка.

Щомісячні варіанти доступні для чотирьох найдорожчих планів, але ви отримуєте два вільних місяці, заплативши за рік наперед. Зараз IDrive пропонує додаткову знижку в розмірі 25 відсотків на підписку на річний бізнес-план.

CrashPlan

CrashPlan дозволяє створювати резервну копію необмежених даних, але обмежує кількість пристроїв, якими ви можете створювати резервну копію.

Безкоштовної версії CrashPlan точно немає, але ви можете взяти її на 30-денний тестовий диск, щоб побачити, як вам це подобається. Після цього ви можете продовжувати використовувати інтерфейс CrashPlan для керування локальним зовнішнім накопичувачем, але буде відрізаний від резервного копіювання в Інтернеті.

CrashPlan має два основні плани споживачів.

CrashPlan також дорожчий бізнес-план, який оцінюється в 10 доларів на місяць на комп’ютері. Завдяки бізнес-планам ви отримуєте додаткове управління адміністратором та інформаційною панеллю, а також підтримку телефону 24/7.

Заднє освітлення

Структура ціноутворення Backblaze приблизно така ж проста, як і вона.

Немає вільного плану, хоча там ви можете спробувати Backblaze за 15 днів до того, як зробити це. Backblaze також не пропонує сімейного плану та знижок для декількох комп’ютерів.

Однак є бізнес-план, який коштує 50 доларів на рік за комп’ютер. Це та сама вартість, що і підписка на рік обслуговування персонального плану. Різниця полягає в тому, що бізнес-план дає вам кілька адміністраторських контролів для відстеження виставлення рахунків та генерування звітів.

Думки першого туру:

Як бачите, існують досить великі відмінності між ціновою моделлю ціни кожної послуги. Узагальнити:

 • IDrive пропонує складний спектр варіантів ціноутворення
 • Backblaze застосовує мінімалістичний підхід
 • CrashPlan пропонує щось середнє

Цікаво, що ці три підходи до ціноутворення принципово узгоджуються з іншими аспектами того, як кожна служба наближається до резервного бізнесу, що ми побачимо в наступних раундах.

Який із найкращих підходів, коли йдеться про цінність? Якщо у вас є лише один комп’ютер для резервного копіювання, можливо, Backblaze. План 5 місяців на місяць відповідає річній вартості CrashPlan. У порівнянні зі своїм власним річним планом, ви закінчуєте платити ще $ 10 на рік, якщо їдете щомісяця. Однак розкіш можливість відмовитись у будь-який час – це те, про що бажають деякі користувачі.

Якщо ви не хочете платити за рік заздалегідь, річна вартість Backblaze все ще є найкращою пропозицією, якщо ви хочете створити резервну копію одного комп’ютера.

Якщо у вас кілька комп’ютерів і менше 1 ТБ загальних даних, IDrive має більше сенсу. Якщо у вас є три або більше комп’ютерів для резервного копіювання і більше 1 ТБ, CrashPlan повинен стати вашим вибором. $ 13,99 на місяць за необмежену кількість резервних копій на 2-10 комп’ютерах – це угода.

Переможець: IDrive

Другий раунд: Інструменти

Під час другого раунду ми розглянемо підтримку операційної системи, інструменти для настільних ПК, доступ до браузера та мобільний доступ.

Я їду

IDrive працює з більш широким спектром платформ, ніж більшість хмарних резервних копій, що є приємною перевагою для сервісу, який дозволяє створювати резервні копії необмежених пристроїв.

Настільні програми доступні як для Windows, так і для Mac, але не для Linux. Сам інтерфейс переповнений функціоналом.

Це не просто на очах, але зручність мати стільки функцій клацання або два відсутності означає менше копати меню.

Ліворуч ви знайдете зручні вкладки для основних можливостей IDrive: резервного копіювання, відновлення, планувальника, синхронізації, резервного копіювання сервера та налаштувань. Ми розберемося з кількома специфічними особливостями цих вкладок у наступному раунді. Зауважте, що вкладка резервного копіювання сервера призначена для користувачів бізнес-акаунтів.

Хоча більшість ваших керувань резервними копіями буде оброблятися за допомогою інструмента на робочому столі, веб-інтерфейс IDrive також відрізняється великими можливостями і, можливо, трохи простіше у використанні.

Здебільшого ви використовуєте веб-інтерфейс, щоб отримувати вміст із браузера, що зберігається, що корисно для роботи на комп’ютері, на якому не встановлено додаток IDrive.

Мобільний доступ до даних із хмарного резервного копіювання можна досягти за допомогою завантажуваних програм для Android, iOS (iPhone, iPad) та Windows Phone.

Більшість онлайн-сервісів резервного копіювання дозволяють отримувати доступ до збережених даних через мобільний додаток, але IDrive фактично дозволяє також створювати резервні копії мобільних даних. Це включає:

 • Відео
 • Фотографії
 • Списки контактів
 • Календар подій

Користувачі Android також можуть створювати резервні копії текстів, журнали викликів та програми.

Окрім вмісту пристроїв, IDrive робить щось інше, чого не робить більшість інших хмарних резервних копій: дозволяє створювати резервні копії облікових записів соціальних мереж. Сюди входить і Facebook, і Instagram.

Бізнес-плани IDrive також включають можливість резервного копіювання серверів Linux, не кажучи вже про декілька популярних бізнес-платформ, таких як MS SQL Server, VMWare та Oracle сервери.

CrashPlan

CrashPlan має настільні програми, доступні для Windows, Mac та Linux. Інтерфейс робочого столу має приємне поєднання естетики та особливостей.

Ліворуч ви знайдете вкладки меню для резервного копіювання, відновлення, налаштувань, історії, друзів та пунктів призначення. Цей досвід не настільки приголомшливий, як робота з IDrive завдяки кращому дизайну меню на кожній вкладці. Двоколірний вигляд також простіше прийняти, що допомагає мінімізувати відволікання.

CrashPlan також надає абонентам доступ на основі браузера, щоб ви могли отримати свої дані з будь-якого місця, не завантажуючи інструмент робочого столу.

Веб-інтерфейс досить простий та інтуїтивно зрозумілий, як і настільний інструмент.

Мобільні програми CrashPlan доступні як для Android, iPhone, так і для iPad. Мобільні програми чудово працюють для доступу до збереженого вмісту, але їх не можна використовувати для резервного копіювання даних телефону. Бізнес-план CrashPlan не може бути використаний для резервного копіювання вашого Linux-сервера, Oracle, SharePoint або інших платформ, яким сприяє бізнес..

Заднє освітлення

Backblaze підтримує резервне копіювання для Windows та Mac. Інтерфейс настільних комп’ютерів для будь-якої операційної системи має найменш мінімалістичний дизайн будь-якої служби онлайн-резервного копіювання, яку ми перевірили. Це велика причина, чому вона посіла перше місце в нашому рейтингу 2017 року за найпростішим резервним копією хмар.

Є кнопки, щоб призупинити та запустити резервне копіювання, відновити дані та змінити налаштування. Крім кількох рядків основної інформації, це майже все, що ви знайдете.

Цей красиво спрощений підхід убереже користувачів, які не сприймають технологій, не перевантажуючи їх. У поєднанні з кількома безкоштовними функціями, до яких ми торкнемося незабаром, дизайн дійсно допомагає зробити весь процес резервного копіювання максимально непомітним..

Як і у випадку з IDrive та CrashPlan, це здебільшого спосіб отримати доступ до збережених даних із веб-переглядача на випадок, якщо ваш комп’ютер не зручний або жорсткий диск вийшов з ладу, і вам справді потрібен файл.

Backblaze має мобільні додатки для Android, iOS та iPad. Як і у програмі CrashPlan, додатки в основному використовуються для перегляду та обміну збереженим вмістом.

Круглі дві думки

Знову ж таки, у нас є три більш відомі рішення щодо резервного копіювання, ніж ви вважаєте можливим.

IDrive підтримує більше платформ, ніж CrashPlan та Backblaze, включаючи мобільні резервні копії. Більше варіантів бізнес-платформи також означає, що IDrive, ймовірно, сподобається бізнесу більше, ніж інші два сервіси, саме тому ми дали йому найкращий кивок у кращому хмарному резервному режимі для рейтингу бізнесу.

Однак, IDrive також має більш складні інтерфейси, ніж більшість інших хмарних сервісів резервного копіювання. Це може сподобатись технічно включеним користувачам та тим, хто любить брати участь у моніторингу їхнього режиму резервного копіювання. Інші можуть вважати це непосильним.

Backblaze застосовує протилежний підхід, зменшуючи свій інтерфейс до мінімального мінімуму того, що потрібно, і це також сподобається багатьом людям. CrashPlan, звичайно, вражає врівноваженим підходом, поєднуючи варіанти з обтічним виглядом.

Незважаючи на його складність, важко не дати IDrive туру за рахунок його мобільної підтримки та можливостей бізнес-платформи. Ми лише бажаємо, щоб його особистий план мав інструмент для робочого столу Linux.

Переможець: IDrive

Третій раунд: Особливості

Ми говорили про ціноутворення та переглядали інструменти. У цьому сегменті ми розбимо функції.

Я їду

Як і будь-яке гарне резервне копіювання в хмарі, IDrive дає змогу планувати звичайні резервні копії, коли ви знаходитесь на ніч. Сплануйте резервні копії на вкладці планувальника IDrive.

Як ви могли очікувати від IDrive, планувальник завантажується з опціями. Ви можете встановити час початку та закінчення, обмежити резервне копіювання на певні дні тижня та створити сповіщення, щоб інформувати вас.

Окрім запланованих резервних копій, IDrive також пропонує стійку резервну копію для файлів розміром до 500 Мб. Служби хмарного резервного копіювання зазвичай називають цією функцією “постійне резервне копіювання”. За допомогою безперервного резервного копіювання IDrive можна налаштувати роботу в режимі реального часу або кожні 10, 30 або навіть 60 хвилин.

При встановленні IDrive він автоматично позначає теки певних папок для резервного копіювання, щоб спробувати захопити всі ваші документи, фотографії та відео. Однак немає обмежень щодо типу файлів, які можна створити резервну копію в IDrive. Ви можете позначити будь-який файл або папку, яку потрібно зберегти, на вкладці резервного копіювання.

Настільний додаток дозволяє вам надсилати ці вибір як на хмару IDrive, так і на зовнішній жорсткий диск. Вміти робити це корисно: розумно зберігати як локальні, так і віддалені копії своїх даних, але клопоту керувати цими процесами окремо..

Ми згадували, що IDrive надає користувачам окремий пакет даних для “синхронізації”. Синхронізація – функція продуктивності роботи, яка автоматично вирівнює вміст на ваших пристроях. Ця ідея полягає в тому, що ви можете переходити з пристрою на пристрій без необхідності передавати робочий вміст за допомогою флешки.

Будь-які файли, які зберігаються в режимі резервного копіювання чи синхронізації, також можна спільно використовувати шляхом створення URL-посилання. Посилання можна надсилати одержувачам електронної пошти або ділитися в соціальних мережах.

IDrive також підтримує версію файлів. Версія файлів дозволяє повернутися до попередніх версій файлів. Це допоможе вам скасувати небажані зміни та зменшити ризик пошкодження файлів, у тому числі, викликаного вимогами. IDrive зберігає 10 останніх версій будь-якого файлу, що зберігається в резервному копії чи синхронізації. Видалені елементи також зберігаються протягом 30 днів.

CrashPlan

На відміну від IDrive, CrashPlan за замовчуванням здійснює постійне резервне копіювання і не обмежує розмір резервних копій файлів постійно.

Постійне резервне копіювання гарантує, що ви ніколи не втрачаєте файл, а CrashPlan виконує хорошу роботу зі стисненням файлів, щоб гарантувати, що процеси резервного копіювання не впливають на системні ресурси. Однак ті, хто має меншу обчислювальну потужність, можуть захотіти перейти із запланованими резервними копіями, які також є варіантом.

Планувальник CrashPlan досить простий. Ви можете встановити час початку та закінчення, а також увімкнути або вимкнути дні тижня, в яких виконуються резервні копії.

CrashPlan позначає певні папки для резервного копіювання, коли ви встановлюєте їх. З CrashPlan також немає обмежень типу файлів. Позначення резервного копіювання досягається через дерево файлів на вкладці резервного копіювання.

Як і IDrive, процес відбору може бути трохи стомлюючим. Крім того, дуже легко переглядати файли та папки, які ви хочете зберегти. CrashPlan, однак, дозволяє керувати резервними копіями зовнішніх дисків за допомогою інструмента робочого столу, але це велика економія часу.

Ви також можете використовувати CrashPlan для резервного копіювання даних вашого жорсткого диска на комп’ютер друга, що є унікальною особливістю цієї служби. Ваш друг не матиме доступу до цих файлів, якщо ви також не хочете їх, і вони самі не повинні бути підписниками CrashPlan.

Ще одна річ, яку нам подобається в CrashPlan, це те, що вона не скупиться на необмежені дані. Ви можете створювати резервні копії файлів необмеженого розміру і навіть зберігати необмежену версію будь-якого файлу. Ви навіть можете зберігати видалені файли на невизначений термін. Ця гнучкість допомогла CrashPlan виграти нашу категорію за найкращу необмежену резервну копію хмари за 2017 рік. Однак CrashPlan не підтримує обмін файлами.

Заднє освітлення

Backblaze дозволяє постійно створювати резервні копії даних, встановлювати щоденний графік або лише резервне копіювання за командою. Однак безперервне резервне копіювання є типовим. Розклад Backblaze майже занадто простий, тому він стає одним із небагатьох мінімалістичних підходів до служби, щоб трохи покусати його..

На відміну від інших хмарних сервісів резервного копіювання, ви не можете встановлювати дні тижнів. Ви вказуєте час початку та закінчення – і це все.

Процес резервного копіювання за допомогою Backblaze виділяється процесом вибору файлів. Вам не доведеться витрачати час на пошук файлів і файлів, які ви хочете позначити для резервного копіювання. Натомість Backblaze виконує роботу за допомогою автоматичного пошуку та створення резервних копій усіх файлів певних типів, як тільки установка завершиться.

Вибір файлів за замовчуванням:

 • Фотографії
 • Відео
 • Музика
 • Документи
 • Дані

Хоча Backblaze пропонує необмежений простір для резервного копіювання, деякі типи файлів не вибираються для резервного копіювання, щоб зменшити вузьке місце пропускної здатності. Сюди входять різні системні файли та тимчасові Інтернет-файли.

Якщо ви хочете, ви можете змінити резервні копії типів файлів, перейшовши на вкладку “виключення” в налаштуваннях.

На додаток до резервного копіювання жорсткого диска комп’ютера, ви можете також резервувати зовнішні накопичувачі, підключивши їх до комп’ютера через USB або firewire. Однак, на відміну від IDrive та CrashPlan, інтерфейс Backblaze не дозволяє створювати резервні копії цих дисків. Вам доведеться це вручну.

Більш прикро, що Backblaze також підтримує лише версію файлів та збереження видалених файлів до 30 днів. Враховуючи, що це необмежений сервіс, було б непогано бачити, як Backblaze подвоюється з необмеженою версією на зразок CrashPlan.

Три круглі думки

Простий підхід Backblaze до резервного копіювання файлів – це те, що відрізняє його від усіх інших хмарних служб резервного копіювання. Тільки карбоніт дійсно близький у цьому плані – і не дуже. Легко зрозуміти, чому IDrive, що обмежує кількість резервних копій даних, потребує більш обмеженого підходу, керованого користувачем. Однак CrashPlan повинен слідувати цьому.

Зважаючи на це, обмежена версія Backblaze викликає занепокоєння, особливо якщо ви потрапили в атаку викупу програм, яка псує вміст, недавно оновлений. У той час як CrashPlan займає більше управління, необмежену версію та вилучену пропозицію про захист файлів.

Нам подобається, що IDrive включає синхронізацію, яка дозволяє їй не тільки конкурувати в резервному просторі, але і позиціонувати себе як захищеного конкурента хмарного сховища у формі Sync.com. (Про безпеку ми поговоримо в п’ятому раунді).

Переможець: IDrive

Четвертий раунд: швидкість

Резервне копіювання може зайняти розчаровує час, особливо при посередній швидкості Інтернету та великих файлах. Під час цього раунду ми оцінюємо, як наші три претенденти виходять у гонку з передачі файлів, тож вам не доведеться шукати складний шлях. Ми обіцяємо зробити це швидко.

Порівняння швидкості

Для тестування кожного постачальника ми підготували стиснуту папку об’ємом 500 ГБ, заповнену різними типами файлів. Потім ми дозволяємо IDrive, CrashPlan і Backblaze спробувати і завантажити папку одна за одною.

Ці випробування проводилися на одній машині. Ми вимкнули Wi-Fi і підключили комп’ютер безпосередньо до нашого модему, щоб обмежити коливання пропускної здатності. Щоб усунути коливання пропускної здатності, ці тести проводилися з вимкненим Wi-Fi, і мій комп’ютер підключався безпосередньо до модему домашнього комп’ютера.

За даними speedtest.net, швидкість завантаження / завантаження на момент тестування становила в середньому 120Mbps / 12Mbps.

Час завантаженняЧас завантаження
Я їду10:500:25
CrashPlan6:300:38
Заднє освітлення8:400:42

Взагалі кажучи, час завантаження – це більший затяг системного ресурсу, тому надайте перемозі завантаження CrashPlan трохи більше ваги, ніж виграш завантаження IDrive.

Поступове резервне копіювання та швидке занулення

Наведені вище вихідні дані – це не повна картина.

Усі три сервіси містять додаткові резервні копії в архітектурі передачі файлів. Поступове резервне копіювання означає, що після завантаження файлу один раз, майбутні завантаження відбуватимуться лише в тому випадку, якщо файл змінився. А ще краще, завантажуватимуться лише ті частини (або блоки) файлу, які були змінені.

Краса додаткового резервного копіювання полягає в тому, що він значно скорочує час, необхідний для резервного копіювання файлів.

Крім того, усі три служби дозволяють зменшити швидкість завантаження. Дроселювання – це засіб контролю того, яку пропускну здатність використовують служби. Хоча максимізація вашого дроселя є нормою, якщо у вас поганий підключення до Інтернету, це може перешкодити вашій можливості одночасно займатися іншими веб-заходами (наприклад, переглядом відеовмісту Cloudwards.net).

Поштові послуги

IDrive також допомагає прискорити початкові завантаження та повне відновлення разом із їх послугою IDrive Express.

IDrive надішле вам зовнішній жорсткий диск до 3 ТБ абсолютно безкоштовно. Ви передаєте дані, які хочете створити для резервного копіювання, на цей диск і відправляєте їх назад. Потім технічні служби IDrive завантажують ваші дані на свої сервери. Зважаючи на те, що повне резервне копіювання може зайняти кілька днів або тижнів, це величезна перевага. Крім того, якщо вам потрібно виконати повне відновлення системи, IDrive може завантажити жорсткий диск зі всіма вашими даними та надіслати їх вам.

Backblaze пропонує подібний сервіс, але лише для реставрацій. На відміну від IDrive, ви повинні заплатити за жорсткий диск заздалегідь, хоча вартістю 189 доларів. Ви отримаєте відшкодування після відправлення його назад.

Круглі чотири думки

Якщо взяти до уваги поштову службу IDrive, оголошення цього переможця в цьому раунді стає дещо затуманеним. Однак більшість користувачів, ймовірно, ніколи не використовуватимуть IDrive Express, і щоденні операції резервного копіювання більше залежать від швидкості завантаження / завантаження кожної служби..

Жоден із трьох сервісів не вб’є вас під час завантаження, але CrashPlan, схоже, має перевагу при завантаженні.

Переможець четвертого туру: CrashPlan

П’ятий раунд: Безпека

Незалежно від того, чи є ви захисником конфіденційності, є власником бізнесу з конфіденційним вмістом або ви обережним приватним громадянином, вивчаючи, наскільки добре ваше хмарне програмне забезпечення зобов’язане забезпечити безпеку, має скласти список споживачів. Під час нашого останнього раунду ми розберемо, як IDrive, CrashPlan та Backblaze захищають ваші дані під час транзиту через Інтернет та на сервері спокою.

Я їду

IDrive шифрує дані в дорозі із захищеними SSL-з’єднаннями. Сервіс також шифрує ваші дані, сидячи на зберіганні у їх центрах обробки даних, що захищає ваш вміст від порушення даних. Ваші дані шифруються в обох випадках із 256-бітним шифруванням AES, протоколом, рекомендованим Національним інститутом стандартів та технологій США..

Один із способів, яким IDrive виділяється з точки зору безпеки даних, – це пропонувати користувачам вибір або ключ шифрування за замовчуванням, або створений користувачем..

Вибравши встановити свій власний ключ шифрування, ви, користувач, можете розшифрувати вміст. Це означає, що IDrive може функціонувати як резервне копіювання знань.

Хоча ми повністю рекомендуємо захистити ваші дані за допомогою приватного ключа шифрування, знайте, що якщо ви забудете пароль IDrive, ви будете назавжди відрізані від своїх хмарних даних. Це означає, що вам доведеться знову пройти початковий процес резервного копіювання.

Незалежно від того, перейдете за ключем за замовчуванням або встановите свій власний, все шифрування відбувається на вашому комп’ютері до передачі. Потім багато хмарних сервісів розшифровують та сканують ваші дані, перш ніж зберігати їх на своїх серверах. IDrive не робить – вони залишають його зашифрованим, поки ви не потягнете його назад. Це робить IDrive послугою шифрування без кінця.

CrashPlan

CrashPlan не обдурить, коли справа доходить до шифрування, скрембліруючи ваші дані 448-бітною Blowfish, перш ніж покинути машину. Більшість криптографів вважають 256-розрядний AES більш захищеним, хоча вони позначають Blowfish як протокол швидшого прогляду.

Однак, не вважається, що жоден протокол є навіть близьким до складності, тому не варто переживати над різницею. Ваші дані додатково захищені під час переміщення між комп’ютером та хмарою завдяки тунелю SSL, щоб запобігти підслуховуванню на всякий випадок.

Як правило, CrashPlan створює ключі шифрування на місці з генератором випадкових чисел. Однак, як і IDrive, сервіс також дозволяє покращити конфіденційність даних, створивши власний ключ шифрування.

Ви також можете створити окремий пароль архіву для відновлення даних, який відрізняється від пароля вашого облікового запису.

CrashPlan також надає можливість ввімкнути двофакторну автентифікацію. Якщо ця функція увімкнена, вам буде запропоновано ввести свої типові облікові дані користувачів, а також одноразовий код, що надсилається за допомогою тексту чи електронної пошти для доступу до ваших даних.

Заднє освітлення

Backblaze “тільки” використовує 128-бітове шифрування AES. Однак це той самий рівень шифрування, який використовується у більшості фінансових установ. Минуло б кілька мільярдів років, щоб найпрогресивніші суперкомп’ютери у світі жорстоко застосували AES-128.

Більшість хмарних сервісів перекривають 256-бітове шифрування, частково для забезпечення послуг від майбутніх проривів, а частково для маркетингу.

Як і IDrive та CrashPlan, ваші дані зашифровуються перед виходом із комп’ютера та залишаються зашифрованими в центрах обробки даних Backblaze. Між тим, SSL захищає його в дорозі.

Зазвичай Backblaze створює та зберігає для вас ключ шифрування. Однак, як і IDrive та Backblaze, вони пропонують користувачам можливість створити власний ключ.

Backblaze додатково відповідає темпу CrashPlan з додатковою двофакторною аутентифікацією. У версії CrashPlan потрібно ввести шестизначний код, надісланий на ваш телефон, перш ніж отримати доступ до даних.

П’ять круглих думок

Усі три служби роблять фантастичну роботу, пропонуючи користувачам можливість створити приватні ключі шифрування, які знають лише вони. Ми хочемо, щоб більше хмарних сервісів включила цю опцію. Незважаючи на ризик втратити доступ, шифрування нульових знань найкраще гарантує, що ваші дані ніколи не будуть порушені. Якщо ви боїтеся втратити свій пароль, допоможе хмарний менеджер паролів.

Хоча IDrive – єдиний сервіс із трьох, які використовують рекомендований 256-бітний протокол шифрування AES, він також є єдиним, який не пропонує двофакторну автентифікацію. Ми даємо цей раунд CrashPlan, завдяки трохи кращому шифруванню, що Backblaze.

Однак це дуже близький вміст, і ви дійсно не повинні перейматися тим, як будь-яка з цих трьох служб підходить до безпеки.

Переможець п’ятого туру: CrashPlan

Вирок

Якби ми виходили суто переможцями, ми, мабуть, назвали б цей матч краєм між IDrive та CrashPlan. Обидві служби взяли по два тури в кожному. Зрештою, присвоєння цінності будь-якій з цих трьох послуг різко змінюється залежно від ваших потреб у персональних даних.

Якщо ви шукаєте доступне рішення для резервного копіювання декількох комп’ютерів і очікуєте, що 1 ТБ цього не скоротить, сімейний план CrashPlan, ймовірно, забезпечує найбільшу цінність. Але якщо ви хочете створити резервну копію одного комп’ютера і не хочете турбуватися про деталі, Backblaze, мабуть, кращий варіант для вас. Ми не можемо не захоплюватися її виразно спрощеним підходом до створення резервного копіювання у хмарі.

Оскільки ми вважаємо, що більшість читачів – це багатокористувацькі користувачі, які впадуть нижче порогу 1 ТБ, ми в кінцевому підсумку мусимо дати цю битву IDrive. Можливості синхронізації IDrive, необмежене резервне копіювання пристрою та резервне копіювання мобільних пристроїв – ключові функції, які ви не знайдете у більшості хмарних рішень для резервного копіювання. Хоча кількість даних, які ви можете зберігати, обмежена, якщо звичайно не обробляєте величезні файли, як відео високої чіткості, це не повинно викликати занепокоєння.

Думаєте, ми помилилися? Ми завжди відкриті до інших поглядів. Будь ласка, повідомте нас у коментарях нижче, дякую за прочитане.

Кінцевий переможець: IDrive

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map