Огляд Pogoplug

Наразі більшість моїх даних зберігається в резервному режимі на зовнішньому жорсткому диску 1 ТБ, і більшість моїх робочих даних створюються резервними копіями Google Диск, для легкого доступу. Намагаючись знайти ідеальне рішення для резервного копіювання в Інтернеті, сьогодні я переглядаю Pogoplug.


Google Drive – це насамперед інструмент синхронізації файлів – коли ви видалите файл з одного комп’ютера, він буде видалений з усіх інших машин, підключених до вашого облікового запису, і хоча зовнішні жорсткі диски використовуються для постійного резервного копіювання, у кого є час на це?

Якщо ви зіткнулися з такою ж дилемою, саме час знайти ідеальне онлайн-рішення для резервного копіювання; можливо, Погоплуг може бути відповіддю?

Що слід врахувати перед покупкою Інтернет-резервного рішення

Замість того, щоб просто ініціювати одноразове резервне копіювання, онлайн-сервіси можуть постійно працювати у фоновому режимі, забезпечуючи резервне копіювання кожного нового файлу чи модифікації. За допомогою сервісів резервного копіювання в Інтернеті дані надійно захищені у віддаленому центрі обробки даних, тому навіть якщо жорсткий диск виходить з ладу, до них все одно можна отримати доступ.

І щоб ми не забули, онлайн-резервні копії позбавляють від необхідності носити жорсткий диск скрізь. Тепер, перш ніж отримати онлайн-рішення для резервного копіювання, будь ласка, перерахуйте такі вимоги:

 • Скільки даних ви хочете створити для резервного копіювання?
 • Вам потрібне сильне шифрування?
 • Хочете отримати мобільний доступ?
 • Ви також хочете синхронізувати файли?
 • Скільки ви готові витратити?

У більшості хмарних резервних копій можливі переваги між ціною та можливостями, які вони надають. Наприклад, CrashPlan пропонує необмежену кількість хмарних резервних копій за $ 59,99 на рік, з іншого боку, IDrive пропонує синхронізацію та резервне копіювання 1 ТБ на $ 52 на рік.

Хто такий Pogoplug?

Pogoplug призначений для домашніх користувачів, які хочуть використовувати одну програму для резервного копіювання робочого столу та смартфонів. Краще для користувачів, які не хочуть багато складних функцій, все, що їм потрібно, – це просте резервне рішення.

І Pogoplug повністю висловлює цю претензію. Але він не підходить для бізнес-користувачів, головним чином, оскільки немає локального шифрування, дані резервуються лише під час транзиту за допомогою 256-бітного SSL.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Про Погоплуг

Компанія Pogoplug була заснована в березні 2007 року Тедом Путтерманом (CEO) та Грегорі Смітом (CFO). До цього часу компанія отримала 33,2 мільйона доларів фінансування.

Крім резервного рішення, вони також пропонують програмне забезпечення для синхронізації хмари та Pogoplug Series 4, який підключається до маршрутизатора і дозволяє користувачам розміщувати їх приватне хмарне сховище.

Плани & Ціноутворення

Коли я відкрив веб-сайт для реєстрації та завантажив їх програмне забезпечення для настільних ПК, я помітив помаранчеву кнопку, на якій написано «Отримати Pogoplug безкоштовно», тому я припустив, що вони, ймовірно, дають кілька гігабайт безкоштовно.

Ну, я помилявся. Взагалі немає вільного плану, лише 15-денний пробний термін, і платні плани я бачив лише після того, як підписався на послугу. Pogoplug надає лише два типи цінових планів – щомісячне та щорічне. Кожен з них постачається з необмеженим хмарним сховищем.

Рейтинг – 75%

Особливості

Мене виділили простота програми для настільних ПК та її легкий для розуміння інтерфейс. Не надто багато заплутаних варіантів, що ускладнюють користувальницьку роботу. З іншого боку, простота програми для робочого столу для деяких може виявитись неприємною.

Ще одна особливість, яка мені сподобалася, – це варіант спільного використання веб-додатків; Файли можна ділитися безпосередньо за посиланнями або електронною поштою. Також є можливість вимкнути посилання, якщо записи більше не потрібно ділитися. Це може бути дуже корисно, коли файли потрібно ділитися лише за певний період.

Рейтинг – 60%

Швидкість & Продуктивність

Перш ніж обговорювати тести на швидкість, поговоримо про проблему, про яку я натрапив під час дослідження Pogoplug. Згідно зі статтею Time, Pogoplug дроселює швидкість завантаження після першого 1 ТБ загальної резервної копії даних. Користувачі постійно повідомляли про низькі тарифи та зверталися в службу підтримки для пояснення.

Нарешті генеральний директор надіслав листа, зізнавшись, що насправді вони скорочують швидкість завантаження. Найгірше – ні їхні поширені запитання, ні умови компанії нічого про це не заявляли. Навіть якби я ніколи не читав ToS будь-якого веб-сайту, я хотів би, щоб ці умови були викладені більш чітко та заздалегідь. Незважаючи на цей факт, швидкісні випробування для Pogoplug були здебільшого хорошими.

Моя швидкість інтернету при тестуванні була:

Завантажити – 3,7 Мбіт / с  Завантажити – 0,5 Мбіт / с

Тест 1

Тест 2

Макс. Завантаження:

0,44 Мбіт / с

0,39mbps

Завантажити Макс:

3.9mbps

3.69mbps

Середній

Загальний час завантаження:

5 хв

18-ті

5 хв

Загальний час завантаження::

25-ті

36-ті

Рейтинг – 50% (для дроселювання)

Онлайн резервне копіювання

Отримати програмне забезпечення Pogoplug неймовірно просто; внизу сторінки є вкладка Завантажити, яка перенесе вас до головного центру завантаження веб-сайту. На жаль, Pogoplug підтримує лише платформи Windows та Mac, і Linux взагалі ніде не любить.

Щойно я ввійшов у додаток для настільних ПК, я побачив велику кнопку “Пуск”, яка, чесно кажучи, трохи розгубилася. Чи повинен я був негайно розпочати процес резервного копіювання? Немає можливості вибрати спочатку, що саме я хочу створити?

А потім я побачив параметр “Показати деталі”, написаний дрібним шрифтом. Залишивши власні пристрої, Pogoplug безпосередньо починає створювати резервні копії папок “Документи”, “Фотографії”, “Музика” та “Відео”. Але користувачі можуть вибрати певну папку чи файл для резервного копіювання, скориставшись опцією “Додати більше”.

Цільова папка може бути основною папкою або будь-якою іншою, створеною всередині основної папки. Хоча, хотілося б, щоб під час завантаження була можливість створити нову папку, на зразок Google Drive.

Якщо говорити про це, то завантаження даних було справжньою справою, і я міг майже миттєво побачити резервні дані у веб-програмі. Під час процесу я бачив, які файли завантажуються, але не як швидко вони йдуть.

Я додав новий файл до однієї з завантажених папок, щоб побачити, скільки часу знадобиться Pogoplug, щоб розпізнати зміни та почати завантаження, і він почав завантажувати нові дані майже миттєво.

Я також вніс зміни у файл, щоб побачити, наскільки швидко він буде ініціювати додаткову резервну копію, і він почав створювати резервні копії змін, як тільки я натиснув на збереження. Тепер обговоримо кілька негативних питань, які я помітив:

 • На вкладці для настільних ПК немає вкладки налаштувань; програми iOS та Android мають вкладку конфігурації, але її немає ніде у настільній версії.
 • Не було також доступного планування резервного копіювання, процес резервного копіювання потрібно запустити і зупинити користувачем вручну.
 • Немає можливості фільтрувати файли за типом файлу, датою, розміром чи іншим подібним.
 • Також на борту немає версії файлів, а також Pogoplug не може отримати видалені файли зі своїх серверів.

Безпека

Pogoplug використовує 256-бітове шифрування SSL, що означає, що файли шифруються лише під час переходу. Для сторін користувача немає шифрування, але Pogoplug рекомендує шифрувати файли перед їх завантаженням..

Моє запитання: чому окреме програмне забезпечення спочатку зашифровує мої дані, а потім завантажує їх у Pogoplug, коли такі сервіси резервного копіювання, як CrashPlan і Carbonite заряджайте майже однаково за необмежену кількість пам’яті, а також шифруйте дані за допомогою визначеного користувачем ключа.

Відновлення файлів

Відновлення файлів можна виконати через;

 • Настільний додаток
 • Веб-додаток

У настільному додатку є окрема вкладка Відновити. Папки або окремі файли можна відновити, натиснувши на них правою кнопкою миші та вибравши відновлення, або вибравши декілька файлів та обравши варіант Відновлення зверху.

Веб-додаток також дає можливість завантажувати файли та папки, але за допомогою цієї опції всі папки завантажуються як Zip-файли, тоді як настільний додаток завантажує їх безпосередньо в оригінальну структуру папок.

Рейтинг – 80%

Синхронізація та обмін файлами

Pogoplug – це проста служба резервного копіювання, але надає окремий інструмент Cloud Sync для синхронізації файлів; однак обмін файлами доступний в Інтернеті та мобільних додатках.

Як я вже говорив вище, файлами можна ділитися через посилання, і ці посилання можна надсилати електронною поштою безпосередньо одержувачам.

І так, функція відключення посилання є чудовим доповненням, оскільки ви можете будь-коли зупинити обмін файлами. Але мені б хотілося, щоб користувачів можна було запросити за допомогою електронної адреси замість просто публічного посилання.

Під час перегляду фотографій є можливість ділитися ними за допомогою посилань на Facebook, Twitter та Google +. Спільне використання фактичних знімків у соціальних мережах (а не лише їх посилання) було б краще.

Мобільний доступ

Додатки доступні як для iOS, так і для Android, але, на жаль, немає підтримки для телефонів Windows. Я вирішив протестувати програми один проти одного і побачити, чи є різниця.

Обидва додатки просять завантажувати камери відразу після входу, і їхні інтерфейси дуже схожі.

Перша різниця, яку я помітив, – це файл «Папки команди» у додатку Android. Я не знайшов цю папку в додатках для iOS, веб або настільних ПК. Я шукав проблему в базі знань Pogoplug і виявив, що “Команда папок” використовується для програми Cloud Sync Cloud Pogoplug.

Тож, можливо, це була лише помилка, оскільки Pogoplug використовує той самий додаток для резервного копіювання та синхронізації у хмарі, і єдиний спосіб розрізнити це облікові дані користувача.

Файли можна переглядати, обмінюватися з різними програмами, а також можна показувати слайд-шоу всіх зображень. Обидва додатки мають можливість створити та відновити знімок, ініціювати передачу телефону, а додаток Android має можливість резервного копіювання повідомлень на телефоні.

В цілому, я був дуже вражений мобільними додатками, завдяки їх природним інтерфейсам та багатим можливостям.

Рейтинг – 90%

Доступ до Інтернету

Оскільки настільний додаток настільки обмежений, мені довелося перевірити веб-додаток, щоб побачити, що він має в магазині. Веб-додаток може передавати завантажені відео та показувати слайд-шоу всіх зображень, але я не міг переглянути свої документи на ньому, що просто розчаровувало..

(Я міг бачити звіти на мобільних додатках).

Щоб переглянути документ, його потрібно спочатку завантажити. Натиснувши бічну стрілку на файли та папки, було представлено кілька варіантів:

 • Завантажити
 • Скопіювати / перемістити
 • Видалити
 • Отримати посилання
 • Відіслати посилання

Опція відключення посилання з’являється лише після того, як для цього файлу чи папки було створено посилання, що також можна зробити, перейшовши в Налаштування та вибравши “Керувати посиланнями”.

У меню “Налаштування” є опція вкладення електронної пошти, яка при активації дозволяє користувачам завантажувати файли, надсилаючи їх електронною поштою як додатки до заздалегідь визначеної електронної адреси Pogoplug..

Рейтинг – 85%

Підтримка

Згідно зі сторінкою підтримки, клієнти можуть зв’язатися з персоналом, піднявши квиток або зв’язавшись з ними у Facebook чи Twitter для вирішення в реальному часі..

Ну, профіль Twitter не оновлювався з квітня 2015 року, і коли я натиснув їхню сторінку у Facebook, він не існував.

Отже, я підняв квиток через підтримку Zendesk, щоб перевірити час їх реакції, який виявився дев’ять годин, і я думаю, що це було досить пристойно.

Рейтинг – 90%

Підсумок …

В цілому я вважаю, що Pogoplug є досить середнім. Мені подобається веб-інтерфейс та мобільні додатки, але в настільному додатку відсутні важливі функції, такі як планування резервного копіювання та локальне шифрування. Він забезпечує необмежене зберігання за тією ж ціною, що і: CrashPlan, Carbonite та Backblaze. 

Але оскільки Pogoplug дроселів швидкості завантаження після першого 1 ТБ, я не маю жодних причин вибирати цю послугу для більш встановлених і авторитетних сервісів резервного копіювання. Хоча я б знову заглянув у Pogoplug, якщо вони вирішать додати більше функцій у настільний додаток.

Чи можете ви поділитися думками чи досвідом щодо Pogoplug? Не соромтесь залишати їх нижче в розділі коментарів.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map