Найкращі практики для ліквідації наслідків стихійних лих для бізнесу 2020 року

Середня вартість простою години, що становить від 8000 доларів для малого бізнесу, 74 000 доларів для середніх компаній та 700 000 доларів для великого бізнесу, відновлення після аварій поступово стає невід’ємною частиною багатьох бізнес-стратегій. На жаль, хоча вони визнають важливість стратегії відновлення стихійних лих, 36% підприємств не можуть дозволити собі покрити пов’язані з цим витрати.


[Відео] Відновлення катастроф & Поводження з катастрофами: Як використовувати резервну копію хмари для відновлення критичних файлів місії 

А для підприємств, які вже впровадили рамки відновлення, 40% їх керівників CIO не впевнені у своїй здатності відскочити від катастрофи. В цілому близько 75% підприємств, як великих, так і малих, не мають комплексної та надійної системи відновлення після аварій.

Це означає, що багато підприємств мають великий ризик для дорогих втрат даних. Наприклад, викуп програмного забезпечення – це загроза зростаючої та поширеної. За останні 12 місяців, згідно з опитуванням, проведеним Osterman Research, більше 50% компаній зазнали атак на викуп. Ці напади зловмисних програм можуть заблокувати системи та файли, поки жертви не виплачують викуп анонімним кіберзлочинцям, які розповсюджують їх. Без можливості відновити чисті копії бізнес-даних, багато підприємств змушені платити вимаганий викуп, щоб повернутися до справи.

Отже, як виживають підприємства в цьому все більш ворожій кліматі?

Правди в питанні багато ні. Дослідження показують, що 80% компаній припиняють свою діяльність протягом 36 місяців після значної втрати даних. Власне, 40% з них навіть не встигають протягом першого року.

Реалізація плану відновлення стихійних лих

Всупереч поширеній думці, всебічний план боротьби з катастрофами насправді не такий дорогий. Існують різні варіанти розгортання, деякі з яких коштують лише пару доларів щомісяця.

Компанії будь-якого розміру покладаються на хмарне резервне копіювання як доступний, надійний спосіб резервного копіювання даних, не витрачаючи додаткових доларів на ІТ-ресурси, такі як персонал та центри обробки даних.

Наприклад, карбоніт має гнучкий план ціноутворення, в якому комфортно розміщуються особи та підприємства з різними бюджетами. Я особисто використовував це вже пару років, щоб створити резервну копію критично важливих для роботи файлів і, отже, захистити себе у разі нападу викупового програмного забезпечення або будь-якого іншого типу катастрофи даних.


Карбоніт пропонує гнучкі варіанти відновлення. Можна відновити окремі файли або всю операційну систему.

Резервне копіювання критичних файлів – це лише одна частина планування відновлення після аварій. Ваша конкретна структура залежить не тільки від вашого бюджету, але і від загальної настройки даних. Для ефективного планування вам потрібен всебічний аналіз всієї мережі та центру обробки даних, який ви захищаєте

Складіть список усіх компонентів вашого центру обробки даних та визначте найважливіші для вашого бізнесу дані. Якщо ваш бізнес покладається на відносно невеликий центр обробки даних, ви можете розглянути резервне копіювання всієї системи в хмару, упорядкувавши всі файли відповідно до їх актуальності та важливості. Це допомагає вам визначити, що відновити спочатку, щоб продовжувати працювати, коли ви відновите інші менш важливі файли у фоновому режимі.

Планування та завантаження файлів у хмару – це лише перший крок у реалізації комплексного плану відновлення після аварій. Другий крок вимагає постійного контролю та оцінки файлів резервної копії. Це означає оновлення ваших журналів, щоб гарантувати актуальність усіх файлів і відповідних вашій системі в будь-який конкретний час.

Хоча ви можете робити резервні копії вручну, хмарні сервіси резервного копіювання, такі як Carbonite, оснащені можливостями автоматичного резервного копіювання, які можна запланувати відповідно до змін системи.

Навіть із хмарної служби резервного копіювання, яка регулярно оновлює резервні копії файлів, вам все одно потрібно бути впевненим у своєму плані відновлення після аварій. А це означає проведення тестів на відновлення даних. Стандартний тест повинен оцінювати не лише здатність хмарного резервного копіювання до відновлення всіх ваших файлів, але й швидкість відновлення та відновлення послуги. Хоча швидкість завантаження хмари відіграє важливу роль у цьому, ваш середній час відновлення більше залежить від вашої загальної стратегії управління аваріями.

І це приводить нас до фактичного процесу відновлення. Отже, як можна ефективно відновити дані з хмари у разі катастрофи?

Відновлення даних із хмарного резервного копіювання

Після того, як ви зазнаєте катастрофи, першим кроком, звичайно, є оцінка потенційної шкоди, перш ніж визначити наступні кроки відновлення. У разі викупу програмного забезпечення ваш весь комп’ютер може бути зашифрований, якщо зловмисне програмне забезпечення змогло проникнути через будь-який обліковий запис з адміністративними привілеями. Найкращий спосіб відновлення після цього – форматування всього комп’ютера для відновлення файлів, від найважливіших до менш важливих.

Після перевстановлення операційної системи перейдіть до веб-облікового запису хмарного резервного копіювання. Як я вже згадував раніше, я використовував карбоніт, і це справедливо, я проводжу вас по тому ж процесу.

Крок 1

Увійдіть, натисніть на комп’ютер, який хочете відновити, і перейдіть до розділу “Отримати файли назад”

Попередній

Далі

Крок 2

У спливаючому вікні, яке з’явиться, перейдіть до “Повне відновлення”, потім натисніть “Далі” та “Встановити”, щоб завантажити та налаштувати Карбоніт на комп’ютер. Приймаючи умови, клієнт автоматично підключиться до резервних серверів і запустить менеджер відновлення.

Попередній

Далі

Крок 3

Якщо Менеджер відновлення не запускається, ви можете отримати доступ до нього праворуч із розділу вкладок зліва Інфоцентру Carbonite.

Крок 4

У вікні Менеджера відновлення натисніть “Відновити всі свої файли” далі, щоб вказати обліковий запис користувача для відновлення. Якщо ім’я вашого акаунта користувача відповідає резервному користувачеві, вам не доведеться турбуватися про вибір місця, оскільки Carbonite автоматично зробить відповідність для вас.

Крок 5 

Натисніть «Далі», щоб вказати конкретну папку резервного копіювання, з якої ви хочете відновити.

Крок 6

Клацніть «Далі», щоб вибрати порядок відновлення файлів. Щоб мінімізувати втрати після катастрофи, доцільно відновити в певному порядку, надаючи пріоритет найважливішим файлам.

Крок 7

Клацніть “Далі”, щоб переглянути всі ваші параметри, а потім перейдіть до “Почати відновлення зараз”, щоб завантажити всі файли, як зазначено.

Щоб скоротити процес відновлення, утримуйте комп’ютер і стежте за процесом відновлення файлів під час відновлення всього бізнес-середовища з найважливіших файлів.

Після завершення процесу, ви можете оголосити себе повністю відновленим та поза небезпекою. Це просто і просто.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map