Найкраща онлайн резервна копія для Канади у 2020 році

Якщо ви живете на Великій Білій Півночі та шукаєте найкращу резервну копію для Канади, у нас є погані новини: незважаючи на те, що у нас є чудові закони про конфіденційність, наразі жоден з наших кращих постачальників резервних копій не має серверів у Канаді. Це означає, що користувачі Канади зазнають такого ж нагляду, як і їхні південні сусіди у формі закону про патріот, CLOUD та PRISM.


Щоб компенсувати це, ми в цьому переліку робимо особливий акцент на безпеку та конфіденційність ваших файлів та швидкість передачі даних, а також переконуємось, що служби правильно впроваджують протоколи з нульовим знанням.

Вам найбільше цікаво створити резервну копію, оскільки ви не можете бути впевнені, як довго протримається ваш жорсткий диск, а ваші дані можуть бути втрачені через несправності або збої. Можна використовувати програмне забезпечення для відновлення даних, але його успіх не є певним. Твердотільні накопичувачі також не є повністю надійними, оскільки вони відчувають більше помилок даних, незважаючи на низький рівень відмов.

Якщо ви шукаєте сховище, перегляньте нашу статтю про найкраще хмарне сховище для Канади. Перш ніж продовжувати роботу зі списком, давайте визначимось із критеріями, з яких ми його склали.

Кращий Інтернет-резервне копіювання для Канади в 2020 рік

Що робить найкраще резервне копіювання в Інтернеті для Канади

Служби резервного копіювання повинні забезпечувати транзит, режим спокою та приватне шифрування, а це означає, що ніхто, крім вас, не може читати ваші хмарні дані. Сервіс повинен забезпечити двофакторну автентифікацію для захисту вашого пароля також від хакерів.

Початкове резервне копіювання може зайняти тривалий час. Тривалість залежить від вашого постачальника послуг Інтернету та від того, наскільки ви близькі до сервера. Чим ближче ви, тим міцнішим буде ваш зв’язок. Найкраще, якщо сервіс дозволяє налаштувати параметри передачі, швидкість перемикання та використовує алгоритм передачі на рівні блоку, який допомагає після початкового резервного копіювання.

Ми всі хочемо отримати більше і платити менше, і саме це ми шукали від цих послуг. Ми врахували цінність та кількість планів, які пропонує послуга. Чим більше у нього планів, тим більше варіантів у вас є. Це чудово, якщо у нього також є безкоштовний план або пробна версія, тому ви можете спробувати послугу перед передплатою.

Нарешті, хороший досвід користувача дозволить вам скористатися послугою, не боліючи головою. Щоб забезпечити це, настільний клієнт повинен працювати на більшості операційних систем, а їхні інтерфейси, а також веб-клієнт та мобільний додаток, повинні бути приємними та простими.

1. Найкраща онлайн-резервна копія для Канади: IDrive

IDrive, ветеранська компанія, запущена в 1995 році, знаходиться у верхній частині нашого найкращого списку порівняння хмарних резервних копій. Він використовує 256-бітове шифрування AES для того, щоб сканувати ваші файли під час транзиту та в спокої. Вам доведеться ввімкнути приватне шифрування перед першою резервною копією, щоб використовувати його. Якщо ви цього не зробите, IDrive утримуватиме ваш ключ шифрування. Немає двофакторної аутентифікації, тому зробіть свій пароль надійним.

IDrive-Client-Backup-Slider1
© Cloudwards.net

IDrive-Client-Restore-Slider2
© Cloudwards.net

IDrive-Client-Scheduler-Slider3
© Cloudwards.net

IDrive-Client-Sync-Slider4
© Cloudwards.net

IDrive-Client-Disk-Image-Slider5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Американські центри обробки даних можуть протистояти пожежам та стихійним лихам, оскільки у них є стелажі, підняті підлоги та зони охолодження. Для захисту від вторгнення людей використовують спостереження, датчики руху та тривогу.

У наших тестах ми завантажили папку 1 Гб приблизно за 20 хвилин. Це близько 15 теоретичних хвилин. Тести проводилися по мережі з Таїланду, тому різницю, ймовірно, можна віднести до відстані від серверів.

Інші причини, які нам подобаються

Наразі є два щорічні особисті плани, які знижуються: 2 ТБ за 52 долари та 5 ТБ за 75 доларів. Ви отримуєте 2 ТБ або 5 ТБ місця для синхронізації, що складає всього 4 ТБ або 10 ТБ. Крім того, обидва дозволяють створювати резервні копії необмежених комп’ютерів.

IDrive Business починається від 75 доларів США для необмежених комп’ютерів та користувачів та забезпечує 250 ГБ резервного простору. Ви можете збільшити простір до 12,5 ТБ.

Перш ніж вирішити передплату на довгостроковий період, ви можете скористатися безкоштовним планом, який забезпечує 5 Гб пам’яті.

Вам доведеться вибирати файли для резервного копіювання вручну, оскільки IDrive не створює резервну копію за типом файлів, як необмежені постачальники резервних копій. Це не означає для простого користування. Крім того, доступно багато варіантів, які можуть ускладнити для основних користувачів.

IDrive має конкурентоспроможні ціни, високі швидкості з’єднання, приватне шифрування, щоб забезпечити захист вашої конфіденційності, і це дозволяє створити резервну копію необмежених комп’ютерів. Однак у нього немає двофакторної автентифікації або простого користувальницького досвіду. І все-таки, достатньо, щоб це було нашим головним вибором для Канади. Щоб отримати детальну інформацію, прочитайте наш огляд IDrive.

2. Істинне зображення Acronis

Acronis був запущений 15 років тому, що вже давно працює в галузі програмного забезпечення, тому не дивно, що True Image – одна з найкращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті..

Служба використовує 256-розрядний AES для шифрування файлів перед передачею, а протокол TLS / SSL захищає їх під час передачі. Для шифрування потрібно використовувати пароль, який ви знаєте лише ви, що робить Acronis сумісним з нульовими знаннями. Через це компанія не зможе отримати ваш пароль, тому переконайтеся, що ви не забудете його. Немає двофакторної аутентифікації.

Acronis-True-Image-Backup-Setup-Slider1
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Destination-Slider2
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Active-Protect-Slider3
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Settings-Slider4
© Cloudwards.net

Acronis-True-Image-Tools-Slider5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

Акроніс здивував нас своєю швидкістю. На резервне копіювання та відновлення папки 1 Гб знадобилося лише 15 хвилин. Ми використовували “оптимальний” параметр для завантаження, але є і “максимальний”, який, мабуть, ще швидший.

Інші причини, які нам подобаються істинним образом Acronis

Уникайте життєвого плану Acronis, тому що він дуже багато. Вам стане краще з будь-яким з двох річних планів: Advanced або Premium.

Advanced забезпечує 250 ГБ резервного простору за 49,99 дол. США або 500 ГБ за 69,99 дол. Преміум починається від $ 99,99 за 1 ТБ резервного простору і закінчується від 5 ТБ за $ 259,95. Ви можете збільшити кількість комп’ютерів для резервного копіювання та кількість місця для резервного копіювання, але це коштуватиме додатково.

Використання настільного клієнта легко та інтуїтивно зрозуміло. Ліворуч є меню для навігації в додатку. Можна створити резервну копію за типом файлів, замість того, щоб вибирати конкретні файли, що займає більше місця, але робить план резервного копіювання набагато простішим. Якщо вам потрібно заощадити місце, ви можете виключити файли, які ви не хочете робити з резервної копії.

Acronis має високу швидкість резервного копіювання та приватне шифрування, але йому не вистачає двофакторної аутентифікації, і ціни на неї не такі конкурентоспроможні, як IDrive. Це робить його придатним до другого місця. Якщо ви хочете побачити деталі, таблиці швидкості та цін, прочитайте наш огляд Acronis True Image.

3. BigMIND

BigMIND Home – це нова послуга резервного копіювання в Інтернеті від компанії, яка створила Zoolz Home Backup, яка постачається з багатьма можливостями, ніж старша служба.

Файли на серверах шифруються за допомогою 256-бітного шифрування AES. BigMIND керуватиме вашим ключем, якщо ви не ввімкнули приватне шифрування під час налаштування резервного плану. Зауважте, що ви цього не можете зробити згодом. Якщо ви ввімкнули, BigMIND не зможе відновити ваш пароль. Протокол SSL захищає файли під час транзиту, але, як це не дивно, ви повинні ввімкнути його.

Інформаційна панель робочого столу BigMIND

Параметри підключення BigMIND

Інтелектуальний вибір BigMIND

Розклад резервного копіювання BigMIND

Інтернет-файли BigMIND

Попередній

Далі

Вам слід очікувати швидкого завантаження та повільної швидкості завантаження, оскільки BigMIND використовує для резервного копіювання холодильне сховище Amazon Glacier, призначене для тривалого архівування. Якщо це звучить як ваша чашка чаю, прочитайте наш огляд льодовика Amazon. Середній час завантаження 1 ГБ даних повинен становити близько 30 хвилин.

Інші причини, які нам подобаються BigMIND

Персональний план BigMIND коштує 2,99 доларів на місяць, якщо він сплачується щорічно і дає лише 100 ГБ резервного простору для одного користувача та до трьох комп’ютерів. Сімейний план коштує $ 6,99 на місяць і забезпечує дещо кращу угоду з 500 Гб для трьох користувачів, дев’яти комп’ютерів та шести мобільних пристроїв.

Належний обсяг місця, 1 Тб, постачається разом із планом Family Plus, який коштує $ 12,99 на місяць. Це все ще не найкраща пропозиція за кількість простору, який він пропонує, але ви можете поділитися нею з чотирма іншими користувачами на 15 комп’ютерах та необмеженому кількості мобільних пристроїв.

Клієнт настільних ПК для Windows або macOS є корисним, оскільки він показує ваш поточний статус резервної копії, коли була остання резервна копія, скільки резервних копій файлів і скільки очікує на розгляд. Ви можете створити резервну копію за типом файлу чи місцеположенням. Пропонувати вибір – це приємний штрих, враховуючи, що інші послуги використовують лише один метод.

Веб-інтерфейс, який надає категорії файлів та пристроїв, більш барвистий і дозволяє легко переглядати вміст у хмарі. Існує інформаційна панель, яка показує, скільки пристроїв підключено до BigMIND і скільки резервного копіювання. На графіку також відображається ваша резервна активність із часом, а кругова діаграма дає вам огляд типів ваших файлів.

Якщо у вас немає комп’ютера, ви можете скористатися програмою Android або iOS для доступу до своїх файлів. Щоб детальніше ознайомитися з функціями BigMIND, прочитайте наш огляд BigMIND.

4. Заднє світло

Backblaze – одна з найпопулярніших сервісів і знаходиться у верхній частині нашого онлайн-списку оглядів резервних копій.

Він має безліч функцій захисту, включаючи приватне шифрування. Якщо ввімкнути його, ви будете тримати ключ шифрування, інакше Backblaze збереже його. У будь-якому випадку вам потрібно надіслати свою парольну фразу на Backblaze, щоб вона могла відновити ваші файли. Нібито компанія згодом видаляє. Ви також можете включити двофакторну автентифікацію, щоб захистити свій обліковий запис від хакерів.

Зворотно-заслінка1
© Cloudwards.net

Backblaze-Slider2
© Cloudwards.net

Backblaze-Slider3
© Cloudwards.net

Backblaze-Slider4
© Cloudwards.net

Backblaze-Slider5
© Cloudwards.net

Попередній

Далі

На відміну від багатьох інших служб, Backblaze не займає багато часу для завершення початкових резервних копій. Це швидко і не обмежує швидкість завантаження чи завантаження. Крім того, ви можете збільшити кількість запущених ниток резервного копіювання, щоб зробити завантаження швидшим. Однак ваша відстань від серверів у Каліфорнії буде фактором для ваших максимальних швидкостей.

Інші причини, які нам подобаються

Backblaze має просту схему ціноутворення лише з одним планом. За 5 доларів на місяць ви отримуєте необмежену кількість резервного простору для одного комп’ютера. Оскільки це щомісячний план, ви можете скасувати в будь-який час, що є зручним варіантом, який більшість послуг не пропонують. Якщо ви заплатите за рік заздалегідь, ви отримаєте знижку в розмірі 10 доларів, тоді як через два роки буде знижено 25 доларів. Ви можете протестувати послугу за допомогою 15-денної безкоштовної пробної версії.

Налаштування резервного копіювання настільки ж просто, як і схема ціноутворення, оскільки це не вимагає від вас керування, скільки або що ви створюєте. Це тому, що Backblaze може створювати резервну копію за типом файлу, виключаючи системні та тимчасові файли. Така легкість пов’язана з більш повільним процесом резервного копіювання, тому переконайтеся, що виключаєте файли, які вам не потрібні, у меню “налаштування”.

Якщо вам цікаво дізнатися більше про Backblaze, прочитайте наш огляд Backblaze.

5. Карбоніт

Карбоніт – одна з найдавніших сервісів резервного копіювання, яка працює у 2005 році. Він орієнтований на домашніх користувачів та малий бізнес.

Служба використовує 128-бітове шифрування AES для захисту ваших файлів на серверах, але якщо ви ввімкнули приватне шифрування, він переходить на 256-бітний AES і дозволяє утримувати ключ. Це робить його нульовим знанням, а це означає, що він не зможе скинути пароль. Карбоніт вимагає від вас надійного пароля та забезпечує двофакторну автентифікацію у випадку, якщо хтось його вкраде.

Початковий процес резервного копіювання карбоніту повільний і не наближається до швидкості завантаження конкурентів. Однак завантаження змінених файлів відбувається набагато швидше, завдяки передачі на рівні блоку.

Інші причини, які нам подобаються карбонітом

Ви можете вибрати між трьома необмеженими планами зберігання: Basic, Plus та Prime. Basic пропонує вам необмежений обсяг пам’яті без особливих функцій за $ 72 на рік. Плюс додає зовнішній накопичувач і автоматичне резервне копіювання відео за 112 доларів на рік, а Prime – це вершина, яка надає послугу відновлення кур’єра за 150 доларів на рік.

Працювати з Carbonite дуже просто, оскільки його клієнтів на робочому столі просто та легко встановити. Вам потрібно виконати лише один крок для ініціювання резервного копіювання, оскільки більшість процесів автоматизовані.

Колір послуги кодує ваші файли, щоб ви могли з першого погляду перевірити їх стан. Він виключає деякі файли та розширення і не створює резервну копію файлів розміром більше 4 ГБ за замовчуванням. Щоб включити їх, потрібно позначити їх вручну.

Також є привабливий веб-інтерфейс, який дозволяє перевіряти стан резервної копії, отримувати доступ до файлів та керувати своїм обліковим записом.

Мобільний додаток дозволяє і вам це робити. Він має чіткий, мінімалістичний інтерфейс, тому він вас не бентежить. Крім зберігання файлів, ви можете використовувати додаток для автоматичного резервного копіювання фотографій на телефоні. Ви не можете цього зробити з іншими типами файлів, але необмежене резервне копіювання фотографій все ще дуже багато. Щоб дізнатися більше про послугу, прочитайте наш огляд Carbonite.

Почесне згадування: Безпечна резервна копія сервера на карбоніті

Карбоніт додав місце хмарного резервного копіювання в Канаді, але лише для резервного резервного копіювання сервера Carbonite. Це занадто багато для споживачів індивідуального та малого бізнесу, але воно підійде для деяких підприємств підприємства.

Служба може відновити один файл або весь сервер за кілька кроків. Крім того, ви можете вибирати зернисте і повне резервне копіювання системи, включаючи резервне копіювання зображень. Гібридна резервна копія дозволяє також захищати дані локально та в хмарі.

AES-128 біт захищає ваші файли, але є можливість перейти на біт AES-256 за допомогою приватного ключа. Під час передачі протокол TLS / SSL захищає ваші дані.

Щоб користуватися цими перевагами, вам потрібно підписатись на план живлення за 50 доларів на місяць, що тарифікується щороку. Він забезпечує 500 ГБ резервного простору, і ви зможете створити резервну копію одного сервера та 25 комп’ютерів. План Ultimate надає вам стільки ж місця, але дозволяє створювати резервні копії необмежених серверів та 25 комп’ютерів за $ 83 на місяць.

Фінальні думки

Резервне копіювання даних у Канаді є хорошою тактикою, якщо ви хочете отримати користь із законів про захист конфіденційності, але у постачальника хмарних резервних копій є брак. Нас змусили шукати служби в США, але ми переконалися, що вони пропонують жорстку безпеку та захист конфіденційності.

IDrive – наш найкращий вибір завдяки конкурентним цінам, приватному шифруванню та швидкому зв’язку. Якщо вам подобається швидша, але не така дешева послуга, виберіть Acronis True Image. Для тих, кому потрібно багато резервного простору, підійдуть останні два сервіси у списку.

Що ви думаєте про наш список? Ви живете в Канаді та використовуєте інший сервіс резервного копіювання, ніж ми пропонували? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map