Як створити резервну копію WordPress на Dropbox

Усі ми гостро усвідомлюємо важливість регулярних резервних копій. Там не так багато людей, які знають техніку, які могли б чесно сказати, що ніколи не втрачали даних несподівано. Але чи робимо ми стільки, наскільки ми могли підкріпити свою роботу? І якщо припустити, що ви використовуєте WordPress, чи можете ви чесно сказати, що у вас є доступ до недавнього, повного резервного копіювання вашого блогу?  


Вміст – це інвестиція, але багато блогів WordPress взагалі ніколи не створюються резервними копіями, що залишає їх широко відкритими для втрати даних від хакерів, вразливості та помилок у хостинг-компанії. Що стосується резервного копіювання, багато хто з нас може бути більш старанними, але для організації резервного копіювання потрібен час.

Завдяки хмарним інструментам, таким як Dropbox, та безлічі розумних сервісів та плагінів, створення резервних копій WordPress може бути насправді простим та простим. Ви можете використовувати хмарний простір для зберігання даних, який є дешевим і багатим, і підключити до служб, які ви вже використовуєте для повної зручності.

У цій статті ми розглянемо ваші варіанти хмарного резервного копіювання для WordPress, зосередившись конкретно на Dropbox.

Переваги хмарного резервного копіювання WordPress

Можна створити резервну копію WordPress різними способами. Ви можете створити резервну копію через FTP, завантажити копію вашої бази даних через phpMyAdmin або створити резервні копії, надіслані вам електронною поштою. То навіщо використовувати хмару? По-перше, ціна. Dropbox пропонує 2 Гб безкоштовно, тож це доступний спосіб отримати здоровий шматок місця для зберігання в хмарі.

По-друге, доступність. До вашого облікового запису Dropbox легко отримати доступ, тому ви можете слідкувати за своїми резервними копіями під час їх створення. По-третє. зручність. Якщо ви встановите настільний додаток або мобільні додатки, ви можете швидко та зручно отримати доступ до файлів резервного копіювання WordPress практично з будь-якого місця.

Якщо припустити, що вас натискають на час (і не особливо впевнені в роботі з cron), хмара пропонує ідеальне місце резервного копіювання ваших файлів WordPress. Що ще важливіше, це легко налаштувати і простіше в управлінні. Тож із встановленими перевагами хмарного резервного копіювання, давайте подивимось, як ви будете робити резервну копію вмісту.

Анатомія WordPress

Перш ніж ми розглянемо рішення для резервного копіювання WordPress, давайте швидко нагадаємо собі, що нам потрібно для резервного копіювання. WordPress має два компоненти: базу даних MySQL та файли на вашому FTP-сервері. Ідеальне рішення для резервного копіювання повинно надавати нам можливість резервного копіювання бази даних, файлів або обох. 

Що слід створити резервну копію за допомогою WordPress

Резервне копіювання підмножини файлів може бути дешевшим, якщо хмарний простір для зберігання даних буде надбавним. Зрештою, не кожен файл у каталозі WordPress має бути резервним. Вашим пріоритетом повинен бути каталог wp-content, де зберігається більшість вашого власного вмісту.

Крім того, добре створити резервну копію файлу .htaccess, оскільки правила, ймовірно, є унікальними для вашого сайту і можуть бути важко відтворити, якщо вони були пошкоджені. Ми можемо шукати рішення, яке пропонує додаткові резервні копії для економії місця в нашому хмарному каталозі зберігання. Усі розглянуті нами рішення оцінюються за цими трьома факторами.

Хмарні резервні рішення WordPress

Тож із визначеними специфіками розглянемо деякі плагіни, які ми можемо використовувати для хмарного резервного копіювання WordPress.

1. Резервне копіювання WordPress в Dropbox

Плагін WordPress Backup to Dropbox – це найвідоміший плагін хмарного резервного копіювання для платформи; його SEO-дружнє ім’я, безумовно, допомагає йому привернути додатковий інтерес. WordPress Backup to Dropbox має триетапну процедуру встановлення та підтримується всебічною підтримкою та дуже хорошим веб-сайтом.

2. BackWPup

BackWPup – це добре розглянутий плагін для резервного копіювання WordPress, який може надсилати резервні копії прямо на Dropbox, Amazon S3, Azure, RackSpace Cloud, SugarSync, електронну пошту або на FTP-сервер. Це робить його більш гнучкою альтернативою для користувачів, які, можливо, захочуть почати з FTP і пізніше перейти до хмари.

Є дві версії – Free і Pro – основна відмінність полягає у підтримці, яку пропонують. Інструменти бази даних (ремонт, оптимізація тощо) – приємна сенсація. 

3. Машина часу WP

WPEngine проти хостингу планет на трафіку - час завантаження сторінки

Подібно до BackWPup, WP Time Machine архівує ваш блог WordPress на Dropbox, Amazon S3 або FTP-акаунт. Він створює резервну копію лише каталогу wp-content та вашого файлу .htaccess; це не обов’язково вимикач угод, і він зробить ваші резервні файли меншими, але це варто зазначити, про всяк випадок, якщо ви очікуєте повної резервної копії..

4. UpdraftPlus

Плагін UpdraftPlus створює резервні копії до Dropbox, Amazon S3, Google Drive та багатьох інших напрямків; Диск особливо цікавий тим, що місця для зберігання є дуже доступним (Google Drive пропонує 15 Гб безкоштовно). Нам дуже подобається міграційний інструмент сайту. Існує преміальна версія плагіна з додатковими функціями та кращою підтримкою.

Альтернативи резервного копіювання Dropbox

Не переконані? Існує кілька альтернативних способів резервного копіювання WordPress у хмарі: VaultPress – це власне рішення Automattic: це плагін із супровідним сервісом зберігання хмар. Є щомісячна плата за компонент пам’яті.

Альтернативи Dropbox

ManageWP і InfiniteWP – це добре обладнана система управління WordPress, орієнтована на веб-майстрів, які підтримують кілька сайтів. Якщо у вас є багато вмісту для резервного копіювання, ви будете насолоджуватися зручністю кількох резервних копій WordPress Dropbox з однієї панелі адміністратора.

Примітка: резервне копіювання на Dropbox не включено до базової ціни на InfiniteWP; вам доведеться придбати два додаткові платні модулі. ManageWP пропонує це як частину основної послуги.

Висновок

Ваше ідеальне рішення для резервного копіювання WordPress буде залежати від вашого улюбленого хмарного інструменту, місця для зберігання та кількості часу, який потрібно вкласти..

WordPress Backup для Dropbox і BackWPup – це надійні і добре розглянуті рішення. Для повної зручності використання ви можете пропустити Dropbox взагалі та оплатити хмарну послугу VaultPress. Насолоджуйтесь подальшим читанням із: Як створити резервну копію блогу або веб-сайту WordPress

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me