Як створити рецепт IFTTT для резервного копіювання фотографій в Instagram на SkyDrive

Instagram, заснований Кевіном Систромом та Майком Крейгером, перетворився на арсенал Facebook на суму 1 мільярд доларів весною 2012 року. Він став конкурентом у галузі обміну фотографіями, перш ніж Facebook придбав його та перетворив у свій окремий додаток для фотографій. Ви можете робити фотографії та відео за допомогою улюбленого мобільного телефону та застосовувати цифрові фільтри, перш ніж ділитися ними на соціальних сайтах, таких як Facebook, Tumblr, Twitter та Flickr.


Як і інші популярні додатки, це безкоштовно. Ви можете завантажити його з App Store Apple чи Google Play Google. Але якщо персональні комп’ютери торкаються позначки в мільярд, чи не існує програми для користувачів настільних ПК? Так, у формі Pixsta.

До квітня 2012 року Instagram досяг 100 мільйонів активних користувачів і активно підтримується Інтернет-спільнотою. Це простий онлайн-обмін фотографіями, обмін відео та послугами соціальних мереж, які можуть використовуватися інструментами мікро-блогів, як Twitter, щоб сприяти своїй перевазі. Нещодавно Twitter здійснив оновлення, щоб інтегрувати зображення у свої канали. Для цього було випущено оновлення Android, яке на перший план висуває більше інструментів для редагування фотографій.

Але як тільки ви застосуєте цифрові фільтри до ваших улюблених фотографій чи відео, а що з ними зберігати? Ви, безумовно, потребуєте резервного копіювання, тож зміни та зміни версій можна легко обробити пізніше. Для цього вам потрібна хмарна послуга типу OneDrive, де легко буде синхронізувати оновлення фотографій чи відео.

Найкраща особливість цього хмарного резервного копіювання – це безкоштовне сховище, яке надається під час приєднання як користувача спільноти Microsoft.

Під час реєстрації ви отримуєте миттєвий обсяг пам’яті 5 Гб. Ви можете легко додати додатковий хмарний простір за допомогою своїх можливих планів оновлення. Тепер я не можу автоматично створювати резервні копії фотографій та відео в Instagram в OneDrive? Ні, принаймні безпосередньо. Але є непрямий варіант: вам потрібно побічно користуватися послугою під назвою IFTTT.

Що таке IFTTT?

Якщо послуга “Далі тоді це” (IFTTT) була розроблена Linden Tibbets і запущена в 2010 році. Використовуючи це, ви можете об’єднати кілька важливих платформ, таких як Dropbox, Evernote, Gmail, Facebook, Feedly, в одну і змусити їх працювати разом. Після входу в IFTTT ви можете створити “Рецепти”. Використовуючи один такий «рецепт», ви можете просто виконати невідступне за допомогою фотографій в Instagram. Рецепти IFTTT передбачають два веб-додатки, один для використання в якості тригера та інший додаток для виконання дії.

Найкраща частина цього сервісу – це те, що він безкоштовний. Також з кожним днем ​​додається кілька тонн додатків, які можна встановити для запуску та виконання дії. До таких веб-додатків належать Instagram та OneDrive.

Як користуватися IFTTT?

Оскільки основна ідея послуги IFTTT – це рецепти, вам потрібно спершу відвідати батьківський сайт IFTTT.com та створити обліковий запис. Після цього вам потрібно підключити деякі “канали” до цього облікового запису. У словах IFTTT “канал” – це інше слово для веб-служби або іншої дії. На даний момент IFTTT підтримує 79 каналів.

Деякі з них включають 500px, Buffer, Campfire, Craigslist, Delicious, Feed, Google Drive та багато інших. Деякі канали автоматично активуються, але більшість інших потрібно особисто їх активувати.

Верхня панель інформаційної панелі IFTTT
© Зображення надано IFTTT

Після цього потрібно створити рецепт або скористатися будь-яким із існуючих.

Як активувати канал OneDrive?

Наприклад, я активував канал OneDrive для підтримки резервного копіювання фотографій в Instagram. Для цього вам просто потрібно натиснути на вкладку “Канали” у верхній частині панелі інструментів IFTTT. Потім відображається кількість активованих для вас каналів. Усі “неактивовані” канали тьмяні і розташовані в алфавітному порядку.

Отже, коли ви натискаєте “деактивований” канал, він перейде на наступну сторінку. Потім потрібно натиснути кнопку «Активувати». Тоді вам буде запропоновано ввести свої облікові дані Microsoft, якщо її канал OneDrive. Також вам потрібно прийняти деякі дозволи для активації цього каналу. Після активації це буде виглядати приблизно так.   

Активація каналу SkyDrive
© Зображення надано IFTTT

Тепер у вас буде доступ до деяких популярних рецептів, які додаються до цього каналу.

популярний загальний рецепт інтеграції instagram та skydrive
© Зображення надано IFTTT

Як автоматично резервне копіювання фотографій в Instagram в OneDrive?

Ви можете використовувати один із спільних рецептів для виконання цієї дії або створити новий. Як зазначено на сайті CNET, ви можете виконати відповідні кроки:

 • Зареєструйтесь за допомогою безкоштовного акаунта на веб-сайті IFTTT і натисніть «Створити» вгорі
 • Тепер вам слід побачити посилання “Створити рецепт” і нижче цього слова “якщо це справді”. У ньому “це” є посиланням синього кольору. Потрібно натиснути це
 • Потрібно вибрати канал тригера. Тут ви виберете “Instagram”
 • Тоді вам потрібно активувати його, якщо ви ще цього не зробили
 • Для цього вам потрібно мати обліковий запис Instagram. Якщо ви мобільний користувач, ви можете легко зареєструвати безкоштовний акаунт
 • Тепер потрібно вибрати тригер. Це буде “Будь-яка нова фотографія”
 • Натисніть кнопку «Створити тригер»
 • Тепер натисніть синє посилання “що” 
 • Тепер вам потрібно вибрати канал дії. Це буде ваш OneDrive
 • Вам потрібно вибрати дію. Виберіть “Додати файл з URL-адреси” як свою дію. Тепер він покаже деякі поля дій, які ви можете залишити їх за замовчуванням
 • Натисніть на синю кнопку «Створити дію»
 • Тепер короткий опис вашого рецепту згадується на наступному кроці. Тепер натисніть синю кнопку «Створити рецепт», щоб зберегти новий рецепт

Виберіть тригерний канал у IFTTT
© Зображення надано IFTTT

Будь-яке нове від вас фото - тригер
© Зображення надано IFTTT

Заповніть тригерні поля
© Зображення надано IFTTT

Skydrive - канал дії
© Зображення надано IFTTT

Додати файл з URL-адреси
© Зображення надано IFTTT

Поля дії для файлу з URL-адреси
© Зображення надано IFTTT

Створити рецепт завершено
© Зображення надано IFTTT

Висновок

Тепер ви повинні розглядати цей рецепт як один із своїх особистих рецептів. Цей рецепт перевірятиме ваші облікові записи Instagram на нові фотографії кожні 15 хвилин та зберігатиме їх у вашому обліковому записі OneDrive. Невелика примітка в цьому плані. Цей маленький перероблений веб-сервіс створить резервну копію лише нових фотографій, а не старих.

Також у вас є можливість вимкнути рецепт у будь-який час, якщо ви не хочете, щоб ваш обліковий запис OneDrive був заповнений. Також максимальний розмір файлу, який можна створити резервну копію, становить не більше 30 Мб. Ви також можете вручну перевірити рецепт у будь-який конкретний момент часу. Ви також можете поділитися цим рецептом зі своїми друзями або родичами за допомогою послуги IFTTT. Нарешті, ви також можете редагувати, видаляти або переглянути журнал цього рецепта.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me