IDrive vs Carbonite: необмежені пристрої або необмежене зберігання?

Необмежене резервне копіювання близько п’яти доларів на місяць? Дуже хороший. Можливість створити резервну копію необмежених пристроїв за однакову ціну? Також дуже приємно. На жаль, коли мова йде про хмару, ви не можете мати свій торт і їсти його теж. Принаймні, не без витрат більше грошей. Кращі сервіси резервного копіювання в Інтернеті для споживачів пропонують необмежену кількість резервних копій або необмежену кількість пристроїв, але ніколи і те й інше.


Щоб легше прийняти важке рішення, ми вирішили проаналізувати два наших улюблених інструментальних інструментів: IDrive, який дає вам 1 ТБ даних на стільки пристроїв, скільки вам потрібно, і Карбоніт, який дає вам необмежену кількість резервних копій на один пристрій. Перегляньте наші відео огляди кожної служби нижче.

IDrive Video Review

Відео огляд карбоніту

Визначення хмарного резервного копіювання

Ми створюємо резервні копії даних, оскільки, як більше життя переходить на цифровий спектр, ми втрачаємо більше. У минулому резервне копіювання споживачів зазвичай включало записування компакт-дисків або завантаження флеш-накопичувачів USB. Підхід спрацював, до тих пір, поки ваш компакт-диск не розірвався навпіл або ви не залишили вашу флешку підключеною до бібліотечного комп’ютера.

Інші варіанти, як і раніше популярні, включають зовнішні накопичувачі, починаючи від однодискових пристроїв до RAID і NAS-накопичувачів, наприклад Synology DiskStation. Ви не знайдете, що ми сперечаємось з тим, що ці варіанти все ще мають місце в стратегії резервного копіювання, яка включає зовнішнє та хмарне резервне копіювання..

Найбільш очевидною перевагою зовнішніх накопичувачів є те, що вони дозволяють швидше відновити дані, ніж хмара. Там, де вони найкоротші, – це їх вразливість. Як і жорсткий диск вашого комп’ютера чи знімний носій, зовнішні диски піддаються фізичним пошкодженням, збоям, пошкодженню, втратам і крадіжкам..

Хмарні засоби резервного копіювання, такі як IDrive та Carbonite, забезпечують перевагу зберігання даних у віддалених захищених центрах обробки даних. Сервери в цих центрах обробки даних створені для надмірності, гарантуючи, що якщо диск вийде з ладу, завжди буде зберігатися друга або третя копія в іншому місці.

Самі центри обробки даних зазвичай контролюються температурою та створюються для протистояння природним катастрофам, як повені та землетрусам, а також захищаються від фізичних та віртуальних порушників..

Ефект полягає в тому, що хмарне резервне копіювання гарантує, що ви завжди зможете десь мати копію ваших найцінніших даних. Подумайте про створення резервного копіювання у хмарі як про захищеному цифровому сховищі, до якого ви можете отримати доступ з будь-якого пристрою та будь-якого місця.

Битва: Ідрів проти Карбоніту

Хоча основна ідея цього захищеного цифрового сховища є центральною для всіх хмарних сервісів резервного копіювання, реалізація сильно відрізняється. Основні відмінності включають платформу, швидкість передачі файлів, протоколи безпеки та функції резервного копіювання та відновлення. Тоді також є вартість, простір та покриття.

Ми схильні вважати, що така різниця між конкурентами – це корисна річ для споживачів. Те, що поле настільки широке, означає, що ви більше шансів знайти онлайн-резервне рішення, яке відповідає вашим конкретним потребам та стилю життя.

Протягом п’яти сегментів голова до голови ми вивчимо, як IDrive та Carbonite складаються одна проти одної стосовно багатьох цих елементів. Хоча ми хочемо бути ретельними, ми будемо обговорювати більшу частину дискусій навколо того, що стоїть як, мабуть, найбільш залежний від користувача аспект вибору того чи іншого: Чи має той факт, що IDrive пропонує необмежену підтримку пристроїв, має більше сенсу для ваших потреб, ніж Carbonite необмежений простір для зберігання?

1

Підтримка цін та платформи

Під час нашого раунду, ми розглянемо варіанти планування наших двох конкуруючих служб. Ми розглянемо вартість, підтримувані платформи та обмеження на пристрої. І IDrive, і Carbonite також пропонують підписки для бізнесу, тому ми також торкнемось цих питань. Якщо ви хочете дізнатися більше про будь-яку послугу, радимо ознайомитися з нашим оглядом карбоніту, а також з оглядом IDrive.

Я їду

IDrive займає унікальне місце в резервному просторі з кількох різних причин. Одним з найбільших є те, що, крім сервісу резервного копіювання, він також синхронізує ваші пристрої. Це робить його чимось гібридним, змішуючи елементи як хмарного резервного копіювання, так і хмарного сховища.

(Примітка. Якщо вам не зрозуміла різниця між ними, допоможе цей швидкий огляд резервного копіювання та зберігання).

IDrive робить цю роботу, надаючи користувачам окремі, рівні розподіли для резервного копіювання та синхронізації. Таким чином, вам не залишається намагатися врівноважити простір між ними, що може швидко перетворити на себе проблеми.

У сервісі є як 1 ТБ, так і 10 ТБ для особистого використання, а також кілька бізнес-планів.

Більшість користувачів отримають просто 1TB. Знову ж таки, це 1 ТБ для резервного копіювання та окремий 1 ТБ для синхронізації. Отже, ви дійсно отримуєте 2 ТБ. Ви також можете надати IDrive пробний пробіг з безкоштовним планом 5 Гб. Цього буде достатньо для деяких завдань синхронізації, але майже напевно цього буде недостатньо для резервного копіювання жорсткого диска.

IDrive не має необмеженого плану резервного копіювання, як у багатьох найближчих конкурентів, але це тому, що він підтримує стільки пристроїв, скільки вам потрібно. Тим часом необмежені сервіси резервного копіювання майже завжди обмежені одним пристроєм.

Причина зрозуміла, якщо ви думаєте про це. Послуга, що пропонує необмежену кількість резервних копій для необмежених пристроїв у розмірі близько 5 доларів на місяць, переграє досить швидко і, швидше за все, збанкрутує. Що стосується підтримуваних пристроїв, IDrive можна використовувати для резервного копіювання настільних ПК, зовнішніх жорстких дисків та мобільних пристроїв. Включення мобільного резервного копіювання – рідкість, що робить IDrive особливо гнучким.

Бізнес-акаунти IDrive дозволяють створювати додаткові облікові записи користувачів і контролювати всі процеси з консолі управління адміністратором. Ці плани також підтримують резервне копіювання:

 • Linux-сервери
 • MS SQL Server
 • MS SharePoint Server
 • MS Exchange Server
 • VMWare
 • Сервер Oracle

Резервне копіювання за допомогою IDrive Business допомагає підприємствам виконувати державні повноваження щодо записів у різних галузях, включаючи юридичну, медичну та бухгалтерську практику.

Карбоніт

Карбоніт – це суто резервна послуга, але вона хороша. Він посів третє місце в нашому посібнику з найкращих онлайн-сервісів для необмеженого резервного копіювання.

Карбоніт дає вам стільки резервного копіювання, скільки вам коли-небудь знадобиться на одному комп’ютері. Це робить цю послугу ідеальною для людей, які мають велику кількість даних, наприклад, фотографів та відеографів.

Служба має три різні плани передплати для домашніх користувачів.

Carbonite Basic узгоджується з IDrive та іншими сервісами резервного копіювання. Для багатьох людей це зробить роботу.

Різниця між Basic та Plus полягає в тому, що Plus дозволяє створювати резервні копії зовнішніх жорстких дисків у вашому інтернет-сховищі. Ми хочемо, щоб Карбоніт включив цю можливість у свій базовий план, такий як IDrive. Якщо ви шукаєте необмежену послугу резервного копіювання, яка включає в себе зовнішній диск в основну вартість підписки, CrashPlan покрив вам таку ж ціну, що і Carbonite ($ 59,99).

Carbonite Prime додає до суміші автоматичне резервне копіювання відео та послугу відновлення кур’єрів.

Карбоніт також має три бізнес-плани. Однак вони не мають необмеженого обсягу пам’яті. Натомість ви отримуєте встановлену кількість гігабайт і можете додавати додаткові 100 ГБ за 99 доларів щорічно.

ПланЗберіганняРічна вартістьКількість комп’ютерівКількість серверів
Основні250 Гб269,99 долНеобмеженийЖоден
Потужність500 Гб599,99 долНеобмежений1
Кінцева500 Гб999,99 долНеобмеженийНеобмежений

Усі ці плани підтримують необмежену кількість комп’ютерів, зовнішніх жорстких дисків та накопичувача NAS. План живлення додає резервне копіювання одного сервера, тоді як план Ultimate дозволяє створювати резервні копії необмежених серверів.

Думки круглі

Якщо ви не займаєтесь бізнесом, якщо вам потрібно більше 1 ТБ пам’яті, вам потрібно буде поїхати з Карбонітом через IDrive. План IDrive на 10 ТБ занадто дорогий, щоб бути практичним для більшості людей.

Однак для користувачів, які мають менше 1 ТБ, явний переможець IDrive. Можливість резервного копіювання декількох пристроїв, включаючи ваш телефон, за вартість однієї підписки – велика перевага. Можливості синхронізації IDrive означають ще більше значення. Однак не очікуйте, що IDrive стане загальною заміною продуктивності роботи для Dropbox.

Що стосується бізнес-планів, IDrive забезпечує значно більшу вартість, починаючи з цінового плану на 250 ГБ ($ 99,50 проти $ 269,99 для карбоніту).

Раунд: Точка підтримки і ціни та платформи для IDrive

IDrive логотип
Карбоніт логотип

2

Досвід користувача

Більшість сервісів резервного копіювання використовують інструмент робочого столу для управління основними процесами резервного копіювання. Однак існують деякі важливі відмінності, пов’язані з тим, як працюють ці інтерфейси, про які ви хочете знати, перш ніж приймати річну підписку.

Під час цього раунду ми розглянемо, як відрізняється досвід робочого столу між IDrive та Carbonite. Ми також торкнемося веб-сайту та мобільних програм кожної служби.

Я їду

IDrive має три основні способи доступу до своєї послуги через настільний клієнт, а також через Інтернет та мобільний телефон.

Настільний

IDrive має додатки для настільних ПК як для Windows, так і для Mac. Обидва виглядають і функціонують однаково.

Ліворуч ви знайдете вкладки для резервного копіювання, відновлення, планування, синхронізації, резервного копіювання сервера та налаштувань.

Як ви, напевно, здогадалися, на вкладці резервного копіювання ви будете розміщувати папки та файли для резервного копіювання за допомогою IDrive. Ви можете позначити теги, натиснувши кнопку “змінити” та перейшовши по файловій системі, щоб знайти те, що шукаєте.

При встановленні IDrive деякі папки також будуть автоматично позначені для резервного копіювання, наприклад, ваша папка користувача. Але здебільшого покладається на вас керувати тим, що ви створюєте резервні копії, а що ні.

На вкладці “планувальник” ви хочете встановити, коли відбувається резервне копіювання.

Планування планування IDrive включає більше варіантів налаштування, ніж більшість сервісів резервного копіювання. Ви вказуєте, в які дні тижня працює ваша резервна копія, в який час доби він починається і в який час процес припиняється.

Ви також можете встановити IDrive для запуску резервного копіювання постійно або щогодини, що сподобається користувачам, які потребують більш частого запуску резервного копіювання. Це особливо корисно для людей, які мають дотримуватися вимог дотримання.

IDrive навіть дозволяє встановлювати сповіщення, щоб допомогти вам бути в курсі доповнень та помилок резервного копіювання.

Веб

Веб-сайт IDrive дозволяє отримувати доступ до файлів та керувати процесами резервного копіювання віддалено.

Щоб отримати доступ до файлів із браузера, просто натисніть ім’я свого пристрою.

Потім ви зможете переміщатися по збереженому вмісту та відкривати його віддалено. Ви також можете клацнути правою кнопкою миші будь-яку папку або файл, щоб поділитися ними з іншими.

Це дозволить створити URL-посилання на об’єкт. Ви можете скопіювати та вставити це посилання, щоб поділитися ним, автоматично опублікувати його у Facebook чи Twitter та поділитися ним електронною поштою. Будь-яке посилання може бути захищено паролем і надати права доступу або перегляду або редагування.

Щоб керувати процесами резервного копіювання робочого столу, натисніть «панель інструментів», а потім «налаштування». Відкриється вікно із загальними налаштуваннями, вибором резервного копіювання та вкладками планувальника.

Хоча ви можете керувати процесами резервного копіювання на будь-якому підключеному пристрої віддалено, звичайно, цей пристрій потрібно буде увімкнути, перш ніж відбудуться зміни.

Веб-переглядач IDrive має вкладки “спільно зі мною” та “поділився зі мною”, що дозволяє вам відстежувати спільний вміст. Перший особливо приємний, оскільки легко простежити, які посилання ви створили. Станом на лютий 2017 року IDrive також пропонує підключення до Office 365, що є вітальною новиною, яка ставить сервіс у більшу відповідність конкуренції таким службам, як Dropbox, Google Drive і навіть OneDrive..

Підключивши IDrive до OneDrive, ви можете зберігати вміст OneDrive в IDrive, а також відкривати та редагувати файли OneDrive. Підключившись, на інформаційній панелі браузера з’явиться окрема папка «OneDrive».

Мобільний

Мобільні можливості IDrive – вагомий привід перебрати його на Carbonite, CrashPlan, Backblaze та більшість решти поля резервного копіювання. Чудово розроблені програми доступні як для Android, так і для iOS.

На домашньому екрані мобільного телефону ви можете створити резервну копію телефону або навіть акаунтів у Facebook та Instagram.

Великий палець “резервного копіювання”, і ви можете дозволити IDrive автоматично робити резервну копію ваших контактів, фотографій та відео. Також є варіанти резервного копіювання журналів викликів, текстів, календарів, музики, програм та “інших файлів”.

Мобільний додаток IDrive – це один із найкращих та найпростіших способів резервного копіювання даних Android.

Карбоніт

Карбоніт, як і його конкурент, має три різні портали.

Настільний

Ознакою карбоніту є простота. Завантаживши та встановивши настільний додаток, він автоматично шукатиме та починає створювати резервні копії певних типів файлів на вашому комп’ютері. На відміну від IDrive, сервіс не потребує резервного копіювання в папці та окремому файлі. Резервне копіювання на основі типу файлів економить час і запобігає випадковому перегляду файлів.

Карбоніт може це зробити, тому що ви отримуєте необмежений простір. IDrive, що має обмеження в 1 ТБ, вимагає більшої «розсудливості» користувача.

Типи файлів за замовчуванням, підкріплені Carbonite, включають:

 • Документи: Документи Word, електронні таблиці Excel, .PDF та інші
 • Фотографії: JPG, PNG, GIF, BMP тощо.
 • Файли електронної пошти: Outlook, Thunderbird, IncrediMail та Windows Live Mail
 • Інтернет-обрані та закладки
 • Файли фінансових даних: Quicken, Quickbooks та подібні програми
 • Мультимедіа: музичні та відео файли

Деякі файли, включаючи системні файли, не створюються резервними копіями. Повний список таких можна знайти тут.

Якщо є певні папки та файли, які ви не хочете робити резервні копії, скажіть Carbonite ігнорувати їх, клацнувши правою кнопкою миші на будь-якому об’єкті. Виберіть “Карбоніт”, а потім “не створюйте резервні копії”.

Або виберіть «Карбоніт» та «Властивості», щоб перевірити стан резервного копіювання файлів, наявні версії та інші дані.

Настільний додаток Carbonite можна використовувати для перевірки статусу резервного копіювання, налаштування розкладу резервного копіювання, відновлення вмісту та ще кількох речей. Окрім цього, не потрібно багато що-небудь контролювати.

Щоб змінити графік резервного копіювання, натисніть «Налаштування & управління. “

Карбоніт за замовчуванням здійснює постійне резервне копіювання, що означає, що окремі файли створюються резервними копіями в хмару щоразу, коли вноситься зміна. Якщо ви працюєте з великими та декількома файлами, можливо, ви виявите, що безперервне резервне копіювання занадто сильно обмежує ресурси системи.

У такому випадку ви можете сказати Carbonite просто “робити резервну копію один раз на день” або сказати, “не створюйте резервну копію протягом певних годин”. Також є можливість “зменшити використання Карбоніту в Інтернеті”, що звільнить ресурси, уповільнюючи резервне копіювання.

Більшість, хоча алгоритми передачі файлів Carbonite, про які мова піде в наступному раунді, повинні обробляти постійне резервне копіювання, не впливаючи на вашу іншу роботу.

Якщо вам потрібно відновити файли, ви можете зробити це на головному екрані робочого столу, натиснувши “повернути мої файли”. Ви зможете вибрати відновлення одночасно певних файлів або всього.

Якщо ви вибрали другий варіант, щоб відновити все одночасно, це зробите за допомогою інструмента «Настільний карбоніт». Перший варіант, відновивши окремі файли, перенаправляє вас на веб-сайт Carbonite, щоб завершити процес.

Веб

Інтерфейс браузера Carbonite дозволяє переглядати файли, що зберігаються у хмарі, та ініціювати процес відновлення. Будь-які пристрої, приєднані до вашого облікового запису Carbonite, відображатимуться на головній сторінці.

Клацніть «Переглянути файли», щоб переглянути збережений вміст. Ви можете орієнтуватися в Інтернет-сховищі на основі того ж макета файлової системи, який використовується на вашому комп’ютері.

Виберіть вміст, натиснувши прапорець поруч із окремими папками та файлами, а потім натисніть кнопку “завантажити”. Ви можете завантажити одночасно до 5000 файлів і 10 ГБ даних. Усі завантажені файли додаються до поштового файлу, який можна витягнути в будь-яке місце, де ви захочете.

Крім того, все інше, що ви можете робити в Інтернеті, обмежується керуванням обліковим записом. Карбоніт не дозволяє дистанційно керувати процесами резервного копіювання.

Мобільний

Мобільний додаток Carbonite дозволяє віддалено отримувати доступ до файлів із захищеного від карбоніту комп’ютера.

Додаток також дозволяє автоматично створювати резервні копії фотографій, зроблених із телефону. Однак це все, що можна створити.

Щоб переглянути резервні копії фотографій чи файлів із комп’ютера, просто виберіть ім’я свого мобільного пристрою чи комп’ютера на головному екрані програми.

Мобільний додаток також дозволяє захистити ваш мобільний пристрій від крадіжок за допомогою можливості віддаленого стерти. Це не дозволяє іншим користувачам отримати доступ до вашого рахунку Carbonite та інших телефонних даних, виконавши скидання на заводі. Ще один цікавий трюк: він дозволяє віддалено змінити пароль блокування екрана телефону та заблокувати екран.

Круглі дві думки

Ми милуємося основною простотою досвіду карбоніту. Це не робить все так просто, як суперник Backblaze, але він досить близький. Для порівняння IDrive потребує більшої роботи, щоб забезпечити захист кожного цінного документа, фотографії та відео.

Більшість користувачів, особливо техники та ті, хто має високоцінний контент, напевно, віддадуть перевагу розширеним можливостям IDrive. Широкі функції резервного копіювання, доступні через настільний додаток, і той факт, що ви можете дистанційно керувати процесом резервного копіювання за допомогою браузера IDrive, є приємними перевагами.

Веб-досвід Carbonite майже надто вузький. Крім того, хоча ми цінуємо можливість резервного копіювання фотографій з мобільного додатку Carbonite, той факт, що IDrive дозволяє нам робити резервні журнали викликів, текстові повідомлення, контакти та все інше, повинен захоплювати користувачів смартфонів.

Раунд: Точка досвіду користувача для IDrive

IDrive логотип
Карбоніт логотип

3

Швидкість передачі файлів

Одне з неприємностей щодо реалізації стратегії резервного копіювання хмар – це те, що передача файлів між вашим комп’ютером та хмарними серверами може зайняти деякий час. Щоб допомогти прискорити роботу, найкращі служби реалізують такі архітектурні компоненти, як поступовий перенос файлів на рівні блоку та стиснення файлів.

Під час цього раунду ми побачимо, чи слідкують IDrive та Carbonite. Але спочатку ми поділимося результатами деяких базових тестів на передачу, які ми виконали, щоб побачити, яка служба може швидко переміщувати файли.

IDrive vs Carbonite: Тести швидкості

Щоб виміряти швидкість завантаження та завантаження обох служб, ми виконали кілька передач зі стисненою папкою в 250 МБ. Ця папка складається з декількох типів файлів. Випробування проводилися в районі недалеко від Бостона, штат Массачусетс, через мережу WiFi. Перш ніж розпочати роботу, ми перевірили швидкість передачі даних на Speedtest.net:

 • Швидкість завантаження: 12Mbps
 • Швидкість завантаження: 32Mbps

Майте на увазі, що ваша власна швидкість передачі файлів для будь-якої служби може різко відрізнятися залежно від місця, де ви знаходитесь, та міцності вашого з’єднання..

Ось наші результати:

ЗавантажитиЗавантажити
Я їду9:461:12
Карбоніт8:101:30

Швидкість завантаження обох сервісів відповідає іншим найпопулярнішим хмарним сервісам, що дозволяє їм добре справляти стиснення файлів.

Зрозуміло, що якщо у вас є сотні гігабайт даних для завантаження, ви можете ще деякий час чекати. Ви, ймовірно, переглядаєте завантаження 15-20 хвилин на гігабайт. Отже, завантаження 100 Гб займе близько дня.

Щоб не рухатись, після резервного копіювання файлу до хмари він, як правило, знову копіюється лише у випадку зміни файлу. Це називається “додаткове резервне копіювання”. Майже всі хмарні служби резервного копіювання роблять це, оскільки в іншому випадку це може викликати величезні проблеми з пропускною здатністю. Друга, менш поширена алгоритмічна методика, яка називається “додаткове резервне копіювання на рівні блоку”, модифікує підхід. Передача рівня на рівні блоку означає, що копіюються лише ті частини файлу, які змінилися, а не завантажувати весь файл знову.

Використовуючи такий підхід, а не витрачати чотири хвилини на завантаження файлу 250 МБ, зазвичай потрібно лише стільки часу, скільки потрібно для перенесення змін. Отже, додавання 25 Мб даних до нашого 250 МБ файлу повинно зайняти лише 20-30 секунд.

І IDrive, і Carbonite здійснюють передачу на рівні блоку, тому ви будете в хорошій формі в будь-якому випадку. Щоб переконатися, що вона працює як було розроблено, ми внесли невелику зміну до стислої тестової папки: ми видалили файл із неї.

Зміна зайняла менше 30 секунд, щоб відобразити нашу Інтернет-резервну копію для обох служб, як очікувалося.

Три круглі думки

І IDrive, і Carbonite добре показали наші тести на швидкість. У той час як карбоніт мав невелику перевагу, різниця могла бути легшою за фактором розташування, а не самою технологією. Оскільки ми хочемо оголосити переможця, ми вирішили запровадити в останні хвилини кур’єрську службу: кур’єрську службу.

Завдяки кур’єрській службі служби резервного копіювання обходять повільні процеси резервного копіювання та повне відновлення, надсилаючи вам зовнішній диск. Передача даних на зовнішні накопичувачі та з них набагато швидше, ніж передача їх через Інтернет.

CrashPlan пропонує кур’єрську службу лише для реставрацій і лише якщо ви платите Carbonite Prime. IDrive пропонує кур’єрську службу для резервного копіювання та відновлення, і вони пропонують її всім клієнтам безкоштовно. Сервіс називається IDrive Express, і це приємна перевага, якщо ви маєте справу з сотнями гігабайт даних.

Раунд: Точка швидкості передачі файлів для IDrive

IDrive логотип
Карбоніт логотип

4

Безпека

Через зростання глобальних порушень даних, нападів викупових програм, атак серед персональних служб та спостереження за інформацією, безпека – це тема, яку ніколи не слід оминати під час перевірки хмарних служб. Аспекти дослідження включають протоколи шифрування, захист паролем та безпеку центру обробки даних.

Я їду

Коли ви створюєте резервну копію даних за допомогою IDrive, вони зберігають усі ваші дані на своїх серверах. Таким чином, хто порушує їхні сервери, не може подивитися на те, що ви там зберігаєте.

Протокол шифрування, який використовує IDrive, – 256-бітний AES. AES – протокол, рекомендований Національним інститутом стандартів і технологій США. Хоча популярність AES робить заманливою ціллю для хакерів, підрахували, що навіть наймогутнішим суперкомп’ютерам у світі знадобиться кілька мільярдів років, щоб зламати шифрування..

IDrive також захищає ваші дані при транспортуванні між вашим пристроєм та хмарою з тунелями TLS, щоб запобігти підслуховуванню.

І в режимі спокою, і в режимі транзиту шифрування поширені серед хмарних сервісів. Однак IDrive виділяє себе, надаючи можливість налаштувати приватне шифрування в кінці.

Із приватним кінцевим шифруванням ви знаєте лише свій ключ шифрування, тому навіть IDrive не може розшифрувати ваші дані. Однак це також означає, що якщо ви забудете свій пароль, ви також не можете отримати свої дані.

Одне, що IDrive не пропонує, це було б вітально: двофакторна перевірка. Двофакторна перевірка вимагає, щоб ви вводили код безпеки на додаток до свого імені користувача та пароля під час входу з незнайомих пристроїв. Це заважає людям, які вкрали ваш пароль, отримати доступ до ваших даних.

Хоча IDrive підтримує версію версії, що означає, що зберігається встановлена ​​кількість попередніх версій файлів. Таким чином, якщо на вас нападає атака, яка викуповує, яка працює, пошкоджуючи ваш вміст, ви можете повернутися до непошкодженої версії, як тільки ви видалите відповідальну шкідливу програму. За допомогою IDrive зберігається десять копій файлів як для резервного копіювання, так і для синхронізації.

Карбоніт

Карбоніт захищає вашу сторону сервера вмісту, використовуючи 128-бітний або 256-бітний AES. 128 біт використовується за замовчуванням, тоді як Carbonite перемикається на 256 біт, якщо ви виберете приватне шифрування.

Як і IDrive, приватне шифрування означає, що ви встановлюєте свій власний ключ, і Carbonite ніколи не знає, що це таке. Знову ж таки, хоча це забезпечує найкращий рівень безпеки, це також означає, що Carbonite не може скинути ваш пароль, якщо ви його загубите.

Колись клопоту з налаштуванням приватного шифрування за допомогою Carbonite, це потрібно зробити під час першого встановлення програми та налаштування резервної копії. Під час цього процесу, якщо ви вирішите дозволити Carbonite керувати вашим ключем шифрування, ви не зможете перейти пізніше.

Шифрування під час транзиту використовує тунелі TLS, щоб люди не шпигували за вашим вмістом під час переміщення між вашим пристроєм та центром обробки даних. Карбоніт підтримує двофакторну перевірку, яку він називає двоетапною верифікацією.

Налаштування здійснюється в режимі он-лайн, увійшовши до свого облікового запису та перейшовши на вкладку “особиста інформація”.

Круглі чотири думки

Обидві послуги роблять правильно, шифруючи вміст у спокої і пропонуючи користувачам приватне шифрування. Неможливо перейти на приватне шифрування після того, як ви вирішили дозволити Карбоніту керувати вашим ключем шифрування – це, безумовно, головний подряпин..

Знову ж таки, Carbonite дозволить вам встановити двоетапну перевірку, і IDrive не робить. Той факт, що як приватне шифрування, так і двоетапна перевірка стоять на столі, коли Карбоніт нахиляє цей заключний раунд на свою користь, але ледве.

Раунд: Точка безпеки для карбоніту

IDrive логотип
Карбоніт логотип

5

Вирок

І IDrive, і Carbonite пропонують велику цінність та забезпечують прекрасне враження від користувачів. Через це протягом багатьох років обидва сервіси постійно входили до числа найкращих хмарних сервісів резервного копіювання, які ми оцінювали. У нашому рейтингу хмарного резервного копіювання хмари IDrive та Carbonite посіли перше та п’яте місце відповідно.

Незважаючи на те, що IDrive очолив наш рейтинг за 2017 рік і, хоча перші три раунди цього поєдинку пройшов відносно легко, не чесно сказати, що це ідеальний вибір для всіх. Що зробить Carbonite кращим вибором для деяких користувачів, зводиться до її необмеженого зберігання.

Ця можливість означає, що вам ніколи не доведеться турбуватися про управління своїм простором за допомогою Carbonite, а також дозволило Carbonite створити набагато простіший досвід користувача, ніж те, що ви знайдете з IDrive. Резервне копіювання файлів означає для вас резервну копію встановлення та забуття, тому ви можете витратити свій цінний час на інші завдання.

Однак для більшості користувачів, у яких є резервне копіювання даних у розмірі менше 1 ТБ, можливість захисту своїх комп’ютерів, планшетів та телефонів за допомогою однієї недорогих підписок забезпечує більшу цінність, ніж Carbonite може конкурувати. Як завжди, дякую за прочитане. Ми хотіли б почути ваші власні думки та досвід роботи з будь-якою службою.

Не соромтеся ділитися коментарями нижче.

Загальний переможець: IDrive

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me