Carbonite vs Backblaze vs IDrive: пошук найкращої служби резервного копіювання

Коли CrashPlan зараз вийшов із онлайн-резервної гри споживачів, вирішивши зосередитись на своїх ділових клієнтах та їхніх глибоких кишенях, ринок раптом опинився під домішкою банди з трьох: Carbonite, Backblaze та IDrive. Кожна з цих трьох служб отримала хороші результати в онлайнових резервних оглядах тут на Cloudwards.net з поважних причин. Однак не всі вагомі причини створюються рівними.


Перш ніж зареєструватися на підписку на будь-який із них, не тільки слід знати, що ви отримуєте, але й знати, як ви отримуєте порівняння з тим, що ви можете не отримувати. Дістань?

Оскільки ми все робимо розумний вибір (у робочий час), ми вирішили, що існує лише один спосіб вирішити питання, яке з цих трьох онлайн-резервних рішень заслуговує на найсильнішу рекомендацію Cloudwards.net.  

В основному, ми збираємось відпустити їх на герцог.

Найкращі Інтернет-сервіси резервного копіювання 2020

Битва: Карбоніт проти Бабблауз проти Ідрів

Настав час боротьби. Тут є Cloudwards.net. Ми будемо виставляти кожну з трьох наших пропонованих послуг одна за одною, переглядаючи п’ять ключових категорій, які є центральними для будь-якої хорошої служби резервного копіювання: значення, функції резервного копіювання, функції відновлення, безпека та підтримка. Після кожного раунду ми підсумовуємо свої результати та оголосимо переможця туру. Потім, коли ми завершимо кожен раунд, ми зведемо все це та оголосимо наш найкращий вибір на основі представлених доказів.

Якщо ви хочете дізнатися більше про те, що шукати в хорошому інструменті резервного копіювання в Інтернеті, наш найкращий посібник із резервного копіювання в Інтернеті все це для вас, а також рекомендації. Там ви знайдете Carbonite, Backblaze та IDrive з великою популярністю. У нас також є спеціальні огляди кожної з цих трьох служб, якщо ви хочете більш поглиблений вигляд:

 • Огляд карбоніту
 • Огляд зворотного засклення
 • IDrive огляд

Це досить преамбули. Давайте дістанемося до брудних шматочків.

Перший раунд: Ціна

Ми почнемо все із простого: підсумок. Ми розглянемо, скільки платять ці три послуги, скільки місця в Інтернеті ви отримуєте та скільки пристроїв можна створити резервну копію за допомогою однієї підписки.

Карбоніт

Карбоніт має три різних рівня споживчих цін, і кожен дає необмежену кількість резервних копій для одного комп’ютера (ПК або Mac). Кожна підписка повинна купуватися та сплачуватися щорічно; не існує варіантів щомісяця. Ви можете заощадити п’ять відсотків за допомогою дворічної підписки і десять відсотків за допомогою трирічної підписки, хоча ці заощадження здаються досить чудовими для такого довгого зобов’язання.  

Враховуючи, що кожен план надає вам необмежену кількість місця для резервного копіювання вашого жорсткого диска, очевидним питанням є чому платити за план Plus або Prime? Крім того, ви можете створювати резервні копії зовнішніх жорстких дисків і скільки завгодно. Також додається автоматичне резервне копіювання відео. Prime додає послугу відновлення кур’єрської служби, хоча за додаткову плату в 100 доларів на рік за Carbonite Basic це не дуже варто, враховуючи, що ви все ще можете користуватися послугою за 99 доларів США.

У Carbonite також є мобільні додатки для Android та iOS, які можна використовувати для доступу до файлів, резервних копій до хмари. Carbonite Mobile також дозволяє створювати резервні копії фотографій, які ви робите на своєму мобільному телефоні. Інші дані телефону не захищені.

Заднє освітлення

Як і Carbonite, Backblaze дозволяє створювати резервні копії необмежених даних на одному комп’ютері. Однак це спрощує процес купівлі, пропонуючи лише один ціновий план. Backblaze також надає можливість оплати вашої підписки щомісяця або щороку. Однорічна підписка економить 10 доларів, а дворічна підписка – 25 доларів.

Доступні як резервні, так і клієнтські комп’ютери Mac та Mac. Хоча резервна копія може бути обмежена одним комп’ютером, ви можете створювати резервні копії всіх зовнішніх жорстких дисків без зайвих витрат за допомогою Backblaze. Додатки для iOS та Android доступні, але призначені лише для доступу до файлів; їх не можна використовувати для резервного копіювання будь-яких мобільних файлів, навіть фотографій.

Я їду

IDrive застосовує інший підхід до заманення клієнтів. Замість того, щоб пропонувати необмежену кількість резервного простору, компанія пропонує резервне копіювання для необмежених пристроїв. Клієнти доступні для ПК та Mac, а також сценарії для резервного копіювання Linux. Також входить резервна копія зовнішнього жорсткого диска. Також є додатки для пристроїв Android та iOS.

До недавнього часу базовий план IDrive давав вам 1 ТБ місця для резервного копіювання для захисту всіх ваших пристроїв. Тепер ви отримуєте 2 ТБ місця для резервного копіювання. IDrive також не збільшила ціни, а також розподіл для зберігання.

Для більшості користувачів 2 ТБ резервного копіювання в Інтернеті має бути достатньо місця для зберігання. Однак якщо ви робите багато фотографій високої чіткості, маєте велику колекцію фільмів або створюєте відео самостійно, можливо, вам буде потрібно більше. Для цього в IDrive також є план за 5 ТБ, який дуже недорогий.

Щомісячне ціноутворення, однак, не є варіантом. Ви можете зареєструватися за один рік або два роки служби одночасно.  

У перший рік ви отримуєте IDrive за зниженою ціною. Після цього ціна підсилює до $ 69,95. Перевага дворічного плану полягає в тому, що ви продовжуєте знижку.

Ми поговоримо про це в наступному раунді, але передплата IDrive також включає окремий, але рівний розподіл місця синхронізації, що робить його ще кращим. Також зазначається, що перші кілька ГБ безкоштовні, для отримання додаткової інформації про це перегляньте нашу найкращу статтю безкоштовного хмарного зберігання.  

Думки круглі

Між Carbonite, Backblaze та IDrive, ми зараз повинні сказати, що Carbonite пропонує найменшу цінність. Причиною цього є, досить просто, вартість. І Carbonite Basic, і Backblaze дозволяють створювати резервні копії необмежених даних на одному комп’ютері, але Backblaze дозволяє робити це на 10 доларів менше на рік. Крім того, у Backblaze є щомісячний план у розмірі 5 доларів, а Карбоніт – ні. Крім того, Carbonite Basic не включає резервне копіювання зовнішнього диска.  

Для нас цей раунд зводиться до того, чи хочете ви необмеженого простору для одного пристрою з Backblaze або 2 ТБ місця для необмежених пристроїв з IDrive. Для більшості користувачів підтримка одного комп’ютера має бути достатньою, особливо з огляду на те, що і Android (Google Drive), і iPhone (iCloud) пропонують деякий захист файлів безкоштовно. Крім того, після закінчення початкової резервної знижки ви будете платити на IDrive ще 20 доларів на рік, ніж Backblaze.

Переможець першого туру: Backblaze

Другий раунд: Особливості

У цьому раунді ми розглянемо, які функції надаються кожною службою та як добре ці функції виконуються. Загальні можливості онлайн-резервного копіювання включають такі плани, як планування резервного копіювання, віддалений доступ та версії версій.   

Карбоніт

У першому раунді ми згадували, що у Carbonite є клієнти для настільних ПК для ПК та Mac. Клієнт настільного комп’ютера – це те, що ви використовуєте для керування планом резервного копіювання. Зсередини ви можете доручити Carbonite виконувати постійні чи заплановані резервні копії. Перевага безперервного резервного копіювання полягає в тому, що файли створюються резервними копіями в міру їх зміни. Це означає, що якщо ваш комп’ютер виходить з ладу в полудень, ви рідше втрачаєте файли назавжди.

Заплановані резервні копії добре допомагають запобігти втручанню процесів резервного копіювання у вашу іншу роботу. Клієнт Carbonite дозволяє вибрати час для запуску резервного копіювання або визначити години, між якими резервне копіювання не запускатиметься.

Резервне копіювання карбоніту працює безперебійно завдяки використанню поступових передач файлів на рівні блоку. Це означає, що створюються резервні копії лише нових файлів або змінених файлів, а фактично передаються лише ті частини (блоки), які були змінені. Це економить час і пропускну здатність.

Карбоніт також підтримує версії, але лише для комп’ютерів Windows. Принаймні три попередні версії будь-якого файлу зберігаються (за умови, що їх багато) необмежено. Крім того, якщо вони є, зберігається одна версія кожного файлу за кожен попередній сім днів, по одній для кожного попереднього трьох тижнів і по одній для кожного попередніх двох місяців.  

Заднє освітлення

Як і Carbonite, Backblaze також має настільних клієнтів для ПК та Mac, які є важливими для основного процесу резервного копіювання. За замовчуванням резервне копіювання працює постійно. Якщо ви швидше плануєте резервне копіювання, це варіант, доступний у клієнта. Ви можете сказати Backblaze, коли почати запускати резервну копію та коли зупинити.

Однак рекомендується постійне резервне копіювання, і воно не повинно впливати на ваші системні ресурси. Це тому, що Backblaze також виконує додаткові резервні копії на рівні блоків. Насправді, в різних тестах на швидкість, які ми проводили в останні роки, ми зазвичай виявили, що Backblaze працює швидше, ніж Карбоніт.

Однією з найважливіших недоліків функції Backblaze є те, що, хоча він не обмежує кількість версій файлів, які зберігаються, він зберігає їх лише 30 днів. Це робить Backblaze поганим вибором, коли мова йде про захист від випробувань.

Як вже згадувалося, Backblaze також має службу відновлення кур’єра. Вам доведеться заплатити за пристрій заздалегідь, але Backblaze поверне вам його, як тільки ви надішлете його назад. Ви можете вибрати флешку на 128 Гб або зовнішній накопичувач 4 ТБ. Це хороший спосіб прискорити відновлення, якщо у вас є багато даних.

Я їду

IDrive має, мабуть, найкращу підтримку платформи будь-якого споживача в Інтернеті. Ми висвітлювали, що це, коли ми обговорювали ціни. Ми не згадували те, що мобільні додатки IDrive, доступні для Android та iOS, є не лише для доступу до файлів, як у Carbonite та Backblaze: обидва мобільні додатки можна використовувати для резервного копіювання контактів, медіа та подій у календарі. Додаток Android також може створювати резервні копії текстових повідомлень, журналів викликів та даних програми.

IDrive також має один з найбільш настроюваних планувальників резервного копіювання, який ми коли-небудь переглядали. Ви можете встановити час запуску резервного копіювання, встановити час відключення резервного копіювання та вибрати дні тижня, на якому він працює. Ви також можете сказати IDrive для погодинного резервного копіювання.

Якщо ви бажаєте постійно створювати резервні копії IDrive, це теж варіант. З налаштувань ви навіть можете встановити певну кількість часу для очікування, перш ніж створити резервну копію змінених файлів. IDrive також копіює файли блоком та створює резервні копії поступово, як Carbonite та Backblaze. Це повинно тримати роботу безперебійно, навіть при включеному безперервному резервному копії.

У налаштуваннях ви також зможете налаштувати відмінні параметри сповіщення IDrive, щоб попередити вас про активність резервного копіювання, наприклад, про помилку. Також доступно багато інших налаштувань – насправді занадто багато, щоб покрити цей простір.

На додаток до резервного копіювання файлів, IDrive також підтримує резервне копіювання на основі зображень. Це особливість, яку Carbonite Home також пропонував до недавнього часу, перш ніж витягувати її з незрозумілих причин (компанія стверджує, що резервна копія, що базується на зображеннях, не настільки сильна, як резервна копія на основі файлів для захисту від викупу; це може бути правдою, але існує маса інші причини, щоб отримати резервну копію на основі зображень).

Щодо версій, IDrive підтримує останні десять версій будь-якого файлу, незалежно від віку. Цього повинно бути достатньо, щоб захистити вас від більшості помилок зміни файлів, пошкоджень та атак викупних програм.

IDrive Express – назва кур’єрської служби IDrive, яка на відміну від Carbonite та Backblaze може використовуватися як для відновлення, так і для початкового резервного копіювання. Це величезна перевага на користь IDrive. Також IDrive Express безкоштовний раз на рік для користувачів IDrive Personal.  

Однією з найбільш відмінних особливостей IDrive є те, що це не просто сервіс резервного копіювання. Він також може бути використаний для синхронізації файлів, що традиційно є функцією, пов’язаною з зберіганням у хмарі. Замість того, щоб змусити врівноважувати 2 ТБ місця в 5 ТБ між резервним копіюванням та синхронізацією, IDrive фактично надає окремий розподіл пам’яті для кожного.

Круглі дві думки

У цьому раунді дійсно мало місця для дискусій. Завдяки тому, що він пропонує резервне копіювання смартфонів та синхронізацію пристроїв, IDrive виходить на перше місце. IDrive також має кращі варіанти планування та повідомлень, і IDrive Express є величезною перевагою, коли справа стосується першої резервної копії, яка через Інтернет може зайняти тижні.

Хоча ми любимо багато функцій IDrive, все це ціною: складність. Однак це зіграє себе в наступному раунді, коли ми обговоримо простоту використання.  

Переможець другого раунду: IDrive

Третій раунд: простота використання

Проблема з налаштуванням резервного копіювання комп’ютера полягає в тому, що історично це було дуже важко. Перехід від зовнішніх накопичувачів до хмари полегшив дещо, хоча деякі сервіси все ще ускладнюють процес. Під час цього раунду ми ознайомимось із досвідом роботи користувачів та що робити Carbonite, Backblaze та IDrive, щоб полегшити життя користувачам.

Карбоніт

Карбоніт використовує той факт, що постачальник резервних копій необмежений, щоб зробити резервне копіювання порівняно безпроблемним. Це робиться за допомогою резервного копіювання за типом файлу, а не за місцем розташування файлу.

Як тільки ви завантажите клієнт, він просканує ваш жорсткий диск і автоматично створить резервну копію файлів. Цей процес включає найпоширеніші типи файлів, включаючи документи, відео, фотографії, музику та електронні листи. Єдине, що насправді не включається – це системні та тимчасові файли.

Не примушуючи теги до папок і файлів, які ви хочете створити для резервного копіювання, Carbonite економить ваш цінний час. Підхід також допомагає гарантувати, що ви не втратите жодні файли. Якщо ви хочете бути особливо обережними, Carbonite також може кольорові файли коду у вашій файловій системі, щоб повідомити їх статус резервного копіювання.

За допомогою значка панелі завдань Carbonite ви також можете швидко перевірити стан резервного копіювання та шукати резервні файли. І Carbonite Web, і мобільний досвід також зручні для перевірки стану резервного копіювання та доступу до збережених файлів.

Насправді дуже мало негативів, на які ми можемо вказати, коли мова йде про простоту використання Карбоніту. Насправді, ми, мабуть, вважаємо це ідеальним дизайном, якби не…

Заднє освітлення

Backblaze застосовує той самий підхід, що і Carbonite, просто створюючи резервну копію файлів, які, на думку клієнта, повинні бути захищені. Однак весь процес здається ще простішим завдяки клієнту, який випромінює мінімалізм.

Багато сервісів резервного копіювання в Інтернеті використовують підхід до встановлення та забуття; ніхто не отримує це так правильно, як Backblaze. Під час встановлення клієнта він скануватиме ваш жорсткий диск на предмет резервного копіювання та повернення звіту. Просто натисніть «гаразд», і процес розпочнеться.

Його простота повинна подобатися будь-якому користувачеві, який хоче захистити свій комп’ютер, але не хоче надто думати про це. Є кілька налаштувань, з якими ви можете зіграти, якщо хочете, включаючи опції для додавання виключень папок та файлів, але в іншому випадку робити не багато.

Частина того, що робить клієнта таким простим, це те, що всі процеси відновлення Backblaze проходять через веб-інтерфейс. Однак, хоч трохи складніше, ніж настільний клієнт, веб-досвід також добре зроблений. Ліворучні вкладки можна знайти ліворуч, де ви б очікували їх, і включіть вкладку “Огляд”, щоб перевірити стан свого облікового запису та “Перегляд / відновлення” для доступу до файлів.

Я їду

Створити резервну копію з IDrive не так вже й складно, але, безумовно, складніше, ніж підходи до встановлення та забуття Carbonite та Backblaze. Причиною цього є те, що у вас обмежено 2 ТБ резервного простору. Без необмеженої резервної копії IDrive не може просто створити резервну копію кожного окремого файлу на основі розширення.

Натомість клієнт IDrive створює резервну копію файлів на основі розташування у вашій файловій системі. Після встановлення клієнта він автоматично позначає кілька папок, які зазвичай захищені, але це все. Для проходження вашої файлової системи та тегів папок та файлів для резервного копіювання потрібен час. Зверху на файли дуже легко переглядати файли.

Як вже згадувалося в раунді функцій, IDrive також має багато налаштувань, з якими можна грати. Хоча це може бути чудовим для налаштування, це також додає труднощів із використанням IDrive.

Досвід роботи в Інтернеті IDrive набагато менш складний і насправді має деякі зручні уявлення для легкого відстеження спільного вмісту та резервного копіювання доступу, пов’язаного з вашими різними пристроями.

Мобільний досвід також приємний, що допомагає використовувати можливості мобільного резервного копіювання IDrive.

Три круглі думки

IDrive був переможцем втікача у другому раунді, особливості, але в третьому раунді він займає віддалену третину. І Carbonite, і Backblaze користуються великою перевагою в тому, що вони є необмеженими постачальниками резервних копій, щоб зробити користувацький досвід надзвичайно простим. Однак Backblaze вдається зробити це краще. Клієнт Backblaze настільки простий у використанні, що він майже робить процес цікавим, що дивно говорити про резервне копіювання в Інтернеті.

Переможець третього туру: Backblaze

Четвертий раунд: безпека

Хмарна безпека є гарячою темою з середини 90-х з поважних причин: довіряти комусь захистити ваш вміст – це велика справа, особливо коли цей вміст включає фінансові документи, інтелектуальну власність та сексуальні фотографії. Тож під час цього раунду ми вивчимо, наскільки наші пропоновані сервіси захищають ваші файли.

Карбоніт  

Карбоніт шифрує ваші файли як у спокої, так і під час руху за допомогою протоколу AES. Це протокол, який використовують більшість хмарних сервісів, і той, який рекомендує Національний інститут стандартів і технологій США (NIST) США.

Взагалі рівень АЕС, що використовується карбонітом, становить 128 біт. Однак, Carbonite також дозволяє вам увімкнути приватне шифрування, і за допомогою цієї функції він переключається на 256-бітний AES.

Приватне шифрування означає, що тільки у вас є доступ до ключа шифрування для ваших файлів, забезпечуючи перевагу, яку іноді називають шифруванням з нульовими знаннями. Гірка полягає в тому, що ніхто з Carbonite не може створити читабельні копії ваших файлів, а урядові програми спостереження, як-от проект PRISM NSA, відрізані від ваших даних. Мінус полягає в тому, що якщо ви забудете свій пароль, Carbonite не зможе відновити його для вас, і ви втратили доступ до резервної копії.

Карбоніт також дозволяє ввімкнути двофакторну автентифікацію (2FA), а це означає, що крім доступу до вашої резервної копії з незнайомого пристрою буде потрібен спеціальний код на додаток до ваших звичайних облікових даних користувачів. Перевага 2FA полягає в тому, що навіть якщо хтось викраде або зламає пароль вашого облікового запису, він не зможе отримати доступ до ваших даних, не викравши комп’ютер або мобільний пристрій.

Заднє освітлення

Backblaze також шифрує дані, що зберігаються на його серверах за допомогою AES. Рівень використовуваного шифрування – 128-розрядний. Дані також захищені під час транзиту.

Backblaze також дозволяє вам увімкнути приватне шифрування, щоб зробити його нульовим знанням, якщо ви стурбовані порушеннями даних, працівниками шахраїв або шпигунами, що просіюють ваші особисті файли. Однак він не зміщується на 256-бітове шифрування, як це робить Carbonite, коли це ввімкнено.

Ми радимо скористатися цією функцією, але будьте впевнені та зберігайте свій пароль десь у безпеці. Існує кілька чудових варіантів зберігання хмар для паролів, які повинні зробити свою справу.

Backblaze також дозволяє включити двофакторну автентифікацію, щоб захистити резервну копію від злому пароля. Ви можете вибрати свій код безпеки під час входу з невідомих пристроїв через мобільний пристрій або Google Authenticator.

Як бонус, Backblaze має функцію локації, щоб знайти ваш ноутбук у випадку, якщо він загублений або вкрадений.

Я їду

IDrive шифрує всі файли, що зберігаються у його засобах передачі даних, використовуючи 256-бітний AES, надаючи йому більш сильний протокол шифрування за замовчуванням, ніж Carbonite або Backblaze. Однак, хоча 128-розрядний AES не настільки сильний, як 256-бітний AES, все одно знадобиться кілька мільярдів років, щоб зламати. На даний момент часу різниця – це більше маркетинговий бонус, ніж все інше. Через десять років ми можемо співати іншу мелодію.

IDrive дійсно підтримує необов’язкове приватне шифрування, що робить його функцією безпеки, що об’єднує всі три служби.

Це все добре і добре, але IDrive не пропонує варіанти двофакторної аутентифікації, і це проблема. Хоча 256-розрядний ключ шифрування може зайняти нездійсненну кількість часу для зламання, слабкий пароль не буде. Без двофакторної автентифікації кожен, хто отримає доступ до вашого пароля, зможе безперешкодно отримати доступ до ваших даних.

Ми вдячні тим, що IDrive дозволяє відключати синхронізовані пристрої. Завдяки цій функції, якщо хтось вкраде ваш комп’ютер чи мобільний телефон, ви можете принаймні обмежити доступ до своїх файлів.

Круглі чотири думки

Нам подобається, що всі три ці послуги надають вам можливість приватного шифрування. Якщо вам неприємно зберігати особисті файли у хмарі, це повинно перепочити. Якщо ввімкнено приватне шифрування, ніхто не зможе розшифрувати ваші файли без вашого пароля, який не зберігається ніде, де ви не хочете, щоб це було..

З огляду на це, враховуючи, що паролі можуть бути викрадені або розбиті на грубу силу з набагато більшою легкістю, ніж ключ для дешифрування, додавання двофакторної автентифікації так само важливо. Відсутність IDrive цієї функції безпеки вибиває її з огляду на цей раунд.

Вибір між Carbonite та Backblaze непростий, враховуючи, що обидва пропонують схожі налаштування безпеки. Нам подобається, що Backblaze надає вам послугу з розташування пристрою, але є кращі спеціальні варіанти для таких речей, як Prey.

Дійсно, єдине, на що ми можемо вказати, це той факт, що при включенні двофакторної аутентифікації Carbonite підвищує рівень шифрування з 128-бітного до 256-бітного AES. Те, що Backblaze використовує 128-розрядний AES, насправді не є проблемою… але ми ненавидимо зв’язки.  

Переможець четвертого туру: карбоніт

П’ятий раунд: Підтримка

Гарну підтримку клієнтів важко знайти, особливо якщо мова йде про хмарні технології для споживачів. Ділові користувачі отримують всі переваги, як і в літаках. Однак це не означає, що хороших мереж підтримки немає. Карбоніт, Backblaze та IDrive – це три найкращих, що додає до довгого списку причин, які нам дійсно подобаються для відновлення після аварій. Хто з них пропонує найкращу підтримку? Давай дізнаємось.

Карбоніт

Карбоніт виграв кілька нагород за свою мережу підтримки клієнтів, яка в першу чергу залежить від потужної телефонної підтримки США.

Служба підтримки по телефону пропонується сім днів на тиждень, з 8:30 до 21:00 за східним часом. Хоча ми хотіли б отримати підтримку цілодобово, години все ще дуже хороші, тим більше, що стільки онлайн-сервісів резервного копіювання взагалі не пропонують телефонну підтримку.  

Карбоніт також підтримує цілодобову підтримку електронної пошти. Ми перевірили цю мережу під час складання останнього огляду на карбоніт і зазвичай отримали відповідь електронною поштою протягом шести годин.

Карбоніт не пропонує підтримку чату в прямому ефірі. Це прикро для тих, хто ненавидить займатися проблемами по телефону. Знову ж таки, чат – це особливість, яку багато сервісів резервного копіювання не пропонують, але в цьому випадку це включає карбоніт.

Для тих, хто вважає за краще пройтись поодинці, Carbonite має гідний центр знань. Ви можете знайти підручники, поширені запитання та статті з усунення несправностей, центр підтримки включає в себе опцію пошуку, щоб швидше знаходити вміст.

Заднє освітлення

На відміну від Carbonite, Backblaze насправді пропонує підтримку чату в реальному часі, і це дуже добре. На жаль, години спілкування в чаті також дуже обмежені: з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00. PST. Представники служби підтримки чату також, мабуть, беруть годину на обід, оскільки його немає в полудень.

Backblaze не пропонує жодної форми телефонної підтримки для домашніх користувачів. Кращий спосіб контакту з технічною підтримкою – електронною поштою. На щастя, підтримка електронної пошти відмінна. Техніки працюють 24/7, а Backblaze гарантує відповідь протягом 24 годин. Під час останнього огляду Backblaze ми отримали відповіді на наші запитання протягом двох годин.

Центр підтримки Backblaze також дуже хороший, з виділеними категоріями для таких речей, як встановлення, усунення несправностей, резервне копіювання та поширені запитання. Це також можливість пошуку.

Я їду

IDrive вражає трифектами підтримки: вона забезпечує підтримку телефону, чату та електронної пошти. Підтримка по телефону доступна з 6:00 до 18:00. PST під час буднів, але, що вражає, чат в реальному часі доступний 24/7.

Що ще краще, представники служби підтримки чату швидкі відповіді та дуже корисні. Хоча, здається, підтримка хоча б частково надана Індії, у нас не було жодних проблем із спілкуванням, коли ми перевіряли підтримку IDrive під час останнього огляду.

Підтримка електронної пошти також дуже хороша, хоча й не особливо потрібна, коли 24/7 чат в реальному часі – це варіант.

Крім своєї чудової прямої підтримки, IDrive має чудовий центр підтримки для натовпу “Зроби сам”. Ви можете знайти там поширені запитання, посібники та навіть відео з підручниками.

П’ять круглих думок

Усі три сервіси можуть надати кращу середню підтримку порівняно з більшістю резервних постачальників, але, на наш погляд, його IDrive, а не Carbonite, який повинен брати нагороди додому. Це єдиний із трьох, що забезпечує підтримку по телефону та чат у прямому ефірі, і той факт, що чат доступний цілодобово, є величезною перевагою.

Переможець п’ятого туру: IDrive

Остаточний вердикт

Ви не можете помилитися жодною з цих трьох служб. Однак, на наш погляд, одна з них сидить на віддаленій третині до двох інших.

У більшості способів карбоніт є прекрасним рішенням для ліквідації аварій. Це робить резервне копіювання відносно безболісним і забезпечує ключові параметри безпеки, як приватне шифрування та двофакторну автентифікацію. Крім того, той факт, що він забезпечує необмежений простір для резервного копіювання комп’ютера, приверне багато людей.

Проблема полягає в тому, що Backblaze також забезпечує необмежену резервну копію, приватне шифрування та двофакторну автентифікацію, і є простішим у використанні та менш дорогим, ніж Carbonite. Насправді, якщо ви хочете включити резервну копію зовнішнього жорсткого диска, щорічна підписка на Carbonite обійдеться вам майже на 40 відсотків більше, ніж щорічна підписка на Backblaze.  

Враховуючи ці факти, важко не сприймати поточний ринок резервного копіювання споживачів як кінцевий результат гонки на двох конях між Backblaze та IDrive.

Якщо говорити про IDrive, то він не забезпечує необмежену кількість резервних копій, як Carbonite або Backblaze do, але він забезпечує резервне копіювання для необмежених пристроїв. Його план на 2 ТБ повинен бути достатнім для більшості користувачів і спочатку коштує лише 12 доларів більше на рік, ніж Backblaze (перед стрибком до 69,99 дол. США через 12 або 24 місяці, залежно від того, з якої опції підписки ви починаєте).

Нам подобається, що IDrive має багато чудових функцій, включаючи резервне копіювання смартфонів та його безкоштовний сервіс IDrive Express. Деякі користувачі також віддадуть перевагу практичному підходу до використання IDrive, включаючи його розширені параметри планування.

Однак більшість користувачів, мабуть, не будуть. Хоча ми не маємо жодних вагомих доказів, щоб це підтвердити, анекдотично, ми зрозуміли, що велика причина, чому багато людей взагалі не займаються резервним копією комп’ютера, полягає в тому, що весь процес здається більшим клопотом, ніж варто. IDrive не змінює це сприйняття. Однак якщо ті самі люди спробували Backblaze, ми підозрюємо, що вони приїдуть переглянути онлайн-резервну копію в набагато вигіднішому світлі.

Кінцевий переможець: Backblaze (за те, що це дешево і просто)

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map