Огляд OneUp – оновлено 2020 рік

Огляд OneUp

OneUp має багато дзвіночків, але страждає, коли йдеться про зручність використання. Однак система інвентаризації – це найкраще, що ми бачили в будь-якому програмному забезпеченні для бухгалтерського обліку в Інтернеті, що може зробити його ідеальним для деяких підприємств. Прочитайте наш повний огляд OneUp для всіх деталей.


Best-Accounting-Software-Огляди

OneUp – це унікальне програмне забезпечення для бухгалтерського обліку в Інтернеті, яке ідеально підходить для малого бізнесу, який продає фізичні продукти. Найсильніші моменти – це функція управління запасами та вбудована функція управління ресурсами, а також плани, що мають великі ціни. Якщо це вам підходить, продовжуйте читати цей повний огляд OneUp.

За 9 доларів на місяць OneUp надає вам доступ до всіх його функцій, але обмежує кількість користувачів та підтримку, яку ви отримуєте від своїх представників клієнтів. Іншим недоліком OneUp є те, що він не має функції оплати праці, а також не пропонує інтеграцію з сторонніми додатками – що включає навіть Stripe, тому ви не можете приймати платежі кредитною карткою.

Його функція виставлення рахунків достатньо хороша і добре працює з функцією інвентаризації. Однак нагадувань чи повторних записів для його виставлення рахунків та виставлення рахунків не існує. Макет набагато складніший за конкурентів, оскільки він розділений на багато різних сторінок.

Шаблони звітів, хоча достатньо для простого аналізу, не мають параметрів настройки або фільтра, необхідних для більш глибокої перевірки.

Якщо ви шукаєте автоматизовані функції та потужну бухгалтерську функцію, перегляньте статтю про найкраще програмне забезпечення бухгалтерського програмного забезпечення, щоб знайти щось, що найкраще відповідає вашим потребам бізнесу..

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для OneUp

Особливості

OneUp ідеально підходить для малого бізнесу на основі запасів. Окрім того, що має чудову функцію зберігання у магазині, OneUp комплектується простою вбудованою функцією CRM. Обидва добре працюють з функціями продажу та придбання OneUp.

Однак OneUp не пропонує функцію оплати праці чи будь-які інтеграції. Окрім автоматичного замовлення запасів, він не пропонує багато автоматизованих функцій, що зменшує його значення, якщо ви шукаєте щось для підвищення ефективності. OneUp також не має функції відстеження часу, що робить його непридатним для підприємств, що базуються на проектах, і фрілансерів.

OneUp CRM

Функцію CRM OneUp можна знайти за допомогою кнопки «можливості» на панелі навігації. Ця сторінка розділена на чотири вкладки: “ведучі”, “можливості”, “завдання для можливостей” та “дзвінки”.

На сторінці “ведуча” ви можете зберігати бізнес та контактну інформацію свого потенційного клієнта. На сторінці “можливість” ви можете додати детальну інформацію про певний потенціал за допомогою кнопки “нова можливість”. Щоб відслідковувати свій прогрес, ви також можете додати коефіцієнт ймовірності на цій сторінці.

oneup_new-opp

Сторінки «Завдання для можливостей» та «Дзвінки» дозволяють організовувати завдання та дзвінки, щоб збільшити ймовірність виграшу можливостей. Створюючи записи, ви можете позначити їх як “зробити” або “виконано”. Якщо вам потрібно позначити завдання або виклик як “виконано”, натисніть на ім’я та змініть статус за допомогою кнопки перемикання, яка також запише дату зміни.

oneup_new-opp

Вбудована функція CRM OneUp є чудовою, якщо ви здійснюєте багато переконливих продажів, тому ви можете мати всі необхідні інструменти на одній платформі. Ви можете негайно перетворити можливість на цитату через сторінку “можливість”. Виставлені рахунки також автоматично перетворяться на клієнта, заощаджуючи вас від введення цих даних двічі.

Інвентар OneUp

Управління запасами OneUp – це один із найсучасніших варіантів програмного забезпечення в порівнянні з конкурентами, такими як Sage або Zoho Books.

Ви можете знайти його функцію управління запасами, натиснувши кнопку «Інвентар» на навігаційній панелі. Функція управління запасами OneUp має безліч функцій, тому вам доведеться провести певний час, щоб навчитися правильно її використовувати..

На вкладці “Запас” ви можете побачити список своїх товарно-матеріальних цінностей, їх ціну, вартість та кількість. Ви можете налаштувати деталі деталі, натиснувши назву елемента. Однак, щоб додати новий товар, вам потрібно перейти на сторінку “новий продукт”, натиснувши значок шестірні в правому верхньому куті панелі навігації по інвентарям та вибравши “новий товар”.

oneup_new-opp

Відрегулювати кількість товару в OneUp трохи складніше, ніж у конкурентів. Перейдіть на сторінку “записи в інвентар” або на “вилучення запасів”. Потім натисніть «новий запис» і введіть кінцеву кількість товару для внесення змін.

Ви можете записати покупку чи продаж, що впливає на ваш запас, через сторінку “замовлення на купівлю” або “замовлення на продаж”. Створюючи запис, вкажіть свого постачальника чи клієнта та елементи замовлення. Натисніть кнопку “Отримати”, щоб автоматично генерувати приймальну нотатку. Ви також можете автоматично створити вексель через сторінку “Примітка”, натиснувши кнопку “Рахунок” на картці.

oneup-купівля-замовлення

Ця ж система застосовується до “замовлення на продаж” та “накладної доставки”. Ця функція може допомогти вам відслідковувати свої товари та переконатися, що кожен предмет обліковується.

OneUp також є однією з небагатьох платформ, яка пропонує управління проектами, яку ви можете знайти на сторінці «продажі» на вкладці «більше». Ви можете організувати свої записи – такі як рахунки-фактури, рахунки та завдання – за проектом. Однак він не пропонує відстеження часу, тому він не настільки ефективний, як його конкуренти, такі як FreeAgent або FreshBooks.

Ціноутворення

OneUp має п’ять цінових планів на вибір: Self, Pro, Plus, Team та Unlimited. Подібно до Xero, OneUp дозволяє користувачам отримувати доступ до всіх його функцій відразу ж. Однак він обмежує кількість користувачів для кожного плану ціноутворення, що ідеально підходить для малого бізнесу, який росте.

Самоплановий план коштує 9 доларів на місяць, але обмежує вас одним користувачем і не надає вам доступ до служби підтримки OneUp. Якщо ви вважаєте, що вам потрібно буде часто користуватися службою підтримки OneUp, ви можете перейти до плану Pro, який коштує 19 доларів на місяць. Крім надання підтримки клієнтам, Pro також подвоює кількість користувачів до двох.

Наступні плани лише збільшують кількість людей, які можуть користуватися OneUp, що мало сенсу, оскільки між планами великий розрив у цінах. 

План Plus коштує 29 доларів на місяць і дозволяє мати до трьох користувачів. Наступний план, команда, коштує 69 доларів на місяць і дозволяє мати до семи користувачів. Останній план, Unlimited, дозволяє мати необмежених користувачів і коштує $ 169 на місяць.

Для порівняння, найдорожчий план компанії Xero, встановлений, коштує 60 доларів на місяць, дозволяє безлімітним користувачам та функцією управління проектами (читайте наш огляд Xero, щоб дізнатися більше). Однак функція інвентаризації OneUp є більш досконалою, і вона оснащена вбудованою функцією CRM.

Найдорожчий план QuickBooks Online – Advanced, коштує 150 доларів на місяць, і це загальна програма бухгалтерського обліку. Ви можете оплачувати рахунки та обробляти оплату кредитною карткою через платформу QuickBooks Online. Цей план також включає інструмент відстеження часу та менеджера проектів, а QuickBooks Online може допомогти вам подати податки, якщо ваш малий бізнес знаходиться в США.

Однак якщо ваш бюджет менший від цього, OneUp пропонує кращі плани, оскільки ви можете отримати доступ до всіх функцій OneUp та підтримки клієнтів за 19 доларів на місяць. Плани QuickBooks Online починаються від 25 доларів на місяць, і навіть за цією ціною вони не пропонують відстеження запасів або рахунків.

Зручність у користуванні

Ви можете знайти панель навігації OneUp у лівій частині екрана. Він містить вісім категорій: “домашня”, “можливості”, “продаж”, “закупівля”, “товарно-матеріальний запас”, “бухгалтерський облік”, “звіти” та “програми”. Більшість категорій мають вкладки на їх функції вгорі сторінки.

На відміну від більшості своїх конкурентів, приладова панель OneUp прихована в категорії «облік», що руйнує мету взагалі мати інформаційну панель. Натомість ви отримуєте функцію пошуку, щоб переглянути ваші рахунки-фактури та швидкий доступ до інших сторінок на вашій «домашній» сторінці, що безглуздо, оскільки ви можете їх знайти на панелі навігації.

oneup-приладова панель

Якщо ви вважаєте, що OneUp має функції, які вам не потрібні в малому бізнесі, ви також можете відключити їх через категорію “програми” на панелі навігації.

Загалом, OneUp простий у використанні, коли ви звикнете до нього. Однак є маса додаткових сторінок, які можна легко замінити простою кнопкою. Ці додаткові сторінки роблять більш заплутаним під час першого запуску, тому вам, можливо, доведеться витратити деякий час на вивчення OneUp, перш ніж ви зможете ідеально використовувати його для потреб вашого бізнесу..

Рахунок-фактура

Щоб створити рахунок-фактуру вручну, перейдіть на вкладку “рахунки-фактури” на категорії “продаж” на панелі навігації та натисніть кнопку “новий рахунок-фактура”. Потім ви можете заповнити дані рахунка-фактури, такі як клієнт, дата та елементи.

oneup-new-рахунок-фактура

Після натискання кнопки “Зроблено” в правому нижньому куті сторінки “новий рахунок-фактура” OneUp поцікавиться, чи потрібно оновлювати запас рахунків, що виставляються. Рахунок-фактура, що відстежує запаси, автоматично генерує нову накладну. Однак скасування рахунку-фактури не видалить автоматично квитанцію про доставку, що може спричинити певну змішаність ваших товарних запасів.

Ви можете записати платіж на сторінці «платежі клієнтів» на розділі «більше» на вкладці «продажі». OneUp також дозволяє записати платіж на сторінці рахунка-фактури, який ви можете відкрити, натиснувши картку на сторінці “рахунок-фактура”. Ви можете перейти на другу сторінку, натиснувши кнопку внизу сторінки рахунків-фактур та натиснувши «Отримати належний платіж».

oneup-invoicep2

Ви також можете автоматично додати рахунок-фактуру через вкладку “котирування” на сторінці “продаж” та “Накладні на доставку” на сторінці “Рахунки”..

Однак у рахунках OneUp немає відстежувача рахунків, періодичного рахунку або інтегрованого процесора платежів, і він також не може інтегруватися зі Stripe. Деякі з цих функцій доступні навіть з безкоштовним програмним забезпеченням для обліку, наприклад, Wave. 

Враховуючи, що це програмне забезпечення для бухгалтерського обліку, відсутність функцій та складний робочий процес ставлять OneUp головним недоліком у порівнянні з конкурентами, такими як QuickBooks Online або FreshBooks. Прочитайте наш огляд FreshBooks тут.

Витрати

Ви можете відстежувати свої рахунки та витрати за допомогою категорії “покупки” на навігаційній панелі. Щоб створити рахунок вручну, перейдіть на вкладку «витрата». 

Клацнувши «новий рахунок», ви можете вручну створити рахунок або завантажити завантаження в OneUp. Ви також можете зробити знімок своєї квитанції за допомогою програми OneUp для Android, що дуже зручно, оскільки вам не доведеться турбуватися про втрату квитанції.

oneup-upload-exp

Подібно до функції виставлення рахунків, ви можете автоматично генерувати рахунок через вкладку “замовлення на отримання” в категорії “інвентар”. Ви також можете перейти на сторінку «проекти» у категорії «продажі», а потім натиснути опцію «час рахунку», щоб скласти рахунок за свої завдання..

Щоб створити рахунок вручну, перейдіть на вкладку «більше» та виберіть «векселі» на панелі навігації у категорії «покупки». Ви також можете створити новий рахунок, натиснувши кнопку «новий рахунок» у верхньому правому куті сторінки. Для створення нової купюри потрібні товар, продавець та термін погашення. На додаток до своїх «товарів та послуг» ви також можете додавати «витрати» як предмет.

oneup-newbill

Як і у “рахунках-фактурах”, існує два способи запису платежів. Перший – це перехід на сторінку «оплата рахунків», яка знаходиться на вкладці «більше» у категорії «покупки». В іншому випадку ви можете відкрити рахунок, натиснувши назву на сторінці “векселі” та перейшовши на другу сторінку за допомогою кнопок у нижній частині сторінки.

одноразовий рахунок

Окрім того, щоб відслідковувати свої витрати та рахунки, функція виставлення рахунків OneUp не робить багато. Приємно мати можливість записувати квитанцію з програми Android. Однак у нього немає варіанту, що повторюється, або нагадування про вексель. Ви також не можете оплачувати рахунки в Інтернеті, як це можливо за допомогою QuickBooks Online. Прочитайте наш огляд QuickBooks Online, щоб дізнатися більше.

Звіт про бізнес

OneUp має лише вісім шаблонів звітів, що набагато менше, ніж його конкуренти. Немає звіту про його інвентаризаційну функцію, що дивно, враховуючи, що він набагато передовий, ніж його конкуренти.

Ви можете знайти шаблони звітів OneUp під категорією “звіти” на панелі навігації. У цій категорії є три вкладки: “облік”, “продаж” та “закупівля”. У розділі “продаж” є два звіти: “Звіт про дебіторську заборгованість за старістю” та “Заява клієнта”. У розділі “закупівлі” є лише один звіт: “Звіт про старі виплати за рік”.

звіт про старіння

Звіт “Виписка клієнта” показує перелік рахунків та платежів клієнта. Угорі сторінки ви побачите загальний баланс, який вам повинен заборгувати клієнт. Ви можете вибрати клієнта, натиснувши кнопку «змінити клієнта». Окрім завантаження звіту, ви також можете надіслати його електронною поштою, що є унікальним для цього звіту варіантом.

oneup-cust-заява

“Звіт про дебіторську заборгованість зі старіння” та “Звіт про заборгованість зі старіння” та “П / п” має аналогічний шаблон. Обидва звіти поділяються за постачальниками / замовниками та термінами платежу, включаючи загальну суму для кожного бізнесу з правого боку звіту. Однак є лише три варіанти фільтра, включаючи період звіту та формат.

Фінансова звітність

Ви можете знайти фінансові звіти OneUp у розділі “бухгалтерський облік” категорії “звіти”. Загалом є п’ять звітів: “прибуток і збиток”, “баланс”, “головна книга”, “пробний баланс” та “звіт про податок з продажу”. Однак у ньому все ще відсутні деякі важливі шаблони, наприклад, звіт про рух грошових коштів.

Більшість звітів, включаючи “прибуток та збитки”, “пробний баланс” та “загальний баланс”, мають підсумок вгорі сторінки. Звіт про прибутки та збитки та баланс дозволяє додавати кілька періодів, щоб ви могли порівнювати їх. Параметри фільтра в цих звітах значно кращі, ніж у бізнес-звітах. 

один-прибуток-збиток

Хоча формати звітів не настроюються, формат є досить зрозумілим, якщо вам потрібен лише огляд вашого фінансового стану.

Підтримка

Підтримка OneUp включає довідковий центр та підтримку електронної пошти. Для пошуку довідкового центру натисніть кнопку знака питання у верхньому правому куті сторінки, і відкриється вікно чату. Ви можете шукати статтю довідки за допомогою панелі пошуку. Крім того, натисніть «залишити нам повідомлення» в правому нижньому куті вікна чату, щоб зв’язатися із службою підтримки OneUp.

Матеріалів, які надає OneUp, достатньо для початку роботи. Однак статті довідки доступні лише у текстовій формі, що може бути важко дотримуватися для деяких людей. Ви можете зайти в довідковий центр OneUp з його головної сторінки, натиснувши кнопку “довідка” вгорі сторінки.

Вирок

OneUp має чудову функцію інвентаризації, яка значно просунута, ніж її конкуренти, такі як QuickBooks Online або Sage. Його проста функція управління CRM також є гарним доповненням до будь-якої частини програмного забезпечення бухгалтерського обліку. Однак його відсутність інтеграції може бути перешкодою для деяких, особливо якщо врахувати, що вона не забезпечує функцію оплати праці та обробки платежів.

Його функція виставлення рахунків та рахунків – хоча вона добре поєднана з інвентарем – не має можливостей і її важко використовувати через розсіяний характер. Для обох функцій немає нагадувань про оплату, а також повторюваних записів.

Цінові плани OneUp є щедрими, оскільки – подібно до Xero – він розблоковує всі свої функції найдешевшим планом, який коштує 9 доларів на місяць. Це обмежує кількість користувачів, які можуть використовувати функції OneUp, але якщо ви є приватним власником, OneUp – це досить крадіжка.

OneUp – хороший варіант для малого бізнесу, що базується на продуктах, якому потрібно лише десь відслідковувати його фінанси та запаси. Однак це не дуже допоможе, якщо вам потрібно автоматизувати більшість своїх бухгалтерських потреб. Якщо це ідеально підходить для вашого малого бізнесу, ви можете спробувати безкоштовну 30-денну пробну версію OneUp.

Ви раніше використовували OneUp? Розкажіть, що ви думаєте у розділі коментарів. Дякуємо, що прочитали цей огляд OneUp.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map