Огляд FreshBooks – оновлено 2020 рік

Огляд FreshBooks

FreshBooks – це надійний інструмент обліку для дуже малого бізнесу та фрілансерів, особливо якщо вони зосереджені на наданні послуг, а не на користь. Однак більші підприємства чи компанії зі складними витратами можуть захотіти шукати далі. Прочитайте наш повний огляд FreshBooks для деталей.


Best-Accounting-Software-Огляди

FreshBooks – це відмінна платформа бухгалтерського обліку для підприємств, що базуються на послугах та проектах. У ньому є великий набір інструментів, які прекрасно працюють один з одним, щоб допомогти вам відстежувати свої доходи. Його функція виставлення рахунків проста у використанні та має безліч варіантів автоматизації, таких як повторювані та заплановані рахунки-фактури.

FreshBooks має деякі незвичайні функції, але також відсутні деякі основні функції, такі як нагадування про нарахування заробітної плати та рахунки. У нього також немає інструмента відстеження запасів, що робить його поганим пристосуванням для підприємств, що базуються на продуктах. Щоб доповнити це, FreshBooks пропонує інтеграцію з більш ніж 100 додатками, але все ж простіше використовувати більш збалансовану платформу, наприклад Xero або Wave.

Якщо FreshBooks не дуже добре підходить для вашого бізнесу, ви можете перевірити наш список найкращих інструментів програмного забезпечення бухгалтерського обліку, щоб знайти щось краще.

Однак якщо ви частина невеликої команди, яка шукає платформу для управління своїми проектами і відстежувати оплачувані години, спробуйте безкоштовну 30-денну пробну версію FreshBooks або прочитайте для повного огляду.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для FreshBooks

Особливості

Більшість функцій FreshBooks, таких як “фіксатори”, “проекти” та “відстеження часу”, добре доповнюють одна одну. Поєднання цих можливостей робить хмарний облік FreshBooks добре підходить для моніторингу робочого часу та доходу.

Функція “утримувачі” безперешкодно інтегрується з “відстеженням часу” та “проектами”. Угода про зберігання – це договір, який дозволяє вам та вашому клієнту домовитися про фіксовану заробітну плату та години протягом певного періоду. Ви можете помістити проект або час у підпорядковану службу, щоб автоматично оновити контракт з найновішим записом.

Перейдіть на сторінку “Утримувачі” під категорією “рахунки-фактури” на навігаційній панелі, щоб переглянути список своїх контрактів. Щоб відкрити угоду, виберіть її зі свого списку контрактів, який перенесе вас на вашу сторінку статусу, де ви зможете знайти графік та список годин, за якими ви ввійшли в систему. 

На графіку буде показано, якщо ви перевищили бюджет, і ви можете виставити рахунки за додаткові години, натиснувши кнопку «Створити рахунок».

свіжі книги-зберігач-статус

Функція “проекти”, яку ви знайдете на навігаційній панелі, зберігає всі ваші завдання в одному місці. Як і утримувачів, список ваших завдань відображається на сторінці «проекти». На сторінці статусу проекту ви можете знайти деталі та години, а також надіслати рахунок клієнту.

Проекти FreshBooks

Щоб відкрити новий проект, натисніть кнопку «створити нову» у верхньому правому куті сторінки, і ви можете вибрати фіксовану ставку або погодинний проект. Далі вам потрібно заповнити розділ «назва проекту» та «клієнт». Решта, такі як дата закінчення та ставка, необов’язкові.

свіжі книги-проекти

Якщо ви створюєте погодинний проект, встановіть ставки за допомогою параметра “встановити погодинну ставку” в правій частині сторінки. Існує три варіанти: “разова годинна ставка”, “ставки членів команди” та “тарифи на обслуговування”.

Виставлення рахунків на свіжі книги

Щоб створити рахунок-фактуру для завдання, натисніть кнопку “інші дії” вгорі сторінки статусу проекту та натисніть опцію “генерувати рахунок”..

свіжі книги-проекти-рахунки-фактури

Функція “відстеження часу”, яку ви знайдете на навігаційній панелі, є ще однією з найкращих функцій FreshBooks. На сторінці “відстеження часу” є дві вкладки: “слід” та “огляд”.

Ви можете відображати свої години щотижня або щодня на вкладці “Доріжка”. Щоденний перегляд ідеально підходить, якщо ви хочете зосередитись на додаванні нового запису часу, оскільки він показує вам список ваших зареєстрованих годин та проектів. Тим часом ви можете використовувати тижневий вигляд – який показує таблицю з усіма записаними вами годин – для перегляду загального часу, який ви витратили на свої проекти протягом тижня..

свіжі книги-часопис

У «огляді» ви можете знайти загальний час, який відпрацьовували члени вашої команди щомісяця. Він відображає графік годин, відпрацьованих кожним членом вгорі сторінки. Унизу ви побачите докладний перелік усіх зареєстрованих годин ваших та членів у розділі “Записи за весь час”..

свіжі книги-час-огляд

Як і Xero та QuickBooks Online, FreshBooks пропонує інтеграцію з багатьма програмами. Це допоможе вам вести свій бізнес з більшою ефективністю, оскільки ви можете контролювати все з одного місця. Однак ефективніше використовувати збалансовану платформу, наприклад Xero, якщо вам потрібні такі функції, як основні засоби та менеджер рахунків.

FreshBooks має масу цікавих функцій, які добре працюють між собою. Він також доповнює більшість своїх можливостей за допомогою параметрів автоматизації. Однак також відсутні деякі основні інструменти, такі як нарахування заробітної плати, відстеження товарних запасів та нагадування про оплату. Зважаючи на це, FreshBooks пропонує безліч інтеграцій, що допоможе вам отримати функції, які він не пропонує.

Ціноутворення

Найдешевший план FreshBooks, Lite, коштує 15 доларів на місяць, і він розблоковує більшість функцій, які вам знадобляться, такі як виставлення рахунків, витрати, онлайн-платежі, відстеження часу та кошториси. Якщо у вас є п’ять клієнтів, що підлягають оплаті, або менше, цього плану вам достатньо для ведення вашого бізнесу.

Однак якщо ви хочете використовувати автоматизовані функції FreshBooks, більшість з них доступні лише починаючи з плану Plus.

Ціни на FreshBooks: розширені плани

Оновлення до Plus, яке коштує 25 доларів на місяць, надає вам доступ до інших функцій FreshBooks, таких як пропозиції, періодичні рахунки-фактури та нагадування про оплату. Це також дозволяє додавати до 50 клієнтів, що підлягають оплаті. Оновлення до “Плюс” коштує ціни, якщо ви хочете розблокувати автоматичні функції FreshBooks, що допоможе вам підвищити ефективність.

Останнє оновлення до Premium, яке коштує 50 доларів на місяць, збільшує кількість клієнтів, що підлягають оплаті, у вас може бути 500 клієнтів. Незважаючи на те, що збільшений кількість клієнтів величезний, вам доведеться заплатити вдвічі більше ціни за план «Плюс». Ціновий розрив між цими планами досить великий, враховуючи, що для цієї модернізації немає нових можливостей.

Кожен план передплати включає можливість залучення вашої команди до FreshBooks. На жаль, вам доведеться платити додаткові 10 доларів на місяць за кожного члена. Це означає, що за використання спільних інструментів FreshBooks, зокрема обговорення проекту або відстеження часу для членів вашої команди, є додаткова плата. Якщо у вас є велика команда, подумайте про підтримку FreshBooks щодо FreshBooks Select.

План Lite FreshBooks небезпечно близький до втрати в порівнянні з Wave. Це тому, що, крім того, що безкоштовна, Wave має перевагу в тому, що не має клієнтського ліміту та майже у всіх можливостях Lite FreshBooks Lite (дізнайтеся більше у нашому огляді Wave). Єдине, що робить FreshBooks все-таки вартістю ціни – це її чудові функції виставлення рахунків та відстеження часу.

У порівнянні з планом вирощування Xero, який коштує 30 доларів на місяць, план “Plus” FreshBooks краще, якщо ви ведете бізнес на базі послуг. 

Крім того, ви можете використовувати кілька валют та проектів, які доступні лише у встановленому плані Xero за 60 доларів на місяць. Однак якщо вам потрібне відстеження або виставлення рахунків, Xero пропонує більше можливостей та кращий інструмент звітування, ніж FreshBooks.

Зручність у користуванні

Зареєструватись безкоштовною 30-денною пробною версією FreshBooks легко. Зареєструйтесь, заповнивши свою електронну адресу та пароль. Тоді ви отримаєте електронний лист із посиланням для підтвердження. Перейдіть за посиланням, після чого ви повинні заповнити свої особисті та службові дані, перш ніж матимете доступ до свого акаунта FreshBooks.

FreshBooks має чистий макет, на відміну від FreeAgent. Між елементами є достатньо місця, і все чітко позначено. Практично на кожній сторінці є підсумок у верхній частині, який допомагає швидко просканувати її інформацію. Унизу сторінки ви знайдете інформацію про вміст, наприклад, список своїх рахунків-фактур чи проектів.

свіжі книги-кошториси

Панель навігації FreshBooks розташована зліва і відображає більшість сторінок, включаючи “рахунки-фактури”, які мають два під-варіанти: “утримувачі” та “інший дохід”.

У верхній частині панелі навігації ви побачите налаштування свого профілю та сповіщення. Ви можете отримати доступ до налаштувань свого облікового запису, списку “товарів та послуг” та сторінки підтримки FreshBooks через налаштування свого профілю.

свіжі книги-меню

FreshBooks має незначну криву навчання, але ви можете швидко її опанувати, оскільки більшість інструментів є простими, і ви отримуєте пояснення під час першого відкриття сторінки. Він має чіткий макет, а його додатки для Android та iOS також прості у використанні. Ви також можете відстежувати свій час або перевіряти рахунки-фактури в дорозі через ці додатки.

Рахунок-фактура

Є два способи отримання рахунку-фактури з нуля. Ви можете створити рахунок-фактуру через інформаційну панель, вибравши кнопку «створити нову» або через сторінку «рахунки-фактури».

На сторінці “рахунки-фактури” ви знайдете підсумок своїх рахунків-фактур у верхній частині, а внизу – список рахунків-фактур. Ви також можете підключити свій рахунок до Stripe за допомогою кнопки «активувати онлайн-платіж» для отримання платежів кредитною карткою.

свіжі книги-рахунки-фактури

Щоб створити рахунок-фактуру на сторінці “рахунки-фактури”, натисніть кнопку “новий рахунок-фактура” у верхньому правому куті сторінки. На відміну від QuickBooks Online або Xero, FreshBooks дозволяє вам заповнити рахунок-фактуру прямо на шаблон, щоб ви могли бачити, як ваші клієнти.

свіжі книги-нові рахунки-фактури

Натисніть кнопку «додати клієнта», щоб призначити клієнту рахунок-фактуру. Після заповнення реквізитів клієнта FreshBooks запропонує доступних клієнтів. Ви можете вибрати клієнта зі списку клієнтів або продовжити заповнення форми, щоб додати нового клієнта.

Щоб створити новий елемент рахунку-фактури, натисніть кнопку «Додати рядок» під таблицею опису товару. Як і додавання клієнтів, ви можете вибрати товар зі свого списку товарів або додати новий продукт. Якщо ви створюєте рахунок-фактуру для клієнта з не зареєстрованими годинами, FreshBooks рекомендує додавати години, як тільки натискаєте поле “Назва товару”.

Функції “запит на депозит” та “додавання графіку платежів” розділяють ваш рахунок-фактуру на кілька умов оплати. Для обох функцій можна вибрати або фіксовану ставку, або відсоток.

“Депозит” ділить ваш рахунок-фактуру на два платежі, а “Графік платежів” – на 12 термінів. Ці функції можуть бути корисними, якщо ви приймаєте великий проект і потребуєте кількох платежів.

свіжі книги-рахунок-графік оплати

Ви можете налаштувати нагадування рахунків-фактур за допомогою кнопки «надіслати нагадування» у налаштуваннях клієнта, яка з’явиться після вибору клієнта. Ви можете надіслати до трьох нагадувань із настроюваними інтервалами та особистими повідомленнями. FreshBooks автоматично надсилатиме клієнтам нагадування про його майбутні рахунки-фактури, тому це потрібно зробити лише один раз.

свіжі книги-нагадування-фактури

Якщо ви хочете створити повторюваний рахунок-фактура, натисніть кнопку “зробити повторюваний” під налаштуваннями рахунків-фактур. Тоді в розділі “Налаштування” з’явиться форма, в якій ви можете встановити графік, варіанти доставки та оплати для своїх повторюваних рахунків-фактур.

свіжі книги-рахунки-повторення

Щоб налаштувати шаблон рахунків-фактур FreshBooks, натисніть кнопку «налаштувати рахунок-фактуру» в розділі «налаштування рахунків-фактур». FreshBooks має лише два шрифти та шаблони для використання, на відміну від Xero або QuickBooks Online. На щастя, ви все одно можете вибрати акцентний колір, завантажити свій логотип та додати зображення заголовка, щоб персоналізувати рахунки-фактури.

Витрати

Функція “витрат” FreshBooks не має диспетчера рахунків, де ви можете налаштувати нагадування або оплатити рахунки в Інтернеті, як ви можете з QuickBooks Online (читайте наш огляд QuickBooks Online, щоб дізнатися більше). Однак ви все одно можете відстежувати свої витрати за допомогою FreshBooks.

Як і в рахунках-фактурах, ви можете додати новий рахунок через інформаційну панель або через сторінку “витрати”. На інформаційній панелі натисніть кнопку «створити нову» та виберіть у спадному меню пункт «витрати». В іншому випадку на сторінці “витрати” натисніть кнопку “нова витрата” у верхньому правому куті сторінки.

На сторінці “новий рахунок” ви можете заповнити реквізити своїх витрат. Якщо вам потрібно, ви також можете долучити квитанцію через цю сторінку. На відміну від “рахунків-фактур”, ви не можете додавати елементи до цього запису, тому додавання квитанції допомагає вам відслідковувати покупки.

свіжі книги-нові-видатки

Ви можете призначити клієнту витрати через опцію “позначити як підлягає оплаті” в правій частині сторінки. FreshBooks запропонує додати цю вартість наступного разу, коли ви створите рахунок-фактуру для клієнта, і він позначить цей товар як “незареєстрований” на сторінці “Витрати”..

Ви також можете швидко додати запис за допомогою кнопки “новий рахунок” у розділі “всі витрати”. Замість того, щоб перевести вас на нову сторінку, з’явиться форма, де ви можете заповнити реквізити, не залишаючи сторінки «витрати».

Інший варіант – додати банківське підключення, яке автоматично імпортує ваші транзакції на сторінку “витрати”. Це також імпортує ваші виписки до категорії «бухгалтерський облік» на навігаційній панелі для узгодження ваших транзакцій.

Звітність

Ви можете отримати доступ до функції звітності FreshBooks в опції “звіти” на панелі навігації. Як і у Wave, FreshBooks має пояснення на сторінці “звітів”, які допоможуть вам зрозуміти кожен звіт. Шаблони звітів FreshBooks не такі налаштовані або рясні, як QuickBooks Online або Xero, але в ньому є 14 шаблонів звітів у чотирьох розділах.

свіжі книги-звіти

На “рахунок-фактуру” & у розділі звітів про витрати, ви бачите один звіт про витрати та три звіти про продаж, упорядковані рахунками-фактурами, товарами та клієнтом. Звіти про продаж дають вам огляд ваших доходів, наприклад, який товар є найпопулярнішим або який клієнт є найбільш прибутковим. Ці знання мають вирішальне значення, коли ви хочете реалізувати нову стратегію для свого бізнесу.

У розділі “звіти про платежі” є два звіти: “старість рахунків” та “зібрані платежі”. Обидва звіти пропонують зрозуміти ваш дохід з різних сторін. “Старіння облікових записів” дає вам звіт про те, яким клієнтам ви все-таки зобов’язані, суму та скільки часу прострочено. Тим часом, “зібрані платежі” дає короткий звіт про всі ваші оплачені рахунки-фактури.

Розділ “Бухгалтерські звіти” FreshBooks складається з шести звітів, включаючи “прибуток & втрата “,” пробний баланс “та” баланс “. Ви можете використовувати ці звіти для моніторингу фінансового стану вашого бізнесу. Станом на 2019 рік FreshBooks використовує шаблон обліку з подвійним записом для цих звітів, що полегшує відстеження грошей на ваших рахунках.

Розділ “Звіти про відстеження часу” складається з двох звітів: “Подробиці введення часу” та “Підсумки реферату”. Обидва звіти дозволяють побачити огляд годин, які ви реєстрували, аналогічно тому, що ви можете бачити на сторінці “Відстеження часу” та “Утримувачі”..

Параметри налаштування для кожного звіту відрізняються, але кожен звіт дозволяє принаймні налаштувати період. Порівняно, QuickBooks Online і Xero є більш налаштованими, оскільки вони мають більше фільтрів та варіантів стовпців для використання.

Якщо вони порівнюються з Wave, функції звітування FreshBooks і Wave майже на одному рівні. Обидва мають менше 20 шаблонів і обмежені можливості налаштування. Незважаючи на це, макети звітів Wave виглядають краще, особливо для людей, які не знайомі з програмним забезпеченням з бухгалтерського обліку, оскільки вони мають резюме вгорі кожного звіту.

Підтримка

Щоб зайти в довідковий центр FreshBooks, натисніть “?” кнопку в правому нижньому куті кожної сторінки. Натиснувши цю кнопку, з’явиться вікно “довідкового центру”, де ви можете ввести проблему або тему на панелі пошуку, щоб шукати відповідь у довідковій базі даних FreshBooks.

свіжі книги-довідка

Якщо ви не можете знайти те, що шукаєте, натисніть значок шестірні поруч із зображенням вашого профілю та виберіть опцію «потрібна допомога»..

Є три варіанти, які з’являться на вашому екрані. Ви можете ознайомитись із поширеними питаннями FreshBooks, де ви можете самостійно шукати свою проблему, або звернутися до центру підтримки FreshBooks по електронній пошті або по телефону. Зауважте, що підтримка FreshBooks доступна лише з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00. EST, тож якщо ви живете за межами США, можливо, доведеться почекати.

свіжі книги-підтримка

Вирок

FreshBooks – це потужний інструмент, особливо для підприємств, що базуються на сервісних та проектних проектах. Його “відстеження часу” та “проекти” ідеально підходять для бізнесу, щоб керувати своїми проектами і пов’язувати його зі своїм доходом. Існує також багато автоматизованих функцій, особливо з виставленням рахунків, які можуть допомогти вам зосередитись на важливіших питаннях.

FreshBooks може бути не найкращим варіантом для підприємств, що базуються на продуктах. У ньому немає менеджера рахунків або відстежувача інвентаризації, тому вам доведеться важко керувати своїми фінансами через FreshBooks.

Його ціна є справедливою, тим більше, що вона має деякі надійні функції, які ви можете повністю використовувати, починаючи з плану Plus на рівні 25 доларів на місяць. Однак, щоб запросити членів вашої команди в FreshBooks, вам доведеться платити додаткові 10 доларів на місяць на кожного члена, що швидко збільшується. Якщо у вас є велика команда, спробуйте попросити службу підтримки щодо FreshBooks Select.

Функція звітності FreshBooks все ще втрачає QuickBooks Online і нарівні з Wave, яка пропонує ці функції безкоштовно. Параметри налаштування FreshBooks обмежені та не настільки потужні, як QuickBooks Online або Xero. Незважаючи на те, що макети звітів є простими та скануючими, шаблони хвилі легше розглядати, оскільки вони містять підсумок у верхній частині звітів..

Якщо ви керуєте службою чи проектом на базі проекту з невеликою командою, спробуйте перевірити 30-денну пробну версію FreshBooks, щоб перевірити, чи підходить вона вам.

Ви раніше пробували FreshBooks? Розкажіть, що ви думаєте з цього приводу в розділі коментарів нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map