Огляд FreeAgent – оновлено 2020 рік

Огляд FreeAgent

FreeAgent – це чудовий інструмент для фрілансерів із Великобританії, яким потрібно відстежувати свій час. Якщо ви не в цій досить специфічній дужці, ви, можливо, захочете зазирнути деінде. Однак, це надійний і компактний сервіс, який добре обслуговує свою конкретну аудиторію. Прочитайте наш повний огляд FreeAgent, щоб дізнатися, що нам сподобалось і що не сподобалось.


Best-Accounting-Software-Огляди

FreeAgent – це хмарна платформа бухгалтерського обліку, розроблена у Великобританії, яка дозволяє керувати фінансовими потребами вашого малого бізнесу з будь-якого місця.

Набір функцій FreeAgent може здатися достатньою для кожного типу малого бізнесу. Однак його інструмент для відстеження запасів майже непридатний, і хоча керівник проекту хороший, цей трекер важко використовувати.

У нього також немає спеціального процесора платежів, як це робить QuickBooks Online, але ви можете інтегруватися зі Stripe, щоб приймати платежі кредитною карткою.

Функція виставлення рахунків хороша, але вам потрібно пройти дві сторінки, щоб створити один рахунок-фактура, який зробить пакетне виставлення рахунків кошмаром. Функція звітування також працює чудово, але використовувати її для прийняття рішень складно через відсутність параметрів та фільтрів для налаштування.

Якщо у вас є малий бізнес на основі проекту, спробуйте безкоштовну 30-денну пробну версію або прочитайте наш огляд FreeAgent перед його використанням. Однак, ви можете вважати програмне забезпечення для бухгалтерського обліку невтішним, коли порівнюєте його з іншими платформами, особливо якщо ваш бізнес знаходиться за межами Великобританії. Прочитайте нашу найкращу статтю з програмного забезпечення для бухгалтерського обліку, щоб знайти найкращу відповідність для вашого малого бізнесу.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для FreeAgent

Особливості

На перший погляд, FreeAgent, здається, має функції, які можуть задовольнити кожен малий бізнес. Однак функція його інвентаризації не така корисна, як те, що ви можете знайти на інших платформах бухгалтерського обліку, таких як Zoho Books або Sage. Її менеджер проектів та відстежувач часу є корисним, але FreshBooks пропонує в цілому кращий досвід.

Інвентар

Функція інвентаря FreeAgent прихована на сторінці “налаштування”, до якої ви можете отримати доступ, натиснувши своє ім’я в правому верхньому куті сторінки та виберіть “налаштування”. Як тільки ви перейдете на сторінку налаштувань, натисніть «прайс-лист & запас “, що знаходиться під електронною поштою, рахунки-фактури & оцінки ”.

Вкладка “Запас” дозволяє відстежувати кількість ваших запасів. Щоб активувати цю функцію, під час створення нового рахунку виберіть “запас” як одиницю товару-фактури. “Прайс-лист” корисний, якщо ви виставляєте рахунки за ті самі предмети часто, оскільки він використовується автоматично для заповнення реквізитів ваших товарів під час виставлення рахунків..

freeagent_stock

Функція інвентаризації FreeAgent потребує набагато більше зусиль, ніж інші платформи. До нього також важко отримати доступ, оскільки він не входить у панель навігації. Ви не можете додавати кількість своїх запасів через свої рахунки, і вона не має точки перезарядки, яку зазвичай мають інші платформи, такі як Sage та Zoho Books. Прочитайте наш огляд книг Zoho Books та огляд Sage, щоб дізнатися більше.

Управління проектами

Ви можете знайти функції управління проектами в категорії «робота» на навігаційній панелі. Якщо ви хочете керувати своїми проектами, натисніть “проекти”, або натисніть “відстеження часу”, якщо ви хочете переглянути свій графік роботи або записати свої години.

Щоб створити проект, натисніть кнопку «додати новий проект» у верхньому правому куті сторінки «проекти». У цьому випадку ви перейдете на сторінку “нового проекту”, де ви зможете заповнити реквізити свого проекту, такі як клієнт, назва проекту та бюджет.

freeagent_newproject

Сторінка «проекти» дає короткий огляд стану ваших проектів. Натиснувши назву проекту, ви побачите деталі проекту, розділені на вкладки, включаючи рахунки-фактури, час та звіт про прибутки та збитки. Щоб додати що-небудь до проекту, ви можете скористатися кнопкою “додати нову” у верхньому правому куті сторінки вашого проекту.

freeagent_projectdetails

На сторінці “Відстеження часу” ви побачите таблицю свого зареєстрованого часу. Ви також можете додати новий запис часу на цій сторінці, або запустивши таймер за допомогою кнопки «таймер запуску», або заповнивши форму вгорі сторінки та натиснувши «Додати часовий проміжок».

freeagent_timetracking

Ви також можете реєструвати свій час щотижня, натискаючи кнопку «додати графік тижневих тижнів» у верхньому правому куті сторінки. Зафіксований час повинен мати одне й те саме завдання, тому якщо ви працюєте над кількома завданнями протягом одного тижня, ви повинні додавати їх окремо.

freeagent_weeklytime

Щоб запустити таймер, вам потрібно перейти на сторінку «відстеження часу», яка може набриднути. Порівнюючи FreeAgent з іншим програмним забезпеченням бухгалтерського обліку, функція відстеження часу FreshBooks та управління проектами пропонують кращий досвід в цілому. Якщо вам потрібен кращий трекер часу, прочитайте наш огляд FreshBooks, щоб дізнатися більше.

Інтеграції

Ви можете інтегрувати FreeAgent із сторонніми платформами, натиснувши своє ім’я в правому верхньому куті панелі навігації та вибравши “З’єднання”. Ви також можете підключити свій рахунок Stripe, щоб приймати платежі за допомогою кредитної картки через сторінку «Підключення».

freeagent_connections

Ви також можете використовувати FreeAgent для підключення до банківського рахунку, перейшовши на сторінку «банківська справа» або на сторінку «підключення». Після підключення FreeAgent автоматично імпортує ваші банківські канали, тож ви зможете керувати транзакціями від FreeAgent. Отримання автоматичних банківських каналів з вашого банківського рахунку полегшує узгодження транзакцій.

FreeAgent розроблений у Великобританії, тому деякі функції ще не доступні в США або глобальній версії, включаючи функцію оплати праці. Якщо вам потрібна функція нарахування заробітної плати – разом з усіма іншими функціями, знайденими у FreeAgent – ми пропонуємо прочитати наш огляд QuickBooks Online.

Ціноутворення

FreeAgent пропонує одну ціну для користувачів із США, яка коштує вам 24 доларів на місяць. Це досить дорого, особливо якщо ви тільки починаєте свій малий бізнес. Крім того, за $ 24 на місяць ви можете скористатися кращим обліковим програмним забезпеченням.

За ціною 25 доларів на місяць у плані FreshBooks Plus є чудовий менеджер проектів та відстеження часу, які набагато простіше у використанні, ніж FreeAgent. Функція виставлення рахунків в FreshBooks також пропонує кращий досвід роботи в цілому, оскільки ви можете додавати збори за несвоєчасну оплату та рахунки на зберігання.

Однак FreshBooks стягує щомісячну плату в розмірі 10 доларів за кожного додаткового користувача, тоді як FreeAgent дозволяє додавати користувачів безкоштовно. FreshBooks також не має функції “рахунки”, яка допоможе вам відслідковувати майбутні платежі, на відміну від FreeAgent.

Ще один план із подібною ціною – це план QuickBooks Online Essentials, який коштує 20 доларів на місяць. QuickBooks Online має кращий інструмент звітності порівняно з FreeAgent завдяки фільтрам та параметрам налаштування.

Функція виставлення рахунків QuickBooks Online також більш досконала в порівнянні з FreeAgent, і за додаткову плату ви можете подати податки з її платформи. Однак у цьому плані ви не отримаєте інвентаря чи менеджера проектів, які доступні у FreeAgent. QuickBooks Online також обмежує кількість користувачів, яких ви можете мати до трьох в цьому плані.

Зручність у користуванні

FreeAgent – не найкраще програмне забезпечення, якщо для вас важлива простота використання. Хоча кнопка швидкого додавання є, вона доступна лише на сторінці “огляд”. Займається певний час, щоб звикнути до його незвичайного макета, якщо ви переходите з іншого програмного забезпечення бухгалтерського обліку, і є деякі функції, які просто важко використовувати.

Підписатись на 30-денну безкоштовну пробну версію FreeAgent дуже просто. Ви маєте заповнити п’ять вікон, включаючи дані про вхід та інформацію про компанію, наприклад, опцію податку на продаж та назву компанії.

Перше, що ви бачите під час входу в систему – це сторінка “огляд”, де ваші фінансові дані складаються у графі, щоб ви могли зрозуміти ситуацію з першого погляду. Також у верхньому правому куті сторінки “огляд” є кнопка “швидкі посилання”, яка дозволяє створювати нові записи, включаючи рахунки-фактури, рахунки та контакти.

freeagent_overview

Ви можете знайти панель навігації FreeAgent у верхній частині вікна. Він налаштований інакше, ніж інші платформи, тому якщо ви переходите з іншої платформи, вам може бути важко знайти деякі його функції.

Інвентар знаходиться на сторінці “налаштування”. Сторінки “проекти”, “часові відмітки”, “кошторис”, “виставлення рахунків” та “періодичні рахунки-фактури” розташовані під категорією “робота” на панелі навігації.

Рахунок-фактура

Сторінку “виставлення рахунків” можна знайти в категорії “робота” на навігаційній панелі. На цій сторінці відображаються всі ваші рахунки-фактури та їх реквізити, такі як “сума до сплати” та “статус”. Натиснувши назву рахунка-фактури, ви відкриєте рахунок-фактуру і дозволяєте записувати платіж.

freeagent_invoicing

Створення рахунку-фактури

Існує два способи вручну створити рахунок-фактуру: через кнопку «швидкі посилання» на сторінці «огляд» або кнопку «додати нову» на сторінці «виставлення рахунків».

Перша сторінка “новий рахунок-фактура” включає налаштування рахунків-фактур, такі як контакт, проект та дата виставлення рахунка-фактури. Ви можете активувати нагадування електронною поштою, встановивши прапорці в розділі “Інформація про рахунок-фактуру”. Зауважте, що спочатку потрібно налаштувати електронні листи за допомогою налаштувань, перш ніж ви зможете активувати нагадування електронної пошти.

На другій сторінці “новий рахунок-фактура” ви можете додати елементи до рахунку-фактури, натиснувши кнопку “Додати рахунок-фактура”. У вікні «додавання рахунку-фактури» ви можете вибрати товар із свого прейскуранта, натиснувши «автозаповнення зі свого прейскуранта» або додати новий товар через форму у вікні, що включає ціну, опис та податок з продажу.

freeagent_invoiceitem

Щоб активувати відстеження товарних запасів, змініть одиницю в полі “кількість” на “запас”. Ви також можете додати запис до свого прейскуранта, встановивши прапорець “додати це до свого прейскуранта”. Таким чином, якщо вам потрібно додати той самий товар-фактура, ви можете зробити це швидко, натиснувши кнопку “Автозаповнення зі свого прейскуранта”.

Незважаючи на те, що така настройка робить налаштування більш детальними, це не ідеально, якщо вам потрібно генерувати багато рахунків одночасно.

Повторні рахунки-фактури

Ви можете повторити рахунок-фактуру на сторінці “виставлення рахунків”. Відкрийте рахунок-фактуру, натиснувши номер посилання, натисніть кнопку «додати нову», а потім виберіть «повторний профіль рахунка-фактури». Крім того, перейдіть на сторінку “періодичні рахунки-фактури”, яку ви можете знайти під категорією “робота” на панелі навігації та натисніть кнопку “додати повторюваний профіль”..

Обидві кнопки перейдуть на сторінку, схожу на першу сторінку “новий рахунок-фактура”, де ви можете налаштувати налаштування свого рахунку-фактури. Ви можете налаштувати періодичність та дату початку повторного рахунку через форму в розділі «Деталі рахунку-фактури».

freeagent_recurring

Є й інші способи додати новий рахунок-фактуру. Якщо ви використовуєте кошториси, ви можете конвертувати його у рахунок-фактуру за один клік, відкривши свою оцінку на сторінці “кошторис” та вибравши посилання “перетворити у рахунок-фактуру”..

Ще один спосіб створити рахунок-фактуру – на сторінці вашого проекту. Клацніть “Додати нову” та виберіть “рахунок-фактура”, щоб автоматично створити рахунок-фактуру для ваших незареєстрованих товарів.

Витрати

У FreeAgent є два типи витрат: “рахунки” та “витрати”. Обидві функції вказані на панелі навігації, так що ви можете швидко знайти їх сторінки.

Рахунки

Ви можете створити новий рахунок на сторінці “огляд”, натиснувши кнопку “швидкі посилання”, а потім вибравши “новий рахунок”. Крім того, ви можете перейти на сторінку “рахунки” через панель навігації та натиснути кнопку “додати новий рахунок”.

freeagent_newbill

На відміну від рахунків-фактур, вам не потрібно додавати предмети до рахунків, тому потрібно заповнити лише одну сторінку. На сторінці “додати новий рахунок” ви можете заповнити реквізити свого рахунку, призначити його проекту – і зробити його підлягаючим оплаті – або зробити його повторним законопроектом. Якщо вам потрібно, ви також можете додати додаток до свого рахунку, наприклад, список предметів.

Щоб записати платіж, перейдіть на сторінку “рахунки”, відкрийте рахунок, натиснувши посилання на номер, а потім натисніть кнопку “додати платіж вручну”..

FreeAgent не дозволяє додавати товари до рахунків, тому немає можливості автоматично записувати покупку акцій. Ви повинні скорегувати кількість своїх запасів за допомогою “прейскуранта” & сторінка ». Це робить FreeAgent поганим пристосуванням для малого бізнесу, який потребує відстеження запасів.

Витрати

Як і в рахунках, ви можете додати витрати або через сторінку “витрати”, яку ви можете знайти на панелі навігації, або через сторінку “огляд”, натиснувши кнопку “швидкі посилання”..

Форма на сторінці “новий рахунок” майже ідентична формі на сторінці “новий рахунок”, з тією лише різницею, що ви можете вибрати тип витрат, як платіж, чи відшкодування..

Крім того, якщо ви хочете завантажити квитанцію, потрібно ввести дані вручну. Автоматичне зчитування інформації з квитанції стало загальною особливістю серед інших платформ обліку, навіть вільної платформи, наприклад Wave. Прочитайте наш огляд Wave, щоб дізнатися більше.

Звіт про бізнес

Шаблони звітів FreeAgent розміщені на сторінці “звіти”, розташованій під категорією “облік” на панелі навігації. У FreeAgent не так багато шаблонів звітів, і є лише три категорії звітів: “високий рівень”, “розбивка” та “деталізація”.

Є два звіти про старість: “застарілі боржники” та “застарілі кредитори”. Звіт про “застарілих боржників” дає вам список ваших клієнтів та їх непогашених рахунків, а також коли їх сплачували. Аналогічно, у звіті “застарілі кредитори” перераховані ваші постачальники та непогашені рахунки, а також коли вони мали погаситись.

freeagent_aged

Звіт “Продаж клієнтів” показує ваші продажі – організовані по місяцях або році – для кожного клієнта. Звіт “Категорії витрат” показує ваші покупки для всіх ваших категорій бухгалтерського обліку, які також можна організовувати щомісяця або щороку.

freeagent_sales

Звіт “Показати транзакції” містить список ваших транзакцій, відфільтрований за обліковим роком та рахунком. Звіт пробного балансу містить список загального балансу для кожної категорії бухгалтерського обліку.

freeagent_trialbalance

У більшості звітів ви можете налаштувати діапазон дат, але ви нічого не можете налаштувати. Ви можете експортувати звіти у файл CSV або PDF за допомогою кнопки “звіт про експорт” у верхньому правому куті сторінки звіту..

Фінансова звітність

FreeAgent пропонує два фінансові звіти: «прибуток & збиток “та” баланс “. Існує три види прибутку & звіти »: щомісячні, річні та порівняльні. Порівняльний звіт обмежений для щорічних звітів, тому ви не можете використовувати порівняльний звіт, якщо у вас не буде більше двох років даних у FreeAgent.

freeagent_profitloss

“Баланс” має фіксований формат з чотирма категоріями: “капітальні активи”, “оборотні активи”, “поточні зобов’язання” та “власний капітал”. Ви можете налаштувати дату цього звіту, але не можете порівнювати кожен період, як ви можете в “прибутку” & звіт ”.

Як і бізнес-звіти, існує не так багато варіантів налаштування фінансової звітності FreeAgent. Ви можете налаштувати більшу частину періоду, але немає параметрів фільтра.

Підтримка

Щоб звернутися до служби підтримки FreeAgent, ви можете натиснути кнопку “довідка” в правому нижньому куті кожної сторінки. Це підключить вас до чату, який допоможе вам шукати статті в базі знань FreeAgent.

freeagent_help

Якщо ви не знайшли те, що шукали, ви можете зв’язатися з представником служби підтримки клієнтів електронною поштою, натиснувши кнопку «зв’язатися» у вікні чату. Команда служби FreeAgent зв’яжеться з вами електронною поштою, коли отримає відповідь на ваше запитання.

Ви також можете зайти до бази знань FreeAgent, натиснувши посилання “база знань” в нижній частині нижньої колонтитулу кожної сторінки. База знань наповнена статтями, які можуть допомогти, якщо ви застрягли під час використання програмного забезпечення.

За допомогою бази знань ви також можете замовити 20-хвилинний дзвінок до служби підтримки клієнтів FreeAgent. Окрім статей, FreeAgent також пропонує відеоуроки, вебінари та повідомлення в блогах через свою базу знань.

Вирок

FreeAgent – це чудовий варіант для малого бізнесу, що знаходиться у Великобританії, але він набагато обмежений, якщо ви знаходитесь в іншому місці, оскільки американська версія та глобальна версія не пропонують функцію оплати праці. 

На американську версію існує лише одна ціна, що може бути несправедливим, особливо для малого бізнесу, який тільки починається.

FreeAgent має задовільний набір функцій, але вони не такі хороші, як функції, які пропонують його конкуренти. Функція інвентаризації має багато недоліків порівняно з іншими платформами бухгалтерського обліку, такими як QuickBooks Online або Sage. Менеджер проектів хороший, але він не настільки ефективний, як менеджер із FreshBooks.

Вам потрібно заповнити дві сторінки, щоб створити рахунок-фактуру, тому пакетне виставлення рахунків буде складно. Більшість шаблонів звітів не є корисними. Немає варіантів фільтрів, якими зазвичай є інше програмне забезпечення бухгалтерського обліку, і налаштування дуже обмежене.

Якщо ваш малий бізнес знаходиться в США, вам буде важко отримати допомогу від служби підтримки клієнтів FreeAgent, оскільки він розташований у Великобританії та доступний лише у певний час.

З огляду на особливості, які ви отримаєте, FreeAgent буде корисним для фрілансерів або малого бізнесу, що базується на проектах у Великобританії. Однак якщо ви не вписуєтесь у цю вузьку категорію, інші платформи краще, ніж FreeAgent.

Якщо вам подобається те, що ви чули досі, спробуйте 30-денну безкоштовну пробну версію FreeAgent, щоб побачити, чи це найкраща платформа для обліку для вас. Ви раніше пробували FreeAgent? Розкажіть, що ви думаєте в коментарях. Дякуємо, що прочитали цей огляд FreeAgent.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map