Огляд бухгалтерського обліку Sage Business Cloud – оновлено 2020 рік

Огляд Sage Business Cloud Accounting

Sage Business Cloud Accounting – це гідне програмне забезпечення, яке виконує цю роботу, але насправді не виділяється з натовпу. Хоча ми, звичайно, можемо бачити, як люди дуже задоволені цим, у нас є підозра, що конкуренти краще потраплять на солодке місце. Прочитайте наш повний огляд Sage Accounting для деталей.


Best-Accounting-Software-Огляди

Sage Accounting – це відмінна платформа для підприємств, які регулярно керують своїм запасом. Він має зручну функцію інвентаризації та трекер для управління кількістю вашого товару. Sage Intelligence, одне з безкоштовних додатків Sage Accounting, також підходить для підприємств, які потребують розробки своїх звітів кольорами та діаграмами.

Незважаючи на те, що він простий у використанні та включає більшість стандартних функцій, які мають інші платформи, він має обмежені можливості автоматизації. Крім того, особливості його найдешевшого плану «Бухгалтерський початок» не варті ціни, оскільки більшість з них ви можете отримати безкоштовно зі своїм конкурентом, Wave Accounting.

Якщо Sage Accounting звучить як найкраща платформа для вас, ознайомтеся з його безкоштовним 30-денним пробним періодом або продовжуйте читати цей огляд програмного забезпечення Sage Accounting для отримання детальної інформації.

Однак якщо Sage Accounting не підходить для вас, ви можете переглянути нашу кращу статтю програмного забезпечення бухгалтерського програмного забезпечення, щоб знайти найкраще підходить для вашого бізнесу..

Що таке мудрець?

Sage – компанія, яка надає програмне забезпечення, яке допомагає бізнесу управляти своїми ресурсами. Хмарний бухгалтерський облік Sage Business, або Sage Accounting, є його хмарною обліковою платформою, розробленою для того, щоб допомогти малому бізнесу управляти своїми фінансами.. 

Окрім Sage Accounting, Sage також пропонує допоміжні інструменти для своїх послуг та платформи для більшого бізнесу. Поки що, поговоримо про найбільш доступну платформу Sage – Sage Accounting.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для ведення бухгалтерського обліку Sage Business

Особливості

Функції Sage прості у використанні, а його інструмент відстеження дуже корисний. Однак у нього відсутні деякі основні функції, такі як нарахування заробітної плати та повторювані рахунки, через що Sage не вистачає додаткового удару, необхідного для відповідності конкурентам.  

Варіантів автоматизації шавлії майже немає, що робить Sage поганим вибором, якщо ви хочете підвищити ефективність. Ви можете додати більше функцій за допомогою додатків та інтеграцій Sage.

Найпомітнішою особливістю Sage є його інструмент відстеження запасів. Sage дозволяє зберігати три типи предметів у вашому інвентарі: запаси, не-запаси та сервіс. Щоб додати товар у свій інвентар, ви можете або натиснути кнопку «новий товар» у послугах Sage & сторінки “або натисніть кнопку” + “в правій частині панелі навігації, щоб відкрити меню швидкого додавання.

Sage відстежує кількість товару через створені вами рахунки-фактури та рахунки. Ви також можете відстежувати загальний стан ваших товарних запасів через “товари” & сторінки “, на якій відображається детальна таблиця ваших товарів.

шавлія-інвентар

Створюючи або додаючи новий товарний інвентар, меню Sage дозволяє вибирати реквізити, які будуть включені у ваші рахунки-фактури та рахунки. Ви можете додати до трьох відпускних цін за один товар, щоб ви могли чергувати ціни одним клацанням при створенні нової накладної.

шавлія-нова-інвентар

Ви також можете встановити точку замовлення. У верхній частині “продуктів” є підсумок & послуги ”, яка повідомить вам про стан вашої інвентаризації. Однак, на відміну від QuickBooks Online, Sage не дозволяє вам відновлювати цю сторінку. Ви повинні вручну відновити елемент, виставивши рахунок через сторінку «витрати».

Оплата мудреця

Окрім функцій, доступних у Sage Accounting, Sage пропонує інші основні функції, такі як оплата праці та обробка платежів. Однак ці функції – додатки для вашого облікового запису. Інші платформи, такі як Xero, пропонують ці функції в рамках одного плану підписки, про який ви можете дізнатися більше в нашому огляді Xero.

Незважаючи на те, що Sage має власну послугу обробки платежів, ви все одно можете прийняти оплату кредитною карткою, з’єднавши свій план обліку Sage з Stripe на сторінці «налаштування», що також роблять інші платформи, такі як Wave і FreshBooks. Майте на увазі, що за обробку кредитних карток через Stripe додаткова плата.

мудрець-налаштування

Ціноутворення

Незважаючи на те, що ціни на Sage Accounting на перший погляд здаються низькими, сервіс Sage має меншу цінність, ніж інші платформи. Початок плану бухгалтерського обліку дозволяє лише використовувати рахунки Sage та функції банківського підключення. Для порівняння, Wave дозволяє використовувати обидві функції безкоштовно (читайте наш огляд Wave, щоб дізнатися більше).

Вам також потрібно зв’язатися зі службою підтримки Sage, щоб отримати ціну за додаткові функції, тому ви не можете підрахувати, скільки грошей ви заплатите за повний сервіс Sage.

Ціни на Sage Accounting нижчі, ніж на більшості облікових платформ. Він має два плани ціноутворення: Старт бухгалтерського обліку та Бухгалтерський облік. Єдині бухгалтерські платформи, які мають нижчу ціну на свій стартовий план, – Xero, де 9 доларів на місяць на його плані Starter, і Wave, яка є безкоштовною для основної версії.

Однак якщо зосередитись на особливостях, ви побачите, що Sage не такий дешевий порівняно з іншими платформами. Наприклад, його стартовий план бухгалтерського обліку, який коштує 10 доларів на місяць, дає вам лише доступ до функцій виставлення рахунків Sage та банківських звірок.. 

Sage vs Xero

Для порівняння, план Starter Xero розблоковує всі функції Xero (з деякими обмеженнями), включаючи інвентар та звіти. З Sage ці функції доступні в наступному плані “Бухгалтерія”, який коштує 25 доларів на місяць. Це оновлення відкриває додаткові функції, включаючи кошториси та рахунки. 

Sage – це один з найкращих варіантів програмного забезпечення для відстеження запасів – разом із QuickBooks Online і Xero – тому якщо вам потрібна функція інвентаризації, ціна справедлива. В іншому випадку ви можете отримати більшість функцій Sage безкоштовно через Wave.

Щоб отримати доступ до додатку Sage для нарахування заробітної плати та обробки платежів, подайте запит на демонстрацію через веб-сайт Sage. Інші платформи бухгалтерського обліку також часто додають заробітну плату як додаткову. Однак, оскільки вам потрібно зв’язатися зі службою підтримки Sage, незрозуміло, скільки грошей потрібно заплатити за повний потенціал Sage.

Зручність у користуванні

Налаштувати обліковий запис за допомогою безкоштовної 30-денної пробної версії Sage Accounting; Вам потрібно лише заповнити свою електронну адресу, особисті дані та реквізити компанії. 

Однак якщо Sage вперше випробовуєте, це трохи заплутано, тому що є багато варіантів програмного забезпечення. Sage пропонує свої додаткові послуги окремо, тому для отримання додаткової інформації вам потрібно звернутися в службу підтримки Sage.

Щоб налаштувати безкоштовну пробну версію, натисніть кнопку «безкоштовна пробна версія» на сторінці «Ціноутворення», після чого вам доведеться заповнити ряд форм, включаючи вашу електронну адресу, пароль, реквізити та податкові дані.

Перший раз, коли ви ввійдете в систему, ви побачите привітальну сторінку, де Sage підкаже, що вам потрібно зробити, щоб налаштувати свій обліковий запис. Порівняно з FreshBooks або QuickBooks Online, вітальна сторінка Sage не така зручна чи інтуїтивна. Як і у Xero, є багато тексту та багато посилань для натискання, що може переповнити нового користувача.

мудрець-ласкаво просимо

Незважаючи на те, що вітальна сторінка переповнена, інші сторінки легше зрозуміти, виглядаючи більш чистими та професійними. На кожній сторінці є багато місця, і всі вони відображають детальну таблицю ваших даних. Ви можете налаштувати таблиці за допомогою піктограми шестірні з лівого боку голови стовпчика, щоб ви могли вибрати, який стовпець ви хочете бачити для кожної таблиці.

Ви знайдете панель навігації Sage у верхній частині вікна, яка містить усі функції Sage, посилання довідки та налаштування. Sage органічно організовує панель навігації, з функціями, згрупованими відповідно до їх функцій. Кнопка «+» у правій частині панелі навігації дозволяє швидко додавати записи, наприклад, рахунки-фактури або рахунки.

мудрець-шпарка

На сторінці “Підсумок” зберігається огляд усіх ваших фінансів в одному місці. Ця сторінка розділяє ваші дані на кілька категорій: “продажі”, “витрати”, “звіти про рух грошових коштів” та “прогнози грошових потоків”. Підсумок представляє дані вашої компанії за допомогою діаграм, що полегшує розуміння.

мудрець-резюме

Рахунок-фактура

Функція виставлення рахунків Sage проста у використанні. На сторінці “рахунки-фактури” відображається детальна таблиця ваших рахунків-фактур та кнопка “новий рахунок-фактура” в лівій верхній частині. Створення рахунка-фактури швидко та просто, якщо у списку контактів та інвентаря Sage вже є ваші клієнти та предмети. 

Таблиця на сторінці “Рахунок” Sage трохи детальніше, ніж на Xero, оскільки в ній відображаються телефонні номери ваших клієнтів. Якщо ви в основному зв’язуєтесь зі своїми клієнтами по телефону, цей формат корисний, оскільки вам не потрібно відкривати кожен рахунок-фактуру, щоб отримати контактну інформацію свого клієнта..

шавлія-рахунок-сторінка

Однак Sage не дозволяє налаштовувати нагадування рахунків або повторювані рахунки-фактури, що допоможе вам більш ефективно вести свій бізнес..

Щоб створити новий рахунок-фактура, ви можете або натиснути кнопку «+» на панелі навігації та вибрати опцію «рахунок-фактура продажу», або натиснути кнопку «новий рахунок-фактура» на сторінці «рахунки-фактури». Якщо ви прийняли котирування чи кошториси, ви також можете швидко створити рахунок-фактуру за допомогою кнопки “створити рахунок-фактуру” на сторінках статусу кожної котировки або кошторису..

мудрець-цитата-статусpng

Sage переведе вас на сторінку “нові рахунки-фактури” після натискання на опцію “новий рахунок-фактура” в меню “+” або на сторінці “рахунки-фактури”. Ви можете заповнити реквізити рахунку-фактури на цій сторінці «новий рахунок-фактура», включаючи товари, клієнта та дату. Ви можете ввести форму “замовник”, щоб вибрати клієнта з наявних контактів або створити нового за допомогою кнопки “додати клієнта”.. 

Щоб вибрати товар для рахунку-фактури, введіть у поле “Позиція”, і ви можете вибрати товар із інвентарю або додати новий за допомогою кнопки “Створити предмет”..

мудрець-нові-рахунки-фактури

Якщо товар вже є у вашому інвентарі, Sage автоматично заповнить все згідно з вашими реквізитами, крім стовпця “знижка”. Він не заблокований, тому якщо у вас є особлива умова для конкретного продажу, ви можете змінити його вручну. 

Недоліком функції “Рахунок” Sage є те, що ви не можете робити періодичні рахунки-фактури або нагадування про виставлення рахунків. Для деяких підприємств ці функції важливі, особливо якщо ваша основна мета – автоматизувати більшість фінансів вашого бізнесу. Однак Sage дозволяє надрукувати пакувальні листки для своїх рахунків-фактур, що корисно, якщо вам часто потрібно надсилати замовлення клієнтів.

мудрець-фактура-статус

Витрати

Подібно до функції “рахунків-фактур”, функція “Sage” Sage проста у використанні, але в ній відсутні функції автоматизації, які допоможуть вам керувати відстеженням витрат.

Існує два способи створення нової купюри: кнопка «+» на панелі навігації або через сторінку «Вексельні рахунки», натиснувши кнопку «Новий рахунок», що перенесе вас на сторінку «Новий рахунок продавця».. 

шавлії

Як і у випадку з накладними, ви можете створити нового постачальника або вибрати його зі списку постачальників, натиснувши поле “постачальник”. Коли ви вводите форму “предмет”, ви можете вибрати товар зі свого інвентарю, який відображатиметься нижче форми. Шавлія автоматично заповнює реквізити вашого товару, якщо ви використовуєте свій інвентар.

шавлія-новобутки

На жаль, це все, що можна отримати від функції “Sage” від Sage. Ви не можете налаштувати повторюваний рахунок-фактуру чи нагадування про рахунок, як ви можете, за допомогою QuickBooks Online, а також не можете оплачувати рахунки в Інтернеті (читайте наш огляд QuickBooks Online, якщо хочете дізнатися більше). 

Функція Sage “рахунки” чудово підходить для відстеження ваших витрат, але подібні платформи, такі як QuickBooks Online або Xero, роблять це на крок далі, надаючи функції автоматизації, такі як повторення рахунків або нагадування про виставлення рахунків. Прочитайте наше порівняння Xero vs. QuickBooks Online, щоб дізнатися, яка платформа краща.

Звітність

Sage пропонує 23 шаблони звітів та доступ до служби Sage Intelligence, її служби звітування. Функція звітування Sage Accounting, сама по собі, не є нічого особливого. Він обмежує параметр налаштування звіту діапазоном дат та порядком сортування більшості звітів. 

Однак доповнення до Sage Intelligence робить звіти Sage більш привабливими, а також можна створити спеціальний шаблон звіту.

23 шаблони звітів Sage розділені на сім категорій: “основні звіти”, “докладні звіти”, “касові звіти”, “податкові звіти”, “продукт & сервісні звіти “,” звіти про онлайн-платежі “та” звіти про дані “.

мудрець-звітність

Категорія “Основні звіти” містить основні звіти, які ви використовуєте для моніторингу свого бізнесу, наприклад “прибуток & збиток “,” баланс “та” дебіторська заборгованість “. 

Параметр “докладні звіти” пропонує більш поглиблені знання про ваші фінанси, такі як “головна книга”, “аналіз прибутку” та “дохід від продажу”.

“Звіти про готівку” містять звіти – наприклад “звіт про рух грошових коштів” – про ваш грошовий потік та трансакції, щоб ви могли бачити, куди рухаються ваші гроші.

Категорія “податкові звіти” має два звіти: “звіт з податку на продаж” та “1099 звіт про постачальника”, які корисні, коли настає американський податковий сезон.

“Продукти & Опція послуг “має лише один звіт” рух акцій “, який дозволяє вам бачити стан ваших товарних запасів протягом певного періоду.

“Звіти про онлайн-платежі” також мають лише один шаблон “Paya”, який є платіжною послугою, яку можна використовувати разом із Sage для перегляду платежів за допомогою Paya. 

Остання категорія – “звіти про дані” містить звіт “особисті дані контактів”, який дозволяє видаляти контакти, які вам більше не потрібні..

шавлія-облік-запас

Окрім функції звітування Sage Accounting, ви також можете отримати доступ до Sage Intelligence через посилання «мудрець інтелект» у верхньому правому куті сторінки «звітування». Формати звітів Sage Intelligence є більш привабливими, ніж стандартні звіти Sage Accounting.

Кольори та діаграми в шаблонах Sage Intelligence покращують його порівняння зі стандартним звітом Sage Accounting. Sage Intelligence також дозволяє експортувати звіти у файл XLSX або PDF-файл.

мудрець-розвідка-запас

Станом на грудень 2019 року ви можете використовувати менше 20 шаблонів звітів. Однак ви можете створити спеціальний звіт, перейшовши на вкладку “мої звіти” та натиснувши кнопку “створити спеціальний звіт”.

мудрець-розвідка-запас

Підтримка

Sage пропонує своїм користувачам безліч інформації для вивчення, включаючи блог, довідкові сторінки та платні курси.

Щоб отримати підтримку Sage, натисніть кнопку “довідка” в правій частині навігаційної панелі, яка відкриє ваш профіль у спільноті клієнтів Sage. На самій верхній панелі ви побачите вікно пошуку, де ви можете шукати дискусії та статті у спільноті клієнтів Sage.

мудрець-підтримка-спільнота

Через Спільноту клієнтів Sage ви можете отримати доступ до статей довідки Sage, обговорень та університету Sage, де ви можете придбати курси, які пропонує Sage. Є курси з продуктів Sage, але є і курси з загальних навичок, таких як бухгалтерія та бухгалтерія.

Якщо ви хочете отримати підтримку Sage, натисніть зелену кнопку “чат офлайн створити випадок” в правій частині сторінки профілю. Потім заповніть форму, щоб уточнити свою проблему, і служба підтримки клієнтів Sage повернеться до вас протягом 48 годин.

мудрець-підтримка

Вирок

Шавлії не вистачає додаткових функцій, необхідних для перемоги над своїми конкурентами. Відсутність нагадувань та періодичних рахунків чи рахунків-фактур може бути перешкодою для укладання бізнесу, особливо для тих, хто прагне підвищити свою ефективність. 

Однак його інвентарний запас є чудовим і має функцію відстеження, яку інші платформи рідко мають. Sage Intelligence – її додаток до звітів – створює звіти, які виглядають чудово, і ви можете створювати власні звіти.

Спочатку ціна шавлії може здатися дешевою, але вона не пропонує багато функцій за 10 доларів. Багато можливостей, пропонованих за ціною, також доступні разом з Wave, безкоштовним інструментом обліку малого бізнесу. 

Сторінки мудреця мають акуратний інтерфейс, що дозволяє легко переміщуватися. Однак деякі сторінки переповнені посиланнями, що може переповнити користувачів. Підтримка Sage Accounting пропонує багато контенту, включаючи платні курси, довідкові статті та дискусійний форум.

Якщо вам подобається те, що ви читали досі, спробуйте безкоштовну 30-денну пробну програму Sage, щоб переконатися в тому, чи Sage найкраще підходить для вашого бізнесу..

Ви раніше використовували шавлія? Ми хотіли б почути, що ви думаєте, в розділі коментарів нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me