Інтернет-огляд QuickBooks – хмарний облік плюсів – оновлено 2020 рік

Інтернет-огляд QuickBooks

Хмарне програмне забезпечення для бухгалтерського обліку, яке працює добре для всіх, як для людей, які тільки починають, так і тих, хто має більший досвід бухгалтерії. Однак для початку роботи потрібна трохи жиру в ліктях, як ви можете прочитати в цьому повному огляді QuickBooks Online.


Best-Accounting-Software-Огляди

QuickBooks Online заслуговує на місце в нашому списку найкращих програмного забезпечення для бухгалтерського обліку. Створений Інтуїтом, QuickBooks Online надає безліч функцій, за допомогою яких можна швидше та простіше керувати своїми фінансами.

Існує крута крива навчання за допомогою QuickBooks Online. Основні функції легко зрозуміти, але більш досконалі функції важче освоїти. На щастя, QuickBooks Online має широку базу знань, яка допоможе вам максимально використати свої гроші.

QuickBooks Online має безліч функцій, які допоможуть вам скоротити час, який ви витрачаєте на управління своїми фінансами. Він пропонує автоматизовані функції, такі як повторювані транзакції, нагадування про виставлення рахунків, правила цін та багато іншого. Він також пропонує додаткові послуги, такі як подача податків або управління вашою заробітною платою, за додаткову плату.

Загалом, QuickBooks Online – це відмінне програмне забезпечення для бухгалтерського обліку, яке може допомогти вам керувати своїми фінансами через одну платформу. Якщо ви хочете побачити, наскільки добре це може допомогти вашому бізнесу, спробуйте його безкоштовну 30-денну пробну версію чи прочитайте цей повний огляд QuickBooks Online.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для QuickBooks Online

Особливості

Основні функції QuickBooks Online, такі як виставлення рахунків та основна звітність, прості у використанні та легко налаштовуються. Також є такі функції, як приладова панель та огляд продажів, за допомогою яких можна поглядом переглянути фінансовий стан. Інформація відображається з графіками та цифрами, що допоможе вам легко зрозуміти свій фінансовий стан.

швидкі книги-приладова панель

Подібно до Xero (читайте наш огляд Xero, щоб дізнатися більше), ви також можете отримувати живі банківські канали через QuickBooks Online. Порівнювати транзакції легко, і ви бачите різницю між вашими залишками вгорі сторінки.

швидкі книги-примирення

У QuickBooks Online є багато функцій. Наприклад, його інвентарний запас дозволяє керувати вашими предметами та налаштовувати точки впорядкування. 

Щоб упорядкувати товар, ви можете натиснути на стрілку поруч із елементом та натиснути кнопку «упорядкувати», яка переведе вас до форми замовлення на покупку. Додаючи товар у свій інвентар, ви також можете додати кілька елементів, щоб створити пакет, що буде корисно, якщо у вас є спеціальні ціни в пакеті.

швидкі книги-доповнення-інвентар

Ви також можете встановити правила цін, які є знижками на товари в інвентарі. Ви можете встановити елементи, клієнтів, терміни та багато іншого. Згодом, якщо правило застосовується, ціна автоматично зміниться, але у вас є можливість змінити її на іншу ціну, якщо ви хочете.

Проекти QuickBooks Online допомагають вам залишатися вигідними, чітко відображаючи доходи та витрати вашого проекту. Витрати, такі як години та рахунки працівників, реєструються та порівнюються з отриманим доходом. Порівняння відображається на сторінці вашого проекту, щоб ви могли побачити, скільки грошей ви заробляєте чи втрачаєте.

швидкі книги-проекти

Захоплення квитанцій за допомогою мобільних додатків легко. Він автоматично сканує ваші квитанції, щоб класифікувати інформацію, щоб не потрібно було вводити все вручну. Переглянуті надходження потім зберігаються у ваших витратах, і ви можете їх витягувати, коли вам потрібно, наприклад, під час складання податків.

Для американських користувачів QuickBooks Online пропонує додаткові функції, які можуть допомогти вам у сплаті податків.

QuickBooks Online дозволяє керувати транзакціями, щоб у вас були всі необхідні дані під час податкового сезону в США. Це дозволяє відстежувати податки для 1099 підрядників та збирати їх за вас. За додаткову плату ви також можете надіслати свої податки безпосередньо з QuickBooks Online.

Він також має функцію податку з продажу, яка може автоматично обчислювати ваші податки. Ще краще, оскільки він автоматично оновлює ставки податку, коли змінюються будь-які закони, ви можете просто забути все про податок з продажу та дозволити QuickBooks Online зробити це за вас.

Його найновіша функція – “капітал”, дозволяє переглядати ваш кредитний бал, щоб побачити, чи є ви право на отримання позики, і допоможе отримати його. Ви можете взяти свій кредитний рахунок один раз безкоштовно. Якщо ви хочете взяти кредит для розширення свого бізнесу, QuickBooks Online також може допомогти вам знайти кредит через його “ринок”.

Інтернет-огляд QuickBooks

Інтернет-логотип QuickBooksquickbooks.intuit.com

Починає від 1500 доларів за місяцьВсі плани

Особливості

Рахунок-фактура

Рахунки

A / R

А / П

Банківські канали

КК

Оплачувати рахунки

Мультивалюта

Мобільний додаток

Відстеження часу

Інвентар

Оплата праці

Ціноутворення

QuickBooks Online – це одне з найдорожчих рішень для бухгалтерського обліку, але також є маса додаткових функцій, які ви можете отримати за додаткову вартість.

Навіть якщо це дорого, ціновий план QuickBooks Online має сенс. Він пропонує чотири плани, додаючи більше функцій та користувацькі слоти з кожним планом. Різниця в цінах також є розумною.

Найдешевший план, «простий старт», чітко створений для малого бізнесу, якому потрібно лише щось для управління своїми фінансами. Він включає основні функції, такі як основна звітність, рахунок-фактура та податки. Цей план коштує 20 доларів на місяць, що досить дорого, тим більше, що він обмежений основними функціями.

Оновлення наступного плану, “основні”, дозволяє керувати рахунками та відстежувати час. Він також дозволяє до трьох користувачів. Він коштує 40 доларів, що становить 20 доларів, щоб отримати три додаткові функції.

Ще одне оновлення до “плюс”, яке коштує 70 доларів, розблоковує рекламні ресурси та проекти QuickBooks Online. Якщо вам потрібні обидва ці інструменти, підвищення цін на 30 доларів є цілком розумним, оскільки обидва є потужними інструментами, які допоможуть вам заощадити ще більше часу та грошей.. 

Останнє оновлення до «просунутого» призначене для більшого бізнесу, який може виділити 150 доларів США на місяць для бухгалтерського програмного забезпечення. Він постачається з великою кількістю оновлень, включаючи прискорене виставлення рахунків, оновлені звіти та 20 безкоштовних банківських переказів.

Нещодавно запущений план QuickBooks Online – це «самозайнятий» план, який був створений для фрілансерів. Коштує 15 доларів на місяць, що робить його дешевшим, ніж інші плани.

У ньому є основні функції, які потребують фрілансери, такі як виставлення рахунків, створення базових звітів та відстеження ваших доходів і витрат. Це також дозволяє оцінювати щоквартальні податки, що у FreshBooks немає.

З іншого боку, QuickBooks Online не має функції відстеження часу, як FreshBooks. Якщо ви вирішили вирішити цю угоду, прочитайте наш огляд FreshBooks, щоб дізнатися більше. Оскільки цей план орієнтований на фрілансерів, ви не можете перейти на інший план, якщо вибрати план “самозайнятих”..

Окрім цих планів, QuickBooks Online пропонує ще багато платних доплат. Найбільш очевидними з них є обробка заробітної плати та функція “оплата рахунків”.

Привітність до користувачів

Перш ніж розпочати роботу з QuickBooks Online, ви можете спробувати її безкоштовно протягом 30 днів. Ця пробна версія дозволяє вам звикнути до QuickBooks, перш ніж вирішити, чи він підходить для ваших потреб.

Зареєструватися легко. Потрібно лише ввести у свою електронну пошту назву вашого бізнесу та своєї галузі. Якщо ви використовували QuickBooks для робочого столу, вам буде запропоновано імпортувати свої дані, перш ніж продовжувати. Процес досить простий, і у вас є покрокове керівництво, яке допоможе вам.

Навігаційна панель розташована зліва. Ви також можете переходити між підменю через меню вгорі.

швидкі книги-навігація-рахунки-фактури

Якщо вам потрібно перейти на нову сторінку для додавання транзакцій, QuickBooks Online забезпечує кнопку швидкого додавання. Знак “+” у верхній правій частині екрана може додавати більшість речей, наприклад, рахунки-фактури, рахунки та записи журналу.

швидкі книги-меню плюс

В його налаштуваннях та лабораторіях QuickBooks приховано багато функцій QuickBooks Online, де користувачі можуть спробувати експериментальні плагіни.

Налаштування, які ви можете бачити поруч зі знаком «+», можуть робити багато речей, наприклад створити власні шаблони, увімкнути функції та відкрити QuickBooks Labs.

швидкі книги-налаштування

Загалом, основні функції QuickBooks Online прості у використанні, а додавання нових транзакцій – просто. Однак є деякі функції, які важко знайти, наприклад такі, які потрібно ввімкнути в налаштуваннях або в лабораторії QuickBooks. Є також деякі функції, такі як підпрограми та інвентар, які є складнішими для використання та їх потрібно вивчити, перш ніж ефективно використовувати її.

Рахунок-фактура

Ви можете створити рахунок-фактуру через меню швидкого додавання з позначкою “+”. Ви також можете це зробити, перейшовши на сторінку “рахунки-фактури”, яку ви можете знайти на панелі навігації у розділі “Продажі”. Якщо натиснути кнопку «новий рахунок-фактура», ви перейдете на сторінку, де ви зможете заповнити реквізити рахунку-фактури.

швидкі книги-рахунок-фактура

Ви можете призначити рахунок-фактуру наявному клієнту, додати нового клієнта або призначити його проекту. Якщо для клієнта є оцінки, QuickBooks Online запропонує додати його до рахунку-фактури через спливаючу панель справа.

Ви можете вибрати товар, на який хочете виставити рахунок-фактуру, у стовпці “товари / послуги”. Додавання елементів із вашого інвентарю активує відстеження запасів, що автоматично оновлює кількість товару.

QuickBooks Online також має власну систему обробки платежів, схожу на FreshBooks та Wave (читайте наш огляд Wave, щоб дізнатися більше).

Якщо ви користуєтесь платіжною системою QuickBooks Online, з вас буде стягнуто відсоток від кожної транзакції, тому ви хочете слідкувати за цим.

Якщо ви хочете відправити рахунок-фактуру з QuickBooks Online, ви можете налаштувати електронний лист рахунку-фактури, щоб додати особистий тон. Ви також можете підключитися до свого облікового запису Gmail, щоб ви могли надсилати рахунки безпосередньо зі своєї електронної адреси.

швидкі книги-відправлення-рахунок-фактура

На панелі внизу сторінки ви можете налаштувати рахунок-фактуру за допомогою шаблонів. Ви також можете роздрукувати свій рахунок-фактуру та папки, якщо вам потрібно надіслати товар у рахунку-фактурі своїм клієнтам.

Ви також можете створювати повторювані рахунки-фактури за допомогою кнопки “зробити повторювані” в нижній частині сторінки. Відкриється сторінка, на якій ви зможете встановити реквізити свого періодичного рахунку-фактури, включаючи інтервал рахунків-фактур.

швидкі книги-повторювані рахунки-фактури

Ви можете вручну надсилати нагадування своїм клієнтам у QuickBooks Online через сторінку «рахунки-фактури». Ви також можете переглянути статус своїх рахунків на цій сторінці.

швидкі книги-відправлення-нагадування

Щоб надсилати автоматичні нагадування, вам потрібно ввімкнути функцію “підпрограми” від QuickBooks Labs. Потім ви можете керувати своїми рутинами через налаштування, в розділі “інструменти”, а потім натиснути “керувати своїми процедурами”.

швидкі книги-рутини

Вам потрібно зробити багато, щоб налаштувати просте нагадування. На відміну від Xero (читайте наш огляд Xero, щоб дізнатись більше), підпрограми QuickBooks Online дозволяють налаштувати ваші нагадування, включаючи, яким клієнтам нагадувати.

Окрім рахунків-фактур, ви також можете створювати кошториси та квитанції від продажу через сторінку “всі продажі”, яку ви можете знайти в меню “продаж”. За допомогою цієї сторінки ви також можете відстежувати всі ваші операції з продажу.

швидкі книги-всі продажі

Оцінюючи рахунок, ви можете створити рахунок-фактуру, натиснувши кнопку «створити рахунок» у стовпці «дії». Використовуючи цей метод, ви можете створити часткову рахунок-фактуру, що корисно, якщо вам потрібен авансовий внесок за проект.

швидкі книги-часткові рахунки-фактури

Загалом система виставлення рахунків QuickBooks Online є відмінною для більшості підприємств. Він пропонує безліч функцій, які ви рідко бачите в іншому програмному забезпеченні бухгалтерського обліку, наприклад, часткове виставлення рахунків, друк упаковки та онлайн-платежі.

Надіслати нагадування вручну легко, але налаштувати автоматичне нагадування важче, ніж на більшості платформ. Якщо ви є людиною, яка залежить від нагадувань про автоматичну оплату, ви можете розчаруватися у цій функції.

Витрати

Коли ви натискаєте меню “витрати” на панелі навігації, ви побачите сторінку, на якій відображаються всі ваші витрати, включаючи рахунки, замовлення на купівлю, витрати, кредит кредитора та чеки.

швидкі книги-витрати

Створюючи вексель, ви можете використовувати наявного постачальника або створити нового постачальника. Ви також маєте можливість відстежувати платежі за 1099 підрядниками, що може допомогти вам у податковий сезон. 

Додаючи деталі про товар або категорію, ви можете зробити його платним і включити клієнта. Ці витрати потім відображатимуться на панелі пропозицій наступного разу, коли ви виставите рахунок для цього клієнта.

швидкі книги-рахунок

Так само, як і в рахунках-фактурах, створення повторюваної купюри здійснюється за допомогою кнопки “зробити повторювану” внизу сторінки.

Ви можете оплачувати рахунки від QuickBooks Online, встановивши оплату рахунків, що дозволяє вам здійснювати оплату продавців безпосередньо з QuickBooks Online за допомогою онлайн-банкінгу. Ця додаткова послуга стягуватиме з вас 15,95 дол. США на місяць за до 20 платежів. .

Якщо ви не хочете встановлювати оплату рахунків, ви завжди можете оплачувати рахунки вручну, а потім записувати транзакції в QuickBooks Online, натиснувши кнопку «оплатити рахунки». Ви можете знайти цю опцію та інше, натиснувши на стрілку біля кнопки «оплатити рахунки в Інтернеті».

швидкі книги-оплата рахунків

Якщо ви віддаєте перевагу оплаті за допомогою чеків, ви можете використовувати “чекові друку” для їх друку вручну. “Замовлення чеків” – це ще одна послуга QuickBooks, яка починається від $ 36,99 за 50 чеків.

Звітність

QuickBooks Online пропонує безліч шаблонів звітів. Ви можете знайти ці шаблони в меню “Звіти” на панелі навігації.

Ви можете знайти свої фінансові звіти на вкладці “Стандарт”. У самому верху ви можете побачити вибрані звіти на вкладці “Вибране”.

У розділі “Огляд бізнесу” ви знайдете більшість звітів, які допоможуть вам зрозуміти, як працює ваш бізнес, включаючи прибутки та збитки, грошовий потік та баланси. 

“Хто вам зобов’язаний” та “Продажі та клієнти” дають вам уявлення про ваші продажі. “Хто вам зобов’язаний” в основному стосується ваших рахунків-фактур, а рахунки-фактури яких прострочені. “Продажі та клієнти” можуть допомогти вам побачити, які товари продаються добре або які клієнти купують найбільше товарів у вашому бізнесі.

З іншого боку, “кому ви зобов’язані” може допомогти відслідковувати ваші кредиторські або несплачені рахунки. Через звіти у розділі “Витрати та постачальники” ви можете побачити, які постачальники покривають поставку товару та деталі ваших транзакцій. 

Обидва ці звіти є важливими, коли ви хочете вирішити, де зменшити свої витрати або з якими постачальниками ви хочете продовжувати вести бізнес..

Звіти QuickBooks Online дуже настроюються. Ви можете вибрати період звітності, упорядкувати стовпці або порівняти звіт між іншим.

швидкі книги-звіти

Ви також можете фільтрувати елементи, які хочете показати, за кількома категоріями, такими як постачальники, клієнти та товари. Заголовок і колонтитул ваших звітів також настроюються. Ви можете вибрати, яку інформацію відображати у своїх звітах, використовуючи ці налаштування.

швидкі книги-налаштувати-звіти

Функція звітування QuickBooks Online може запропонувати основи чи багато іншого. У порівнянні з іншими сервісами, такими як FreshBooks та Wave, зрозуміло, що “плюс” план QuickBooks Online виграє у своїй кількості функцій.

Однак, порівнюючи QuickBooks Online з Xero, показує, що вони мають багато подібності у своїй функції звітування. Крім того, і Xero, і QuickBooks Online пропонують безліч шаблонів звітів. Також доступно багато варіантів налаштування, наприклад, яку інформацію потрібно відобразити та часовий період, який ви хочете відобразити. 

Підтримка

База знань QuickBooks Online велика. Покрокове керівництво чи відео з’являються щоразу, коли ви відкриваєте нову функцію. Його база знань пропонує не тільки довідкові сторінки, але також має вебінари, відео та платні курси.

Довідкові сторінки можна отримати, натиснувши кнопку “довідка”, розташовану у верхньому правому куті панелі навігації.

Коли ви натискаєте кнопку “довідка”, з’являється невелике вікно і пропонує деякі теми. Також на панелі довідок є панель пошуку, де можна шукати рішення проблеми.

швидкі книги-допомога

Якщо ви не знайдете те, що шукаєте, ви можете зв’язатися з командою підтримки, натиснувши кнопку «зв’язатися з нами» внизу вікна довідки. Вам запропонують вставити ключове слово, яке використовуватиметься для пропонування деяких статей.

Якщо жодна з пропозицій не відповідає на ваші запитання, ви можете опублікувати питання на їхньому форумі спільноти, надіслати повідомлення агенту або зателефонувати за додатковою допомогою. Повідомлення агента та виклик QuickBooks Online недоступні 24/7.

Вирок

QuickBooks Online – це відмінний варіант для малого та середнього бізнесу. Його багаторівневий план ціноутворення дозволяє придбати функції, які ідеально доповнять ваш бізнес, хоча є й ризик придбати функції, які вам не потрібні..

Ви можете легко використовувати більшість функцій, але деякі складніше. Крім того, деякі функції важко налаштувати, наприклад автоматичні нагадування рахунків-фактур, але якщо ви виконаєте роботу на початку, QuickBooks Online може допомогти вам швидше та простіше керувати своїми фінансами.

Є також деякі функції, приховані в його налаштуваннях та QuickBooks Labs. Також є маса додаткових функцій, які ви можете отримати за додаткову плату.

Функція звітування QuickBooks Online дуже настроюється. Сторінки “панелі приладів” та “огляд” дають змогу одразу побачити ваш фінансовий стан. Інформація відображається у графах та цифрах, що полегшує розуміння ваших фінансів.

Якщо ви є членом малого та середнього бізнесу, який хоче скоротити час, витрачений на управління своїми фінансами, радимо спробувати безкоштовну 30-денну пробну версію QuickBooks Online..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map