Вражаючий огляд – оновлено 2020 рік

Вражаюче огляд

Солідний розробник веб-сайтів, який отримує багато прав, вражає, що ідеально підходить людям, які розробляють менші сайти або кому потрібен зручний інтерфейс. Більш просунуті користувачі, можливо, захочуть заглянути в іншому місці, проте прочитайте наш повний вражаючий огляд, щоб дізнатися чому.


Дивовижно – це розробник веб-сайтів, який виділяється з натовпу завдяки простоті користування. Для впорядкування дизайну потрібен звичайний інтерфейс перетягування та позбавлення деяких варіантів. Компанія ще знаходиться в зародковому стані, заснована ще в 2012 році. Тим не менш, її продуманий дизайн та недороге ціноутворення легко заробляють її рейтингом серед наших кращих розробників веб-сайтів..

Іноді молодь дає контекст поточному стану справ, і це не може бути правдивішим. Дивовижно приносить електронна комерція для всіх планів, а також повнофункціональний додаток-центр та інтеграція з додатками POWr, усі функції, які інші будівельники веб-сайтів резервують для планів високого рівня.

Під час цього вражаючого огляду ми поговоримо про ці особливості, демонструючи основні моменти та підводні камені служби. Ви можете зареєструватися на безкоштовний рахунок, щоб спробувати його самостійно, або скористатися одним із платних планів протягом 14 днів, перш ніж вийти з кишені..

разюче інтерфейс

разюче приладова панель

разюче налаштування блогу

разюче магазин додатків

разюче налаштування seo

Попередній

Далі

Альтернативи для разюче

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Вражаюча кількість функцій компанії вражає враховуючи її низьку вартість. У вас є доступ до декількох інструментів для створення вашого сайту, управління через пристрої iOS та досить щедра система винагород для завантаження. Для багатьох людей ці функції можуть залишитися непоміченими, але вони все ще покращують досвід таким чином, що мало хто з інших розробників веб-сайтів може конкурувати.

Для створення вашого сайту, вражаюче пропонує «миттєвий» режим. Ця функція переглядає вашу сторінку LinkedIn або Facebook і створює навколо неї сайт. Це дуже схоже на Дельфіна Джимдо (читайте наш огляд Джимдо) тим, що він шукає інформацію у ваших соціальних медіа та розміщує його на веб-сайті. Не всі можуть скористатися цією функцією, але особисті сайти можуть швидко зійти з місця.

разюче одним кліком веб-сайту

Кожен користувач має доступ до магазину додатків, коли сайт починає працювати. Хоча це не так надійно, як магазин додатків у Weebly (читайте наш огляд Weebly), є ще безліч варіантів. Такі інструменти, як квитки на Eventbrite та інтеграція PayPal, допомагають електронним торговим точкам, тоді як карти Baidu допомагають місцевому бізнесу.

Якщо говорити про електронну комерцію, кожен сайт може перелічити певну кількість продуктів. Існують обмеження щодо недорогих планів, але це все-таки особливість, яку ми бачили від небагатьох розробників веб-сайтів. Дивно підтримує лише фізичні продукти поза воротами, але це все ще вражає, враховуючи ціну.

Якщо ви хочете запропонувати цифрові завантаження, ви можете зробити це, але потрібен плагін сторонніх розробників. POWr – це магазин додатків, створений для розробників веб-сайтів і пропонує широкий вибір плагінів для Strikingly. Існує безкоштовний цифровий додаток для завантаження, щоб розпочати роботу, якщо ви хочете пройти цей маршрут.

разюча інтеграція порошку

Зазвичай ми не торкаємось системи винагород від будь-якого розробника веб-сайтів, але вражаюче настільки добре, що ми мусимо це зазначити. Ви можете легко заробити на рік або більше підписки на Pro, не платячи ні копійки. Просто підключіть свій обліковий запис LinkedIn та синхронізуйте контакти електронної пошти, і ви зможете безкоштовно заробляти до року обслуговування. Ви також можете скористатись посиланням на реферал, що зберігається протягом місяця Pro для кожної вашої реєстрації.

Вражаюче Огляд функцій

Вражаюче логотипwww.strikingly.com

Починається від 800 доларів за місяцьВсі плани

Дизайн

Попередньо виготовлені теми

Форма Builder
Google Форми

HTML-редактор
Тільки про плани

Підтримка форуму

Векторна художня галерея

Аудіо

HD відео

Корисність

Інтерфейс перетягування

SEO-редактор

Мобільна підтримка

App Center

Підтримка блогу

Підтримка електронної комерції

Редактор сторінки
Тільки про план

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Екстри

SSL сертифікат

Доменне ім’я

Кредити на рекламу

Огляд сайту

Підтримка

Центр допомоги

Форум

Чат в прямому ефірі

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка

Відеоуроки

Підручники з тексту

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Дивовижно коштує дуже дешево. Скромний трискладовий план максимум, де більшість інших розробників веб-сайтів починають свою криву. Хоча деякі функції, як-от здатність продавати продукти, охоплюють усі три плани, обмежена кількість варіантів дизайну може викликати у вас відчуття, ніби ви не отримали свої гроші.

Безкоштовний план приносить типовий тариф для розробників веб-сайтів. Ви отримуєте безкоштовний піддомен strikingly.com, необмежену кількість безкоштовних сайтів та 5 ГБ пропускної здатності. Однак, цей план вирізняє можливість продавати продукцію. Звичайно, ви можете виставити лише один список, але це далеко і вище того, що пропонують інші розробники веб-сайтів, навіть при деяких платних планах.

Обмежені плани напрочуд схожі на безкоштовні. Найбільша різниця полягає в тому, що ви можете підключити свій власний домен до сайту або просто отримати його безкоштовно від Strikingly, коли ви платите за рік вперед. Ви можете створювати необмежену кількість безкоштовних сайтів, а також два обмежені сайти. Ці кілька додаткових просторів дають вам п’ять продуктів на відміну від одного та 50 Гб щомісячної пропускної здатності.

Завершують лінійку програми Pro. Тут ви зможете створити належний веб-сайт, у якому все вражаюче брендування буде позбавлене, необмежена пропускна здатність та підтримка до 300 товарів у вашому магазині. Ви також матимете доступ до користувальницького HTML / CSS / JavaScript, що означає, що ви можете зламати форму розробника веб-сайтів.

Про плани, однак, викривають проблеми в недорогих пропозиціях. Наприклад, Strikingly має центр додатків, але деякі пропозиції обмежуються лише користувачами Pro. Крім того, будь-який непрофільний план дозволений лише на одній веб-сторінці, що робить процес дизайну трохи незручним.

Дивовижно недорого, але занадто багато обмежень, якщо ви не ходите з планом Pro. Це особливо очевидно з обмеженнями на сторінці. Такі будівельники, як Wix (читайте наш огляд Wix), пропонують необмежену кількість сторінок навіть на безкоштовних планах. Пропонування обмеженого кількості сторінок допоможе вражаюче багато, на відміну від резервування будь-яких додаткових сторінок для верхнього рівня.

Це не означає, що ви не можете створити веб-сайт. Готелі, ресторани або будь-яка інша кількість підприємств справляться чудово за допомогою дизайну однієї сторінки. Однак обмеження все ще існує і воно, безумовно, повинно бути ви враховувати, якщо ви не плануєте сплачувати премію Pro. Якщо ви думаєте, що ви отримаєте користь від оновлення, ви можете спробувати це без ризику протягом 14 днів.

Дизайн & Інструменти

Як вже було сказано вище, непрофесійним користувачам доведеться створити єдину сторінку сайту. На щастя, вражаюче створено, щоб ви могли створити цю єдину сторінку найкращим чином. Вбудовані теми та інструменти підштовхують вас до довгої розгорнутої сторінки, яка, незважаючи на її обмеження, все ще виглядає чудово.

Як і у більшості розробників веб-сайтів, ви почнете із шаблону. Дивовижно є хороший вибір, хоча і не масовий, щоб почати. Найкраща частина цих шаблонів полягає в тому, що вам не потрібно буде розривати їх, щоб почати створювати. Вони повністю функціонують поза воротами, і вам просто потрібно рухатись та додавати нові елементи, щоб створити свій сайт.

разюче шаблони

Вибравши тему, ви потрапите в редактор. Це типовий інтерфейс перетягування, що дозволяє швидко переміщувати елементи навколо сторінки, перетягуючи мишу. Однак ви не можете просто перетягнути що завгодно. Для своїх різних розділів вражаюче використовує один з трьох макетів, і ви можете перетягувати лише елементи в стовпці, в якому він почався..

разюче налаштування макета

Розділи – це спосіб створення сторінки. Ви можете додати новий розділ на лівій панелі інструментів і перетягнути їх навколо в потрібному порядку. Тут ви можете додати блог, соціальну стрічку або контактну форму. Ви також можете скористатися розділом “Магазин додатків”, щоб переглянути список сторонніх доповнень для вашого сайту.

разюче магазин додатків

У магазині додатків ви знайдете Disqus, Google Forms, Pinterest, EventBrite тощо. Немає низки варіантів, але все ж достатньо, щоб зробити це добросовісним центром додатків. Безкоштовні плани матимуть доступ до всього, крім MailChimp, спеціального HTML та ECWID, всі вони зарезервовані лише для планів Pro.

Поза розділами у вас є кілька універсальних варіантів для вашого сайту всередині панелі стилів. Сюди входять кольори вашої марки, універсальна кольорова схема для вашого сайту та шрифти для кожного розділу. Ви також можете спробувати нові теми безпосередньо в інтерфейсі, не втрачаючи роботу або надсилаючи новий дизайн в прямому ефірі.

разюче універсальні налаштування сайту

На вкладці налаштувань ви знайдете основну інформацію про сайт, як-от ім’я та мета-опис, а також аналітику для перегляду сторінок. Користувачі Pro також можуть додавати сюди нові сторінки та запрошувати співробітників працювати на сайті. На вкладці “Додаткові” ви також знайдете розділ SEO, куди ви можете надіслати Google усю належну інформацію для індексації вашої сторінки..

Область дизайну разюче відчуває себе досить обмеженою поза воротами. Три варіанти компонування та обмежений діапазон розділів спочатку виглядають як досить м’який масив. Однак на практиці ці кілька інструментів призводять до величезної кількості варіантів. Це надзвичайно потужний редактор, який не пригнічує процес із занадто великою кількістю непотрібних варіантів.

Простота використання

Вражаюче це руками одного з найпростіших у користуванні веб-розробників там. Він управляє закритою системою з обмеженою кількістю опцій, пропонуючи при цьому безліч можливостей. Вам не потрібно багато робити, щоб отримати чудовий сайт, і все це не приносить шкоди будь-якій функціональності.

Це досить контрінтуїтивно, але вражаюча невелика палітра варіантів збільшує потужність, зберігаючи простоту використання. Ви використовуєте розділи, щоб створити свою сторінку, кожен з яких підходить з кількома різними варіантами макета. Існує три пропозиції, які вражають, але ви можете створити свій власний за допомогою інструментів розміщення та розмірів.

Для широких змін меню ліворуч обробляє всю роботу. Ви можете додати сюди нові розділи та перетягнути існуючі, щоб все було в порядку. Все сидить один на одного, і для лінійного проектування не потрібно занадто багато знань, щоб правильно вийти.

разюче налаштування розділу

Розділи обробляють весь вміст вашого веб-сайту. Ви можете налаштувати універсальні кольори та тексти в меню стилів, але справжнє серце дизайну лежить тут. Наприклад, ви можете додати додаток із магазину додатків, просто перетягнувши розділ на сторінку. Звідти справа в тому, щоб знайти те, що ви хочете, і встановити його.

Це також переходить у блоги та магазини. В обох цих областях є свої розділи, які розміщені десь на сторінці. Ви редагуєте свої продукти або свої публікації з самого розділу, замість того, щоб використовувати інтерфейс із заднім числом, наприклад WordPress або Shopify.

разюче налаштування блогу

Однак розділи також містять застереження всього випробування. Як уже згадувалося раніше, користувачі, які не користуються програмою Pro, обмежені лише веб-сайтом на одній сторінці. Хоча це, безумовно, допомагає простоті у використанні, це не ідеальна конфігурація. У вас буде простіший час створення сайту, так, але це може бути не так, як ви цього хочете.

Незважаючи на це, важко ігнорувати редактора Strikingly. Це текуча конструкція, яка дозволяє вам розправлятись над створенням свого веб-сайту без особливих проблем. Немає величезної кількості варіантів чи елементів, щоб відлякати новонароджених, все зберігаючи силу повноправного розробника веб-сайтів.

Підтримка

Вражаюче є надійний масив підтримки самостійно через базу знань та форум ідей. Існують посібники з майже нічого, а форуми доступні для будь-яких додаткових питань. Однак, з технічних питань, вражаюче може скористатися більш широкий спектр контактів.

Починаючи з бази знань, однак, вражаюче є досить багато статей, навіть більше, ніж інші розробники веб-сайтів. Основні навчальні посібники, такі як підключення вашого домену або використання будівельника, присутні, але більше нішевих навчальних посібників також є. Наприклад, ми знайшли точні специфікації для завантаження зображень, вбудовували відео для сайтів, що базуються в Китаї, і навіть написання записів на вражаючу політику конфіденційності.

разюче базу знань

База знань отримує тягу за такими параметрами, як GoCentral (читайте наш огляд GoDaddy GoCentral) за допомогою посібників з усунення несправностей. Багато розробників веб-сайтів просто додають підручники до бази знань, мало інформації про те, коли щось піде не так. Зовсім навпаки, вражаюче є широкий перелік тем усунення несправностей від китайського хостингу до виправлення помилок завантаження файлів.

разюче керівництво з усунення несправностей

Вражаюче включає список початкових відео, а також, щоб перейти до будівництва. Це насправді дуже корисно, навіть для тих, хто має певний досвід роботи з розробниками веб-сайтів. 43 різних відео допоможуть вам ознайомитись із усіма аспектами розробника та сервісу, навіть вплинувши на умови обслуговування та оновлення до рівня вищого рівня.

разюче стартові відео

Ви можете використовувати форуми Strikingly, щоб задати нішеві питання, але це не здається ідеальним. Хоча це корисний інтерфейс, спільнота не дуже активна. Під час написання цього рецензії на першій сторінці тем був лише один відповідь на запитання з усмішкованими відповідями. Час від часу вражає членів служби підтримки, але це здається найменш ідеальним маршрутом для підтримки.

Якщо все інше не вдасться, ви можете зв’язатись вражаюче. Це просто форма, без іншого маршруту контактів немає. Хоча чат в прямому ефірі пройде довгий шлях, вражаюче відсутність варіантів контактів завдає шкоди набагато менше, ніж у інших будівельників. База знань охоплює майже все, тобто, лише у невеликій кількості випадків вам буде потрібно звертатися безпосередньо у службу підтримки.

Вирок

Важко не рекомендувати вражаюче через те, скільки речей виходить правильно. Однак, врешті-решт, платформа не для всіх. Обмеження дизайном однієї сторінки для багатьох занадто багато податку, незважаючи на низьку ціну. Тим, хто потребує більш задіяного дизайну, було б краще з Wix або Weebly.

Тим не менш, ви можете знайти хороший будинок з Strikingly. Це недорогий, простий у використанні і, найкраще, запакований функціями. Ви отримаєте надійний план, сумісний з електронною комерцією, підтримкою блогу та центром додатків, і все ще залишаєтесь сором’язливими щодо цін інших розробників веб-сайтів..

Ви можете спробувати послугу для себе за допомогою безкоштовного плану або зареєструватися в Pro із 14-денною пробною версією.

Якщо ви хочете створити таку платформу, як WordPress, ви також можете ознайомитися з нашими кращими постачальниками веб-хостингів.

Що ви думаєте про вражаюче? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me