Огляд WordPress.com – ні, інший – оновлено 2020 рік

Огляд WordPress.com

WordPress – гемот у світі веб-сайтів, але цей огляд стосується комерційного конкурента .com. Це дуже добре, але не вдається здійснити доставку в певних ключових областях, як ви можете прочитати в цьому повному огляді WordPress.


Коли ви говорите WordPress, більшість людей думає WordPress.org, але це не те, про що ми говоримо в цьому огляді. WordPress.com – це платний інструмент, запропонований Auttomatic, який має аналогічні налаштування у безкоштовній версії, але розробник веб-сайтів набагато простіше у використанні та знайшов місце серед нашого найкращого списку розробників веб-сайтів..

WordPress – гемот у світі. Більше 172 мільйонів веб-сайтів було створено за допомогою програмного забезпечення Auttomatic і з поважних причин. Інструмент ефективний, складний, має велику підтримку і результати виглядають добре, для завантаження. Ми ознайомимось з усіма його можливостями в цьому повному огляді WordPress.com.

wordpress-порівняння

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для WordPress.com

Особливості

WordPress.com надає безліч інструментів і дозволяє редагувати незначні деталі, наприклад, чи потрібно переглянути нову статтю перед публікацією.

Ведення WordPress.com 

Блог із WordPress.com здійснюється за допомогою доступу до вкладки “статті”. Це простий інтерфейс, який дозволяє швидко додавати публікації, керувати ними та видаляти їх. Ви можете створювати чернетки, користувацькі посилання та навіть додавати команду авторів до вашої платформи. Таким чином, якщо вам доведеться працювати з незалежними співробітниками, робочий процес спрощується. Однак наше найкраще програмне забезпечення для управління проектами робить це краще.

wordpress-блог

Найкраще те, що метадані, теги, категорії публікацій та соціальні взаємодії можна редагувати, що дає багато контролю користувачеві. Він не такий універсальний, як платформа WordPress.org, але простіший у використанні.

SEO з WordPress.com

Ми переглянули WordPress.com за допомогою особистого плану, тому нам не вдалося спробувати вбудований редактор оптимізації пошукових систем. Втім, ви можете змінити багато метаданих на вкладці “Налаштування” будь-якого плану, що є першим кроком для хорошого рейтингу Google..

Крім того, WordPress.com інтегрується з Yoast SEO, що дозволяє націлювати ключові слова, аналізувати ефективність вашого вмісту та бачити оцінки ефективності роботи певної статті. Якщо ви готові пожертвувати функціоналами SEO для платформи перетягування, прочитайте наш огляд uKit. Він не настільки потужний, але простіший у використанні.

Плагіни WordPress.com

Теоретично додати плагін легко. Просто відкрийте меню «інструменти» та дотримуйтесь інструкцій для кожного додатку. Проблема полягає в налаштуванні плагінів із використанням області «WP admin», яку освоїти набагато важче, ніж базовий інтерфейс.

Це контрінтуїтивно. Єдина причина, за якою люди купували б підписку на WordPress.com, це те, що це простіше у використанні, ніж інтерфейс WordPress.org, але “WP адмін” порівняно за складністю.

Однак це є чудові плагіни. Наприклад, ви можете інтегруватися з мовою Google, яка автоматично переводить вашу сторінку для відвідувачів на основі їх IP-адреси. Це приємне доповнення, але це не повноцінний інструмент локалізації. Якщо ви шукаєте це, прочитайте наш огляд Voog.

З іншого боку, ми все ще рекомендуємо WordPress.org для плагінів. Він набагато багатший на сторонні додатки, і якщо ви переживаєте за простоту використання, його плагіни також включають візуальні редактори, які вирішують розробку веб-сайту.

Електронна комерція WordPress

Система електронної комерції WordPress добре завершена. У ньому є основні варіанти редагування товару, такі як додавання зображення, встановлення цін у різних валютах або додавання інформації про доставку. Продукти можна розділити на категорії, ви можете створити для них варіанти, і ви можете платити через PayPal або Stripe. Ви також можете створити знижки та купони за допомогою редактора акцій. 

На жаль, як і в редагуванні форми, ви не можете пройти додаткову милю, створивши спеціальні сторінки подяки або автоматизуючи відповіді електронною поштою після покупки. Це обмеження основного механізму електронної комерції, але ви можете це зробити, інтегруючи в WooCommerce.

Як ми вже говорили, це важко. Для більш зручної платформи спробуйте Shopify, який робить ці параметри доступними для більшої кількості людей. Все ще не прогулянка по парку, тому прочитайте наш посібник для початківців Shopify, якщо ви збираєтесь дати платформу пройти.

Огляд функцій

WordPress.com логотипwordpress.com

Починається від 300 доларів за місяцьВсі плани

Дизайн

Попередньо виготовлені теми

Форма Builder

HTML-редактор

Підтримка форуму

Векторна художня галерея

Аудіо

HD відео

Корисність

Інтерфейс перетягування

SEO-редактор

Мобільна підтримка

App Center

Підтримка блогу

Підтримка електронної комерції

Редактор сторінки

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Екстри

SSL сертифікат

Доменне ім’я

Кредити на рекламу

Огляд сайту

Підтримка

Центр допомоги

Форум

Чат в прямому ефірі

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка

Відеоуроки

Підручники з тексту

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

План Blogger не є вичерпним, але він зробить цю роботу, якщо ви просто хочете, щоб платформа поділилася своїми думками. Ви отримуєте домен, підтримку електронної пошти, основне налаштування дизайну, безкоштовні теми та основну версію функцій, про які ми говорили. На жаль, отриманий безкоштовний домен – це .blog, який не ідеально підходить для SEO, а 6 Гб пам’яті може стати занадто мало після року публікації.

Особистий план – це оновлення до Blogger. Це нічого не змінить кардинально. Він просто надає вам звичайний домен, більше пам’яті та вдосконалені функції. 

План Преміум, з іншого боку, має необмежену кількість преміальних тем, вдосконалені варіанти дизайну та основні інструменти маркетингу.

Плани для бізнесу та електронної комерції надають вам доступ до інструментів SEO, персоналізованої допомоги, розширених функцій електронної комерції, а більш дорогий – інтеграції з топ-операторами доставки товарів. 

Загалом це пристойна схема ціноутворення, яка нижча від середнього на ринку.

Крім того, ви можете отримати повне відшкодування протягом 30 днів після придбання будь-якого плану, без запитань. При всіх планах ви також отримаєте домен, який повертається протягом 48 годин після його придбання. Нарешті, ви можете спробувати інструмент без рядків, приєднаних за допомогою вільного плану, який є пониженою версією Blogger, що забезпечує менший обсяг пам’яті та налаштування.

Дизайн & Інструменти

Щоб розпочати роботу з WordPress.com, вам потрібно вибрати категорію веб-сайту, знайти домен, вибрати свій план, а потім можна приступити до редагування свого веб-сайту. Зауважте, що якщо ви кілька разів закриєте вкладку планів ціноутворення, вам буде запропонована можливість спробувати безкоштовну версію інструменту.

Щоб дізнатись, чи відповідає інструмент вашим потребам, радимо спробувати його безкоштовно, перш ніж купувати план. Незалежно від цього, ви зможете редагувати вміст та стиль свого веб-сайту за допомогою декількох меню.

Меню «статистика» працює за допомогою плагіна Jetpack і дає вам огляд аудиторії. Він не такий просунутий, як звіт Google Analytics, але він чудово бачить, як ви рухаєтесь. Відмінна особливість полягає в тому, що ви можете швидко побачити, як працює ваша остання стаття, яка допомагає, коли вам потрібно коротке оновлення про зміст вмісту веб-сайту..

wordpress-нещодавно

На вкладці “сайт” можна керувати опублікованим вмістом. Її розбито на “сторінки”, “статті”, “засоби масової інформації” та “коментарі”, тому існує велика гнучкість у аналізі вмісту. Наприклад, ви можете швидко проаналізувати те, що люди коментували ваші публікації, що впорядкує зусилля вашого підприємства.

Крім того, вкладка «медіа» настільки ж розроблена, як і в WordPress.org. Це означає, що ви можете змінювати зображення для кращого розміру, мета-описів та іншого тексту. Це чудовий інструмент, оскільки медіа-вміст є основою для належної індексації та ранжирування Google.

Меню «дизайн» може робити оновлення. Це краща версія редактора тем на WordPress.org, але вона має ті самі обмеження. Наприклад, зміна розміру заголовка – велика боротьба. З іншого боку, ви можете додати фрагменти CSS за допомогою меню, тому воно пропонує більше, ніж модні теми.

Якщо ви не задоволені виглядом веб-сайтів WordPress.com, ви можете спробувати Squarespace. Він не настільки потужний з точки зору ведення блогів, але він наближається, і він створює приголомшливі веб-сайти. Прочитайте наш огляд Squarespace для отримання додаткової інформації.

Інструменти WordPress

Вкладка “інструменти” фокусується на плагінах та підтримуваних інтеграціях. Ви можете використовувати його для додавання Page Builder, Yoast SEO, WooCommerce та Google Analytics до набору інструментів, але він також має інноваційні розширення. Наприклад, він може інтегруватися з Upwork для кращої співпраці з авторами позаштатних програм.

wordpress-плагіни

Меню «адмін» дозволяє робити налаштування бек-енду. Звідти ви можете змінити мову, адресу, слоган, заголовок і навіть часовий пояс вашого веб-сайту. Крім того, ви отримуєте десятки команд для управління коментарями, що ще раз показує, що платформа орієнтована на допомогу блогерам.

Однак є і мінуси. WordPress.com не є редактором перетягування. Як і у WordPress.org, редагування базується на формах, і ви змінюєте дизайн та контент окремо.

Як і у WordPress.org, це створює велику проблему. Ви не можете редагувати сторінку та бачити результат у режимі реального часу, оскільки ви працюєте зі словами та візуальними зображеннями окремо. Ви також стикаєтеся з проблемою під час вибору дизайну. Незалежно від того, чи це шрифт або палітра кольорів, ви змінюєте її з невеликого списку параметрів, але результати не відображаєтесь миттєво. Це порушує процес створення веб-сайтів.

З іншого боку, теми чуйні та естетично приємні. Ви можете вибрати з 294 шаблонів, але вони теж не без вини. Різні теми дозволяють вам редагувати різні аспекти у редакторі тем, наприклад кольори чи шрифти, тому вам може бути важко зрозуміти, де ці параметри.

Це також допоможе, якщо ви можете редагувати медіа на сторінці. Це швидше, і більшість розробників веб-сайтів дозволяють вам це робити. На жаль, такі параметри можливі лише за допомогою конструктора веб-сайтів із перетягуванням. Якщо це те, що ви шукаєте, прочитайте наш огляд Weebly.

Простота використання

Користувацький інтерфейс WordPress.com простіший у використанні, ніж той, який використовується у WordPress.org. Це головна точка продажу платформи. Він краще розроблений, незабруднений, а меню краще позначені для швидшої навігації. Плюс мова зрозуміла набагато простіше. Зрозуміло, що розробники докладають зусиль, щоб зробити цю платформу сприятливою для початківців. 

Він може скористатися швидким підручником, але ви можете отримати суть його за кілька сеансів без жодного. Проблема полягає в тому, що існує багато корисних інструментів, про які ви не знатимете, якщо не прочитаєте центр знань. Наприклад, ви можете обмежити кількість разів, коли людина може коментувати одну статтю, що чудово підходить для зупинки спаму, але ця опція прихована під кількома меню та вкладками.

Ведення блогу не може здійснюватися з тим же контролем, що і у WordPress.org. Наприклад, метадані, які ви можете редагувати, спрощуються, але це означає, що простіше вести блог. Хоча плагінів менше, що означає менший контроль за користувачем, це означає, що для людини, яка не знайома з тим, що Yoast SEO або OptinMonster, може бути менше плутанини.

Підтримка

Центр знань WordPress.com – один із найкращих, що ми розглянули. Він не містить тонни категорій на розпливчасті теми, а швидше створює подорож для пересічного користувача.

підтримка wordpress

Він розділяє процес створення веб-сайтів на чотири етапи, усі з яких мають посібники з якості та відео-уроки з усіх аспектів WordPress.com.

wordpress-підручники

Це також доступно в чаті на екрані в будь-який момент. Якщо цього недостатньо, ви можете зв’язатися з розробниками, подавши квиток, поспілкуючись із «інженерами щастя» Automatic або подавши запит на форумах WordPress. Це налагоджена система, яка має все, щоб підтримати вас у розробці веб-сайту.

На жаль, персоналізована підтримка та чат із агентами Автоматики доступні лише у більш дорогих планах. Якщо ви шукаєте якісну підтримку за нижчою ціною, прочитайте наш огляд Site123.

Вирок

Якщо ви хочете, щоб версія WordPress.org, яка була простішою у використанні та мала гідні функції управління вмістом, спробуйте WordPress.com. Якщо ви шукаєте досвід перетягування, перегляньте наших кращих розробників веб-сайтів, щоб побачити, який саме вам підходить. Ми, як правило, рекомендуємо Wix. Прочитайте наш огляд Wix, щоб дізнатися чому.

Якщо ви хочете чогось іншого, прочитайте нашу кращу статтю провайдерів веб-хостингу. Ми рекомендуємо використовувати WordPress.org з цими постачальниками, але огляньтесь і побачите, чи щось викликає ваш інтерес.

Чи згодні ви з нашим аналізом WordPress.com? Повідомте нас нижче, і дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map