Огляд Wix – оновлено 2020 рік

Огляд Wix

Wix – один з найвідоміших розробників веб-сайтів, який має багаторічну історію допомоги людям та компаніям у створенні сайтів. У цьому огляді Cloudwards.net вивчає всі додаткові послуги.


Wix – один з найкращих розробників веб-сайтів, що перевершив 100 мільйонів користувачів на початку 2017 року. Ми випробували популярного розробника, щоб перевірити, чи це серйозний інструмент дизайну чи просто обман. Багато в чому здається, що відповідь – це колишня категорія, що робить її серйозним конкурентом серед кращих розробників веб-сайтів.

Безкоштовний конструктор веб-сайтів із перетягуванням і перетягування запущений ще в 2006 році. Хоча це був не перший інструмент для вирішення такої задачі, він був одним із попередніх моделей, що дозволяє користувачам швидко розміщувати веб-сайт без будь-яких знань кодування..

Однак такі конкуренти, як SquareSpace (читайте наш огляд SquareSpace), загрожували позиції компанії, змушуючи Wix повністю переробити її платформу. З деяким впливовим маркетингом та безліччю нових шаблонів у руках, Wix повернувся в повну силу. Прочитайте наш повний огляд Wix, щоб побачити, як ці зміни роблять його так само особливим, як це було ще у 2006 році.

редактор wix

ринок додатків wix

налаштування блогу wix

панель приладів wix

налаштування лайтбоксу wix

Попередній

Далі

Альтернативи для Wix

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Для перегляду кожної функції Wix потрібно кілька статей. Цей будівельник сповнений безкоштовних та платних функцій майже для будь-якого сайту чи потреби. Від базових операцій на сайтах, таких як SEO та аналітика, до менеджерів із бронювання та контактів, у Wix є інструмент для майже нічого.

Одним з найбільш вражаючих, особливо для нових сайтів, є інструмент SEO. SEO або оптимізація пошукових систем гарантує, що ваш сайт з’являється в пошукових системах, коли вводяться певні ключові слова. У Wix є велика кількість записів на базові та просунуті SEO, що забезпечує ваш сайт у верхній частині.

Ви також можете скористатися дизайнером логотипів. Це не ваш типовий інтерфейс з декількома десятками фрагментів кліпарта та деякими різними шрифтами. Натомість Wix задає вам кілька запитань і автоматично представляє кілька дизайнів на основі ваших відповідей. Нижче ви можете побачити, що це випливало з нашого блогу технічних технологій “Мега Техдон”.

Виробник логотипів wix

Крім оптимізації вашого веб-сайту, є також багато можливостей побудови. Wix включає посилання на свій ринок додатків у вікні розробника, що дозволяє легко знаходити та встановлювати програми на своєму сайті, не переходячи до іншої сторінки. Це дуже схоже на плагіни WordPress, за винятком того, що сторонніх доповнень немає.

Однак він набагато вичерпніше, ніж WordPress. Хоча фактична кількість адонів нижча, кожен з них має більш високу якість. Наприклад, є “Wix Hotels”, що дозволяє готелям робити бронювання через сайт Wix. Це, безумовно, може бути досягнуто за допомогою WordPress, але вам потрібно буде кодувати власний плагін або взяти дуже нішевий плагін і присяжними його встановити для цього.

магазин додатків wix

Оскільки більшість додатків розроблені Wix, майже завжди існує і безкоштовна, обмежена версія. Наприклад, безкоштовна версія готелів дозволяє налаштувати систему бронювання та встановити тарифи, але скорочує такі функції, як мобільне бронювання та багатомовна підтримка. Для порівняння, у Weebly (читайте наш огляд Weebly) є аналогічний додаток “Призначений”, який постачається лише у платній версії.

Повернувшись до Wix, ви можете редагувати свій сайт безпосередньо за допомогою коду. Багато будівельників блокують цю більш просунуту область, боячись, що щось зіпсує ваш сайт. Хоча це, безумовно, може статися, Wix дозволяє повністю налаштувати свій сайт та його функціонування навіть через рядки коду.

Якщо всі варіанти не подобаються вам, то Wix завжди може взяти на себе відповідальність та створити ваш сайт. Це порівняно нова послуга, але ви можете замовити експерта з дизайну Wix, щоб ваш сайт ожив. Це не просто команда випадкових дизайнерів. Ви вибираєте, з яким дизайнером ви хочете працювати, переглядаючи кожен їх портфоліо, щоб побачити, який із сотень варіантів підійде саме вам.

Вікс-експерти

Wix очевидно на передніх ногах не тільки для розробників веб-сайтів, але й веб-сайтів загалом. Навіть платформи з відкритим кодом, такі як WordPress, намагаються не відставати від кількості функцій, які пропонує Wix. Ви можете робити практично все, і з цим важко сперечатися.

Логотип Wixwww.wix.com

Починається від 500 доларів за місяцьВсі плани

Дизайн

Попередньо виготовлені теми

Форма Builder

HTML-редактор

Підтримка форуму

Векторна художня галерея

Аудіо

HD відео

Корисність

Інтерфейс перетягування

SEO-редактор

Мобільна підтримка

App Center

Підтримка блогу

Підтримка електронної комерції

Редактор сторінки

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Екстри

SSL сертифікат

Доменне ім’я

Кредити на рекламу

Огляд сайту

Підтримка

Центр допомоги

Форум

Чат в прямому ефірі

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка

Відеоуроки

Підручники з тексту

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

З моменту дебюту в 2006 році Wix пропонувала своїм користувачам безкоштовні веб-сайти. Зараз існує багато різних планів, але основна мета не була втрачена. Безкоштовний план Wix все ще сяє, надаючи вам повний доступ до будівельника та його функцій із безкоштовним доменом “.wix.com”.

Безкоштовно – це найкраще місце для початку, оскільки воно встановлює основу, на якій базуються всі інші ціни. Наступний рівень дозволяє виривати бренди Wix та використовувати власний домен. На вашому сайті все ще є оголошення Wix, які, на щастя, малоінструктивні. Це унікальний план, який не порівнюється з іншими розробниками веб-сайтів, але все ж надає вам більш професійний вигляд без зайвих витрат.

Комбо лише трохи краще, видаляючи всі оголошення Wix, надаючи безкоштовний домен і збільшуючи обсяг пам’яті та пропускну здатність. Знову ж таки, це трохи негідний план, який не узгоджується з пропозиціями інших постачальників. Найкращий вибір, і план, який ми б рекомендували, – не обмежений.

Це середина, що забезпечує необмежену пропускну здатність, 10 Гб пам’яті та вільний домен. Якщо вам потрібно зайти на веб-сайт в Інтернеті, цей план для вас. Він добре підходить до найбільш грізного конкурента SquareSpace теж на кілька доларів дешевше на місяць.

Перехід до наступного рівня – це плани електронної комерції. Вони створили саме це, продаючи продукти в Інтернеті. Невеликий стрибок цін незначний, враховуючи, що ви отримуєте вдвічі більше місця для зберігання та попередньо встановлений інтернет-магазин. Він використовує ADI або Artificial Design Intelligence для автоматичного створення вашого магазину, про який ми поговоримо докладніше у розділі зручності використання нижче.

Також Wix створює резервні копії своїх планів електронної комерції. Безкоштовно ви вже розраховували тарифи на доставку, включені в функцію, яку SquareSpace включає лише у свій найдорожчий план. Крім того, ви також можете налаштувати автоматичні сповіщення електронною поштою для своїх клієнтів, встановити знижки або акції та використовувати безпечний замовлення Wix для отримання всіх платежів. Ще краще, що всі ці функції попередньо встановлені під час реєстрації.

Плани VIP точно такі ж, як і плани електронної комерції з точки зору специфікації. Ви отримуєте необмежену пропускну спроможність, інтернет-магазин і стільки ж 20 Гб місця для зберігання. Однак ви також отримуєте VIP-підтримку з пріоритетним відгуком та одноразовим професійним оглядом сайту. Це набагато дорожче попередніх планів і, чесно кажучи, показує зменшення прибутку. Однак якщо вам потрібна пряма лінія, це важливо.

Wix застосовує інший підхід до ціни на розробників веб-сайтів. Багато компаній, як iPage і SquareSpace, пропонують лише кілька планів. У Wix є варіанти для тих, хто вільний вгору, із стабільно низькими цінами на преміальні плани. Однак може бути трохи важко знати, з чого почати. Якщо ви шукаєте преміум-план, радимо Unlimited для найповнішої роботи з Wix.

Дизайн & Інструменти

За великим рахунком, у Wix є кілька найкращих інструментів для побудови вашого веб-сайту на ринку. За останній рік або близько того, дизайнер значно покращився, за місяць додалися нові функції. Ви можете створити будь-який сайт, про який ви могли б придумати, із суцільним набором шаблонів, щоб розпочати роботу.

Насправді вибір шаблону спочатку трохи непосильний. Є категорії від портфоліо та резюме до інтернет-магазинів, з підкатегоріями в кожній. Що особливо вражає, що шаблони є корисними.

Незважаючи на те, що доступні яскраві, потенційно претензійні, шаблони, знайти їх також не важко. Часто шаблони є занадто безплідними або занадто надмірними, але Wix вдається надати вам масив варіантів, які знаходяться між.

вікс-шаблони

Після того, як ви вирішите вирішити тему, у вас є достатньо сил для її налаштування. Уже існує стільки різних варіантів тем, що вам насправді нічого не потрібно будувати. Прості налаштування кольорів, шрифтів тощо – це більшість важких підйомів, які вам потрібно буде зробити. Якщо ви хочете піти складніше, ви можете зробити це з додатками.

Прямо в конструкторі Wix ви можете додавати програми на свій веб-сайт. Як зазначено в розділі функцій вище, список досить великий, і вони є основними інструментами, які ви використовуєте для створення свого сайту. Ці доповнення більше нагадують пакети замість нішевих функцій, пропонуючи цілий розділ веб-сайту, а не лише частину.

ринок додатків wix

Наприклад, Блоги Wix встановлять сторінку для публікацій, інтерфейс для написання публікацій, розділ коментарів та область користувача. Це швидкий спосіб розпочати роботу на своєму веб-сайті без додавання декількох різних додатків.

Хоча є й нішеві програми. Застосовувані в поєднанні з більш широкими, ці програми можуть мати велику потужність. Наприклад, блоги в поєднанні з форумом Wix, Wix Chat та лічильником хітів Wix можуть перетворити блог без голів у соціальний досвід.

Wix надає довгий список інструментів для створення вашого сайту. Це теж чудово, враховуючи, що ніхто не відчуває себе занадто нішевим або широким. Асортимент шаблонів настільки ж чудовий, що дає вам міцну основу для реалізації всіх цих інструментів.

Простота використання

У цьому районі немає метушні. Простіше кажучи, Wix – це один із найпростіших способів створення веб-сайту. Чудовий масив високоякісних шаблонів забезпечує чудову вихідну точку з інтуїтивним інтерфейсом для налаштування вигляду під ваш смак.

Вибравши шаблон, ви перейдете до редактора, який використовує для побудови п’ять-вісім кнопок (залежно від теми). У вас є меню, фон, додавання елементів, додавання додатків, завантажень та кнопок для будь-яких інших встановлених додатків.

wix Додати налаштування розділу

Такий підхід в стилі кнопок дозволяє дуже легко змінити вигляд вашого сайту, не заглиблюючись занадто глибоко в кролячу нору. Наприклад, WordPress часто вимагає від вас зайти в бекенд, внести зміни, а потім перезавантажити свій сайт, щоб побачити, як він виглядає. Все в Wix відбувається в самому редакторі.

Поза кнопок ви використовуєте базовий інтерфейс перетягування. Але це не просто рух тексту та зображень. Wix впроваджує динамічні елементи, такі як слайд-шоу, і в інтерфейс перетягування, це означає, що ви можете безпосередньо взаємодіяти з тим, що знаходиться на вашому сайті.

wix редагувати розділ

На щастя, вам не доведеться турбуватися і про те, щоб просто окулювати місце розташування. Wix включає в себе Photoshop-маркери для вишикування різних елементів на вашій сторінці. Це швидко ідентифікує те, що ви намагаєтеся перемістити, і затискає елемент на місці.

лінії сітки wix

Якщо ви хочете повністю обійти процес проектування, у Wix є варіанти і для вас. Ви можете найняти дизайнера, але система ADI набагато цікавіша. Він розшифровується як «Штучний дизайн-інтелект» і автоматично зведе сайт разом на основі короткого опитування.

Основна його мета – розробка інтернет-магазинів. ADI запитає, що ви продаєте, деякі загальні ключові слова, які визначаються з вашим брендом та кольоровими та шрифтовими схемами, які ви віддаєте перевагу. Загалом процес закінчується протягом п’яти хвилин, і ви можете зробити основні перетворення на сайт, який він виплює, як тільки це буде зроблено.

wix adi

Суть розробника веб-сайту – простота використання. Незважаючи на це, багато будівельників на ринку забиті незграбними інтерфейсами, що надихають на навчання. Wix управляє інтерфейсом, який дає вам багато енергії, не сповільнюючи, що робить його одним з найпростіших розробників веб-сайтів на ринку.

Підтримка

Оскільки сервіс настільки обтічний, підтримка Wix займає заднє місце. Це не означає, що вона недоступна, але, як правило, це не важливо. Однак, коли виникають питання, довідковий центр Wix – це місце для відповідей.

Відповідей теж багато. Довгий список статей містить 34 різні теми, від загальних питань дизайну до розроблених Wix додатків. Переглядаючи кожну, ми помітили, що статті розбиваються на дві категорії: FAQ та навчальні посібники.

Поширені питання охоплюють дивовижний масив тем. Наприклад, є спеціальна стаття про автоматичне відновлення платежів з логотипом Wix, просто вказавши, що логотип Wix – це разова плата. Після читання здається трохи непотрібним, але уявити сценарій, коли виникає це питання, не складно.

Підручники, однак, становлять більший відсоток статей у довідковому центрі. Це дуже корисні фрагменти, викладені з покроковою інструкцією та нічого іншого. Для поширених покрокових інструкцій, таких як зміна заголовка, підручник також додається до супровідного відео.

довідковий центр wix

Якщо довідковий центр не в змозі вирішити вашу проблему, підтримка один на один доступна через електронну пошту та телефон. Однак це, очевидно, призначене як вторинна форма підтримки, і через це важко відстежити.

Ви повинні знайти статтю в довідковому центрі, прокрутити донизу та виберіть “ні” під пунктом “це відповів на ваше запитання?” розділ. Навіть після цього Wix доставить вас до автоматизованої довідкової системи, яка спробує знову знайти статтю, перш ніж надіслати вам підтримку.

Це трохи меч з двома кінцями. Завдяки великій кількості варіантів контактів рівень підтримки часто знижується, тому відмивання будь-яких проблем до того, як насправді сприяє якості підтримки, яку ви отримуєте. Теоретично це має сенс, і у Wix це теж на практиці.

Хоча відслідковувати підтримку – це клопот, рівень підтримки є відмінним. На відповіді на квитки та зворотні дзвінки реагують протягом декількох хвилин за допомогою такої ж прямої інструкції, яку бачили у довідковому центрі.

У порівнянні з типовим веб-хостом, підтримка в Wix напрочуд хороша. Оскільки це власна система, вам доведеться вирішити лише стільки проблем. У більшості випадків рішення поховано в довідковому центрі, що робить цю частину сервісу Wix легкою виграшею.

Вирок

У Wix є багаторічна історія створення простору для створення веб-сайтів, і це дивовижне те, що він все ще вдається бути актуальним через багато років. Будівельник – один із найкращих, що ми перевірили, поєднуючи мистецькі шаблони з практичними особливостями. Якщо ви шукаєте місце для створення свого сайту, Wix – це хороший спосіб почати.

У нас також є стаття про кращих веб-провайдерів хостингу, якщо ви все ще вирішуєте, як збираєтесь відправити свій сайт в ефір.

Для веб-хостингу ми рекомендуємо WordPress. Не забудьте перевірити наші три путівники на платформі, щоб навчитися ними користуватися. 

 • Посібник для початківців щодо використання WordPress
 • Проміжний посібник з використання WordPress
 • Розширений посібник із використання WordPress

Що ви думаєте про Wix? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map