Огляд Weebly – оновлено 2020 рік

Weebly Огляд

Weebly є одним із старих та найнадійніших розробників веб-сайтів, і з поважних причин: він простий у використанні та має чудові варіанти дизайну. Ознайомтеся з нашим оглядом Weebly, щоб дізнатись, чи правильно це для вас.


Weebly обслуговує понад 40 мільйонів веб-сайтів для 325 мільйонів користувачів користувачів щомісяця. Не важко собі уявити, чому, з готовими шаблонами дизайнерів і рядом чудових інструментів електронної комерції. З обома руками зрозуміло, чому Weebly входить до числа наших кращих розробників веб-сайтів.

Ще в 2006 році троє випускників штату Пенн створили Weebly. У той час це було задумано як спосіб для інших студентів створити та підтримувати портфоліо в Інтернеті. Однак через рік і трохи грошей для інвесторів пізніше Weebly запустив один з перших веб-інтерфейсів WYSISYG (що ви бачите, що ви отримуєте), заявляючи про свою претензію як серйозного розробника веб-сайтів..

З того часу компанія продовжує розвивати будівельника, впроваджуючи нові функції та впроваджуючи нові шаблони. Ми спробували старого улюбленого, щоб побачити, як він відповідає сучасним стандартам у морі конкурентів, які кусаються на підборах Веблі. Хоча не все ідеально, одна річ певна, Weebly все ще є сильним конкурентом для вашого бізнесу.

Вечірній інтерфейс

бічно бічна панель

Варіанти блогу

варіантів seo seo

Вечірній додаток центр

Попередній

Далі

Альтернативи для Weebly

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Weebly постачається на складі з дивовижною кількістю функцій для створення та управління сайтом. У той час як більшість інших будівельників можуть виконувати ті самі функції, але мало хто оснащений всім вбудованим. З Weebly потрібні інструменти є у вас під рукою, з великим магазином додатків для будь-яких потреб у ніші.

Почнемо з того, що включено Weebly надає вам форму та підтримку в блозі з початку роботи, тобто немає інших додатків. Формувальник форм менш кричущий, впевнений, але все ще неймовірно корисний. Він використовує той же інтерфейс перетягування, що і інший інтерфейс користувача, тобто ви можете інтуїтивно складати форми та збирати дані.

плачевний редактор форми

Блог, принаймні на перший погляд, цікавіший. Weebly трохи інший підхід до того, як створити блог. Замість того, щоб установлювати додаток і використовувати інтерфейсний інтерфейс, як WordPress, ви просто додаєте сторінку блогу та розробляєте повідомлення з редактора. Спочатку це протиінтуїтивно, але з часом стає краще.

Кожен може вести блог та створювати форми, тому набір функцій Weebly справді стає цікавим лише для зовнішніх програм. Ви можете встановити цих поганих хлопців прямо з інтерфейсу користувача та перетягнути елементи на своєму сайті, як і будь-який інший. Деякі улюблені нами виявилися виконанням друку, Easy Magazine та PinPoll.

Вечірній додаток центр

Хоча ми не можемо зв’язувати додатки безпосередньо (оскільки вони розташовані в редакторі), ми можемо сказати вам, що вони всі треті сторони. На відміну від Wix, де більшість програм є першою стороною, на ринку Weebly є великий асортимент варіантів (читайте наш огляд Wix, як це відрізняється тут).

Це, однак, трохи двоякий меч. Хоча є більше варіантів, і там багато сміття. Якщо ви коли-небудь переглядали плагіни WordPress, ви, безсумнівно, знаєте, як прокручувати список нішевих додатків з низькою оцінкою. Хоча в WordPress не так багато масиву, вам потрібно буде трохи просіяти, щоб знайти хороші речі.

Навіть при такій невеликій хватці важко знайти якісь проблеми з функціями. Weebly включає в себе значну кількість енергії поза воротами, з великою кількістю додатків для резервного копіювання. Хоча вам може знадобитися копатися, щоб знайти те, що вам потрібно, це впевнено є, і трохи додаткової роботи нікому не зашкодить.

Огляд можливостей Weebly

Weebly логотипwww.weebly.com

Безкоштовно за 5 Гб

Дизайн

Попередньо виготовлені теми

Форма Builder

HTML-редактор
Обмежений

Підтримка форуму

Векторна художня галерея

Аудіо

HD відео

Корисність

Інтерфейс перетягування

SEO-редактор

Мобільна підтримка

App Center

Підтримка блогу

Підтримка електронної комерції

Редактор сторінки

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Екстри

SSL сертифікат

Доменне ім’я

Кредити на рекламу

Огляд сайту

Підтримка

Центр допомоги

Форум
0

Чат в прямому ефірі

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка
0

Відеоуроки

Підручники з тексту

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Weebly розпочав своє життя як безкоштовний розробник веб-сайтів, але перетворився на щось набагато більше. І все-таки основа його безкоштовна. Безкоштовний план надає вам повний доступ до інтерфейсу користувача, але ви змушені використовувати піддомен Weebly і показувати рекламу на своєму сайті. Незважаючи на це, вільний план напрочуд хороший. Ви отримуєте повну безпеку SSL на своєму сайті, підтримку чату та електронної пошти, безкоштовні інструменти SEO та доступ до форуму спільноти.

Якщо ви хочете використовувати свій власний домен, вам потрібно буде оновити до Connect. Це точно такий же план, як і безкоштовний, але ви можете використовувати свій власний домен замість Weebly наданого. Це не дуже цікаво, ні, але за ціною 4 долари на місяць це все-таки дешевше, ніж той самий план у Wix.

Стартер – це перший реальний план у Weebly. Він обрізає всі оголошення та дозволяє використовувати власний домен (безкоштовний включений) із конструктором Weebly. Ще краще, це перший план, який дозволяє зробити сайт електронної комерції. Ви впевнені, що отримуєте лише 10 продуктів, але це також менше третини вартості базового магазину з SquareSpace (читайте наш огляд SquareSpace, щоб дізнатися більше про це).

Назва плану, Starter, – це все, що вам потрібно знати про це. Це хороший план для когось, хто тільки починає. Щодо трохи більшої потужності, план Pro набагато кращий. Ви розблокуєте майже всі функції сайту в Weebly, збільшивши ліміт продуктів для електронної комерції.

План включає відео фони для вашого сайту, вбудовувані HD відео та аудіо, до 100 зареєстрованих учасників та 25 продуктів. Принаймні на кілька доларів більше на місяць, це дає вам набагато більше можливостей, ніж для початківців, і це має бути найкращим при виборі одного з лінійки.

Плани електронної комерції Weebly

Бізнес-плани набагато дорожчі і слідуємо тенденції, яку ми багато бачимо з розробниками веб-сайтів. Це майже вдвічі більше ціни на план середнього плану та показує зменшення прибутку. Тим не менш, є кілька помітних особливостей, які можуть зробити цей план вартим для вас.

Вони особливо варті того, якщо ви плануєте запустити інтернет-магазин. Ліміти товарів повністю скасовуються, і за них стягуються нульові комісії. Ви отримуєте додаткові функції електронної комерції, такі як огляди товарів, калькулятор доставки та оподаткування та інструменти управління запасами. Це не ідеальний план для більшості, але важливий, якщо ви запускаєте інтернет-магазин.

Особливі переваги магазину додатків можуть скористатися і торгові точки. Включення, такі як Printful, особливо корисні, дозволяючи продавати сорочки, сумки та інше, не зберігаючи ніяких інвентарів. Просто встановіть додаток, завантажте ваш дизайн і Printful виконає кожне замовлення.

Weebly торгує удари добре з двома іншими титанами в просторі веб-будівельника, Wix і SquareSpace. Він дешевший, ніж обидва, поки все ще представляє вибір Wix. Хоча плани не відчувають себе врівноваженими, важко сперечатися з ціною Weebly.

Дизайн & Інструменти

“Перетягування” – це трохи довільний термін, що стосується веб-будівельників. Звичайно, майже всі дизайнери дозволяють безпосередньо взаємодіяти з вашим веб-сайтом, але мало хто використовує це як основний двигун для дизайну. З іншого боку, цей підхід цілком сприймає.

Все, що ви робите на своєму сайті, може буквально потрапляти з наркотиками на панель інструментів на вашу веб-сторінку. Елементи, які ви додаєте, відображаються на панелі інструментів зліва на екрані, розділеній на категорії. Наприклад, ви можете перетягнути поле «слайд-шоу» до місця на екрані, і, напевно, з’явиться слайд-шоу.

плачевно редактор

Однак слід зазначити, що це конкретна сторінка. У той час як універсальні елементи існують, багато варіантів повністю залежать від того, яку сторінку ви редагуєте. Наприклад, ви можете додати публікацію в блог лише до спеціальної сторінки блогу. Існують винятки залежно від вашої теми, але правило застосовується у більшості сценаріїв. Ми розповімо докладніше про те, як це впливає на досвід роботи в розділі «простота використання» нижче.

бічна панель блогу

Якщо говорити про теми, то це шаблон для створення вашого веб-сайту за допомогою Weebly. Існує пристойний, хоча і не великий вибір на вибір, кожен з яких відповідає предметам наповнення, щоб показати вам, як дизайнер задумав це виглядати.

Однак існує проблема. Обмежений вибір означає, що на вибір є лише кілька практичних тем. Хоча будь-який сайт все ще може досягти своєї мети одним із цих дизайнів, більшість виглядає більш кричущим, ніж корисним. Справа не в тому, що будь-яка тема виглядає погано, насправді вони виглядають досить непогано, але ви можете не знайти прямолінійного вигляду.

Якщо ви більше докладно до чистого та стильного підходу до дизайну, ви, мабуть, знайдете щось, що вам подобається. Weebly, безумовно, приваблює цей ринок, з чистими, розповсюдженими, як дизайни, призначеними для розміщення великих зображень та безлічі унікальних елементів.

теми, що живуть

Щойно ви знайшли тему і використали панель інструментів, щоб налаштувати її під свій смак, ви можете скористатися головним меню для зміни універсальних елементів вашого сайту. Вкладка збірки – це доступ до інтерфейсу перетягування, основної частини інтерфейсу користувача. За ним – кнопки для сторінок, теми, додатків та налаштувань.

плачевно

Сторінки робить саме це, керуйте своїми сторінками. Ви можете додати нові, змінити порядок і перейменувати, але тут ще не дуже багато. Тема трохи цікавіша, що дозволяє змінювати універсальні параметри встановленого вами. Для кожного це відрізняється, але деякі загальні функції, які ви можете бачити, це включення панелі пошуку, липкий заголовок та параметри шрифту.

плачевно редактор сторінок

Розділ додатків – найкраща частина верхнього меню. Тут ви можете встановити нові доповнення на свій сайт і перенести його з гарної сторінки на щось корисне. Як було сказано в розділі функцій вище, список досить обширний, тому знайти щось потрібне буде не надто складно.

Вечірній магазин додатків

Нарешті, сторінка налаштувань не настільки приваблива для очей, але все ж укомплектована функціями. Ви можете робити такі речі, як змінити свій фавікон, додати пароль сайту та включити SSL-сертифікат. Одним із розділів, який до нас приєднався, був розділ SEO. На сторінці налаштувань ви можете вказати свої ключові слова та опис сайту та навіть обробляти переадресації.

налаштовані seoo настройки

Інтернет-магазини мають кілька варіантів у конструкторі. Ви можете налаштувати прийняті способи оплати, додати основну інформацію про магазин та встановити та вибрати тарифи доставки. Дивно, але найпотужнішими інструментами тут є додавання продуктів.

Ви можете перелічити фізичні товари, цифрові завантаження та послуги, вбудовані SEO для кожного продукту. Бізнес-плани містять декілька додаткових функцій для продуктів, а також автоматичне відстеження товарних запасів, ручне звільнення від сплати податків, значки з низьким розміром та відсутністю на складі та значки продажу.

Weebly справляється з дизайном дещо інакше, але він все ще працює добре. Під кришкою ви знайдете досить багато варіантів, що є цілковитим подвигом, враховуючи, наскільки чистий інтерфейс виглядає. Хоча ми хотіли б побачити більше вибору у попередньо створених темах, важко покарати Weebly занадто жорстко, враховуючи, наскільки все чудово.

Простота використання

Як згадувалося у вищенаведеному розділі, Weebly застосовує унікальний підхід до типового розробника веб-сайтів. Розрекламований інтерфейс перетягування – це справді те, що є чистим досвідом перетягування. Хоча це може зайняти трохи звикання, повністю інтерактивна система проходить довгий шлях у спрощенні складних завдань.

Для будь-яких змін ви просто знайдете потрібний значок та перетягніть його на сторінку. Weebly вказує різні області кожної сторінки в межах теми, на яку елементи можна розміщувати, і автоматично налаштовує навколишні елементи, щоб вона підходила. Це працює дуже добре, особливо з невеликим дизайнерським досвідом, тому що вам ніколи не потрібно турбуватися про ідеальне облицювання речей.

сітчасті сітки

Веб-сторінка трохи схожа на головоломку, і ви вибираєте фрагменти, які складають її. Навіть коли ми намагалися зламати сторінку, додавши тонну елементів, це було важко зробити. Редактор автоматично перемістив все найбільш логічним чином, і, хоча обстріл виглядав ще погано, будівельник Weebly зробив усе можливе.

плаксивий дизайн

Дизайн також повністю залежить від сторінки. Це трохи обмежує, звичайно, але він проходить довгий шлях у простоті використання. Ніколи не буває ситуації, коли перетягування певного елемента на сторінку порушує тему. Ваші інструменти для ведення блогів відображаються лише на вашій сторінці блогу, а інструменти заголовків – лише на домашній сторінці.

Якщо говорити про сторінки, то Weebly також дуже добре поводиться з ними. Він подібний до більшості інших веб-розробників, що дозволяє додавати нові сторінки, змінювати декілька параметрів, таких як видимість, і впорядковувати їх за ієрархією.

Встановлення нових додатків на ваш веб-сайт просте як завжди. У цій самій верхній смузі для сторінок ви знайдете магазин додатків. Все, що вам потрібно зробити, це відкрити його, знайти потрібну програму та натиснути «додати», щоб встановити її. Після цього ви можете використовувати той самий інтерфейс перетягування, щоб розмістити його на своєму сайті.

додати додаток

Підхід Weebly є дещо нетрадиційним, тобто існує крива навчання, якщо ви приїжджаєте від іншого розробника. Однак, витративши трохи часу на це, це набагато інтуїтивніше. Ви безпосередньо взаємодієте з усіма аспектами свого веб-сайту, що спрощує будь-коли спроектувати щось, що виглядає чудово.

Підтримка

Як і у багатьох інших веб-розробників, Wix займається своєю підтримкою через довідковий центр. Цей збірник статей стосується майже будь-якого питання, з яким ви зіткнетесь, і служить основою підтримки, на основі якої створена решта сервісу. Однак, на відміну від конкурентів, таких як Wix, Weebly надає вам чіткий шлях контакту для людської підтримки.

Почнемо з довідкового центру. Це чітко розроблена бібліотека тем, починаючи від запуску вашого веб-сайту і закінчуючи електронною комерцією. Ці шість тем далі розділені на підтеми, де в кожній з них ви знайдете власне м’ясо та картоплю. Ви завжди можете обійти ієрархію та просто також використовувати панель пошуку.

довідковий центр допомоги

Самі статті досить непогані. Weebly надає вам великі скріншоти майже для будь-якого навчального посібника з покроковою інструкцією та невеликим втручанням в інших областях. Однак є можливість для вдосконалення.

Хоча статті грамотно написані, їх можна трохи важко сканувати. Інструкції покрокові, але не позначені цифрами, тобто кожна дія може поєднуватися з іншою. Крім того, надання відео для більш складних тем дозволить значно збільшити зміст кожного написаного твору.

стаття підтримки, що підтримується

Поруч із довідковим центром є ще одна дорога для підтримки самостійно. Ми з вдячністю надаємо форум громади, на якому можна розміщувати питання про свій бізнес, дизайн або навіть просто надавати загальні відгуки. Під час нашого спостереження адміністратор, як правило, відповідав на будь-яку посаду протягом години.

форуми, що плачуть

Якщо жоден із цих шляхів не працює для вас, звернутися до служби підтримки лише за один клік. Прямо з довідкового центру ви можете писати електронною поштою, дзвонити або спілкуватися з представником Weebly. Як і у багатьох веб-розробників та веб-хостів, Weebly намагатиметься вказати вам статтю, перш ніж перейти на підтримку, але це лише невелике перешкода в інакше чудовій системі.

Найбільш привабливою частиною щодо підтримки тут є варіанти. Weebly дає вам кожен проспект, який ви могли б попросити, кожен із стабільно високою якістю. Він менш схожий на тунель підтримки і більше схожий на центр підтримки, з великою кількістю варіантів на вибір.

Вирок

Weebly пройшов довгий шлях від своїх коренів штату Пенн. Незважаючи на те, що ядро ​​залишається тим самим, кількість нових тем та оновлений інтерфейс користувача масово переробили платформу. Дизайнер дає вам багато сил, не надто складно, а недорога ціна означає, що ви можете мати прекрасний сайт лише за трохи монети.

Однак є й інші варіанти, тому переконайтеся, що ви перегляньте інші відгуки веб-будівельників. Ми розглядаємо особливості кожного постачальника, щоб ви знали, у що ви потрапляєте, коли ви підписуєтесь. Ми також зробили підбірку найкращих постачальників веб-хостингів, коли ваш сайт буде готовий до роботи.

Якщо ви йдете маршрутом веб-хостингу, WordPress – одна з найкращих платформ для створення вашого сайту. Не забудьте ознайомитися з трьома настановами щодо його використання. 

  • Посібник для початківців щодо використання WordPress
  • Проміжний посібник із використання WordPress
  • Розширений посібник із використання WordPress

Що ви думаєте про Weebly? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me