Огляд веб-вузла – оновлено 2020 рік

Огляд веб-вузла

Webnode існує навколо блоку, і це показує: послуга проста у використанні та пропонує широкий спектр планів ціноутворення. Люди, які хочуть створити сайт електронної комерції, можливо, хочуть шукати деінде, як і люди, які віддають перевагу естетично приємному інтерфейсу. Прочитайте наш повний огляд Webnode для детальної інформації.


Webnode – один з оригінальних розробників веб-сайтів, який вибухнув на ринок разом із бумом Web 2.0, заснованим як у Швейцарії ще у 2008 році. Він суттєво виріс з того часу, нещодавно випустив нового конструктора веб-сайтів та набір тем для своєї бази користувачів 30 мільйон.

Ми випробували Webnode і порівняли її з кращими розробниками веб-сайтів. Хоча конверсія до останнього розробника та набір тем не завершена для кожної області сайту, Webnode створює світле майбутнє з інтуїтивним редактором та низькими цінами, щоб завантажуватись..

Протягом цього огляду ми будемо вражати максимуми та мінімуми на цьому веб-розробнику веб-сайтів, і хто це найкраще підходить. Для практичного підходу ви можете зареєструватися у безкоштовному обліковому записі та спробувати самостійно будівельника, але переконайтесь, що прочитайте його до кінця перед оновленням.

інтерфейс веб-вузла

Налаштування контактів веб-вузла

налаштування веб-сайту

налаштування блогу веб-вузла

шаблони сторінок веб-вузла

Попередній

Далі

Альтернативи для Webnode

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Плани на Webnode набиті повнофункціональними можливостями навіть на вільному рівні. Усі користувачі мають доступ до форм, блогів, електронної комерції, редактора HTML та ін., Не гортаючи жодного рахунку. Також сайти підтримують необмежену кількість сторінок – те, що HostGator (читайте наш огляд HostGator) додатково стягує.

Усі плани виходять безкоштовно з блогу, можливо, найосновнішої особливості будь-якого розробника веб-сайтів. Це не щось особливе, обмежується однією сторінкою, повною публікацій. Ви можете створювати публікації безпосередньо в редакторі за допомогою декількох основних параметрів форматування. Однак, якщо ви інтенсивно шукаєте щоденник, вам, мабуть, найкраще працювати з WordPress (прочитайте наш найкращий веб-хостинг для WordPress, щоб отримати кілька рекомендацій).

налаштування блогу веб-вузла

Хоча більшість користувачів дотримуються кількох розділів, які надає Webnode, є редактор HTML. Це дозволяє писати код безпосередньо на вашому сайті, щоб ви могли створювати власні розділи. Це невелике включення, але таке, за що платять такі постачальники, як Strikingly (читайте наш вражаючий огляд).

Після оновлення для вашого веб-сайту є кілька різноманітних функцій. У вас є такі варіанти, як відео-фон у будь-якій області, резервне копіювання, інтеграція Google Analytics та реєстрація членства. Незважаючи на це, Webnode не вистачає в кількох областях.

Ви обмежені розділами, які надає Webnode. Немає жодного центру додатків для розширення кількості варіантів, які у деяких випадках можуть бути досить обмежуючими. Розділ HTML в цьому випадку – рятівник. Ви все ще можете вставляти віджети, відео та аудіо на свій сайт за допомогою HTML, але ті, хто не знає, як це зробити, будуть втрачені.

користувальницькі настройки веб-вузла

Крім того, звичайні плани не мають сертифікат SSL. Цей комплект захищає будь-яку особисту інформацію, яку користувач ввів би на ваш сайт. Деякі браузери навіть відображатимуть попереджувальне повідомлення, якщо ваш сайт не захищений, що стримує частину вашого трафіку. Єдиний план, який постачається разом із собою, – це найдорожчий план електронної комерції, премія в розмірі 39,95 доларів на місяць за те, що слід включити до всіх планів.

Тим не менш, сертифікат SSL не є важливим, якщо ви не плануєте збирати дані. Однак, маючи доступ до зони членства та розробника форм, має сенс мати його, навіть якщо ви не продавець електронної комерції.  

Незважаючи на кілька негативів, у Webnode є багато можливостей. Доступ до форм, блогів та сторінок у всіх планах – це мало, чим можуть похвалитися розробники веб-сайтів. Розділ HTML полегшує відсутність магазину додатків, але відсутність сертифіката SSL у платних планах все ще розчаровує..

Огляд функцій веб-вузла

Логотип веб-вузлаus.webnode.com

Починає від 395 доларів за місяцьВсі плани

Дизайн

Попередньо виготовлені теми

Форма Builder

HTML-редактор

Підтримка форуму

Векторна художня галерея

Аудіо

HD відео

Корисність

Інтерфейс перетягування

SEO-редактор

Мобільна підтримка

App Center

Підтримка блогу

Підтримка електронної комерції

Редактор сторінки

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Екстри

SSL сертифікат

Доменне ім’я

Кредити на рекламу

Огляд сайту

Підтримка

Центр допомоги

Форум

Чат в прямому ефірі

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка

Відеоуроки

Підручники з тексту

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Webnode має одні з найкращих цін від будь-якого створеного нами веб-сайту. Це не тільки недорого, але створено таким чином, щоб усі плани надавали значну цінність. Webnode не скупиться там, де він рахується, і лише стягує кошти за функції, які варті додаткових витрат.

Вільний план вітрин, який ідеально. Цей напрочуд необмежений план надає вам повний доступ до будівельника, підходить необмежену кількість сторінок та підтримку блогу. На вашому веб-сайті може бути що завгодно – від особистого портфоліо до електронної комерційної мережі на безкоштовному плані – те, з чим більшість розробників веб-сайтів не можуть протистояти.

Як і всі інші розробники веб-сайтів, однак, вільний план постачається з обмеженням використання піддомену Webnode. Щоб підключити власний домен, вам доведеться перейти до обмеженого плану. Це недорого, але насправді не забезпечує багато можливостей для підключення домену. На пару доларів більше, є сенс перейти на план Mini.

Тут починається справжнє ціноутворення, яке забезпечує безкоштовний домен, розробник форм, обліковий запис електронної пошти та підтримку преміум-класу. Ви також можете додати відео як фон свого веб-сайту та переглянути всю статистику свого веб-сайту. План все ще відображає невелику рекламу Webnode у нижньому колонтитулі, але це половина вартості аналогічного плану в Wix (читайте наш огляд Wix), з яким важко сперечатися.

Для повного користування веб-вузлом найкраще оновити до стандартного плану. Це план середнього рівня, де більшість користувачів опиняться в кінцевому підсумку. Він скорочує всі брендинги Webnode та додає реєстрацію до 100 членів та 20 облікових записів електронної пошти у вашому домені. Це та сама ціна, що і аналогічний план у Weebly (читайте наш огляд Weebly), але забезпечує до п’яти резервних копій з повним відновленням, що Weebly не робить.

У верхньому кінці – плани Profi. В основному це стандартний стандартний план, який підтримує до 100 адрес електронної пошти, необмежену кількість резервних копій, необмежену реєстрацію членства та переклад вашого сайту на будь-яку мову. Удвічі більше, ніж ціна, вона стосується не всіх користувачів. Однак якщо вам потрібна велика кількість членів та адреси електронної пошти, то додаткова вартість, безумовно, того варта.

Плани електронної комерції Webnode

Існує також ряд планів електронної комерції. Вони починаються від $ 7,95 на місяць із підтримкою до 100 продуктів. Крім цього, різницю в ціні компенсують сертифікат SSL, імпорт та експорт XML, а також платежі кредитною карткою. Як і у звичайного розробника веб-сайтів, ви можете запустити Інтернет-магазин безкоштовно з піддоменом, але обмежений лише 10 МБ місця для зберігання.

Webnode узгоджується з типовою моделлю ціноутворення для веб-сайтів. Ви можете знайти плани з кожним збільшенням по 5 доларів, як і деінде. Однак вартість входу для таких функцій, як відео-фони та реєстрація членства, значно нижча. Ми пропонуємо пропустити обмежений план, оскільки на практиці це не має великого сенсу. Для будь-якого іншого, безумовно, варто оновити.

Дизайн & Інструменти

Webnode має досить простий редактор, але все-таки дуже потужний. Ви починаєте з повністю функціонального шаблону і налаштовуєте свій сайт звідти, використовуючи різні фрагменти вмісту. Просто наведіть курсор миші на область, яку ви хочете відредагувати, щоб додати, видалити або переставити розділи, щоб сформувати ваш сайт так, як вам потрібно.

Ти не повинен робити багато. Шаблони веб-вузла досить хороші, забезпечуючи базовий вигляд вашого сайту поза воротами. Немає великого вибору, але обмежена пропозиція виглядає чудово, надаючи вам кілька сторінок і фіктивного вмісту як дорожню карту.

Слід зазначити, що обираючи тему, ви не можете її змінити. Усі теми мають абсолютно однакові функції, тому це не надто багато проблем, а щось, про що слід пам’ятати.

шаблони веб-вузлів

Сам редактор досить простий. Це трохи схоже на PowerPoint на веб-сторінці, показуючи вам весь різний вміст, який ви можете оснастити. Прилеглі райони автоматично підлаштовуються під нову область, і ви навіть можете використовувати стандартні макроси, такі як CTRL + Z, щоб прискорити робочий процес.

По краях кожного фрагмента вмісту ви побачите значок плюс. Натиснувши тут, з’явиться вікно “додати вміст” – основний інструмент, який ви використовуєте для створення сайту. Є лише дванадцять варіантів, набагато менша кількість, ніж більшість інших розробників веб-сайтів. Тим не менш, обмежений вибір створює багато можливостей. Ви можете додавати кнопки, створювати контактні форми, вставляти HTML або комбінувати будь-який із існуючих варіантів, щоб створити абсолютно нову область вашого сайту.

webnode додати вміст

Якщо ви хочете додати цілий інший розділ, ви також можете це зробити. Між розділами, які ви можете відкрити для розширення сторінки, з’явиться чорний знак плюс. Тут набагато більше варіантів, включаючи основні інструменти, такі як стовпці та заголовки. Однак є ще кілька унікальних розділів, такі як відгуки та застереження.

webnode додати розділ

Це все, що пропонує розробник, що насправді є свідченням того, наскільки ефективний дизайн. Ви можете редагувати ієрархію сторінок на вкладці “Сторінки” у верхньому меню та налаштувати такі параметри, як SEO на вкладці “Налаштування”, але сам розробник обмежений цими обмеженими, але потужними параметрами.

Однак це не єдиний розробник, який пропонує Webnode. Будь-який звичайний веб-сайт використовуватиме цей, але для застарілих веб-сайтів використовується застарілий розробник. Це старий конструктор Webnode, який більше схожий на Microsoft Word, ніж на інструмент дизайну. Ми звернулися до Webnode, щоб перевірити, чи перебуває розробник у процесі перетворення, що вони підтвердили. Наразі, це датова конструкція, яка просто не може протистояти іншим розробникам веб-сайтів.

веб-вузол електронної комерції

Звичайні сайти оцінять простоту та потужність розробника Webnode. Немає панелі інструментів, що сповнена різних варіантів, кредитуючи чистий дизайнерський інтерфейс, не втрачаючи при цьому ніякої сили. З іншого боку, точки електронної комерції в даний час застрягли в минулому будівельника, який все ще має велику потужність, але незграбний, щоб пройти.

Простота використання

Будівельник, на який ви, ймовірно, приземлитеся, надзвичайно простий у використанні. Як згадувалося вище, у Webnode дуже мало дурниць всередині редактора, що сприяє безпроблемному дизайну. Однак якщо ви хочете створити веб-сайт електронної комерції, архаїчний вигляд другого будівельника змусить вас чіплятися до завершення..

Звичайний будівельник, однак, є досить типовим інтерфейсом перетягування. Ви можете взаємодіяти із вмістом безпосередньо на екрані, переміщуючи та змінюючи розмір, поки все не підійде як головоломка. Вміст може бути будь-яким – від зображення та тексту до користувальницького HTML-коду, все з параметрами посилання та розміру.

конструктор перетягування веб-вузлів

У більш широкому масштабі розділи використовуються для вмісту всього цього вмісту. Ви знаходите це таким же чином, перебираючи, поки не побачите знак плюс. Однак ці перерви трохи складно знайти, часто їздять на тонкому полі між секціями. Це не головна проблема, а невелика деталь, яку ми помітили під час тестування.

Однак простота використання справді просвічує конструктор форм. Ви можете вставити форму як вміст, так і як цілий розділ, залежно від того, скільки місця ви хочете зайняти. Як і редагування вмісту, ви можете возитися із записами на формі, перетягуючи та відпускаючи. Це далеко не будь-який конструктор форм у WordPress, натомість дозволяє легко створювати записи безпосередньо на веб-сторінці.

налаштування форми веб-вузла

Сторінки такі ж прості, як і решта сервісу. Вкладка у верхньому меню відображає вашу ієрархію, до якої ви можете додавати, видаляти або переставляти сторінки. Існує досить багато різних варіантів, включаючи блог, область членства та галерею фотографій. Ви можете вибрати, чи відображається сторінка в навігації чи обмежує доступ до членів, а також керувати SEO.

налаштування веб-вузла seo

Усі інші аспекти вашого веб-сайту доглядаються в меню налаштувань. Ви можете обробляти такі речі, як адреси електронної пошти, інтеграція Google Analytics та співпрацівники за кілька кліків. Більшість варіантів просто вимагають увімкнути їх, дозволяючи навіть самим технологічним дефіцитом створити веб-сайт.

огляд облікового запису веб-вузла

Врешті-решт Webnode оновить розробника електронної комерції, полегшивши використання слэм-данку. Редактор повністю інтуїтивно зрозумілий, що дозволяє безпосередньо взаємодіяти з веб-сторінкою та не мати сторонніх можливостей. Навіть складні варіанти, такі як реєстрація членства та індексація пошукових систем, обробляються галочкою перемикача, тобто ваш веб-сайт може бути запущений і працює за дуже мало часу.

Підтримка

Підтримка є одним із слабких моментів Webnode. Хоча якість підтримки досить висока, кількість варіантів не є. Як і у багатьох розробників веб-сайтів, ви маєте обмеження в базі знань з будь-якого питання, і, на жаль, веб-вузол трохи застарів..

Як і в деяких інших областях сайту Webnode, база знань має архаїчний дизайн. Це не образливо або важко у використанні, але це, безумовно, не відповідає решті послуг. Webnode поділяє статті на 12 різних категорій з діапазоном від двох до 20 статей для будь-якої теми.

база даних знань веб-вузла

Хоча сама база знань застаріла, статті містять актуальну інформацію. Webnode дає покрокову інструкцію до кожної теми, підходить до знімків екрана. Немає справжнього письма, що є величезним плюсом у даному випадку. Ви просто отримуєте перелік інструкцій, щоб зробити швидкий процес підтримки.

посібник із веб-вузла

Якщо інструкції виявилися непростими, Webnode також містить список 11 відеоуроків. Вони охоплюють лише основи сервісу, такі як запрошення інших працювати на ваш сайт та додавати пошукову консоль Google. Відео доволі недавні і також є менше 10 хвилин.

Однак, все в базі знань – просто підручник. Немає посібників щодо усунення несправностей на своєму сайті – тенденція, якої слідкує більшість розробників веб-сайтів. Насправді, один з єдиних у нас розробників веб-сайтів, у якого насправді є розділ щодо усунення несправностей, – це вражаюче. Якщо у вас є проблеми, вам потрібно буде зв’язатися з веб-вузлом.

Єдиний спосіб отримати доступ до Webnode – це електронною поштою. Підтримка доступна п’ять днів на тиждень, але встановлених годин роботи немає. Webnode намагається відповісти на запити протягом 24 годин, і коли ми звернулися, ми отримали відповідь трохи більше 12.

форма підтримки веб-вузла

Однак це було з вільним планом. Міні-плани і вище отримують преміальну підтримку. Ви все ще обмежені електронною поштою у будні дні, але вашому повідомленню надається пріоритет порівняно з іншими запитами. Це не велика справа чи інше, але ви теж не платите за це.

Вирок

Webnode – це один з найкращих варіантів для побудови веб-сайту сьогодні. Є безліч функцій, що стискаються в інтерфейсі для палетування, що сприяє запуску рідини та проектуванню. Додайте до цього цілий ряд планів, які походять з розумною ціною, а Webnode – це розробник веб-сайтів, з яким більшість може ужитися.

Однак не всі можуть. Якщо ви плануєте запускати будь-яку розетку електронної комерції, то найкраще шукати в іншому місці. Відсутність сертифіката SSL та загального некрасивого інтерфейсу дизайну є поганим представленням цієї послуги, і її слід уникати в її нинішньому стані.

Якщо ви хочете скористатися такою CMS, як WordPress, переконайтеся, що ви перегляньте наш список найкращих веб-хостингових постачальників. Потрібно трохи більше роботи з ногами, щоб ваш сайт запрацював і працював, але це забезпечує гнучкість створення саме того, що ви хочете.

Що ви думаєте про Webnode? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me