Огляд веб-сайтів – оновлений 2020 рік

Огляд сайту

Про Sitebuilder є що подобатися, але в ньому є занадто багато негативів, щоб заслужити рекомендацію. Хоча інтерфейс та редактор чудові та прості у використанні, дизайн та шаблони дуже погано застаріли. Прочитайте наш повний огляд Sitebuilder для детальної інформації.


SiteBuilder – це потужний інструмент, який існує вже деякий час. Його редактор перетягування простий у використанні і дозволяє опублікувати основний веб-сайт за короткий час. Додайте функції, необхідні для початку роботи в суміші, і ви отримаєте гідного розробника.

На жаль, SiteBuilder не там з нашими кращими розробниками веб-сайтів. Оскільки сервіс рідко отримує оновлення, шаблони застаріли, а продуктивність не вистачає порівняно з Wix або Weebly, відчувається, що хтось покинув платформу у 2016 році і нехай вона прокручується.

Ви можете створити пристойний веб-сайт і запустити його, але складно зробити тонкі ретуші згодом. Навіть якщо сервіс підійде для певної аудиторії, наприклад, невеликі офлайн-компанії, які хочуть мати платформу в Інтернеті, ви можете отримати те ж саме у інших, кращих будівельників.

Альтернативи для Sitebuilder

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

SiteBuilder може похвалитися всіма потрібними функціями. У ньому є все необхідне, включаючи блоги, електронну комерцію, форми та ринок додатків.

Так виглядає, все одно. Проблема полягає в тому, що функції не розроблені. Усі вони мають обмеження, тож поговоримо про найважливіші.

Веб-сайт BlogBilder

Щоб додати блог на свій веб-сайт, спочатку потрібно вибрати шаблон. Їх досить багато, і вони красиво оформлені.

sitebuilder-шаблон

Додавання та управління публікаціями з меню блогу в редакторі дуже просто. Це простий процес, який дозволяє змінювати шрифти, розміри, заголовки та навіть теги для кращої оптимізації пошукових систем. Однак це може бути покращено для початківців.

sitebuilder-блог-пост

Наприклад, Voog дозволяє редагувати сторінку публікації блогу, як і звичайну сторінку, що неможливо в SiteBuilder. Якщо ви хочете зручніший підхід до ведення блогів, перегляньте наш огляд Voog.

З іншого боку, якщо ведення блогів є основним для вашої присутності в Інтернеті, ви можете спробувати WordPress. Це сучасна система управління вмістом, створена для ведення блогів. Однак це складно, тому переконайтеся, що спочатку прочитайте посібник для початківців WordPress.

Електронна комерція SiteBuilder

Для доступу до функцій електронної комерції необхідно перейти на платний план. Після цього легко налаштувати сторінку магазину, додати продукти та інтегрувати PayPal із усім (кошиком, кнопками придбання тощо).

sitebuilder-paypal

Система жорстка, тому що вам потрібно редагувати меню магазину та елементів під час редагування, але ви отримаєте суть її після додавання одного або двох продуктів.

Однак, процес недостатньо всебічний. Ви не можете налаштувати сторінку продукту, оскільки ви дотримуєтесь типового шаблону. Інші обмеження включають веб-сайт, який не зберігає залишені товари у візках клієнтів, і відсутність пакетної обробки.

Крім того, ви можете приймати платежі лише через PayPal та прямий переказ. Це може бути достатньо, але деякі люди віддають перевагу іншим методам, таким як MakeCommerce або Stripe.

Wix набагато краще підходить для підтримки веб-сайту електронної комерції. Його аналітика, налаштування та підтримка перевершують аналітику SiteBuilder, тому прочитайте наш огляд Wix перед тим, як вирішити.

SiteBuilder все ще може працювати, якщо електронна комерція є вторинною для вас, але якщо продаж в Інтернеті є вашим першочерговим завданням, ви також повинні врахувати Shopify. Це розробник для електронної комерції, але він складний, тому перегляньте наш посібник для початківців Shopify перед тим, як зайти в.

Ринок додатків SiteBuilder

Ви можете отримати доступ до ринку додатків SiteBuilder на інформаційній панелі свого облікового запису.

sitebuilder-app-market

Це виглядає перспективно, коли ви відкриєте інструмент. Є рядок пошуку та вкладка категорій, але вам не потрібно буде їх використовувати. У програмі Pro ви можете вибрати лише сім додатків. Це десятки занадто мало.

Оскільки ринок не відкритий для третіх сторін, ви обмежуєтесь оновленням набору інструментів. Наприклад, він просто не порівнюється з ринком додатків Weebly, що є однією з причин того, що легко створити веб-сайт із SiteBuilder, але неможливо зробити його ідеальним.

Якщо ви хочете ретушувати свій веб-сайт за допомогою останніх оновлень, ознайомтеся з нашим оглядом Weebly. Цей будівельник набагато краще підходить для розміщення перфекціоніста.

Огляд функцій

Логотип сайтуwww.sitebuilder.com

Починається від $ 323персячний місяцьВсі плани

Дизайн

Попередньо виготовлені теми

Форма Builder

HTML-редактор

Підтримка форуму

Векторна художня галерея

Аудіо

HD відео

Корисність

Інтерфейс перетягування

SEO-редактор

Мобільна підтримка

App Center

Підтримка блогу

Підтримка електронної комерції

Редактор сторінки

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Екстри

SSL сертифікат

Доменне ім’я

Кредити на рекламу

Огляд сайту

Підтримка

Центр допомоги

Форум

Чат в прямому ефірі
24/7

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка

Відеоуроки

Підручники з тексту

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Плани SiteBuilder не найкращі. Ви не отримаєте електронну комерцію, якщо не придбаєте найдорожчий план і отримаєте лише 5 Гб пам’яті на найнижчому рівні.

У плані Pro ви отримуєте більшість функцій SiteBuilder. Ви можете налаштувати шаблони і позбутися плаваючих оголошень. Крім того, ви можете отримати доступ до веб-статистики та отримати домен безкоштовно. Це пристойний план, поки ви не потрапите в азотну крупу.

5 Гб пам’яті – це все, що ви отримуєте з ним, а це мало. Більшість розробників веб-сайтів пропонують більше за найнижчою ціною, тому зберігання SiteBuilder – це проблема.

План Premium має ще більше проблем. За майже вдвічі більшу ціну, єдине оновлення, яке ви отримуєте, – це пріоритетна підтримка, чого не варто. Ви отримуєте ще 5 Гб пам’яті, тому це вже не проблема.

Єдина причина для оновлення до свого плану електронної комерції – це якщо ви почали з SiteBuilder і хочете додати магазин на свій веб-сайт. електронна комерція – єдиний плюс цього плану, і, як ми вже говорили, функція електронної комерції послуги не розроблена..

Ви можете спробувати SiteBuilder безкоштовно, але ви отримаєте лише піддомен, і ви застрягли в рекламі розробників. Ми рекомендуємо цю опцію для тестування послуги, але не для того, щоб робити щось інше.

Дизайн & Інструменти

Редактор SiteBuilder є складним. Є багато елементів, які можна перетягнути на свою сторінку та багато варіантів, що стосується форматування, стилю та коду.

Проблема в тому, що система недостатньо глибока. Так, це складно, але немає сенсу мати багато варіантів, якщо жоден з них не настроюється достатньо, щоб досягти бажаного результату. Уявіть собі Атлантичний океан, якби він був однією ногою в глибину. Це виглядатиме красиво з поверхні, але ви не змогли б кудись плисти. Це редактор SiteBuilder.

Крім загальних обмежень, ви не можете змінити шаблон після його опублікування. Це означає, що ви повинні бути обережними, обираючи її, тому що ви будете дотримуватися цього. Якщо ви хочете використовувати SiteBuilder, радимо спробувати кілька шаблонів, перш ніж натиснути публікацію.

Хоча все це правда, в цьому інструменті є заслуга. Створити простий веб-сайт легко, і ви можете швидко орієнтуватися на його параметрах. Хоча це добре звучить, але цього недостатньо. Більша частина конкуренції також має таку перевагу.

sitebuilder-редактор

Вкладка елементів є складною. Наприклад, ви можете додати фігури, які можна змінити розміром і кольором будь-яким способом. Це забезпечує велику гнучкість, але це не закінчується. Все простіше налаштувати з такими речами, як внутрішні якорі, які безпосередньо вставляються як кнопки «прокручування вниз» або «прокручування вгору»..

sitebuilder-elements-tab

Загалом система налаштована так, що ви можете швидко і швидко запустити щось просте.

Меню “сторінки” дозволяє керувати сторінками вашого веб-сайту. Додавання та видалення сторінок змінить меню заголовка, тож ви ще раз побачите прихильність SiteBuilder зробити все просто.

sitebuilder-pages-tab

За допомогою кнопки “розділ” ви можете змінити структуру сторінки, яку ви редагуєте. Хоча варіантів не так багато, це впорядкує все простіше, тож це ще один плюс для початківців.

Що чудово – ви можете приховати секції для різних платформ. Якщо щось не добре виглядає на мобільних пристроях, але чудово працює для відвідувачів настільних ПК, ви можете приховати це на мобільній версії свого веб-сайту.

Розділ «дизайн» дозволяє змінювати стиль та шрифти. Все просто, але це меню є великим плюсом для людей, які хочуть мистецького веб-сайту. Ви можете вибрати безліч фактур, які виступають як фон вашого веб-сайту.

sitebuilder-текстури

На жаль, ви не можете завантажити власні текстури, але ви можете редагувати наявні, змінюючи форми та кольори.

Розділи “блог” та “магазин” стосуються відповідних особливостей: ведення блогів та електронної комерції. В обох випадках вам доведеться відповісти на кілька запитань, щоб налаштувати функцію та отримати доступ до глобальних змін на вкладках.

sitebuilder-блог-вкладка

Ці меню добре організовані та спрощують керування блогом чи магазином, але вони не пропонують багато варіантів налаштування. Наприклад, ви не можете категоризувати публікації чи замовлення пакетної обробки.

Вкладка “статистика” дозволяє переглядати внутрішню статистику. Це зменшується порівняно з тим, що ви можете аналізувати за допомогою Google Analytics, але це має працювати краще, якщо ви не працюєте в Інтернеті.

Люди, яким просто потрібно просувати свій офлайн-бізнес, знайдуть вкладку «Статистика» SiteBuilder набагато простіше для навігації та інтерпретації, тому, знову ж таки, ви можете побачити програмне забезпечення, яке краще підходить для людей, які починають працювати..

Кнопка “керувати” розкриває можливості налаштування заднього кінця. Ви можете отримати доступ до опцій, що стосуються подання форми, інтегрувати Google Analytics тощо.

sitebuilder-management-tab

Класна річ у меню – це історія редагування. Ви можете зберегти веб-сайт у будь-який момент і повернутися до старішої версії, якщо нова функція не відповідає вашій аудиторії. Зрозуміло, вам доведеться перейти на платний план, щоб це зробити, але це все ще корисна функція.

sitebuilder-перегляд-історія

Ви також можете змінювати елементи на сторінці за допомогою декількох спливаючих опцій, коли вибираєте що-небудь зі своєї сторінки.

sitebuilder-on-page-edit

Це, як правило, стосується стилю, але його параметри допомагають впорядкувати процес публікації вашого веб-сайту.

Нарешті, деякі параметри доступні на панелі приладів.

sitebuilder-приладова панель

Тут ви можете отримати доступ до ринку додатків, отримати короткий огляд подання форми та оновити план цін.

Як бачите, тут є важливі варіанти, але це не обов’язково добре. Наприклад, це допоможе, якби ринок додатків був доступний у редакторі, оскільки вам було б легше інтегрувати плагіни та швидше робити свою роботу..

Простота використання

Редактор SiteBuilder простий у використанні. Існує декілька сучасних питань, таких як шарування кольорів фону або ефектів, які виявити важко вирішити, не звертаючись до представника. Крім того, деякі процеси, такі як налаштування магазину, є протиінтуїтивними. З цього приводу вам не складе труднощів під час роботи вашого веб-сайту.

sitebuilder-редактор

Шаблони платформи також полегшують ваше життя, оскільки вони потребують невеликих налаштувань, щоб виглядати красиво.

На жаль, ви не можете змінити шаблон свого веб-сайту, опублікувавши його. Це об’єм, тому що це робить ребрендинг у майбутньому важким. Це проблема, оскільки, хоча легко змінити вигляд шаблону, шаблони мають обмеження в структурі..

Якщо у вас є автономний бізнес і хочете швидкий веб-сайт розширити свою клієнтську базу, SiteBuilder буде добре працювати, але вам слід спробувати щось інше, якщо ваш бізнес вперше в мережі..

Підтримка

База знань SiteBuilder недостатньо організована. Він містить лише 10 категорій відповідей на запитання, але пошукова система працює чудово.

база знань веб-сайтів

Відповіді на запитання – хіт і промах. Деякі ретельно, але інші не пропонують великої допомоги. Однак, найважливіші теми висвітлюються, тому вам не доведеться важко знаходити те, що вам потрібно.

Підтримка сайту-питання

Якщо у вас виникли проблеми і вам доведеться звернутися до компанії, ситуація краща. Якщо ви перебуваєте в США, ви можете зателефонувати в будь-який час. Користувачі з інших місць можуть також зв’язатися електронною поштою чи в чаті.

Час відповіді для обох – до 48 годин, щоб людина переглядала ваш запит – пристойна. Хоча корисна відповідь, яку ми отримали на один з наших квитків, не була професійною.

Загалом, підтримка SiteBuilder не є зоряною, але це зробить роботу.

Вирок

Якщо ви маєте чітке уявлення про те, як буде виглядати ваш ідеальний веб-сайт, або ви перфекціоніст, вам може бути краще з іншим конструктором.

Це означає, що якщо ви хочете отримати приголомшливі результати в найкоротші терміни, дайте SiteBuilder знімати, доки вам не сподобаються Squarespace або Weebly, які пропонують те саме і дозволяють робити ретуші згодом.

Якщо ви хочете чогось іншого, прочитайте нашу кращу статтю провайдерів веб-хостингу. Ми рекомендуємо WordPress, але огляньтесь і подивіться, чи ще щось викликає ваш інтерес.

Що ви думаєте про SiteBuilder? Чи було наше прийняття на це справедливим? Якщо ви не погоджуєтеся з нами або якщо ви хочете щось додати, дайте нам взяти участь у коментарі нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me