Огляд веб-будівельників 1 і 1 – оновлено 2020 рік

1&1 Огляд веб-будівельника

Дуже важкий у використанні, 1&1 розробник веб-сайтів намагається зробити все надто. Однак, це хороший інструмент, якщо ви можете поправити досвід користувачів та запропонувати гідну ціну. Перегляньте наш повний огляд цієї цікавої послуги.


1&1 – провайдер веб-хостингу, що базується в місті Монтабаур, Німеччина. Незважаючи на те, що в нашому найкращому посібнику з веб-хостингу це не вдалося досягти, компанія все ще працює досить довго, заснована ще в 1988 році.

Нещодавно оновлено список послуг, щоб включити розробник веб-сайтів. Хоча сильно не вистачає простоти у використанні, будівельник поєднує одних з кращих будівельників веб-сайтів під одним дахом. У ньому також є безліч варіантів та функцій.

Протягом цього 1&1 огляд розробника веб-сайтів, ми поговоримо про те, що цей конструктор виходить правильним і де він бореться. Загалом, це напрочуд щільний сервіс, який намагається не відставати, через надмірний інтерфейс.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для 1&1 Web Builder

Особливості

Незважаючи на скромний вигляд і ціну 1&1 – це конструктор веб-сайтів, є дивовижна кількість функцій. 1&1 включає в себе багато зайвих смаколиків з кожним планом, і хоча ви не скористаєтесь більшою частиною, зусилля, безумовно, є. Кілька практичних функцій набір 1&1, але якщо ви знаходитесь в таборі, якому потрібні кілька програм для ніш, ви їх обов’язково знайдете тут.

Практичні функції починаються з чуйних тем. Хоча сам вибір теми не великий, усі теми підходять для автоматичного налаштування на мобільних пристроях. Просуваючись вперед, це дуже корисно для SEO веб-сайту, оскільки пошукові системи тепер розбивають сайти, що реагують на рейтинг пошуку..

Крім цього, 1&1 включає повне резервне копіювання та відновлення для вашого сайту. Інструмент працює автоматично у фоновому режимі, створюючи резервну копію вашого сайту щоразу, коли ви публікуєте зміни. Ви можете відновити всі резервні копії в меню налаштувань без перезаписів публікацій блогу чи налаштувань електронної комерції. Блоги мають свою окрему зону резервного копіювання.

1&1 рекламує веб-програми для розробника, і, хоча це правда, немає жодного центру додатків. Натомість, деякі з віджетів інтегрують сторонні сервіси із забудовником. Наприклад, ви можете додати кнопку пожертви PayPal або розділ перегляду Yelp там, де підтримується віджет. Він складає багато землі, втраченої центром додатків.

1_1-веб-сайт-конструктор-1

Для тих, хто платить премію за план Plus, є кілька додаткових функцій. Найбільш примітними є спливаючі вікна, що настроюються посадкові вікна для вашого сайту. Ви можете створити свої власні правила, такі як відвідувач, що повертається, або хтось, хто збирається вийти зі сторінки, і відобразити будь-яке вікно, наприклад, реєстрація на розсилку або купон.

Крім цього, 1&1 включає захист SSL та захист від грубої сили для DDoS-атак. Цей розробник веб-сайтів веде боротьбу у багатьох областях, але це не одна з них. У вас є безліч функцій, з кількома додатковими інструментами, якщо ви хочете оновити до преміального плану. Відсутність центру додатків розчаровує, але нечисленні включені сторонні інструменти легко компенсують дельту.

Ціноутворення

1&1 має досить хороші ціни при купівлі, витрати на оновлення вищі, ніж у більшості розробників веб-сайтів. Як традиційно здається, що для веб-розробників, створених веб-хостингом, ціна хороша, але решта сервісу – це не так. Можна придбати дешево за 1&1 з грамотним будівельником, але ця територія все ще відчувається притягнутою до 1&Інші послуги.  

Особисті плани дорожчі після запуску, але дешевші при поновленні. Незважаючи на це, для більшості користувачів цей показник абсолютно не має сенсу. Ви просто маєте доступ до будівельника і нічого іншого, навіть теми. Вам також доведеться придбати власний домен, тому ми рекомендуємо взагалі уникати цього плану.

Базовий має набагато більше сенсу. Вступна ставка дешевша, ніж майже будь-який розробник веб-сайтів там, але витрати на оновлення означають, що ви заплатите більше за лінію. Аналогічний план у Webnode (читайте наш огляд Webnode) починається з 5,95 дол. США, але залишається таким, роблячи 1&Показник оновлення $ 9,99 здається трохи високим.

Як і у багатьох розробників веб-сайтів, однак, більшість користувачів не прийдуть на жоден із цих планів. Натомість план Plus має найбільш сенс. Єдина відмінність тут – додавання інформаційних бюлетенів та варіантів SEO, але вони отримують значну премію. Хоча базовий тариф дешевший, ніж Безлімітний план Wix (читайте наш огляд Wix), коефіцієнт поновлення майже вдвічі перевищує вартість.

Остаточний рівень додає Hamilton до вартості запуску та оновлення та додає RankingCoach Pro. Цей інструмент – це все-в-одному фронт SEO для моніторингу конкурентів, ключових слів та іншого для вашого веб-сайту. Це приємне доповнення, але нічого, що маленька робота з ніжками і Mozy не можуть заощадити гроші.

1_1-web-builder-2

Справжній недолік 1&1, як для розробника веб-сайтів – відсутність будь-якого безкоштовного плану. Багато господарів веб-сайтів кинули на його послуги розробника веб-сайтів, і 1&1 вписується в цю стрічку з лише платними планами. Майже всі спеціалізовані розробники веб-сайтів пропонують якусь безкоштовну опцію, а відсутність тут робить послугу набагато менш привабливою.

Якщо 1&1 – це вже ваш вибір веб-хостингу, то, можливо, ціна має сенс. Ви отримуєте кілька функцій, таких як SEO та RankingCoach, якщо ви готові перевернути рахунок, але поза межами цього. Натомість більшість відчуватиме недостатньо ефективний план, який все ще є компетентним, але надто дорогим для ринку розробників веб-сайтів.

1&План електронної комерції

Якщо ви зосереджені на продажі, 1&1 також має спеціального розробника електронної комерції. Загальний вигляд однаковий, але додаткові функції дійсно виправдовують ціну 9,99 долара. Ви маєте повну інтеграцію з eBay, Amazon та Google Shopping, синхронізуючи всі платформи. Крім того, у вас є такі програми, як SendCloud для управління вашими відправленнями.

Вибір тем планів електронної комерції посередній, тому не варто сподіватися на гарний вигляд. Незважаючи на це, важко мати стільки функцій під такою низькою ціною. Якщо ви хочете продавати в Інтернеті, не витрачаючи занадто багато коштів, ми напевно рекомендуємо ці плани.

Дизайн & Інструменти

Редактор на 1&1 – одна з найгустіших, яку ми розглянули. Він поєднує в собі елементи Webnode, SquareSpace та Weebly (обов’язково ознайомтеся з нашим оглядом SquareSpace та Weebly) під одним дахом, представляючи навантаження на човні. Ми поговоримо докладніше про те, як це впливає на корисність в наступному розділі, але поки що вам потрібно знати, що будівельник досить потужний.

Вибір теми, однак, немає. 1&1 керує широким вибором, але всі погляди виглядають трохи відключеними. Фондові шрифти виглядають сирно, а прості, двома-трьома кольоровими конструкціями не відчувають, що вони повністю використовують переваги будівельника. Теми не є ідеальними вихідними точками для вашого загального вигляду, але повинні забезпечити вам достатню основу для створення вашого сайту.

1_1-web-builder-3

На щастя, у вас є сила повністю демонтувати теми. 1&1 розбиває редактор на розділи та зміст. Розділи обробляють збірку із загальної сторінки. Ви укладаєте різні секції один на одного, щоб рухатися вниз, як користувач прокручує.

1_1-web-builder-4

Вміст, або в цьому випадку віджети, – це те, що складається з цих розділів. Це може бути що завгодно – від простого текстового поля чи зображення до відгуків та інтеграції TripAdvisor. На вашій сторінці є багато варіантів віджетів, які обслуговують більшість підприємств, які хочуть створити сайт.

Крім цього, ви в основному матимете справу з сторінками та областями налаштувань. Сторінки мають нормальну ієрархію сторінок з різними шаблонами, такими як цільова сторінка або меню ресторану. Преміум-плани також можна побачити тут у розділі спливаючих вікон. Ці спеціальні екрани відображають навколишні пропозиції, такі як купон. Ви можете створити такі правила, як перший відвідувач для спливаючих вікон на вкладці персоналізації.

1_1-веб-сайт-розробник-5

На вкладці налаштувань є дивовижна кількість варіантів. Ви будете мати стандартний тариф, такий як зображення вашого фавікону та домашнього екрана, але також матимете більш досконалі варіанти. У цій області ви можете налаштувати та налаштувати резервні копії, редагувати HTML заголовка, встановити переадресації URL-адрес, керувати SEO та навіть налаштувати сторінку 404.

1_1-web-builder-6

Мало хто з інших розробників веб-сайтів має такий широкий діапазон, із спеціальними CSS та HTML для майже будь-якого аспекту вашого веб-сайту та інструментами для інтервалу та анімації майже для будь-якого елемента. Однак є деякі проблеми з компонуванням будівельника.

Ми торкнемося головним чином тих, що в наступному розділі. Однак ми хотіли зараз вказати на одне про будівельника. Спосіб додавання та управління блогом не має великого сенсу. Замість того, щоб додавати нову сторінку, у вас є спеціальна вкладка для ведення блогів, одна підходить для варіантів керування вашими публікаціями, редагування вигляду блогу та додавання нових публікацій.

Хоча ми, звичайно, можемо оцінити підтримку та варіанти ведення блогів, інструменти занадто розсіяні. Наприклад, ви повинні створити публікацію, опублікувати та повернутися до меню блогу, щоб відредагувати дизайн публікації. Крім того, редактор займе весь екран, змусивши вас відслідковувати свій сайт, щоб повернутися до проектування. Це не є ідеальною реалізацією, і, хоча це працює, все ще залишає безліч розчарувань під час процесу.

1&1 має повнофункціонального будівельника, який пропонує стільки варіантів без огляду на наслідки, які можуть мати. У цьому розділі це означає, що розробник надає всі інструменти, необхідні для створення вашого сайту, незважаючи на помилкове розміщення та компонування на них. Для повного контролю 1&1 – це не ваш єдиний варіант, але він, безумовно, там.

Простота використання

1&1 має досить складний редактор, який визріває з варіантами, але важко орієнтуватися. Навіть на апаратному забезпеченні високого класу інтерфейс відстає, повністю відключаючи робочий процес. Хоча ми, звичайно, можемо похвалити 1&1 для його варіантів дизайну в попередньому розділі, тут ми повинні вказати на наслідки, які випливають з нього.

Є кілька понять, які досить легко зрозуміти в редакторі. Як буде Webnode, ваш веб-сайт розділений на вміст та розділи. Розділи прості. Просто наведіть курсор миші на значок плюс між двома існуючими розділами та натисніть, щоб додати новий. З іншого боку, вміст має кілька питань.

На відміну від Webnode, 1&1 називає ці віджети. Ви можете отримати доступ до меню на лівій панелі інструментів, де представлена ​​сітка всіх доступних віджетів. Перетягніть свій віджет з меню на веб-сторінку і все готово.

Як це стоїть 1&1 здається досить прямим. Однак після трохи дизайну величезна кількість віджетів стає просто непосильною. У кожного є своє спливаюче меню з опціями для інтервалів, стилів та іншого, але немає базових функцій, таких як видалення чи дублювання. Існує настільки висока щільність варіантів, що вона може легко стати калікою, навіть для тих, хто досить добре володіє технологіями.

1_1-веб-сайт-конструктор-7

Для таких непоганих веб-сторінок конструкції настільки задіяні, і 1&1 представляє вам варіанти змінити абсолютно все. Прикрою частиною цього є параліч варіантів, що призводить до цього. Як було сказано вище, 1&1 – це як поєднання безлічі різних розробників веб-сайтів, що призводить до переповненості інтерфейсу, який не враховує тих, хто може не розуміти всіх областей веб-дизайну.

Ви, безумовно, можете отримати опори в інтерфейсі, і вам буде виплачено за це. Однак він просто не витримується в порівнянні з іншими будівельниками, які представляють той же рівень потужності, не заглиблюючись у надлишок варіантів.

Перш ніж продовжувати роботу, ми хочемо вказати на певну проблему, з якою ми стикалися під час цього огляду. У Windows 10 з Google Chrome, 1&Веб-сайт 1 абсолютно не відповідає, включаючи домашню сторінку. Він ненадовго завантажує, зупиняється і врешті-решт забиває весь браузер.

Ми протестували його з різними операційними системами та браузерами, і все працювало чудово. Бачачи, як Windows – найпопулярніша ОС, а Chrome – найпопулярніший веб-переглядач, але це все-таки слід зазначити.

Підтримка

1&1 має досить базовий масив підтримки. Довідковий центр зосереджується в основному на питаннях про розміщення веб-хостингу з кількома статтями, що базуються на розробниках веб-сайтів, а номер підтримки працює 24/7. Тим не менш, підтримка бореться з тривалими часами очікування та статтями, які не дуже допомагають відповідати на ваші запитання..

Швидше за все, центр підтримки набагато більше зосереджений на речах веб-хостингу. Існує кілька основних статей, що обертаються за допомогою побудови веб-сайтів, але вони більше відносяться до категорії навчальних посібників і менше до категорії підтримки. Тим не менш, довідники досить легко дотримуватися, якщо у вас виникнуть запитання.

1_1-web-builder-8

Однак на більшість ваших запитань, мабуть, відповідуть у самому редакторі. Майже в кожному інструменті є значок довідки, який пояснить, що він робить. Якщо ви новачок у розробниках веб-сайтів, це, безумовно, стане у нагоді. Тим не менш, він не підтримує багато нічого, а просто пояснює це.

1_1-web-builder-9

Це найбільші недоліки, які ми спостерігали у більшості розробників веб-сайтів. Посібників з усунення несправностей на 1 немає&1 або більшість розробників веб-сайтів за винятком вражаючого (читайте наш вражаючий огляд). Хоча усунення несправностей – це не те, що вам потрібно часто робити у будь-якого розробника веб-сайтів, воно, безумовно, може допомогти в кількох випадках, які стосуються.

Крім цього, вам потрібно буде зв’язатися із службою підтримки. Основна форма – це цілодобова гаряча лінія, яка є цілодобовою. Посеред ночі агенти пристойні, але все ще досить компетентні, а вдень все працює безперебійно.

Тобто, якщо ви зможете їх одержати. Під час цього огляду ми зателефонували 1&1, щоб спробувати гарячу лінію підтримки. Дзвінок тричі не зв’язувався, і раптом він спрацював. Кожен раз використовувався той самий номер, тому ми не надто впевнені, чому дзвінок не підключався вперше.

1&1 також пропонує живий чат, але лише зрідка. Іноді на сайті з’являється піктограма чату, а іноді – немає. Під час цього огляду, незважаючи на спроби досить багато разів, нам так і не вдалося відкрити чат в реальному часі, поки агент був у мережі. З огляду на це, нам доведеться трохи розтягнути, щоб стверджувати, що чат доступний завжди.

Як і в багатьох розділах цього огляду, ми також повинні вказати на певну проблему. 1&1 надає вам три номери під час реєстрації. Ви побачите контактний ідентифікатор, ідентифікатор клієнта та контактний контакт. Усі три повинні бути збережені у міру необхідності, щоб звернутися до служби підтримки, скинути пароль або навіть увійти.

Це повинно бути однією з найбільш прикрих форм безпеки. Немає 2FA або нічого подібного. Натомість вам залишиться простий рядок номерів, який потрібно ввести для доступу до будь-якої області послуги. Ваша електронна адреса, яка має працювати, не буде.

Конфіденційність

1&1 IONOS є одним з небагатьох хостів, які, здається, дбають про конфіденційність користувачів. Він входить до тієї ж категорії, що і DreamHost, пропонує безкоштовну конфіденційність домену та чіткі умови для обробки ваших даних (читайте наш огляд DreamHost). Що стосується конфіденційності, то це далекий від тінистих практик групи Endurance International (читайте наш огляд HostGator, щоб побачити їх у дії).

Найважливіша частина – конфіденційність безкоштовного домену. Коли ви реєструєте домен, вам потрібно буде записати свою інформацію. Ця інформація доступна в Інтернеті, тобто кожен, хто хоче знайти своє ім’я, адресу, номер телефону, електронну пошту тощо.

Конфіденційність домену замінює вашу особисту інформацію інформацією реєстратора, так, наприклад, запис буде відображати “1&1 IONOS »як ім’я замість вашого. Мало хто з веб-хостів включає конфіденційність домену безкоштовно і той факт, що 1&1 IONOS робить великі обсяги.

Здається, 1&1 IONOS намагається нагадувати про вашу конфіденційність на кожному кроці. На інформаційній панелі вашого облікового запису є розділ, присвячений захисту даних та конфіденційності, який показує, на що ви погоджуєтесь, використовуючи службу та інформацію про Загальний регламент захисту даних.

Як і у випадку з усіма веб-хостами, ваша інформація збирається з багатьох причин, включаючи відповідність місцевому законодавству, автентифікацію сертифікатів та реєстрацію домену. Однак, політика конфіденційності дає зрозуміти, що «1&1 IONOS не продаватиме або іншим чином передавати цю інформацію третій стороні для маркетингових цілей третьої сторони. “

Про конфіденційність не йдеться про багато, що стосується веб-хостингу, а це означає, що великі веб-хостингові компанії змогли скористатися своїми користувачами. Такі компанії, як DreamHost, це змінюють, і ми раді бачити це 1&1 IONOS приєднається до плати.

Підтримка

Варіантів підтримки з 1&1 IONOS, але наш короткий досвід спілкування в чаті був не надто приємним. Вам потрібно буде зареєструвати новий домен або перенести існуючий домен, тому ми поцікавились питанням налаштування зовнішнього домену. Представник підтримки був грубим, відповідаючи лише “так” та “налаштування зовнішнього домену”.

1 & 1-іонос-огляд-чат в прямому ефірі

Це, мабуть, результат персональної системи консультантів. Відкривши обліковий запис, ви можете обрати персонального консультанта, який відповість на запитання по телефону або в чаті. Якість підтримки, хоча і чудова концепція, страждає. Ви можете знати, з ким розмовляєте, але це не покращує підтримку.

SiteGround – чудове порівняння. Як ви можете прочитати в нашому огляді SiteGround, він пропонує чудову підтримку, і одна з причин полягає в тому, що там, з ким ви спілкуєтесь, пов’язані ім’я та обличчя. На відміну від 1&1 IONOS, однак, підтримка вже хороша, тому додавання імені з представником просто покращує досвід.

Це сказав, 1&1 IONOS має безліч варіантів прямого контакту, якщо ви готові шукати відповіді. Не потрібно вам занадто багато. База знань велика, теми – від базового управління обліковими записами до складного веб-розробки.

1 & 1-іонос-огляд-база знань

Також легко пройти, але деякі статті короткі. 1&1 IONOS є суттєвим, коли мова йде про підтримку, що відображається в базі знань. Складні статті просто обробляються списком етапів, а не довгим підручником форми із скріншотами.

Якість підтримки – це те, що страждає. Варіантів багато, і вони виконують роботу, але ми мали кращу підтримку в інших місцях.

Вирок

1&1 ребрендинг та редизайн створили чудеса для послуги. Замість незграбного безладу, який був раніше, IONOS відчуває себе одним з найкращих претендентів, пропонуючи швидкий, повнофункціональний хостинг, який швидко проходить. Підтримка може використовувати роботу, але все інше щодо сервісу чудово.

Незважаючи на це, у ньому відсутній хостинг VPS, і наші результати впливу навантаження були менш бажаними.

Що ви думаєте про 1&1 IONOS? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map