Огляд Ucraft – оновлено 2020 рік

Ucraft Огляд

Ucraft – це цікавий розробник веб-сайтів, який виконує роботу, хоча тут і там міг би використати трохи коси. Це справжній малюнок – це його виробник логотипів, вбудований інструмент, який дозволить вам розробити привабливі дизайни для розрізнення вашого бізнесу, досить класна функція. Перегляньте наш повний огляд Ucraft для деталей.


Запущений у 2015 році, Ucraft повільно набирає популярність серед розробників веб-сайтів. Він має всі функції, необхідні для створення веб-сайту, включаючи електронну комерцію, блоги та колекцію форм. Йому не вистачає глибокої настройки Wix або Weebly, але при роботі він може внести його до нашого списку найкращих розробників веб-сайтів..

Однак, Ucraft виділяється серед натовпу завдяки своєму логотипу. Інструмент дозволяє створити власний логотип, що робить цього будівельника хорошим вибором для власника бізнесу чи підприємця, який хоче, щоб усе було подбано в одному місці.

У цьому огляді Ucraft ми розберемося, чи саме платформа підходить саме вам.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Ucraft

Особливості

Ucraft не пропонує глибокі параметри налаштування, але їх достатньо, щоб допомогти вам опублікувати веб-сайт. Деякі інструменти відстають у порівнянні з іншими будівельниками, тож давайте подивимось, чи є у Ucraft те, що потрібно.

Ucraft електронної комерції

Незважаючи на те, що доступний лише з платним планом, двигун електронної комерції Ucraft добре розкручений. Ви не можете обробляти пакетні замовлення, але платформа може робити цікаві речі.

Основна інформаційна панель електронної комерції працює як майстер, який проводить вас через процес налаштування інтернет-магазину. Це добре, адже це полегшує речі для початківців.

Хороша річ щодо механізму електронної комерції Ucraft – це те, що ви можете додавати знижки або купони у свій магазин. Це можливо з іншими будівельниками, але Ucraft робить це легко. Це великий плюс для нових підприємств, які хочуть заробити собі ім’я.

Він також може інтегруватися з платформами продажу в Інтернеті, такими як eBay або Amazon, що допомагає охопити широку аудиторію.

Незважаючи на те, що Ucraft конкурує з великими гравцями в інтернет-комерції, він не пропонує той же контроль, що і Shopify. Якщо ви продаєте в Інтернеті хліб та масло, радимо спробувати Shopify, але не прочитавши посібник для Shopify для початківців. Це складна платформа, яка є важким майстром.

Виробник логотипів Ucraft

Виробник логотипів Ucraft – це чудова функція, яку більшість розробників веб-сайтів не пропонують.

ucraft-логотип-мейкер

Ви можете завантажити власний логотип, але Ucraft Logo Maker простий у використанні і може забезпечити високоякісні результати в найкоротші терміни. Немає кривої навчання, тому кожен може заскочити і навчитися робити власний логотип, коли йде далі.

Ви можете редагувати шрифти, розміри шрифту, кольори, заголовки та форми серед інших візуальних елементів. Процес схожий на використання Canva, тому, якщо у вас є досвід роботи, ви зможете вдарити землю.

ucraft-логотип-мейкер-підручник

Якщо ви не знайомі з Canva, не напружуйте це. Ucraft дає покрокові інструкції щодо використання його виробника логотипів, щоб початківці могли потрапити в нього.

Блог Ucraft

Управління вмістом в Ucraft не є складним, але це робить свою роботу.

ucraft-блоги

Ви можете додавати публікації в блозі в розділі “статті”. На жаль, існує не так багато варіантів для оптимізації окремих публікацій, і ми повинні сказати, що результат не є естетично приємним.

ucraft-блог-пост

Якщо блогінг – це те, на чому ви хочете зосередитись, вам варто спробувати WordPress. Ця платформа є повноцінною системою управління контентом. Це важко освоїти, однак переконайтеся, що спочатку прочитайте посібник для початківців WordPress.

Загалом, система Ucraft не настільки хороша, як у Voog або WordPress, але вона буде працювати досить добре, якщо ваш блог є вторинним питанням для вас.

Люди можуть коментувати ваші оновлення за допомогою Disqus, але не Facebook (або будь-якої іншої платформи соціальних медіа). Якщо ви шукаєте взаємодію в соціальних мережах, ви можете шукати в іншому місці, ніж Ucraft.

Оптимізація пошукових систем Ucraft

На ваш рейтинг в Google негативно вплине код веб-сайту. Оскільки код схожий на інші веб-сайти, створені за допомогою Ucraft, ви не будете настільки авторитетними в очах Google.

Цього можна уникнути за допомогою хорошого інструменту оптимізації пошукових систем, якого у Ucraft немає. У нього є невеликий інструмент SEO, але це далеко не те, що має бути.

ucraft-seo

Якщо ви маєте бізнес в Інтернеті і покладаєтесь на органічний пошук, щоб отримати трафік, вам буде краще з іншим будівельником. Ознайомтесь з нашим оглядом Wix щодо альтернативи.

Якщо ви хочете зробити це в старій школі, WordPress також може бути хорошим вибором. Позиція в рейтингу за допомогою WordPress є ефективною, але важкою, тому переконайтесь, що прочитайте наш проміжний посібник із використання WordPress та наш розширений посібник із використання WordPress.

Огляд функцій

Ucraft логотипwww.ucraft.com

Починається від $ 1000пермісяцяВсі плани

Дизайн

Попередньо виготовлені теми

Форма Builder

HTML-редактор

Підтримка форуму

Векторна художня галерея

Аудіо

HD відео

Корисність

Інтерфейс перетягування

SEO-редактор

Мобільна підтримка

App Center

Підтримка блогу

Підтримка електронної комерції

Редактор сторінки

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Екстри

SSL сертифікат

Доменне ім’я

Кредити на рекламу

Огляд сайту

Підтримка

Центр допомоги

Форум

Чат в прямому ефірі
24/7

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка

Відеоуроки

Підручники з тексту

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Безкоштовний план Ucraft може бути довготривалим варіантом для деяких користувачів, оскільки він дозволяє підключити власний домен. Це рідкість серед розробників веб-сайтів, оскільки більшість з них змусять вас використовувати субдомен, якщо ви не платите.

Безкоштовно також передбачена безпека SSL та дозволяє додавати базовий вміст на ваш веб-сайт. Місцеве підприємство, наприклад, ресторан чи ремонтна майстерня, добре справлялося б із цим.

Якщо ви готові витратити гроші на Ucraft, можете оновити його план Pro Website. Він включає обмежені можливості електронної комерції, можливість співпрацювати з партнерами на вашому веб-сайті та на ринку додатків.

Якщо ви любите Ucraft, радимо перейти на веб-сайт Pro. Це дозволяє використовувати платформу в повному обсязі. Плани Pro Shop та BigCommerce не складні. Вони пропонують збільшену пропускну спроможність та підтримку електронної комерції, тому ми рекомендуємо їх людям, які вже користуються Ucraft та хочуть оновити свій інтернет-магазин.

Що нам подобається в цінах Ucraft, це те, що ви можете спробувати будь-який план протягом 14 днів безкоштовно. Загалом, у нього є одна з найкращих сформульованих пропозицій.

Дизайн & Інструменти

Редактор Ucraft легко і легко навчається. Її система перетягування сама собою пояснює, а за вкладками є потужні функції.

Щоб зрозуміти, як працює система, ми поговоримо про кожен розділ окремо.

Кнопка “Попередній перегляд” є досить інтуїтивно зрозумілою та надає відвідувачам перегляд вашого веб-сайту. Порівняно з іншими розробниками веб-сайтів, це чудово, тому що ви не можете запобігти показу елементів на певних платформах, але це не страшно.

ucraft-preview-tab

Вкладка “приладна панель” – це як ваш командний центр. Це буде вкладка, яку ви використовуєте найбільше, тож давайте подивимося, що вона може зробити.

ucraft-приладова панель

Клацніть по ньому, і ви будете надіслані на екран із підрозділами параметрів. Звідти ви можете керувати сторінками, вести блоги, електронну комерцію, SEO та інші функції. Оскільки він перенесе вас на інший екран, він порушує робочий процес. Хоча це дратує, це не велика справа, і ви через деякий час звикнете до системи.

Плюс приладова панель добре організована. Це дозволяє швидко вирішити проблеми, перейшовши у відповідний розділ.

На вкладці “блоки” є попередньо відформатовані частини сторінки, які ви можете вставити будь-де, наприклад заголовки або розділи “про нас”.

ucraft-блоки-вкладка

Як і більшість розробників веб-сайтів, Ucraft має безліч інструментів, які допомагають новачкам швидко опублікувати веб-сайт. Розділ “блоки” не є винятком, тому Ucraft може стати для вас гарним вибором.

Вкладка «елементи» заповнена віджетами, такими як форми, зображення, текстові поля та кнопки.

ucraft-елементи-вкладка

Хоча вона не така обширна, як у Wix, колекція елементів Ucraft є пристойною. Окрім додавання звичайних елементів, таких як форми, ви можете інтегрувати свій веб-сайт із PayPal, Typeform, Instagram та іншими програмами на вкладці «елементи»..

Це дозволяє швидко налаштувати сторінку блогу, оскільки ви можете інтегрувати платформи, які дозволяють вашим користувачам бути в курсі того, що ви робите.

Вкладка “Кольори” проста. Ви можете змінити стиль своєї сторінки, головним чином змінивши колір тла.

Вносити зміни на вкладці “кольори” легко, але зміни, які ви можете внести, залежать від шаблону, який ви використовуєте. Наша проблема з розділом “кольори” полягає в тому, що ваші опції обмежені, тому це не гарантує підрозділу редактора.

На вкладці “ефекти” містяться анімації, які можна застосувати до елементів на вашій сторінці.

ucraft-ефекти-вкладка

Це приємне доповнення, оскільки не багато розробників веб-сайтів мають такий інструмент. Ви можете змусити елементи зникати або виходити так, як це було б за допомогою презентації PowerPoint, і все само собою пояснюється.

Вкладка «Прогрес» – це ще одна новаторська функція, яка допомагає вам вдаритись під землю під час переходу в Інтернет.

ucraft-progress-tab

У розділі «прогрес» ви можете слідкувати за завданнями, які допоможуть вам опублікувати гідний веб-сайт. Він містить основні етапи для вашої присутності в Інтернеті та інструкції, як їх досягти. Загалом, ця функція допомагає новачкам оптимізувати робочий процес, за що ми маємо похвалити Ucraft.

Окрім приладової панелі, Ucraft може похвалитися 63 шаблонами, якими ви можете скористатися дизайном веб-сайту.

ucraft-шаблони

Шаблони Ucraft називаються темами. Вони приголомшливі та оптимізовані для мобільних пристроїв, але радимо бути обережними при виборі. Щойно ви почнете редагувати веб-сайт, ви не можете змінити тему.

Це промінь, оскільки шаблони можна редагувати. Ви можете змінювати ширину сторінки, стилі кнопок, шрифти та навіть відстань між елементами, але ви ніколи не дізнаєтесь, чи підходить тема для вашого веб-сайту після редагування, поки не буде занадто пізно.

Якщо ви хочете подібних естетичних результатів, ви можете спробувати Weebly або Squarespace. Обидва пропонують приголомшливі результати та більше контролю, тому обов’язково прочитайте наш огляд Weebly та Squarespace.

Простота використання

Для початку роботи з Ucraft все, що вам потрібно зробити, це вибрати шаблон і заповнити кілька полів. Платформа проста у використанні. Ви можете зареєструватися в соціальних мережах або в облікових записах Google, ви не починаєте з чистого полотна, і платформа має класний контрольний список для запуску.

ucraft-контрольний список

Віхи у контрольному списку – це такі речі, як додавання логотипу, налаштування метаданих або використання блоків. Для любителів контрольного списку добре працює гаміфікована версія підручника. Ви можете отримати доступ до цих етапів на вкладці “Прогрес” в редакторі, що корисно, оскільки більшість людей не зможуть опублікувати щось за один засідання.

Щойно ви закінчите з цим, ви перейдете до редактора. Інструменти Ucraft не вимагають навчання, і ви можете подолати будь-яку перешкоду, поки у вас є запас п’яти хвилин. Простота використання Ucraft – одна з найбільших переваг.

Інтерфейс чуйний і виглядає сучасно. Одна з проблем, яку ми маємо з цим, полягає в тому, що певні параметри налаштування доступні в редакторі, а інші можна знайти лише під “інструментами дизайнера”. Це не велика проблема, але вона працює проти редагування швидко.

Якщо ви хочете щось простіше, прочитайте наш огляд Site123. Це не перетягування, ви просто вносите бінарні зміни певних параметрів, завдяки чому все простіше у використанні.

Підтримка

Підтримка Ucraft не є нагородами, але теж непогано. Якщо у вас виникли проблеми під час використання програмного забезпечення, ви можете перевірити його базу знань.

ucraft-центр знань

Він містить 10 категорій, які містять статті, що деталізують процеси та інструменти для кожного розділу. Хоча вона недостатньо глибока, ви вкриті на більшості фронтів. Статті, які існують, добре написані та підтримують пункти з інформативними зображеннями та .gifs.

Якщо база знань не працює для вас, ви можете зв’язатися з Ucraft. Під час чату ви зобов’язані отримати відповідь протягом декількох хвилин, а на запити відповіді за кілька годин до кількох днів.

ucraft-чат

Відповіді, які надають агенти Ucraft, є швидкими та корисними, тому скаржитися на них не багато. Деяким людям не сподобається, що вони не зможуть звернутися за допомогою, але більшість людей можуть скористатися наявними каналами.

Якщо для вас важлива підтримка в реальному часі, Voog пропонує схожі результати з Ucraft, але також пропонує чати та дзвінки наживо. Якщо це вам чудово звучить, прочитайте наш огляд Voog.

Вирок

Ucraft – це функціональний інструмент. Ви можете швидко отримати опублікований пристойний веб-сайт, після чого є можливість ретуші та полірування.

Однак, SEO, електронна комерція та обмеження дизайну роблять це програмне забезпечення вторинним вибором для людей, які ведуть інтернет-бізнес. У вас немає такого ж контролю, як у Wix чи Squarespace.

Якщо ви хочете чогось іншого, прочитайте нашу кращу статтю провайдерів веб-хостингу. Ми рекомендуємо WordPress, але прочитайте наш посібник і побачите, чи працює щось інше для вас.

Чи згодні ви з нашим оглядом Ucraft? Якщо ні, то повідомте нам, чому в коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map