Огляд uCoz – оновлено 2020 рік

uCoz Огляд

uCoz by uKit – це жорсткий конструктор веб-сайтів, який відмовляється від перетягування та випадання, використовуючи код і командні рядки. Це дуже потужно, але не для душі серця. Прочитайте наш повний огляд uCoz, щоб прочитати всі деталі.


uCoz працює у грі на створення веб-сайтів з 2005 року. Це сам по собі не конструктор з перетягуванням, але це не проста платформа хостингу. Він швидше поєднує зручне редагування та кодування, щоб створити цікаву, гнучку та потужну платформу.

Якщо ви хоч трохи підкріплені технологіями, розумієте, як працює кодування і хочете багато контролювати свій веб-сайт, uCoz може бути одним з найкращих для вас розробників веб-сайтів..

Це означає, що якщо ви не новачок у світі, все навпаки. Спроба з’ясувати бібліотеки CSS, коли ви навіть не розумієте основ HTML, виявиться кошмаром. Якщо це вам здається, вам краще прочитати наш огляд Weebly.

У цьому огляді uCoz ми збираємось розкрити, для кого саме платформа, глибоко занурившись у її функції, інструменти, дизайн та інше. Дотримуйтесь також до кінця, щоб ви могли прочитати наш вердикт.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для uCoz

Особливості

Функції uCoz чудово виконані, пропонуючи глибокі налаштування та потужні інструменти. Зробити все на місці може бути важко, але граючи навколо, це призведе до кращого розуміння платформи. Функції та інструменти називаються «модулями» в uCoz.

ucoz-модулі

Деякі є безкоштовними, деякі платними, а деякі пропонують будь-який варіант. Поговоримо про найважливіші з них для звичайного веб-сайту.

uCoz Форми

Збір форм важливий для створення списку електронних листів та залучення потенційних потенційних клієнтів.

Створення та використання форми за допомогою uCoz просто. На панелі управління потрібно активувати модуль форм електронної пошти. Після того, як це буде вирішено, вам нададуть код, щоб вставити форму на сторінку.

укоз-форма

Просто вставте його на сторінку, на якій ви хочете, щоб форма була, і якщо ви задоволені питаннями за замовчуванням, це все. Якщо ні, ви можете редагувати питання та дизайн, щоб надати йому інший вигляд. Зрозуміло, для цього вам знадобляться навички кодування, тобто не кожен може повністю контролювати цей інструмент. Однак, знань про теги HTML та палітри кольорів має бути достатньо.

Загалом, використання форм з uCoz легко зробити, але важко освоїти. Як і у багатьох інструментах, ви можете зробити найкраще з них, лише якщо у вас є достатньо досвідчена техніка, тому новачки повинні дивитися на щось на зразок Simvoly. Це набагато простіше у використанні, як ви можете прочитати в нашому огляді Simvoly.

uCoz Store

Електронна комерція з uCoz є складною. У ньому представлено безліч розширених функціональних можливостей, таких як імпорт каталогів товарів, що дозволяє заглибитись так глибоко, як вам потрібно. Після встановлення модуля ви можете продати на ньому що завгодно, від фізичних до цифрових продуктів, завантажених лише для завантаження.

Для будь-якого запису ви можете змінювати такі параметри, як розмір зображення, розмір тексту, вага та колір, щоб вам було надано велику гнучкість у налаштуванні всього.

На жаль, ця гнучкість пов’язана з недоліками. Це чудово, тому що ви можете налаштувати все, що завгодно, але якщо ви не знаєте, що ви робите, ви зробите багато змін та модифікацій, перш ніж створити пристойний магазин. Важка робота не згубна, але багато редагувань означає безладний код, а це, в свою чергу, означає, що складніше класифікувати в Google.

Крім того, коли ми говоримо про свободу вибору при розробці веб-сайту, кодування є обов’язковим. Простіше кажучи, вдосконалені редагування можна проводити лише за допомогою кодування, тому початківці люди перебувають у явному недоліку.

Для просунутого користувача, проте, сезон uCoz відкритий. Наприклад, ви можете імпортувати файли .yml, що дає можливість вашій платформі безпосередньо спілкуватися з Alibaba та AliExpress. Це означає, що легко налаштувати платформу доставки крапель, тому, якщо це здасться гарною ідеєю для вас, спробуйте uCoz.

Якщо це здається занадто великим клопотом, ви можете спробувати Shopify замість цього. Це вичерпний розробник інтернет-магазину, але простіший у використанні, ніж uCoz. З цього приводу все ще є деякі химерності, тому прочитайте посібник для початківців Shopify, перш ніж стрибати в нього.

uCoz Блог

Вести блоги за допомогою uCoz не так просто, але він є гнучким. Після включення модуля блогу можна приступати до додавання дописів у блозі. Не потрібно комплексувати налаштування.

ucoz-блог

Що велике в блогах із uCoz – це редагування на сторінці. За допомогою візуального редактора ви можете бачити, як ваш вміст відображається на вашому веб-сайті в режимі реального часу.

Ви можете виконати звичайне форматування тексту та маніпулювання зображеннями для кращої читабельності, але це не закінчується. Ви можете вставити фрагменти коду, таблиці та навіть Flash-файли, якщо ви хочете приправити вміст.

Для новачків уже слід зрозуміти, що uCoz – це занадто багато. Однак, якщо все, що ви читали до цього часу, вас схвилювало, ви будете раді дізнатись, що модуль ведення блогів сам по собі є системою управління вмістом. Єдиними недоліками є відсутність якісного інструмента оптимізації пошукових систем та сторонніх плагінів.

Ви можете отримати хороший інструмент SEO, якщо перейти на один із платних планів uCoz. Це краще, ніж більшість розробників веб-сайтів із перетягуванням і перетягуванням, але це не Yoast. Це відомий SEO-плагін WordPress, і він безкоштовний.

Якщо ви хочете отримати хороший інструмент SEO та велику спільноту навколо розробника вашого веб-сайту, спробуйте WordPress. Однак він не забезпечує хостинг, тому перегляньте наш найкращий веб-хостинг і для посібника WordPress.

Огляд функцій uCoz

uCoz логотипwww.ucoz.com

Починається від $ 299перше місяцяВсі плани

Дизайн

Попередньо виготовлені теми

Форма Builder

HTML-редактор

Підтримка форуму

Векторна художня галерея

Аудіо

HD відео

Корисність

Інтерфейс перетягування

SEO-редактор

Мобільна підтримка

App Center

Підтримка блогу

Підтримка електронної комерції

Редактор сторінки

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Екстри

SSL сертифікат

Доменне ім’я

Кредити на рекламу

Огляд сайту

Підтримка

Центр допомоги

Форум

Чат в прямому ефірі

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка

Відеоуроки

Підручники з тексту

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Ви можете користуватися uCoz безкоштовно, але це обмежений варіант. Він має великий список функцій, і ви можете підключити свій власний домен, але ви не зможете скористатись усім, що може запропонувати uCoz..

Додайте плаваючу рекламу в суміш, і це не довгостроковий варіант. Більша проблема полягає в тому, що Мінімальний план, який є платним планом, також має плаваючу рекламу.

Загалом, цінові плани не продумані. Основна проблема полягає в тому, що uCoz має занадто велику сегментацію того, що пропонує. Плани Optimal і Shop – єдині, які гарантують свою ціну, оскільки вони додають значення вашому набору інструментів uCoz.

Основні та мінімальні плани не пропонують багато, а параметр “Максимальний” є занадто дорогим для невеликих доповнень автоматичного резервного копіювання, преміум-антивірусу та декількох інших прийомів. Якщо вам потрібен інтернет-магазин, перейдіть за планом магазину. Якщо ви просто хочете отримати якомога більше платформи, перейдіть до оптимального плану.

uCoz має політику повернення коштів, але вона стосується лише невикористаної частини вашого плану і, здається, залежить від того, щоб ви просунули вагомий випадок.

Дизайн & Інструменти

Через складну CMS та зручну для користувача суміш, uCoz не є середнім розробником веб-сайтів. Особливості дизайну та допоміжні інструменти не поєднуються в простому редакторі. Враховуючи кількість варіантів налаштування, це було б навіть неможливо.

uCoz Дизайн

Дизайн uCoz може бути таким же зручним і красивим, як ви можете його зробити. Її безліч шаблонів чудові, оптимізовані для мобільних пристроїв і прості в роботі. Проблема полягає в тому, що найменша редакція може зіпсувати весь той гарний дизайн шаблону, якщо ви не отримаєте свої пікселі чи розділи правильно.

ucoz-шаблони

Те, як редагувати сторінку, теоретично простий. Кожен модуль має задану кількість блоків та елементів, які можна редагувати за допомогою CSS, HTML та скриптів. Хоча це полегшує роботу програміста, uCoz не має можливих варіантів для людей, які не можуть кодувати.

uCoz Інструменти

Інструменти uCoz реалізуються через модулі. Є великі, складні модулі, але є і більш дрібні, які можуть оптимізувати багато завдань щодо розробки веб-сайтів.

Наприклад, є модуль “FAQ” Після активації його на інформаційній панелі uCoz ви можете використовувати її в поєднанні з модулем “користувачі” для надсилання запитів через опублікований веб-сайт.

Для вирішення питань клієнтів ви можете відповісти за допомогою тексту, зображень, фрагментів коду та файлів Flash. Це означає, що існує велика гнучкість щодо лікування больових точок відвідувачів. Хороший центр підтримки складно скласти, і цього інструмента недостатньо для цього, але це значно полегшує вашу роботу. Будь-яка компанія, що розробляє програмне забезпечення, може скористатися її використанням.

Найважливішим модулем для редагування вашого веб-сайту, і справді єдиним, на який потрібно звернути увагу, є «редактор сторінок».

uCoz-редактор сторінок

Ви будете використовувати його для редагування таких речей, як домашня сторінка або магніт для продукту. Початківцям, які хочуть навчитися кодувати за допомогою uCoz, сподобається це, оскільки ви можете редагувати сторінки в коді чи візуальному середовищі.

Редагування коду просте. Ви можете змінювати конкретні розділи сторінки або отримувати доступ до джерела та робити все по-старому.

Щоб візуально редагувати сторінку, вам доведеться додати віджети на свою сторінку за допомогою коду, а потім переглянути їх на іншій вкладці. Процес схожий на редагування публікацій блогу в WordPress. Він більш зручний для користувачів, ніж платформа в цілому, але далеко не достатня для друзів.

Простота використання

Важко говорити про простоту використання uCoz, не торкаючись ринкових сегментів, для яких вони створені.

З одного боку, є веб-розробники, програмісти та кмітливі маркетологи, для яких uCoz – це прогулянка по парку завдяки їх знанням CSS. Це полегшує всі способи кодування, має велику гнучкість і зроблено для оптимізації класичного способу розробки веб-сайту. uCoz – чудовий вибір для цього ринку.

З іншого боку, початківців користувачів немає, тому що uCoz також має варіанти розвитку, які хоча б частково націлені на них. Якщо ви відкладали навчання кодування, uCoz – найкраще місце для початку. Після того, як ви звикнете до нього, він поєднує зручний для користувача підхід з найменшою можливою кількістю редагування поплавків і наближень.

На жаль, для пересічного початківця це просто не варто. Інші параметри, такі як Squarespace або навіть SiteBuilder, набагато простіші у використанні. Для отримання додаткової інформації про ці платформи читайте наш огляд Squarespace та огляд SiteBuilder.

Підтримка

Довідковий центр також структурований неортодоксально. Є три розділи: FAQ, підручник та спільнота uCoz.

ucoz-підтримка

Поширені питання та категорії підручників інтуїтивно зрозумілі. Вони містять безліч навчальних посібників та посібників щодо всього, що стосується uCoz. Часті запитання є онлайн на сторінці поширених запитань, а підручник буде офлайн, якщо ви завантажите його.

Це важливо, оскільки воно допомагає користувачам будь-якого рівня кваліфікації зрозуміти, що потрібно зробити, щоб створити веб-сайт в uCoz.

Не менш корисно співтовариство uCoz. Це форум, де розробники та інші користувачі збираються разом, щоб допомогти будь-кому, хто має перешкоди для створення веб-сайтів.

Це перший спосіб зв’язатися з розробниками. Інший – подавши квиток і чекаючи відповіді по електронній пошті.

Немає інших способів зв’язатися з uCoz, наприклад, в чаті наживо чи по телефону. Це може бути проблемою, враховуючи, наскільки складна платформа, але це не велика проблема, враховуючи якість навчальних посібників та велике співтовариство.

Якщо ви хочете простішого створення веб-сайтів із значно кращою підтримкою, Site123 може стати правильним вибором. Якщо це звучить цікаво, прочитайте наш огляд Site123.

Вирок

uCoz – чудовий будівельник для людини, яка побувала в Інтернеті. Якщо у вас немає проблем із забрудненням рук вихідним кодом, бібліотеками CSS та заголовками HTML, uCoz входить до числа кращих розробників веб-сайтів..

Але це не ідеальний будівельник. uCoz не вистачає зручності користування, щоб бути доступною для всіх, хто хоче створити веб-сайт. Більшість, швидше за все, захочуть чогось більш простого у використанні, наприклад, Wix. Це складний, але доступний розробник веб-сайтів, про який ви можете дізнатися більше в нашому огляді Wix.

Блоги та SEO також можуть бути кращими. Завдяки безпроблемній системі управління вмістом та величезній різноманітності сторонніх плагінів WordPress майже у всіх випадках суворо кращий.

Знову ж таки, це приголомшлива платформа, але у неї немає власного хостингу, тому прочитайте найкращий наш веб-хостинг, а також посібник для WordPress для початківців. Він легший у використанні, ніж uCoz, але все ж має пристойну кількість складності.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map