Огляд Simvoly – оновлено 2020 рік

Огляд Simvoly

Simvoly – це розробник веб-сайтів, орієнтований на провідні конверсії за допомогою цільових сторінок та послідовностей продажів. Однак у будь-якому іншому відношенні він досить легкий щодо функцій, так що ви не зможете оптимізувати SEO, наприклад. Прочитайте наш повний огляд Simvoly для деталей.


Simvoly є новим на сцені для розробників веб-сайтів. Він має прекрасний дизайн і оптимізований для мобільних пристроїв, але найголовніше, він спрямований на створення послідовностей конверсій та цільових сторінок.

Його цільова аудиторія – це люди, які хочуть продавати в Інтернеті. Система послідовностей – яка допомагає створити дорожню карту сторінок, яку відвідувачі відвідують ваш веб-сайт, – дизайн цільової сторінки та тестування A / B є інноваційними та бездоганними. На жаль, Simvoly не скоротить її для багатьох компаній, що працюють в Інтернеті, і ми радимо встановити Instapage замість дизайну цільової сторінки.

Причина цього проста: його особливості не є вичерпними. Ви можете зробити лише невелику оптимізацію пошукової системи, і немає ринку додатків, який би інтегрувався із стороннім програмним забезпеченням. Однак, це все ще може працювати, якщо вам не потрібен пакет “все включено”, тому читайте в цьому огляді Simvoly, щоб дізнатися, чи може він все-таки стати серед наших кращих розробників веб-сайтів..

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Simvoly

Особливості

Особливості Simvoly не є вичерпними. Незважаючи на те, він може добре працювати для конкретного виду користувача через свою добре зроблену систему воронки.

Магазин Simvoly

Продаж в Інтернеті легко за допомогою Simvoly. Ви просто переходите на вкладку “магазин” і налаштовуєте магазин на основі шаблону. Наприклад, тема продажу курсів постачається з трьома продуктами, які вже додані у ваш магазин, з фіктивним вмістом, цінами та структурою, побудованою для продажу курсів.

simvoly-store

Ви можете додати продукти, які підпадають під чотири категорії: цифровий продукт, фізичний продукт, послуга та членство.

Створюючи шлях для нового продукту, ви можете редагувати сторінку продукту за допомогою віджетів, які ви використовуєте для звичайної сторінки. Це забезпечує гнучкість і створює багато можливостей для маркетингу ваших унікальних торгових точок.

Електронна комерція спрощена за допомогою Simvoly, оскільки ви можете відстежувати замовлення та пропонувати знижки або купони. Загалом, це повноцінна функція магазину, хоча для великих замовлень або компаній промислового рівня відсутність пакетної обробки може бути проблематичною..

Якщо ви хочете ці функції, спробуйте Shopify. Її редактором важче користуватися, але платформа створена для продажу в Інтернеті. Крім того, розпочати роботу легко, якщо прочитати посібник для початківців щодо Shopify.

Символи воронки

Немає сенсу мати прекрасний магазин, якщо ви нічого не продаєте. Ось тут і входять воронки Simvoly.

символи-воронки

Створити лійку для клієнтів, що проходить, легко. Перший раз, коли ви отримаєте доступ до системи, ви переглянете пояснювальне відео, в якому детально описуються входи та виходи з нього. Ви можете створити власну воронку з нуля або ви можете вибрати безліч попередньо виготовлених, які допоможуть вам відстежувати, як ваші клієнти переходять на ваш веб-сайт.

Це не має аналогів на ринку. Щоб зрозуміти своїх клієнтів на цьому рівні, вам зазвичай потрібні передові знання Google Analytics та маркетингу, але кожен може зробити це за допомогою Simvoly.

Особливістю послідовностей є тестування A / B, яке дозволяє створювати дві версії однієї сторінки та бачити, що ефективніше. З його допомогою ви можете піти якомога глибше до оптимізації свого веб-сайту, щоб привабити клієнтів.

Загалом, ця функція дуже допомагає цифровому маркетингу. Хоча професіонали все-таки використовуватимуть більш досконалі інструменти, такі як Google Analytics, для малого бізнесу та приватних підприємців, Simvoly може творити чудеса в маркетингу..

Simvoly Blogging

Ви можете вести щоденник із Simvoly, але система не конкурує з повноцінною системою управління вмістом.

Ви можете отримати доступ до інструменту, відкривши вкладку «сторінки» та натиснувши сторінку блогу. Інтерфейс простий у навігації, і ви можете швидко додавати, керувати, планувати та розробляти нові публікації.

Також корисно, що ви можете редагувати заголовок і бічну панель сторінки свого блогу, що надає веб-сайту згуртований вигляд.

Щоб залучати органічний трафік до публікацій свого блогу, ви можете редагувати метадані кожної сторінки на вкладці “Налаштування”. Крім цього, ви можете редагувати свою мапу сайту, так що в цілому ведення блогів із Simvoly є простим і дає якісні результати, але це також не є завершеним.

Якщо ви хочете повноцінної системи управління вмістом, спробуйте WordPress, який створений для ведення блогів. На відміну від Simvoly, він не включає веб-хостинг, тому, якщо ви хочете спробувати його, перегляньте також наш найкращий веб-хостинг для посібника WordPress..

Огляд функцій Simvoly

Simvoly логотипsimvoly.com

Починає від 1200 доларів за місяцьВсі плани

Дизайн

Попередньо виготовлені теми

Форма Builder

HTML-редактор

Підтримка форуму

Векторна художня галерея

Аудіо

HD відео

Корисність

Інтерфейс перетягування

SEO-редактор

Мобільна підтримка

App Center

Підтримка блогу

Підтримка електронної комерції

Редактор сторінки

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Екстри

SSL сертифікат

Доменне ім’я

Кредити на рекламу

Огляд сайту

Підтримка

Центр допомоги

Форум

Чат в прямому ефірі

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка

Відеоуроки

Підручники з тексту

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Особистий план не вражає, але доступний. Ви не маєте змоги додавати послідовності продажів, але ви можете скористатися його лійковою системою та інструментом тестування A / B. Ви отримуєте власний домен і можете продати до п’яти продуктів, але це корисно лише для невеликих особистих проектів або тестування програмного забезпечення.

Бізнес-план – найкращий вибір для будь-якого малого підприємства, яке хоче вийти в Інтернет із Simvoly. У ньому є всі інструменти та пристойний цінник. Кількість обмежена – наприклад, ви можете додати лише п’ять послідовностей, але це не повинно бути проблемою для більшості користувачів. Більші підприємства можуть використовувати план для спільного проекту або кампанії.

План Зростання + дорогий, і все, що він подає на стіл, – це більше послідовностей та продуктів. Тридцять послідовностей є надмірними для більшості користувачів. Якщо вам достатньо прибуткових, щоб заплатити за план Growth +, ви досить вигідні, щоб найняти команду веб-розробників і забути про розробників веб-сайтів, тому цінник не має сенсу.

Поки ми говоримо про безглузді плани ціноутворення, пакет Pro просто не вартий цього. 149 доларів на місяць, щомісячно стягуються, є занадто великим для необмежених послідовностей та продуктів. Майже за 2000 доларів є кращі альтернативи.

Наприклад, Wix може принести стільки ж до столу за значно нижчу ціну. Якщо ви хочете дізнатися більше, прочитайте наш огляд Wix.

Дизайн & Інструменти

Дизайн Simvoly прекрасний і майже порівняний з естетикою Squarespace. Якщо це для вас мало значить, прочитайте наш огляд Squarespace.

Інструмент редагування, який ви найбільше використовуєте в Simvoly, – це редактор на сторінці. Кожен блок і елемент можна редагувати, коли ви переходите, якщо навести курсор на нього, тому легко вносити швидкі зміни.

simvoly на сторінці

У більшості будівельників такий інструмент, але Simvoly простий у використанні, оскільки на сторінці не так багато варіантів.

Вкладка, якою ви користуєтесь найбільше, – “віджети”.

simvoly-віджети

Тут ви будете перетягувати попередньо виготовлені елементи, і це складна колекція блоків. Їх не так багато, як, скажімо, Дуда, але це робить свою роботу. Якщо різноманітність елементів важлива для вас, прочитайте наш огляд Дуди.

Ви можете додати фрагменти коду будь-де на своєму веб-сайті. Це дозволяє вам глибше заглиблюватися з модифікаціями, які ви хочете внести, оскільки ви можете змінити все, що завгодно.

Зрозуміло, вам потрібні навички кодування, щоб зробити це в повній мірі, але не використовувати їх взагалі. Наприклад, для зміни розміру чи додавання ефекту наведення потрібно чотири-п’ять рядків коду, тож ви можете просто скопіювати та вставити їх, а потім змінити значення пікселя.

Ще одним класним елементом, яким ви можете скористатися, є зворотний відлік. Залишаючись вірним вирівнюванню створення чудових послідовностей та цільових сторінок, Simvoly дозволяє використовувати зворотний відлік, щоб створити відчуття терміновості щодо свого продукту.

Вкладки “Укладка” та “Сторінки” не є складними. Перший дозволяє робити глобальні зміни в палітрі кольорів або типографії, а другий дозволяє керувати сторінками на вашому веб-сайті.

Єдине захоплююче, що стосується цих вкладок – це те, що розробники працюють над тим, щоб також дозволити глобальні варіанти стилів для форм і кнопок. Крім цього, це бізнес як завжди.

У розділі налаштувань надається доступ до вашого сервера та файлового менеджера, інструменту SEO та інструментів для розробників. Це теж не складна вкладка, але вона має цікаві варіанти. Наприклад, ви можете швидко редагувати заголовки для кращої індексації. Недостатньо, щоб надсилати вас вгору до результатів пошуку Google, але це хороший початок.

Крім того, ви можете перемкнути кнопку, яка створить спливаючі вікна для вашого веб-сайту, які підтримуватимуть її відповідність регламенту ЄС щодо конфіденційності даних. Відповідність загальним регламентам щодо захисту даних не є великим тягарем для інтернет-бізнесу, але це додаткові клопоти, з якими звертається Simvoly.

Розділ “Попередній перегляд” – це те, що ви побачите у більшості розробників веб-сайтів, за незначним винятком. Натисканням кнопки ви можете відкрити веб-сайт на іншій вкладці, щоб побачити його без приладної панелі чи панелі управління збоку.  

Навіть якщо ви не можете запобігти показ елементів на різних платформах, ця функція дозволяє швидко бачити, як ви прогресуєте.

Нарешті, шаблони, з якими можна працювати, чудові. Всі вони оптимізовані для мобільних пристроїв, що важливо в очах Google, і всі вони оптимізовані для вибраної вами ніші. У шаблонах агентств є пропозиції та “портфоліо” сторінок, а автономні компанії отримують інтеграцію Google Maps та “зв’язуються з нами”.

Робота з шаблонами Simvoly буде простою, але якщо для вас важливі приголомшливі шаблони, прочитайте наш огляд Voog. Цей будівельник не самий різкий, але він також має чудові шаблони.

Простота використання

Simvoly простий у використанні. Цей дизайн спрощує переміщення. Колірна палітра редактора приємна, що спрощує виявлення важливих сторінок на сторінці, таких як вкладки та кнопки. Плюс, все позначено добре і організовано. Не потрібно переглядати такі функції, як божевільні, щоб дізнатися, де можна керувати сторінками або додавати розклад.

Наприклад, коли ви наведіть курсор на елементи, з’являться теги під назвою “стовпець” або “спейсер”, щоб повідомити, де потрібно натиснути, щоб редагувати відповідний елемент.

Коли ви почнете працювати з інструментом, він відтворить короткий посібник. Це може не знадобитися більшості користувачів, оскільки все вже так просто у використанні, але приємно, що Simvoly охоплює його основи. Нарешті, редактор коду також безпроблемний.

simvoly-код

Ви просто перетягніть блок з вкладки «віджети», щоб почати кодування на головному екрані.

Підтримка

Центр підтримки Simvoly поступається тому, що ви отримаєте від інших будівельників.

simvoly-підтримка

Він містить лише дев’ять категорій Q&Так, наприклад, це низька кількість порівняно з центром підтримки Site123, але доступні лише чотири з них. Інші п’ять – це незавершені роботи.

Платформа не нова, тому схоже, що підтримка лише нещодавно стала пріоритетом для Simvoly. Незважаючи на малу кількість розділів довідки, доступні категорії є добре зробленими. Вони містять обширні текстові підручники, що супроводжуються ілюстративними зображеннями та відео.

Хорошим аспектом підтримки Simvoly є вікно на чаті на сторінці.

simvoly-чат

Де б ви не знаходилися в редакторі, ви можете відкрити вікно чату та зв’язатися з розробниками. Часи реакції не є надзвичайними – залежно від часу доби, це може зайняти кілька годин – але допомога, яку надають її агенти, є цінною.

Ви також можете отримати відповідь на відповіді на запитання та підручники Simvoly із цього екрану. Це дуже допомагає, тому що вам не доведеться перемикатися між вкладками, якщо щось пішло не так, і вам потрібно дотримуватися покрокової інструкції.

З іншого боку, оскільки Simvoly недостатньо відомий, навколо нього немає спільноти, яка допомогла б мати проблеми, пов’язані з пристроєм..

Якщо ви людина, яка часто контактує із службою підтримки, спробуйте щось інше. Site123 має чудову підтримку, тому перед вибором прочитайте наш огляд Site123.

Вирок

Simvoly чудово, якщо ви хочете створити послідовності та цільові сторінки для невеликого підприємства чи побічного проекту. Додайте в суміш гідний магазин та гарний дизайн, і він міг би стати одним із наших кращих веб-розробників веб-сайтів.

Однак це не ідеально. Не вистачає глибокої настройки та блокування різноманітності Wix та Weebly. Також не існує спільноти навколо інструменту, який допомагає стороннім віджетам чи підтримці форуму. Ведення журналів у Simvoly легко, але воно може мати більше функціональних можливостей. Якщо це для вас важливо, прочитайте наш найкращий посібник з веб-хостингу.

Ми рекомендуємо WordPress, але інша CMS може працювати чудово. Якщо ви вибрали WordPress, прочитайте посібник для початківців WordPress, оскільки це потужна платформа, яку важко освоїти. Чи згодні ви з нашим оглядом Simvoly? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me