Огляд сайту123 – оновлено 2020 рік

Site123 огляд

Поки розробники веб-сайтів ідуть, Site123 – це ніщо, щоб зняти шкарпетки. Він керує речами старого стилю, не використовуючи механізм перетягування, що робить його не найкращим вибором для новачків. Однак для тих, хто бажає з ним працювати, це надійний інструмент, про що ви можете прочитати в нашому повному огляді.


Site123 зосереджується на простоті користування та красивому дизайні та порушує контроль. Платформа пишається тим, що «[будучи тут], щоб змінити все, що ви знаєте про розробників веб-сайтів».

Це твердження підкріплене тим, що Site123 не має редактора перетягування. Розробка веб-сайту здійснюється за допомогою зміни певних, часто двійкових, варіантів існуючих шаблонів та елементів.

Це означає, що Site123 не є силою розробки веб-сайтів. Ви обмежені в тому, як ви можете редагувати веб-сайт, але для потрібної людини красу та простоту використання програмного забезпечення буде достатньо, щоб компенсувати його відсутність контролю. Щоб дізнатися, чи це ви, продовжуйте читати наш огляд Site123.

Альтернативи для сайту123

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Site123 має всі функції чудового будівельника: електронна комерція, оптимізація пошукових систем, безкоштовне шифрування SSL та ринок додатків.

Компанія охоплює свої основи, але функції не чіткі. Вони чудові, якщо вам не потрібно щось конкретне, але вам не потрібні розширені варіанти.

Зважаючи на це, давайте розглянемо найважливіші.

Параметри електронної комерції Site123

Інструменти електронної комерції – це, мабуть, найкращі функції на сайті123. Ви можете додавати та видаляти продукти та створювати іншу сторінку для кожної з ваших пропозицій. Платформа також підтримує різні валюти та мови.

Крім того, на ринку додатків є багато інструментів, які допомагають в управлінні продуктами, аналізі аудиторії та продажах.

Якщо ви думаєте, як отримати гроші, будьте впевнені. Ваші клієнти зможуть платити будь-яким способом, за винятком криптовалюти, оскільки платформа підтримує PayPal, кредитну карту та прямий переказ.

Якщо у вас вже є каталог товарів або ви не хочете витрачати занадто багато часу на налаштування сторінки для кожної пропозиції, Site123 – це шлях. Це значно спрощує процес.

Якщо ви хочете більше контролювати свій бізнес з електронною комерцією, можете спробувати Shopify. Його редактор є більш складним у використанні, але все, що створено для успішної електронної комерції, і легко розпочати роботу на платформі з нашим посібником для початківців Shopify.

Site123 Плагіни

Додатки в Site123 називаються плагінами. Ви можете отримати доступ до ринку додатків у меню налаштувань.

Site123-плагін

Ви помітите, що не дуже велика кількість плагінів, з яких ви можете вибрати. Це проблема, яку ми не згадували, і головна проблема ринку додатків.

Підключити веб-сайт до Google Analytics або легко додати тег ремаркетингу дуже просто, що кожен, хто намагався зробити кампанію ремаркетингу з оплатою за клік, знає, що цінно, але ви не можете зробити багато іншого. Він відкритий не для всіх третіх сторін, і багато не прийнятих плагінів.

Якщо ви хочете створити веб-сайт із кращим ринком додатків, відкритим для сторонніх, ви можете спробувати Weebly. Вам потрібно буде обшукати ринок, щоб знайти потрібні додатки, тому обов’язково ознайомтеся з нашим оглядом Weebly.

Знову Site123 може працювати для малого бізнесу або фрілансера, але цього недостатньо для бізнесу, який хоче продати курси, наприклад.

Крім того, ви не можете користуватися плагінами з безкоштовною версією, тому ви не будете знати, чи працює на вас додаток, поки ви не придбали план.

Site123 Оптимізація пошукових систем

Інструмент SEO Site123 простий у використанні. У вас є три поля метаданих, які потрібно заповнити (лише про домашню сторінку), а також ви можете завантажити свою мапу сайту для завантаження на консоль пошуку..

Це все, що є, це означає, що ви можете швидко налаштувати його, але також, ймовірно, це не працює.

Кнопка налаштувань Site123

Якщо ви знаходитесь у неконкурентоспроможній ніші, це може бути плідним у довгостроковій перспективі, але цілком ймовірно, що ви не з’явитесь у багатьох результатах пошуку.

Простіше кажучи, ви не маєте інструментів для налаштування метаданих вашого веб-сайту та повноваження щодо створення, коли ваш веб-сайт має аналогічний код, як і всі інші веб-сайти користувачів Site123.

Зрозуміло, ми трохи несправедливі. SEO важко зняти з більшістю розробників веб-сайтів через однакові обмеження коду. Однак, якщо показ результатів пошуку важливий для вашого бізнесу, прочитайте наш огляд Wix. Ця платформа на сьогоднішній день є найкращим розробником веб-сайтів за результатами пошуку Google.

Сайт123 Безпека

Одна з найкращих речей щодо Site123 – це її функції безпеки. Веб-сайти, створені за допомогою програмного забезпечення, отримують безкоштовне шифрування SSL, а це означає, що ваша інформація є конфіденційною, і вона залишається такою.

Більшість розробників веб-сайтів та хостинг-компаній пропонують цю послугу за певну плату, але це безкоштовно за допомогою сайту123.

Крім того, ваш веб-сайт створено резервну копію у випадку збоїв. Завдяки функції автоматичного збереження вам не потрібно турбуватися про втрату вмісту, а це означає, що вам не потрібно турбуватися робити резервні копії вручну.

Ці особливості показують, що Site123 усвідомлює кіберзлочинність, що є великим плюсом у нашій книзі. Якщо цей розділ викликав інтерес до кібербезпеки, обов’язково прочитайте наші статті про кращих постачальників VPN та найкращих менеджерів паролів.

Огляд функцій

Site123 Логотипwww.site123.com

Безкоштовні всі плани

Дизайн

Попередньо виготовлені теми

Форма Builder

HTML-редактор

Підтримка форуму

Векторна художня галерея

Аудіо

HD відео

Корисність

Інтерфейс перетягування

SEO-редактор

Мобільна підтримка

App Center

Підтримка блогу

Підтримка електронної комерції

Редактор сторінки

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Екстри

SSL сертифікат

Доменне ім’я

Кредити на рекламу

Огляд сайту

Підтримка

Центр допомоги

Форум
0

Чат в прямому ефірі
24/7

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка
0

Відеоуроки

Підручники з тексту

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Site123 має вільний план, але він не буде перерізаний, якщо ви не розмістите резюме чи портфоліо. Крім обмежень на зберігання та пропускну здатність, ви отримуєте лише піддомен, і ви застрягли з плаваючою рекламою від розробника..

Однак ви хочете витрачати гроші, але є пристойний спектр варіантів.

Основні: Додаткові: Професійні: Золото:
10,80 дол16,80 дол22,80 дол$ 28,80

Перелічені ціни вказані на 12-місячну підписку і виставляються повністю при покупці. Якщо ви вирішите взяти на себе зобов’язання за різні проміжки часу, ціни будуть відрізнятися.

Основний план дозволяє підключити власний домен, збільшити пропускну здатність та сховище, видаляє плавні оголошення та відкриває можливість маркетингу електронною поштою зі 100 повідомленнями списку розсилки. Якщо ви фрілансер, який прагне покращити свою присутність в Інтернеті, це хороший план, але він не працюватиме для агентства чи малого бізнесу..

Вдосконалене оновлення підвищує переваги базового плану, надаючи вам більше пам’яті та пропускну здатність, а також відкриваючи можливості електронної комерції та локалізації. Ви отримуєте до 50 замовлень на місяць, тому цінник підходить для малого бізнесу, який просто хоче, щоб інший канал просувати та продавати свою продукцію.

Ще одна річ, яку ми повинні похвалити – це додана мова. Ви можете перекласти свій вміст на обрану вами мову. Коли люди з певної країни відвідують ваш веб-сайт, він автоматично відображає перекладений текст, що є дивним, якщо ваша аудиторія є міжнародною.

Плани «Професіонал» та «Золото» схожі між собою. Ви отримуєте більше мов та можливість робити кредитні картки. Єдина відмінність між ними – цифри: у золота більше пам’яті, поштових скриньок, замовлень на місяць тощо, та розширені функції електронної комерції.

Ви можете використовувати будь-який із цих двох планів для створення центрального центру для малого та середнього бізнесу, але якщо ви готові витратити стільки часу та грошей на своєму веб-сайті, вам краще використовувати інший конструктор веб-сайтів..

Класна річ щодо послуги – її нова знижка для користувачів. Створюючи обліковий запис, ви отримуєте три дні, щоб скористатися знижкою 40 відсотків на його плани. Це створює терміновість, але, сподіваємось, цей огляд допоможе вам прийняти рішення, і ви зможете отримати вигоду від продажу.

Дизайн & Інструменти

Якщо ви звикли редагувати теми WordPress, редактор Site123 буде виглядати знайомим.

Ви не можете перетягувати елементи, тому ви обмежені шаблоном або макетом, як платформа називає їх, але це може не бути проблемою, якщо ви не налаштовані на конкретний вигляд.

Якщо ви хочете більше контролювати свої теми, ви можете дати їм WordPress. Однак його система є більш складною, тому прочитайте наш проміжний посібник із використання WordPress, щоб переконатися, що ви розумієте, як працюють теми.

Зважаючи на це, ви можете внести невеликі зміни до свого веб-сайту за допомогою шести кнопок на панелі зліва. Хоча це збільшує доступність, воно жертвує персоналізацією.

Варіанти можуть відрізнятися залежно від вашого шаблону та цінового плану, але вони загалом однакові для всіх веб-сайтів, тому давайте розглянемо кожен з них.

Кнопка домашньої сторінки дозволяє змінювати речі, такі як назва вашого веб-сайту, логотип чи домашня назва. Тут також можна змінити шаблон домашньої сторінки, тому це важливо на початку, але, опублікувавши, ви все рідше і менше використовуєте його..

Site123-homebutton

Кнопка сторінок стосується ваших окремих сторінок. Ви можете змінити макет для кожної з них та додавати або видаляти сторінки, що автоматично змінює ваше меню.

Кнопка Site123-pages

Це чудово, адже все простіше організувати, коли ви не займаєтесь сторінками та параметрами меню окремо. Крім того, чітка структура допомагає новим користувачам орієнтуватися в редакторі та швидше досягти уявного результату.

Меню дизайну дозволяє змінювати шаблон веб-сайту та змінювати такі аспекти, як стилі, шрифти, колонтитули та колонтитули та соціальні іконки. Стиль – це освіжаючий стиль, тому що кожна зміна, яку ви внесете, є глобальною, тому вам не потрібно переглядати кожну сторінку просто, щоб змінити шрифт.

Сайт123 -дизайн кнопки

Це звучить добре – і є, – але це меч з двома острими. Деякі люди хочуть, щоб різні сторінки мали різні шрифти чи стилі, що не можна зробити з Site123.

Меню налаштувань стосується серфінгу вашого веб-сайту. Ви можете вибрати, чи хочете ви мати одну структуру сторінки, яка є типовою. Ви також можете встановити в меню локалізацію, SEO та плагіни.

До нього все легко, і Site123 загоряється на жаргоні. Новачки в світі світу можуть легко зрозуміти, що все робить, тим більше, що в цьому розділі редактора є невеликі піктограми знака питання поруч із кожним варіантом, які показують релевантну інформацію, коли ви наводите курсор на них.

Сайт123-hoverinfo

Домен та меню попереднього перегляду є найбільш простими. За допомогою домену ви можете змінити свій піддомен або підключити свій власний. Кнопка попереднього перегляду відображає ваш веб-сайт, оскільки відвідувач бачить його на робочому столі, планшеті чи смартфоні.

Site123-попередній перегляд

Site123 створює прекрасні веб-сайти для мобільних пристроїв. Відсутність контролю означає менше налаштування, але це також означає, що будь-який вибір, який ви робите, оптимізований. Оскільки ви не можете перетягувати власні елементи, код залишається чистим, що дозволяє Site123 оптимізувати можливі варіанти, щоб виглядати бездоганно на мобільних пристроях.

Site123 не для складних веб-сайтів. Насправді, лише спроба зробити простий веб-сайт з декількома сторінками може йти не так, як планувалося. Ви не можете додавати елементи, змінювати розмір існуючих блоків або плаваючих елементів або кодувати потрібне наведення курсору.

Якщо ви хочете зробити це, радимо перевірити WordPress та наш розширений посібник із використання WordPress.

Цільова аудиторія Site123 не є технологічною. Художники, фрілансери та навіть малі підприємства, яким потрібен простий, красивий веб-сайт, запущений за лічені дні, а то й години, сподобаються..

Якщо ви хочете зручності користування та приголомшливих результатів Site123, але з більшим контролем, перегляньте наш огляд Squarespace.

Простота використання

Після реєстрації ви запитаєте, про що йдеться у вашому веб-сайті, і кожен можливий варіант відповіді містить декілька підкатегорій.

Site123-вебтип

Щойно ви закінчите це, програмне забезпечення автоматично вибере шаблон для вас та наповнить ваш веб-сайт фіктивним вмістом та фотографіями акцій. Далі процес демонструє, що Site123 орієнтований на людей, яким швидше потрібен гідний веб-сайт.

Після цього ви переглянете короткий підручник, в якому висвітлюються кнопки, про які ми говорили раніше, і ви отримуєте інформацію про те, що кожен робить. Це прекрасний огляд того, що можна зробити далі.

Site123-навчальний посібник

Однак, підручник не потрібен.

Це тому, що все, що ви можете зробити на Site123, є інтуїтивно зрозумілим. При використанні його не існує кривої навчання, оскільки кожен параметр налаштування правильно названо, а редагування тексту чи зображень настільки ж просто, як і редагування файлу Word або Google Docs..

Деякі параметри, наприклад, як змінити якір кнопки, можуть зайняти більше часу, але ніщо не є таким складним, як Wix або Squarespace.

Якщо ви все-таки зіткнулися з будь-якими проблемами, то немає причин впадати у відчай. Одним з найбільших плюсів використання Site123 є підтримка клієнтів.

Підтримка

Цей розробник веб-сайтів не ухиляється від допомоги своїм користувачам. У центрі підтримки є 18 категорій питань, які можуть виникнути, які відокремлюються залежно від особливостей продукту та декількох інших, наприклад, виставлення рахунків або доменів..

Site123-центр підтримки

Після натискання на категорію ви перейдете до списку загальних проблем або дій, які ви, можливо, не зможете зробити. Наприклад, “пересилання електронної пошти на іншу адресу електронної пошти” знаходиться в категорії поштових скриньок.

Site123-суппортаж

Записи списку стислі та підкріплені короткими .гифками, які додатково демонструють процес, з яким ви стикаєтесь. Знову ж таки, ця структура та формат її бази знань працює на користь тому, хто потребує хорошого веб-сайту, що запускається менше ніж за день.

Якщо центр підтримки не допомагає, ви можете зв’язатися з агентом підтримки клієнтів. Поле для чату в прямому ефірі є завжди, якщо ви все ще знаходитесь у домені, який починається з сайту123, і час відповіді швидко.

Site123-чат

Під час тестування ми зв’язалися зі службою підтримки Site123, щоб запитати, як додати категорії меню.

Відповідь із чату в реальному часі надійшла через дві-три хвилини. Агент надіслав персональне повідомлення з деталізацією процесу, підкріпленого коротким .gif, щоб показати, як додати категорії меню та чому процес налаштований таким чином.

Вирок

Site123 – це хіт для потрібної аудиторії, але великий промах, якщо ви не є частиною цієї аудиторії. Якщо ви фрілансер або малий бізнес, і хочете швидко і красиво прорватися в онлайн-світ, спробуйте.

Якщо ви хочете контролю, складних функцій і можливості кодувати розділи, які не сидять з вами, вам буде краще з іншою платформою. Ознайомтеся з нашими кращими розробниками веб-сайтів, щоб побачити, який з них вам підходить.

Якщо ви хочете чогось іншого, перегляньте наш найкращий посібник з веб-хостингу. Ми рекомендуємо WordPress, який займається навчанням для оволодіння, тому обов’язково прочитайте посібник для початківців щодо використання WordPress.

Чи згодні ви з нашим захопленням на сайті123? Якщо ні, перейдіть до розділу коментарів і повідомте нам, що ви думаєте.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map