Огляд One.com – оновлено 2020 рік

Огляд One.com

One.com пропонує безліч функцій за велику ціну, але він занадто жорсткий. Однак, як тільки ви перейдете його динаміки інтерфейсу, ви можете створити чудовий сайт за дуже мало часу. Деталі про плюси та мінуси цього розробника веб-сайту читайте в нашому детальному огляді One.com.


One.com – один із менших розробників веб-сайтів на ринку, на даний момент розміщуючи понад 1,5 мільйона клієнтів. Багато в чому це алмаз у чорному кольорі, з чудовим набором функцій та дешевим цінником, який може відповідати. Хоча сервіс трохи затьмарений кращими розробниками веб-сайтів, ви, звичайно, повинні розглядати One.com як своє рішення щодо вибору.

У ході цього огляду на One.com ми поговоримо про ці функції та чому вони важливі для створення вашого веб-сайту. Крім того, ми обговоримо деякі слабкі моменти сервісу, такі як погана реалізація блогу та час від часу млявий інтерфейс.

Наприкінці ми винесемо остаточний вердикт служби, тому переконайтеся, що ви прочитали її перед оновленням. Якщо ви хочете вийняти його на прокрутку самостійно, це можна зробити за допомогою 15-денної гарантії повернення грошей.

Альтернативи для One.com

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Незважаючи на низьку вартість One.com, функцій існує досить багато. Усі плани шифруються за допомогою безпеки SSL та підтримки веб-сайтів, із великим обсягом пам’яті для завантаження. Крім цього, більшість функцій отримують надбавку, те, що не надто враховує, наскільки дешеві плани самі по собі.

Починаючи з безкоштовних функцій, кожен план оснащений необмеженими адресами електронної пошти та кредитом Google AdWords. Електронна пошта використовує будь-який типовий клієнт веб-пошти з визначеними користувачем межами поштової скриньки. У вас не буде чистого інтерфейсу на зразок GSuite (одна з наших найкращих хостингових служб електронної пошти), але натомість будь-який клієнт, якого ви обрали.

Кожен план має доступ і до блогу, але не до блогу, а до будівельника. Ви можете мати те чи інше, кожен підходить зі своїм набором шаблонів. Шаблони блогів датовані як мінімум, без будь-якого способу організації та створення публікацій. Це одна з найслабших областей One.com, і про що ми поговоримо пізніше, у розділі «дизайн».

Єдине рішення – використовувати піддомен, який, на щастя, є безкоштовним. У налаштованому щоденнику блогу потрібно розмістити блог на “blog.yourdomain.com” замість вашого звичайного домену. Це єдиний спосіб обійтись, використовуючи архаїчні шаблони як основний дизайн.

Не у всіх безкоштовних функцій є і мінус. One.com надає кожному всебічну аналітику щодо свого сайту, доступу FTP / sFTP та захисту від вірусів. Більшість баз висвітлюються та висвітлюються всебічно, що робить недоліки негарного блогу набагато менше.

В цілому платні функції набагато вражаючі. За додаткову ціну ви можете додати SiteLock на свій сайт, повний пакет безпеки для вирішення зловмисних програм та боротьби зі спамом. Інструмент може сканувати до 500 сторінок на сайті та забезпечувати повний перегляд будь-яких уразливостей. Навіть щодня робитимуть звіт про репутацію та огляд чорного списку, щоб ви знали, де стоїте перед очима пошукових систем.

Якщо говорити про це, One.com також пропонує послуги SEO через MarketGoo. Основний план забезпечує основні показники SEO, щотижневий аудит та до п’яти ключових слів для моніторингу. Дорожчий план Evolution розширюється на цей план із покращеним звітом з інформаційною панеллю, до 15 ключових слів та щоденним аудитом вашого сайту.

Щодо грошей, важко перемогти набір функцій One.com. Випуск блогу лежить більше у царині вибору дизайну, тому це не зашкодить цьому розділу огляду занадто сильно. Натомість такі функції, як сертифікат SSL, SiteLock та MarketGoo, блокують цей розділ як легкий виграш для One.com.

Ціноутворення

One.com – це трохи світла щодо планів на всій основі. Послуга загалом пропонує лише три, двома з яких може скористатися розробник веб-сайтів. Незважаючи на обмежений вибір, показники досить низькі, з дивовижною кількістю функцій для завантаження. Незалежно від того, на якому плані ви приземлитеся, ви отримаєте велику цінність.

Стандартний хостинг досить простий. Це спільний план, який надає вам одноядерний процесор і 512 Мб оперативної пам’яті. Однак ви також можете скористатися розробником веб-сайтів. Він обмежений лише п’ятьма сторінками, але цього має бути достатньо, якщо ви шукаєте прямий сайт.

Крім того, цей план пропонує гнучкість для виходу з веб-розробника веб-сайту у майбутньому. У вас є повний доступ FTP / sFTP до вашого сайту, що робить можливим встановлення WordPress. Якщо ви хочете дізнатися, як це зробити, переконайтесь, що прочитайте посібник для початківців щодо використання WordPress. Крім того, план також включає необмежену кількість електронних адрес та деяку кількість кредитів Google AdWords.

Однак якщо ви все в розробнику веб-сайтів, цільовий план набагато краще підходить. Знімається обмеження кількості сторінок, маючи до 200 сторінок, всього лише на долар більше на місяць. Це набагато дешевше, ніж майже будь-який інший розробник веб-сайтів у просторі, який оцінюють лише хости, що пропонують додатковий конструктор, такий як GoDaddy (читайте наш огляд GoDaddy GoCentral).

Ви отримуєте всі ті ж функції, що і веб-хостинг за вирахуванням доступу FTP / sFTP, тобто WordPress не підлягає сумніву. Однак це виграють шаблони преміум-класу, які повністю реагують та оптимізуються для мобільних пристроїв. У вас є функції резервного копіювання та відновлення, а також можливість імпортувати HD-зображення.

Ціни низькі, але питання тут у відсутності будь-якого вільного плану. Більшість спеціалізованих розробників веб-сайтів пропонують таке, тоді як господарі, які звернулися до будівельників, цього не роблять. На жаль, One.com знаходиться в останній категорії. Це не дивно, але, безумовно, розчаровує.

Плани електронної комерції One.com

Існують плани, доступні і для електронної комерції. Ви можете використовувати веб-розробник для веб-магазину або WordPress, остання опція виходить на пару доларів більше на місяць. На кінці розробника веб-сайтів план точно такий же, як і у звичайного розробника веб-сайтів, але дозволяє також продавати продукти.

Це стрімкий стрибок цін, але це не означає, що план не дешевший від конкуренції. Наприклад, інтернет-магазин у Wix (читайте наш огляд Wix) коштує майже на 5 доларів дорожче за ставку One.com.

Дизайн & Інструменти

One.com має редактор, який дуже схожий на той, який є у Weebly (читайте наш огляд Weebly). Незважаючи на це, це не зовсім залежить від рівня плинності цього постачальника, з млявим інтерфейсом та заплутаною сегрегацією інструментів.

У вас є доступ до досить широкого набору шаблонів, і всі вони виглядають досить непогано. Деякі заблоковані для тих, хто не має преміум-плану, але це не надто розчаровує. One.com не приховує гарних тем за цією стіною і не залишає сміття. Натомість є чудова суміш обох, це означає, що ви повинні мати хороший варіант, незалежно від того, який ви плануєте.


One.com дозволяє змінювати шаблон у будь-який час, але зробити це трохи важко. Для багатьох це вибір вибору шаблону і не зміна, оскільки спроба скасувати все встановлене на місці – це цілком процес. Ми детальніше поговоримо про те, як змінити шаблон у розділі “простота використання” нижче.

Виберіть свій шаблон розумно, тому що ви, ймовірно, будете його дотримуватися. Якщо ви хочете все розібрати, це можливо. One.com має досить відкритий редактор, який не тримає вашої руки протягом усього процесу. Це передбачає, що ви знаєте трохи про те, як працюють будівельники веб-сайтів, надаючи можливість змінити все.

Сам редактор працює як Weebly. У вас справжній інтерфейс перетягування, в якому ліве меню містить елементи, які ви можете розмістити на сторінці. Це інтуїтивний редактор, але той, який втрачає кілька балів від поганої оптимізації. Машини нижнього класу будуть відставати від нього, втрачаючи частину текучості, яку має Weebly. Майте на увазі, це невелика кількість відставання, але все-таки все-таки є.

Справжня проблема – це розділення налаштувань шаблону та налаштувань сторінки. Ви можете перетягувати що-небудь на сторінці в редакторі сторінки, але не можете торкатися нічого, що стосується універсального дизайну вашого сайту, наприклад, колонтитулів. One.com вдячно виділяє ці області, щоб повідомити вам про це. Тим не менш, прикро перескакувати між ними, щоб виконати кілька простих завдань.

Як було сказано в розділі функцій вище, ви можете вести щоденник на сайті One.com, але він не входить до редактора. На відміну від більшості розробників веб-сайтів, ви не можете додавати сторінку блогу або перетягувати елемент блогу на будь-яку сторінку. Ви можете налаштувати блог лише на панелі керування, і, хоча процес є досить простим, це реалізація асиніну, що призводить лише до фрустрації.

Простота використання

Незважаючи на ці фрустрації, простота використання насправді є досить хорошою. One.com може приймати якісь дивні рішення з розміщенням блогу та вибором тем, але сам процес збирання відчуває себе текучим. Він запозичує сторінку книги Weebly, і це добре. Поки ваша тема відповідає вашому призначенню, ви маєте змогу створити сайт з кількома проблемами.

Ліва панель інструментів забезпечує інтерактивний досвід. Ви перетягуєте елементи прямо на сторінку, щоб не було метушних, намагаючись знайти піктограму додавання або викопати потрібне. One.com включає також деякі маркери, схожі на Photoshop, так що ви можете бути впевнені, що все вишикується.

Додавання нових сторінок так само просто. Ваш редактор знаходиться у верхній панелі інструментів, і декілька клацань там відкриють екран вибору сторінки. Існує широкий набір різних варіантів веб-магазинів, галерей та сторінок контактів, всі наповнені фіктивним вмістом. Додавати нову сторінку та розширювати веб-сайт просто.

Що стосується загального вигляду вашого веб-сайту, ви можете налаштувати шаблон, але зробити це трохи важко. Вам потрібно зайти в редактор сторінок, додати нову сторінку і натиснути «вивчити шаблони One.com», щоб змінити свої. Що стосується нашого тестування, ми не знайшли іншого способу змінити шаблон, що трохи дратує.

Якщо вибір нового шаблону не для вас, ви завжди можете створити свій власний. One.com дозволяє дивну функцію, коли різні шаблони можна використовувати на різних сторінках. Це дозволяє багато гнучкості, але може бути трохи заплутаним для новачків.

З точки зору дизайну, розміщувати параметри шаблона та параметри сторінки в різних областях не має великого сенсу. З точки зору простоти використання, проте, це трохи допомагає. Хоча унікальна система до деяких звикає, вона змушує вас сегментувати те, над чим ви працюєте, щоб вам не довелося турбуватися про те, щоб зіпсувати універсальні елементи свого сайту. Наприклад, перетягування одного елемента на сторінку не призведе до того, що ви випадково захопите ваш логотип по дорозі.

Зрозуміло, що це не означає розділити ці інструменти – це добре. Це трохи сприяє простоті використання, але невелика жертва в цій галузі зробить набагато більш текучого будівельника, незважаючи на деякі потенційні аварії.

Для чистого створення вашого сайту One.com надзвичайно простий у використанні через свою знайомість. Повністю інтерактивний інтерфейс означає, що ви можете робити саме те, що хочете, клацанням миші. Однак більш складні варіанти, такі як перемикання шаблонів, викликають занепокоєння.

Підтримка

Оскільки One.com є повноцінним веб-хостом, підтримка є досить хорошою. Багато розробників веб-сайтів обмежують підтримку довідкового центру та електронної адреси. Незважаючи на те, що це стосується One.com, у вас також є прямий чат, який є цілодобовим рішенням будь-якої неприємної проблеми, яка може виникнути.

Довідковий центр досить простий. One.com має дев’ять різних категорій, у тому числі від початку роботи до керування підпискою. Область для початку роботи є особливо корисною, оскільки дає хороший огляд кожної послуги, яку пропонує One.com. У кількох коротких статтях ви отримаєте і працюєте на розробнику веб-сайтів, WordPress, Microsoft Office 365 та інших.

Самі твори написані чисто із доданою змістовою таблицею для складніших навчальних посібників. Деякі статті мають скріншоти, наприклад, ті, що стосуються розробника веб-сайту, але було б непогано побачити скріншоти в інших статтях, а також у деяких супровідних відео.

На жаль, One.com потрапляє у пастку, яку роблять багато розробників веб-сайтів у довідковому центрі. Там багато навчальних посібників – від активації підписки до запуску блогу, але посібників з усунення несправностей немає. Згідно з нашими відгуками, вражаючий (читайте наш вражаючий огляд) – єдиний розробник, у якого є ці статті, які надзвичайно корисні для невеликих загальних проблем.

Натомість вам потрібно буде зв’язатися із службою підтримки, якщо у вас виникнуть проблеми. Живий чат та електронна пошта доступні з досить швидким часом відгуку. Ми отримали відповідь електронною поштою за трохи більше 10 годин та спілкування в чаті протягом декількох хвилин. Однак для носіїв, які не говорять англійською, чат у прямому ефірі буде повільнішим. Цілодобово доступні лише англомовні агенти, тоді як інші мови мають нормальні вісімгодинні вікна роботи.

Однак, форма підтримки є чудовою на One.com. Додатки, такі як форум або підтримка телефону, безумовно, будуть вітатися, але реалізація працює досить добре, як це є. Статті в довідковому центрі чітко написані з великою глибиною, і підтримка реагує швидко, поки ви розмовляєте англійською мовою.

Вирок

Якщо ви шукаєте багатофункціональний розробник веб-сайтів, який може заощадити кілька доларів, то One.com – це чудовий вибір. Ви отримуєте надзвичайно багато грошей, враховуючи те, як важливі функції, такі як сертифікат SSL, стають для сучасних браузерів. Зручність у використанні також найкраще, зі звичним інтерфейсом, який фокусується на важливих областях веб-дизайну.

Однак прислів’я слона в кімнаті – це конструкція самого будівельника. Дивні варіанти були зроблені в кінці One.com, не останнє з яких – жахлива реалізація блогу. У поєднанні з розбиттям інструментів, складними способами пошуку варіантів шаблону та час від часу затяжним інтерфейсом змушують послугу трохи помити..

Це для деяких, хоча. Якщо ви хочете дешевий веб-сайт через зручний інтерфейс, то One.com – це для вас. Просто не плануйте багато вести блоги.

Що ви думаєте про One.com? Повідомте нас у коментарях і, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me