Огляд Gator – Маленький брат HostGator – оновлено 2020 рік

Огляд Гатора

Gator є розробником веб-сайтів HostGator і як такий орієнтований насамперед на новачків. Створити простий сайт легко і майже цікаво, але якщо ви хочете більше глибини, ви можете перевірити інший сервіс. Прочитайте наш повний огляд Gator для деталей.


Конструктор веб-сайтів HostGator, Gator, доступний у всіх платних хостинг-планах, але його також можна придбати як окремий інструмент, який допоможе вам створити веб-сайт. Платформа недорога, красива і орієнтована на менш ощадливих користувачів, тому у початківців не повинно виникнути жодних проблем..

Втім, Гатор жертвує можливістю налаштування для розміщення новачків, зокрема з точки зору різноманітності елементів та глибини особливостей. Зрозуміло, ви можете створити з ним щось чудове, але йому не вистачає глибини, щоб скласти список наших кращих розробників веб-сайтів.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Gator

Особливості

Характеристики Гатора не глибокі, але вони теж неглибокі. Основи враховуються, але деякі більш ніші функції не відображаються.

Вести блоги з Gator

Вести блоги з Gator легко. По-перше, ви налаштували цю функцію, вибравши шаблони блогу Gator. Вони всі красиві та чуйні, тому хвилювань там немає. Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати той, який вам виглядає добре.

gator-blog

Додавання допису в блозі – це лише питання створення сторінки блогу та додавання нової публікації. Крім того, ви починаєте з кількох уже написаних публікацій, так що ви можете почати, редагуючи їх. Ви можете відформатувати їх за допомогою звичайного тарифу – розмір тексту, вага, колір – але крім іншого, налаштування не дуже багато.

Ви можете вставляти лише зображення, відео та текст. Хоча цього достатньо для звичайної публікації в блозі, якщо ви хочете зробити щось інше, наприклад спеціальну графіку або каруселі, це не спрацює, якщо ви не знаєте, як обходити файли Flash.

Було б добре, якби ви могли редагувати сторінку, як і звичайну, із віджетами та елементами, але це неможливо. Якщо ви хочете створити веб-сайт, який може це зробити, перегляньте наш огляд Voog.

Крім цього, приємно, що ви можете встановити метадані для індексації. Це також великий плюс у тому, що ви можете призначати теги та інтегруватися у Facebook для коментарів. Це допомагає посилити взаємодію з вашим вмістом, що добре в очах Google.

Загалом система ведення блогів вище середнього порівняно з іншими розробниками веб-сайтів, але вона поступається тому, що ви отримаєте з повноцінною системою управління вмістом, наприклад, WordPress. Якщо блоги важливі для вас, прочитайте посібник для початківців щодо використання WordPress.

Електронна комерція з Gator

Продаж в Інтернеті з Gator – це просто. Ви починаєте, налаштовуючи інформацію про ваш магазин, а потім можете продавати продукти. Перший раз, коли ви користуєтеся цією функцією, майстер проведе вас у процесі. Щоб додати товар, ви вибираєте зображення, пишете опис і встановлюєте ціну. Після цього ви, технічно, зробили.

Однак для кращої індексації Gator підтримує категорії продуктів та їхні варіанти, що допоможе користувачеві переходити по вашому сайту та легше знаходити потрібні їм продукти. Крім того, система електронної комерції Gator підтримує цифрові продукти. Користувачі можуть навіть завантажити продукт через платформу, що дає вам велику гнучкість.

Що стосується привабливості для покупців, Gator перевершує. Ви не тільки можете додавати купони зі знижкою та продажі, але також можете приймати платежі через PayPal, Stripe або готівкою при доставці.

Це пристойна функція магазину, але вона слабшає порівняно з тим, що можна досягти за допомогою Shopify. Якщо електронна комерція для вас важлива, спробуйте цю платформу, але не перед тим, як прочитати посібник для початківців щодо Shopify.

SEO з Gator

Gator не постачає спеціальний інструмент для оптимізації пошукових систем, як Wix. Скоріше, ви можете внести зміни в метадані кожної сторінки під час управління розділами.

gator-SEO

Крім того, ви отримуєте сертифікат SSL з найдешевшим планом. Це не тільки змусить відвідувачів довіряти вам більше, але це ще й великий плюс для Google. Інша річ, яка подобається Google, – це чуйність, в якій Gator хороший, і елементи автоматично змінюють розмір, щоб розміщуватися на екранах мобільних пристроїв.

Gator допомагає бути індексованим і рейтингувати вище, але якщо ви плануєте займати перше місце за багатьма ключовими словами, вам слід шукати в іншому місці. У Wix є чудовий інструмент SEO, тому прочитайте наш огляд Wix, перш ніж вибирати розробника веб-сайту.

Огляд функцій Gator

Логотип Gatorwww.hostgator.com

Починається від $ 384 за місяцьВсі плани

Дизайн

Попередньо виготовлені теми

Форма Builder

HTML-редактор

Підтримка форуму

Векторна художня галерея

Аудіо

HD відео

Корисність

Інтерфейс перетягування

SEO-редактор

Мобільна підтримка

App Center

Підтримка блогу

Підтримка електронної комерції

Редактор сторінки

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Екстри

SSL сертифікат

Доменне ім’я

Кредити на рекламу

Огляд сайту

Підтримка

Центр допомоги

Форум

Чат в прямому ефірі

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка

Відеоуроки

Підручники з тексту

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Gator не поганий, коли справа стосується ціни, але відсутність вільного плану стримує його порівняно з Wix чи Weebly.

План Starter недорогий і підходить для більшості потреб в Інтернеті. Якщо ви не хочете вступити в електронну комерцію, у неї є все необхідне для створення прекрасного веб-сайту. Окрім редактора, ви отримуєте доменне ім’я, сертифікат SSL та безкоштовний хостинг.

Вгору по ланцюгу план Преміум дорогий за те, що він пропонує. За майже вдвічі більшу ціну, єдина перевага над планом Starter – це пріоритетна підтримка. Для більшого підприємства, яке має працівників, які працюють на веб-сайті, це може бути користю. Але це означає, що оскільки план “Стартер” вже має підтримку цілодобово, це не так важливо.

Нарешті, план електронної комерції – це лише хороший вибір, якщо вам подобається Gator і ви також хочете створити магазин в Інтернеті. Оновлення дороге, але, як ми вже обговорювали, платформа електронної комерції є потужною і підходить для всіх підприємств.

Gator не пропонує безкоштовний план чи безкоштовну пробну версію, але він доповнює його 45-денною гарантією повернення грошей. Це краще, ніж ринковий стандарт на 30 днів для запиту на відшкодування, але застосовується не у всіх випадках.

Ви не отримаєте право на відшкодування, якщо попросите виділити спеціальні сервери, користувацьке програмне забезпечення або користувацький домен. Це важливо для планів розміщення Gator, але тут менше турбот.

Крім того, ви не отримаєте відшкодування, якщо оплатите чеком, банківським переказом чи грошовим переказом. Хоча існують обмеження, вони не є надмірними, тому просто переконайтеся, що ви платите за допомогою своєї кредитної картки або рахунку PayPal, і вам слід добре..

Дизайн & Інструменти

Дизайн розробника веб-сайтів Gator прекрасний, а його інструменти прості у використанні. Щоб почати процес редагування, під час першого відкриття інструменту вам буде запропоновано короткий підручник, який висвітлює основні інструменти програмного забезпечення. Це не є вичерпним, але дає вам гарне уявлення про те, що потрібно зробити, щоб розпочати роботу.

Інтерфейс простий. Ліва смуга – це та, якою ви користуєтесь найбільше. Вкладка “елементи” дозволяє додавати попередньо створені блоки та елементи на ваш веб-сайт. Вони включають піктограми, шпильки Карт Google, форми контактів і навіть файли Flash.

Загалом, існує значна кількість блоків, які потрібно перетягнути на вашу сторінку, тому у вас не повинно виникнути проблем із налаштуванням розділів, як ви вважаєте за потрібне..

Вкладка Сторінки Гатора

Вкладка “Сторінки” дозволяє керувати сторінками вашого веб-сайту, що є загальною темою серед розробників веб-сайтів.

У вкладці “Сторінки” Gator найкраще в тому, що ви можете внести зміни до редагуваної сторінки за допомогою піктограм у верхній частині панелі інструментів. Крім цього, всі сторінки починаються із заздалегідь заданого набору розділів, що допомагає розбивати роботу, яку ви повинні виконати, що дозволяє вам більш ефективно створювати веб-сайт.

Вкладка Розділи Гатора

Вкладка “Розділи” дозволяє редагувати розділи на певній сторінці. На будь-якій одній сторінці є заголовок, колонтитул та деякі розділи з фіктивним вмістом, якщо ви не вирішите починати з порожньої сторінки.

Кожен розділ має власні заздалегідь задані блоки та макет, подібний до слайдів PowerPoint. Це значно покращує редагування вашого веб-сайту. Крім того, ви можете приховати розділи від показу на різних платформах. Наприклад, якщо створений розділ не виглядає добре для мобільних пристроїв, ви можете налаштувати його на показ лише для відвідувачів настільних ПК.

Вкладка «Дизайн» дозволяє змінювати зовнішній вигляд вашого веб-сайту. Ви можете редагувати колірну палітру, шрифти та стиль тексту, але цього можна очікувати від розробника веб-сайту. Приємно те, що ви можете додати попередньо зроблені фони веб-сайтів, і якщо нічого там не викликає інтересу, ви можете створити свій власний.

gator-фон

Вкладки “блог” і “магазин” не є складними, але це на краще. Через простий інтерфейс ви можете легко переміщуватися через такі складні системи, що робить вашу роботу більш гладкою.

На вкладці “Статистика” відображається основна аналітика для вашого веб-сайту. Хоча це не так складно, як Google Analytics, він допомагає, якщо ви хочете швидких оновлень щодо ефективності вашого веб-сайту, особливо якщо ви проводите платну кампанію або хочете перевіряти органічний трафік з часом.

Для розширеної статистики ви можете інтегруватися з Google Analytics. Це легко зробити Просто вставте свій ідентифікатор Analytics у призначене поле, і Google почне збирати інформацію.

gator-аналітика

Керування “Бакендом” Gator

Нарешті, вкладка “керувати” дозволяє вам обробляти матеріали із заднім числом. Ви можете отримати доступ до повної історії версій, перевірити подання форми, оновити фавікон і навіть керувати своїми соціальними посиланнями. Це не вражаючий список інструментів, але вам потрібно допомогти вам створити гідний веб-сайт.

Приємно те, що ви можете додати посилання на свої соціальні медіа з розділу “керувати”, а потім просто перетягнути відповідний елемент, щоб миттєво інтегруватися зі своєю сторінкою Facebook або каналом YouTube..

Окрім тих лівих модних рядків, ви можете робити редагування на сторінці, наприклад, зміни розміру елементів, зміна кольору опублікованого елемента тощо. Це важливо, оскільки кожен раз, коли ви перетягуєте елемент, він не буде автоматично розміщуватися всередині розділу та вирівнюватися з усіма іншими блоками. Хоча це означає більше роботи кожного разу, коли ви додаєте щось нове, це також означає більше варіантів налаштування, тому ми вважатимемо це плюсом.

Окрім цих варіантів редагування, багато шахрайської роботи, пов’язаної зі створенням веб-сайту, зменшуються шаблонами Gator.

Вони прекрасні та оптимізовані для мобільних пристроїв, а також розбиті на категорії підприємств. Це робить чудовим стрибок у процесі створення вашого веб-сайту, оскільки ви не починаєте з чистого полотна, а можете лише переглядати шаблони зі своєї галузі..

Хоча з шаблонами легко працювати, вони не такі різноманітні, як, скажімо, Площа простору. Якщо ви хочете вибрати велику палітру макетів веб-сайтів, перегляньте наш огляд Squarespace, щоб дізнатися більше про нього.

Простота використання

Використовувати Gator так само просто, як і більшість будівельників веб-сайтів. Після реєстрації ви вибираєте шаблон із обговорених вище, і ви переходите до редагування.

Якщо це виглядає як крута крива навчання для вас, не хвилюйтеся. Перш ніж почати перетягувати та опускати, ви можете ознайомитись з навчальним посібником Gator. Це короткий 15-секундний посібник, який показує, що робить кожна вкладка та де кожна важлива кнопка.

Після цього ви можете почати користуватися редактором. Редагування тексту та зображень настільки ж просто, як і написання документа Microsoft Word. Ви можете зіткнутися з проблемами, якщо ви хочете вставити, наприклад, відгукова карусель Gator не має такого попереднього блоку, але інструменти, якими він є, є простими у використанні..

Підтримка

Підтримка Гатора не є зоряною, але вона добре закруглена. Довідковий центр добре створений, що містить вісім категорій навчальних посібників, Q&Як і пояснення. Це не лише текст. Ці категорії містять відео та зображення, щоб показати, що потрібно робити у кожному конкретному випадку.

gator-підтримка

Якщо ви не знайдете там свою відповідь, не впадайте у відчай. Незалежно від вашого плану, ви отримуєте підтримку цілодобово за допомогою чату, електронної пошти чи телефону. Агенти підтримки Gator є добрими і корисними, але є улов. HostGator – це велика платформа, і її агенти можуть часом перевантажуватись. Тоді тоді пріоритетна підтримка може стати в нагоді. Не допомагає і відсутність підтримки на форумі.

Ви самі повинні вирішити, чи різниця в ціні між планом Starter та Premium не менш важлива, ніж знати, що ви отримаєте пріоритетну підтримку, коли вам це потрібно. Якщо це так, ідіть до цього плану та будьте впевнені, коли виникають проблеми.

Вирок

Gator – чудовий інструмент. Його легко використовувати, як тільки ви повісите його, недорого і має пристойні функції. Інструмент є разом з нашими кращими розробниками веб-сайтів, навіть якщо параметри налаштування часом обмежені, і ви не отримуєте найкращої підтримки.

Якщо ви хочете вдосконалити платформу для ведення блогів, прочитайте наш найкращий посібник з веб-хостингу Ми рекомендуємо WordPress, але щось інше може відповідати вашим потребам. Перш ніж обрати WordPress, прочитайте наш найкращий веб-хостинг для посібника WordPress.

У вас був інший досвід роботи з Gator? Повідомте нас у коментарях нижче, і дякую за прочитане

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me