Огляд Джимдо – оновлено 2020 рік

Огляд Джимдо

Jimdo – це надійний варіант для більшості людей, які хочуть створити власний веб-сайт. У ньому є безліч варіантів, приємний вибір тем та цін також є розумним. Підтримка, однак, – це крихітна шматочка місцями; читайте наш повний огляд Джимдо для всіх подробиць.Jimdo – це веб-сайт, призначений для тих, хто хоче швидко виглядати чудовим веб-сайтом. Зручний редактор робить створення вашого сайту з нуля вітром, тоді як інтелектуальний дельфін AI може за лічені хвилини скласти щось для вас. Незалежно від проспекту, зрозуміло, що цей розробник веб-сайтів зосереджений на швидкості.

Це простота використання все ще заробляє Джимдо серед кращих розробників веб-сайтів, але деякі проблеми стримують його від вищого рівня. Ви збираєтеся витратити трохи більше в середньому на функції, які вам можуть не знадобитися, зробивши це дещо вищою вартістю рішення залежно від вашого плану.

Протягом цього огляду Jimdo ми будемо вражати основні моменти та падіння цього сервісу. Ми поговоримо про особливості, ціну, дизайн, простоту використання та підтримки, занурившись в глибину того, що виходить правильно і над чим може працювати..

Якщо ви скоріше стрибнете пістолет і спробуйте Джимдо для себе, можете зареєструватися на безкоштовний рахунок і приступити до будівництва. Не забудьте прочитати в кінці цього огляду, щоб дізнатися про оновлення до платного плану.

інтерфейс jimdo

Відео фон Jimdo

налаштування jimdo seo

налаштування електронної комерції jimdo

Налаштування блогу jimdo

Попередній

Далі

Альтернативи для Jimdo

Сильні сторони & Слабкі сторони

Особливості

Джімдо досить простий з точки зору особливостей. Поза списком елементів та самого конструктора деякі користувачі навіть не знають, що ще може запропонувати Джимдо. Функції працюють переважно у фоновому режимі, і, хоча вони не кричуться, вони все ще пропонують велику цінність для вашого веб-сайту.

Всі сайти зашифровані сертифікатом SSL, що є величезним плюсом, особливо для торгових точок електронної комерції. Сертифікат SSL шифрує всю інформацію, що надсилається на ваш веб-сайт і з нього, необхідність, якщо ви плануєте збирати щось особисте. Це дає спокій вашим користувачам, але також допомагає рейтингу Google, оскільки багато пошукових систем та веб-браузерів попереджають користувачів, які прибувають на незахищені сайти.

сертифікат jimdo ssl

Навіть сайти, які не користуються електронною комерцією, користуються сертифікатом. Jimdo дозволяє створювати контактні форми на своєму веб-сайті безпосередньо в редакторі. Сертифікат шифрує такі речі, як імена та адреси електронної пошти на додаток до номерів кредитних карток, тобто ви захищені від крадіжок інформації під час передачі даних..

формувач форми джимдо

Блог є великою частиною будь-якого розробника веб-сайтів, і Джимдо не є винятком із цього. Ви можете створити повноцінний блог або просто приєднати його до наявного сайту. Однак, Jimdo також дозволяє створювати захищені паролем зони, тобто інші користувачі можуть зайти та вести щоденник, якщо ви хочете писати автори.

Jimdo не пропонує центр додатків, але є способи інтеграції сторонніх програм із розробником. Сумісні різні послуги, включаючи Tidio Live Chat, квитки на Eventbrite та інфографіку Infogr.am. Це, безумовно, обтяжує хіт жодного центру додатків, надаючи ще кілька інструментів для створення вашого сайту.

Ці інтеграції є справжньою точкою продажу Jimdo. Сам будівельник надзвичайно простий у використанні, але нічого особливого, якщо його протиставити іншим розробникам веб-сайтів. Однак доступ до цього списку інструментів – це те, що відрізняє Джімдо, що дозволяє використовувати потужні програмні засоби на вашому веб-сайті. Хоча інші будівельники веб-сайтів можуть мати інструменти, які виконують подібні функції, мало хто пропонує ідеальні рішення для створення вашого веб-сайту, як це.

Огляд функцій Jimdo

Джимдо логотипwww.jimdo.com

Починає від 750 доларів за місяцьВсі плани

Дизайн

Попередньо виготовлені теми

Форма Builder

HTML-редактор
Тільки про план

Підтримка форуму

Векторна художня галерея

Аудіо

HD відео

Корисність

Інтерфейс перетягування

SEO-редактор

Мобільна підтримка

App Center

Підтримка блогу

Підтримка електронної комерції

Редактор сторінки
Тільки про план

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Екстри

SSL сертифікат

Доменне ім’я

Кредити на рекламу

Огляд сайту

Підтримка

Центр допомоги

Форум
1

Чат в прямому ефірі

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка
1

Відеоуроки

Підручники з тексту

Різне

Безкоштовний план

Ціна

Jimdo пропонує дешевші ціни, ніж більшість інших розробників веб-сайтів. План Pro, наприклад, значно нижчий за більшу частину конкуренції. Однак вище, однак, вартість значно підскакує. Хоча ціна бізнес-плану, безумовно, виправдана, план між двома пройде довгий шлях, щоб зробити цю лінійку більш добре округленою.

Починаючи з безкоштовного плану, мова йде лише про те, що ви очікуєте. Ви отримуєте безкоштовний субдомен від Jimdo, обмежене зберігання та оголошення Jimdo на своєму сайті. Насправді, у Weebly ви отримуєте такі самі характеристики, як і безкоштовний план (читайте наш огляд Weebly). Це не цікаво, але достатньо для того, щоб ви вставали і працювали.

Про плани – це те, де ви можете створити свої власні програми з цим веб-сайтом. Оголошення скорочуються, і ви отримуєте безкоштовний домен протягом першого року. За ціною характеристики також дуже вражають, пропонуючи до 10 ГБ пропускної здатності та 5 Гб пам’яті. Подібні плани з іншими розробниками веб-сайтів зазвичай сягають 10 або більше доларів на місяць, тому, безумовно, є економія.

Після цього речі починають розвалюватися. Бізнес-плани пропонують велику цінність ваших грошей, але не тримайте уваги щодо інших будівельників. Наприклад, необмежена пропускна здатність та 10 Гб пам’яті в Wix (читайте наш огляд Wix) надходять лише $ 14 на місяць. Хоча у вас менше місця для зберігання, ви отримуєте перевагу безкоштовних кредитних оголошень та додаткових додатків.

Незважаючи на це, Бізнес-план пропонує вам інтернет-магазин, завдяки чому ціна буде дуже придатною. Інтернет-магазин GoDaddy GoCentral (читайте наш огляд GoDaddy GoCentral) насправді така ж ціна. Справжня проблема тут – дельта між планами Pro та Business.

Якщо ви хочете отримати більше пам’яті та пропускну здатність, ви змушені платити за інтернет-магазин, навіть якщо він вам не потрібен. Додавання плану в середині, який коштує на кілька доларів дешевше на місяць, допоможе трохи закруглити цю лінійку.

Завершення списку – преміум-плани. Більшість людей повинні максимально ухилятися від них. За додаткові 10 доларів на місяць у вас є доступ до VIP-підтримки та безкоштовний огляд сайту (якщо ви дійсно можете назвати це безкоштовно). Заохочувати зайву монету за таку невелику додаткову цінність майже немає.

Окрім плану Premium, усі ціни вважаються досить виправданими. Безкоштовні та програми Pro відмінні, а бізнес-плани пропонують безліч додаткових функцій. Незважаючи на це, Джимдо важко пропускає спосіб зв’язати ці два світи разом, і додавання п’ятого плану пройде довгий шлях, щоб лінійка відчувала себе більш міцною.

Дизайн & Інструменти

У Jimdo є досить інтуїтивний редактор, який заробляє його ідеальним балом у наступному розділі. Він також досить потужний, наповнений різними елементами для створення вашої сторінки. Відсутність параметрів шаблону означає, що ви, ймовірно, будете працювати більше на ногах, але це не надто розчаровує, наскільки легко використовувати Jimdo..

Редактор повністю інтерактивний. Багато розробників веб-сайтів використовують термін “перетягування”, але це не зовсім те, що відбувається тут. Ви взаємодієте безпосередньо на веб-сторінці, переміщуючи, змінюючи розмір і додаючи елементи прямо там, де ви їх хочете. Після налаштування сторінки ви можете перетягувати різні аспекти свого сайту, але сам процес збирання лежить у тому, що додавати нові елементи зі списку.

елемент додавання jimdo

Однак у нас було кілька проблем при користуванні редактором. Наприклад, ми завантажили тему магазину Барселона, щоб спробувати створити власний інтернет-магазин футболок. Шаблон використовує зображення внизу сторінки як один із засобів навігації. Однак, коли ми натиснули, щоб додати посилання, воно не зв’язалося, і ми отримали повідомлення про помилку.

розірване посилання джимдо

Виявляється, що під час завантаження теми посилання мертві, і ви повинні відредагувати елемент, щоб насправді додати посилання. Це не проблема простоти використання, скільки проблема дизайну. Теми виглядають чудово, настільки, що їх досить легко прийняти для функціональних веб-сайтів. Однак вони не означають, що вам доведеться виконати багато роботи, щоб сайт працював так, як вам потрібно.

Можливо, тому їх обмежений вибір. Jimdo пропонує близько 15 або більше біля воріт, з можливістю також почати з нуля. Оскільки редактор Jimdo настільки простий у використанні, найкращим варіантом може бути починати з порожнього шаблону. Ви уникнете таких питань, як описана вище, і змусите ваш сайт виглядати так, як вам потрібно.

шаблони джимдо

У редактора Джимдо є досить багато, що робить його досить корисним. Такі функції, як вбудований редактор зображень, інтеграція контактної форми та стовпці з можливістю зміни розмірів, створюють безліч інструментів для розробки. Тим не менш, відсутність центру додатків закриває корисність для більшої кількості нішевих потреб.

редактор зображень jimdo

Це тенденція, яку ми бачили у кількох розробників веб-сайтів, таких як SquareSpace (читайте наш огляд SquareSpace), що втрачає велику гнучкість. Те, що ви бачите, – це те, що ви отримуєте, і, хоча існує маса варіантів, ви не зможете вбудувати щось у рамки, встановлені Джимдо. Будь-який розробник веб-сайтів має певні обмеження, але рівень тут набагато переважає інші варіанти, такі як WordPress.

Для більшості сайтів має бути мало проблем. Особисті портфоліо, музиканти, фотографи та місцевий бізнес зможуть створити функціональний і добре виглядає сайт з Джимдо. Однак якщо ви шукаєте щось трохи інтенсивніше, можливо, у вас не буде інструментів для правильного його виконання.

Усі додатки сторонніх розробників надходять через POWr Plugins – сервіс, який пропонує різноманітні інструменти, але не на тому ж рівні, що і WordPress. Ви знайдете такі речі, як таймер зворотного відліку, кнопка PayPal і спливаючі цільові сторінки, які всі корисні, але не на тому ж рівні, як деякі інші розробники веб-сайтів.

Простота використання

Ви можете створити веб-сайт з Jimdo одним клацанням миші. Це звучить як просто сирна фраза, але насправді це правда. На домашній сторінці ви просто натискаєте «Почати зараз» і ви переходите до перегонів. Дивовижний старт насправді зняв нас під охорону, і нам довелося відслідковувати знімки екрана.

домашня сторінка jimdo

Є три варіанти розпочати створення: веб-сайт, магазин чи блог. Вибравши потрібний, ви можете дозволити Джимдо створити сайт на основі кількох питань або зануритися прямо в інструменти для себе. Автоматизована система (відома як Джимдо Дельфін) задасть вам кілька запитань щодо вмісту вашого сайту та створить вихідну точку для роботи.

вибір веб-сайту jimdo

Ви отримаєте повністю функціональний веб-сайт від Dolphin, але все-таки краще зробити додаткові налаштування в редакторі. Дійсно, Дельфін трохи жахливий, оскільки він шукатиме ваше ім’я в Інтернеті і намагатиметься зібрати всю інформацію про вас. Це корисно, але також дуже непокоїть.

дельфін Джимдо

Насправді, мабуть, найкраще взагалі уникати Дельфінів, оскільки створити веб-сайт досить просто самостійно. Як було сказано в розділі вище, Jimdo – це повністю інтерактивний інтерфейс, настільки, що всі елементи дизайну вашого сайту налаштовані на самій веб-сторінці.

У чомусь це трохи меч з двома острими. Наявність такої кількості елементів для редагування на такому невеликому просторі робить початкове використання Джимдо досить непосильним. Незважаючи на це, провівши трохи часу з редактором, важко уявити, як використовувати щось інше. Немає питання про те, де знаходиться певна функція, оскільки ви можете буквально просто клацнути мишкою на ній безпосередньо на веб-сторінці.

Якщо у вас є питання щодо того, що робить певна функція, Jimdo містить коротку інформацію про кожен інструмент. У ньому наведено короткий опис того, що робить елемент, а також посилання на більш охоплюючу статтю в центрі підтримки.

допомога джимдо

Джимдо може бути дещо складним у використанні, коли ви стрибаєте. Однак він стає одним з найбільш інтуїтивних інтерфейсів там, де проходить час. Хоча будь-який розробник веб-сайтів має криву навчання, цей відчуває себе особливо низьким, окупаючись набагато швидше, ніж більшість конкурентів. Звичайно, є можливість для вдосконалення, але зрозуміло, що Джимдо – один з найпростіших будівельників.

Підтримка

У Jimdo є один із кращих центрів підтримки, які ми бачили серед цих розробників веб-сайтів. Це чистий, простий у користуванні інтерфейс, навантажений інформацією про запуск та підтримку сайту. Тим не менш, вловитись Джимдо має кілька ускладнень.

Починаючи з центру підтримки, однак, у вас є доступ до змішаної статті статей, в основному орієнтованих на використання конструктора Jimdo. Існує дуже мало тем, що обертаються навколо підтримки, наприклад, збільшення межі пам’яті. Центр підтримки більше схожий на навчальний центр, який впливає на основні частини веб-сайту, наприклад, індексація Google.

Центр підтримки Jimdo

Однак це не є великою проблемою. На відміну від типового веб-хостингу, Jimdo та всі інші розробники веб-сайтів є закритими системами, це означає, що з технічною стороною веб-сайту дуже мало возитися. Більшість проблем, які виникають із цією метою, будуть на стороні Джимдо, і ви навряд чи навіть дізнаєтесь, що вони відбуваються.

Більшість того, що вам потрібно, надійде через центр підтримки, навіть якщо ім’я трохи вводить в оману. Статті дуже детальні, вміщують скріншоти та покрокові інструкції. До багатьох тем є також супровідні відео, що робить складніші навчальні посібники, як, наприклад, налаштування сторінки “будується” набагато простішими..

Стаття про підтримку jimdo

З будь-яких технічних проблем вам потрібно буде зв’язатися з Jimdo. Однак це, безумовно, не ідеальний процес. Розробник веб-сайтів пропонує лише підтримку електронною поштою через контактну форму, створюючи незрозумілий процес підтримки. Це єдиний спосіб здобути Джимдо, за винятком тих, хто має плани Premium, які отримують пряму лінію для підтримки.

контактна форма джимдо

Сам центр підтримки є досить хорошим, але більше фокусується на створенні та зростанні вашого сайту, а не на усуненні несправностей. З будь-яких проблем зв’язатися з Джімдо потрібно, але громіздкий процес означає, що ваші проблеми, ймовірно, будуть довше, ніж ви хочете.

Простий чат у прямому ефірі полегшить всю цю проблему. В його нинішньому стані важко не помітити незграбний процес, який має Джимдо. Краща форма контакту зробила б центр підтримки краще виглядати, але, на сьогодні він не є ідеальним.

Вирок

Джимдо – чудовий вибір для розробника веб-сайтів. У вас є доступ до великого списку інструментів з самого початку, з інтеграцією в такі програми, як Google Calendar та Eventbrite. Початкове оновлення досить дешеве, але ви заплатите трохи більше, ніж інші будівельники, якщо вам потрібен більш потужний план.

Тим, хто шукає швидкого розробника веб-сайтів, який зможе вас за лічені хвилини завести в Інтернеті, неодмінно слід подумати про Джимдо. Це простий у користуванні, якщо ви починаєте з нуля, але Delphin AI гарантує, що ви можете підключитися до Інтернету, не працюючи на ногах..

Крім того, ви можете зайнятися такою CMS, як WordPress, використовуючи веб-хост. Перегляньте наш список найкращих постачальників веб-хостингів, щоб дізнатися більше про проходження цього маршруту.

Що ти думаєш про Джимдо? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me