Огляд Дуди – оновлено 2020 рік

Огляд Дуди

Дуда – дуже приємний розробник веб-сайтів, який швидко створює гарні сторінки. Впорядкувати речі дуже важко, і це мало світла щодо функцій. Однак у цілому ми впевнені, що рекомендуємо це більшості підприємств, як ви можете прочитати в нашому повному огляді Дуди.


Duda має сильний редактор коду, хороший інструмент SEO та велику різноманітність налаштованих блоків та елементів. Однак її функції не є вичерпними, але здебільшого ви знайдете все необхідне. Проблеми можуть виникнути, коли ви намагаєтесь кардинально змінити макет сторінки, оскільки кожен використовуваний елемент може розміщуватися лише у заздалегідь визначених розділах.

Додайте в суміш відсутність ринку додатків, і інструмент починає виглядати погано для інструменту. Незважаючи на те, більшість малих та середніх підприємств чи особисті проекти можуть отримати користь від прекрасного веб-сайту, створеного за допомогою цього розробника. Щоб дізнатися, чи підходить Дуда для вас, почитайте далі або спробуйте самостійно за допомогою безкоштовної пробної версії.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для Дуди

Особливості

Особливості Дуди вичерпні. Корисно, що ви можете додати фрагменти HTML та CSS в будь-який момент, керувати блогом легко, а його статистика та функції оптимізації пошукових систем наближені до повноцінного SEO-помічника. Зважаючи на це, у нього є недоліки.

Дуда редактор коду

Натисніть символ “” у верхній панелі редактора, щоб отримати доступ до коду вашого веб-сайту.

duda-code-editor

На відміну від більшості розробників веб-сайтів, корисний редактор коду Дуди. Ви все ще потребуєте розширених знань HTML і CSS, щоб скористатися інструментами для розробників, але сила Дуди полягає в тому, що легко отримати доступ до коду та маніпулювати ним у шматочки розміру.

Усі розділи веб-сайтів розділені на категорії, тому, якщо, наприклад, ви хочете змінити розмір одного елемента, ви можете дізнатися, як змінити float та редагувати цей елемент, навіть якщо ви не маєте всебічного розуміння HTML чи CSS.

Якщо кодування – це те, що ви робите разом зі звичайним редагуванням перетягування та перетягування, прочитайте наш огляд Mobirise. Його редактор коду не настільки витончений, як у Duda, але його підтримка для розробників є найкращою.

Дуда блогів

Інструмент для ведення блогів також добре зроблений.

duda-blogging

Окрім прекрасного дизайну, менеджер блогу дозволяє швидко додавати, видаляти чи редагувати публікації. Все, що ви публікуєте, має RSS, але ви не можете інтегрувати коментарі ні до чого.

Що цікаво в інструменті блогу Duda – це те, що ви можете будь-коли редагувати макет свого блогу. Хоча більшість розробників веб-сайтів змушують вас обрати тему блогу або приклеювати вас до теми блогу шаблону, Duda дозволяє вносити невеликі зміни в структуру свого блогу навіть після публікації веб-сайту.

Правки стосуються всіх публікацій, але це меч з двома кінцями. Хоча це означає зменшену налаштованість, він підтримує ваш веб-сайт послідовним, що добре для рейтингу в Google.

Дуда SEO

Оскільки ми згадали рейтинг у Google, поговоримо про SEO. Дуда побудована для того, щоб було легше класифікуватись. Ви отримуєте безкоштовне шифрування SSL з усіма планами і можете редагувати метадані. Додайте чудовий редактор коду, і більшість людей, які мають знання алгоритму Google, повинні бути обладнані, щоб зайняти перше місце.

Якщо ви новачок, почати може бути складніше. Ви все ще можете змусити працювати з дослідженнями, але процес не оптимізований для нових користувачів.

Якщо ви хочете майстра SEO, який буде тримати вашу руку в процесі, прочитайте наш огляд Wix. Крім того, що є нашим головним вибором, він також має дивовижний майстер SEO.

Щоб відслідковувати, як люди переглядають ваш веб-сайт, Duda включив інструмент статистики. На жаль, він здебільшого марний, оскільки він є рудиментарним, і ви можете отримати доступ до більшої кількості даних, інтегруючись у Google Analytics.

Дуда електронна комерція

Якщо електронна комерція є причиною запуску веб-сайту, уникайте дуд. У ньому немає поганої системи зберігання, але ця функція неповна.

дуда-магазин

Вам потрібно доплатити, щоб додати на свій веб-сайт більше 10 товарів. Зважаючи на це, функція електронної комерції буде чудово підходить для тих, хто продає лише кілька курсів або цифрових продуктів, тим більше, що безкоштовні акаунти можуть продавати в Інтернеті.

Платформа електронної комерції проста у використанні – Duda створює магазин для вас, з додаванням фіктивного вмісту та кнопок придбання – але це не платформа для створення великих інтернет-магазинів на.

Магазин Duda може працювати в деяких випадках, але для повноцінної платформи електронної комерції варто врахувати Shopify. Він створений для продажу в Інтернеті, але його складніше використовувати, тому перегляньте наш посібник для початківців до Shopify, перш ніж спробувати.

Огляд функцій Дуди

Дуда логотипwww.duda.co

Починається від $ 1400персячний місяцьВсі плани

Дизайн

Попередньо виготовлені теми

Форма Builder

HTML-редактор

Підтримка форуму

Векторна художня галерея

Аудіо

HD відео

Корисність

Інтерфейс перетягування

SEO-редактор

Мобільна підтримка

App Center

Підтримка блогу

Підтримка електронної комерції

Редактор сторінки

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Екстри

SSL сертифікат

Доменне ім’я

Кредити на рекламу

Огляд сайту

Підтримка

Центр допомоги

Форум

Чат в прямому ефірі

Телефон

Електронна пошта

24/7 Підтримка

Відеоуроки

Підручники з тексту

Різне

Безкоштовний план

Ціноутворення

Якщо ви мали б зробити індивідуальний аналіз того, чи варто купувати Дуду, варто було б цього. Однак, порівняно з ринковим стандартом, це дорого.

Основний план – це редактор, який ви можете спробувати у вільній 30-денній пробній версії за вирахуванням інструментів співпраці, таких як вкладка коментарів. Якщо ви завантажувач, вам слід добре впізнати цей план, незалежно від розміру вашого підприємства. Це особливо добре для портфельних веб-сайтів або для вас.

План команди приносить співпрацю до столу. Немає чого сказати, просто переконайтеся, що ви скористаєтесь угодою, якщо любите Дуду, але вам потрібна глибока налаштування та хтось, хто допоможе вам у кодуванні чи розширених налаштуваннях.

План Агентства не вартий цього. За $ 74 на місяць, щомісячно виставляється на рахунку, ви отримуєте лише трохи більше, ніж ви робите на рівні команди. Якщо вам потрібен конструктор віджетів, вам буде краще використовувати іншу платформу, наприклад Wix або Weebly.

Дизайн & Інструменти

Редактор Дуди вражає, і він дозволяє створювати прекрасні веб-сайти.

дуда-редактор

Після підписки на послугу ви можете вибрати з багатьох шаблонів. Всі вони гарні, чуйні та легкі в роботі. Крім того, вони оснащені специфічними галузевими структурами веб-сайтів і фіктивним контентом, завдяки якому можна простіше швидко опублікувати щось.

Рекомендуємо переглядати теми, перш ніж приймати рішення. Ви можете змінити тему пізніше, але переробити весь вміст з нуля буде набагато складніше. Наполовину заплющити очі легко і схопити перше, тому що шаблони добре зроблені.

Вибравши шаблон, ви будете надіслані до редактора.

У верхній смузі є класні інструменти. Наприклад, найменше ліве меню, що прокручується, дозволяє переходити по існуючих сторінках. Це корисно, оскільки більшість розробників веб-сайтів змушують вас повернутися до інформаційної панелі для редагування сторінок. З Дудою процес впорядковується.

Поруч із цією вкладкою значки пристрою. Ви можете використовувати їх, щоб побачити, як зміни виглядатимуть на пристрої. Це буде загальний пакет, якщо ви також можете вирішити не показувати певні елементи на одному чи іншому пристрої, але це все-таки приємне доповнення.

На цій вкладці ви також можете отримати доступ до інструментів для розробників. Хоча піктограма може бути протиінтуїтивною, якщо ви знаєте достатньо про CSS, ви зрозумієте, що “” дозволяє вам кодувати.

Нарешті, Duda зберігає ваші зміни. Якщо ви помилилися, під час цього ж сеансу ви можете натиснути «скасувати» або «повторити», щоб оновити веб-сайт для швидкого перегляду. Дуда не містить повної історії редагувань, як Elementor, але вона все ще корисна.

Новаторською особливістю в Дуді є її коментарі.

У правій частині редактора є невелика панель інструментів, яка дозволяє додавати та керувати коментарями.

дуда-коментарі

Ви можете перевірити повний журнал коментарів, щоб відстежувати роботу вашої команди. Це допомагає, якщо ви працюєте з кимось на вашому веб-сайті, що, ймовірно, враховує редактор коду.

Панель Дуди

Ви витратите більшу частину часу на роботу з лівою панеллю. Він має більшість функцій веб-розробників веб-сайтів, тому давайте вирішувати їх по черзі.

Вкладка «Дизайн» дозволяє змінювати типографіку та візуальні аспекти, такі як кольорова палітра або макет веб-сайту. Однак це дозволяє лише робити глобальні зміни. Для конкретного вибору дизайну вам доведеться вирішувати кожен розділ окремо. Однак, порівняно з Mobirise, дизайн-особливість Дуди є потужною. Ви можете редагувати безліч аспектів, навіть такі, як вага шрифту або висота рядка.

Вкладка “Сторінки” сама собою пояснює. Ви використовуєте його для управління підсторінками свого веб-сайту. Дивовижне – це те, що Дуда дозволяє вам локалізувати сторінки з цієї вкладки. Додавання різних версій веб-сайтів на основі мови є простим і швидким, тому міжнародні бренди з місцевими статутами будуть легко працювати з Duda.

Однак, якщо локалізація важлива для вас, читайте наш огляд Voog. Хоча це не надзвичайний розробник, він відмінно підходить для перекладу веб-сайту.

Вкладка “Зміст” працює як файловий менеджер. Звідти ви можете керувати вмістом, завантаженим на ваш веб-сайт, таким як файли, відповіді форми та бізнес-інформація, яка може знадобитися.

Вкладка «персоналізувати» – одна з інноваційних функцій Дуди. Там ви можете автоматизувати процеси, створюючи правила. В основному ви вибираєте тригер, який може бути таким же простим, як і людина, який відвідує ваш веб-сайт, і дії, які відбуваються, коли цей тригер виявлений.

дуда-персоналізація

Що ще краще, що більшість дій, які ви можете автоматизувати, такі як показ спливаючих вікон або персоналізація вмісту для перших і постійних відвідувачів, вже розроблені розробниками. Все, що вам потрібно зробити – це змінити вміст заповнювачів на щось, що представляє ваше підприємство.

На вкладці “Налаштування” ви можете редагувати дані в кінці. Наприклад, ви можете грати з метаданими своїх сторінок, редагувати розділи HTML або змінювати повідомлення про помилку 404 вашого веб-сайту.

У порівнянні з іншими розробниками з вкладками налаштувань, Дуда оптимізована, щоб допомогти новачкам зрозуміти, що вони можуть, а що не можуть редагувати. У ньому немає складних заголовків або контрінтуїтивної структури. Він просто сегментований на речі, які ви можете редагувати.

Вкладка “Віджети” проста.

дуда-віджети

Це розділ для додавання попередньо створених блоків та елементів. Ви просто перетягніть їх у редактор і внесете зміни на сторінку там, де це потрібно.

У порівнянні з іншими будівельниками, елементи Дуди вдосталь і відшліфовані, тому більшість потреб щодо побудови веб-сайтів будуть опікуватися. Все у вашому розпорядженні – від кнопок дарування PayPal до каруселей та відгуків.

Нарешті, існують вкладки “магазин” та “блог”. Ми вирішили, що вони можуть робити за допомогою функцій, але ми все ж хотіли відзначити, що, як і всі розділи редактора Duda, вони прекрасно оформлені.

Навіть якщо це не здається найважливішим аспектом, це робить іноді важку роботу зі створення веб-сайту.

Крім усіх цих параметрів, ви можете робити правки на сторінці. Для таких речей, як спливаючі вікна, ви можете налаштувати елементи лише кількома клацаннями. Це не революційно, але це забезпечує оптимізований робочий процес.

Простота використання

Все про Duda просте у використанні. Навіть редактор коду розбивається на куски розміру.

Ми хочемо зазначити, що Duda простий у використанні, незважаючи на потужні функції. Існує не багато аспектів, які ви не можете змінити як початківець, і, маючи знання HTML і CSS, небо є межею.

Це тому, що Дуда добре організований і підписаний. Вам не потрібно проходити підручники, щоб визначити, які варіанти є під якою категорією. Крім того, такі параметри, як повтор і скасування, редагування на сторінці та інтерфейс перетягування створюють безперебійний робочий процес.

Єдине, що зробити непросто – це організувати елементи на сторінці так, як ти їх уявляєш. Щоб код вашого веб-сайту не заплутався, ви можете складати блоки лише у заздалегідь визначених розділах сторінки, тому переконайтеся, що ваш ідеальний дизайн домашньої сторінки може вміститися в сітку перед тим, як зареєструватися в Duda.

Якщо зручність у використанні для вас важлива, але ви хочете спробувати щось дешевше, прочитайте наш огляд Site123. У ньому немає редактора перетягування, але він простий у використанні.

Підтримка

Підтримка Дуди не є видатною, але вона робить свою роботу. Існують різні переваги та оновлення вашої підтримки залежно від плану, який ви купуєте, але поговоримо про те, що отримує кожен.

Для початку кожен може скористатися довідковим центром Дуди.

дуда-довідковий центр

Там ви знайдете сім категорій Q&Як і підручники, які допоможуть вам орієнтуватися в редакторі. Незважаючи на те, що нам корисно, нам не потрібно було користуватися довідковим центром, оскільки Duda простий у використанні.

Якщо у вас виникли проблеми з інструментом, ви можете зв’язатися з розробниками електронною поштою. Середній час відгуку – це кілька годин у робочі години в США і приблизно один день, якщо ви боретеся посеред ночі.

Якщо ви оновите до плану команди чи агентства, ви також можете зв’язатися з агентами Duda через чат або телефон. Крім того, будь-який електронний лист, який ви надіслали, буде позначений та оброблений з пріоритетом.

Підтримка Дуди надійна. Він охоплює його основи, але про інновації чи щось надзвичайне не варто згадувати.

Вирок

Дуда – гідний вибір для тих, хто хоче зайти в Інтернет. Це обмежено з точки зору електронної комерції, але будь-який малий бізнес чи агентство повинні робити це чудово з цим інструментом. Завдяки своєму красивому дизайну, потужним можливостям та простоті користування, Duda посідає там своїх кращих розробників веб-сайтів.

Якщо ви захочете вести блоги, прочитайте статтю про кращих постачальників веб-хостингу. Дуда має хорошу функцію ведення блогів, але WordPress може бути краще узгоджений з тим, що вам потрібно. Якщо це так, прочитайте посібник для початківців щодо використання WordPress та наш проміжний посібник із використання WordPress.

Чи згодні ви з нашим оглядом Дуди? Якщо ні, то переконайтеся, що ви ковзаєте вниз у розділ коментарів і повідомте нам про це. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me