Огляд WestHost – оновлено 2020 рік

Огляд WestHost

WestHost нас не дуже вразив, коли ми переглядали це. Його швидкість посередня, і вам потрібно заплатити повну ціну, якщо ви хочете отримати доступ до будь-яких гідних функцій. Однак це досить дешево і може стати альтернативою прихильників WordPress. Прочитайте наш повний огляд для деталей.


WestHost – постачальник веб-хостингів у Великобританії, що належить UK2 Group. UK2 Group володіє декількома брендами, включаючи VPS.net та Midphase, але, на щастя, вона не має тінистих практик Endurance International Group. Незважаючи на це, у WestHost є шляхи, перш ніж вважатись найкращим посібником з веб-хостингу.

У цьому огляді WestHost ми детально розповімо про наш досвід роботи з сервісом. Ми запустили веб-сайт із спільним планом та встановили пусту версію WordPress, щоб перевірити швидкість, зручність використання та функції. Поговоривши про те, де це чудово та недоліково, ми винесемо свій вирок.

У WestHost є плюси, але мінуси занадто багато, щоб їх ігнорувати. Швидкість потребує роботи, як і функції, і хоча ціна є досить низькою, ви в кінцевому підсумку витратите додаткові гроші, щоб отримати повний план. Незважаючи на це, пакети WordPress вражають, тож це може бути для вас суперником.

westhost-slider1

westhost-slider2

westhost-slider3

westhost-slider4

westhost-slider5

Попередній

Далі

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи для WestHost

Особливості

У WestHost багато можливостей, але залежно від плану, який ви купуєте, багато хто може не включатися. Спільний хостинг в цьому плані непристойний, він забезпечує лише мінімальний мінімум, необхідний для того, щоб ви могли бути в Інтернеті. Це означає, що якщо перейти до плану WordPress або вище, вам сподобається довгий список функцій.

Починаючи з спільних планів, функції більше очікувань, ніж нічого. Ви отримуєте необмежену кількість електронних адрес, безкоштовний домен на спільних планах вище першого рівня та сертифікат SSL / TLS на найвищому загальному рівні. Єдиною особливістю примітки є інструменти оптимізації пошукових систем, які, хоч і корисні, можна придбати самостійно.

Плани WordPress є більш вражаючими, хоча навіть конкуруючи з деякими виборами в нашому найкращому веб-хостингу для керівництва WordPress. Ви отримуєте повний накопичувач на твердотільному диску, Cloudflare, автоматичне видалення зловмисного програмного забезпечення, щоденне резервне копіювання та безліч безкоштовних тем WordPress. Теми датовані, але вони безкоштовні, тому важко поскаржитися.

Також є конструктор веб-сайтів, і його основна версія включена у всі пакети хостингу. Безкоштовний план обмежений, якщо мова йде про сторінки, дизайни, адреси електронної пошти та багато іншого, але цього достатньо, щоб звести вас з ніг. Однак, платні версії дорогі і не варті того.

westhost-web-builder

Якщо ви шукаєте розробника веб-сайтів, прочитайте наш найкращий посібник для розробників веб-сайтів. Wix займає верхню частину списку (читайте наш огляд Wix).

WestHost орієнтований на додатки. Вони включають SiteLock, послуги з видалення зловмисного програмного забезпечення, SEO Гуру та розширену версію Cloudflare. Хоча ці послуги чудові, було б непогано побачити глибшу інтеграцію з хостинговою лінійкою.

Наприклад, SiteLock Basic у всіх планах зробить оновлення більш привабливими, особливо після того, як користувачі побачать, що сервіс робить для їх веб-сайту. Натомість ви отримуєте a la carte досвід, коли ніколи не відчуваєте, що придбали повний пакет. Функцій не бракує, вони просто введені занадто високо в ланцюжку.

Огляд функцій WestHost

WestHost логотипwww.westhost.com

Починає від 199 доларів за місяцьВсі плани

Типи серверів

Спільний хостинг

VPS хостинг

Керований WordPress

Хмарний хостинг

Виділений хостинг

Хостинг для торговельних посередників

Всемогутність

FTP-доступ

Доступ до SSH

cPanel

Кореневий доступ

Щоденні резервні копії

Веб-сайт Builder

Послуги

SEO

Маркетинг

Дизайн веб-сайтів

Безпека

Конфіденційність домену

Шифрування SSL

Видалення зловмисного програмного забезпечення

Брандмауер веб-додатків

Двофакторна автентифікація

Захист DDoS

sFTP

Підтримка

Підтримка електронної пошти

Підтримка телефону

Підтримка чату в прямому ефірі

Підручники

Форум користувача

База знань

24/7 Підтримка

Ціноутворення

Як уже згадувалося, спільні плани WestHost – це легка інформація щодо функцій, і це не добре, коли мова йде про ціну. Спільні плани набагато дешевші, ніж Arvixe (читайте наш огляд Arvixe), але ви можете отримати більше за свої гроші в іншому місці.

Спільні плани пропонуються в тривалість один, два та три роки, а також три місяці. На щастя, WestHost прозорий, перерахована ціна призначена лише для початкового терміну, і дає зрозуміти протягом усієї каси, що ви будете платити після поновлення. Незважаючи на це, ціна тримісячного плану на 1 долар більше, ніж ціна оновлення у більшості постачальників.

Початковий термін досить дешевий, але ви можете отримати більш круту знижку за допомогою Hostinger (читайте наш огляд Hostinger). Основний план поновлюється на рівні близько 8 доларів на місяць, що, хоча і непогано, на пару доларів більше, ніж конкуренція. Якщо ви шукаєте дешевий веб-хостинг, найкраще зв’язатися з таким постачальником, як iPage (читайте наш огляд iPage).

iPage приблизно однакова ціна, але особливості мають значення. WestHost не надто далеко над ринком, але той факт, що спільні плани відчувають себе безрезультатними щодо функцій, робить їх менш привабливими.

Плани WordPress – це набагато вигідніше, враховуючи, що вони пропонують приблизно однакову ціну з багатьма іншими функціями. Крім того, у планах WordPress немає підвищення цін, якщо ви їдете менше року, і вони пропонуються щомісяця.

З лінійки найкращі плани WordPress та VPS, де спільні та спеціалізовані варіанти пропонують невелику ціну для їх ціни. Незважаючи на це, прозорість виграє день. WestHost є недорогим, щоб бути конкурентоспроможним, а також зрозуміти свою схему ціноутворення, яка є виграшною у нашій книзі.

Крім того, ваша покупка підтримується протягом 30 днів. Хоча InMotion хостинг пропонує довше вікно повернення коштів, місячного періоду WestHost достатньо (читайте наш огляд хостингу InMotion).

Простота використання

Реєстрація на WestHost – це легкий вітер – після вибору плану. Як і GoDaddy, у WestHost багато що відбувається, і це може ускладнити пошук того, що вам потрібно (читайте наш огляд GoDaddy). Незважаючи на це, щойно ви знайдете підшипники, веб-сайт не надто важкий для навігації.

Оплата з цього пункту є стандартною. Ви виберете тривалість покупки, виберіть додатки та зареєструєтесь або вкажете на домен. Після завершення покупки WestHost відправить вас на екран підтвердження замовлення, де ви можете встановити свій пароль.

westhost-огляд-замовлення-підтвердження

Як і Kinsta, WestHost – це закрита система, тобто вам не потрібно вкладати вкладки від веб-сайту, щоб закінчити налаштування свого акаунта (читайте наш огляд Kinsta). WestHost надішле вам електронний лист із підтвердженням замовлення, але вам не потрібно відкривати його, щоб створити свій обліковий запис. Незважаючи на те, що це здається незначним, це робить роботу користувача набагато більш текучою.

Потім вас буде направлено на панель управління, яку WestHost викликає CHI. Однак ви не зможете ним скористатися негайно, оскільки WestHost повинен додати свій веб-сайт на сервер і налаштувати панель управління, тому для оновлення цієї інформації потрібно кілька хвилин. Ви можете сидіти та оновлювати сторінку, але WestHost надішле вам електронний лист, коли буде створено CHI.

westhost-огляд-чи

CHI – це не cPanel, що може бути негативною, якщо ви знайомі з цим інтерфейсом (прочитайте наш найкращий веб-хостинг із посібником cPanel). Тим не менш, фірмовий дизайн WestHost працює добре, навіть якщо він не такий текучий, як, скажімо, Pagely (читайте наш огляд Pagely). cPanel також включений, але відстежити його складно.

Це тому, що більша частина ІМТ побудована на закупівлі інших продуктів. У меню ліворуч є вкладки для кожного продукту, які пропонує WestHost, і ті, яких у вас немає, будуть помазані сірим кольором. Натиснувши їх, ви перейдете на сторінку продукту.

Ми не кажемо, що WestHost – це лише реклама через CHI, але навряд чи у вас буде більше двох-трьох включених розділів у лівому меню. Фокус – проблема. Для управління веб-хостингом ви просто отримуєте невелике верхнє меню, яке, знову ж таки, включає додатки для вашої послуги.

westhost-огляд-веб-хостинг-менеджмент

Зрештою, важко знайти важливу інформацію, що означає переходити до cPanel – справа. Для управління веб-сайтом має бути кнопка або швидке посилання замість заголовка реклами. Наприклад, новачок може припустити, що на вкладці «WordPress» ви встановлюєте WordPress, лише щоб його зустрічали зі сторінкою продукту.

cPanel – такий самий, як ви його завжди знали. Вкладки легко обійти, а перелік елементів на основі значків спрощує пошук того, що вам потрібно. Однак це означає, що інсталятор програми Softaculous закопаний донизу, тому встановити потрібну платформу може бути важко..

westhost-огляд-cpanel

CHI – платіжна панель, але вона схожа на більше, і це може обманювати. Це майже весь дим і дзеркала, які переспрямовують вас на сторінки оформлення замовлень, а не показують важливу інформацію, необхідну для управління веб-сайтом. Це не більш чітко проілюстровано, ніж це при навігації до cPanel.

Типи хостингу

WestHost пропонує спільний, VPS та спеціалізований хостинг, а також керований варіант WordPress. Хоча лінійка є всеосяжною, вона не потрапляє до рангів HostGator, головним чином тому, що їй бракує хмарного хостингу (читайте наш огляд HostGator). Тим не менше, керований WordPress приємно бачити.

Спільні плани, які WestHost називає “веб-хостингом”, розміщують на одному сервері кілька веб-сайтів. Ці веб-сайти діляться на обчислювальні ресурси сервера, що дозволяє економити гроші веб-хоста. Хоча чудова точка входу в веб-хостинг, спільний хостинг, як правило, має обмеження швидкості та часу роботи.

Однак у WestHost обмеження більше. Як уже згадувалося, три рівні загального хостингу не містять багатьох смаколиків, що робить і без того скучний пакет ще менш привабливим.

Набагато привабливішими є керовані плани WordPress, які також використовують спільну архітектуру. Знову WestHost пропонує три рівні, але попереду них є такі функції, як резервне копіювання веб-сайтів, автоматичне видалення зловмисного програмного забезпечення та зберігання SSD. Хоча це не так добре, як керовані плани SiteGround (читайте наш огляд SiteGround), WestHost чудово підходить для WordPress.  

Плани VPS наступні по ланцюгу, а WestHost дозволяє здійснити декілька конфігурацій відповідно до ваших потреб. Віртуальні приватні сервери, як їх називали, використовують спільну архітектуру, але виділяють веб-сайту виділений обсяг ресурсів. Це означає, що ви отримуєте користь від заходів економії спільного хостингу, отримуючи стійкість присвяченого хостингу.

Плани VPS WestHost оснащені повним SSD-накопичувачем, 200-гігабітовою мережевою ємністю та спеціальною IPv4-адресою (читайте наш посібник IPv4 проти IPv6). Ви також маєте контроль над операційною системою, тому якщо ви не любитель Linux та cPanel, ви можете використовувати Windows та VDesk.

Угорі – спеціалізовані сервери, які WestHost називає «WestHost Pro». Виділений веб-хостинг надає сервер все для себе, що дозволяє використовувати його ресурси та ємність мережі. Є три виділені варіанти, але розкол дивний. Наприклад, процесор Xeon E3-1231v3 на найдешевшому D2-сервері працює краще, ніж Xeon E5-2620v2 у флагманському.

Хмарний хостинг, який дозволяє вашому веб-сайту за потреби звертатися до мережі серверів за додатковими ресурсами, відсутній у лінійці. Це все більш популярне рішення, особливо для WordPress, тому шкода WestHost не пропонує його.

Швидкість & Час роботи

Ми перевірили швидкість WestHost за допомогою тестування швидкості Pingdom та навантаження навантаження за допомогою чистої версії WordPress, встановленої на найдешевшому спільному плані. Незважаючи на те, що наші результати показують низький рівень сервісу, вони забезпечують надійну базу для того, наскільки добре ви можете розраховувати на його виконання.

На жаль, WestHost – це далекий шлях від хостингу A2, коли мова йде про швидкість (читайте наш огляд хостингу A2). Він набрав 84 із 100 з тесту на швидкість Pingdom, що не вражає. Хоча B звучить пристойно, ми протестуємо порожню версію WordPress, тобто на нашому кінці має бути кілька перешкод.

westhost-огляд-тест на швидкість

Копатись у резервні копії даних. Більшість часу припадає на показник “чекати”, який вимірює, скільки часу потрібно, щоб браузер почав отримувати дані після надсилання запитів. Хоча це зазвичай так, у WestHost був триваліший час очікування довший, ніж у середньому.

Вплив навантаження не був набагато кращим. Незважаючи на те, що WestHost почався сильно, час відгуку став високим лише після кількох віртуальних користувачів. Load Impact надсилає віртуальних користувачів на сервер протягом визначеного періоду часу, щоб побачити, як це працює при натисканні. На протязі п’яти хвилин з 50 віртуальними користувачами наш тест є скромним і, як такий, підходить для тестування недорогого спільного хостингу.

westhost-огляд-навантаження-вплив

Однак WestHost не впорався з тиском. Час відповіді наближалося до близько 25 віртуальних користувачів і звідти рівномірно. Це говорить про те, що сервер був перевантажений запитами і не міг їх виконати.

Це означає повільну швидкість під будь-яким завантаженням трафіку. У деяких випадках це може означати, що ваш веб-сайт буде недоступним. Хоча це очікується на спільному хостингу для будь-якого значного навантаження, наше скромне моделювання не повинно бути проблемою. Той факт, що WestHost зламався майже одразу, не є хорошим знаком.

Безпека

Як і решта функцій, функції безпеки хороші, але ви, мабуть, не матимете доступу до них. Загальні плани майже позбавлені функцій безпеки, якщо ви не купуєте найдорожчий план, і навіть тоді лінійка не надто вражає.

Найдорожчий спільний план постачається з сертифікатом SSL / TLS, який, хоч і добре, повинен бути впроваджений раніше в діапазоні. SSL / TLS сертифікати стають стандартними для більшості веб-хостинг-платформ, тим більше, що браузери намагаються заховати незахищені веб-сайти.

Як не дивно, всі плани WordPress включають один, незважаючи на те, що він дешевший, ніж загальний діапазон. Насправді всі функції безпеки WordPress є кращими. Окрім сертифікату SSL / TLS, ви отримуєте автоматичне сканування та видалення зловмисних програм, Cloudflare та резервне копіювання..

Незважаючи на це, існує проблема реклами. Як і SEO Guru, WestHost постійно запитує, чи хочете ви придбати Cloudflare Plus або версію SiteLock. Це прекрасні інструменти для захисту вашого веб-сайту, і ми хотіли, щоб вони були включені як мінімум з декількома планами.

Наш висновок для цього розділу подібний до висновку. Все присутнє, але ви отримаєте більше грошей, щоб отримати доступ до асортименту. Ми хотіли б бачити основні версії функцій безпеки на спільних планах, особливо коли цінні плани WordPress включають їх.

Хоча було б просто рекомендувати плани WordPress, це не платформа для всіх, яка обмежує варіанти на WestHost. Особливості безпеки в спільних планах майже відсутні, тоді як плани WordPress мають вражаючу лінійку. Якщо ці функції могли б бути спільними для спільних планів, цей розділ був би легким виграшем.

Конфіденційність

WestHost – один із небагатьох веб-хостів, який розуміє, наскільки важливим є конфіденційність веб-хостингу. Насправді WestHost вказує на декілька причин, з яких ви хочете зберігати інформацію про веб-хостинг приватною, включаючи бізнес-конкурентів, масовий збір даних і, в деяких випадках, навіть сталкери.

Це починається з конфіденційності домену, яка замінює вашу особисту інформацію інформацією реєстратора. Купуючи домен, вам потрібно створити запис WHOIS, в якому відображаються ваше ім’я, електронна адреса, номер телефону тощо. Ця інформація може бути перезаписана конфіденційністю домену.

WestHost є однією з небагатьох, яка безкоштовно включає конфіденційність домену. Це свідчить про те, що, як і DreamHost, WestHost розглядає конфіденційність як право, а не послугу, що є гарним для наших очей (читайте наш огляд DreamHost). Це пропонується перший рік, коли ви реєструєте новий домен у WestHost. Існуючі домени все одно повинні платити 10 доларів США.

Що стосується політики конфіденційності, WestHost – це далекий від брендів Endurance International Group – читайте наш приклад Bluehost для прикладу, – незважаючи на те, що він є власником конгломерата веб-хостингу. Це схоже на 1&1 IONOS, оскільки ваші особисті дані збираються, але не продаються (читайте наші 1&1 огляд IONOS).

Політика конфіденційності WestHost стверджує, що ваша особиста інформація буде передана кільком третім сторонам заради роботи, включаючи процесори кредитних карток та послуги, які постачаються разом із вашим хостингом. Крім цього, WestHost може ділитися особистою інформацією з правоохоронними органами, іншими брендами в мережі UK2 Group та агенціями з запобігання шахрайству..

Зрозуміло, що він не “продає особисту інформацію користувача третім особам”.

Збір особистої інформації необхідний для операцій з веб-хостингом, але WestHost спрямовується в правильному напрямку. Маючи чітку політику конфіденційності та конфіденційність безкоштовного домену, це один із кількох хостів, які ведуть плату за конфіденційність веб-хостингу.

Підтримка

Існує спеціалізований розділ підтримки CHI, який дозволяє легко знайти варіанти контактів та ресурси самодопомоги, які пропонує WestHost. Для контакту ви отримуєте посилання, щоб подати квиток або розпочати чат в прямому ефірі, а години департаменту вказані поблизу. Ви також отримуєте PIN-код для підтримки телефону, якщо вам потрібно зайти до телефону з представником.

westhost-огляд-підтримка-область

Наш досвід спілкування в чаті був чудовим. WestHost був оперативним та пристосованим, не задумуючись вирішував проблеми, пов’язані з записами DNS. Враховуючи, наскільки складний веб-хостинг, приємно бачити представників підтримки, які бажають зайти і виправити проблему, а не перенаправляти вас на запис бази знань.

З цього приводу нам довелося поговорити з представником вдруге після того, як наш веб-сайт не вийшов в ефір. Замість того, щоб перевірити записи DNS, щоб побачити, чи поширення було завершено – чого не було – представник запитав нас про IP-адреси серверів, якими управляє WestHost. Наші два досвіду показують різні сторони WestHost, тож ви можете не отримати найкращої підтримки.

Під параметрами контактів є панель пошуку бази знань, яка, хоч і корисна, не є підходящою заміною для посилання на базу знань. База знань непогана, але виглядає незавершеною. Існує дивна система маркування, яка витягує пов’язані статті непривабливо, і кожен запис має логотип Google Docs поруч.

westhost-огляд-база знань

Естетичні питання вбік, статті корисні. WestHost включає зміст, покрокові інструкції та скріншоти складних тем та прості відповіді на прості. Крім того, статті впорядковані в ієрархію, тому просто згортати категорію і переміщатися в інше місце.

У кількох навчальних посібниках є і відео. На щастя, вони записані з хорошою якістю звуку та чіткими інструкціями.

Однак, послідовність прямої підтримки може використовувати роботу. Можливо, це лише наслідок спроб вирішити проблеми в чаті, але це має турбувати WestHost, а не вас. Крім цього, база знань не виглядає чудово, але вона працює добре, з чіткою навігацією та детальними записами.

Вирок

WestHost важко оцінити. Ціни не погані, хоча функції не вражають загальних планів, а панель управління доступна, але це відчуває себе як величезна реклама більше, ніж усе. Користувачам WordPress пощастило, хоча WestHost демонструє один з найбільш вражаючих діапазонів WordPress, який ми бачили.

Незважаючи на це, натовп повинен бути вузьким, особливо з посередніми результатами WestHost. Це не поганий постачальник, але ви можете отримати більше за свої гроші в інших місцях.

Що ви думаєте про WestHost? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map